>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 01.09.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
M 29

m4kers

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP (US Open)
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jo-Wilfred Tsonga-Andy Murray
Typ: powyżej 3,5 seta
Kurs: 1.43
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Witam, na dzisiaj przygotowałem typ IV rundy turnieju wielkoszlemowego mężczyzn w Nowym Jorku. Francuz ostatnio jest w bardzo dobrej formie. Wygrał w wielkim stylu turniej w Toronto. Co prawda w Cincinnati odpadł w pierwszej rundzie turnieju, ale każdy kto widział tamten mecz, wie, że z uśmiechem na ustach Tsonga po prostu go odpuścił. W Nowym Jorku zaczął trochę niemrawo. Miałem okazję oglądać jego pierwsze spotkanie z Juanem Monaco i nie zagrał rewelacji. Wiele piłek walił po autach i w siatkę, tracąc przy okazji jednego seta. W drugim i trzecim spotkaniu było już o wiele lepiej. Nie stracił żadnego seta. Co więcej, został tylko raz przełamany łącznie w 6 setach w owych dwóch spotkaniach, tak więc Brytyjczykowi również nie będzie łatwo go połamać. Faworytem tego spotkania jest Andy Murray, jednak jest to dla mnie niezrozumiałe. Niedawno obaj spotkali się w turnieju wygranym przez Francuza czyli w Toronto i tam Tsonga wygrał 2-1 po bardzo zaciętym spotkaniu. Nie inaczej będzie i tym razem. Murray nie jest w najwyższej formie- tracił sety z Haasem w pierwszej rundzie i Kuznetsovem w trzeciej rundzie, więc widać, że ma chwile słabości na tym turnieju. Francuz z Brytyjczykiem spotykali się ze sobą dotychczas 3 razy na turniejach do 3 wygranych setów (2 razy Wimbledon i raz Australian Open, a więc to nawierzchnie szybkie). Podsumowując wszystkie powyższe argumenty liczę na zacięte spotkanie podobnie jak w Toronto i co najmniej 4 sety. Być może będą tie-breaki, a tam może się wszystko zdarzyć, dlatego spokojnie over powinien zostać pokryty.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Dania Superliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Hobro: Vestsjaelland
Typ: 1 DNB
Kurs: 1,85 (STS)
Analiza: Hobro, beniaminek duńskiej Superligi, świetnie wszedł sezon zdobywając 10 pkt w pierwszych 5 meczach, co dało im pozycję wicelidera. Ich przeciwnikiem jest Vestsjaelland, który zdobył 7 punktów, ale wszystkie na swoim stadionie. Dzisiejsi goście w zeszłym sezonie w delegacjach wykręcili niezły bilans : 3-10-4, stąd też DNB w moim typie. W spotkaniach obecnego sezonu Hobro w większości przypadków obejmuje prowadzenie jako pierwsze (często już w I połowie), a potem oddaje inicjatywę przeciwnikom. Vestsjaelland w sytuacji gdy traci gola na 0:1 jeszcze się w tym sezonie nie podniósł, natomiast &quot;udało&quot; im się stracić prowadzenia 2:0 w wyjazdowym spotkaniu z Nordsjaelland. Wydaje mi się, że Hobro znowu obejmie prowadzenie, a potem spokojnie utrzyma albo podwyższy prowadzenie do końca meczu.
nieregulaminowy bukmacher ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Division 1 Północ
Godzina: 19.00
Spotkanie: Vasteras SK FK - IK Brage
Typ: 2
Kurs: 1.55
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Witam
Zaczynamy nowy miesiąc. Na początek zapraszam do Szwecji gdzie zostanie rozegrany mecz pomiędzy dwoma zespołami ligi trzeciej. Goście to spadkowicze z ligi drugiej. Poprzedni sezon był tragiczny w ich wykonaniu jednak w tym idzie im bardzo ładnie. Obecnie zajmują 3 miejsce i mają duże szanse na powrót do rozgrywek na wyższym poziomie. Gospodarze są na miejscu 13 czyli przed ostatnim. Oba zespoły mają na koncie po 16 rozegranych spotkań. Myślę że dziś drużyna gości wygra i 3 pkt powędrują na konto IK Brage co zbliży ich do miejsca premiowanego awansem.
Pozdrawiam
⛔100
 
S 20

szindits1906

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP (US Open)
Godzina: 19:35
Spotkanie: Jo-Wilfred Tsonga-Andy Murray
Typ: Tsonga win.
Kurs: 2.14
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rozpoczynamy nowy miesiąc,bardzo długo nie robiłem żadnych analiz bo nie potrafilem wstrzelić sie w początek miesiąca,teraz sie udało. Zaczynamy od typu w moim mniemaniu bardzo pewnego. Ogladam US Open od początku i nie moge sie nadziwić temu co sie dzieje z Andym,jakieś dziwne problemy zdrowotne,skurcze mięsni,fochy,humorki? Na przeciwko Szkota dziś będzie poważny przeciwnik a nie Bachinger czy Kuznetsov.
Tsonga z każdym meczem sie rozkręca,wygląda bardzo dobrze,jeśli utrzyma koncentracje to spokojnie Murray poleci dziś z turnieju. Warto dodać,że obaj spotkali się ośmego sierpnia tego roku w Toronto gdzie Francuz wygrał 7:6 4:6 6:4.
Typ polecam,oczywiście gracie na własną odpowiedzialność ????
⛔100
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA US Open
Godzina: 17:00
Spotkanie: Pennetta-DellAcqua
Typ: over 20.5 gema
Kurs: 1.86
Bukmacher: Unibet
Analiza: Szczerze mówiąc zastanawiałem się czy nie zagra overa 2,5 seta ale ta opcja wydaje mi się pewniejsza.To teraz trochę o obydwu zawodniczkach. Flavia męczyła sie w pierwszej rundzie ze śliczną Julią Goerges,następne dwa mecze to gładkie zwycięstwa po 2-0 ale nie ma sie co oszukiwac, Rogers czy Gibbs to nie są jakieś wymagające rywalki.Australijka natomiast w pierwszym meczy gładko uporała się z Mayr-Achleitner.Następne dwa mecze to wygrane po 2-1 z Wang i Pliskovą,trzeba zwłaszcza zwrócic uwage na mecz z Pliskova. Czeszka potrafiła ograc Ane Iwanovic więc toże Casey z nią wygrała musi o czymś świadczyc. H2H 1-0 dla włoszki,mecz grany dawno bo w 2007 roku zakończonywynikiem 2-1. Podsumowując...Włoszka powinna ten mecz wygrac ale uważam,że Australijka tanio skóry nie sprzeda. Po ostatnich spotkaniach młodej australijki jestem pewien że będzie walczyc o każda piłkę i nie zdziwię się jeżeli panie zagrają 3 sety albo nawet Casey wygra ten mecz.
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Cypr 1
Godzina: 18:00
Spotkanie: Omonia - Anorthosis
Typ: X/1
Kurs: 4.75
Bukmacher: expekt
Analiza:
Dla obu druzyn to bedzie 1 mecz w lidze cypryjskiej, mimo ze inni juz maja na koncie 2 mecze. Pierwsza ciekawostka ktora skłoniła mnie do postawienia na Omonie (byc moze powinienem pewniej czyli 1/1 nawet) to forma gosci. Zawsze byli cenioną marką na Cyprze, a tu spogladam na tabele wynikow i rosi sie od przegranych. Na ostatnie 18 meczow przegrali az 15! Oczywiscie w grupie mistrzowskiej do ktorej fartem sie zakwalifikowali, zajeli miejsce ostatnie. Omonia za to z 5 miejsca walczyła w LE i wlasnie odpadla z Dynamem Moskwa (2:2 i 1:2). Zmęczenie powinno dac sie we znaki, Anorthosis prawdopodobnie jednak przegra jak przegrywał ostatnio. APOEL potrafił pocisnac ich 8:1 niedawno, a sama Omonia z nimi wygrala 6 z ostatnich 8 meczow bezposrednich strzelajac od 2 do 4 bramek. Mimo gry w LE w ostatnim tygodniu wydaje mi sie, ze Omonia jednak bedzie tu sporym faworytem i wygra ten mecz.
⛔100
 
anzelmo 198K

anzelmo

Użytkownik
01 Sep 2014, 20:00» Tennis » USA » ATP US Open » Tsonga J-W. - Murray A.
typ +3 gemy Tsonga
kurs 1,68
MarathonBet
Dla mnie faworytem spotkania jest francuz, popularny ali gra ostatnio na bardzo wysokim poziomie mimo ze popełnia tutaj sporo prostych błędów to jak na razie wygrywa spokojnie. Większość typerów przewiduje długie zacięte spotkanie -ja uważam ze jeśli tak będzie to szanse Jo idą zdecydowanie w górę- wygląda bardzo dobrze fizycznie, ma dobry serwis obaj panowie nie graja swojego maksa- najlepszego tenisa. Francuz lepiej gra z zawodnikami z topu gdzie taka koncentracja nie ucieka. Co do gry szkota ona mnie nie przekonuje, wygląda dość przeciętnie głownie z powodów przygotowania fizycznego Andy jest jak dla mnie na 60-65% ma sporo przestojów juz powinien odpaść z Robinem Haase ale sport jest piękny i nieprzewidywalny...grali ze oba nie dawno ale uważam ze nie będzie to miało większego wpływu szlemy rządzą sie swoimi prawami -tutaj oprócz umiejętności formy trzeba być w wielkiej formie fizycznej. Myślę ze wszystko w stronę Tsongi jest do grania- gemy wydaja sie wręcz idealne bo buki znowu lekko nie doceniają francuza.
⛔100
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: MŚ w siatkówkę
Godzina: 16:30
Spotkanie: Finlandia - Kuba
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
To chyba jakas pomyłka! Od roku Kuba przegrala tylko 2 mecze! Z Turcja i Kanada a wygrali okolo 20 meczy. Finowie maja o wiele gorsze wyniki i nie maja sie czym poszczycic. Niby Kuba to nie to samo co kiedys ale nadal dobra solidna ekipa a Finowie to sredniak Europejski wiec sami pomyslcie czy nie warto postawic w dobrej formie Kubanczykow czy na srednich Finow? Coz wasza sprawa ja was moge jedynie pokierowac ????
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 112

grohufka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Cypr, 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ermis Aradippou-Apollon Limasol
Typ: 2
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Apollon Limasol w sezonie 2013/2014 w lidze zajął 3 miejsce, co dało jej prawo do udziału w kwalifikacjach Ligi Europy, gdzie w 4 rundzie pokonali w dwumeczu zespół Lokomotiw Moskwa 5:2 i zagrają w fazie grupowej. Aradippou w poprzednim sezonie zajęło 4 miejsce ale w kwalifikacjach do Ligi Europy odpadli z YB Bern nie strzelając ani jednego gola. H2H na korzyść zespołu Apollonu, kilkakrotnie potrafili wygrać różnicą nawet kilku bramek.

✅137
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia, Ykkonen
Godzina: 17:30
Spotkanie: JJK Jyväskylä - HIFK
Typ: 1
Kurs: 2.55
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Dziś mamy typowy suchy poniedziałek. Nie ma żadnych &#39;poważnych&#39; lig, a najlepsze typy z siatkarskiego mundialu przedstawili koledzy powyżej. Ja dzisiaj znalazłem bardzo ciekawe spotkanie, mianowicie mecz ligi fińskiej - JJK Jyväskylä - HIFK. Jak dla mnie. faworytami w dzisiejszym spotkaniu będą gospodarze. Ostatnio ponieśli porażkę w lidze i to u siebie, jednak przedtem zanotowali konkretne wyniki: 2 wygrane i 2 remisy. HIFK na wyjeździe słabo się spisuje. Przegrane przeplatają czasem wygranymi, lecz klęski zdarzają się częściej.
Jeżeli chodzi o bezpośrednie spotkania obu drużyn, w lipcu JJK Jyväskylä wygrali 1:2. Mecz należy do ryzykownych, jednak ja postawie spokojnie na zwycięstwo gospodarzy.
⛔100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Estonia Kobiety
Godzina: 17:00
Spotkanie: Parnu - Tammeka
Typ: 1 HA -4, -4.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Wypadł mecz który typowałem powyżej (przełożony) to zostanę w Estonii i zagram babskie spotkanie.
Kobiety zaczęły tydzień temu nowy sezon. Drużyna Parnu w zeszłych rozgrywkach zdobyła komplet punktów strzelając w 10 spotkaniach 62 bramki i tracąc zaledwie dwie!
Ten sezon dziewczyny rozpoczęły mistrzowsko od pogonienia Levadii (trzeciej drużyny minionych rozgrywek) 8:1 na wyjeździe ????
Tammeka to czwarta drużyna ubiegłych rozgrywek. Z Parnu dwukrotnie przegrała 1:5, wydaje się jednak że aktualne mistrzynie są w gazie i dzisiaj można liczyć na kolejny grad bramek z ich strony i pokrycie linii HA. Zwłaszcza, że Tammeka rozpoczęła nowe rozdanie słabo, od porażki 0:3 z Florą.
Można też pograć azjatycki over 5 jeżeli ktoś sądzi, że mecz będzie bardziej wyrównany lub że tradycji stanie sią zadość i znowu padnie wynik 5:1 ;)
⛔100
 
ffilip 123

ffilip

Użytkownik
Dyscyplina: CYPR: Pierwsza Dywizja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ermis - Apollon
Typ: ponad 2.5 gola w meczu
Kurs: 2,30
Bukmacher: expekt
Analiza:
Oba zespoły bramkostrzelne co widac ponizej:
W ostatnich 5 meczy miedzy tymi zespołami 4 razy padł wynik over 2.5 raz bylo 0-0
Ostatnie 5 meczów Ermis w lidze wygladało nastepująco
Wygrana na wyjedzie 0:2 z Doxa
wygrana u siebie z Omonią 2:1
Przegrana na wyjezdzie 5:1
przegrana u siebie z Anorthosis 0:2
Ostatnie 5 meczy Apollon: wygrana 1:4
przegrana 2:5, remis 1:1 przegrana 2:0, wygrana 2:3 z czego 2 ostatnie mecze to towarzyskie.
W Apollonie zabraknie francuskiego napastnika Abraham Guie Guie
Przepraszam za kiepska analize ale niestety bardzo ciezko znalezc informacje o składach tych zespołów. Nastepnym razem znajde wiecej informacji.

✅130
czekam na następny raz
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 218

krystian95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Szwecja,Superettan
Godzina: 19:20
Spotkanie: Sundsvall - Assyriska
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1,60
bet365
Analiza:
W jedynym poniedziałkowym spotkaniu szwedzkiej Superettan zmierzą się ze sobą drużyny Sundsvall i Assyriska.Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze,jednak kursy na ich zwycięstwo są już dosyć niskie.
Natomiast nawet ciekawszą opcją na to spotkanie wydaje mi się typna over bramkowy.
Gospodarze spisują się naprawdę dobrze w tym sezonie.Na tą chwilę są na 3 pozycji w tabeli,ale ewentualne dzisiejsze zwycięstwo może sprawić,że pozostaną liderem po tej serii gier.Sundsvall przed własną publicznością gra ofensywny futbol.Świadczy o tym fakt,że średnia bramek w meczach domowych tej drużyny wynosi 3,6,a więc jest to wynik najlepszy w całej lidze.
Assyriska jest na przeciwnym biegunie.W tej chwili jest czerwoną latarnią ligi z tylko 17 punktami.Co ciekawe zdecydowanie lepiej drużyna ta prezentuje się na wyjazdach.O ile przed własną publicznością nie udało się jeszcze odnieść zwycięstwa,to na wyjazdach już trzykrotnie Assyriska zdobywała komplet punktów. Drużyna ta pokazała już w tym sezonie,że potrafi zdobywać też gole w meczach z silniejszymi rywalami,m.in. kilka tygodni temu remisując z Hammarby.
Ogólnie druga liga szwedzka to dosyć otwarta liga,tzn. pada sporo bramek. Myślę,że over bramkowy w tym spotkaniu jest dobrym pomysłem. Jak wspomniałem Sundsvall strzela sporo goli,zwłaszcza na własnym obiekcie. Z drugiej Assyriska,choć jest na ostatnim miejscu również potrafi być groźna w delegacjach.Myślę,że obie drużyny stać tutaj na trafienie,dlatego liczę na spokojne pokrycie linii 2,5 goli w spotkaniu.
✅60
 
Z 4

zajco

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - WNBA
Godzina: 22:00
Spotkanie: Chicago vs Indiana
Typ: Indiana
Kurs: 2,4
Bukmacher: bet365
Analiza: Play-offy ciąg dalszy. Indiana szybkim przejściu ćwierćfinałów z Washingtonem, po raz drugi spotyka się z Chicago. Pierwszy mecz przez cały czas kontrolowała Indiana. Odpuścili tylko w ostatniej kwarcie, ale wtedy mogli to zrobić. Chicago z kolei ćwierćfinały przeszlo dzięki odrobinie szczęscia. Indiana już nie raz pokazała, że obcy teren nie jest dla nich problemem. Moim zdaniem śmiało możemy się spodziewać drugiego zwycięstwa Indiany po atrakcyjnym kursie 2,4 ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - SZWECJA: Dywizja 1 - Södra
Spotkanie: FC Trollhattan - IK Oddevold
Typ: over3 (azjatycka suma goli)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Godzina: 19:00
Machete wraca do żywych, planowo na wrzesień. A spotkanie na pierwszy dzień miesiąca idealne.
Patrząc na dzisiejszą ofertę zapaliła się lampka $, to ta sama &quot;para&quot; co w maju i rok temu gdzie był gruby tłusty over! Tak to ten mecz w którym co chwile padał gol i cieszył duszę wypełniając konto pesos...
Szwedzka 3 liga, na wyniki w poprzednich kolejkach nawet nie patrzę, na miejsce w tabeli też nie, to są derby regionu i jak obie ekipy się spotykają to pada mnóstwo goli!
H2H:
12.05.14 Oddevold - Trollhättan 3 : 2
23.09.13 Oddevold - Trollhättan 2 : 3
20.05.13 Trollhättan - Oddevold 2 : 2
20.08.12 Trollhättan - Oddevold 2 : 2
25.06.12 Oddevold - Trollhättan 4 : 2
13.03.12 Trollhättan - Oddevold 2 : 2
01.08.11 Trollhättan - Oddevold 1 : 1
09.07.11 Oddevold - Trollhättan 3 : 2
Gospodarze mają niewielkie problemy w drugiej linii, zagrają bez pomocników: P. Ödlund (1/0), Enrique Alexandersson i H. Ekström (10/0).
Najlepsza informacja dla Machete jest taka, że wracają do gry na derby najlepsi strzelcy zespołu: po pauzie za czerwoną kartkę napastnik J. Daoud (13/5), po urazach pomocnicy najlepszy strzelec zespołu D. Bennhage (14/8) oraz J. Bjurström (12/2).
Machete zagrał w maju 2014 i we wrześniu 2013 ten sam over, mecze były o tej samej godzinie i kurs był podobny -&gt; to dobre oznaki że trzeci raz się uda!
A to kopia ostatniego zdania z typów dnia 23.09.2013r. ciągle aktualna:
&quot;dzisiejszy mecz to takie mini derby regionu, właściwie to miasta ze sobą sąsiadują i na pewno nikt nogi nie odstawi. Wynik z poprzedniego sezonu wskazany.&quot;
Zemsta za porażkę z pierwszej rundy?
Derby, Derby, Wikingowie ciąć ten over już do przerwy!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? US OPEN 2014
Godzina: 20:00
Spotkanie: Tsonga Jo-Wilfried-Murray Andy
Typ: 2 handicap -1.5 gemów
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Zdania w tym meczu są podzielone bardzo mocno, każdy ma własne argumenty które należy szanować. Zacznę od mało istotnej sprawy czyli od bezpośrednich spotkań i tutaj prowadzi 9:4 Szkot, lecz bardzo wiele meczów było rozgrywanych dawno temu. Lecz ostatnie trzy pojedynki były właśnie rozgrywane na hardzie gdzie prowadzi Tsonga,a w tym roku Panowie grali ze sobą dwa razy. W Miami wygrał Andy 6:4, 6:1,a niedawno w Toronto Jo 7:6, 4:6, 6:4. Jeśli chodzi o mnie to nie bardzo wzoruje się nad bezpośrednimi pojedynkami w turniejach poprzedzający wielki szlem, ale Toronto było pierwsze po Wimbledonie także pewien wyznacznik to może być. Nie rozumiem tezy,że Wilfred ma lepszy sezon od Andyego, nawet suche statystyki pokazują nam,że jest prawie remis ponieważ bilans Francuza to 37/14 w tym 15/5 na hardzie,a wyspiarza 37/15 w tym 19/8 na hardzie. Także co ich różni w tym roku na kortach twardych? To, że Tsonga wygrał Toronto bo tylko ten wynik jest godny uwagi. Murray natomiast nie wygrał nic oraz nie zaliczył żadnego finału lecz zanotował się w ćwierćfinale AO, ćwierćfinale Miami, ćwierćfinale Toronto czy Cincinnati oraz półfinał w Acapulco. Jeśli chodzi o rozegrane mecze to teoretycznie tak samo lecz w praktyce wiadomo,że lepiej wygrać turniej ATP 1000 niż zanotować kilka ćwierćfinałów czy jakieś tam poboczne wyniki. Jak spojrzyjmy z kim przegrywał Szkot to zobaczymy,że miał dobrych rywali tj. Federer X2, Djokovic, Raonic, Dimitrov czy właśnie Tsonga ponieważ Hewwita oraz Mayera nie liczą z początku roku, ponieważ to początek roku :]. Kursy mamy takie,a nie inne właśnie dlatego,że Jo niedawno wygrał turniej rangi masters. Najlepszym osiągnięciem Tsongi na US OPEN było zanotowanie się w ćwierćfinale w 2011 roku,a jak na takiego zawodnika to bardzo słabo tym bardziej,że w tym roku gra już 7 raz w tym wielkim szlemie. W 2013 nie grał,a jego ostatnie osiągnięcie z 2012 roku to odpadnięcie w II rundzie z Klizanem (11.50 kurs), ale teraz Tsonga jest nieco innym, ponoć lepszym tenisistą. Paniczowi Andemu natomiast bardziej siedzi ten turniej ponieważ raz go wygrał w 2012 roku, dodatkowo finał w 2008, półfinał w 2011,a rok temu osiągnął ćwierćfinał. Szkot miał w tym roku kilka mocniejszych wtop to fakt bo przegrywał ze Stepankiem, Dimitrovem na Wimbledonie czy tam wcześniej kilka mniej znaczących. Ale na dobrą sprawę Tsonga również ich miał kilka np. przegrana z Benkiem, Giraldo, Matosevicem czy ta ostatnia z Youzhnym gdzie pokazał jak się nie gra w tenisa. Jo pozbył się kilku kilogramów i dzięki temu stał się bardziej zwinnym graczem na korcie, nabył coś czego bardzo często mu brakowało. Sorry....ale głowy to on chyba nigdy nie naprawi i jeden wygrany turniej w jedną czy w drugą stronę nie robi na mnie absolutnie żadnego wrażenia. Francuz przez kupę czasu kiedyś grał bez trenera ponieważ twierdził,że go nie potrzebuje lecz na jego szczęście doszedł do wniosku,że taka osoba jest często kluczem do sukcesu. Andy natomiast jakiś czas temu rozstał się z Lendlem i trenuje z Amelie Mauresmo lecz wiadomo,że owoce pracy z nią przyjdą z czasem. Murray jest uważanym przez większość tenisistów za człowieka który posiada największy talent do tenisa i ja również się pod tym podpisuje. Talent który na razie jest przyćmiony. Szkot jest arcymistrzem defensywy oraz mistrzem kontry. W sumie nie mam pojęcia jaką on ma słabą stronę, bo jakąś musi mieć na pewno. Kondycyjnie również jest nie do zajechania, psychika już znacznie podreperowana w porównaniu do kilku lat wstecz. Nie zdziwię się, jak Murray wygra z Tsongą nawet i 3:0, lecz bukmacherzy wystawili nam piękny kurs na zwykłą wygraną i tego będę się trzymać. Jeden jak i drugi pokonali mało znaczących graczy, lecz różnica jest taka, że Brytyjczyk stracił dwa sety,a Tsonga jednego. Jest różnica w tych meczach ponieważ Andy stracił serwis 11 razy,a Francuz tylko 3 jeśli dobrze policzyłem. Lecz prawdziwych mistrzów poznaje się często po tym,że pierwsze rundy mają kiepskie,a w następnych jest ogień na maksa. Nie pisałem tego przez US OPEN, ponieważ nie miałem czasu ale napiszę to teraz....uważam,że Murray zanotuje się w finale w tym roku, ale czy wygra to już nie mam pojęcia. Moim zdaniem dzisiaj może paść każdy wynik w stronę 9 rakiety świata, ale ogólnie uważam,że on wygra.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 82

kupson141

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Doubles - US Open
Spotkanie: Pospisil V./Sock J. - Berlocq C./Mayer L.
Typ: 2:0
Kurs: 1.66
Data: 01.09.2014
Godz: 18.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś spotkania 1/8 finału debla na kortach Flushing Meadows. Jedna z najlepszych par deblowych tego roku, Pospisil/Sock zagra z parą Berlocq/Mayer. Mimo, że Vasek z Jackiem grają razem dopiero od tegorocznego Wimbledonu, który zresztą wygrali to już zajmują 6 miejsce w rankingu Doubles Team Race to London. To jest ich wspólny 4 turniej. Wygrali zaraz po Wimbledonie w Atlancie oraz dotarli do finału w Cincinnati. Tutaj na US Open bez najmniejszych problemów zameldowali się w 1/8 finału pokonując pary: Nieminen/Kontinen oraz Mergea/Draganja bez straty seta. Obaj dysponują bardzo dobrym serwisem i mocnym returnem, świetnie radzą sobie przy siatce. Mecze z ich udziałem bardzo przyjemnie się ogląda. Mocna, pewna gra z głębi kortu sprawia dużo kłopotów rywalom. Żeby nie być gołosłownym warto wspomnieć, że jedyny mecz jaki przegrali w tym roku to Finał w Cincinnati z najlepszą parą globu Bryan/Bryan, a meczy w tym roku rozegrali 17. Rywale to przeciętna para, grająca głównie na kortach ziemnych. Berclocq z Mayerem grają dalej ponieważ w poprzedniej rundzie dostali walkowera od pary Llodra/Mahut. Wszystko wskazuje, że młodzi, rządni zwycięstw zawodnicy wygrają ten mecz bez większych problemów. Każdy element gry przemawia za nimi i wątpliwe jest by rywale byli w stanie nawiązać równa walkę. Kursy strasznie pospadały, ale DW 2:0 po 1,66 jest do zaakceptowania. Polecam, mecz rozpocznie się nie przed 18:30 czasu polskiego.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - US Open 2014
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Djokovic N. - Kohlschreiber P.
Typ:
over 3.5 seta
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
H2H 4:1, ale tylko w jednym meczu tym najbardziej odległym w 2008 roku &quot;Kolba&quot; nie urwał set, więc kurs 3,50 na over setowy to świetne value. Jedynie mam obawy, że Niemiec jak to dość często ma w zwyczaju, może skreczować. Filip ma tutaj naprawdę spore szanse na jednego seta, bo Novak dość często na przełomie 1-2 tygodnia szlema traci sety. Podczas Wimbledonu stracił 2 sety z Cilicem w ćwierćfinale, w 3 rundzie French Open stracił 1 set również z Chorwatem, na Australian Open przegrał mecz z Wawrinką w ćwierćfinale, a rok temu w US Open w 4 rundzie stracił set z Youzhnym.

⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Finlandia - Kuba
Typ: Kuba wygra pierwszy set i wygra mecz
Kurs: 2,75
Godz: 16.30
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałam sobie spotkanie z mistrzostw świata w piłce siatkowej w Polsce. A dokładniej pojedynek z grupy B mecz Finlandii z Kubą który odbędzie się w katowickim spodku . Faworytem według bukmacherów w tym pojedynku jest Finlandia lecz ja tak nie uważam .. uważam że dzisiejszy spotkanie wygra Kuba – jedna z najbardziej utytułowanych reprezentacji na siatkarskich salonach. Kubańczycy od zawsze słynęli z niebotycznego wyskoku, którym wprawiali w osłupienie kolejnych przeciwników, a ich potężne zbicia sprawiały, że w halach dało się słyszeć skwierk parkietu. Ostatnie ich 10 pojedynków to aż 9 wygranych i świetna postawa w lidze światowej. Kurs 2,75 na wygrana w pierwszym secie i w calym meczu biore w ciemno ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
cfab 28

cfab

Użytkownik
Dyscyplina: ATP US Open
Godzina: 18:30
Spotkanie: Djokovic N. - Kohlschreiber P.
Typ: Kohlschreiber P. +7.5g
Kurs: 2.10
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 4-1 dla Novaka co nie dziwi, ale Koliber nigdy specjalnie Serbowi nie leżał, pisząc kolokwialnie. W tych czterech pojedynkach Niemiec wygrywał przynajmniej 1 seta, nie licząc FO 2009 gdzie w 3 setach rozprawił się z Djokoviciem. Z Jaśkiem Isnerem Koliber zagrał na tyle przekonująco, że ten handicap po tym kursie wydaje się godnym gry. Tym bardziej, że Djoko jeszcze słabszego momentu nie miał, a On po weekendzie na Szlemach miewał gorsze mecze.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom