>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 01.08.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
zgwg11 21

zgwg11

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Washington WTA
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kristina Mladenovic - Kurumi Nara
Typ: Kristina Mladenovic
Kurs: 1,55
Bukmacher: Betclic
Analiza: Znajdująca się w wyśmienitej formie francuzka podejmie regularną japonkę. Zaskoczeniem był zwycięstwo Nary nad reprezentantkę gospodarzy Keys. Kurumi dużo biega i piłki najczęściej wracają na stronę przeciwniczki. Tak było w przypadku meczu z amerykanką, która jak to ona, jak nie ma dnia, to psuje. Podobny przebieg będzie miał dzisiejszy mecz z Mladenovic, jednak ta obecnie poprawiła celnośc zagrań, a także sfera psychiczna poszła w dobrą stronę. Liczę na wygraną Kristiny i jej awans do półfinału tego turnieju.
⛔100
 
trybek7 0

trybek7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie: Jagiellonia - Cracovia
Typ: 2
Kurs: 3,45
Bukmacher: Bet at Home
Analiza: Dlaczego Cracovia?
1) Bo szybko strzeli pierwszą
bramkę tak jak w meczu z Legią
2) W poprzednim sezonie lepiej grała na wyjazdach (wygrana w Białymstoku 2:1)
3) Przegrała dwa pierwsze mecze więc gorzej już nie może zagrać
4) Jagiellonia może zlekceważyć tak słabego rywala w dodatku na własnym boisku
⛔100
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna / Ukraina - Vyscha Liga
Godz: 18:00
Spotkanie: Vorskla Poltava - Szachtar Donieck
Typ: Szachtar Donieck wygra i BTS
Kurs: 3.40

Wystartowała niedawno Liga Ukraińska. Mamy już 2 kolejkę i ciekawie zapowiadające się spotkania. W pierwszej kolejce Szachtar Donieck pokonał pewnie ekipę M. Zaporozhye 2:0 u siebie. Ich dzisiejsi przeciwnicy Vorskla Poltava mieli trudnego przeciwnika - Dynamo Kijów. Jak nie trudno się domyśleć piłkarze Dynama wygrali to spotkanie, skromnie 1:0. Niekorzystny terminarz rozgrywek sprawił, że już w drugiej kolejce przyjdzie im się zmierzyć z inną siłą ligi Szachtarem Donieck. Tym razem jednak dojdzie atut własnego boiska i wsparcie kibiców. W poprzednim sezonie piłkarze Vorskla Poltava ukończyli sezon na 8 pozycji. Zabrakło punktów, aby zagrać w europejskich pucharach mimo starań. Szachtar Donieck jedzie z pewnością po 3 punkty i tak się zapewne stanie dzisiaj. Kurs na zwycięstwo gości spada z godziny na godzinę i wynosi już tylko 1.35. Lepiej w to miejsce pograć win gości z jednoczesnym golem dla gospodarzy. Na takie mecze w dodatku przed własnymi kibicami drużyny się bardzo mobilizują. Co ciekawe w tym roku Vorskla pokonała już Szachtar u siebie 1:0. Było to 12 kwietnia. Na zwycięstwo w tym meczu mieliśmy wtedy kurs 13.00. Niespodzianka stała sie faktem. Piłkarze myślę, że mają w pamięci jeszcze tamto spotkanie i uwierzą że można powalczyć z Szachtarem. Albo przynajmniej strzelić bramkę... W meczach sparingowych na własnym stadionie spisywali się przyzwoicie. Pokonali między innymi NK Zagreb 2:1 i zremisowali 1:1 z Oleksandriya (Ukr). W spotkaniu dzisiejszym nie wystąpi jeden z zawodników gospodarzy. Goście natomiast jadą pełną paką! A więc można powiedzieć że obydwa zespoły w optymalnych ustawieniach rozpoczną.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Irlandia, Pierwsza Liga
Spotkanie: Bray - Athlone
Typ: 2
Kurs: 2.65
Data: 1.08.2014 ; 20.45
Bukmacher: Bet365

Witam, większość meczy które mnie dzisiaj zainteresowały zostały już opisane na forum. Ale nikt nie zauważył dzisiejszego meczu na samym dnie ligi Irlandzkiej. W tym meczu spotka się drużyna z miejsca 11 (Bray) i 12 (Athlone) jak dla mnie faworytem tego meczu jest Athlone dlaczego...?
Athlone - Miewają przebłyski, grają dość solidnie w Dywizji 1 (w której grali 2 sezony wcześniej) nie mieli równych, wygrywali mecz za meczem stąd awans do wyższej klasy rozgrywkowej, ostatni sezon nie udany,ale udało się utrzymać zespół w pierwszej lidze. Ten sezon kiepsko, trzeba zacząć ratować drużynę przed spadkiem. Na ostatnie 6 meczy (2-2-4) 8 pkt wpadło :]
Bray - o roku czerwona latarnia Pierwszej ligi, już w poprzednim sezonie mieli spaść ale udało sie w barażach. Teraz znowu walka o utrzymanie ale w przeciwieństwie do Athlone, poniżające porażki, i ciułanie punktów nie wychodzi... na ostanie 10 meczy (0-1-9) !!!!!
Podejrzewam że Athlone będzie zbierać te pkt i w tym meczu gra nie o 3 pkt tylko o 6pkt, mobilizacji nie zabraknie.
Kurs był wyższy spadł do 2.65 ale ciągle zachęca :]
⛔100
 
M 6

makubczak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska, 1 Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Flota Świnoujście
Typ: Suma goli - goście 0
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam wszystkich. To mój pierwszy typ z analizą, więc proszę o minimalne zrozumienie dla nowicjusza w tych sprawach.
A więc czemu skłoniłem się do zagrania typu, w którym Flota nie strzeli żadnego gola w spotkaniu.
Po pierwsze to rywal, z którym będą się mierzyli. Choć Zagłębie spadło z pierwszej ligi przez co ucierpiały morale, a także siła składu, to drużyna z Lubina wygląda na zdecydowanie mocniejszą ekipę od ekipy ze Świnoujścia.
Drugim i najważniejszym czynnikiem jest stan drużyny gości. Flota Świnoujścia tak na prawdę nie wiedziała, czy będzie grała w tym sezonie. Do tego ogromne problemy finansowe, kadrowe, a jakby było tego mało jest w klubie konflikt na linii drużyna-kibice. Sam fakt, że okres przygotowawczy został źle przepracowany, powinien odegrać dzisiaj bardzo ważną rolę. Szczerzę, to nie będę zdziwiony, jeśli drużyna gospodarzy dobije leżących już na samym początku sezonu rywali.
✅110
 
M 8

matinho121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - NIEMCY: 2. Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dusseldorf - Braunschweig
Typ: BTS
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betclic
Analiza:
W meczu rozpoczynającym zmagania w nowym sezonie 2 Bundesligi zmierza się spadkowicz z Braunschweigu z druzyną z Północnej Westfalii. Jestem pewny, że w tym spotkaniu obie druzyny strzelą przynajmniej po jednej bramce. Średnia bramek w jednym meczu obu drużyn w zeszłym sezonie to 2,6. Przypatrzmy się statystyce H2H. w 7 ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami każda z dryżyn strzeliła po co najmniej 1 bramce. Typ warty zagrania. Polecam.
✅85
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Monaco - Thiem
Godzina : 17:00
Typ : Monaco
Kurs : 2,10
Bukmacher : Bet365
Analiza :

Thiem jest wciąż bardzo młodym graczem, nie bez powodu eksperci z ATP przybili mu tytuł&quot; Young Gun&quot;, co oznacza że w przyszłości prawdopodobnie będzie jednym z graczy z czołówki. Zanim to jednak nastąpi, Thiem musi nabierać doświadczenia w meczach z przeciwnikami prezentujacymi różny styl gry.
Monaco to typowa ściana mówiąc slangiem tenisowym. Wszystkie piłki wracają na stronę przeciwnika.
Jak pokazał mecz z Nadalem na Roland Garros, Thiem nie do końca radzi sobie z tego typu grą.
Monaco wraca do formy sprzed roku gdzie opierał się o Top10.
Zwycięzca może być jeden.
Ma jeszcze bardzo gorącąglowe
⛔100
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska, 1 Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Flota Świnoujście
Typ: Zagłębie -2
Kurs: 5,75
Bukmacher: BAH
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie pomiedzy Zagłebiem Lubin, a Flotą Świnoujscie. Obie drużyny są na odmiennych biegunach. Dla Zagłebia cel na ten sezon to awans do Ekstraklasy. Natomiast drużyna Floty jeszcze kilka tygodni temu w ogóle nie miała przystępować do rozgrywek, jednak zamieszanie ze sprzedażą licencji spowodowało, że Flota zagra w 1 lidze. Czy są oni jednak na to gotowi? Moim zdaniem nie. I dzisiaj boisko to brutalnie dla gości zweryfikuje. Zagłebie musi takie mecze jak te wygrywać i moim zdaniem zrobi dzisiaj to pewnie. Zagłębie jest klubem z wiekszym budżetem, z lepszymi piłkarzami i zagra na własnym stadionie. Wszystko wskazuje na nich. Wspomniano już na forum, że z Floty odszedli: Śpiączka, Bodziony, Jasiński, Mokwa, Hosek oraz Kieruzel. Ta drużyna jest rozbita piłkarsko, organizacyjno-finansowo, oraz psychicznie. Nie widzę dla nich najmniejszych szans, zwłaszcza na początku sezonu. Spodziewam się dzisiaj pogromu i gram wysoką wygraną Zagłębia.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia Białystok – Cracovia
Typ: over 2.5
Kurs: 2.05
Buk: bet365
Godz. 18:00
Analiza:
Trzecią kolejkę na boiskach polskiej T-Mobile Ekstraklasy rozpoczniemy w Białymstoku gdzie tutejsza Jagiellonia będzie podejmowała przyjezdnych z Krakowa. Oba zespoły poprzedni sezon zaliczą raczej do nieudanych, obecne rozgrywki zdecydowanie lepiej rozpoczęli gospodarze i to oni są tutaj faworytem, jednak ja zdecydowałem się na inny wariant – bramkowy.
Tak dobrego początku sezony w wykonaniu Jagielloni raczej się nie spodziewałem, najpierw remis z Lechią choć punkt to raczej dla nich porażka patrząc na przebieg spotkania i prowadzenie 2:0. W drugiej kolejce bardzo pewnie ograli Zawiszę 1:3 w Bydgoszczy czyli terenie który jest bardzo wymagający. Przed sezonem pożegnano graczy którzy byli pierwszym wyborem dla trener ale trzeba zaciskać passa a Plizga, Ukah, Dźwigała i Balaj na pewno obciążali klubową kasę. Na pewno zdecydowanie trzeba pochwalić zespół Probierza za bardzo dobrą formę ofensywną, potrafią z łatwością dochodzi do sytuacji strzeleckich, oczywiście je wykorzystując. Dziś innego scenariusza jak stworzenie sobie kilku sytuacji bramkowych nie przewiduje. Cały czas jednak jest ten sam problem w tym zespole czyli postawa defensywny która w każdym momencie meczu może popełnić kilka prostych błędów efekt widzieliśmy już w starciu z Lechią
Cracovia zdecydowanie gorzej rozpoczęła sezon, przegrywając dwa pierwsze spotkania. Inauguracja w ich wykonaniu nie była najgorsza przegrali z Górnikiem 2:0 ale to oni dominowali w tym starciu nie potrafili tylko wykorzystać kilku świetnych okazji. Druga kolejka to bardzo wymagający rywal czyli Mistrz Polski, rozpoczęli dobrze od prowadzenia ale później było już coraz gorzej i skończyło się na 1:3. Przyszedł nowy trener nowe ustawienie które szczególnie nie radzi sobie jak na razie w destrukcji bo do sytuacji bramkowych potrafią dochodzi.
Bramki są tutaj najlepszą opcją patrząc na dwa pierwsze mecz obu zespołów w tym sezonie które oczywiście oglądałem.
Powtórzony typ
⛔100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Nancy-Dijon
Typ: Pierwsza połowa-remis
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Godzina: 20:00
Analiza:
Zapraszam na mecz 1 kolejki nowego sezonu zaplecza francuskiej Ligue 1 czyli Ligue 2.W tym sezonie walka o awans zapowiada się na prawdę ciekawie bo jest kilka drużyn które chcą wrócić lub w końcu awansować do upragnionej Ligue 1.Na pewno powrotem do najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji zainteresowane jest Nancy które w tym sezonie w moim odczuciu może być na prawdę groźne.W tamtym sezonie gospodarzom dzisiejszego starcia do awansu zabrakło 3 punktów.Dzisiejsi goście czyli ekipa z Dijon w tamtym sezonie także była bardzo groźna kończąc rozgrywki na 6 miejscu.To pokazuje że już dziś możemy być świadkami na prawdę ciekawego i wyrównanego spotkania.Moim typem jest tutaj remis do przerwy.Jest to wiadomo początek sezonu więc zgranie szczególnie w ataku nie będzie jeszcze na najwyższym poziomie co spowoduje że liczba akcji na pewno będzie mniejsza niż np. za kilka kolejek.Stąd też mój typ na remis do przerwy bo uważam że obie drużyny są dość wyrównane i w tej części gry nie będzie przewagi żadnej z drużyn.Za tym typem przemawiają także statystyki.W ostatnich 4 swoich meczach ekipa z Nancy zanotowała aż 4 remksy do przerwy.Tak samo wygląda to u druzyny z Dijon co pokazuje że u tych drużyn pierwsza połowa bardzo często jest remisowa dlatego dziś stawiam tak samo.Nikt na pewno nie zaatakuje od początku bo nie będzie takiego sensu więc mała ilość sytuacji w pierwszej połowie jest raczej gwarantowana a jest to dobry znak dla typu REMIS DO PRZERWY.Osobiście uważam że w tym spotkaniu górą może być Nancy dlatego za mniejszą stawkę można również pograć HT/FT- X/1.Sądzę że taki typ jest również dość zrozumiały jednak ja gram trochę bezpieczniej na remis do przerwy i liczę że się nie zawiodę.Powodzenia!!!
✅110
 
S 47

superqool

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Szwecja 1. liga
Spotkanie : Assyriska - Osters
Godzina : 19.20
Typ : over 1,5 gola do połowy
Kurs : 2,80
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Na dziś proponuję zdarzenie z 1.ligi szwedzkiej, w meczu pomiędzy zajmującym ostatnie miejsce w tabeli Assyriska oraz 10. w lidze Osters.
Gospodarze dzisiejszego spotkania w ostatniej kolejce wywieźli punkt ze stadionu lidera z Hammarby i z nadziejami patrzą na dzisiejsze spotkanie. Jest to już runda rewanżowa, dlatego jeżeli Assyriska chce uniknąć spadku do niżej klasy rozgrywkowej, potrzebuje zacząć gromadzić punkty. W dotychczasowych 8 meczach, które rozegrali przed własną publicznością, legitymują się fatalnym bilansem 0-2-6, bramki: 5-17. Napędzeni ugraniem jednego punktu na wyjeździe u lidera, może dodać im wiary w swoje umiejętności i powalczenie o pierwsze zwycięstwo u siebie w tym sezonie.
Z drugiej strony, zespół Osters to ligowy średniak, który dosyć przyzwoicie spisuje się w meczach wyjazdowych, 2-4-2, bramki: 13-12. Osters, mimo że znajduje się 6 pozycji wyżej w tabeli niż Assyriska, zdołał zgromadzić wyłącznie 5 punktów więcej, dlatego nie będzie chciał pozwolić rywalom na dojście ich w tabeli na jeden mecz.
Nie odważę się wytypować faworyta tego meczu, aczkolwiek uważam, że w spotkaniu padnie wiele bramek. Początkowo chciałem grać na over 3,5 w meczu, po kursie 3,6, ale ligę szwedzką cechuje to, że często pada wiele bramek w jednej połowie a w drugiej utrzymuje się wynik bezbramkowy.
Uważam, że typ over 1,5 HT ma realne szanse powodzenia, gdyż obie drużyny bardzo często pokrywały ten over w tym sezonie. Dodatkowo, Assyriska notuje znacznie wyższe rezultaty u siebie, natomiast Osters na wyjeździe o czym świadczy fakt, że w 8 meczach tej drużyny padło 25 bramek.
Ja liczę na szybko strzeloną bramkę, ponieważ Assyriska zdaje sobie sprawę, że nie może polegać na swojej obronie i jedynie grając ofensywnie, mogą pokusić się o 3 pkt.
⛔100
 
K 3,3K

kamczakkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Regionalliga Bayern
Godzina:
19:30
Spotkanie: Memmingen - Seligenporten
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzień dzisiejszy udało mi się znaleźć ciekawe spotkanie, z równie ciekawym kursem w jednej z niższych niemieckich lig. O godzinie 19:30 spotkają się zespoły miejscowego Memmingen i Seligenporten. Zacznę od formy obu drużyn. Na wstępie trzeba jasno sobie powiedzieć, że żadna z tych drużyn nie prezentuje dobrej formy, lecz drużyna Memmingen mimo wszystko prezentuje się lepiej. Mianowicie 4 ostatnie mecze drużyny dzisiejszych gospodarzy, to następujące rezultaty: remis, porażka, zwycięstwo, remis. Natomiast 4 ostatnie mecze Seligenporten to: porażka, porażka, remis i porażka. Jak widzimy w tym sezonie drużyna Seligenporten nie potrafiła jeszcze odnieść zwycięstwa. Nie wiele rzeczy wskazuje, że dzisiejszy dzień powinien być przełomowym w tym względzie. W ostatnich dwóch meczach na własnym stadionie drużyna Memmingen zanotowała 2 remisy, natomiast drużyna Seligenporten na wyjeździe zaliczyła porażkę i remis. Jeżeli chodzi o tabelę, w tej kwestii również zaznacza się przewaga na korzyść Memmingen, mianowicie drużyna dzisiejszych gospodarzy zajmuje 12 miejsce, natomiast drużyna Seligenporten aż 17, co jest miejscem przedostatnim w tej lidze, Regionalliga Bayern liczy sobie bowiem 18 zespołów. W ostatnich 4 bezpośrednich meczach pomiędzy tymi drużynami panuje idealny remis. 2 razy zwyciężała drużyna Memmingen, dwa razy również trzy punkty kasowała drużyna Seligenporten. Ale w kwestii H2H inna rzecz jest dla mnie ważna. Mianowicie, zwycięstwo odnieść potrafiła ta drużyna, która była danego dnia gospodarzem spotkania. I tak, na 2 mecze rozegrane na stadionie Memmingen dwa razy zwyciężali gospodarze, na 2 mecze rozegrane na stadionie Seligenporten dwa razy zwyciężała drużyna dzisiejszych gości. Dlatego nie sądzę, by ta statystyka została dzisiaj zachwiana i ze spokojem stawiam na drużynę Memmingen po atrakcyjnym kursie.
✅80
 
S 0

sanawa

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna - Estonia 2 Liga(Esiliiga)
Godzina : 18:00
Spotkanie: Vandra - Parnu
Typ : Azjatycka suma goli - powyzej 4
Kurs : 2.000
Bukmacher- Bet365.com
Analiza:
Witam, czas zarabiac kase ???? Jak dla mnie pewniak dnia , sure bet, po prostu typ na &quot;rozkrecenie&quot;.Ja bede stawiac na ilosc goli w trakcie meczu na live.
Do rzeczy.Najbadziej overowa druzyna ligi Parnu ze srednia bramek na mecz 5.86 gola ( narazie na 21 kolejek).Vandra 3.33 gola na mecz, ale to nieistotne ????
Ostatnie 5 meczow Parnu na boiskach rywala, wyniki : 6:3, 4:0,3:1,1:4, 3:4
Vandra tez niczego sobie 2 wyniki powyzej 6 bramek w ostatnich meczach u siebie.
Parnu najwiecej w lidze strzela i sporo tez traci bilans bramek 70:53 ???? Przypominam na 21 kolejek.
Pamietacie Hoffenheim z poptrzedniego sezonu u siebie? srednia bramek w lidze 4.18 na mecz, Parnu w tym sezonie gra identycznie jak oni w poprzednim, ofensywa , strzelanie bramek , przez co przeciwnik ma duzo okazji do kontry ????
Podsumuwujac, gram na ta druzynke overy od paru kolejek i zawsze wygrywalem( w trakcie meczu gdy nie ma bramki w 20-30 minucie najlepiej stawiac over 3.5 po kursie ponad 2 )
Ale zejdzmy na ziemie , nic nie trwa wiecznie i kazda seria ma swoj koniec ????
ZWROT
 
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
01 Aug 2014, 19:00 Tennis » USA » ATP Washington » Anderson K. - Young D.
typ 1 set Anderson
kurs 1,472
PinnacleSports
Lekko do dubla spróbujemy pograć Kevina jako zwycięscy 1 seta.Jak dla mnie to juz za wysokie progi dla Donalda- Kevin bardzo solidny bez fajerwerków raczej pewny swój serwis tutaj robi swoje- ustawia grę .Jak coś zawsze solidny w tai breku na koncie w Washington Rosjanin Donskoy , Tunezyjczyk Jaziri wszystko dość szybko spokojnie po 6-3 6-4. Young jak na razie same winery z dość dobrymi graczami wczoraj 3 setowka z Istominem , w 1 rundzie 3 setowka z Sugita w 2 setach ograł doświadczonego Benneteau. Dość tych niespodzianek hendi dla Andersona na hardzie 2-1 ogólnie 4-1.
✅47
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-Węgry 1 liga
Godzina: 20:30
Spotkanie:MTK Budapeszt-Debrecen
Typ:1
Kurs:2.10
Bukmacher:Unibet
Analiza:

Mistrz Węgier drużyna gości po bardzo dobrym wyniku pierwszego meczu w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów z Bate Borysow 1-0,w tym meczu będą oszczędzać zawodników podstawowego składu przed meczem rewanżowym.Podobnie zrobili w pierwszej kolejce ligi gdzie zremisowali na wyjeżdzie z Nyiregehaza 1-1.Zespół gospodarzy jest o wiele lepszym zespołem co udowodnił w pierwszym meczu gdzie rozgromił na wyjeżdzie zespół z Pecsi 4-0.Po za tym w tamtym sezonie pokonali gości 5-3 u siebie i 3-1 na wyjeżdzie.Po za tym w 15 ostatnich meczach u siebie odnieśli tylko 2 porażki.Myślę ,że dzisiaj nie grający w pucharach MTK pokonana rezerwowy skład Debreczyna grajcie szybko bo kurs już spadł z 3.00 do 2.10.
✅110
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Niemcy Regionalliga Bayern
Godz. 18:00
Spotkanie - Wurzburger Kickers - SV Wacker
Typ- Wurzburger Kickers HA -2
Kurs - 3.35
Buk - bet365
Analiza:
Przejechałem się niedawno na formie Wurzburger. Grali wtedy z wiceliderem (po tym meczu wicelider spadł gdzieś w środek tabeli), który również miał świetny start. Dałem handi +3 na rywali i poległem, bo wynik był 5:0.
Wurzburger wystartował świetnie. Na pięć spotkań cztery zwycięstwa i remis. Muszę zaznaczyć że te zwycięstwa nie były wymęczone. W każdym z tych spotkań nie było wątpliwości która drużyna jest lepsza a wyniki Wurzburger u siebie: 2:0, 4:0 i 5:0 mówią same za siebie. Gospodarze dzisiejszego meczu są w mega gazie.
Ich dzisiejszy rywal wystartował gorzej. Cztery mecze, dwa remisy, porażka i zwycięstwo. Bramki 4-4. Słabiutko.
Nie będę się tu kreował na speca od niemieckich wiosek. Typ opieram na 4-5 pierwszych kolejkach ligi, dobrej formie gospodarzy i tym że dzisiaj grają u siebie gdzie są mega groźni i skuteczni.
Z jednym rywalem ligowy dzisiejsi przeciwnicy już grali: Bayer Monachium II. Wacker u siebie 0:0, Wurzburger na wyjeździe wygrana 2:1. Mecz, meczowi nie równy ale to też przemawia za tym że gospodarze dzisiejszego spotkania są drużyną lepszą.
✅235
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - towarzyski
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bournemouth - Swansea
Typ: 1
Kurs: 3.00
Bukmacher: betclic
Swansea przyjeżdża ekipą U21 i kilkoma zawodnikami z zaplecza(druga drużyna Swansea), ponieważ podstawowy skład gra jutro z Reading.
Mecz ten na stadionie Bournemouth.
Walka pomiędzy średniakiem z Championship, a średniakiem z Premier League. Wydawało by się na pierwszy rzut oka, że Bournemouth zostanie zmiecione, bo Premier League to nie przelewki. Jednak patrząc, że zagra drużyna z zawodnikami do lat 21, to szanse dla Bornemouth są bardzo realne.
Kilka dni temu Bournemouth przegrało tylko 0-1 z Southamptonem, a w połowie lipca zremisowali z Kopenhagą, jedną z najlepszych drużyn z Danii. Bournemouth może tu powalczyć o zwycięstwo. Potrafili też zrównać z ziemią Dorchester (z Blue Square Poł.) 11-0! Ostatni mecz grali 3 dni temu, także pewnie dziś wystąpią w podstawowym składzie.
Swansea notuje średnie wyniki, ale to i tak nie ma znaczenia, bo dziś wystąpi drużyna U21, także jakby inna drużyna, tylko nazwa ta sama.
✅200
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Stanford
Godzina: 21:00
Spotkanie: Garbine Muguruza Blanco - Angelique Kerber
Typ: 1
Kurs: 2,20
Bukmacher: betclic
Analiza:
Zapraszam na spotkanie ćwierćfinałowe, turnieju WTA Bank of the West Classic rozgrywanego na kortach twardych w amerykańskim Stanford, pomiędzy Garbine Muguruzą Blanco a Angelique Kerber. Garbine Muguruza (WTA 28), która sezon zaczynała będąc poza Top 60, w poprzednich rundach pokonała Dominikę Cibulkovą, mistrzynię turnieju w Stanfordzie sprzed roku, oraz Danielę Hantuchovą. W ten sposób Hiszpanka osiągnęła już siódmy ćwierćfinał w sezonie. Angelique Kerber (WTA 8) po osiągnięciu finału w Eastbourne i ćwierćfinału Wimbledonu, jest również w ćwierćfinale w Stanfordzie. Niemka ma za sobą dziwny mecz z Coco Vandeweghe, w którym II seta przegrała do zera. Kerber heroiczną pracą w defensywie potrafi zaszkodzić najlepszym tenisistkom świata (w Wimbledonie pokonała Marię Szarapową), ale tak intensywna praca sprawia, że w pewnym momencie brakuje już jej energii. W Stanfordzie rozegrała dopiero jeden mecz i do tego po długiej przerwie, więc ten przypadek nie będzie miał miejsca. Muguruza jednak od początku roku poczyniła znaczące postępy i moim zdaniem będzie w stanie skruszyć opór Niemki. Hiszpanka póki co jeszcze mnie na tym turnieju nie zawiodła i mam nadzieję, że to się nie zmieni. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 21:00.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom