>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 01.08.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
B 23

bombelsggw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Fluminense - Cruzeiro
Typ: EH (+1) wynik: Cruzero
Kurs:6,5
Bukmacher: Sportingbet
Dzisiaj w nocy spotkanie Fluminense, które zdecydowanie w tym sezonie sobie nie radzi i jest w strefie spadkowej, z Cruzeiro któe jest w odwrotnej sytuacji , idzie im jak na razie świetne, są pierwsi w tabeli.
Fluminense na 9 meczy, tylko 3 wygrało, 6 przegrało, z czego 4 ostatnie mecze to same porażki. W dwóch ostatnich meczach przegrali właśnie 2 bramkami z Gremio (7 drużyna w tabeli) i z Vaseco (8 drużyna w tabeli).
Więć z pierwszą drużyną, która ostatnio sobie tak świetnie radzi, tym bardziej cieżko będzie im utrzymać dobry wynik.
Cruzerio w ostatnich 5 meczach odniósł same zwycięstwa z:
Ostatnie mecze: CRUZEIRO
28.07.13 SER Cruzeiro Atletico-MG 4 : 1
20.07.13 SER Sao Paulo Cruzeiro 0 : 3
18.07.13 COP Atletico GO Cruzeiro 0 : 1
14.07.13 SER Cruzeiro Nautico 3 : 0
10.07.13 COP Cruzeiro Atletico GO 5 : 0
W czterech meczach zdecydowanie wygrali co najmniej 4 bramkami. Zdobywając 16 goli w 5 meczach stracili tylko 1. Bilans bramkowy po 9 spotkaniach mają 22:8, więc prawie 3 bramki na mecz.
W ostatnim spotkaniu obu tych drużyn Cruzerio wygrało na wyjeździe 0:2 jednak było to pół roku temu, więc nie będę się o tym rozpisywał i przywiązywał większej wagi do tego.
⛔ 100
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Club Brugge
Typ: Over 3,5
Kurs:3.00
Bukmacher: Bwin
W zasadzie BTS to pewniak na ten mecz, to że CB strzeli jest jasne jak słońce jeśli spojrzymy na obronę Śląska w tym sezonie i katastrofalną dyspozycję Pawelca. Co do Śląska na pewno można spodziewać się jakiegoś gola, może nawet dwóch, w końcu grają u siebie i na ten moment wyglądają trochę jak jeździec bez głowy. Porównania do zeszłorocznego meczu z Hannoverem nasuwają się automatycznie.
Co do overa to też łatwy bet, brak pewnych stoperów, bo tak jak wspomniałem Pawelec to jakieś nieporozumienie, a Kokoszka ma problemy w starciu z drużynami grającymi kombinacyjną piłkę. On pasuje idealnie to naszej rodzimej pseudo ekstraklasy, gdzie większość drużyn gra na poziomie League 2 czyli na tzw. &quot;aferę&quot; w pole karne. On tam się najlepiej czuje i na pewno w kryciu przy stałych fragmentach i walce o górną piłkę jest dobry, ale drużyny grające tak jak CB to inna bajka... Do tego na pewno Levy szybko w trakcie meczu będzie korygował ustawienie bo nie wierzę że Śląsk będzie jechał na 0:0 czy też 1:0 przez większość meczu..Także 3,5, a już szczególnie over 2,5 jak najbardziej do grania w tym meczu
⛔ 100
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Club Brugge
Typ: Club Brugge powyżej 1,5 bramki do przerwy
Kurs: 6,00
Bukmacher: Sportingbet
To ja pesymistycznie co do wrocławian. Poprzednia runda łatwa przeprawa z piątym zespołem ligi czarnogórskiej (4:0 i 2:2). W lidze remis w Kielcach 0:0 i porażka u siebie 3:2 z Jagiellonią. Śląsk w tym meczu z Jagą obudził się dopiero w końcówce, co jak dla mnie nie jest dobrym zwiastunem przed meczem z Belgami. W pamięci mam mecze z ubiegłego sezonu, męki z mistrzem Czarnogóry, blamaż ze Szwedami i klęska z H96. Nie uważam, żeby od tego czasu Śląsk zmienił się aż tak na plus (co pokazują obecne wyniki), żeby przejść CB. Kadra CB na mecz ze Śląskiem, na tle polskiej drużyny prezentuje się bardzo dobrze. W tym sezonie CB ma bić się o mistrza kraju. W ubiegłym sezonie w lidze zespół zajął trzecie miejsce. Co warte odnotowania CB to mocno overowy zespół (3,6 na mecz po zasadniczej, 3,8 w mistrzowskiej). Moim zdaniem już we Wrocławiu goście wypracują sobie solidną zaliczkę.

Club Brugge
Vladan Kujovic, Mathew Ryan, Sven Dhoest, Tom Høgli, Oscar Duarte, Laurens De Bock, Björn Engels, Brandon Mechele, Timmy Simons, Enock Adu, Jonathan Blondel, Spyros Fourlanos, Birger Verstraete, Sander Coopman, Lior Refaelov, Shangyuan Wang, Maxime Lestienne, Eidur Gudjohnsen, Tom De Sutter, Tuur Dierckx, Boli Bolingoli
⛔ 100
 
M 0

majster94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Club Brugge
Typ: Club Brugge wygra dowolną połowę
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet365
Kurs niski, ale myślę że pewny z racji tego że Club Brugge jest najzwyczajniej zespołem silniejszym od Śląska Wrocław, zarówno pod względem kadrowym jak i formy. Śląsk z Jagiellonią nie pokazał tak naprawdę nic co mogło by poruszyć Belgów. Club Brugge natomiast bardzo dobrze weszło w sezon w lidze belgijskiej i myślę że dzisiaj to goście będą górą. Pierwotnie chciałem typować że Brugia wygra obie połowy, jednak postawiłem na bardziej pewny typ. Myślę że postawa obrony wrocławian bardzo dobrze przemawia na korzyść tego typu. Sląsk nawet z Rudar Plevja potrafił stracić 2 bramki - ok mieli pewny awans mogli się rozluźnić, ale już 3 bramki strzelone przez białostoczan i to w dodatku we Wrocławiu, już tak dobrze nie świadczą. Atuty belgów to: forma, lepsza kadra, mentalność i ogranie na europejskich boiskach. Życzę powodzenia !
⛔ 100
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Swansea - Malmö
Typ: Swansea -1.5 gola
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365

Typ godny gry na nawet bardziej wymagający handicap jednak kurs 2.35 przy tej ofercie wydaje się być strzałem w 10. Swansea od początku okresu przygotowawczego prezentuje się znakomicie, wygrali wszystkie 5 meczy, strzelili 16 bramek tracąc 1. Niewątpliwie szansa gry w lidze europejskiej jest wielką okazją Swansea na pokazanie swojego pięknego stylu gry na tle rywali z innych lig i udowodnienie że myśl szkoleniowa Martineza, Rogersa a teraz Laudrupa ma sens i daje realne szanse na sukcesy w miarę możliwości klubu. Walijczycy w mojej ocenie dokonali jednych z ciekawszych transferów w lidze angielskiej: król strzelców ligi holenderskiej Wilfried Bony ( 31 bramek w 30 meczach ! ), Jonjo Shelvey, Alejandro Pozuelo, José Cañas, Jordi Amat Maas i na dodatek udało im się zatrzymać trzon składu z ubiegłego sezonu czyli Michu, Chico, Vorm, Dayer, Hernandez, Ki. Wydanie ponad 20 milionów funtów podczas jednego okienka transferowego pokazuje że Łabędzie nie maja zamiaru odpaść w eliminacjach ani poświęcać ligi kosztem pucharów czy odwrotnie. Jeżeli piłkarze i sztab szkoleniowy Swansea chce w miare spokojnie wybrać się na mecz rewanżowy do Szwecji, zaliczka minimum dwóch goli na plus powinna być granicą przyzwoitości w meczu na własnym stadionie, przy niewątpliwym komplecie niesamowitych kibiców na Liberty Stadium.
✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Liberec
Spotkanie: Siljestrom/Zelenay-Junaid/Puetz
Typ: Siljestrom/Zelenay
Kurs: 1,53
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Na dziś mniejszy kurs, ale jak zobaczyłem ten mecz to nie umiem sobie wyobrazić czym ma zaskoczyć ten niemiecko-australijski &quot;składak&quot; tak doświadczoną parę jak Siljestrom/Zelenay. Szwed to prawdziwy młotek na serwisie a każdy kto widział Zelenaya to wie, że na poziomie challengerowym przy siatce jest czarodziejem (a serwis też ma przyzwoity). To bardzo ograni debliści co prawda ze sobą grają niespełna od miesiąca, ale mają na rozkładzie pary z wysokiej półki (Dlouhy/Marach czy Murray/Peers. Nie wiem czym buki dając taki kurs (to powinno być max 1,4) może tym, że ostatnio 2 razy przegrali z parami, które powinni i mogli ograć. Za przeciwników mają typowy &quot;składak&quot;, ot chłopaki się zdzwonili. Junaid szukał partnera do gra a ponieważ często grywał z niemiaszkami (Stadler, Kohlmann, Moser czy Emmrich) to trafiło na Puetza. A ten nie ma za dużego pojęcia o deblu. A zgranie, dobry serwis, umiejętne zamykanie kątów i doświadczenie to klucz do sukcesu w grze deblowej. To wszystko mają Szwed ze Słowakiem i myślę, że powinni sobie spokojnie dziś poradzić z rywalami. Dla odważnych ten sam mecz na DW: 2-0 po 2,2, ale tak jak już kiedyś pisałem w deblu łatwo o brejka, więc i granie 2-0 zawsze niesie ze sobą spore ryzyko.

⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, eliminacje LE
spotkanie: Zalgiris - Lech Poznań
Typ: Lech strzeli gola w obydwu połowach - TAK
Kurs: 2.75
Bukmacher: bet365
Lech w III rundzie ma najłatwiejszą przeprawę. Klub z Wilna, to zdecydowanie słabszy piłkarsko zespół niż poprzedni rywal poznaniaków Honka. Lechici nie powinni mieć problemów z wywiezieniem spokojnego zwycięstwa, które sprawi że rewanż będzie zwykłą formalnością. Nie potrafię nic powiedzie o zespole z Litwy. Wiem tylko tyle, że grali oni w sezonie 2000/01 z Ruchem Chorzów. Piłkarze ze Śląska rozgromili Żalgiris w dwumeczu 8-1.
Trener Rumak przed spotkaniem jest spokojny. Uważa, że dzisiejszy rywal nie zaskoczy ich niczym. Oglądali ich kilka spotkań i są przekonani co do swoich umiejętności.
W poprzedniej rundzie Żalgiris męczył się z Pyunik Erewan, zespołem niżej klasyfikowanym. Mimo wygranego meczu na Litwie 2-0, rewanż był pod dyktando piłkarzy z Armenii. Aż do 88 minuty Żalgiris nie był pewny awansu, gdyż przegrywali 1-0 (w 88&#39; rzut karny na 1-1), co również utwierdza mnie w przekonaniu, że Lech dzis szybko strzeli gola, a później coś dołoży i będzie po sprawie.
Lecz tzreba pamiętać, że to piłka nożna i tutaj wszystko się może zdarzyć . pozdrawiam
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Washington
???? Dimitrov G. - Querrey S.
Querrery S. +2,5 gema ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 3/10

Nie od dziś wiadomo, że Amerykanie lepiej sobie radzą na turniejach u siebie w &quot;JuEsEj&quot; niż poza swoim krajem. Każdy zna atuty Querrerya, solidny serwis i czasami przebłyski na korcie jakiś porządnych zagrań, ogólnie uważam go za tenisowe drewno. Warto przypomnieć, że rok temu wygrał turniej w Los Angeles, by później w następnym tygodniu dojść do samego półfinału na turnieju w Waszyngtonie. Dimitrov miał być drugim Federerem i chyba jest, ale tym aktualnym Rogerem który nic nie gra. Bułgar myślami o udach Sharapovej, w 2013 parę fajnych meczów i kilka na poziomie metra dna mułu. Mocno nierówny i nie wiadomo kiedy zaskoczy, a kiedy przegra. Przy typie zabezpieczam się dodatnim handicapem przy ewentualnych tie-brekach.
⛔ 100
 
maer 268,5K

maer

Typer A-League
Dyscyplina:piłka nożna - Liga Europejska - Kwalifikacje
Spotkanie: Žalgiris Wilno - Lech Poznań
Typ: 2
Kurs: 1.83
Godz:18.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na pierwszy mecz III rundy eliminacji do Ligi europejskiej.
W meczu zmierzą się ze sobą litewski Žalgiris Wilno oraz polski Lech Poznań.
Obydwie drużyny zaczęły tegoroczną przygodę w Lidze europejskiej od II rundy eliminacji.
Žalgiris Wilno w II rundzie wyeliminował Pyunik z Armenii pokonując ich u siebie 2:0 i remisując na wyjeździe 1:1.
Lech Poznań we wcześniejszej rundzie wyeliminował fińską Honkę pokonując ją dwa razy na wyjeździe 1:3 i u siebie 2:1.
Mój typ to dwójka, Lech Poznań miał trudniejszego rywala we wcześniejszej rundzie niż Žalgiris Wilno a pokonał go dwa razy, uważam że w tym meczu Lech wygra tez z Žalgirisem.
⛔ 100
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, eliminacje LE
Spotkanie: Petrolul Ploiesti - Vitesse Arnhem
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Liga rumuńska już wystartowała i rozegrano w niej 2 kolejki, natomiast w Holandi dopiero czekają na inaugurację sezonu. Napewno jest to z korzyścią dla drużyny Petrolul, która jest już w sezonowym wirze. Ponadto u siebie Rumuni będą niezwykle groźni i kadrowo prezentują się lepiej od drużyny z Arnhem. Vitesse po sezonie sprzedało swoich dwóch najlepszych graczy van Ginkela oraz Bonyego a w ich miejsce nie pojawił się nikt na tyle wartościowy by można ich było godnie zastąpić. Drużyna z Holandi była bardzo bierna jeżeli chodzi o transfery w tym okresie wakacyjnym. Jak dla mnie to drużyna Petrolul w tym pierwszym meczu na własnym stadionie jest zdecydowanym faworytem i po takim kursie grzechem byłoby tego nie zagrać.
⛔ 100
 
palacio 61

palacio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LE: Kwalifikacje
Spotkanie: Xanthi - St.Liege
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na dziś polecam granie na piekielnie mocną ekipę z Belgii.Xanthi to 7 drużyna poprzedniego sezonu ligi greckiej.Już w poprzedniej rundzie powinna zostać wyeliminowana przez Linfield,ale gol w 105 min dogrywki uratował ich dalsze losy w walce o LE.Ogólnie to nie widzę szans dla Greków.Od 17.02.13 nie potrafią wygrać na własnym boisku a tu jeszcze przyjeżdża jeden z belgijskich potentatów.St.Liege to dobrze znana ekipa w Europie,która posiada już wielkie doświadczenie jeżeli chodzi o te rozgrywki.Co rok biją się o mistrzostwo Belgii.W pierwszej kolejce w lidze pokonali na wyjeździe Mechelen (2:0) i bez większych kłopotów odprawili z kwitkiem KR Reykjavik.W dwumeczu 6:2 dla Standardu.Nie wyobrażam sobie innego rezultatu niż wygrana gości.Potrafią oni strzelać bramki,a przy takiej dyspozycji gospodarzy nie powinni mieć problemów z korzystnym wynikiem.Polecam ;)
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Kitzbuhel
Spotkanie: Leonardo Mayer - Marcel Granollers
Typ: Granollers
Kurs: 1,70
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: Dziś ćwierćfinały w Kitzbuhel. Argentyńczyk Mayer gra z Granollersem i, szczerze powiedziawszy, ciężko sobie wyobrazić zwycięstwo tego pierwszego. Kwestie sportowe wskazują zdecydowanie na Hiszpana. Przede wszystkim, w ostatnich tygodniach Granollers zdecydowanie się poprawił, gra coraz lepiej. Ma lepszy serwis od swojego rywala, ale na tym lista jego atutów się nie kończy. Granollers nie zawsze bawi się w przebijankę, potrafi także zagrać agresywnie do przodu, w końcu jest bardzo dobrym deblistą. Mayer w ostatnich tygodniach odpadał na mączce ze Struffem i Klizanem i jest chyba jednym z przecenianych przez bukmacherów graczy. Za nim przemawia tak naprawdę tylko to że udało mu się w poprzedniej rundzie ograć niesamowicie mocnego, ale czasem robiącego takie psikusy Kohlschreibera. Leonardo to nie ta klasa co Granollers. W tym turnieju Hiszpan za bardzo się nie namęczył, łatwo radząc sobie z Paviciem i Zeballosem. W poprzednich zasygnalizował, że przypomniał sobie dobrą grę, ogrywając tak mocnych zawodników, jak Bellucci, Seppi czy rewelacja ostatnich tygodni, Federico Del Bonis. Jeszcze raz trzeba podkreślić, że Granollers jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem i coś mi się wydaje, przeciwnie do zdania bukmacherów, że łatwo ogra Mayera.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fred28 3

fred28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy III runda eliminnacji
Spotkanie:Żalgiris Wilno - Lech Poznań
Typ:1X
Kurs:2.05
Bukmacher:Bet 365
Analiza:
W III rundzie eliminacyjnej Ligi Europy Lech Poznań zmierzy się z Żalgirisem Wilno. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami odbędzie się w czwartek w Wilnie, na boisku ze sztuczną nawierzchnią.
Lech do meczu z Litwinami przystąpi po kiepskim początku rozgrywek ligowych. Podopieczni Mariusza Rumaka nie popisali się w starciach z Ruchem Chorzów oraz Cracovią i już w pierwszych dwóch kolejkach stracili cztery punkty. Zdecydowanie lepiej poznaniakom wiedzie się na europejskiej arenie. W II rundzie eliminacji Ligi Europy Kolejorz dwukrotnie poradził sobie z fińską Honką i bez problemu wywalczył awans.W Lechu panowała epidemia kontuzji wielu zawodników nie trenowało w okresie przygotowawczym.Teraz gdy nawet część wróciła do treningów ,to jeszcze nie są oni dobrze przygotowani do gry.
Żalgiris na tym etapie rozgrywek miał zdecydowanie większe kłopoty. Podopieczni polskiego trenera Marka Zuba w pierwszym meczu wygrali u siebie z Pjunikiem Erywań 2:0, a mimo to w rewanżu mieli spore problemy. W Armenii przegrywali już 0:1 i momentami desperacko się bronili. Losy awansu rozstrzygnęli dopiero na dwie minuty przed końcem, gdy wyrównali po golu Mantasa Kuklysa z rzutu karnego. Wilnianie męczyli się także w I rundzie eliminacyjnej w starciu z St. Patrick&#39;s. W pierwszym meczu u siebie Żalgiris tylko zremisował 2:2 i o ich awansie zadecydowało zwycięstwo 2:1 w Irlandii.
Żalgiris w odróżnieniu od Lecha nie jest obecnie uwikłany w rozgrywki ligowe. Liga litewska ma bowiem miesięczną przerwę i rozgrywki wznowi dopiero w najbliższy weekend. W lidze wilnianie spisują się jednak znakomicie. Aktualnie wicemistrzowie kraju w obecnym sezonie (Na Litwie gra się systemem wiosna-jesień) są zdecydowanym liderem. Żalgiris po 18 kolejkach ma aż 9 punktów przewagi nad drugim w tabeli, Ekranasem Poniewieże i legitymuje się znakomitym bilansem bramkowym, 52-8.
Dlatego uważam ,że stać zespół Żalgirisu na nie przegranie tego meczu.;)
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 672

martinmix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Spotkanie:
Śląsk Wroclaw - Club Brugge
Typ: 1
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz Śląska Wrocław z Clubem Brugge zostanie rozegrany w ramach III rundy eliminacji Ligi Europy. Zapowiada się wyrównany, zacięty i emocjonujący mecz. Faworytem spotkania są niewątpliwie Belgowie, ale polskie kluby przyzwyczaiły swoich kibiców że są bardzo nieprzewidywalne - potrafią wygrać mecz w którym nikt na nich nie stawia. Uważam że Śląsk w tym meczu pokusi się o niespodziankę. Śląskowi w ostatnim czasie słabo się wiedzie 2 remisy (z Koroną w Kielcach 0:0 i z Rudarem w Czranogórze 2:2 - i stracona bramka w ostatniej akcji meczu) oraz porażka domowa z Jagiellonią 2:3. Myślę że te wyniki podrażnią sportową psychikę Wrocławian i dzięki tem wyjdą oni na meczu dużo bardzie zmobilizowani i zdeterminowani. Goście są w lepszej sytuacji, gdyż wygrali swój pierwszy ligowy mecz 2:0 z Charleroi, a w przedsezonowych sparingach również notowali dobre wyniki, jednak Śląsk ma za sobą już 4 mecze o stawkę co przy jednym Brugge może mieć istotny wpływ na postawę obu drużyn. Zachęcająca do tego typu jest stawka na wygraną Śląska - 3,40 zł. Może warto dziś dać szansę Polakom?
✅ 225
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, El. LE
Spotkanie: Randers -Kazan
Typ:2
Kurs: 1,7
Bukmacher: bet365
Analiza:
Swoją analizę zacznę od zespołu z Danii a mianowicie Randers jest to zespół który jeszcze niedawno grał w 1 lidze duńskiej, zespół w tamtym sezonie zajął 3 miejsce w tabeli ale dość szczęśliwie bo liga w tamtym roku była bardzo wyrównana i różnice w ostatniej kolejce ligi duńskiej były minimalne, ze tak naprawdę wszystko Rozstrzygało się w ostatniej kolejce. Randers to nie jest jakiś bogaty i utytułowany klub w Danii, zdecydowanie ustępuje np. FC Kopenhadze czy Nordsjelland. W tamtym sezonie z tego co pamiętam taki zespół jak Aarhus nie awansował nawet do 3 rundy przegrywając z jakimś gruzińskim klubem u siebie 1-2. Ogólnie patrząc na wyniki reprezentacji tego kraju(porażka 4-0 z Armenia w El. MŚ) coś się z tą piłka dzieje nie dobrze w Danii. Rubin z kolei gra ostatnio bardzo dobrze pewnie wyeliminował Jagodine a w lidze jeszcze nie doznał porażki i obecnie znajduje się na 7 miejscu. Jeśli chodzi o abstynencje to nie doszukałem się żadnych u Rosjan. Patrząc na te wszystkie czynniki kurs 1,7 jest bardzo zachęcający.
✅ 70
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, eliminacje LE
spotkanie: Kukesi - M.Dontesk
Typ: M.Dontesk wygra więcej niż dwoma bramkami ( EH -2 M.Dontesk)
Kurs: 4.0
Bukmacher: Sportingbet
Ekipa z Albanii to zespół , który już dwa razy ogrywał rozstawionego rywala z którym był skazywany na porażkę. Flora Tallin i FK Sarajewo to jednak rywale dużo mniejszego kalibru niż M.Dontesk. Zresztą o nie odpadnięciu już z Flora zadecydował gol strzelony na wyjeździe gdzie było 1-1 i u siebie 0-0. W meczu FK Sarajewo to praktycznie nie istnieli i miel dożo szczęścia że są jeszcze w eliminacjach do LE . Dzisiaj to już im nawet szczęście nie pomoże. Dontesk jest dużo wyżej notowaną drużyną w której już sam ich napastnik Junior Moares jest więcej wart od całej drużyny Kukesi. A w składzie mają jeszcze wielu innych doświadczonych zawodników reprezentantów różnych państw D.Velizar,Danilo,Constatinos,Djordie,Karelen,Darren,Mykol .Dodatkowo w M.Dontesk panuje głód uczestniczenia w pucharach zagranicznych kiedy to w ubiegłym roku dość nie szczęśliwie odpadli z Tromoso. Dzisiaj nikt sobie nie wyobraża aby mieli nie przejść III rundy eliminacji do LE szczególnie że ze za przeciwnika mają w opinii znawców najsłabsza drużynę tej rundy.
⛔ 100
 
K 0

koz10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP Kitzbuhel
Spotkanie: Montanes - Thiem
Typ: 2
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Uważam, że warto zagrać na młodziutkiego Austriaka. Widać w jego grze dość dużą pewność. Bardzo dobrze czuje się własnym terenie przed własną publicznością. Ziemna nawierzchnia mu bardzo odpowiada. Thiem popełnia mało niewymuszonych błędów, lubi wchodzić w wymiany, w których często jest górą. Na turnieju w Kitzbuhel (Austria) odprawił już z kwitkiem Kuznetsova oraz swojego rodaka Melzera J.
Hiszpan Montanes dobrze czuje się na tej nawierzchni jednak jest po bardzo męczącym meczu z Hanescu i myślę, że to będzie miało największy wpływ na przebieg spotkania. Do boju Dominick !

⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Audi Cup
spotkanie: Man City - Bayern
Typ: Manchester City over 1,5 gola
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365
Analiza: City wbiło ostatnio pięć goli Milanowi w Audi Cup, - osobiscie nie ogladalem tego spotkania, ale słyszałem że byl bardzo otwarty. Mecz z Bayern przypuszczam, że będzie podobny. Manchester dysponuje świetną ofensywę, wkroczyli w bardzo ważny etap przygotowań i myślę, że pokażą o wiele więcej niż z Milanem. Bayern to bardziej wymagający rywali niż Milan i od nich też można się spodziewać dobrej gry po poprzedniej porażce z Dortmundem. Sądzę jednak, że kurs na City trochę lekceważy drużyne z Anglii, moim zdaniem mecz zapowiada się fajnie ofensywnie z dużą ilością bramek. Manchester ma dużo wariantów, na ławce kilku świetny ofensywnych graczy. Pellegrini posiada szeroką i przede wszystkim mocną kadrę i na pierwszy rzut oka - na papierze zespół top 5 na świecie. Wszystko jednak zależy od zgrania. City ma się czym przeciwstawić więc nie obawiam się o ich ofensywę bo na pewno swoje strzelą. Dwie bramki? Szansa całkiem duża. Biorąc pod uwagę atmosfere oraz nastawienie obu drużyn możemy się liczyć z kilkoma golami, over 1,5 wcale nie jest wysoką linią a kurs pozytywny. Moim zdaniem warto zagrać.
⛔ 100
 
S 2

studenciq

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Śląsk- Club Brugge
Typ: 2
Kurs: 2,1
Bukmacher: Tobet
Data (i godz): 1.08.2013, 20:45
Zdecydowanym faworytem tego dwumeczu jest belgijskie Club Brugge. Jest to silny klub, który ma za soba wystepy w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Ma on w składzie tak wybitnych piłkarzy jak choćby Eidura Gudjohnsena, który w przeszłości grał w takich klubach jak choćby FC Barcelona czy Chelsea Londyn, czy Timmy&#39;ego Simonsa wielokrotnego reprezentanta Belgi, ale także młodych obiecujących takich jak Laurens De Bock. Belgowie przyjeżdżają do Wrocławia w jednym celu: po zwycięstwo. Jeśli chodzi o WKS to musi on liczyć na jakieś przebłyski genialnych zagrań Mili, czy Soboty i wysoką skuteczność Paixao bo okazji strzeleckich może nie być dużo. Śląsk zajmuje aktualnie 13 miejsce w ligowej tabeli polskiej ligi z 1 punktem na koncie. Myślę, że dziś Belgowie obnażą wszystkie nasze słabości i poważnie sie zastanawiałem czy nie zagrać tego z handicapem +1....
⛔ 100
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Audi Cup
Spotkanie: Sao Paulo- Milan
Typ: Remis
Kurs: 4,0
Buk: bet365
Analiza:
Witam po długiej przerwie!
Na dziś wybrałem spotkanie o 3. miejsce w ramach turnieju Audi Cup.
Niestety Milan po porażce z ManCity gra tylko o 3 miejsce. Włosi występowali do tej pory w każdym z 2 wcześniejszych turniejów Audi. Razem z Bayernem są etatowym uczestnikiem tej imprezy.
W 2009 i 2011 (impreza rozgrywana co 2 lata) Milanowi się nie udawało wygrać żadnego spotkania, 3 z nich kończyły się porażką w rzutach karnych.
Co ciekawe, w każdym z meczów o 3. miejsce o losach meczu rozstrzygały rzuty karne a więc w regulaminowym czasie gry był remis.
Zawsze to było dużą niespodzianką patrząc na zespoły z jakimi grał Milan. A było to Boca Juniors i Internacional Porto Alegre. Dzisiaj kolejny przeciwnik z Brazylii, Sao Paulo.
Bukmacherzy uważają Milan jako faworyta. I trudno się z nimi nie zgodzić. Mimo wszystko jednak jest to miniturniej towarzyski i wszystko się może zdarzyć. Myślę że Milan podtrzyma swoje osiągnięcia na tym turnieju i mecz o 3. miejsce zakończy się remisem.
Jednakże gdyby Milan wygrał to cieszyłbym się tak samo jak z wygranej ;)
pozdrawiam
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom