>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 01.07.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 22.00
Spotkanie: Belgia - USA
Typ: Awans Belgia
Kurs: 1.45
Bukmacher: Betclic
Analiza: O 22.00 czasu polskiego rozpocznie się ostatnie spotkanie 1/8 Mistrzostw Świata w Brazylii w którym ekipa Belgi zmierzy się z USA. Reprezentacja Belgii jeszcze nie gra tego czego się od niej oczekiwało przed mundialem, jednak wygrywa - 3 skromne zwycięstwa w grupie. USA nie zachwyca - wygrana 2:1 z Ghaną, remis z Portugalią i co najważniejsze porażka w meczu o &quot;życie&quot; z Niemcami, w którym nie było widać polotu. Bezpośrednie mecze także przemawiają za Belgią: wygrana Belgii w 2013 4:2, wygrana Belgii 1:0 w 2011 i bardzo dawne zwycięstwo USA (1930) 3:0. Sądzę że po wyrównanym meczu awans uzyska ekipa Belgii!
✅ 45
 
oskar1709 39

oskar1709

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Belgia - USA
Typ: gole w meczu - over 2,5
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś wybrałem typ moim zdaniem zawyżony przez buki. Sądzę, że over 2,5 po 90 minutach jak najbardziej możliwy. Po pierwsze stadion, na którym rozegrano do tej pory 4 mecze MŚ, każdy to był koncert bramek m.in Hiszpania - Holandia i Szwajcaria - Francja. Po drugie wydaje mi się, że obrońcy obu drużyn nie stanowią jakiegoś monolitu nie do przejścia, a siły ofensywne wręcz same się proszą o strzelanie bramek. Belgia gra ten turniej z dosyć dużym szczęściem i strzela mało goli jednak myślę, że w końcu Hazard i spółka scementowali drużynę i dzisiaj pokażą na co ich stać. USA natomiast pokazała jak strzelać bramki w pierwszej minucie i tracić w ostatniej ???? Liczę tutaj na szybko strzeloną bramkę i otwarcie się jednej z drużyn. Typ uważam za jak najbardziej do gry, oby magia stadionu pomogła.
⛔ 100
 
moneymach 10

moneymach

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Argentyna - Szwajcaria
Typ: Remis
Kurs: 4,25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Po wczorajszej wpadce Niemców, którzy męczyli się z Algierią 120 minut dzisiaj czas na kolejną niespodziankę w postaci zwycięstwa Szwajcarii z faworyzowaną Argentyną. Argentyna z kompletem punktów, ale trzeba przyznać, że wymęczonych wyszła z grupy. Gdyby nie błysk Messiego, to kto wie czy ta drużyna nie odpadłaby już z turnieju. Szwajcarzy fartem wygrali z Ekwadorem, ulegli wysoko Francji i na koniec rozbili słaby Honduras. Albicelestes nie przekonują swoją grą, choć im kibicuję, dzisiaj stawiam na remis z pewnym ryzykiem za niedużą stawkę.
✅ 325
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 126

tajemniczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Belgia - USA
Typ: Belgia i poniżej 2,5
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W fazie grupowej mundialu padało dużo bramek i over 2,5 wydawał się ciekawym typem niemal na każde spotkanie. W 1/8 drużyny grają bardzo ostrożnie, bojąc się otworzyć i nie pada już tak dużo bramek. Myśle, że mądra gra na tych mistrzostwach może okazać się kluczowa. Przykładowo Niemcy bez zbędnych kalkulacji chcieli szybko zaatakować Algierie i szybko strzelić gole, tymczasem to w regulaminowym czasie gry Algieria miała ciakawsze sytuacje. Również Brazylia próbowała szybkich ataków głównie Neymarem w pierwszej połowie, co sie okazało zgubne i w dalszej części spotkania przewage miało Chile. Belgia powinna zagrać mądrze, tzn przede wszystkim nie stracić gola, zabezpieczyć defensywe i liczyć na jakąś tam kontrę i błysk którejś ze swoich gwiazd, nawet jeśli będą mieli czekać na to do końcowych minut spotkania, jak choćby w meczu z Rosją. Stąd typ, że tutaj również obejrzymy taktyczny mecz nie obfitujący w dużą ilość goli.
Dlaczego Belgia? Jest po prostu lepsza. Skład naszpikowany gwiazdami. Może na razie nie przekonują, ale wydaje mi się że grają tak by starczyło sił i schematów rozegrania akcji na cały turniej. A mimo narzekań grupę ukonczyli z 9pkt. Ktoś zapewnie powie, że była to słaba grupa..jednak 2 drużyna tej grupy-Algieria wczoraj prawie wyeliminowała faworytów imprezy-Niemców. USA moim zdaniem nic nie pokazało. Z Ghaną w zasadzie meczu nie wygrało, tylko Ghana go przegrała na własne życzenie. W pozostałych meczach też nie zagrali niczego nadzwyczajnego. Uważam, ze piłkarsko są od Belgów zdecydowanie słabsi. Czy znajdzie to przełożenie na wynik, przekonamy się wieczorem. Jednak kurs 3.60 na takie wydarzenie jest całkiem warty podjęcia ryzyka.
⛔ 100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, UEFA, Eliminacje Ligi Mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: SP La Fiorita - FC Levadia Tallin
Typ: over 2,5
Kurs: 1,55
bwin
Z dniem dzisiejszym rusza w Europie pucharowa karuzela. Na dzisiaj zaplanowano pierwsze mecze kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Ja wybrałem pojedynek La Flority z San Marino i estońskiej Levadii Tallin. Moim zdaniem innego wyniku niż zwycięstwo gości ie należy tutaj sie spodziewać. La Fioritato amatorski zespół i bardzo niski poziom. Gracze z Tallina na arenie europejskiej graja dosyć regularnie. W ubiegłym sezonie grali oni w eliminacjach Ligi Europejskiej i przebrnęli pierwszą fazę eliminując walijski Bala Town (0-1, 3-1) potem trafili na rumuński Pandurii Targu Jiu i tego zespołu nie zdołali przejść. Kolejnym argumentem przemawiającym za Estończykami jest fakt że obecnie as oni w pełni sezonu w przeciwieństwie do rywali z San Marino. Zapowiada się więc wysoka wygrana gości na co liczę w tym spotkaniu.
⛔ 100
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Argentyna-Szwajcaria
rzuty rożne under 11
kurs 1.90
bet 365
Argentyna jest faworytem jednak nie licze na grad goli, raczej na ciężkie walenie głową w mur, dużo rozgrywania piłki w środku pola i szukanie ostatniego podania. Argentyńczycy nie będą liczyć na rożne, w porównaniu ze Szwajcarami nie mają kim straszyć w pojedynkach główkowych.
Szwajcarzy zas sądzę ze ograniczą się do kontrataków i nie myślę aby oddali dużą liczbe strzałow, co za tym idzie liczba cornerów tez bedzie minimalna
⛔ 100 / brak wzoru
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Belgia - USA
Typ: Remis lub USA
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Sądzę, że wszyscy Ci którzy nie doceniają drużyny Stanów Zjednoczonych, po tym meczu zmienią zdanie, ponieważ uważam, że drużyna Klinsmann&#39;a jest na ten turniej dobrze przygotowana i wyeliminuje &quot;czerwone diabły&quot;. Fizycznie i jako kolektyw prezentują się znakomicie. Zresztą w wszystkich meczach grupowych udowodnili, że należy się z nimi liczyć. Ja jedynie nie oglądałem meczu z Ghaną, ale patrząc po skrócie, wydaje mi się że było to wyrównane spotkanie i sprawiedliwszym wynikiem byłby remis, ale Amerykanom udało się zdobyć jedną bramkę więcej niż przeciwnicy. I w kontrze do tego drugie spotkanie to dominacja Dempsey&#39;a i spółki. Uważam, że Portugalia była bardzo słaba i nie zasłużyła w tym spotkaniu na remis (ani na wyjście na prowadzenie). Kilka słów o piłkarzach USA: Bardzo dużo piłek przechodziło przez Bradleya, który bardzo dobrze radzi sobie w rozgrywaniu, ale i również w destrukcji - to jest turniej w którym może ponownie zabłysnąć i jestem pewny, że tak się stanie. Również Dempsey prezentuje się świetnie, jednak zaniepokoił mnie jego średni występ przeciwko naszym zachodnim sąsiadom. I kończąc ten aspekt, nie można zapominać o obronie prowadzonej przez Tim&#39;a Howarda - który pomimo wieku udowadnia, że trzeba &quot;zaryzykować wszystko&quot; i swoimi interwencjami tylko motywuje kolegów do jeszcze lepszej gry. USA zagra w pełnym składzie (do składu wróci CHYBA Altidore), więc w tym aspekcie mają handicap nad drużyną Belgii - w końcówce następnego akapitu ich &quot;straty&quot;.
Teraz o Belgii. Lubię piłkarzy tam grających, ale popatrzmy realnie na pojedynek tych drużyn. Belgia trafiła na razie na słabą Koreę (wygrali z nimi w 10), jak zawsze chaotyczną Rosję i (tak myślę, że jest to jedno z &quot;milszych&quot; zaskoczeń) ciekawą i poukładaną Algierię. Nie wydaje mi się, żeby któraś z wyżej wymienionych drużyn była tak dobrze przygotowana i tak dobrze grająca jak ekipa Klinsmann&#39;a. A Beldzy wcale z tamtymi ekipami nie poradzili sobie bez problemów. Co prawda zdobyli 9 punktów, ale mecze wygrywali na styk - dzięki wyrachowaniu bądź &quot;odrobinie&quot; szczęścia. Są ciekawie zapowiadającym się kolektywem i myślę, że Hazard w jednym z wywiadów miał rację, mówiąc, że ich czas dopiero nadejdzie. Ja osobiście uważam, że to jeszcze nie te mistrzostwa i tak jak wspomniał jeden z kolegów wcześniej: nie było jeszcze żadnego &quot;zaskoczenia&quot; wszyscy faworyci awansowali. W meczu prawdopodobnie nie zagrają z powodu kontuzji: Kompany oraz Vermalelen. Natomiast pewne jest, że z powodu kontuzji oraz czerwonej kartki nie zagrają Vanden Borre oraz Steven Defour.
Mam nadzieję, że gracze Stanów Zjednoczonych zagrają na swoim poziomie, ponieważ wtedy będę pewny o wynik, szczególnie jeżeli plotki o absencji podstawowych zawodników formacji obronnej są prawdziwe. Dobre wprowadzenie drużyny w to spotkanie to podstawa i na pewno zrobi to kapitan oraz bardzo doświadczony trener. Liczę na wygraną USA i sam gram ten zakład. Reszta moich typów poniżej (na razie ładnie idzie, w ciągu 4 dni 14/19 typów trafionych - w tym tylko jeden z piłki nożnej nie wszedł, pozostałe 4 to tenis i nasi polscy tenisiści). Przepraszam jeżeli komuś przeszkadza tego typu wtrącenie na koniec i cóż kończę moją analizę w tym miejscu i życzę wam wysokich wygranych (szczególnie po wczorajszej dogrywce Niemców). POZDRAWIAM!!
✅ 85
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna,
godzina: 22:00
spotkanie: Belgia - USA
typ: USA
kurs: 4,33
bukmacher: Oddsring
analiza:
Ostatni mecz fazy 1/8 finału Mistrzostw Świata zapowiada się z małą niespodzianką. Nie zgodzę się z faworyzowaniem Belgów, którzy prócz znanych nazwisk nie grają nic imponującego. Te flegmatyczne rozgrywanie i podawanie od obrońcy do obrońcy owszem buduje posiadanie piłki, ale nie konstruuje wielu okazji do zdobycia bramki. Trafili na stosunkowo łatwą grupę, koreańska obrona dziurawa jak ser szwajcarski, Rosja słaba i bez pomysłu, jedynie wygrana z Algierią może być sporym sukcesem, ale to, co robi prawdziwe wrażenie to tylko jedna bramka stracona. Poszło im jednak aż za dobrze, wyszli z grupy bez nerwów, ale mistrzostw nie można wygrać nie znając smaku porażki lub remisu. Stawiam na USA, ponieważ jestem pod wrażeniem ich kontrataków, rzucali diagonalnymi podaniami nad obroną Portugalii jak na treningu, szybkie zejścia do środka i strzał to ich sposób na sukces. Na tle dobrego niemieckiego kolektywu wcale nie wyglądali słabo. Potrafią grać dobrze i szybko piłką, na pewno nie są zespołem skazanym na porażkę, wygrali z Ghaną, odnotowali jak się później okazało zwycięski remis z Portugalią, mimo optycznej przewagi toteż po takim kursie próbuję.
⛔ 100
 
lemcio 12

lemcio

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon (Debel)
Godzina: 12:30
Spotkanie: J.Knowle/M.Melo vs Ch.Guccione/L.Hewitt
Typ: 1
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przedpołudniowy pojedynek w deblu pomiędzy austriacko-brazylijską parą, a duetem z Antypodów. Co przemawia w tym spotkaniu za typowaniem &quot;1&quot;. Po pierwsze Marcelo Melo. Olbrzym z Brazylii, który w tamtym sezonie poczuł finał Wimbledonu w parze z Dodigiem, niestety poległ w nim z urodzonymi deblistami, czyli parze Bryan x2. Częściej ze sobą w tym sezonie grali Australijczycy, aczkolwiek, bardziej efektywni byli Knowle &amp; Melo, bo na początku sezonu odnieśli triumf w turnieju w Auckland. I to co najbardziej przemawia za tym typem jak dla mnie to gra tej pary na tym aktualnym turnieju. Dobrze i celnie serwują z pierwszego podania, w poprzednich dwóch pojedynkach praktycznie nie popełniali niewymuszonych błędów, pewnie wygrali oba poprzednie pojedynki do 0. Natomiast co do gry Guccione/Hewiit to sami może nie grywali źle, ale mieli to szczęście, że ich przeciwnicy grali fatalnie. Forma i efektywność gry na tym turnieju w znacznym stopniu są po stronie Austriaka i Brazylijczyka.
✅ 72
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – MŚ 2014, 1/8 FINAŁU
Spotkanie: Belgia - USA
Typ: BTS
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Godz. 22:00
Analiza:
Rywalizację 1/8 finału Mistrzostw Świata zakończymy starciem Belgów z USA a więc do rywalizacji przystąpi „ czarny koń” tych rozgrywek oraz jedna z kilku wielkich niespodzianek tego turnieju.
Belgowie podobnie jak eliminacje, fazę grupową przeszli bez porażki. Wiele jednak zastrzeżeń kibice mogą mieć do stylu ale może było to tylko przetarcie i teraz wrzucą wyższy bieg bo na pewno stać ich na dwa razy lepszą grę niż to miało miejsce w fazie grupowej. USA trafiając do grupy z Ghaną, Portugalią i Niemcami było skazywane na porażkę ale konsekwencja taktyczna oraz świetna skuteczność doprowadziła ich do tego etapu.
Faworytem są Belgowie którym jednak brakuje doświadczenia ze względu na młody skład, tego samego na pewno nie można powiedzieć o reprezentacji USA która ma kilku doświadczony graczy oraz trener Klinsmanna. Atutów Belgia ma wiele zaczynają od wielkich indywidualności szczególnie we formacjach ofensywnych. Druga rzecz to szeroka i bardzo wyrównana ławka co pokazało już pierwsze spotkanie z Algierią gdzie zmiennicy zmienili całkowicie obraz gry Belgów tym samym wywalczyli sobie miejsce w pierwszym składzie na następne spotkania tak więc rywalizacja o miejsce w składzie na pewno im pomaga. Nie wiem z czego dokładnie to wynika ale fragmentami grają za wolno tak jakby mieli problemy z przygotowaniem fizycznym a na tle Amerykanów będzie to ważny aspekt bo pod tym względem podopieczni Klinsmanna wyglądają świetnie. Niepokojące wieści dochodzą też ze sztabu (dla typu są to świetne wieści) otóż ciągle wątpliwy jest występ mózgu defensywny a zarazem kapitana Kompanego, na pewno nie zagrają dwaj inny defensorzy Vermaelen który ma problemy zdrowotne oraz Vanden Borre pazujacy za kartki. Amerykanie tak jak wspomniałem świetnie wyglądają fizycznie na tym turnieju. Grają poukładaną piłkę potrafią świetnie dostosować taktykę do rywala. Ich gra w głównej mierze będzie się dziś opierała na grze z kontry oraz stałych fragmentach gry i na pewno selekcjoner dobrze popracował nad tymi aspektami. Atutem będzie też fakt że oni już nic nie muszą na tym turnieju wyjście z takiej grupy już jest dla nich wielki sukcesem, presja będzie zdecydowanie po stronie Belgów. Gram tutaj opcję BTS bo na tych Mistrzostwach nie ma słabych rywali do tego Czerwone Diabły mogą mieć problem w defensywie jeśli nie zagra kapitan. Over też jest tu bardzo dobrą opcją szczególnie w azjanie, Belgowie są bardzo cierpliwi na tych Mistrzostwach i potrafią strzelać bramki w końcówce a gdy będą prowadzić gra z kontry z takimi zawodnikami jak Hazard, Mertens i inni nie stanowi żadnego problemu. Z drugiej strony USA mogą wykorzystać aspekt fizyczny i też w pewnym fragmencie podejmą ryzyko.
⛔ 100
 
T 6

trysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina:
18:00
Spotkanie: Argentyna - Szwajcaria
Typ: over 3.5 rożnego na Szwajcarię
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś proponuję zagrać ów typ, ponieważ uważam, że w meczu dojdzie do wielu kontrataków, co przełoży się na wybijanie piłek za bramkę. Sam przyznaję, że to dość dziwna teoria, ale patrząc na defensywę Argentyny, nie widzę zbyt dużego spokoju w odbieraniu piłek, co wydaje mi się zaowocuje minimum 4 rzutami rożnymi dla drużyny szwajcarskiej. Sam gram i sam proponuję zagrać.
Na koniec statystyka;
mecz z Ekwadorem: 8 rożnych
mecz z Francją: 4 rożne
mecz z Hondurasem: wyjątkowo 1 rożny, ale rywal niezbyt wymagający
Co by nie było, średnia na mecz to 4,33 rożnego. Życzę powodzenia.

⛔ 100 / bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon
Godzina: planowany czas rozpoczęcia około 15:30
Spotkanie: Nick Kyrgios - Rafael Nadal
Typ: 1
Kurs: 10
Bukmacher: bet365
Analiza: Nie zagrać Kyrgiosa po takim kursie jest grzechem. Oczywiście nie proponuje tu stawki all-in, lecz myslę że warto zainwestować drobniaki w młodego Australijczyka.
Kyrgios świetnie czuje się na wimbledońskich kortach, sprzyja mu publiczność i ma mocne wsparcie od Aussie Fanatics. Gra młodziaka wygląda z meczu na mecz co raz pewniej. W pierwszej rundzie zagrał 3 Tie Breaki z Robertem, wygrywajac dwa z nich. Czwarty set był już wyraźnie pod dyktando Nicka. W drugiej rundzie Kyrgios wyszedł z niemałej opresji w meczu z Gasquetem. Przegrał dwa pierwsze sety, bronił piłek meczowych przy własnym serwisie w piątym secie, by wygrać go ostatecznie 10-8. Trzecia runda to mecz z innym młodym megatalentem Veselym i dosyć pewne zwyciestwo w czterech setach.
Nadal w poprzednich rundach odprawił do domu Klizana, Rosola i Kukushkina, z każdym jednak tracił seta. Z całym szacunkiem do tych panów ale żaden z nich nie dysponuje takim potencjałem i talentem jaki posiada Kyrgios. Jeśli głowa młodego Nicka wytrzyma dziś presje pojedynku z najlepszą rakietą świata, możemy być świadkami wielkiej sensacji.

✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina:
22:00
Spotkanie: Argentyna - Szwajcaria
Typ: Awans - 2
Kurs: 4,20
Bukmacher: Bwin
Analiza: Ostatni mecz 1/8 finału. Dziś wieczorem, na stadionie w Sao Paulo, zmierzą się ekipy Argentyny i Szwajcarii. Oczywistym faworytem jest zespół Albicelestes, jednak ja szukam tutaj doga. Stawiam na awans walecznych Helwetów. Argumentuje to przede wszystkim tym, że Argentyna bardzo, bardzo zawodzi na tym mundialu. Wygrali słabą grupę, męcząc się po drodze straszliwie. Mecz z Bośnią ułożył im się idealnie po samobójczym golu Kosalinacia, a mimo to Argentyńczycy nie potrafili potwierdzić swojej dominacji na murawie. Ostateczny wynik 2-1 żadnej chluby im nie przynosi, zwłaszcza w kontekście mizernej gry Bośniaków na przestrzeni trzech meczów. Mecz z Iranem to jeszcze większa katastrofa. Walenie głową w mur, i nadziewanie się na wypady Persów. Ostatecznie trzy punkty zapewnił wybitny Lionel Messi, który jak dotąd jest jedyną jasną postacią w ekipie Argentyny na tych MŚ. Mecz z Nigerią nieco zamazuje obraz, przez to że był ofensywny, szybki i otwarty. Należy brać poprawkę na to, że w ciągu pierwszych pięciu minut wpadły dwie bramki, co rozluźniło szyki z obu stron i pozwoliło wejść w bardziej otwartą grę.
Personalnie rzecz ujmując, Argentyna męczy bułę. Nic nie pokazuje Sergio Aguero, który dziś pewnie nie zagra, podobnie jak Gonzalo Higuain czy Ezequiel Lavezzi. Formacja ataku, która miała być największą bronią Argentyny, najbardziej zawodzi. Cała gra oparta jest o indywidualne akcje Messiego i Angela Di Marii. Defensywa z elektrycznym Marcosem Rojo też na kolana nie powala. Bilans bramkowy w grupie na poziomie 6-3 szału nie robi.
Szwajcaria. Szwajcaria też mnie nieco zawodzi. Pierwszy mecz z Ekwadorem był okropny z obu stron. Żadna z ekip nie zasłużyła w nim na zwycięstwo ani porażkę. Dwa indywidualne przebłyski Ricardo Rodrigueza pozwoliły Helwetom zdobyć 3 punkty. Ważniejszym faktem z tego meczu była koszmarna dyspozycja Xherdana Shaqiriego, który miał być gwiazdą i liderem tej drużyny. Drugi mecz z Francją ułożył się tak źle jak tylko mógł. Mam wrażenie że gdzieś do drugiej bramki Szwajcarzy jeszcze walczyli, lecz potem w ich grze coś pękło, a Francuzi rozbujali się jak nigdy, rozgrywając swój najlepszy mecz od kilku lat, co przy tym potencjale Trójkolorowych musiało skończyć się klęską. Dość powiedzieć, że w tym jednym meczu zazwyczaj bardzo solidna i nie do zdarcia defensywa Szwajcarów straciła więcej bramek niż w całych eliminacjach !!! Drugi tak koszmarny mecz im się nie powtórzy, jestem przekonany.
Mecz z Hondurasem wyglądał już tak jak powinien, i zakończył się pewnym zwycięstwem ekipy z Alp. Szybkie 3-0, i co najważniejsze, odnalazł się Xherdan Shaqiri. Zanotował on hat-tricka i brylował na murawie, rozprowadzając oraz wykańczając wypady ofensywne Szwajcarów. Po takim zwycięstwie, nawet nad słabym rywalem, morale na pewno poszło w górze, a Szwajcarzy uwierzyli w swoje możliwości.
Ważnym argumentem za, są ławki rezerwowych, a konkretnie szkoleniowiec. Nie ma nawet co porównywać Ottmara Hitzfelda, wybitnego fachowca ze starej, dobrej niemieckiej szkoły, który jak nikt zna zespół i potrafi odmienić losy meczu przez zmiany (mecz z Ekwadorem) do ciapkiego Alejadro Sabelli, który taktykiem jest najwyżej przeciętnym, a dodatkowo nie ma posłuchu między piłkarzami. Z kuluarów dochodza też wieści o konflikcie Messiego z pozostałymi zawodnikami, którzy nie potrafią zaakceptować instytucji kapitana na barkach &quot;Wybrańca&quot;.
Późna godzina zniweluje też skutki upału, który premiowałby południowoamerykańską drużynę. Value po stronie Szwajcarów. Twardy Hitzfeld coś wymyśli, poza tym jeszcze żadna drużyna wychodząca z drugiego miejsca nie awansowała do ćwierćfinałów. Serię czas zakończyć.
⛔ 100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon
Spotkanie: Zahlavova-Strycova vs Kvitova
Typ: Zahlavova-Strycova +1,5 seta
Kurs: 2.02
Bukmacher: Unibet
Godzina: 17:30
Analiza:
Czas powrócić do Typów Dnia i dobrze rozpocząć miesiąc lipiec.Mistrzostwa Świata trwają w najlepsze ale moim zdaniem najlepszym turniejem teraz do zarobku jest Wimbledon rozgrywany na trawiastych kortach.Gra tutaj wkracza już w dość decydującą fazę czyli 4 rundę i ćwierćfinały.W turnieju Panów jak na razie nie było zbyt wielu niespodzianek jednak turniej Pań obfituje w nie i to na prawdę często_Odpadły już takie tenisistki jak Serena Williams, Agnieszka Radwańska, Na Li, Wiktoria Azarenka czy też Ana Ivanovic.Są jednak tenisistki które zastepują je w znakomity sposób i dostarczają kibicom wielu wrażeń.Jak dla mnie taką zawodniczką Barbora Zahlavova-Strycova.Zawodniczka z Czech zachwyca chyba wsyzstkich obserwujących a obstawiającym którzy w nią wierzą daje mocno zarobić.Dziś czas na jej spotkanie z jej rodaczką Petrą Kvitovą.Jak dla mnie ugranie tutaj seta przez Barborę jest tutaj bardzo prawdopodobne.Ogólnie uważam że mniej znana Czeszka wyelimuje dziś Petrę i awansuje do półfinału tego turnieju bo graja one już na poziomie 1/4 finału.W tym turnieju Zahlavova-Strycova zachwyca.Najpierw bardzo szybko odprawiła dwie pierwsze swoje rywalki czyli Kudryavtsevą i Vesniną i wtedy wydawało się że to będzie dla niej koniec tego turnieju bo trafiła na dobrze dysponowaną, rozstawioną z numerem 2 Chinkę Na Li która była w tamtym spotkaniu mega faworytką.Barbora jednak pokazała kawał dobrego tenisa i Chinka po 2 setach musiała jechać do domu.W walce o ćwierćfinał Zahlavova nie dała szans Karolinie Woźniackiej gdzie także nie była faworytką ale pokazała że w tym Wimbledonie może mocno namieszać.Dużo łatwiejszą drabinkę ma w tym turnieju jej rodaczka Petra Kvitova.Na początku pokonała ona Hlavackovą i Barthel.Potem wygrała za starszą z sióstr Williams ale teraz jest to żadne dokonanie bo Venus nie jest już tą zawodniczką sprzed lat więc nie umywa się to do wyeliminowania Na Li przez Zahlavovą.Tym bardziej pokazuje to jednak słabości Petry że straciła ona w tym spotkaniu seta więc Zahlavova w takiej formie nie powinna mieć z tym problemu.W walce o 1/4 finału Kvitova pokonała Shuai Peng i awansowała do dalszej fazy.Osobiście uważam że to będzie koniec turnieju dla Kvitovej ale żeby dobrze zacząć miesiąc zabezpieczam się tym że Zahlavova wygra przynajmniej seta a jeżeli kurs wystaje ponad &quot;dwójkę&quot; to biorę to w ciemno.H2H 2-1 dla Kvitovej ale ani jednego meczu na trawie a Zahlavova ma na trawie w tym roku bilans 9-2 a na angielskich kortach Wimbleodnu gra niesamowicie więc gramy na nią +1,5 seta i czekamy już na mecz.Powodzenia!!!
⛔ 100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 22.00
Spotkanie: Belgia - USA
Typ: Awans USA
Kurs: 2,75
Bukmacher:WilliamHill
Analiza Faworytem jest niby Belgia , ale amerykanie nie są tutaj bez szans .
Już nie raz widzieliśmy na tym turnieju niespodzianki i tutaj jej również upatruje .
Belgowie niby czarny koń , ale nie przekonują mnie w 100 % , mecz z Algieria oglądałem od drugiej połowy i zmiany dokonane przez Wilmotsa zafundowały nam zwycięstwo belgów , Każda zmiana pokazała w tym meczu świeżość gry co efektem był wygrany mecz . Nastepnie Belgowie w ostatnich minutach pokonali Rosje gdzie katem okazał się Origi . Ostatni mecz z Korea nie wiem co i jak , ale Belgowie wygrali .
Amerykanie pioerwszy mecz w grupie pomimo tego ze nic nie grali potrafili pokonać Ghane 2:1 , zwycięstwo nad portugalczykami mogło by być gdyby nie Varela trafił do siatki w 95&#39; . Mecz z Niemcami przestałem oglądać po pierwszej połowie bo poprostu nie dało się na to patrzeć . Ja tutaj upatruje jakiegoś remisu po 90&#39; ewentualnie 2:1 dla amerykanów . Jak bedzie zobaczymy , miejmy nadzieje ze bedzie fantastyczny i emocjonujący mecz.
Po0zdrawiam
⛔ 100 / powtórzenie
 
O 0

owik92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga mistrzów-kwalifikacje
Godzina:
20:30
Spotkanie: Sp la fiorita - Levadia tallin
Typ: over +4.5
Kurs: 4.4
Bukmacher: efortuna
Analiza: Myślę, że to jest bardzo prawdopodobne ostatnie wyniki levadi są naprawdę imponujące mówie tutaj o strzelonych bramkach. w lidze 50 bramek strzelonych a tylko 4 stracone o czymś to świadczy. Liga ta może nie jest najmocniejsza ale na pewno lepsza od San Marino. Uważam, że juz dzisiaj bedą chcieli rostrzygnac sprawe. Jak dla mnie jest to pewniak jedynym minusem jest to, że mecz wyjazdowy ale i tak wydaje mi sie, że nie zrobi to wielkiej roznicy i wpadnie dużo bramek.

⛔ 100 / bukmacher
 
D 5

destino

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Mistrzostwa Świata 2014
Spotkanie: Argentyna - Szwajcaria
Typ: Do przerwy - Remis lub Szwajcaria
Kurs: 1,72
Godzina: 18:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Argentyna jest uważana jako jeden z głównych faworytów do wygrania MŚ, ja mam inne zdanie. Mieli najsłabszą grupę, a nie pokazali nic konkretnego. Wymęczone zwycięstwo z Iranem 1-0 świetnie to obrazuje. W zespole &quot;Albicelestes&quot; zabraknie kluczowego zawodnika, jakim jest Kuna Agüero. Szwajcarzy na swojej drodze w grupie mieli trudnego rywala - Francję, która zdominowała ich przez większość meczu, lecz Szwajcarzy walczyli do końca i w końcówce meczu to oni byli lepsi, czego skutkiem były zdobyte gole. Spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania, Szwajcarzy nie są chłopcami do bicia. Xherdan Shaqiri na pewno pokaże na co go stać, ustrzeli coś dla Szwajcarów. Moim zdaniem typ ma duże szanse na wejście, a kurs na wygraną Argentyny jest zaniżony.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
betovsky 139

betovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Mistrzostwa Świata 2014
Spotkanie: Argentyna - Szwajcaria
Typ: Szwajcaria wygra co najmniej jedną połowe
Kurs: 3.20 Unibet
Godzina: 18:00
Analiza:
Oglądałem chyba po 2 mecze obu drużyn na tych mistrzostwach, więc tak Argentyna mimo kompletu punktów w grupie gra żenadę. Jedyne co ratuje ich to talent messiego. Gra w defensywie naprawdę słaba. Brak koncentracji sprawia że potrafią tracić bramkę kilka sekund po jej strzeleniu. Gre na siebie bierze w głównej mierze Di Maria który robi sporo błędów w defensywie. Aguero kompletnie nie widoczny, za to Higuian wręcz odwrotnie widoczny ale kaleczny jak to Higuian, nie odnajduje się w ogóle na boisku. Argentyna nie jest drużyną a zlepkiem indywidualistów i sądzę że dzisiaj mogą mieć spore problemy ze Szwajcarami. Teraz o Szwajcarach. Drużyna która zdobyła 6 punktów w grupie głównie rywalizując z Ekwadorem. Bardzo dobrze prezentowali się w eliminacjach, ale i w tej grupie pokazali się z dobrej strony mimo wysokiej porażki z Francją. Jeśli Szwajcarzy będą dopuszczać do takich kontr jakie dawali francuzom to tego meczu nie wygrają. Uważam że jeśli Szwajcarzy będą skuteczni to wygrają przynajmniej jedną z połów. Typ działa w ten sposób że jeśli będą przegrywać np. 2:0 do przerwy a w drugiej połowie strzelą gola i będzie 2:1 na koniec to wygrywamy ;). Ogólnie dla odważniejszych awans Szwajcarów jest bardzo realny ale typ który podałem ma duże szanse na wygranie.
⛔ 100
 
K 3,3K

kamczakkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia, U19 League Grupa B
Godzina:
22:00
Spotkanie: KA U19 - Thór U19
Typ: 1
Kurs: 2.04
Bukmacher: Betfair
Analiza: Dzisiejsza oferta piłkarska jest tak uboga jak zasoby wody na Saharze... W poszukiwaniu bet dnia wybrałem się na Islandię, konkretnie w rozgrywki młodzieżowe U19. Dziś późnym wieczorem czasu polskiego (godzina 22:00) spotkają się młodzieżowe drużyny KA i Thór. Zaskoczył mnie nieco kurs wystawiony przez Betfair. Uważam, że jest to spory value bet. Forma przemawia zdecydowanie za gospodarzami dzisiejszego spotkania. Notują oni bilans: porażka, zwycięstwo, zwycięstwo, zwycięstwo i porażka. Jak widzimy passa 3 zwycięstw z rzędu została zachwiana przez ostatnią porażkę, jednak skłaniam się ku temu, że był to jednak wypadek przy pracy. Natomiast drużyna gości Thór notuje passę: zwycięstwo, porażka, zwycięstwo, zwycięstwo, porażka. Jak widzimy, forma jest nieco mniej ustabilizowana, dobre, zwycięskie mecze przeplatają słabszymi, przegranymi. Na własnym stadionie drużyna KA notuje bilans: porażka, zwycięstwo, zwycięstwo, porażka, remis, może nie zachwyca nas ta statystyka jakoś szczególnie, ale znowuż drużyna Thór na wyjazdach notuje bilans: porażka, zwycięstwo, porażka, porażka, porażka. Jak widzimy, drużynie Thór gra na obcych boiskach zdecydowanie się nie klei. W tabeli również zaznacza się duża różnica między wspomnianymi drużynami. Drużyna KA zajmuje 3 miejsce, natomiast drużyna gości - Thór 7. Na dwa mecze bezpośrednie między tymi drużynami dwa razy zwycięsko wychodziła drużyna gospodarzy dzisiejszego meczu, chłopcy wygrali mecz na własnym stadionie w pokaźnych rozmiarach jak i na wyjeździe. Dlatego po raz kolejny zaznaczam, że nie rozumiem w tej sytuacji tak wysokiego kursu wystawionego przez bukmacherów. Dla mnie zdecydowanym, bardzo zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania jest drużyna KA i szanse na ich zwycięstwo oceniam naprawdę bardzo wysoko. A kurs, no cóż, palce lizać, oby takich więcej.

⛔ 100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Godzina: 17:30
Spotkanie: Kvitova P. - Zahlavova-Strycova B
Typ: 1 set : liczba gemów + 9,5
Kurs: 2.20
Bukmacher: betsafe
Analiza: Na dzisiejszy dzień wybrałam sobie spotkanie z Wimbledonu, a dokładniej pojedynek pomiędzy P.Kvitova a B.Zahlavova-Strycova. Moim zdaniem ciężko jest określić faworyta gdyż czeska tenisistka jest w świetnej formie na tym turnieju. Spodziewam się bardzo wyrównanego pojedynku i uważam ze jak Kvitova zlekceważy przeciwniczkę to przegra to spotkanie, tym bardziej że Zahlavova pokazała ze może pokonać każdego ( pokonując Na LI w dwóch setach czy tez C.Wozniacki tez w dwóch setach ) W tym meczu znalazłam fajny typ z bardzo kuszącym kursem , a dokładniej liczba gemów w 1 secie + 9,5, wydaje mi się ze 1 set będzie własnie najbardziej zawzięty i może być kluczowym momentem do zwycięstwa danej zawodniczki. Polecam bo naprawdę warto !
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom