>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 01.07.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 1. Lipca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Wimbledon
Godzina:
12:30
Spotkanie: Wawrinka S. - Lopez F.
Typ: Lopez F.
Kurs: 2.38
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Uważam, że jest to mecz z szansami 60% do 40% na korzyść Lopeza który ostatnio jest w świetnej formie. Finał z Dimitrovem podczas Queens Club w Londynie, wygrany turniej Eastbourne z Gasquetem który gra jednoręcznym backhandem podobnie jak i Wawrinka. Wimbledon to główny turniej na trawie w sezonie, a Feliciano trafił z formą w 100%, gra ze Szwajcarem o ćwierćfinał Wimbledonu, dzisiaj Hiszpan pokonał właśnie serwismana Isnera w 4 setach.
Nie lekceważę Wawrinki bo sam jak podkreśla w wywiadach ,że &quot;jeszcze nie ma tego trofeum&quot;. Podczas French Open Szwajcar odpadł już w 1 rundzie więc być może w Londynie chce odzyskać choć część straconych punktów. Swoich rywali rozbija bardzo pewnie, choć mecz z Lu mógł się różnie potoczyć. Z Dimitrovem ostatnio przegrał z 6 gemami na koncie, ale pojawiła się informacja, że Wawrinka był chory. Lopez już ostatnio przełamał złą passę z Gasquetem H2H 1:5. Z Wawrinką H2H wynosi 3:2 na korzyść Stanisława, teraz kolej na wygraną Lopeza.
⛔ 100
 
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Australian Goldfields Open
Godzina: 03:30 CET
Spotkanie: Mark Davis (ENG) - Dominic Dale (WAL)
Typ: Dominic Dale (WAL)
Kurs: 2.16
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Trudno ufać Davisowi, to jego pierwszy mecz w sezonie, a końcówka poprzedniego beznadziejna, bilans 10 ostatnich meczu to 3-7, a wszystkie 3 wygrane przypadły na mecze z amatorami i debiutantami. Dale żadnych fajerwerków nie gra, ale solidności mu nie brakuje a i małe momentum można wyróżnić. Bardzo pozytywne MŚ zakończone ćwierćfinałem, awans do półfinału przegrał z Hawkinsem dopiero w decydującym frejmie (12-13), a wcześniej łatwo ograł właśnie Davisa (10-5). W dwóch ostatnich meczach nie oddał nawet frejma i nie widzę żadnego powodu, by faworyzować Anglika w tym starciu. Umiejętności zbliżone, doświadczenie również, za to forma Dale&#39;a zdecydowanie wyższa, na dodatek ma już za sobą przetarcie w Wildcard co na pewno nie zaszkodzi. Dlatego taki kurs na Walijczyka, a zwłaszcza poparty dodatnim handicapem, można przyjąć z otwartymi ramionami, bo to on jest dla mnie mocnym faworytem tego meczu.
⛔ 100
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Mistrzostwa Świata 2014
Spotkanie: Argentyna - Szwajcaria
Typ: Over +2.5 gola
Kurs: 1.75
Godzina: 18:00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Czuję, że ten typ ma szansę wejść jeśli zawodnicy z Argentyny i Szwajcarów pokażą na co ich tak naprawdę stać i pokażą się efektownie , aby ktoś z tej pary mógł awansować do najlepszej ósemki. Jak na razie każdy wie , że Argentyna była rozpaczliwie rozczarowująca. Mieli trzy zwycięstwa, ale wszystkie one zawierały element szczęścia lub pomogła magia Messiego. Oprócz Messiego tylko Di Maria pokazał swój styl gry reszta zawodników niestety zawiodła.. Szwajcarzy oczywiście byli zdeklasowani przez Francję, ale ogólnie mieli swój styl dobry i jakość , aby zająć drugie miejsce w swojej grupie co dał im awans dalej. Ottmar Hitzfeld jest bardzo doświadczonym trenerem, który wie jak ustawić swój zespół by zaskoczyć Argentynę i dać jego zespołowi szansę na sukces oraz coś ustrzelić. Spodziewam się bardzo dużego podejścia ze strony szwajcarów, szczególnie we wczesnych etapach gry. Nie wiem, czy będą w stanie utrzymać je na pełne 90 minut, ale jestem dobrej myśli. Biało-niebieskie pasy na pewno wyjdą ofensywnie do tego spotkania , bo ma tam kto strzelać i uważam , że na pewno są w stanie ustrzelić z jedną czy dwie bramki co na pewno zrobi świetne widowisko i Szwajcarzy również z swoją gwiazdą Shaqiri postarają się powalczyć o bramki. Typuję over 2.5 gola i mam nadzieję , że jest prawdopodobny , aby wszedł w regulaminowych 90 minutach.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
deeny 39

deeny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Belgia - USA
Typ: Wynik do przerwy : Remis
Kurs: 2.05
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Mecz pomiędzy zwycięską drużyną z grupy H czyli Belgią i drugą drużyną z grupy H zapowiada się na mecz nudny i statyczny. Patrząc na grę Czerwonych diabłów którzy mieli być czarnym koniem tych Mistrzostw liczyłem na więcej. Myślałem, że bardzo młoda drużyna jaką są Belgowie bedą ganiać za piłką w celu osiągniecia sukcesu. Jednak się myliłem. Hazard czy Lukaku którzy mieli być objawieniem nie mogą się przebić. Beldzy strzelili w tych Mistrzostwach tylko 4 bramki i ani razu w pierwszej połowie. Co ciekawe dopiero zaczynali strzelać od 70 minuty. Więc myśle, że w tym przypadku może być podobnie. To wiążę się z wielką statycznością zawodników. Oglądając ich mecze zauważyłem, że nie wychodzą na pozycję i są mało ruchliwi. Przyglądając się drużynie z USA zauważyłem, że jakby ich forma i siły schodzą w dół z każdym meczem. Przebrneli przez grupę ze szczęsciem, że wyszli. W meczu z Ghaną nie byli lepsi tylko bardziej skuteczni, remis ze słabą Portugalią i szaleńcza obrona 0:0 z Niemcami. Przez te 3 mecze oddali tylko 9 celnych strzałów. Więc myśle że taki typ jest odpowiedni do tego meczu. Obie ekipy nie rzucą się odrazu na siebie. Będą rozważać i uważnie grać bo strata jednej bramki w takim mecz może przesądzić szale wygranej na jednej ze stron.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
makaveli23 587,9K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dysc. Mistrzostwa świata w piłce nożnej w Brazylii
Godzina: 22.00
Spotkanie: Belgia - USA
Typ: gol rezerwowego
Kurs: 4.25
Buk: Betsafe

Od 5 kolejnych meczy (wliczając towarzyskie) trwa trend Belgii strzelającej gole i wygraywającej w minutach &gt;70. Szwecja - Belgia (78 hazard 1-0), Tunezja - Belgia (89 Mertens (z ławki) 1-0), Belgia Algieria (70 Fellaini, 80 Mertens (obydwaj wchodzacy z ławki) 2-0, Rosja (88 Origi 1-0 (oczywiscie kolejny rezerwowy)), Korea 78 1-0 Verthonghen. Tak wiec polecam typ na to ze Belgia wygra w czasie 76-90, jak pokazuja kolejne mecze pada duzo goli w koncowkach a tym bardziej ze Belgia jest specjalistą wygrywania w koncowych fazach meczu kiedy przeciwnicy sa juz podmeczeni ciaglym atakowaniem szczelnej moze ktos by powiedzial szczesliwej defensywy Belgów, ja jednak sądze ze na tle USA nie bez powodu są faworytem, Amerykanie na szczeście dla nich są silni fizycznie co pokazali w meczu z Portugalią i psychicznie nie jak Afrykanie, więc tutaj może być ciężej ich przełamać ale tak jak mowilem jest bardzo prawodpodobne ze do 70 minuty bedzie utrzymywal sie tutaj remis a wtedy Belgia przyciśnie co rowniez wiaze sie z prawdopodobienstwem gola rezerwowego, poniewaz jak pokazaly te mistrzostwa rezerwowi dają wiele drużynie która w końcowych minutach juz jest zmęczona w trudnych warunkach szczegolnie dla druzyn europejskich, wiec nie ukrywam ze licze tutaj na gola rezerwowego glownie ze strony Belgii, która na ławce ma szeroki wachlarz piłkarzy zdolnych do strzelania bramek ale rezerwowy USA rowniez moze cos wcisnąć np. z rogu po głowce jak to bylo w meczu z Ghaną.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dysc. Mistrzostwa świata w piłce nożnej w Brazylii
Godzina: 22.00
Spotkanie: Belgia - USA
Typ: x/x
Kurs: 5.00
Buk: Bet at home
Analiza:
Na jutro wybrałem spotkanie 1/8 finału w ramach mistrzostw świata w Brazylii w którym na przeciwko siebie staną reprezentację Belgii oraz USA. Belgia w 3 spotkaniach zdobyła komplet 9 punktów zanotowała 3 zwycięstwa , USa awansowało z drugiej pozycji zaledwie z 4 punktami na swoim koncie. Faworytem dla bukmacherów w tym spotkaniu jest ekipa Belgii, która jest przynajmniej dla mnie zespołem piłkarsko lepszym , znaczy lepiej zaawansowanym technicznie , mającym lepszych zawodników.. USA nastomiast jest bardzo dobre w stałych fragmentach gry , co pokazało w spotkaniu z Ghaną , gdzie właśnie w taki sposób zapewniło sobie wygraną w tamtym spotkaniu. Dla mnie w tym meczu najbardziej prawdopodobnym rezultatem jest remis do połowy jak i na koniec spotkania, stawiam że ekipa Belgii nie zaatakuję od pierwszych minut a i USA nie bedzie się zbytnio odkrywało żeby nie dostać bramki w pierwszych minutach tego spotkania, dla mnie możliwym wynikiem jest tutaj remis po 1 lub nawet bezbramkowy,ale jak to mawiają wszystko zweryfikuję boisko.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – mecz towarzyski
Spotkanie: SV Horn (Aut) – Sigma Ołomuniec (Cze)
Typ: 2
Kurs: 2.15
Godzina: 18:00
Bukmacher: Bet-at-home.com
Analiza: Witam, na wstępie zaznaczam, iż ten post jest pierwszym moim postem na tej stronie i proszę o wyrozumiałość. Chciałbym zwrócić uwagę na mecz SV Horn (Aut) – Sigma Ołomuniec (Cze). Jest to mecz towarzyski więc proszę podchodzić do niego z rozwagą. Ja proponuję obstawiać na zespół Sigmy Ołomuniec. Zaznaczmy od tego, że oba zespoły przygotowują się do nowego sezony, SV Horn do sezonu w drugim poziomie rozgrywek w Austrii (Erste Liga), Sigma Ołomuniec również do drugiego poziomu, tylko czeskiej ligi (Czech 2.Liga). Obie te ligi stoją na podobnym poziomie jednakże zespół z Ołomuńca jest to spadkowicz z Czeskiej 1 ligi, a zespół z takimi ambicjami i historią szybko chce wrócić do pierwszej Ligii. Typując wygrana Sigmy kierowałem się formą obu zespołów w 3 (Sigmy 2) ostatnich meczach (3 ponieważ wcześniejsze mecze były w maju a to jeśli chodzi o formę trochę dawno). I tak zespół SV Horn P-Z-P. Dodajmy, że ostatnia przegrana (27.06) z Admirą 1 do 6. Natomiast Sigma Ołomuniec Z-Z. Wygrane (21.06) z MFK Košice (Słowacja 1 poziom rozgrywek) 4:0 i (28.06) SFC Opava (Czechy 2 poziom rozgrywek) 5:1. Jedynym minusem jest niewiadoma tego jak gra Sigma Ołomuniec na wyjazdach. Dziękuje i życzę powodzenia
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, MŚ
Godzina: 18:00
Spotkanie: Argentyna - Szwajcaria
Typ: obydwie drużyny strzelą gola w pierwszej połowie meczu
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: O gola dla Argentyny w pierwszej połowie jestem w miarę spokojny. W doskonałej formie jest Lionel Messi, który wreszcie pokazuje w grze w reprezentacji na co go stać. Messi strzelił dwa gole w meczu z Nigerią, a mogło być tych goli więcej, ale trener postanowił dać mu odpoczynek i zdjął go z początku drugiej połowy. Argentyna pokonała Nigerię 3:2, a po pierwszej połowie było 2:1 dla Argentyny, czyli obie drużyny strzeliły gola w pierwszej połowie meczu. Atak Argentyny jest świetny, jednak defensywa nigdy nie była ich jakąś mocną stroną. Stracili oni te dwa gole z Nigerią, stracili też bramkę z Bośnią i Hercegowiną. Byli też dośc blisko utraty gola ze słabiutkim Iranem. Szwajcaria natomiast gra bardzo nietypowo jak na siebie- sporo strzelają, ale też sporo tracą. Szwajcaria strzeliła aż siedem goli w fazie grupowej, więc jest spora szansa, że w meczu z Argentyną strzelą coś do przerwy. W doskonałej formie jest jedna z ich największych gwiazd Shaqiri, który z Hondurasem ustrzelił trzy bramki. Bardzo prawdopodobne jest, że stracą do przerwy gola, bo póki co tylko z Hondurasem nie stracili bramki w pierwszej połowie. Obie drużyny powinny coś strzelić w pierwszej połowie meczu.
⛔ 100
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – MŚ
Godzina: 18:00
Spotkanie: Argentyna - Szwajcaria
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W jutrzejszym spotkaniu (1 lipca) dającym możliwość awansu do ćwierćfinałów Mistrzostw Świata faworyt jakim niewątpliwie jest Argentyna, zmierzy się ze Szwajcarią. Argentyna pewnie wygrała swoją grupę, jednak grała moim zdaniem dość niemrawo, a przynajmniej nie tak, jak wszyscy wymagają od Albicelestes. Argentyna przystępuje moim zdaniem na dużym luzie do tego meczu i idzie jak po swoje. Z drugiej strony Szwajcaria jest skazana na pożarcie w tym meczu i moim zdaniem dobrze. Jak to się mówi przy takich drużynach jak Argentyna czy Brazylia, te drużyny muszą w końcu „ odpalić ”. Jak widzimy po dotychczasowych wynikach Mundialu, turniej ten należy raczej do rewelacyjnie spisujących się drużyn z obu Ameryk. Argentyńczycy są też bardziej przyzwyczajeni do ciepłego klimatu, panującego na ich kontynencie. Ponadto niedawno zaczął się Ramadan, w ekipie Helwetów są obecni muzułmanie (nie mam informacji kto konkretnie go przestrzega), ale może to w jakiś sposób wpłynąć na wydolność bardziej religijnych piłkarzy, szczególnie w takim klimacie. Chociaż nazwiska nie grają, to patrząc na przewidywane składy, na papierze Argentyna powinna sobie poradzić już po 90 minutach.
(od bramkarza)
Romero
Campagnaro, Fernandez, Garay
Mascherano
Zabaleta, Di Maria, Maxi Rodriguez, Rojo
Messi, Aguero
(od ataku)
Drmić
Shaqiri, Xhaka, Mehmedi
Inler, Behrami
Lichtsteiner, Djourou, Schaer, Rodriguez
Benaglio
Argentyńczycy mają w czym wybierać i praktycznie na każdej pozycji moim zdaniem jest lepszy zawodnik niż w Szwajcarii. Nie podejmę się za to typowania na ilość goli, bo równie dobrze Argentyna może wymęczyć wynik (np. 1:0) jak w meczu z Iranem albo strzelić ich kilka (Messi rywalizuje o koronę króla strzelców + do tego zawsze skuteczny Aguero) i wygrać np. 5:1 (a Szwajcaria już pokazała w meczu z Francją, że potrafi i gole strzelać i dużo ich tracić). Moim zdaniem na tej fazie, kończy się powoli czas niespodzianek i będziemy teraz oglądać mniej lub bardziej, ale zwycięstwa faworyzowanych ekip.
⛔ 100
 
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - Singiel: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 12:30 (wg organizatorów)
Spotkanie: Kyrgios N. - Nadal R.
Typ: handicap setów +2.5 dla Kyrgiosa
Kurs: 2.18
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Młody tenisista pochodzenia grecko-malezyjskiego szaleje na kortach wygrywając turnieje w Wielkiej Brytanii. Na 9 rozegranych meczy na wyspach przegrał tylko pierwszy z J.P Smithem. Buki młodemu szans nie dają,ale wyrwać Rafie seta to nie problem,udowodniły to 3 ostatnie mecze z dużo niżej notowanymi graczami. Młody jest na fali i żądny krwi,więc myślę,że napsuje krwi swojemu przeciwnikowi urywając mu seta,może nawet dwa.
✅ 118
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – MŚ
Godzina: 18:00
Spotkanie: Argentyna - Szwajcaria
Typ: X/1
Kurs: 4.51
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Co było ważne to było już powiedziane. Moje spostrzeżenia są takie - Argentyna gra cieniutko i chociaż troszkę zmyli to FATALNE wrażenie meczem z Nigerią, to jednak całościowo wyglądają chyba nawet gorzej niz Brazylia - ktora oczywiscie awansowała dalej. U jednej druzyny gra Neymar, w drugiej... nie gra nikt. Messi za to strzela gole.
Argentynczycy zagraja bez Aguero z tego co czytalem, bo ma uraz. W pierwszej chwili chciałem postawić na awans Szwajcarii po kursie ponad 4, ale z drugiej strony to są mistrzostwa. Faza turnieju w której nie powinno byc wielu niespodzianek. Szwajcaria pokazała z Francja ile ją dzieli od najlepszych druzyn, choc tam juz po połowie przegrywali bodaj 0-3. Argentyna za to do połów w swoich meczach: przegrywała po samobóju (minuta 3), wygrywała (gol w 45 minucie, ale wcześniej tez stracili w 4 minucie już) i remisowała (0:0). Dlatego tutaj ważna bedzie koncentracja od początku i widzę do połowy remis albo 0:0 z spokojna gra Szwajcarow, albo jak kolega wczesniej napisał - obie strzelą, ale tez bedzie to 1:1 i nic poza tym. Koniec koncow jednak uwazam, ze Argentyna wygra i prawdopodobnie kolejny raz Messi zapewni awans.
Nie mam jednak pojęcia czy typ liczy się z dogrywką i karnymi...
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Godzina: 12:30
Spotkanie: Raonic Milos-Nishikori Kei
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkają się utalentowani,młodzi gracze którzy preferują dwa odmienne style gry. Kanadyjczyk prezentuje mega ofensywny tenis,gdzie przeważa potężny serwis oraz piekielny forhend,a u Japończyka dominuje magiczna technika oraz wyjątkowa taktyka. Jeden jak i drugi dopiero wkraczają do świata wielkiego tenisa także, nie mają jeszcze rozegranych dziesiątek meczów na tej nawierzchni. Stawiam na Raonica, ponieważ prezentuje się bardzo dobrze na tym turnieju, jak na razie idzie mu jak z nut...ponieważ nie został jeszcze ani razu przełamany, nie stracił żadnego seta oraz dał rywalom łącznie jedną szansę na przełamanie, którą naturalnie obronił, proszę mnie sprostować jeśli coś pomyliłem. Milos nie pokonał jakiś mistrzów ponieważ Ebdena, Sokca oraz Kubota,lecz wyniki 3:0 robią wrażenie. Kei natomiast też nie miał jakiś mocnych grajków,lecz miał więcej problemów,a zwłaszcza mógł się pożegnać w meczu z Bollelim,lecz ostatecznie wygrał z nim 3:6, 6:3, 4:6, 7:6, 6:4. H2H 0:2 dla Japończyka,ostatni raz spotkali się w bieżącym roku,w Madrycie i tam skończyło się 6:7, 6:7 dla Azjaty. Nawierzchnia, forma i wyniki w ostatnim czasie jakie prezentuje Raonic skłaniają mnie do postawienia na niego.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maer 296,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Finlandia ( Kakkonen South )
Spotkanie: IF Gnistan - HJK Helsinki II (Klubi 04)
Typ: 1
Kurs: 2.20
Godzina: 17.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie na rozgrywki fińskiej Kakkonen South gdzie odbędzie się 12 kolejka spotkań.
W stolicy Finlandii Helsinkach liczących prawie sześćset piętnaście tysięcy mieszkańców na Fair Pay Arena mogącym pomieścić dwa tysiące widzów odbędą się derby tej klasy rozgrywkowej pomiędzy miejscowym Idrottsföreningen Gnistan załozonym w 1924 roku o barwach żółto niebieskich a gościem będzie Klubi 04 czyli rezerwy HJK Helsinki.
IF Gnistan rozegrała w tym sezonie ligowym 11 spotkań w których zdobył 15 punktów po 4 zwycięstwach, 3 remisach oraz 4 porażkach i zajmuje obecnie 6 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 17-19.
HJK Helsinki II (Klubi 04) zdobyło 14 oczek w swoich 11 rozegranych meczach ligowych w tym sezonie po 4 zwycięstwach, 2 remisach oraz 6 porażkach co daje obecnie 7 lokatę w tabeli fińskiej Kakkonen South, bilans bramek 18-22.
Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym zagrali 6 razy zdobywając 11 oczek po 3 wygranych, 2 remisach oraz 1 porażce, bilans bramek u siebie 9-6.
Goście zdobyli 9 punktów w swoich 6 meczach rozegranych na wyjazdach w tym sezonie ligowym po 3 zwycięstwach oraz 3 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 9-11.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyż są to bardzo małe ale jednak derby Helsinek i oba zespoły dzieli w tabeli tylko 1 oczko a w ostatnich 3 spotkaniach o ligowe punkty pomiędzy tymi rywalami na stadionie Fair Pay Arena IF Gnistan wygrywał 2 razy a Klubi 04 wygrywało raz, bilans bramkowy w tamtych meczach 4-3 na korzyść gospodarzy tego spotkania.
Mój typ w tym meczu to zwycięstwo gospodarzy, Idrottsföreningen Gnistan w tym sezonie u siebie gra dobrze i na pewno będzie bardzo zmotywowany aby pokonać rezerwy bardziej utytuowanego rywala a rezerwy HJK Helsinki mogą zagrać dobrze lecz nie muszą co pokazują 2 ostatnie spotkania pomiędzy tymi rywalami na terenie gospodarzy tego meczu i moim zdaniem IF Gnistan znowu pokona u siebie rezerwy HJK Helsinki.
⛔ 100
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
⚽ Mundial
Godzina: 22:00
Spotkanie: Belgia vs USA
Typ: USA awans
Kurs: 2,88
Buk: Bet365

Za Nami juz 6 cwiercfinalow i ani jednej niespodzianki. Chyba na osiem meczy jeden faworyt musi odpasc w 1/8. Mudial w Brazyli obfituje w niespodzianki. Anglia, Wlochy, Hiszpania i Portugalia nawet nie wyszly z grupy. Pewnie wiekszosc to zauwazyla ale to juz jest drugi turniej z rzedu kiedy druzyna z Europy nie idzie. Moim zdaniem dzisiaj Belgia tez pojedzie do domu mimo ze wygrali teoretycznie slaba grupe z kompletem punktow. Zrobili ogromne postepy w ostatnich latach ale sa troche przeceniani. Z Algieria wymeczyli zwyciestwo co jest ich najwiekszym plusem, bo Ruscy na turnieju byli bez formy, a o grze Korei moze swiadczyc pierwsza polowa z Algieria- pogrom. Amerykanie w grupie szczesliwie wygrali Ghana oraz pechowo zremisowali z Portugalia. Z Niemcami przegrali choc oprocz poczatkowych minut meczu byli w miare rownorzednym rywalem. Trzeba pamietac ze po zwyciestwach(Belgia) obrasta sie w piorka, a porazki(USA) motywuja do wiekszej pracy. Szykuje sie na pierwsza i jedyna niespodzianke w 1/8 gdyz Argentyna z dziurawa obrona Szwajcarow nie powinna miec zadnych problemow
⛔ 100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Kwalifikacje do LE /
Godz. 17:45
Spotkanie : Jeunesse Esch : FC Dundalk
Typ - over 2.5 gola
Kurs - 1.80
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Świat żyje MŚ jednak oprócz tego dziś rozpoczynają się także inne ciekawe rozgrywki a mianowicie kwalifikacyjne mecze do Ligi Europejskiej dlatego też liczę że i tu może być ciekawie , na dziś wybrałem spotkanie Luksembursko-Irlandzkie pomiędzy Jeunesse Esch a Dundalk , niewątpliwie w tej parze faworytem są na pewno goście chociaż gospodarze na pewno nie poddadzą się bez walki tym bardziej że pierwsze spotkanie rozgrywane jest u nich i zobaczmy jak Jeunesse spisuje się w BGL Ligue , w zkończonym sezonie 13/14 chłopaki zajęli 4 miejsce z bilansem 11-10-5 i br. 47:35 i jak nie trudno zauważyć że w 26 meczach zaliczyli tylko 5 porażek a stosunek bramkowy +12 też jest w/g mnie dobrym wynikiem a przy okazji zobaczmy jak grali na swoim terenie i tu bilans 8-4-1 i br. 27:13 podpowiada mi że na gole w dzisiejszym pojedynku z ich strony możemy chyba liczyć , a goście jak na razie po 18 kolejkach sezonu 2014 liderują ich bilans do tej pory to 12-4-2 no i te gole 44:16 doprawdy robi wrażenie no i przy okazji mecze wyjazdowe to 6-1-2 i bramki 17:10 tak więc chyba z ich strony również możemy się spodziewać bramki w dzisiejszym pojedynku tym bardziej że wiadomo jaką wartość mają bramki strzelone w meczach wyjazdowych tak więc ogólnie patrząc liczę że te minimum 3 gole powinni dziś kibice zobaczyć a kurs wydaje mi się dobry !
⛔ 100
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon
Godzina:
14:00
Spotkanie: Angelique Kerber - Maria Sharapova
Typ: 1
Kurs: 4,67
Bukmacher: comeon
Analiza:
Zapraszam na spotkanie 1/8 finału, 128 edycji turnieju Wielkiego Szlema - Wimbledon rozgrywanego na kortach trawiastych w angielskim Londynie, pomiędzy Angelique Kerber a Marią Sharapovą. Angelique Kerber (WTA 7) turniej rozpoczęła od odprawienia Urszuli Radwańskiej, a w kolejnych dwóch rundach rozegrała trzysetowe mecze z Heather Watson i Kirsten Flipkens. Niemka przed Wimbledonem osiągnęła finał w Eastbourne i w Londynie co tylko potwierdza, że jej forma na trawie jest wysoka. Teraz czeka ją wyzwanie w postaci konfrontacji z Marią Szarapową (WTA 5), która oddała łącznie siedem gemów Samancie Murray, Timei Bacsinszky i Alison Riske. Rosjanka to mistrzyni Wimbledonu z 2004 roku, ale jej dwa ostatnie wyniki to IV runda (2012) i II runda (2013). Od 2007 roku tylko raz doszła w Londynie dalej niż do IV rundy (finał 2011). Teraz dodatkowo musi się zmierzyć z pewną klątwą. Ostatnią mistrzynią Rolanda Garrosa, która później osiągnęła ćwierćfinał Wimbledonu jest Justine Henin (2007). Kerber na trawie grać potrafi - dwa lata temu doszła w Londynie do półfinału, eliminując m.in. Kim Clijsters i Sabine Lisicki, a przegrywając dopiero z Agnieszką Radwańską. Znana ze świetnej pracy w defensywie i zabójczych kontrataków Niemka potrafi walczyć z tenisistkami agresywnie usposobionymi. Z Szarapową gładko przegrała tylko raz, a ich ostatni mecz to trzysetowa batalia w półfinale w Stuttgarcie sprzed roku zakończona zwycięstwem Rosjanki. W grze Kerber jest więcej mocy niż w 2012 roku, a przy tym nie straciła regularności. Moim zdaniem Niemka może pokonać Szarapową po raz drugi w karierze (dwa lata temu w halowym turnieju w Paryżu). Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 14:00.
✅ 367
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ŚWIAT: Mistrzostwa Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Argentyna - Szwajcaria
Typ: Angel di Maria (Zdobywca Gola)
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Analiza: Przed nami bardzo ciekawy pojedynek. Bardzo ofensywnie grająca Argentyna która posiada w składzie bramkostrzelnego Leo Messiego kontra bardzo dobrze spisująca się Szwajcaria która w składzie ma rewelacyjnego Shaqiriego który w ostatnim meczu z Hondurasem popisał się Hat-Trickiem. Messi w każdym z trzech grupowych meczów Argentyny przesądzał o losach wygranej drużyny - z Bośnią i Hercegowiną zdobył bramkę na 2:0, z Iranem strzelił zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry, a z Nigerią ustrzelił dublet. To dzięki swojemu kapitanowi Argentyńczycy przebrnęli przez fazę grupową z kompletem punktów. Teraz na ich drodze stanie drugi zespół grupy E - Szwajcaria. Jej trener nie zamierza ułożyć planu taktycznego specjalnie pod lidera rywali. Helweci dotychczas trzykrotnie grali w ćwierćfinale mundialu, ale tylko raz po drugiej wojnie światowej - w 1954, gdy organizowali turniej. Później jeszcze pięciokrotnie awansowali do turnieju finałowego, dwa razy przeszli pierwszą rundę, ale kończyli udział na 1/8 finału.
Choć Szwajcarzy nigdy nie pokonali Argentyńczyków (bilans to dwa remisy i cztery porażki; bramki: 3-14), to wierzą, że są w stanie tego dokonać tym razem.
W tym ciekawie zapowiadającym się meczu stawiam że Angel Di Maria strzeli bramkę. Zaliczył bardzo udany sezon w Realu Madryt. Nie strzelił dotychczas bramki w tym turnieju, jednak ta wisi w powietrzu. W ostatnim pojedynku z Nigerią statystyki wyglądały tak:
Messi:
Akcje bramkowe: 4
Strzały na bramkę: 3
Gole: 2
Di Maria:
Akcje bramkowe: 5
Strzały na bramkę: 5
Gole: 0
⛔ 100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina 18
Spotkanie Argentyna - Szwajcaria
Typ Handicap rzutów rożnych Argentyna -2,5
Kurs 2,0
Bukmacher Unibet
Analiza

Witam serdecznie wszystkich, po wczorajszym bardzo udanym typie dzisiaj również spróbuje swoich sił w rzutach rożnych ale tym razem troche inaczej a mianowicie ze Argentyna w tym meczu wykona o minimum 3 rożne więcej od Szwajcarii. Co do samego meczu buki typuja Argentynę ale nie skreślałbym Szwajcarii. Jednak co do samych rożnych, jako że Argentyna bedzie atakowac to i rożne beda. W ostatnim meczu zmiażdzyli Nigerie w rzutach roznych az 12-4! Z Iranem wygrana w tej statystyce 10-6. Jest to typ dosyć ryzykowny ale kto nie ryzykuje nie pije szampana wiec grajmy drodzy państwo, Powodzenia;)
✅ 100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ŚWIAT: Mistrzostwa Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Argentyna - Szwajcaria
Typ: rzuty rożne Argentyna over 6,5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365

Też idę dzisiaj w rogale ;)
Argentyna, mimo że w grupowych meczach grała dość niemrawo, to w niemal każdym ze spotkań zbierała na swoim koncie solidną ilość rzutów rożnych.
Dzisiaj już żartów nie będzie. Trzeba wreszcie rozwinąć skrzydła i myślę, że linia wystawiona przez buka jest spokojnie do pokrycia przez Argentyńczyków.
W dotychczasowych spotkaniach na mundialu Argentyńczycy notowali na swoim koncie: 2, 10, 12 rzutów rożnych. Mecz z BiH to raczej wypadek przy pracy niż liczba którą można by się sugerować przy typowaniach na dzisiejsze spotkanie.
✅ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom