>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 01.07.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Marburg
Spotkanie: J.Hajek - A.Haider-Maurer
Typ: J.Hajek
Kurs: 1,75
Buk: Bwin

Analiza:
Każdy żyje Wimbledonem, i mało kto widzi słabe challengery. Dziś finał w niemieckim Marburgu pomiędzy Czechem Janem Hajkiem, a Austriakiem Andreasem Haider-Maurerem. Delikatnym faworytem według buków jest Czech, i ja również podzielam to zdanie. W drodze do finału Jan pokonał Ignatika, Crivoia, Gabashviliego i Copil, dwa spotkania 2:0 i 2:1, zaś Andreas pokonał Vagnozziego, Albota, Greula i Martiego, 3 spotkania po 2:0 i jedno 2:1. Hajek ostatnio w Challengerach muci każdego, jest w formie, w Koszycach przegrał z Bedene, u Siebie w Prostejovie pokonał go dopiero F.Mayer, ale Hajek po drodze pokonał R.Stepanka. Andreas w poprzednim tygodniu grał kwalifikacje do Wimbledonu, ale poległ już w 2 spotkaniu, występował również w Koszycach, ale tam odpadł już w 1 rundzie z Crivoiem.
Nie widzę tu innego rozwiązania niż łatwe zwycięstwo Hajka.
Pozdrawiam/Powodzenia/Poznaniak.

✅75
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball MLB :baseball: 20:05
Spotkanie: New York Yankees - Chicago White Sox
Typ:
1
Kurs:
1.55
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Na dzisiaj wybrałem spotkanie z amerykańskiej ligi MLB. Po 2 porażkach NY Yankees u siebie udało im się wygrać do zera. Będzie to czwarte i ostatnie spotkanie między nimi na stadionie Yankees. Chicago sprawiło niespodzianke w pierwszych dwóch meczach pomiędzy nimi, jednak trzeci mecz należał tylko do Jankesów. Muszą teraz wygrać, aby wyjść na zero w bezpośrednim spotkaniu. Od 2011 drużyny spotkały się 10 razy, 7 razy wygrali Yankees, a 3 razy Chicago w tym dwa zwycięstwa w ostatnich dniach. Chociaż pałkarze z Chicago są w formie na wyjazdach, ostatni mecz pokazał co innego i tym razem powinno być to samo czyli spokojne zdobywanie punktów przez Yankees.

✅55
 
K 3

ketteringtwn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Japonia 2 liga
Spotkanie: Gainare Tottori - Giravanz Kitakyushu
Typ: 2
Kurs: 2,10
Buk: Bet 365

Analiza:

Drużyna gości jest faworytem tego spotkania. Plasują się w tabeli wyżej od gospodarzy. Zajmują 15 pozycję, gospodarze 20. W ostatniej kolejce Kitakyushu ulegli mocniejszej drużynie Oity 0-2 na własnym stadionie. Pora na odrobienie strat i pokonanie słabszego rywala, który jest po wyjazdowym zwycięstwie z drużyną Kusatsu. Drużyny te w zeszłym sezonie spotkały się na stadionie Gainare i padł wynik 0-1. Tym razem będzie podobnie . Stawiam na gości.

✅110
 
michalb20 47

michalb20

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie : Coritiba vs Sport Recife
Typ : 2
Kurs : 5,50
Bukmacher : Bet365
Analiza :

Dziś o godzinie 21 odbędzie się spotkanie pomiędzy zawodnikami Cortiby a Sport Recife... Wybrałem na dziś Sport Recife. Tak wstępnie jeśli chodzi o obie drużyny do gospodarze spisują się lepiej. Zajmują 10 lokatę a goście dopiero 16. Goście w tym sezonie mało strzelają... 4strzelone przy tym 7 straconych goli.Na wyjeździe nie wygrali jeszcze ani razu. Ale powinno to nastąpić dziś. W drużynie gospodarzy zabraknie praktycznie 3/4 podstawowych zawodników.

Absencje gospodarzy:

Émerson Obrona
Vanderlei Bramkarz
Pereira Obrona
Lucas Mendes Obrona
Éverton Ribeiro Pomocnik
Éverton Costa Atak
Rafinha Pomocnik
Roberto Atak

Wszyscy zawodnicy jadą na badania ????

Goście praktycznie w pełnym składzie. Myślę że Sport Recife wykorzysta osłabienie zespołu i w końcu wygra na wyjeździe ???? Dla mniej odważnych na pewno po dobrym kusie można zagrać X2 ???? pozdrawiam.

✅400

010//Na przyszłość, napisz jako to liga to nam ułatwi podliczanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - Ekstraliga
Spotkanie: Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra
Typ: 1
Kurs: 3,20
Buk: Tobet

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 16 we Wrocławiu na Stadionie Olimpijskim wrocławska Sparta podejmować będzie jeźdźców z Grodu Bachusa. Pomimo kursów spotkanie według mnie zapowiada się na bardzo wyrównane. Do składu wrocławian po miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją kości łódeczkowatej (nadgarstek) powraca Tai Woffinden co na pewno będzie ogromnym wzmocnieniem, bo zastąpi on w składzie bardzo słabo spisującego się Szweda Dennisa Anderssona. Do tego dochodzą trzej liderzy - Ułamek, Lindgren i przede wszystkim kapitan Tomasz Jędrzejak i nowy nabytek Sparty Jesper B. Monberg, który w meczu z Toruniem w zeszłą niedzielę pokazał się z niezłej strony i to właśnie na niego postawi menadżer Piotr Baron a nie na wspominanego wcześniej Szweda. Dużo zależeć będzie od postawy młodzieżowca Patryka Malitowskiego, któego punkty mogą okazać się kluczem do zwycięstwa, a któych zabrakło tydzień temu. Ale ostatnio Patryk w Lidze Juniorów rozgrywanej w Zielonej Górze zasygnalizował powrót do lepszej dyspozycji wygrywając dwa biegi które odjechał, a potem zawody zostały przerwane - tak więc jest nadzieja, że w końcu zapunktuje tak jak robił to na początku sezonu, bo trzeba powiedzieć, że ostatnie mecze ligowe w jego wykonaniu to totalna klapa i to właśnie jego punktów zabrakło tydzień temu do pokonania zespołu z Torunia. Liczę, że dzisiaj Malitowski pokaże na co go stać i to ekipa z Wrocławia zwycięży mimo, że nie jest faworytem. W zespole z Zielonej Góry brylować powinni przede wszystkim Andreas Jonsson i Patryk Dudek, którzy w tym sezonie jeżdżą wyśmienicie (Jonsson druga średnia w lidze, a Dudek dziesiąta - to na pewno robi wrażenie), ale reszta zespołu nie zachwyca. Szczególnie Protasiewicz i Holta, którzy u siebie jeszcze jako tako punktują, ale na wyjazdach wygląda już to zdecydowanie gorzej. Skład uzupełniają jeszcze Łukasz Jankowski, Aleksandr Loktajew i Adam Strzelec. Jankowski zastąpił w składzie słabo spisującego się Szweda Jonasa Davidssona, ale nie spodziewam się, aby pokazał się z lepszej strony, bo do tej pory odjechał zaledwie osiem biegów w tym sezonie i z dobył w nich osiem punktów. Mecz na pewno będzie ciekawy i uważam, że po takim kursie warto spróbować, bo atut własnego toru znaczy bardzo dużo. Dla wrocławian kluczowa będzie postawa Malitowskiego i Woffindena, a dla ekipy Falubazu Holty i Protasiewicza - myślę, że to ich postawa będzie miała wpływ na końcowy rezultat oczywiście przy założeniu, że liderzy nie zawiodą i pojadą na swoim poziomie.

Awizowane składy:

Falubaz Zielona Góra:
1. Piotr Protasiewicz
2. Łukasz Jankowski
3. Rune Holta
4. Aleksandr Łoktajew
5. Andreas Jonsson
6. Patryk Dudek
7. Adam Strzelec

Sparta Wrocław:
9. Tomasz Jędrzejak
10. Jesper Monberg
11. Sebastian Ułamek
12. Tai Woffinden
13. Fredrik Lindgren
14. Patryk Dolny
15. Patryk Malitowski

✅220
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 3
Spotkanie: Randaberg - Vidar
Typ: over 2.5
Kurs: 1.67
Bukmacher: Tobet
Analiza:
W meczu 12 kolejki norweskiej dywizji 3 w grupie 2 outsider z Randaberg podejmie gości - ekipę Vidar. Obu drużynom w tym pojedynku będzie bardzo zależało na zwycięstwie: gospodarze tracą do bezpiecznej lokaty 4 punkty, każda strata punktów będzie zmniejszała szansę na utrzymnanie, z kolei dzięki dwóm ostatnim zwycięstwom goście nadal mają realne szanse na awans, a gdzie nie wygrywać jak na boisku ostatniej drużyny w tabeli? W tym spotkaniu żadnej z drużyn remis nie urządza, więc spodziewam się ofensywnej gry z obu stron i kilku goli w meczu. Za overem w tym spotkaniu przemawiają wyniki jakie padły w ostatnich spotkaniach dzisiejszych rywali. Od początku sezonu w meczach z udziałem Randaberg padały praktycznie same undery, jednak ostatnie 3 spotkania tej ekipy kończyły się overami, co więcej średnia goli w nich wyniosła aż - 5.0. Goście z Vidar również underowo rozpoczęli sezon, jednak w połowie I rundy rozgrywek ta tendencja się zmieniła na overową. W ostatnich 6 pojedynkach z udziałem Vidar padło 5 overów, dając średnią liczbę goli na mecz - 3.83. Średnią zaniża ostatni pojedynek Vidar, wyjazdowe zwycięstwo 1-0 nad rezerwami Odd Grenland. Dzisiaj spodziewam się gry o pełną pulę z obu stron, a gole muszą paść, ponieważ remis w tym pojedynku nie urządza żadnej z drużyn.

✅67
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Piłka nożna Spotkanie A Lyga, Litwa
Mecz Suduva - Ekranas
Typ:Over 2,5
Kurs 1.72
Bwin

Na godz 14 zaplanowane jest ostatnie spotkanie 19 klejki A Lyga na Litwie gdzie zagraja Suduva z Ekranas spotkanie zapowiada sie bardzo intersujaca bedzie to mecz byc albo niebyc dla gospodarzy i ucieczka Ekranasu puktami nad Zaglirisem który dwa dni temu zremisował 0-0.
Moj typ na to spotkanie to wiecej niz 2,5 gola licze na twarde spotkanie z duza iloscia goli 3-5.
Dodam ze sa to dwie najbardziej strzelne ekipy w lidze lepszym bilansem moze pochwalic sie tylko Siauliai.
Powodzenia !


✅72
 
buko111 12

buko111

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna/ Szwecja Dywizja 1
spotkanie:Forward - Vasalund/Essinge
typ:2
kurs:2,9
bukmacher:Sportingbet

witam po dłuhiej przerwie spowodowanej Mistrzostwami Europy gdzie było duzo niespodziewanych wyników i mało sie trafiało powrócić należy do lig europejskich.Na dzis wybrałem mecz z ligi szwedzkiej Diwizja1 pomiędzy obecnym liderem druzyną gości a zajmującą 4 miejscu druzyną gospodarzy.Obie druzyny dzieli róznica 7pkt.Mój typ to wygrana gości bo
-po pierwsze jeszcze w tym sezonie nie przegrali meczu
-po drugie maja serię 8 meczy bez porażki i remisu same zwycięstwa
-po trzecie nie mają aż takiego złego wyniku na stadionie gospodarzy bo na 5 meczy 2 zw i 1r i 2p
warto zatem zaryzykować i postawić na drużyne przyjezdnych bo kurs na nich już widać że powoli spada



⛔100
 
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: J. Hajek - A. Haider-Maurer
Typ: Hajek wygra 2:0
Kurs: 2,75
Buk: Bet365

Analiza:
Spotkanie nieźle opisał wyżej Poznaniak, jednak skoro on zaproponował już zwycięstwo czeskiego tenisisty, to ja muszę zagrać odważniejszy typ na to spotkanie.
Hajek dobrze radzi sobie w challengerach i tym razem zagra w finale. Kursy na niego spadają co potwierdza tylko to, że jest faworytem tego spotkania.
Drugiego finalisty nie znam zbyt dobrze, ale nie wydaje mi się (patrząc głównie na jego ostatnie osiągnięcia), żeby był w stanie ugrać chociaż jednego seta przeciwko dobrze dysponowanemu ostatnio Czechowi.
Na dziś typuję pewną wygraną faworyta w stosunku 2 do 0.
Pozdrawiam

✅175
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna EURO 2012
01.07.2012 20:45
Hiszpania - Włochy
typ: Arbeloa otrzyma kartkę
kurs: 3.00
buk: Unibet

Finał na który wszyscy czekają z niecierpliwością. Nie bawię się tu w żadne typowanie kto wygra, bo faworytem są Hiszpanie, ale jeżeli Włosi zagrają tak jak z Niemcami, to obrońcy tytułu mistrzowskiego mogą mieć spore kłopoty. Postanowiłem dzisiaj postawić na to, że Alvaro Arbeloa otrzyma w dzisiejszym meczu kartkę.
Prawo strona obrony u Hiszpanów, a więc ta na której gra obrońca Realu Madryt to chyba najsłabiej obsadzona pozycja u La Roja. W pierwszym meczu między tymi drużynami to właśnie jego stroną została przeprowadzona akcja po której di Natale zdobył bramkę. W tym meczu otrzymał także kartkę. Bardzo dobrze wykorzystywali ten słaby punkt Portugalczycy, którzy większość swoich akcji przeprowadzali swoim lewym skrzydłem. Arbeloa miał problemy z powstrzymaniem przeciwników często uciekając się do fauli za co ujrzał żółtą kartkę. Włosi grają na tym turnieju dwoma napastnikami i często Cassano będący w bardzo dobrej formie schodzi do lewej strony. To co zrobił w meczu z Niemcami z Hummelsem to było naprawdę piękne. Myślę, że tutaj trener Prandelli uczuli swoich zawodników, żeby jednak większość akcji przeprowadzać lewą stroną. Ważną informacją jest także to, że sędzią dzisiejszego meczu jest Pedro Proenca, a to arbiter lubiący sięgać po kartki.

⛔100
 
A 2

azakaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna EURO 2012
01.07.2012 20:45
Hiszpania - Włochy
typ: Połowa / cały mecz X/X
kurs: 4,70
buk: Expekt

Analiza: Dzisiaj o 20:45 zostanie rozegrany finał EURO 2012. Hiszpanie niemal od początku turnieju byly faworytami do finału i również do wygrania natomiast Włosi mimo wszystko to spora niespodzianka. W półfinale Hiszpanie nie zachwycili w meczu z Portugalią i dopiero po rzutach karnych awansowali do finału. Włosi pokonali w półfinale zasłużenie Niemców 2:1. Drużyny grały ze sobą w grupie i był remis 1:1. Dzisiejszy mecz również typuje na remis ponieważ finały rządzą się swoimi prawami. Drużyny przede wszystkim myślą o tym aby nie stracić gola i ewentualnie coś strzelić. Obie drużyny posiadają bardzo dobrą obrone co wskazuje na mecz underowy lub remis. Ja zaryzykuję i typuje remis.

⛔100
 
fobo44 13

fobo44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO 2012
Spotkanie: Najlepszy strzelec
Typ: Mario Balotelli
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś finał euro 2012, sytuacja w klasyfikacji najlepszych strzelców wygląda następująco:

1. Mario Gomez, Mario Mandzukić, Cristiano Ronaldo, Mario Balotelli, Alan Dzagoev - 3 bramki

z grających dziś zawodników po dwie bramki ma 3 hiszpanów: Xabi Alonso, Francesc Fábregas i Fernando Torres, tak więc aby Mario Balotelli nie zdobył korony króla strzelców, któryś z wymienionych hiszpanów dziś musi strzelić conajmniej 2 bramki, moim zdaniem wydaje się to trudne do osiągnięcia, dodatkowo Balotelli może coś dziś ustrzelić co spowoduje że któryś z hiszpanów musiał by wtedy ustrzelić hat-trick&#39;a. Stawka spotkania jest wysoka co sprzyja ostrożności drużyn, włosi doskonale potrafią się bronić, pokazali to w meczu z niemcami więc pewnie dużo goli dziś niezobaczymy. Warto także zauważyć że prawdopodobnie tylko Xabi Alonso zagra przez całe spotkanie, a Fábregas i Fernando Torres raczej albo wejdą z ławki, albo jeden zastąpi drugiego pod koniec spotkania tak jak to bywało w poprzednich meczach. Typ warty grania, polecam.

✅20
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Challenger Marburg, 1.07.2012 15-00
Jan Hajek - Haider Maurer
typ: -1.5 seta Hajek
2,55
Tobet
Analiza
Dziś w spotkaniu finałowym challengera na kortach ziemnych w niemieckim, Marburgu, Czech, Jan Hajek spotka sie z reprezentantem Austrii - Haiderem - Maurerem. Faworytem bukmacherow wydaje sie byc bardziej doswiadczony Czech. Podzielam dzis ich zdanie. Czech to aktualnie 105 rakieta rankingu ATP, w przypadku zwyciestwa dzisiejszego zapewne wskoczy do czolowej setki. Ma na swoim koncie 8 challengerowych tytulow na kortach ziemnych. Tydzien temu byl w polfinale w Koszycach. Tutaj ogrywal kolejno, Ignatika, Crivoia, Gabashviliego i Copila. Austryjak po nieudanych kwalifikacjach Wimbledonskich przyjechal tutaj na korty ziemne poszukac punktow i calkiem niezle mu idzie, jest w finale. Pokonal na tym turnieju Vagnozziego, Albota, Greula i Martiego. Byl rowniez w Koszycach tam przegral gladko z Crivoiem, ktorego tutaj gladko ogral Hajek. Wyzej stawiam umiejetnosci Czecha, szczegolnie na korcie ziemnym. Uwazam go za zawodnika duzo bardziej regularnego, bardziej doswiadczonego od Austryjaka. Sadze, ze to Czech zwyciezcy w challengerze w Marburgu i dolozy do swojej kolekcji kolejny, challengerowy tytul.

✅155
 
hiob 1

hiob

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Enea Ekstraliga
Spotkanie: Lotos Wybrzeże Gdańsk - Tauron Azoty Tarnów
Typ: Nicki Pedersen - over 12,5 pkt
Kurs: 1,90
Bukmacher: Tobet
Analiza: Przed drużyną gospodarzy otwiera się wielka szansa na dokonanie czegoś, czego nie udało się do tej pory dokonać nikomu, mianowicie pokonać drużynę gości, która w tym sezonie jest jako jedyna niepokonana. Wybrzeże walczy o utrzymanie i bardzo potrzebuje punktów. Szczęście się do nich uśmiechnęło. Tarnowianie przystąpią do meczu bez kontuzjowanych liderów, Hancocka i Kołodzieja, do tego poobijani są Vaculik i Gomólski. Nie sądzę więc aby lider gospodarzy miał problemy z pokonaniem powyższej bariery punktów. Jeździ w tym sezonie świetnie, jak za swoich najlepszych lat, kiedy to dwa razy pod rząd został Indywidualnym Mistrzem Świata. Jest najlepiej punktującym zawodnikiem w Enea Ekstralidze i rzadko zdarza mu się zapunktować poniżej 12 punktów. Wobec tak osłabionego rywala, jadąc na swoim torze, powinien on zdobyć co najmniej te 13 punktów.

✅90
 
G 2

gadget10

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball (MLB)
Spotkanie: Toronto Blue Jays (home) - Los Angeles Angels of Anaheim
Godzina: 21:07
Typ: 2
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Zespół dwóch zespołów mierzących w odmienne cele. Angels chcą wyjść w końcu z cienia Dodgers&#39;ów i w tym sezonie są ku temu na jak najlepszej drodze. Mają niezłych pitcher&#39;ów, którzy w tym sezonie już nie jeden mecz dla nich wygrali. Niestety nie mam jednak informacji pewnych który z nich dzisiaj zacznie więc postaram się podać inne argumenty. Toronto raczej bez szans na play-off. I nie chodzi tu o bilans bo ten mają całkiem niezły - po prostu jest kilka lepszych zespołów (m.in. Angels) które bardziej zasługują i pragną go. Kolejnym argumentem może być również to, że poprzednie - wczorajsze mecze wygrał gospodarz - Toronto. Rzadko się zdarza, by zespół przeciętny, taki jak Jays wygrali wszystkie 3 mecze danej kolejki z naprawdę ciekawą drużyną jaką niewątpliwie są Angels. Los Angeles potrzebuje tego zwycięstwa by przegonić z ich szatni nerwy, które pomału się wkradają psując nastroje i bilans spotkań. Mecze w tym sezonie pomiędzy tymi zespołami w miarę równo: 3-2 na korzyść Angels.
Ciężko mi dzisiaj poszło napisanie tej analizy ze względu na wczorajszą (i dzisiejszą ;p) noc. Poprzednie były lepsze, ale proszę o zrozumienie i zaufanie - typ ten mam już od wczoraj, jednak analizę zostawiłem sobie na dzisiaj i to był błąd. Jednak te proste dziś, mało skomplikowane i nie w moim stylu argumenty i tak powinny przekonać do zagrania dzisiaj na Angels. Bynajmniej ja tak zrobię. Good luck!

✅66
 
weroncia2003 175

weroncia2003

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Ekwador Serie A
Spotkanie - Barcelona SC : Tecnico U.
Typ - suma goli drużyny ? Barcelona SC powyżej 3.5 gola
Kurs - 5.00
Buk - Bet365
Analiza :

Wysoki kurs ! zgadzam się ale chyba jest to spowodowane tym iż gospodarze ostatnio nie są tacy skuteczni w ostatnich swoich spotkaniach , ja jednak zaryzykuję . Dlaczego ? bo........ Barcelona jest w tabeli na miejscu drugim i tylko o 1 pkt wyprzedza ją Independiente jednak gospodarze to najbardziej skuteczna drużyna ligi ich bilans bramkowy jak do tej pory to 30:14 no ale jak już wspomniałem na początku ostatnio mało strzelają bo w 5 ostatnich spotkaniach drużyna zdobyła 8 bramek w/g mnie tak całkiem mało to chyba nie jest gdy bo w ostatnim spotkaniu padł remis 0:0 i te 8 bramek to 4 mecze no ale .......... 5 kolejek wstecz podejmowali u siebie zespół Macara który jest o jedną pozycję wyżej w tabeli od dzisiejszego przeciwnika i wygrali 4:1 . Na swoim terenie Barcelona SC jest dosyć skuteczna i 10 spotkań bilans 4-5-1 a bramki 19:7 . No a teraz coś z H2H na 9 pojedynków w 4 z nich Barcelona SC strzeliła drużynie Tecnico U więcej niż 3.5 gola a wyniki to 4:0 , 4:1 , 6:0 i 6:2 . Drużyna gosci parę kolejek wstecz grała na boisku lidera Independiente i została odesłana z bagażem 4 goli wynik 4:1 dla lidera i myślę że dziś na stadionie Barcelony może paść podobny wynik przynajmniej ja tak stawiam . Pozdrawiam !

⛔100
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Finał Mistrzostw Europy 2012 - Kijów
Spotkanie: Hiszpania - Włochy
Typ: Wynik pierwszej połowy - 0:0
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Typ na Finał Mistrzostw Europy raczej z tych czysto statystycznych. Oba zespoły mają za sobą po 5 spotkań.
Hiszpania w tych 5 spotkaniach straciła zaledwie 1 bramkę - z Włochami w pierwszym spotkaniu grupowym. Włosi natomiast stracili 3 bramki a pogromcami Buffona byli: Fabregas, Mandzukic oraz Ozil. Średnia Hiszpanów: 0.20 bramki na mecz. Średnia Włochów: 0.6 bramki na mecz. - Więc statystycznie nie powinniśmy ujrzec dzisiaj dużej ilości bramek. Ostatnie pojedynki wyżej wymienionych drużyn to: 1, 0, 3, 3, 2 bramki. - Więc bramek nie padało dużo. - W tych spotkaniach aż 4-krotnie w pierwszych połowach nie strzelano bramki. - Dzisiaj liczę na podobny wynik.

Jeszcze jedna ciekawa statystyka:
Finał MŚ 2006: Włochy 1:1 Francja
Finał ME 2008: Hiszpania 1:0 Niemcy
Finał MŚ 2010: Hiszpania 0:0 Holandia
Finał ME 2012: Hiszpania - Włochy

W ostatnich finałach największych imprez piłkarskich padało bardzo mało bramek. - Podobny scenariusz będziemy zmuszeni oglądac dzisiaj. Hiszpania jak zawsze będzie w posiadaniu piłki natomiast Włosi będą czekac na swoje okazje wykorzystując większą przestrzeń do gry podczas kontrataków. Czy Pirlo przycmi Inieste, Alonso i Xabiego - zobaczymy już dzisiaj od 20:45.​

⛔100
 
mrx 69

mrx

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Finał Mistrzostw Europy 2012
Spotkanie - Hiszpania - Włochy
Typ - Czyste konto - Włochy
Kurs - 3.25
Buk - Bet365
Analiza :

Uważam, że Hiszpania swój półfinał zagrała jak na siebie fatalnie i w przeciągu całego turnieju poniżej oczekiwań. Dostali się do finału tylko dzięki świetnym umiejętnościom Casillasa w bronieniu rzutów karnych. Natomiast trener Włoch - Cesare Prandelli wykazał bardzo dobry zmysł taktyczny w meczu z Niemcami decydując się na ofensywną piłkę dającą 2 gole i awans do wielkiego finału. W tym spotkaniu jednak Prandelli raczej nie zdecyduje się grać taką taktyką ponieważ wie, że w ofensywie to Hiszpanie są lepsi, ale i tak wystawi 2 napastników, którzy cały czas będą przeszkadzać obrońcom w wyprowadzeniu ataku. Kluczem do pokonania Hiszpanów jest bardzo trudne zadanie - uniemożliwienie im układania ataków i trener Squadra Azzura o tym wie. W pierwszym spotkaniu jednak stracili bramkę, ale teraz pan Cesare będzie bogatszy o doświadczenie z pierwszego meczu. Włosi skupią się na destrukcji, a swojej szansy będą szukać w genialnym na tych Mistrzostwach Pirlo i szybko wychodzącym z kontratakami Montolivo.
Włosi powinni dziś zatrzymać kadrę prowadzoną przez Del Bosque, a dzięki temu może uda im się strzelić bramkę. Mecz o największą stawkę w tym turnieju spowoduje zachowawczą grę z obu stron co na pewno nie zaowocuje gradem bramek. Przewiduję, że mecz po 90min zakończy się 0:0 (tak jak 2 lata temu na Mundialu HIS-HOL) lub 1:0 dla Włoch.

⛔100
 
M 0

martos

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, EURO 2012
Spotkanie: HiszpaniaWłochy
Typ: Liczba strzelonych Goli 1,5 - Więcej niż 1,5
Kurs: 1.53
Bukmacher: Unibet

Analiza
Dziś finał Mistrzostw Europy Euro 2012. Jak śpiewała Abba w jednej z piosenek: &quot;The winner takes it all. The loser has to fall.&quot;. Trudno wyobrazić sobie mecz, w którym zespoły chciałyby bardziej wygrać niż w dzisiejszym spotkaniu. Motywacji nie zabraknie więc żadnej drużynie i każdy zawodnik da z siebie wszystko, by jego zespół wygrał. W finale nie ma drużyn przypadkowych, ani czarnych koni. Zarówno Hiszpania i Włochy prezentują obecnie futbol najwyższej klasy i w pełni zasługują, by zmierzyć się w walce o najwyższe trofeum. To prawda że nieraz zdarzało się, że mecze dwóch silnych drużyn skutkowały małą liczbą bramek. Jednak dziś się na to nie zanosi. Obie drużyny prezentują piękny, ofensywny i na wysokim poziomie styl gry. Hiszpanie słyną ze znakomitego wyszkolenia technicznego nie od dziś. To prawda że wiele akcji, obfitujących w dziesiątki precyzyjnych podań trudno im zakończyć bramką. Ale zazwyczaj mają tak wiele okazji i tak duży procent posiadania piłki, że wcześniej czy później któraś akcja kończy się golem. Włosi z kolei nie prezentują obecnie stylu gry, z którego słynęli przed laty, nastawionego na znakomitą obronę. Obecna drużyna gra futbol bardziej otwarty, ofensywny a wyszkolenie techniczne piłkarzy zachwyca często nie mniej, niż ma to miejsce w przypadku Hiszpanów. Widać to było wyraźnie w meczu z Niemcami. Może i na początku drużyny podejdą do meczu ostrożnie, skupiając się na tym, by nie stracić bramki. Ale przy takim wyszkoleniu piłkarzy obu drużyn bramka jest nieunikniona, a wtedy żarty się skończą. Drużyna przegrywająca otworzy się i zaatakuje odważnie i zdecydowanie. Także drużyna prowadząca nie spocznie na laurach, bo prowadzenie 1:0 nie daję absolutnie żadnej pewności wygranej. Świetnie to widać było w meczu Włochów z Niemcami, gdy prowadząc 2:0 Włosi w doliczonym czasie stracili bramkę z karnego, i ostatnia minuta meczu zrobiła się strasznie nerwowa. Włosi do końca bali się o wynik. A więc taka sytuacja, gdy padnie pierwsza bramka, skutkować będzie ogromnym prawdopodobieństwem padnięcia kolejnych bramek. Moim zdaniem możemy liczyć dziś na co najmniej dwie bramki. Tak już się stało w meczu tych drużyn w fazie grupowej, gdy padł wynik 1:1.

✅53
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Sparta vs Falubaz - Żużel 16:00
1 (H5-0),
1.90,
Tobet

Sparta w ubiegłym tygodniu radziła sobie bardzo dobrze, pechowy defekt Ułamka w ostatnim biegu spowodował przykrą porażkę z Unibaxem. Tym razem skład mamy najmocniejszy od paru ładnych kolejek. Do kadry wraca Woffinden, na treningach spisywał się bardzo dobrze. Bomber tydzień temu jeździł nieźle. Ogór jak Ogór, filar zespołu. Fredka w kratkę, ale może tym razem pojedzie lepiej - szczególnie liczymy na niego w rywalizacji z Jonssonem. Falubaz jest do zatrzymania, kibice bardzo wierzą dzisiaj w zwycięstwo. Kursy moim zdaniem nieco przesadzone, tak samo jak handi (powinno być wszystko na styku). Ja coś takiego pobieram i jeszcze zastanowiłbym się nad underem (10.5) Jonssona. Poza tym warto dodać, że Sparta potrafi jeździć z Zielonogórską ekipą, pomijając fakt, że są to przyjaciele ;)

Jazda Sparta :!:

✅90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom