>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 01.07.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 1 Lipca


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, EURO 2012
Spotkanie: HiszpaniaWłochy
Typ: Hiszpanie wygrają turniej
Kurs: 1.65
Bukmacher: bwin
Analiza:
Niestety to już koniec Euro 2012 w Polsce i Ukrainie, 1 lipca podczas meczu otwarcia ( PolskaGrecja) był przecież datą tak dalece odległą. Jednak możemy być dumni z organizacji tej imprezy, wszystko było godne pochwały, szkoda jedynie, że Biało – Czerwoni nie zagrali na miarę oczekiwań. Przy czym nie można zapomnieć w jaki sposób może to osłabić naszą gospodarkę, ale nie odbiegam już więcej od meczu.
Hiszpanie według mnie zostaną pierwszą drużyną, która dwa razy z rzędu sięgnie po tytuł mistrza Europy. Udało im się 4 lata temu w finale w Wiedniu na Stadionie Ernst Happel wygrać z Niemcami 1:0 po bramce Fernando Torresa w 33 minucie. Dziś prezentują inny schemat gry niż przed laty, prezentują grę bez typowego napastnika, z trzema ofensywnymi pomocnikami, którzy chociaż z w swoich klubach mają za zadanie asystować, w reprezentacji mają strzelać bramki. Super Mario jest obok Pirlo siłą napędową Włochów i jeśli będą mieli swój dzień to mogą zapewnić zwycięstwo swoim kolegom. Moim zdaniem bramki padną, będziemy mieli bramkowy remis, a zwycięstwo Hiszpanom powinna dać dogrywka.


✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 0

wyszo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA, MLS
Spotkanie: D.C. United – Montreal Impact
Typ: D.C. United (-1 AH)
Kurs: 2.11
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
W nocy z soboty na niedziele na stadionie w Waszyngtonie Montreal Impact (5-3-9) zmierzy się z liderem konferencji zachodniej D.C. United (9-3-5).
To będzie drugie spotkanie pomiędzy tymi zespołami w bieżącym sezonie, pierwsze odbyło się tak jak dzisiaj na Robert F. Kennedy Memorial Stadium i zakończyło się remisem 1:1.
D.C. United jest w bardzo dobrej formie, prowadzą w tabeli z 30 punktami. Ostatnie 5 meczy u siebie to same zwycięstwa. Dzisiaj zagrają jedynie bez pomocnika Rozenboom (0/0), który już od dłuższego czasu jest kontuzjowany.
Montreal Impact zajmują 8 miejsce w tabeli z 18 punktami w 17 meczach. Ostatni mecz przegrali na własnym boisku z ostatnią drużyna w tabeli Toronto. Na wyjazdach radza sobie bardzo kiepsko, zdobyli tylko 4 oczka w 9 spotkaniach. W nadchodzącym meczu beda mieć problemy kadrowe. Na liście kontuzjowanych zajduja sie: Nelson Rivas (obronca 7/0), Matteo Ferrari (obronca 15/0), Andrew Wenger (pomocnik 12/3), Evan James (napastnik 0/0) i najlepszy strzelec drużyny Bernardo Corradi (11/4). Niedawno z klubem podpisal kontrakt Marco Di Vaio, jednak jego forma nie jest najlepsza. W debiucie został zmieniony w 54 minucie.
Dobra forma D.C. United, kłopoty kadrowe drużyny z Montrealu przemawiają za zwycięstwem gospodarzy.

✅111
 
rah009 148

rah009

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chiny, Super League
Spotkanie: Guangzhou Evergrande - Beijing Guoan
Typ: X
Kurs: 3.80
Bukmacher: bwin
Analiza:

Spotkanie na szczycie w ChRL. Po 14 kolejkach liderem jest zdecydowany faworyt do końcowego zwycięstwa, a więc piłkarze Evergrande. Co ciekawe potentat ligi dopiero buduje swoją potęgę. Zaczęli od początku, czyli od ludzi którzy mają nadać właściwy kierunek rozwoju klubu. Zatrudniono Włocha Lippiego, który poukładał po swojemu zespół i widać tego efekty. 7 punktów przewagi na drugą i trzecią ekipą po niespełna połowie sezonu to całkiem niezła zaliczka. Beijing swój ostatni tytuł zdobył w 2009 roku. Przed sezonem po cichu mówiło się o chęci odzyskania korony mistrza. Szanse nadal są, choć coraz bardziej znikome. Co ciekawe Guangzhou jeszcze z jutrzejszym rywalem nigdy nie wygrał. Bilans na stadionie Tianhe to idealny 0-3-0. Biorąc pod uwagę równą formę obu ekip i historię spodziewam się kolejnego podziału punktów, które będzie mimo wszystko dobre dla obu klubów.

⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: EURO 2012
Spotkanie: HiszpaniaWłochy
Typ: X do przerwy
Kurs: 2,00
Bukmacher: Expekt
Analiza: Przed nami ostatni mecz na Euro 2012, a zarazem finał tej wielkiej imprezy. W Kijowie odbędzie się spotkanie pomiędzy Hiszpanią, a Włochami. Niewielkimi faworytami są obecni Mistrzowie Europy, jednak nie odbierałbym szans reprezentacji Prandellego, bo gra bardzo dobrze. Hiszpania nie prezentuje się już tak dobrze jak dwa czy trzy lata temu, ale nadal są groźną drużyną, która ma w składzie wielu świetnych zawodnikach. Myślę, że pierwsza połowa będzie przebiegała pod dyktando Hiszpanii, czyli rozgrywanie i podawanie setek podań w środku pola, a Włosi będą tylko czyhali na kontrę. W defensywie obie drużyny grają poprawnie, zapewne nie będą się za bardzo otwierać, więc spodziewam się niewielu bramek w tym meczu a szczególnie w pierwszej połowie. Nie ukrywam, że kibicuje Włochom, którzy udowodnili wszystkim niedowiarkom, że są w stanie wygrać Euro. Jednakże Hiszpania jest wciąż klasową ekipę, z Portugalią mieli trochę szczęścia, lecz generalnie jakoś dotarli do finału i trzeba im oddać za to szacunek. Wyniki spotkań pomiędzy podopiecznymi del Bosque, a Prandellego kończyły się zwykle remisem po 45 minutach gry, a do tego dochodzi finał, w którym nie ma miejsca na jakiekolwiek błędy. Dlatego więc nie liczę na jednostronne widowisko i tym samym na jakąś bramkę do przerwy.

⛔100
 
saluto1981 18

saluto1981

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, 3.Norwegia, grupa 3
Spotkanie : Algard - Mandalskamer
Typ : over 2,5 gola
Kurs : 1,45
Bukmacher : bwin
Analiza :
Wszyscy pewnie skupią się jutro na finale Euro, a ja proponuje taki &quot;egzotyczny&quot; zakład. W niższych, norweskich ligach strzelają na potęgę. Wybrałem pojedynek w trzeciej lidze pomiędzy drużynami Algard i Mandalskamer. Obie prezentują zbliżony poziom. Nie będę omawiał ich punktowych zdobyczy a jedynie bilans bramkowy bo on mnie dziś interesuje. W 11 meczach z udziałem gospodarzy padło 29 goli co daje średnią 2,63/mecz. Na kolana nie powala może (choć i tak wychodzi over) ale już bilans gości daje do myślenia : 52 bramki i średnia 4,72/mecz. Robi wrażenie, prawda ?...

Tabela ogólna :
8. Algard 4zwycięstwa - 3remisy - 4porażki gole : 11-18
12. Mandalskamer 3-3-5 gole : 21 -31

Algard (dom) : 1-2-2 gole : 5-8 średnia : 2,60
Mandalskamer (wyjazd) : 1-2-2 gole : 9-13 średnia : 4,40

Ostatnie mecze Algard :
Vard Haugesund 0:3
Jerv 3:2
Egersund 1:0
Pors Grenland 1:1
Randaberg 2:0

Ostatnie mecze Mandalskamer :
Flekkeroy 1:4
Asane 2:5
Vindbjart 2:7 (!)
Vidar 3:2
Odd 2 Grenland 5:1

Ostatni mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 3:1 dla Algard.
Pozdrawiam

✅45
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO 2012
Spotkanie: Hiszpania - Włochy
Typ: 2
Kurs: 3,92
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Hiszpania jest faworytem, ale chyba tylko dlatego że są mistrzami Świata i Europy, bo na pewno nie dlatego jak grają na tych mistrzostwach. W regulaminowym czasie gry tak naprawdę nie istnieli, i gdyby Meireles w doliczonym czasie gry dograł lepiej piłkę do Ronaldo to nie byłoby ich w finale. Jak dla mnie to jest trochę śmieszne że mistrzowie Świata i Europy grają bez napastnika, Fabregas jak już gra to może i gra na papierze na ataku ale z niego jest taki napastnik że na to samo by wyszło jakby grała tam Ramos. Co to w ogóle ma być żeby nie grać z napastnikiem albo wystawić Negredo. Soldado w ogóle nie pojechał na EURO, Llorente nie zagrał nawet minut, wkurzają mnie już te kombinacje del Bosque bo chyba na siłę chcę pokazać że to dzięki niemu są tacy mocni a nie tylko dlatego że Hiszpania ma po prostu najmocniejszy skład spośród wszystkich reprezentacji od lat. Niemcy w drugim półfinale też byli faworytami, i kompletnie nic nie pokazali, choć wyszli z grupy gdzie grała Portugalia, Dania i Holandia z kompletem punktów. Nie było to wina Niemców że tak zagrali, tylko dlatego że Włosi zagrali świetnie, bez kompleków i bez żadnych kalkulacji, po prostu zaatakowali i już w pierwszej połowie było 2:0. Jutro też nie powinno być tak że będą się skupiali na tylko na defensywie i będą czekać na kontry, wyjdą i będą chcieli grać. Hiszpanie zaczną znowu klepać, i mam nadzieję że skończy się to klepanie tak samo jak klepanie Barcy, choć lubię ten zespół oglądać. Tak samo jak się skończyła hegemonia w piłce klubowej Barcy, tak samo skończy się w piłce reprezentacyjnej. Dlatego stawiam na Włochów, o wiele lepszy kurs i o wiele lepiej wyglądający zespół.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 2

milenkowic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2012
Spotkanie: Hiszpania - Włochy
Typ: X
Kurs: 3.20
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Ostatnie spotkanie Mistrzostw Europy, wielki finał Hiszpania - Włochy. O ile obecność w finale &quot;La Furia Roja&quot; nie jest żadną niespodzianką o tyle awans Włochów można uznać, że sporą niespodziankę. Trapieni aferą korupcyjną oraz słabą postawą w meczach towarzyskich przez ekspertów zakazywani byli na pożarcie. Mecz z Niemcami pokazał iż piłkarze z Italii są znakomicie przygotowani pod względem fizycznym, mentalnym oraz taktycznym. Sposób w jaki wyłączyli z gry największe niemieckie gwiazdy budzi podziw i szacunek. Na pewno mają już pomysł jak powstrzymać obecnych Mistrzów Świata. Drużyny te grały ze sobą w spotkaniu grupowym, padł remis 1:1. Hiszpanie nie zachwycają formą - w meczu z Portugalią zostali przez większą część czasu zdominowali i dopiero konkurs rzutów karnych wyłonił finalistę. Stawka meczu, presja i odpowiedzlainość może w pierwszych mnutach sparaliżować zawodników obu ekip. Liczę bardziej na taktyczne spotkanie - Włosi udowodnili, że oprócz dobrej defensywy mają jeszcze całkiem niezły atak. Stawiam na 0:0 lub 1:1. Mecz zostanie rozstrzygnięty w karnych. Obie ekipy nie narzekają na kontuzje. Lekkim atutem dla Hiszpanów może być fakt, że mieli więcej czasu na odpoczynek, jednak z drugiej strony grali morderczą dogrywkę. Nie widzę tutaj wyraźnego faworyta - w nieco lepszej formie wydają się Włosi. Początek meczu o 20:45. Zapowiadają sie wielkie emocje.


⛔100
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dyscyplina: EURO 2012
Spotkanie: HiszpaniaWłochy
Typ: Łączna liczba kartek - over 4.5
Kurs: 1,80
Bukmacher: Tobet

Analiza: Wiadomo, że to jest ostatni mecz i tutaj faktycznie żadna z ekip nie będzie się oszczędzać i zapowiada się walka na maxa. Sądząc po temperamentach obu ekip, żaden z piłkarzy nie będzie zamierzał już tutaj odstawiać nogi. W pierwszym meczu grupowym, w którym także spotkały się obie ekipy posypało się 7 zółtych kartek. Nie miał bym oczywiście nic przeciwko, żeby jutro było podobnie. Dodatkowo obie ekipy sporo kartkują w tym turnieju.
Włochy: Hiszpania - Włochy - 4x:zoltakartka:
Chorwacja - Włochy - 2x:zoltakartka:
Irlandia - Włochy - 3x:zoltakartka:
Anglia - Włochy - 2x:zoltakartka:
Niemcy - Włochy - 4x:zoltakartka:

Hiszpania:
Hiszpania - Włochy - 3x:zoltakartka:
Hiszpania - Irlandia - 2x:zoltakartka:
Hiszpania - Chorwacja - 0 x:zoltakartka:
Hiszpania - Francja - 1 x:zoltakartka:
Hiszpania - Portugalia - 3 x:zoltakartka:

Włosi jednak wyglądają dużo lepiej, jeśli chodzi o kartkujących. Poza tym wydaję mi się, że granica 4.5 wcale nie jest jakoś wygórowana. Ja swoje typy już proponowałem w VP, właśnie głównie na kartki na ten mecz. Mecz sędziuję Pan Poenca z Portugali, który sędziował finał LM pomiędzy Chelsea a Bayernem i pokazała w finale akurat 5 żółtych kartek. Na to też liczę, bo widać, że nawet w finale, ten sędzia nie ma oporów, ażeby karać zawodników kartonikami. Typ co prawda na ogół kartek, ale wydaję mi się, że tutaj tylko żółte kartoniki powinny wystarczyć do pokrycia. Ten sędzia już w meczu Hiszpanów z Irlandią pokazał 5 kartek żółtych, w pozostałych meczach było jednak mniej, ale to dobrze chyba, bo ogólnie do Portugalczyka mało kto ma pretensje o jakieś niesprawiedliwie sędziowanie. Jeśli jednak popatrzymy na Ligę Portugalską, to Pan Poenca już wie dobrze jak sięgać po kartoniki do kieszonki. Co zresztą doskonale widać na załączonym poniżej obrazku.


⛔100
 
damian671 151

damian671

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Brazylia- Campeonato Brasileiro
Spotkanie: Portuguesa- Santos
Typ: 1
Kurs: 3.53
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:


1 lipca 2012 roku o godzinie 21:00 odbędzie się mecz pomiędzy 12 w tabeli Portuguesą a będącym na pozycji 18 Santosem. Wybrałem typ na wygraną Portuguesy, który do &quot;pewniaków&quot; nie należy, gdyż Santos chcąc coś jeszcze ugrać musi zacząć wygrywać mecze. No ale oto argumenty, które zadecydowały, że wybrałem ten typ:
1. Duża przepaść pomiędzy dwoma zespołami w tabeli: Portuguesa miejsce 12, Santos 18.
2. Ostatnie spotkania obydwu zespołów przemawiają na korzyść Portuguesy, ponieważ ma ona:
- 2 zwycięstwa ( z Sao Paulo i Atletico GO)
- 3 przegrane,
natomiast Santos ma:
- 3 remisy,
-2 przegrane.
Owszem można uznać, że Santos bo dłuższym okresie bez formy będzie miał spore szanse na wygraną tego meczu, ale warto też zauważyć, że przedostatni mecz Portuguesy to przegrana a ostatni wygrana, co świadczy o ich &quot;powrocie do formy&quot;.
To wszystko, czym kierowałem się przy wyborze tego typu i mam nadzieję, że będzie on sprawdzony. Pozdrawiam

⛔100
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de France
Spotkanie: Edvald Boasson Hagen - Oscar Freire
Typ: Edvald Boasson Hagen
Kurs: 1,55
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Jutro bardzo klasycznie, DW wkleił profil finiszu i jest bardzo klasycznie. Jutro widzę wysoko takich kozaków jak Gilbert, Sagan, Hagen, Cancellara, Voigt, Albasini, Chavanel i Hoogerland może jeszcze Lu Lu. Wszyscy oprócz ostatniego Holendra mają nawet szanse na objęcie przewodnictwa w Tourze, chociaż Fabiana jutro nie zgubią i Szwajcar dociągnie lidera do 8 etapu. Finisz jutro wąski i kręty o tym też trzeba pamiętać więc typowi sprinterzy kompletnie odpadają. Jutro pójdzie ucieczka i o nią będą walczyli Ci co chcą zdobyć koszulkę w grochy, bo aż 5 premii górskich, w sumie na trasie 4 bo ostatnia na finiszu wszystkie 4 kategorii więc będzie walka o punkty. Profil przypomina mi te klasyki Ardeńskie.
Hagen wymieniłem w gronie faworytów i też na niego stawiam, dla mnie Norweg jutro może być nawet w najlepszej 3. Dzisiaj ładnie pojechał Prolog, widać noga jedzie. Jeśli np Fabian gdzieś się zabłąka to Hagen byłby pierwszy w kolejce do przejęcia lidera albo to tylko takie małe gadanie z mojej strony. Sky na pewno jutro pojedzie na Hagena bo ten finisz po prostu kompletnie nie odpowiada Cavendishovi. Freire dzisiaj słabo pojechał, chociaż on specem od czasówek oczywiście nie jest. Według mnie Oscar może się liczyć ale na bardziej płaskich etapach nie na takim jaki mamy jutro.

Po więcej typów zapraszam do działu kolarstwo oraz zachęcam do udzielania się w tym dziale ;)



✅55
 
shen 408

shen

Użytkownik
San Diego Padres - Colorado Rockies
Colorado over 5,5 @ 1,87 pinnaclesports

Dziś w nocy zmierzą się w/w zespoły,lecz zamiast typowania zwycięzcy tego meczu podejme się wytypowania overu u gospodarczy z Kolorado . Obydwie ekipy strasznie poniżej oczekiwań w tym sezonie . Lecz wystarczy rzut oka w statystyki aby zobaczyć,że główną bolączka Rockies są miotacze,którzy zajmują we wszystkich statystykach ostatnie miejsca. Zupełnie odwrotna sprawa wygląda z ofensywą,która znajduje się w top 3 wszystkich istotnych statystyk.A to dziś nas interesuje ????

Zerkając w bardziej szczegółowe statystyki możemy dowiedzieć się,że Rockies mają najlepszą ofensywe na Coors Field w Denver a średnie odbijanych piłek przez batterów są o kilka procent wyższe niż poza domem.W dodatku znajdują się jako pierwsi w Runs Scored i #2 w procentowym wskaźniku underów (66,7 %) meczy domowych. Dla SDP narzuca dziś przeciętny Volquez (4-7, 3.82 ERA),który w każdym meczu rozdaje sporo baz (walks) , kiepskie WHIP ,co prawdy BAA trzyma całkiem dobre ale dziś będzie mu strasznie ciężko powstrzymać pałkarzy COL,również dlatego że batting COL osiąga lepsze staty,gdy narzuca pitcher praworęczny,a taki jest Volquez.San Diego może i jest kojarzone z stadionem domowym przyjaznym miotaczom ale musimy wziąc pod uwage że grają away a tam już nie idzie im tak dobrze (równo 5 run against gdzie są w czołówce tracących zespołów MLB).Dodając do tego siłę COL na własnych śmieciach (6,3 runs for !),dobrą formę pałkarzy (21 runs w ost 2 meczach) szykuję nam się typowy &#39;slugfest&#39; ze strony COL ????


brak godziny przy MLB/⛔100
 
P 0

psycholpsychol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Hiszpania - Włochy
Typ: Włochy zdobędą Puchar
Kurs: 2,5
Bukmacher: bet365

Po ponad trzech tygodniach zmagań kończą nam się Mistrzostwa Europy finałem w Kijowie. Tradycji stało się zadość i tak jak co osiem lat, finał jest powtórką meczu grupowego rozgrywanego w pierwszej kolejce. Czempionat Starego Kontynentu w tym roku przyniósł nam sporą dewaluację jeśli chodzi o styl gry w czołowych ekipach - Hiszpanie grają najnudniejszą piłkę ale zarazem najbardziej skuteczną, Włosi odmienieni przez Prandelliego są z pewnością w ścisłym topie, jeśli chodzi o efektowność gry. Co przemawia za Włochami?
Dwójka świetnych napastników Balotelli w pojedynkę rozstrzelał Niemców i jeśli będzie miał swój dzień jest w stanie zrobić to samo z Hiszpanią. Stawiam, że zdobędzie w tym meczu bramkę by przypieczętować tytuł króla strzelców. Cassano? Najlepsza forma w karierze, sposób w jaki ograł w półfinale najlepszego do tej pory obrońcę na Euro, Hummelsa musi budzić podziw.

Generał Pirlo Jego gra na tym turnieju jest fenomenalna, nie potrafili powstrzymać go Anglicy oraz Niemcy, nie zatrzymali go też w pierwszym meczu Hiszpanie, bo to on zanotował asystę przy golu Di Natale.

Przygotowanie kondycyjne Skoro przeważali w tym aspekcie nad Niemcami, którzy pod tym względem zawsze byli najlepsi (pamiętajmy, że dodatkowo Włosi mieli mniej czasu na odpoczynek), to również dziś będą górować nad Hiszpanią jeśli chodzi o ilość i jakość przebiegniętych kilometrów na boisku.

Najlepszy bramkarz na Euro, Gigi Buffon Jest duże prawdopodobieństwo, że Hiszpanie dziś znowu zagrają bez napastnika więc tworzenie sytuacji bramkowych będzie im przychodzić z trudem. Jeśli już wystąpi Negredo, to nic nie pokaże, tak jak nie pokazał w 1/2 finale z Portugalią. Jeśli wystąpi Torres, to także jego forma nie jest najlepsza. Ale jeśli już Hiszpanie odmienią samych siebie i zaczną dochodzić do sytuacji strzeleckich, to na posterunku mamy Buffona.

Elastyczność taktyczna
Prandelli świetnie reaguje na sytuacje na boisku. Od ustawienia 3x5x2 przez 4x5x1 po 4x4x2, z czwórką środkowych pomocników. Świetnie wytrącił atuty do gry Hiszpanów w pierwszym meczu.

⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Korea
Spotkanie:
Pohang-Suwon
Typ: Pohang do połowy wygra
Kurs: 3.55
Bukmacher: Sportingbet
Analiza
: Dziś o godzinie 12:00 odbędzie się spotkanie o mitrzostwo ligi Koreańskiej na przeciwko siebie staną ekipy Pohang oraz suwon. Faworytem w tym spotkaniu , chyba tylko ze względu na to że spotkanie będzie rozgrywał na własnym stadionie jest ekipa Pohang czyli gospodarze dzisiejszego spotkania. Aktualnie zespoł gospodarzy znajduje się na 8 miejscu z dorobkiem 25 punktów, goście natomiast zajmują moim zdaniem za wysoką 2 lokatę i uważam że po tym spotkaniu sytuacja może się zmieniać. Ogólnie jak nie chciałbym podejmować ryzyka zagrałbym w tym spotkaniu wygraną gospodarzy w zakładzie bez remisu,ale ze względu an to że na wygraną gospodarzy do połowy pojawiły sie takie kursy myśle że warto zaryzykować taki typ tym bardziej że będzie to bardzo dobry mecz , ponieważ z ostatnich 5 spotkań pohang wygrało aż 3 razy raz remisowało i raz przegrało ,a suwon wygrało aż 4 razy i zanotowało 1 remis.

✅255
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bzimu 62

bzimu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Brazylia- Campeonato Brasileiro
Spotkanie: Portuguesa- Santos
Typ: Santos
Kurs: 2,25
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

W ogóle nie zgadzam się z typem podanym wyżej przez damiana co prawda zespół gości znajduję się wyżej w tabeli od Santosu ale jest to tylko i wyłącznie spowodowane tym iż Santos grał w CL i dlatego odpuścił sobie początek sezonu. Dlatego teraz trzeba gonić czołówkę i wygrywać mecze z drużynami ze środkowej części tabeli Santos na pewno stać na miejsce w pierwszej trójce ligi jest to jedna z najlepszych drużyn w Ameryce Południowej rok temu to oni wygrali CL a w tym sezonie doszli do półfinału więc potencjał na pewno mają.Drużyna gospodarzy jak na beniaminka radzi sobie całkiem nieźle według mnie utrzymanie się w lidze będzie dla nich sukcesem.Według mnie Santos wygra pewnie to spotkanie mają w składzie bardzo dobrych graczy którzy sami mogą przesądzić o wyniku dzisiejszego spotkania.
H2H na korzyść Santosu 3 wygrane i 2 remisy z czego ostatnie 2 spotkania Santos wygrał 0-2 na wyjeździe w Kwietniu tego roku i 3-0 u siebie w 2011. Mam nadzieje że w tym spotkaniu nie padnie remis

⛔100
 
dariooo80 35

dariooo80

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO 2012
Spotkanie: Hiszpania - Włochy
Typ: Czy D De Rossi otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? - tak
Kurs: 2.8
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Euro dobiega końca. Finał zapowiada się bardzo ciekawie. Faworyt tegorocznej imprezy jakoś nie zachwyca. Występ Hiszpanii w finale jak najbardziej spodziewany ale styl oprócz meczu z Irlandią pozostawia wiele do życzenia. Przeciwnikiem Włosi , na których przed Euro nikt za bardzo nie stawiał. Afera korupcyjna, zawodnik aresztowany na zgrupowaniu, Buffon i &quot;te jego zegarki za 1.5m euro u bukmachera&quot; , nieciekawa atmosfera ale Prandelli sobie poradził. Skończyło się już &quot;zerko-zerko&quot; a w karnych się zobaczy... Włosi pokazali że potrafią grać ofensywnie .Pirlo przeszedł do Juventusu i na dobre mu to wyszło. Rozgrywa fantastyczny turniej. Dokładny wynik dzisiejszego meczu ciężko przewidzieć. Może znowu &quot;odpali&quot; Balotelli i Hiszpanie obliżą się tylko po trzecim złocie z rzędu ? Dla mnie w oko wpadł inny typ. Poenca bardzo lubi szybko ostudzać zawodników kartkami a przecież będzie gorąco bo to finał. De Rossi dostał już 2 kartki w tym turnieju. Z Niemcami i z Irlandią. Włosi będą gryźli trawę żeby tylko ten mecz wygrać. Parę kartek portugalczyk pokaże a ja obstawiam że jedną z nich dostanie właśnie agresywny De Rossi który będzie musiał jakoś powstrzymać technicznych Hiszpanów. Polecam.

⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna J2-League Japonia
Spotkanie - Tokio Verdy : Mito Hollyhock
Typ - suma goli 1 zespołu ? powyżej 2,5 gola
Kurs - 3.60
Buk - Sportingbet
Analiza :

Na dzisiaj znowu spróbuję cos z Japonskiej ligi tym razem J2-League . Wybieram spotkanie pomiędzy Tokio Verdy a Mito . Gospodarze po ostatniej porażce w meczu wyjazdowym z Ehime 3:1 stracili przodownictwo w tabeli i uważam że dzis zrobią wszystko aby to spotkanie wygrać i kto wie może znowu objąć przodownictwo ? Przed tą porażką Tokio miało dobrą serie bo 4 zwycięstw pod rząd jeżeli przypatrzymy się ostatnim 5 spotkaniom w wykonaniu Tokio to strzelili oni w tych spotkaniach 12 goli tracąc 6 , dlatego mój typ na dzis to ilosc goli strzelonych w tym spotkaniu przez Tokio . W pierwszym ich spotkaniu tego sezonu Tokio wygrało na terenie Mito 2:0 ja jednak przyjrzałem się ich bezposrednich spotkaniach i tak w ubiegłym sezonie Tokio ogrywa u siebie Mito 3:2 , sezon 2010 i dwa ich bezposrednie pojedynki oba wygrane przez Tokio - u siebie 3:1 i na wyjezdzie 4:0 . W tym sezonie Tokio lepiej spisuje się na wyjazdach niż u siebie i spójrzmy wyjazd - 7-1-3 i bramki 23:11 natomiast dom - 6-0-4 i 17 : 11 . Natomiast Mito na wyjazdach 3-3-4 i 9:8 w bramkach . Mito w 10 ostatnich spotkaniach tylko raz pozwoliło drużynie przeciwnej zdobyć 3 gole a było to 3 kolejki wstecz w meczu u siebie przegrali z Kofu 1:3 , ja jednak uważam że dzis może być podobny wynik i zwycięstwo gospodarzy stawiałbym na 3:1 dla Tokio jak będzie przekonamy się po spotkaniu ! Pozdrawiam !

⛔100
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Japonia 2 liga
Spotkanie - Machida Zelvia : Yokohama FC
Typ - dodatkowa suma goli powyżej 3,5 gola
Kurs - 4.33
Buk - Bet365
Analiza :

Gdy analizowałem dzisiejsze spotkania wystawione przez buki i zobaczyłem że na mecz pomiędzy Machida Zelvia z Yokohama FCa konkretnie na gole w tym spotkaniu postanowiłem skorzystać , kurs wystawiony przez bet365 na powyżej 3,5 gola w tym spotkaniu 4.33 chyba spowodowany jest tym iż gospodarze w 5 ostatnich spotkaniach strzelili zaledwie 1 gola tracąc 6 , ja patrzę na to spotkanie z innej strony a mianowicie 21 kolejek bilans gospodarzy 3-4-14 bramki 15:32 i ostatnie miejsce w tabeli u siebie / 1-2-7 i 3:16 . Goscie natomiast 10 w tabeli z dorobkiem 31 pkt do strefy walczącej w Play-Off o J-League tracą 9 pkt. no nie powiem sporo , jednak do końca sezonu jeszcze trochę czasu zostało dlatego walczyć trzeba zarówno gospodarzom jak i gosciom . Yokohama natomiast dużo lepiej i skutecznie gra w tym sezonie w meczach wyjazdowych i tak dom - 3-3-5 i 11:12 natomiast wyjazdy 6-1-3 i 21:16 . Teraz ciekawa sprawa w pierwszym ich pojedynku Yokohama ( jak to wyżej ze statystyk wynika ) przegrała u siebie z Machida Zelvia 2:4 i tu liczę na srogi rewanż ! 5 ostatnich wyjazdów Yokohamy to 5 zwycięstw a wyniki to 3:4 , 1:2 , 2:5 , 0:2 i 1:2 dlatego pokuszę się i postawię na to że w meczu padnie jednak więcej niż 3,5 gola po tak wielkim kursie chyba warto spróbować stawiam na 1:3 dla gosci !

✅333
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mariusz_g 3

mariusz_g

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, EURO 2012
Spotkanie: Najlepszy strzelec
Typ: Mario Gomez
Kurs: 8.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Sprawa wygląda następująco - aby Mario Gomez został królem strzelców Euro 2012 Mario Balotelli nie może w dzisiejszym meczu strzelić bramki. W klasyfikacji najlepszych strzelców przed finałem aż 5 zawodników ma na koncie 3 bramki i szanse zdobycia tytułu najskuteczniejszego zawodnika, jednak tylko Balotelli może dziś wystąpić i poprawić swój dorobek bramkowy.

Nie trzeba nikogo przekonywać, że „Super Mario” Balotteli to piłkarz niezwykle groźny w każdym meczu, ale należy pamiętać też o jego psychice i wybrykach pozaboiskowych, które znacząco wpływają na jego dyspozycję na boisku. To sprawia, że w całym turnieju ma tylko 3 bramki, z czego 2 strzelone w ostatnim spotkaniu z Niemcami, choć do tej pory miał mnóstwo niewykorzystanych dogodnych sytuacji. Ponadto należy podkreślić, iż Hiszpanie w całym turnieju stracili tylko 1 bramkę (w spotkaniu grupowym z Włochami) i w każdym meczu dłużej utrzymują się przy piłce niż jej rywale dzięki czemu można spodziewać się małej ilości bramek w dzisiejszym finale. Można też przypuszczać, że Casillas będzie śrubował rekord niepuszczonej bramki w meczach fazy pucharowej, gdzie jest niepokonany od ponad 840 minut!
Tak więc...niestabilna forma Balotelliego, skuteczna obrona Hiszpanów z niesamowitym Ikerem Casillasem w bramce oraz stawka meczu, która może nieco paraliżować piłkarzy obu drużyn i sprawiać, iż w dużej mierze skupią się na obronie pozwalają przypuszczać, że to Mario Gomez oraz 4 innych piłkarzy zostanie ogłoszonych królem strzelców Euro 2012.

✅66,6
 
K 12

karpiarz1977

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Japonia 2 liga, 01.07.2012, godz.11.00
Spotkanie: FC Machida Zelvia - Yokohama FC
Typ: Handicap: FC Machida Zelvia - Yokohama FC (1:0) - wygrana Yokohama minimum 2 bramkami.
Kurs: 3,40
Bukmacher: bet-at-home
Analiza :
Patrząc na dzisiejsze spotkania i wielką niewiadomą w finale ME 2012 postanowiłem przyjrzeć się II lidze japońskiej.
Jestem mile zaskoczony bardzo dobrym kursem na zwycięstwo Yokohamy. Pokusiłęm się na handicap ze względu na formę obydwu zespołów i cele o które grają.
Machida Zelvia na 10 ostatnio rozegranych spotkań szczyci się bilansem:
(0-3-7), bramki (5-16). Jest to czerwona latarnia 2 ligi japońskiej.
Yokohama natomiast zajmuje 10 pozycję z bilansem (10 ostatnich spotkań): (7-1-2), przy bramkach (21-10).
Jak dla mnie kurs dnia i polecam grać póki jeszcze czas.
Coprawda ostatnie spotkanie pomiędzy tymi zespołami, gdzie gospodarzem była Yokohama nieoczekiwanie zakończył się wygraną Machida Zelvia 4:2.
Było to 30.04.2012 roku, zatem dwa miesiące temu. Myślę, że Yokohama się odegra i wygra minimum dwoma bramkami.

✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom