>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 01.06.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka&gt;NBA
Spotkanie: Miami-Dallas
Typ: over 185.5
Kurs:1.71
Bukmacher:Bet365
Analiza: Dziś w nocy czasu polskiego odbędzie się pierwsze spotkanie finałowe w najlepszej lidze na świecie czyli w NBA. Jak dla mnie jest to spotkanie w którym an pewno obstawiłbym na over 185.5 punktów w tym spotkaniu, ponieważ liczę na to ze ekipa Miami która na własnym parkiecie gra bardzo dobrze i zazwyczaj rzuca ponad 100 punktów w każdym kolejnym spotkaniu teraz też powinna byc w stanie ustrzelić ponad 100 punktów, goście natomiast myślę że gładko rzucą ponad 80 oczek. stawiam w tym spotkaniu over 185.5 punktów
⛔100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Miami Heat - Dallas
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Expekt
Analiza:
O 3 w nocy dojdzie do pierwszego meczu finałowego NBA pomiędzy Miami Heat - Denver. Gospodarze to Miami Heat, czyli gospodarz oraz faworyt dzisiejszego spotkania. Zespół ten występuje w konferencji wschodniej, a konkretniej w Southeast. Zajął w niej oczywiście pierwsze miejsce mając na swoim koncie 58 zwycięstw oraz 24 porażki świetnie spisują się na własnym parkiecie 30 zwycięstw oraz 11 porażek. Miami w pierwszej rundzie konferencji trafiło na Philadelphia 76ers, dzisiejszy gospodarz wygrał tą rywalizację 4:1, w półfinale dane było im się zmierzyć z drużyną Boston Celtics, ponownie rywalizacja wygrana przez Miami, kolejny raz 4:1. W finale konferencji wszyscy spodziewali się wyrównanego boju tak jednak nie było, Miami znów wygrało rywalizację tym razem z silnym Chicago Bulls, ponownie 4:1, dzisiaj ich rywalem będzie Dallas Mavericks. Zespół ten najbardziej męczył się chyba w 1 rundzie Play Offs, gdzie w rywalizacji z Portland Trail Blazers wygrał 4:2. Później już było tylko łatwiej, pewne zaskakująco łatwe zwycięstwo z Los Angles Lakers, i wygrana rywalizacja z Aniołami 4:0. Finał to wygrana rywalizacja z Oklahoma City Thunder 4:1. Jeśli patrzeć na drabinkę jaką oba zespoły przeszły aby dotrzeć do finału to cięższych przeciwników miało Miami: Philadelphia 76ers, Boston Celtics, Chicago Bulls, są to kolejno 7,3,2 zespół z tabeli konferencji wschodniej. Dallas Mavericks pokonało natomiast takie zespoły jak: Portland Trail Blazers, Los Angeles Lakers, Oklahoma City Thunder czyli kolejno 8,3,5 zespół po sezonie zasadniczym. Według mnie faworytem są gospodarze: mają w swoich szeregach wielką trójkę czyli takich zawodników jak: LeBron James, Chris Bosh, Dwayne Wade. LeBron gra świetne Play Offy nie zawodzi w kluczowych sytuacjach oddaje wiele celnych rzutów. Ważne jest to, że to Miami jest dzisiaj gospodarzem, grając na swojej hali w tych play-offach jeszcze nie przegrali. Myślę, że sam Dirk Nowitzki nie da rady i tym razem Miami wygra spotkanie z zespołem Dallas. Całą rywalizacja na pewno będzie zacięta i ciężko jest wskazać faworyta. Ja gram dziś na gospodarzy.
✅65
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Piłka Nożna - Kolumbia
Mecz : Atletico Nacional - Deportivo Cali
Typ : Atletico Nacional
Kurs : 1.95
Buk : Expekt
Analiza :
Na dobry początek nowego miesiąca czerwca wybrałem mecz z ligi Kolumbijskiej, która wkroczyła już w finałową fazę - PlayOff&#39;y. Po sezonie zasadniczym dzisiejsi gospodarze zakończyli rywalizacje na miejscu numer 3 ze zdobyczą 33 punktów, natomiast Deportivo Cali z wielkim szczęściem weszło do tej decydującej fazy sezonu (7 pozycja na 8, które awansują). W pierwszym meczu wygrało Deportivo 1:0, także oni posiadają pewien handicap w dzisiejszym spotkaniu. Jednak Atletico u siebie potrafiło pokonać Deportivo miesiąc temu 2:1. Dziś ten wynik nic im nie daje, zatem trzeba spróbować zagrać ostrzej. Dziś zwycięstwo gospodarzy jest bardzo prawdopodobne. Dziś wielką misję będą mieli Victor Ibarbo, Macnelly Torres, Carlos Pabon Dorlan i Renteria, którzy muszą przechylić szalę na korzyść Nacionalu i ponownie 31 maja (u nas 1.06), jak kilkanaście lat temu awansować do dalszej fazy rozgrywek kolumbijskiej ligi.
✅95
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, ATP Roland Garros
Spotkanie : Andy Murray : Juan Ignacio Chela
Typ : Juan Ignacio Chela
Kurs : 5,00
Buk : bet-at-home
Analiza :
Turniej na kortach w Paryżu wkroczył już w decydującą fazę a konkretnie w fazę ćwierćfinałów. W jednym ze spotkań zagra Andy Murray ze Szkocji z Juanem Ignacio Chelą z Argentyny. Ja w tym spotkaniu stawiam na niespodziankę i wygraną Cheli który i tak już doszedł tutaj potwornie daleko i teraz może grać sobie na luzie. Co innego Szkot. Na nim ciąży spora presja, od jakiegoś czasu jest przecież numerem cztery w światowym rankingu a chciałby z pewnością być wyżej. On za sobą ma jednak bardzo ciężki mecz z Troickim wygrany w dość dramatycznych okolicznościach bo przecież w piątym secie Troicki prowadził nawet 5:2 a jednak przegrał. Andy ogólnie odczuwa już z pewnością trudy tego turnieju. Najpierw w meczu z Berrerem podkręcił staw skokowy i pod znakiem zapytania stanęły jego dalsze występy jednak zagrał z Troickim i wygrał. Ale na pewno te pięć setów odbiło się znowu na nogach Szkota i ja coś wątpię o dobrą grę w meczu z Chelą. Chela niby grał więcej setów bo ma na koncie już 17 rozegranych partii w tym w dwóch spotkaniach grał pięć setów ale mimo wszystko były to mniej obciążające mecze niż Murraya, poza tym Chela nie miał problemów z nogami a Andy ma. Szkot zagrał w tym turnieju 135 gemów a jego rywal 159 a więc aż tak wielka różnica to nie jest a Chela wygląda tu naprawdę dobrze i na nim nie ciąży żadna presja. Wiadomo że jego wygrana będzie wielką niespodzianką ale czemu nie miała by się takowa wydarzyć? Jak dla mnie Chelę na to stać. Dotychczas panowie rozegrali siedem spotkań ze sobą, Murray prowadzi w rywalizacji H2H 6:1, a na clayu 3:0. Chela tylko raz ugrał seta na ziemi a było to rok temu. Teraz pora na kolejny krok i wygranie meczu. Narazie udało się to tylkow Australian Open w 2006 roku i tam Chela zniszczył rywala 61 63 63. Wybrałem specjalnie bet-at-home bo liczę się z tym że Szkot może skreczować a bet-at-home rozlicza każdy typ nawet jeśli została rozegrana w meczu tylko jedna piłka. Polecam zaryzykować.
⛔100
 
P 11

polo87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecz Towarzyski
Spotkanie: Nigeria - Argentyna
Typ: Argentyna (-1.5)
Kurs: 3.7
Bukmacher: Bet365
Według mnie promocja. Nigeria? Wychodzi składem złożonych z samych młodzików U23. Pomijając wszelkie problem Nigerii z związkiem piłkarskim, buntem itp itd... Argentyna nawet bez największych gwiazd jest lepsza piłkarko od U23 Nigerii. Myślę że zmienni będą chcieli zaprezentować umiejętności które pozwolą im myśleć o dalszych powołaniach, a na tle takiego rywala jest to idealna szansa. Jestem przekonany że w tym spotkaniu padnie sporo goli a Argentyna wygra to spotkanie co najmniej różnicą 2 goli.
⛔100
 
T 215

tyczner

Użytkownik
SPPOTKANIE: JAPONIA - PERU
TYP: 1 ( -1 HA)
KURS: 1.8
BUK: PINNACLE
ANALIZA:
Dziś o 11.20 naszego czasu rozpocznie się w Japoni coroczny turniej Krin Cup.
W pierwszym spotkaniu zaprezentuje się drużyna gospodarzy i Peru. Zdecydowanym faworytem jest drużyna Japoni. Gospodarze od kilku lat regularnie wygrywają ten turniej. Trzecią drużyną która tam wystąpi są nasi południowi sasiedzi Czesi.
Japończycy to tegoroczni mistrzowie Azji. Dzisiejsze spotkanie bedzie pierwsze od zakończenia zwycięskiego turnieju, gdzie w finale po dogrywce pokonali Australię .Będą napewno chcieli jaknajlepiej zaprezentować się swojej publicznosci.
Krin Cup to trzy mecze - każdy z kazdym. Japończycy będą chcieli wygrać jak najwyżej by w przypadku remisu z Czechami mieć lepszy bilans bramkowy.
Peru jest na etapie przygotowawczym do Copa America ,które odbędzie się w lipcu. Goście w tym roku grali dwa mecze remis z Ekwadorem i wygrana z Panama .Japonia to drużyna z wyższej półki.
Japonia powinna gładko wygrać. Przy zwycięstwie jednobramkowym mamy zwrot.
⛔100
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie: Miami Heat - Dallas Mavericks
Typ: Jason Kidd over 7,5 assists
Kurs:1,85
Buk:Bwin

Analiza:

Już za niespełna półgodziny rozpocznie to na co czekali wszyscy fani NBA. Pierwszy mecz finałowy pomiędzy najlepszą ekipą ze Wschodu a zawodnikami zachodu. Obie ekipy dostając się do finału łatwo pokonały na swojej drodze rywali. Miami pokonało m.in w stosunku 4-1 Chicago Bulls oraz Boston Celtics zaś podopieczni Rick&#39;a Carliste pokonali w stosunku 4-0 Los Angeles Lakers oraz 4-1 Oklahome City Thunder. Dzisiejszy mój typ to więcej niż 7,5 asyst Jasona Kidd&#39;a pierwszego rozgrywającego zespołu z Mavericks. Jest to doświadczony gracz który jest na parkietach NBA już kilkanaście sezonów, wielokrotnie wybierany do meczu gwiazd. Jego zadanie to głównie podania do partnerów żeby Ci zdobywali łatwe punkty. Kidd wielokrotnie uznawany był za najlepszego rozgrywającego ligi, co potwierdził nawet ostatnio w meczach z OKC że woli dobrze podawać piłki niż zdobywać punkty. Moim zdaniem dziś Kidd spokojnie powinien osiągnąć 8 asysty, a kurs wystawiony przez bukmachera Bwin jest moim zdaniem bardzo dobry. Pobieram ten typ i liczę na ciekawy mecz. Pozdrawiam Rambo131 :grin:
⛔100
 
P 10

puoteck

Użytkownik
Spotkanie: KPV - Viikingit
Typ: X ( do przerwy )
Kurs: 2,10
Buk; bet365
Analiza ;
KPV na pięć spotkań ligowych trzy razy remisowała do przerwy , Goście na cztery kolejki aż dwa razy remisowali do przerwy.
Obie drużyny są obok siebie w tabeli , dzieli ich jeden punkt.
Bilans bramek mają taki sam , 6;5.
Moim zdaniem spotkanie będzie bardzo wyrównane i można czysto grać do przerwy X .
✅110
 
P 195

porugalia

Użytkownik
Sharapova, M - Petkovic, A
Typ: Petkovic +1,5 seta
Kurs:1,66
Buk:Unibet
Analiza:
Dziś o godzinie 14:00 odbędzie się spotkanie ćwierćfinałowe pomiędzy Rosjanką Sharapovą a Niemką Petkovic .Nieznaczną faworytką jest Rosjanka ale Petkovic nie jest słabą zawodniczką która nie przestraszy sie Sharapovej jest zawodniczką solidną która może wygrać z wszystkimi dziś obstawiłem na to że Petkovic dodać 1,5 seta mmyśle że to jest dobry typ ponieważ Rosjanka będzie zmęczona po spotkaniu z Agnieszką.Petkovic również grała dosyć długo ale myśle że Petkovic siły regeneruje szybciej a w tym spotkaniu potrzebabędzie dużo sił ponieważ obie bardzo dużo atakują.
Poprawka
⛔100
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Turniej w Tulonie
Spotkanie: WKS - Włochy
Typ: Remis
Kurs: 3.75
Bukmacher: Betfair
Analiza:
Turniej we francuskiej miejscowości, Tulonie (Toulon), jest moim ulubionym turniejem, w którym udział biorą młodzicy - piłkarze mający poniżej 21lat. Są to cykliczne zawody odbywające się co roku, na które zaproszone jest osiem zespołów zapewniających widzom wielu wspaniałych emocji. Połowy rozgrywane są po 40minut. Jako ciekawostkę dodam, że w tym turnieju udział wzięła reprezentacja polski wygrywając edycję w &#39;74 roku ogrywając Węgrów 3:2. Tytułu broni zespół Wybrzeża Kości Słoniowej, prezentujący znakomity afrykański futbol. Ogólnie afryka pod względem piłkarskim bardzo się rozwinęła wydając w świat wielu utalentowanych chłopców, którzy wracają do kraju jako mężczyźni grający inteligenty i solidny futbol dzięki czemu tworzą wspólnie mocną reprezentację. Włosi nie brali udziału w turnieju rok temu, ale jak wiadomo piłka nożna to dla &#39;makaroniarzy&#39; dyscyplina narodowa i bez względu na miejsce, czas, zawsze są groźni. Formę Włochów świetnie ukazuje ich pasmo meczy towarzyskich bez porażki. Obie drużyna spotkały się na tymże turnieju w 2008roku, wygrali Włosi 2:0. To, że mecz będzie zacięty i widowiskowy to jestem pewien, a ze względu na klasę obu drużyn myślę że ze sobą zremisują.
⛔100
 
harnas 0

harnas

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Austria Regionallia - Ost
Spotkanie : FK Austria Magna Amateure - SC Neusiedl 1919
Typ : 1
Kurs : 1.5
Bukmacher : Expekt
Analiza : Witam. Dziś o godzinie 18.30 odbędzie się ostatnia kolejka w 4 lidze rozgrywkowej piłki nożnej w Austrii. Gospodarze mają szanse na zdobycie lidera po tej kolejce, muszą więc to spotkanie wygrać. Goście mają pewne miejsce w środku tabeli i raczej o nic nie walczą. Austria na swoim terenie dotychczas zdobyła 31 pkt (9W, 4D, 1L), natomiast przyjezdni na wyjazdach spisują się średnio, na 14 meczy zdobywając 18 punktów. Uważam, że gospodarze spokojnie wygrają to spotkanie. Pozdrawiam
✅50
 
rumak57 271

rumak57

Coach
King V./Shvedova Y. - Hlavackova A./Hradecka L.
typ:2
kurs: 2,8
buk:pinnacle
analiza: Czeski ida jak burza w tym turnieju w ostatnim spotkaniu rozgromily pare nr 2 swiatowego tenisa peschke/srebotnik co mnie akurat nie zdziwilo. Duet czeszek jest teraz w wybornej formie dysponuja poteznym serwisem wowczas bardzo Ciezko je przlamac. Hradeckova w meczu singla z Petkovic osiagnela serwis bliso 200 km/h u kobiet jest to niemalze atomowy strzal. Mysle ze King robi postepy i nawet niezle zaprezentowala sie w singlu gdzie pokonala Cibulkowa jednak dzisiejsze kursy bardzo mnie dziwia gdyz dla mnie faworytem sa czeszki.
✅180
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open 2011
Spotkanie: Maria Sharapova v Andrea Petkovic
Typ: Andrea Petkovic - Wygra 1. seta i PRZEGRA mecz
Kurs: 6,00 =&gt; 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na samym wstepie chciałbym zaznaczyć, że mój typ nie jest równoznaczny z Petkovic +1,5, który widnieje powyżej..
Kurs wygląda odstraszająco ale wbrew pozorom to chyba najciekawszy bet na dzisiaj..I tak naprawdę to jest on niesamowicie zawyżony..Ale po kolei..
Moją analizę opieram głównie na grze Sharapovej i co ciekawe wystarczą w zupełności mecze z RG..Choc i poprzednie potwierdzają słuszność mojego toku rozumowania..Zacznijmy od meczu z niesamowita nastolatką Caroline Garcia, która najniespodziewaniej w świecie omal nie wyrzuciła z turnieju panny Marii..W pierwszym secie biła ją na głowę w każdym z elementów gry..Sharapova zaciskała piąstki i wargi i nic..Początek drugiego podobny..Dopiero przy stanie 1:4 Sharapova zaskoczyła na własciwy bieg..Rozniosła młoda Francuzkę..Nie oddając jej już ani jednego gema..Tłukła bezlitosnie, szczególnie drugie serwisy, duzo słabsze od pierwszych..I zasłuzenie wygrała..
Potem przyszła kolej na naszą Agnieszkę...To co się działo w tym meczu woła o pomste do nieba..Radwańska rozpoczęła zgodnie z przewidywaniami, po swojemu pewnie, gdy trzeba siegała po swoją największą broń jaką są skróty..Sharapova tłukła po autach aż miło..I tak do stanu 1:4 dla Isii..I znowu coś wstąpiło w Rosjankę...Wyciagnęła tego seta i wygrała w tiebreaku..W drugim Polka zagrała znowu swoje do stanu 5:3, gdzie przy serwisie Sharapovej zmarnowała dwie następujące po sobie piłki setowe..Co gorsze później przy własnym podaniu miała kolejne trzy..I nawet to skiepściła..Sharapova wytrzymała psychicznie i wygrała 2:0, choć powinna wtopić dokładnie w tym samym stosunku..Drugi serwis Radwańskiej oscylował około 110-120 km/h, a to było równoznaczne z punktem dla przeciwniczki, bo tłukła te piłeczki niemiłosiernie..
Wniosek banalny i nazbyt oczywisty..Sharapova potrzebuje sporo czasu by się rozkręcić..wstrzelić w kort..Często gęsto trwa to set lub wiecej..Ale gdy już zaskoczy to jest nie do powstrzymania..
Dziś naprzeciwko niej stanie Niemka Petkovic..Od Francuzki i Polki różni ja to, że gra podobnie jak Sharapova, czyli bardzo mocno i agresywnie..Drugi serwis rzecz jasna jest słabszy ale to wciąz wiecej niż 120 km/h Agnieszki, i Maria będzie miała większy ból z returnem kończacym..Co ciekawe Andrea zdecydowanie lepiej gra pierwsze sety niż kolejne..O czym swiadczy chociażby kurs wystawiony przez bet365, &quot;zaledwie&quot; 2,25, że Niemka wygra 1-go...Całkiem smiało stwierdzam, ze jeśli Niemka urwie seta (bo nie wierzę, by wygrała cały mecz), to będzie to set pierwszy, w którym Rosjanka gra na &quot;pół gwizdka&quot;..Jeśli bedzie trzeba to Maria w kryzysowym momencie drugiego wyciągnie banana z rękawa..A wtedy jak wszyscy wiemy będzie juz pozamiatane..
Typ +1,5 seta na Petkovic po kursie 1,66, a ten który ja proponuję po kursie 6,0..z dużą dozą prawdopodobieństwa moze się pokryć..A róznica w kursie i potencjalnej wygranej ogromna..
Zainteresowanych odsyłam do statystyk obydwu zawodniczek..
No i coś o czym chyba nie muszę przypominać..Jeśli zdecydujecie się postawić to pilnujcie swoich pieniążków na żywo, bo w tym meczu nieraz się kursy zmienią..Jeśli trafi sie ciekawy kurs w pierwszym secie na Rosjankę, to warto sie zabezpieczyć..Jesli przegra to należy odegrać podobnie w drugą stronę..Na wypadek gdyby Petkovic wygrała 2:0..
Śmiem twierdzić, że tu bedzie można sporo zarobić..Polecam i pozdrawiam..
P.s. Gratuluję zwycięzcy Majowych TD bosky..I koledze Patrol22, który rzutem na taśmę golem w ostatniej minucie pierwszej połowy wyprzedził mnie w wyścigu o drugie miejsce..(gdyby nie ta Radwańska :? )..Powodzenia w czerwcu..
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, Hiszpania, godz. 21.00
Spotkanie: Ford Burgos - Obradoiro CAB [u/o 139,5]
Typ: under 139,5
Kurs: 1.917
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Już trzecie spotkanie w LEB Gold Finals. A więc obie drużyny walczą w o awans do ACB. Nic dziwnego bo to najwyżej rozstawione ekipy po sezonie zasadniczym. Gospodarze wygrali 26 spotkań, goście 28. Murcia już awansowała po wygraniu ligi, a bliżej z tej dwójki jest zespół Obradoiro CAB. U siebie wygrał 60:52 i 63:53. Wyniki bardzo niskie, ale nie ma się co dziwić, bo te zespoły traciły najmniej punktów w sezonie z całej ligi. Gospodarze w 34 meczach średnio tracili 69,8pkt./mecz, a goście zaledwie 65pkt./mecz. W obu zespołach gra kilku graczy o znanych nazwiskach. Obradoiro CAB ma w składzie Washingtona i Hopkinsa z USA, reprezentanta Kanady Kendalla czy centra hiszpańskiego Junyenta. Gospodarze opierajągręna Brazylijczyku Viniciusie oraz Amerykanach Tilmanie i Downsie. W sezonie 59:55 i 68:56 dla Burgos. Z tego wynika, że granica 139,5 pkt. i tak niska, nie powinna zostać przekroczona przy tak defensywnie grających drużynach.
⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ATP Rolland Gaross 16-00 1.06.2011
Nazwa wydarzenia: Nadal vs. Soderling
Typ: over 36,5 games
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Stawka: 100j.
Analiza
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym singla panow podczas wielkoszlemowego turnieju rollanda garossa singla panow Hiszpan rozstawiony w tym turnieju z numerem pierwszym, ubiegloroczny zwyciezca tego turnieju Rafael Nadal zagra z rozstawionym w turnieju z numerem piatym Szwedem Robinem Soderlingiem. Obaj poczas turnieju w Paryżu spotykali sie jak do tej pory dwukrotnie. W pierwszym spotkaniu w 2009 roku zwyciezyl Soderling, w ubieglorocznym turnieju triumfowal Nadal. Hiszpan jednak podczas tegorocznego turnieju nie spisuje sie najlepiej. Co prawda wygrywa spotkania, lecz juz w pierwszej rundzie byl bliski odpadniecia z turnieju po pieciosetowym pojedynku z Johnem Isnerem, ktory nie zaliczy maczki do swych ulubionych nawierzchni. W tym roku Nadal, moze poza spotkaniem z Veicem, nie mial w tym turnieju latwego spotkania. W ubieglych latach Nadal w spotkaniach w pierwszym tygodniu nie wysilal sie zbytnio, w tym roku jednak w kazdym ze spotkan musial pokazac czesc swojego najlepszego tenisa. W tym roku Hiszpan popelnia sporo niewymuszonych bledow, co jest do niego niepodobne. Soderling natomiast w tym roku czuje sie swietnie na paryskich kortach. Przegral zaledwie jednego seta w turnieju. Soderling rozkreca sie z meczu na mecz, i z meczu na mecz gra coraz lepiej. Sadze, ze maksimum jego mozliwosci przyjdzie wlasnie dzisiaj w pojedynku z Nadalem. Sadze, ze mecz nie zakonczy sie po trzech partiach, a jesli panowie rozegraja conajmniej cztery partie to over gemowy powinien spokojnie wejsc.
powtórzony typ, ⛔100
 
kajakov 23

kajakov

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz towarzyski
Spotkanie: Ukraina - Uzbekistan
Typ: Handicap azjatycki - Ukraina -2,5
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś w ramach przygotowania do Euro 2012 towarzysko zagrają reprezentacje Ukrainy i Uzbekistanu. Ukraina jest aktualnie 35. w rankingu FIFA, natomiast Uzbekistan zajmuje 83. miejsce. Oleg Blochin, nowy trener kadry gospodarzy, powołał najmocniejszą kadrę jaką aktualnie dysponuje. Pomiędzy tymi zespołami jest wyraźna różnica klas. Liczę, że Ukraincy nawet jeśli wyjdą na mecz w rezerwowym składzie pokonają gładko gości, ponieważ będą mocno zmotywowani osobą nowego trenera, jak również dopingującą ich publicznością.
Przepraszam, ale nie zauważyłem wcześniej podobnego typu, więc teraz poprawiam na inny
⛔100
 
smietanka 52

smietanka

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - 1 Włochy, Lega A Basket
Spotkanie: Pallacanestro Cantu - Armani Jeans Milano
Bukmacher: Tobet
Typ: 1
Kurs: 1,45
Czas rozpoczęcia: 20:15
Drugie półfinałowe stracie play-off Lega A Basket pomiędzy Cantu a Armani. W pierwszym meczu gospodarze wygrali 70:59 i w tym meczu także będą zdecydowanym faworytem. W sezonie zasadniczym Cantu zajęło 2 miejsce z 2 pkt. przewagi nad dzisiejszym rywalem z Mediolanu.
Drużyna Cantu spośród wszystkich 18 (15 w lidze oraz 3 w fazie play-off0 rozegranych spotkań we własnej hali wygrali 17 przegrywając tylko minimalnie ze zdecydowanym faworytem do zdobycia tytułu drużyną Montepaschi Siena 72:75. W pierwszej rundzie fazy play-off bez problemu wyeliminowali drużynę Varese wygrywając 78:53 (d), 67:64 (d) oraz 75:69 (w). Ogólnie Cantu w tym sezonie na 34 mecze wygrało 26 spotkań i przegrało tylko 8.
Drużyna gości miała trochę więcej kłopotów w ćwierćfinale, pokonując Dinamo Sassari dopiero po 4 meczu: 70:71 (d), 73:63 (d), 91:72 (w) oraz 72:60 (w). Armani rozegrało w tym sezonie 18 meczy na wyjeździe i przegrało 8 z nich. Ogólnie w całych rozgrywkach zwyciężyli 24 razy oraz zostali pokonani 11 krotnie.
W sezonie zasadniczym Cantu także ograło dość pewnie na własnym parkiecie zespół Milano 67:59, w Mediolanie goście przegrali minimalnie 73:75, czyli można powiedzieć iż dobrze się gra im z drużyną Armani i to pokażą w tym spotkaniu, wygrywając spokojnie.
✅45
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 0

majkele

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis (WTA - Roland Garros)
Spotkanie: Maria Sharapova vs Andrea Petkovic
Typ: 1:2 w setach dla Petkovic
Kurs: 5.00
Bukmacher: STS
Analiza:
Ćwierćfinał French Open na kortach Rolland Garros. Na przeciw siebie stają &quot;Piękna Maria&quot; i Bośniaczka z Niemieckim paszportem. Dotychczas panie grały ze sobą trzy razy. Dwa z wyżej nadmienionych pojedynków wygrała Sharapova (w Cincinnati i Miami), jeden Andrea (na Australian Open). Mówi się, że Sharapova jest w dobrej formie, wg mnie jednak tak nie jest. Jako dowód mogę przytoczyć ostatni jej mecz z Agnieszką Radwańską w którym to tylko niefrasobliwość Polki pozwoliła Marii wygrać. Z resztą gdy popatrzymy na drabinkę to Sharapova nie miała trudnych przciwniczek - Lucic, Garcia, Chan i Radwańska nie są na pewno &quot;gigantkami&quot; światowego tenisa. Andrea ma za sobą ciężkie pojedynki, zwłaszcza te 3 setowe z Gajdosovą i Kirilenko. wg mnie bedzie to emocjonujący, długi pojedynek, z którego po raz trzeci z rzędu wyjdzie zwycięsko Andrea, wygrywając 1:2 w setach.
Nieregulaminowy bukmacher, ⛔ 100
 
kozaczek 16

kozaczek

Użytkownik
Dyscyplina: Copa Libertadores
Spotkanie: Cerro Porteno - Santos SP
Typ: X
Kurs: 3,20
Bukmacher: bet-at-home
Na dzisiaj wybrałem mecz rewanżowy półfinału copa libertadores.
7 druzyna ligi paragwajskiej Cerro podejmuje na swoim stadionie brazylijski Santos
pierwsze spotkanie zakonczyło sie zwyciestwem zawodnikow Santosu (1:0)
sadze ze dzisiaj gospodarze beda chceli za wszelka cene odrobic wynik z pierszego spotkania aczkolwiek niekoniecznie musi sie to im udac, Santos jest to druzyna ktora traci bardzo malo bramek ostatnie spotkania ekipy gosci:
BOTAFOGO - Santos 1:0
SANTOS - Cerro 1:0
Santos - Internacional 1:1
Santos Caldas 1:1
natomiast gospodarze:
SPORTIVO LUQUENO - cerro 4:1
SNATOS - cerro 1:0
Cerro - Ferbero 1:1
Cerro - Sol de America 1:1
CERRO - jaguares 1:0
jak widac ostatnio ostatnie zwyciestwo Cerro bylo 5 spotkan temu, wiec napewno beda dzisiaj chceli odwrocic zla passe zwlaszcza na swoim obiekcie i uzyskac chociaz 1 punkt w starciu z santosem ktory jest minimalnym faworytem tego spotkania. druzyny te spotkaly sie miesiac temu w grupie copa libertadores wowczas cerro u siebie przegralo z santosem 1:2.
tak iwec typuje tu remis ewentualnie ze wskazaniem na stantos, prawdopodobny under 2,5 bo jak widzimy obie druzyny malo traca jak i strzelaja.
zły dzień
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia 2 liga
Spotkanie: PK-35 - JIPPO
Typ: PK-35 -2.5
Kurs: 3.35
Bukmacher: bet365
Analiza: PK-35 Vantaa od kilku sezonów już kończy sezon w środku tabeli, nie chcę mówić, że w tym sezonie może spełnić się marzenie czyli awans bo do końca sezonu daleka droga. Jednak PK-35 zaczęła sezon bardzo dobrze - 10 pkt po 4 meczach. Jeżeli dziś wygrają wkoczą na pozycję lidera z przewagą 2pkt nad drugim zespołem. Okazja do tego natrafia się bardzo dobra. Grają z zespołem, który w 5 meczach jeszcze nie wygrał, zanotował w prawdzie 4 remisy, ale dziś już według nie mają szansy na punkty. W ekipie JIPPO panuje grypa żołądkowa, która dotknęła większość składu. Goście prosili nawet federację o przełożenie meczu, jednak nic z tego. W dzisiejszym meczu muszą zagrać, wątpie by cokolwiek ugrali w takiej sytuacji. Gospodarze to solidna drużyna, która niewątpliwie wykorzysta osłabienia i pewnie wygra. Ostatnie 4 mecze między zespołami zakończyły się 4 wygranymi PK-35 w których to drużyna ta nawet nie straciła bramki.
Trener Vanty mówi, że gracze są w dobrej kondycji fizycznej jak i psychicznej i są nastawieni na zwycięstwo. Polecam
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom