>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 01.05.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
don-gordo 217

don-gordo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Bundesliga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Hamburg - Flensburg-Handewitt
Typ: under 58
Kurs: 1.97
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mecz na szczycie Bundesligi. Flensburg słynie z dobrej defensywy - mają najmniej straconych bramek w lidze, a ostatni raz 30 bramek w meczu stracili w listopadzie. Liczba straconych bramek w ostatnich 4 meczach ligowych to: 22, 23, 15 i 19.
Hamburg z kolei ma ogromną siłę ognia i potrafią urządzić sobie takie kanonady jak w niedawnym meczu z Fuchse, gdzie padło 71 bramek. Nie sądzę jednak by w tym meczu sytuacja miała się powtórzyć. W ostatniej kolejce Magdeburg pokazał, że można skutecznie ograniczyć ich poczynania, pozwalając rzucić ekipie z Hamburga tylko 25 bramek.
Sezon zbliża się ku końcowi, obie drużyny wyjdą na parkiet w pełni zmobilizowane i Flensburg powinien potwierdzić swoją dobrą dyspozycję defensywną oraz ograniczyć poczynania w ataku rywali, na tyle, że wystawiona linia nie pęknie. W mojej opinii jest ona zawyżona o 1,5-2 bramki.
✅ 97
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska
Spotkanie: Valencia - Sevilla
Typ: over 14 rzutów rożnych
Kurs: 4.00
Godz. 21:05
Bukmacher: bet365
Analiza:
To zdecydowanie może być Hiszpański rok w Europejskich Pucharach, derby Madrytu w Lidze Mistrzów to już od wczoraj rzecz pewna. Druga pewna rzecz to w Lidze Europejskiej na pewno zobaczymy reprezentanta Hiszpanii kto nim będzie dowiemy się dzisiejszego wieczór. Po pierwszym spotkaniu w dużo korzystniejsze sytuacji jest ekipa Sevilli która wygrała przed własną publicznością pewnie 2:0, ale Valencia pokazała w poprzedniej rundzie że i z takich opresji da się wyjść. Nie lubię grać nic za grubo w Lidze Europejskiej, ale niemal zawsze coś po wysokim kursie zagram tak dla lepszego oglądania.
Postawię tutaj na wysoką linie rzutów rożnych a powodów widzę kilka. Najważniejszym z nich jest wynik pierwszego starcia który zmusza Valencią to ataków od pierwszych minut. A to oznacza musi dla mnie oznacza rogi z obu stron. W pierwszym meczu było ich 9 czyli dość przyzwoicie, ale ogólnie obie ekipy czy to na krajowym podwórku czy w Lidze Europejskiej słynęły z wysokie średniej taki właśnie stałych fragmentów gry. Najlepszym obrazem jak ten mecz może wyglądać było spotkanie Valencia – Basel w poprzedniej rundzie w którym tak jak wspomniałem gospodarze gonili jeszcze większą stratę no i wykręciła Valencia 16 rogów a goście z Szwajcarii 6 czyli w sumie grubo po za dzisiejsza linię. Zdaję sobie z tego sprawę że dziś inny rywale ale moim zdaniem jest on jeszcze lepszy bo ma dużo groźniejsze skrzydła i kontry a pewnie tak Sevilla będzie grała i też sporą ilość rzutów rożnych nawbija. Nie będę tutaj ukrywał po prostu i powtórzę drugie zdanie tej analizy wynik pierwszego meczu to sprawa pierwszoplanowa w tym typie.
⛔100
 
K 7

karlitto

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 19:45
Spotkanie: Fenerbahce - TED Kolejliler
Typ: Fenerbahce -17.5pkt
Kurs: 1.88
Buk: Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 19:45 odbędzie sie spotkanie Tureckiej Basket Ligi pomiędzy Fenerbahce a TED Kolejliler. Ja na te spotkanie mam do zaproponowania typ iż gospodarze wygrają ten mecz przynajmniej 18pkt. Analize zacznę od Fenerbahce. Od wielu sezonów jest to jedna z najlepszych o ile nie najlepsza drużyna w jakże mocnej Tureckiej lidze w koszykówke. Zawsze sezon zaczynają z myślą o tytule mistrzowskim. Ale moc tej drużyny nie pokazuje tylko TBL ale również Euroliga w której radzą sobie w każdym sezonie bardzo dobrze a w tym roku bardzo mało brakło do najlepszej 8. W tym sezonie jak na razie w lidze zajmują 2 miejsce ulegając tylko Banvitsporowi. Ich bilans jest bardzo imponujący 22W-6L. Jeśli chodzi o własny parkiet to na 14 meczy wygrali 12. Ostatnie 3 mecze u siebie ogółem to zdecydowane zwycięstwa Fenerbahce, z Trabzonem 84-62, z Efesem 84-65 i z Galatasaray 77-52. Co pokazuje że są w świetnej dyspozycji bo jeśli wygrywają z dobrym Efesem 21pkt czy Galatasaray aż 25pkt to z przeciętnym TED powinno być jeszcze wyżej. Dzisiejsi goście mogą mówić o kompletnym załamaniu formy. Zajmują dopiero 12 miejsce ale to wszystko przez ich gre w ostatnich tygodniach. Przegrywają wszystkie mecze od jakiegoś czasu no po za jedną wygraną z najsłabszą Aliagą. W sumie na ostatnich 10 meczy mają 2 wygrane a 6 ostatnich to same porażki. Na wyjeździe ostatnio przegrali z przeciętnym Selcuk aż 23pkt a wcześniej z Turk Telekom 18pkt. Nie idzie im co pokazało ostatni tydzień gdzie u siebie prowadzili z Galatasaray po 3 kwartach 14pkt a i tak przegrali ostatnią kwarte 10-29. Jeśli rywal tylko chce to TED nie ma nic do powiedzenia. Jeśli chodzi o H2H to dwa ostatnie mecze między tymi ekipami to wyjazdowe wygrane Fenerbahce odpowiednio 17 i 18pkt. Dzisiaj atutem będzie własny parkiet ale też to że Fenerbahce odpadło z Euroligi więc całą siłę skupią na lidze. Ja myśle że TED w obecnej formie powinno przegrywać każdą kwartę a cały mecz w granicach 30pkt.
⛔ 100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna
Godzina : 19.30
Spotkanie : Hobro : Horsens
Typ : 1 (-1)
Kurs : 6,00
Buk : sportingbet
Analiza :
Walka o mistrza w Danii trwa w najlepsze, Hobro na pewno będzie chciało zbliżyć się o kolejne trzy punkty do trofeum. Horsens niby może się jeszcze włączyć do walki o Mistrza, ale dystans trochę duży i zbyt wielu zainteresowanych jeszcze przed nimi, na dodatek ostatnia forma na pewno nie jest do pozazdroszczenia.
Ostatnie wyniki obu ekip :
Vendsyssel FF - Hobro 1-3
Hobro - Koge 0-0
AB Kopenhagen - Hobro 3-0
Koge - Horsens 2-1
Horsens - AB Kopenhagen 0-0
Horsens - Silkeborg 2-3
Niby obie ekipy nie grają ostatnio za dobrze - jedna ma siedem punktów wywalczonych w sześciu meczach, druga w tym samym czasie punktów osiem, ale u obu sporo przegranych. Hobro wydaje się jednak być drużyną lepszą, na dodatek mają atut własnego boiska gdzie w pierwszych dziewięciu spotkaniach sezonu notowali same wygrane, ostatnio jest źle Lose, Lose, Draw, ale na pewno znają powagę sytuacji i postarają się dzisiaj o wygraną. Przeciwnik niby najmocniejszy z możliwych jeśli chodzi o mecze na obcych stadionach, ale dwa z trzech ostatnich meczów też im nie poszły.
Podsumowując - obie ekipy z problemami, gospodarze jednak wydają się być mocniejsi i grają przed własną publicznością o przerwanie kiepskiej passy i powrót na mistrzowski szlak. Typ ryzykowny, ale z dużymi szansami powodzenia. Raz w tym sezonie pokonali Horsens nawet 5:2 i to na wyjeździe. Myślę że warte ryzyka.
✅ 400
 
nesteq94 17

nesteq94

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker, Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: 1 sesja - zwycięzca Mark Selby (Frame&#39;y 1-8)
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Neil Robertson poza pojedynkiem pierwszej rundy z Robbie Williamsem, gdzie w całym meczu oddał tylko 2 frame&#39;y (co jest rzeczą, która nie dziwi chyba nikogo) nie wygrał pierwszej sesji w tegorocznych Mistrostwach Świata. Poniósł on porażkę i to dość wysoką z Juddem Trumpem (6-2) w ćwierćfinale, który wygrał fenomenalną pogonią i wyrównaniem po 22 framie (dodatkowo wbił w tym samym framie setką setkę) oraz zremisował 4-4 w spotkaniu drugiej rundy z Markiem Allenem, jednak patrząc na to jakim wynikiem zakończył się cały pojedynek (13-7) możemy śmiało stwierdzić, że &#39;Robbo&#39; na tym turnieju specjlaizuje sie w wygrywaniu 2 i 3 sesji (a w półfinale opcjonalnie może i powalczyc w czwartej). Natomiast jego rywal - Mark Selby w 1 rundzie wygrał po deciderze z Michael&#39;em White&#39;m, ale warto zwrócić uwagę, że po 1 sesji wynik wyglądał 5-3 dla Anglika i to był najniższy wymiar kary dla Walijczyka, bo Selby wszedł w mecz bardzo dobrze wygrywając pierwsze 3 partie, a widoczną porażkę poniósł tylko w frame&#39;ach 4 i 8. W następnej rundzie jego rywalem był sympatyczny Carter, z którym również wygrał 5-3 i znów wspaniale zaczął (przegrał 1 frame, ale 5 kolejnych padło jego łupem). W ćwierćfinale początek nie był już taki znakomity, bo to McManus po 2 pierwszych przegranych partiach wygrał kolejne trzy i świetna końcówka 1 sesji zagwarantowała prowadzenie po tej części meczu Selby&#39;iemu (a jakże 5-3). Mam nadzieje, że w dzisiejszym półfinale &#39;Mark the Shark&#39; połączy skuteczność z początkowych frame&#39;ów z pierwszych spotkań i zabójczą końcówkę pierwszej sesji z Alanem McManus&#39;em i w potyczce z Robertsonem to on będzie bardziej zadowolony dzisiaj około godziny 23. Jedyną rzeczą, która może martwić jest to, że Neil przekroczył już magiczną liczbę stu setek i teraz będzie się koncentrował na wygrywaniu partii, a w poprzednich meczach było wyraźnie widać, że walczył o podtrzymanie punktowania bardzo ryzykując i dopóki nie wszedł w mecz ta sztuka mu nie wychodziła.
⛔100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna
Godzina : 22:30
Spotkanie : Deportes - Bogota
Typ : 1
Kurs : 1,55
Buk : BetClic
Analiza : Zapraszam dzisiaj do 2 ligi kolumbijskiej na spotkanie zespołów z kosmicznie odmiennymi statystykami. W 2 lidze jest podział na 6 grup w każdej grupie po 6 zespołów. Dzisiaj spotka sie lider grupy F z ostatnią drużyną grupy D. Quindio legitymuje sie bilansem 4-6-0 natomiast Bogota 0-3-7. Ostatnie 3 mecze Quinido to remisy wiec dzis najwyzsza pora na zwycięstwo i umocnienie w tabeli.
kiepska analiza ⛔100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Godz: 18:00
Spotkanie: Podbeskidzie- Jagiellonia
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.65
Buk: Unibet

W pierwszym meczu 32. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmie Jagiellonię Białystok. Jak wszyscy wiedzą w grupie spadkowej jest bardzo duży ścisk i tak na prawdę każda z tych drużyn musi się mocno pilnować. Jagiellonia ma większy komfort bo z 23 pkt ma aż 8 pkt przewagi nad strefą spadkową, ale Podbeskidzie już takiego komfortu nie posiada. Zespół L. Ojrzyńskiego nad strefą spadkową ma tylko dwa oczka przewagi. Dzisiejsze spotkanie jest trudne do typowania 1X2 dlatego wybieram opcję under 2.5 po dość przyzwoitym kursie 1.65 do dubelka.
Dlaczego under 2.5....miedzy innymi dlatego, że w mojej opinii to spotkanie będzie bardzo zacięte, trudno w nim wskazać faworyta. W mojej opinii żadna z drużyn nie zaatakuje od pierwszych minut. Spodziewam się w tym spotkaniu &quot; piłkarskich szachów&quot; Jak wiadomo Podbeskidzie u siebie jest dość groźne, ale nie wyobrażam sobie żeby grając z Jagiellonią która jest bardzo niebezpieczna w kontrataku zespół z Bielska- Białej nie zabezpieczył w pierwszej kolejności swoich tyłów. Tak jak wspomniałem nie spodziewam się wielu bramek w tym spotkaniu, to nie jest etap rozgrywek w który zespoły beztrosko atakują. Zresztą mecze Podbeskidzia u siebie ( nie licząc spotkania ze Śląskiem)wyglądają zawsze bardzo podobnie tj dużo walki, mało sytuacji podbramkowych. potencjałem oba zespoły nie grzeszą więc jak już będą bramki to głównie dzięki błędom w defensywie. Śmierdzi mi w tym spotkaniu podziałem punktów. Myślę że stroną dominującą będzie zespół Jagiellonii, a Podbeskidzie będzie skupione głównie nad rozbijaniem ataków...co wychodzi im w miarę dobrze.
Jagiellonia przyjeżdża do Bielska-Białej w niemal najsilniejszym zestawieniu. Pod znakiem zapytania stoi jedynie występ Michała Pazdana. W Podbeskidziu może zabraknąć Dariusza Pietrasiaka i Dariusza Łatki , a na pewno nie wystąpi Jan Blazek.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norway » Adeccoligaen
Godzina: 18:00
Spotkanie: Honefoss - Nest-Sotra
Typ: Nest-Sotra
Kurs: 5.25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Goście przed sezonem mieli wyższe notowania, obecnie po czterech kolejkach mają 2 oczka więcej od Honefoss, dwie wygrane, przy jednej gospodarzy. Ich bilans bramek jest dodatni, przy ujemnym gospodarzy. Rozumiem, że w Norwegii większość spotkań kończy się korzystnymi rezultatami w kierunku gospodarzy - częściej w stronę 1X, niżeli X2, ale powoli spadające kursy na gospodarzy, którzy zdołali wygrać tylko z najsłabszą ekipą w tabeli w stosunku 1:0 nie napawają aż takim optymizmem, żeby z dużym prawdopodobieństwem uderzać w jedynkę. Piłkarsko lepiej wyglądają goście i może akurat w tym wypadku buki coś knują.
✅ 400
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Łotwa
Godzina: 01.05.2014 18:00
Spotkanie: Skonto Ryga - FC Jurmala
Typ: Skonto Ryga -2
Kurs: 1.83 @ Bet365

Wszyscy dzisiaj lecą z ligą europejską i norweską, to ja dam coś z Łotwy ;)
Nie jest niespodzianką, że tamtejszej lidze liczą się dwie czy trzy drużyny, a reszta to tło.
Dzisiaj Skonto Ryga podejmuje FC Jurmala. Skonto na czwartym miejscu lidze, ale tylko z uwagi na to, że ma dwa zaległe mecze. Do tej pory niemal komplet zwycięstw odnotowała drużyna ze stolicy i nie inaczej będzie dzisiaj. Porażka tylko z liderem 0:1 kolejkę temu. Zagadką są tylko rozmiary dzisiejszego zwycięstwa. Stawiam na coś w okolicy 3:0, bo mam nadzieję że piłkarze Skonto są trochę podrażnieni tą ostatnią porażką.
Trochę zaspałem bo rano był kurs w okolicach 2.3 na taki zapas bramkowy.
Nie rozpisuję się, bo za bardzo nie ma o czym pisać. Liga łotewska wystartowała niedawno. FC Jurmala 5 pkt w sześciu meczach, Skonto w takiej samej ilości spotkań nazbierało pkt 12.
⛔ 100
 
M 0

marolbw

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna liga europejska.
Godzina: 21:05
Spotkanie:juventus-benfica
Typ:wygrana juventusu i obydwie druzyny strzela gola
Kurs: 3,60
Bukmacher: bet365
Analiza: jak wszystkim wiadomo final tegorocznej edycji odbedzie sie w turynie a wiec watpie by juventus byl sklonny odpuscic ten mecz a ze uwazam ze jest zespolem troche lepszym przed wlasna publicznoscia powinien dac rade zas benfica bedzie gryzla trawe by nawet w przypadku porazki nie skreslic szans na awans a duzo im w tym pomoze choc jeden gol. Juve jest bardzo mocny na wlasnym stadionie widac to po spotkaniach w lidze ale juz w lidze europy potrafili zremisowac z fiorentina 1:1 czy stracic bramke z lyonem zas benfica jest druzyna charakterna w tym sezonie taki biedniejszy braciszek atletico madryt poyrafi dobrze grac nawet w 10 co dobitnie pokazali w ostatnich meczach z porto i walcza do konca ostatni mecz z juve. Dlatego uwazam ze po zacietej walce padnie wynik 2:1 dla juve i polecam sprovowac za grosze ze benfica wygra po karnych z calkiem sympatycznym kursem 29 zl Ja tam probuje gdyz benfica mnie ostatnio wogole nie zawodzi powodzenia.
⛔100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Tenis - ITF Indian Harbour Beach 01.05.2014 godz. 19:30
Wydarzenie: Marina Erakovic - Ulrikke Eikeri
typ: Marina Erakovic
Kurs: 1.4
Bukmacher: bwin
Na dzisiaj moja propozycja z ITF-owego turnieju kobiet w amerykańskim Indian Harbour Beach i pojedynku drugiej rundy pomiędzy nowozelandką Mariną Erakovic (61.WTA) i Norweżką Ulrikke Eikeri (244.WTA). Moją faworytką jest rozstawiona z numerem pierwszym w tym turnieju nowozelandka, rzadko ona grywa z turniejach niższej rangi, bo zazwyczaj gra z najlepszymi zawodniczkami w turniejach najmocniej obsadzonych, ale jak już staruje tak jak to było pod koniec marca tego roku to nie zawodzi. W ITF-ie grała tylko raz we wcześniej wspomnianym w Osprey i doszła zgodnie z oczekiwaniami do finału gdzie przegrała ze Słowaczką Schmiedlową. Później zagrała jeszcze w mocnym turnieju w Charleston gdzie została pokonana w drugiej rundzie przez Belindę Bencic. W obecnym turnieju jest faworytką i moim zdaniem jedyną zawodniczką która może jej zagrozić w tym turnieju jest jedynie Estonka Kontaveit na którą może trafić już w następnej rundzie. Jej dzisiejsza rywalka to zawodniczka, która gra tylko i wyłącznie w ITF-ach i legitymuje się bardzo dobrym bilansem na nawierzchni ziemnej 18 wygranych i 3 porażek, ja jednak nie zachwycałbym się tym stosunkiem meczów, bo nabity został po wygranych z zawodniczkami o wiele niżej notowanymi i biorąc pod uwagę, że w większości turniejów gdzie są mocniejsze rywalki ranking nie pozwala jej wystartować w turnieju głównym to wygrywa 3 rundy kwalifikacji co buduje taki bilans po wygranych z bardzo słabymi zawodniczkami. Patrząc na wygrane z tego bilansu to Norweżka nie wygrała z żadną zawodniczką powyżej 150 miejsca rankingowego, a Erakovic było nie było to zawodniczka z zaplecza światowej czołówki i z tenisistkami pokroju dzisiejszej rywalki nie powinna przegrywać. Jedynka rankingowa zobowiązuje dlatego stawiam na Erakovic, do czego zachęcam również innych.
✅40
 
erdezet 92

erdezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 01.05.2014 21-05
Spotkanie: Valencia CF - Sevilla CF
Typ: suma goli/obydwie drużyny strzelą : powyżej 2,5 i tak
Kurs: 1.93
W pierwszym meczu padl wynik 2-0 dla gospodarzy, czyli Sevilli, co stawia w bardzo kiepskim polozeniu Valencie. Musza oni rzucic wszystko na jedna szale i atakowac od pierwszej minuty, co zapowiada ciekawy i pelen bramek mecz. Wg mnie Sevilla jest zespolem lepszym i awansuje, co nie znaczy, ze Valencia u siebie nie pokaze pazura. Typ jak dla mnie bardzo realny, jestem prawie pewien ze sevilla strzeli co najmniej jednego gola i przypieczetuje awans, naprawde sa teraz w bardzo wysokiej formie, Valencii na wlasnych smieciach na pewno tez cos wpadnie.
Sklady:
Valencia: Sevilla:
1 Alves D. (B) 9 Bacca C.
14 Bernat J. 13 Bastos A. (B)
20 Costa R. (C) 6 Carrico D.
8 Feghouli S. 23 Coke
7 Jonas 2 Fazio F.
42 Keita S. 40 Mbia S.
22 Mathieu J. 3 Navarro F.
21 Parejo D. 21 Pareja N.
12 Pereira J. 11 Rakitić I. (C)
2 Piatti P. 19 Reyes J. A.
17 Vargas E. 20 Vitolo
✅93
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom