>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 01.05.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
makaveli23 348,9K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Tippeligaen
Godzina: 01.05.2014 18:00
Spotkanie: Vålerenga - Strömsgodset
Typ: Strömsgodset over 2.5 goli drużyny
Kurs: 4.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Trzeba sobie przypomniec jak sie grało skandynawię z dobrymi rezultatami back in the day. Rozpoczne od faworyta, ktory wydaje mi sie dość łatwo tutaj wygrac. Valerenga w ostatniej kolejce wreszcie została porządnie rozbita 0-3 w Sarpsborgu, gdzie raczej średnia druzyna na ich poziomie wbiła im 3 bramki. To co mozna powiedziec sie stanie gdy przyjdzie im grac z broniacym tytułu mistrzem? A ten ma sie dobrze, ostatnio wygrał 2-1 po zaciętym boju z niesamowitym beniaminkiem Odd Grenland, ktorzy postawili cięzkie warunki mistrzom i zagrali naprawde dobry mecz, nie pozwalajac im na strzelenie sobie 2+ i ciągle być wmeczu, moze nawet zaslugujac na remis, ale trzeba oddac Stromgodset to ze górę wzięło doświadczenie i zagrali bardzo dobry nazwałbym to &quot;hold on&quot; game, czyli na utrzymanie korzystnego rezultatu. Mysle ze obrona Valerengi, jest dosc słaba. Juz poprzednie mecze zwiastowały pogorszenie stanu konta bramkowego tej druzyny i nie dziwie sie ze wkoncu pękli. To ze beda grac u siebie nie bedzie mialo tutaj znaczenie na ich korzyść wecz odwrotnie. Zagrają otwarty mecz mam nadzieję a wtedy dostaną sromotne lanie od gosci, ktorym jak tylko bedzie sie chcialo to spokojnie mogą powtórzyc rezultat ze sparingu w marcu, kiedy pokonali Valerenge 1-6, a nawet jezeli nie tak okazale to moga przeciez powotorzyc bardziej przyziemny wynik jakim moga sie pochwalic w meczu ligowym z poprzedniego sezonu czyli 0-3.
⛔100
 
barnaba 44

barnaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA Europa League
Godzina: 21:05
Spotkanie: Juventus - Benfica
Typ: 2 DNB
Kurs: 4.10
Bukmacher: bwin
Nowy miesiąc, nowe rozdanie. I nowe postanowienie - w świętym spokoju zostawić faworytów małych i wielkich, &quot;pewniaków&quot; typu Nadal vs Almagro, Man City vs Sunderland, Everton vs Crystal Palace, Barcelona vs Granada, Bayern vs Augsburg itp itd. Jak wygrywać to z porządnym kursem i z poczuciem dumy, że się poszło pod prąd i znalazło value bet.
Na dobry (mam nadzieję) początek półfinał Ligi Europejskiej i rewanżowy mecz Juve z Benficą, gdzie mamy moim zdaniem kursy nie oddające boiskowej rzeczywistości. Faworytem jest Juve, ale moim zdaniem tylko na papierze. Benfica na pewno jest dużo silniejsza i groźniejsza niż wskazują kursy bukmacherów. Stawiam na Benficę z opcją draw no bet. A moje argumenty to:
Po pierwsze: specyfika Ligi Europejskiej.
Rozgrywki te zawsze były, są i będą &quot;Ligą Mistrzów dla ubogich&quot;. Zespoły ze ścisłego europejskiego topu jak już tu się znajdują, to na chwilę, przez przypadek i za karę. Traktują te rozgrywki trochę lekceważąco. W tej parze to Juve jest tym bogatszym, z aspiracjami do walki o finał ... ale Champions League, w przyszłości. Nie sądzę, żeby gwiazdy Juve ryzykowały zdrowiem i gryzły trawę żeby zdobyć trofeum. Jak się uda to fajnie - jak nie to trudno.
Po drugie: wynik i przebieg pierwszego meczu.
Pierwszy mecz, a zwłaszcza jego końcówka pokazały komu bardziej zależy na awansie. To Benfica zadała (jakże piękny) końcowy cios. Mieć remis z Juventusem i powalić rywala na deski w końcówce to pokazuje, że Benfica ma charakter, umiejętności, zdrowie i wolę walki.
Po trzecie: motywacja
To na tym polu może się zdecydować kwestia awansu. O ile umiejętności, doświadczenie, klasa indywidualnych graczy to atuty Juventusu, o tyle motywacja drużyny jako całości będzie w tym meczu niezaprzeczalnym atutem gości. Nikt w Juventusie nie powie tego głośno, ale zwycięstwo w Lidze Europejskiej dla tak doświadczonych i uznanych graczy nie jest największym marzeniem.
▶ zwrot/0
 
stanley-63 917,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Polska T-Mobile Ekstraklasa
Godz. 18:00
Spotkanie - Podbeskidzie BB : Jagiellonia B
Typ - czerwona kartka w meczu / Tak
Kurs - 3.50
Bukmacher - Betsson
Analiza :
Każdy z nas ma coś na co lubi stawiać no i u mnie wiadomo to czerwona kartka tak więc dziś szukam jej w meczu naszej T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Podbeskidziem a Jagą . Gospodarze z 4 pkt przewagą nad spadkowiczami ciągle muszą gromadzić pkt bo inaczej to oni mogą być wśród grona spadkowiczów , co do gości to tu sprawa spadku jest już trochę bardziej oddalona bo mają aż 8 punktową przewagę nad zespołami zagrożonymi tak więc trochę więcej spokoju w zespole co jednak nie oznacza że przejdą koło meczu dlatego liczę na ciekawy pojedynek w Bielsku a zaglądając do ich meczów czyli H2H to jeżeli chodzi o kartki to tu zawsze było ostro i tak ostatni ich mecz na Jagiellonii czerwień zobaczył zawodnik Jagi Popkhadze w 67 min gry a w sumie były jeszcze 4 żółte kartki dla Podbeskidzia no i zaglądam jeszcze mecz wcześniej właśnie tu na Stadionie Miejskim w Bielsku a tu się działo 4 żółtka dla Podbeskidzia i 4 dla Jagi a w efekcie dwóch żółtych kartek Ukah ( Jaga ) w 79 min otrzymał czerwoną tak więc w/g mnie dziś powinno być także ostro . Arbitrem w tym pojedynku będzie Tomasz Kwiatkowski dla którego będzie to dopiero 2 mecz w T-Mobile Ekstraklasie , pierwsze spotkanie czyli debiut pan Tomasz miał w spotkaniu 28 kolejki sezonu zasadniczego pomiędzy Zagłębiem L a Wisłą wynik 3:1 dla Zagłębia a dla Wisły pokazał 3 żółte kartki no ale po tym spotkaniu nic nie możemy wnioskować dlatego zaglądam do 1 ligi i mecze które pan Tomasz sędziował i tu jest o niebo lepiej bo w 10 meczach pokazał 50 żółtych kartek 6 czerwonych i podyktował 5 karnych , jak dla mnie super , porównując ten jego bilans do tych dwóch dzisiejszych drużyn czyli konkretnie kartek to wychodzi mi z tego że ta czerwień wisi na włosku i może ją dziś w ręce pana Tomka zobaczymy !
⛔100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21.05
Spotkanie: Juventus - Benfica
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Rewanżowe spotkanie w fazie półfinałów Ligi Europejskiej, Juventus Turyn po przegranej w pierwszym spotkaniu 1-2 zagra na własnym stadionie z drużyną Benfici Lizbona. Moim typem na to spotkanie jest zdobycie bramki przez każdy zespół. Finał tegorocznej edycji tych rozgrywek odbędzie się na stadionie Starej Damy jest to niesamowita mobilizacja dla dzisiejszych gospodarzy aby awansować. Muszą zatem wygrać spotkanie a do tego potrzebne są bramki ???? Ich rywale a więc zespół ze stolicy Portugalii rozgrywa niesamowicie dobry sezon. Zdobyli już mistrzostwo swojego kraju, awansowali do finału Pucharu Portugalii kosztem FC Porto i teraz są na dobrej drodze do finału Ligi Europy. W pierwszym spotkaniu między tymi zespołami dzisiejszy typ został spełniony - obie strzeliły bramkę. Statystycznie obie ekipy w trzech z pośród swoich ostatnich pięciu spotkań kończyły wynikami w którym padały bramki z obu stron. Forma tych drużyn jest rewelacyjna. Benfica wygrała ostatniej 7 spotkań a Juventus w tym samym czasie przegrał tylko raz właśnie z drużyną Portugalską. Dziś podobnie jak w LM liczę na bramkę w pierwszej połowie, która wymusi na jednej z drużyn ofensywną grę która doprowadzi do udanego typu ????
⛔100
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, liga islandzka - Olis Deildin - Play Offy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Haukar - FH Hafnarfjordur
Typ: Haukar -3,5 HA
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś w chłodnej Islandii odbędą się dwa decydujące o ostatecznym składzie finału mecze półfinałowe tamtejszej ligi szczypiorniaka.
ÍBV Vestmannaeyjar - Valur oraz Haukar - FH Hafnarfjordur w obu pojedynkach po 4 spotkaniach jest remis 2:2. Ja skoncentruję się na tym drugim spotkaniu.
W sezonie zasadniczym Haukar zajął pierwsze miejsce,nie ponosząc w roli gospodarza ani jednej porażki,jego lokalny rywal FH był 4ty.Zdecydowany faworyt pojedynku play -off niespodziewanie przegrał 2 pierwsze spotkania,ale trzecie wygrał bardzo zdecydowanie,różnicą 15 punktów,obserwowałem przebieg 4tego pojedynku,od stanu 9:6 dla FH ,Haukar wyszedł na 9:11,spokojnie dowiózł 3bramkową przewagę do przerwy,a w drugą połowę rozpoczął od prowadzenia 4:0,potem była już spokojna kontrola meczu. Z tego wnioskuję,że Haukar w dwóch pierwszych spotkaniach musiał być zdekoncentrowany,zbyt pewny siebie lub z jakiegoś powodu te mecze odpuścił.
Dziś nie zmarnują szansy i pewnie zameldują się w finale.
Handicap dosyć spory zważywszy na to,że nikomu nie jest on potrzebny do pokrycia,ale sądzę iż Haukar wyjdzie na wysokie prowadzenie nie chcąc niepotrzebnie ryzykować,a dopiero w końcówce to prowadzenie będzie się zmniejszać,aczkolwiek zaryzykuję,że 4 bramkowa przewaga zostanie utrzymana do końca.
Spotkanie bardzo dobre do gry live,gdyż na pewno będą do złapania dużo korzystniejsze kursy/linie.
⛔100
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA Europa League
Godzina: 21:05
Spotkanie: Juventus - Benfica
Typ: 2
Kurs: 5,6
Bukmacher: Bet-At-Home

Na swój celownik wybrałem te samo spotkanie co kolega Barnaba, lecz ja poszedłem trochę dalej i postanowiłem jednak postawić na czyste zwycięstwo portugalskiej drużyny. Argumenty będą podobne, te dotyczące motywacji każdej ze stron. Prawdą jest, że Juventus u siebie od miesięcy jest praktycznie niepokonany, a w między czasie pojawiał się tu również Real Madryt. Prawdą jest też to że w Serie A sprawa jest niemalże załatwiona (wystarczy im 1punkt na 3mecze do zdobycia tytułu) a statystyki są miażdżące bo dysponują oni najlepszą ofensywą i drugą po Romie defensywą włoskiej ekstraklasy. Benfika to również ligowy zdecydowany lider, a wypisywanie tych liczb ma jedynie na celu podkreślenie jak bardzo ciekawie zapowiada się ten pojedynek bo na boisku wszystkie te statystyki tracą znaczenie, dyspozycja i boisko weryfikuje kto jest lepszy. Smaczku może dodać fakt iż finał ma być właśnie rozgrywany w Turynie. Mimo wszystko ja jednak stawiam na południowo amerykański styl gry który prezentuje zespół z Lizbony i to właśnie oni są moim faworytem w tym dwumeczu. Jak widać po pierwszym meczu Włochom nie leży taka gra, myślę że nadszedł czas na pierwszą porażkę przy Corso Galileo Ferraris.
⛔100
 
karpioza1 110

karpioza1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Portugal Open
Godzina: 15:30
Spotkanie: Suarez Navarro C. - Hercog P.
Typ: DW 2:0
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na dzis wybieram spotkanie panienek - Suarez Navarro z Hercog.
Obie panie uwielbaja gre na kortach ziemnych. Spotykaly sie w przeszlosci 4 razy i ich bilans wynosi 2:2.
Suarez Navarro w dwoch spotkaniach oddala tylko 3 gemy w meczu z Kudryavtseva (6:1 6:2),
natomiast wczoraj ze Strycova zadnego (6:0 6:0). Idzie jak po swoje :eek:k:
Polona Hercog bardzo lubi grac z forehandu. W Austtralian Open nabawaila sie kontuzji barku,
przez co musiala zrezygnowac z turnieju i kurowac sie przez dlugi okres czasu. Pierwszym turniejem po kontuzji byl ten sprzed tygodnia
w Marrakeszu gdzie dotarla do cwiercwinalu. W Portugali tez dotarla do 1/4 i moim zdaniem dalej nie przejdzie.
W pierwszym meczu pokonala Stefanie Voegele (2:6 6:2 6:4), natomiast w drugim byla lepsza od Lucie Safarowej (6:3 4:6 6:2).
Takze mamy Hercog z dwoma meczacymi 3-setowymi pojedynkami kontra 2 spacerki Navarro. Mysle ze przygotowanie fizyczne odegra tu wielka role.
✅80
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Filipiny, United Football League, dywizja 1
Spotkanie: Stallion FC - Kaya
Typ: X/X
Kurs: 6.50
Bukmacher: Bet365
Godzina: 13:30
Analiza: Z dzisiejszej oferty wybrałem nawet, nawet ciekawy typ, które wg. mnie może okazać się bardzo cenny i skuteczny.. Więc do rzeczy....
Gospodarze są obecnie na 4 pozycji w tabeli, zdobyli w sumie 28 punktów w 18-stu rozegranych spotkaniach. Bilans meczy przedstawia się następująco 7 zwycięstw, 7 remisów oraz 4 porażki. Suma bramek dodatnia na ich korzyść 34:23. Na 5 ostatnio rozegranych spotkań 4 spotkania zakończyły się podziałem punktów a 1 mecz wygrali pokonując 1:4 Green Archers na wyjeździe.. Pozostałe 4 remisy zakończyły się z drożynami 0:0 z Pasargrad, 3:3 z liderem Global, 1:1 z vice liderem Merlaco Sparks oraz ostatni remis 1:1 z Pachanga zajmującą 5 pozycję..


Jeśli chodzi o dzisiejszych gości są oczko wyżej nad gospodarzami bo zajmują 3-cią pozycję w tabeli z dorobkiem 36 punktów. W 17 spotkaniach zdobyli aż 52 bramki a aby 15 stracili ponadto bilans jest następujący: 11 zwycięstw, 3 remisy oraz 3 porażki.. Na ostatnie 5 spotkań 5 wygranych a mianowicie: 5:1 z Philippine Army, 1:3 z Merlaco Sparks, 4:2 z Socceroo, 0:9 z Pasargrad oraz 0:2 z Philippine Army..

Ponadto obie drużyny rozegrały w Styczniu i Marcu br. dwa spotkania z czego jeden zakończył się bezbramkowym remisem a drugi zakończył się wygraną dzisiejszych gospodarzy ale tylko poprzez bramkę samobójcza..
Jestem na 99% przekonany że i dziś będzie podział punktów bo żadna z druzyn raczej nie chciała by psuć sobie bilansu chociaż faworytem bukmacherów są goście ale liczy się fakt a nie opinia bukmacherów..
Jak by nie patrzeć kurs na mój typ jest przyzwoity i można wyciągnąć niezłą kasę.. no jeśli oczywiście wszystko się powiedzie ;) Czego wam oczywiście bardzo życzę! :cool: ????
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Dyscyplina : Żużel
Godz:
18:00
Spotkanie:
Polska - Australia
Typ:
Australia +15
Kurs :
1.90
Bukmacher -
Bet365
Analiza :
Dzisiaj o godzinie 18:00 w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się spotkanie w ramach sparingu Polska-Australia. Zdecydowanymi faworytami tego spotkania są Polacy jednakże nie sądze by kangury przegrały aż tak dużą różnicą. Zawodnicy pokroju Warda i Holdera już gwarantują około 25 punków ( + ewentualnie rezerwy taktyczne ) . Dodatkowo Doyle który jest w naprawdę świetnej formie i ostatnio ( zwłaszcza na wyspach ) notuje świetne występy . W naszym składzie mamy kilku zawodników którzy tak naprawdę są dla nas zagadką. Jędrzejak i Gomólski są w stanie zrobić po 10 punktów jak i po 2-3 . Dodatkowo &quot;Magic&quot; Janowski też świetne występy przeplata z występami w kratkę. Osobiście obstawiam wynik 51-39 dla Polski
⛔ 100
 
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina : Koszykówka WŁOCHY: Lega A
Godz: 20:30
Spotkanie: Avellino - Armani Milano
Typ: Armani Milano -12,5
Kurs : 3 ; Bukmacher: WilliamHill
Analiza :
Zdecydowanym faworytem tego meczu sa goscie, ktorzy sa liderem w 1 lidze wloskiej. Avellino zas zajmuje 12 miejsce i gra bardzo przecietnie. Jak wiemy Armani Milano to druzyna grajaca w Eurolidze. Armani swoje 2 ostatnie mecze w tych rozgrywkach przegrało i mysle, ze dzisiaj beda chcieli odkuć sobie te porazki dla siebie i dla swoich kibicow. Stawiam tutaj takie handi bo uwazam, ze jest bardzo realne. Ostatnie 2 spotkania tych druzyn Milano wygralo 40 i 50 pkt grajac u siebie. Mysle, ze handi 12,5 powinno zostac spokojnie pokryte.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 0

kszystof

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA Europa League
Godzina: 21:05
Spotkanie: Juventus - Benfica
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
No cóż, koledzy typują Benficę, a ja myślę, że gdyby Juventusowi nie zależało na Lidze Europy to przecież nie dotarliby do półfinału. Pokonali Trabzonspor, Fiorentinę, Lyon, więc motywacja plus finał na ich stadionie, to duży plus dla Juve. Wiedzą od pierwszej minuty, że muszą wygrać, więc typuję zwycięstwo lidera Serie A.
kiepska analiza - wysil się trochę przy pisaniu...
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA Europa League
Godzina: 21:05
Spotkanie: Valencia - Sevilla
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 4,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Chciałem dać awans Valencii, ale nieopłacalne.
-1,5 daje 2-0, 3-1, 4-2 jeśli chodzi o przewagi 2 golami no i oczywiście wszystkie przewagi 3,4,5... golami.
Awans daje wygrana 3 golami!! Sevilla strzela gola i jest po awansie tak na prawdę. 2-0 daje wygraną handicapem, a jeśli chodzi o awans to trzeba czekać na dogrywkę.
Kurs na awans to 6,5. Moim zdaniem za mały w porównaniu do -1,5hc @ 4,0. Różnica to 2-0 daje hc, a nie wygrywa awans (tu dogrywka) i 3-1 daje hc, a nie wygrywa awans.
Co do samej gry... Valencia pokazała Basel, że gra się do końca. Mimo straconej pozycji, bo było przecież 0-3 w pierwszym meczu, zdołali awansować. Niesamowity wyczyn!
Sevilla potrafiła z Betisem też wygrać dwumecz w drugim spotkaniu. Pierwsze przegrali 0-2, drugie wygrali 2-0 i pokonali Betis w karnych.
Patrząc na ostatnie mecze obu ekip.
Valencia: z Osasuną grała osłabiona, dlatego tylko 1-1.
Z Atletico porażka 0-1, ale druga połowa należała do Valencii. Mieli swoje sytuacje i dużym większym szczęściu mogli zainkasować 1 punkt
Valencia nie musiała się i tak w ostatnim czasie przykładać do gry w lidze, gdyż nie mają już na nic szans.
Sevilla walczy o LM lub o LE (grupa). W weekend mają mecz z Villarealem no i tam trzeba powalczyć na pewno.
Nie mówię przez to, że ten mecz odpuszczą, ale gdzieś ten pojedynek z Villarealem może siedzieć w głowach.
Dla Valencii ten pojedynek to mecz sezonu. Mogą po tym meczu zrobić sobie wakacje jeśli nie awansują.
Co do pierwszego meczu między tymi zespołami... Sevilla wygrała 2-0 po jednym dość przypadkowym golu i na 2-0 po ładnej kontrze.
Valencia jednak też była na tym boisku i swoje szanse miała, m.in poprzeczka z główki; strzał z 5 metra (gdyby spojrzał gdzie stoi bramkarz pewnie były gol).
Valencię stać na zwycięstwo, nawet jeśli nie na awans to wygraną tymi dwoma golami.
Przy wyniku 2-1 Sevilla może odpuścić 91-94 minutę i mamy 3-1 i plus, a Valencii w tym przypadku potrzeba by 4-1 aż.
To tak trochę teorii co może się wydarzyć przy takim i takim wyniku, ale co będzie dowiemy się wieczorem ????
Dodam, że w ekipie Valencii zabraknie Paco Alcerera. Moim zdaniem to jednak jest średniak i nie powinien znacznie wpłynąć na losy meczu. Sevilla w prawie pełnym składzie, poza długotrwałymi absencjami.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
czolg-94425 17

czolg-94425

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - SINGIEL: Oeiras (Portugalia), ziemna
Godzina: 15.00
Spotkanie: Cuevas P. - Raonic M.
Typ: 1
Kurs:3,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 15.00 rozpocznie sie mecz 2 rundy turnieju rangi ATP 250 w Estroil pomiedzy Urugwajczykiem Cuevas a Kanadyjczykiem Milosem Raoniciem.Urugwajczyk zajmuje 161 miejsce w rankingu ATP.Jest specjalista od gry na kortach ziemnych w tym roku wszystkie swoje turnieje gral na kortach ziemnych wiec jest przyzwyczajony do takiej nawierzchni .Milos Raonic w tym turnieju roztawiony jest z numerem 2 aktualnie zajmuje 9 miejsce w rankingu ATP.Jak narazie sezon na kortach ziemnych rozpoczal w monako gdzie odpadl w cwiercfinale z triumatorem tego turnieju Stanislasem Warnika.Ostatnie mecz pomiedzy urugwajczykiem a kanadyjczykiem odbyl sie w 2010 r i ten mecz wygral urugwajczyk 2-1.Moj typ to wygrana Cuevasa
⛔100
 
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kazachstan
Godzina: 14:00
Spotkanie: Aktobe - K. Almaty
Typ: X2 ; Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Goście mogą moim zdaniem ugrać tutaj co najmniej jeden punkt. Właściwie to kursy na wygraną oscylujące obecnie w granicach @ 6.00 są również warte ryzyka. Po wypowiedziach jakie odszukałem, goście mimo, że nie są faworytami tej konfrontacji, są pozytywnie nastawieni do tego pojedynku i taka sytuacja, gdzie teoretycznie będą grac z kontry im odpowiada. Poza tym, liga w Kazachstanie jest dość wyrównana i już na pewno te dwie ekipy prezentują zbliżony poziom, mimo, że sytuacja w tabeli na ten moment może temu zaprzeczać. Goście mieli słaby początek sezonu - 3 porażki, ale teraz grają bardzo skutecznie. Reasumując, zważywszy na ich dobrą dyspozycję, wierzę w ich motywację i chęć zbliżenia się do rywali w tabeli. Nie powinni przegrać tego meczu.
⛔ 100
 
rubin 0

rubin

Użytkownik
Piłka nożna - Liga Europy UEFA
21:00
Valencia - Sevilla
Handicap kartki - Valencia +1
Kurs: 2,0
Bet365
Wynik jest sprawą otwartą, natomiast motywacja obu zespołów ogromna, kursy na kartki ustawiony pod statystyki gdzie Sevilla zdecydowanie góruje nad Valencią, ale należy pamiętać że paradoksalnie to nie drużyna broniąca przeważnie dostaje więcej kartek a właśnie ta, która goni wynik. Oczywiście mówię tutaj o meczach pucharowych nie ligowych. Zakład przeze mnie proponowany jest bardzo prawdopodobny, natomiast handicap +2 dla Valencii to już pewniak do postawienia całej pensji :) Valencia zrobi wszystko żeby u siebie awansować, łącznie z łamaniem przepisów.
✅100
 
lyb 20

lyb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 18;00
Spotkanie: Podbeskidzie vs Jagielonia
Typ: 1 DNB
Kurs: 1,72
BUK bet 365
Do Bielska Białej przyjedzie dziś drużyna z Białegostoku gospodarze są dobrze dysponowani w ostatnich 10 meczach ulegli tylko raz i to nieznacznie Lechowi Poznań a ich ostatnie 4 mecze to 3 wygrane i jeden remis! przywieźli komplet punktów z Krakowa od Wisły i Cracovii oraz od Chorzowskiego Ruchu
Goście nie wyglądają zbyt dobrze niedawne lanie od Lecha i Zawiszy zostawiło swój ślad na pewności JAGI
Na 10 ostatnich meczów gospodarze nie przegrali ani raz u SIEBIE natomiast bilans JAGI na wyjazdach jest słaby na ostatni 10 meczów 4 porażki 3 remisy i tylko 3 wygrane (ostatnia drugiego marca)
Dnb dla rozważnych dla ryzykantów czyste 1
mój typ na dokładny wynik 2 do 1 dla Podbeskidzia
✅72
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europy 2013/2014
Spotkanie: Juventus Turyn - Benfica Lizbona
Typ: Awans Benfici Lizbona
Kurs: 2,22
Bukmacher: Unibet
Data i godzina: 01.05.14 21:05

Dziś o godz. 21:05 zostanie rozegrany rewanżowy mecz półfinałowy Ligi Europy pomiędzy Benficą Lizobna a Juventusem Turyn. W pierwszym meczu padł wynik 2:1 dla Benfici.

Juventus rozpoczynał przygodę z europucharami od Ligi Mistrzów. W fazie grupowej Juve wygrało tylko jeden mecz: u siebie z Kopenhagą, trzy razy remisowało (w tym u siebie z Realem) oraz przegrało dwa mecze – wyjazdowy z Realem oraz decydujący wyjazdowy mecz z Galatasaray. To dało Starej Damie trzecie miejsce w grupie i awans do LE. W tych rozgrywkach Juventus w 1/16 dwukrotnie ograło Trabzonspor, w 1/8 wygrał i zremisował z Fiorentiną a w ćwierćfinale dwukrotnie ograł Lyon. Juventus na trzy kolejki przed końcem sezonu ma 8 punktów przewagi nad drugą Romą. Ostatni mecz ligowy Starej Damy zakończył się wyjazdowym zwycięstwem z osiemnastym Sassuolo 3:1.

Benfica również rozpoczynała swoją przygodę z europucharami od LM. W fazie grupowej wygrała 3 z 6 spotkań, raz zremisowała oraz dwukrotnie przegrała (z PSG i Olympiakosem na wyjeździe). Mimo, iż Orły uzbierały tyle samo punktów co Grecy zakończyły grę w fazie grupowej na trzecim miejscu. W 1/16 finału LM Benfica dwukrotnie ograło PAOK, w 1/8 wygrała w Londynie i zremisowała u siebie z Tottenhamem, w ćwierćfinale dwukrotnie ograło AZ Alkmaar. W miniony weekend Benfica wywalczyła awans do finału Pucharu Ligi Portugalskiej pokonując na wyjeździe Porto po rzutach karnych. Warto dodać że od 31. minuty Orły grały w osłabieniu po czerwonej kartce dla Vitoria. W ten sposób Benfica wygrała dziewiąty mecz z rzędu.

W składzie gości nie zobaczymy Fejsa (pomocnik, 16/0), Andre Gomesa (pomocnik, 5/0) oraz Silvio (obrońca, 8/0). W składzie gospodarzy nie wystąpi Quagliarella (napastnik, 16/1).

Juventus wybiegnie zmobilizowany na boisko i na pewno będzie chciało ten mecz wygrać i tym samym awansować do turyńskiego finału. Całkowicie rozumiem argumenty fanów Juve, a awans ich drużyny nie będzie dla nikogo zaskoczeniem. Ja gram jednak na awans gości, bowiem uważam że grają jakościowo lepszą piłkę. Porażki Benfici można wyliczyć na palcach jednej ręki, po ostatnim fatalnym roku Orły rozgrywają historyczny sezon w którym mają szansę sięgnąć po poczwórną koronę. Sądzę , że awans gości jest bardzo możliwy.

W półfinałach bardzo ciężko przewidzieć losy meczu bowiem na tym poziomie spotykają się niezwykle silne ale równe drużyny. Mecz Realu z FCB potwierdza, iż na tym etapie dzieją się rzeczy które nikt nie jest w stanie przewidzieć. Czy podobnego cudu dokona Benfica? Dlaczego nie!
⛔100
 
betovsky 139

betovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia ( Tippeligaen )
Spotkanie: Sogndal - Rosenborg
Godzina:19:00
Typ: over 2,5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Heh widzę coraz więcej osób widzę uderza w ligę norweską, no ale czymś się trzeba ratować gdy oferta tak uboga. Ja ze swojej strony chcę przekonać was do typu na over w meczu Sogndal - Rosenborg. Typ tutaj typowo oparty statystykami, ponieważ nie oglądam ligi norweskiej i nie mam zamiaru chyba że ktoś mi za to zapłaci. Więc tak:
Gospodarze: Słabo rozpoczęty sezon po 5 meczach udało się tutaj zebrać tylko 4 punkty, co ciekawe drużyna dość ostro ofensywna średnio stwarza sobie ponad 12 sytuacji bramkowych/mecz. U siebie zdobyl.i jak na razie tylko 1 punkt. Średnia ilość bramek w ich meczach to ~3,6, na ostatnie 5 meczy, 4 z nich kończyły się overami.
Goście: Wiadomo Rosenborg jak co roku to wyższa półka w lidze, w tamtym sezonie brakło tylko 2 punktów żeby zdobyć mistrzostwo, w tym sezonie sporo remisują i to skłania mnie właśnie do overa a nie do tego zeby grać na nich dzisiaj. Średnia bramek to ~3,8/mecz , 3/5 overów ostatnio.
H2H w ciągu ostatnich 2 spotań wyjazdowych Rosenborga z Sogndalem:
07.04.13 TIP Sogndal Rosenborg 0 : 4
12.08.12 TIP Sogndal Rosenborg 0 : 3
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rosuene 15

rosuene

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Spotkanie: Juventus - Benfica
Godzina: 21:05
Typ: awans - Juventus
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Półfinał Ligi europy wkracza dziś w ostateczną fazę, okaże się kto zagra w wielkim finale 14 maja w Turynie. W pierwszym meczu w Lizbonie padł wynik 2:1 na korzyść portugalskiej drużyny, myślę, że zabrakło trochę szczęścia piłkarzom z Turyna, dziś grają na własnym stadionie na którym odnoszą w tym sezonie fenomenalny wynik - w serie A jak dotąd 17 wygranych 0 remisów i przegranych do tego dochodzi pare zwycięstw w LE jak np z Lyonem 2:1, mają także dodatkową motywacje gdyż finał będzie na ich stadionie i z pewnością chcą się w nim znaleźć, nie jednokrotnie pokazywali, że potrafią zawalczyć, a rezultat pierwszego meczu nie jest wcale taki zły i nie jest nie możliwy do nadrobienia dlatego sądzę, że Juventus odniesie dziś zwycięstwo.
⛔ 100 / 1 dzień = 1 typ
 
W 0

woralus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia ( Tippeligaen )
Spotkanie: Aalesund vs Viking
Godzina: 15:30
Typ: Viking(handicap -1)
Kurs: 5,25
Bukmacher: betclic
Analiza:
W obecnym sezonie Vikingowie nie przegrali jeszcze meczu(3W i 2R/ w tym 2W i 1R na wyjeździe) i grają naprawdę solidnie - mówię na podstawie 2 meczów jakie oglądałem.
Natomiast dzisiejsi gospodarze zamykają tabelę będąc jedyna drużyną bez ligowego zwycięstwa.
Jeśli chodzi o historię meczów bezpośrednich to Vikingowie nie zdołali wygrać ostatnich 4 meczów z dzisiejszym przeciwnikiem. Co więcej na stadionie Aalesundu nie wygrali od czerwca 2009(3 porażki i remis).
Biorąc pod uwagę obecną formę zespołu uważam ,że obie passy zostaną dziś przełamane i to z hukiem.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom