>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 01.05.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę- 1 Maja

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Dyscyplina Pilka nozna Liga Mistrzow
Barcelona - Bayern Munich

Typ - ktora druzyna wykona wiecej rzutow roznych
- BAYERN

KURS - 4.00 Bwin

Bayern w kazdym meczu LM wykonuje duzo rzutow roznych w pierwszym meczu u siebie z barcelona wykonal ich 11 przy 4 Barcelony . W meczu Juve - Bayern bylo 3-7 dla bawarczykow .Bayern - Juve 9-4 dla Bayernu.Bayern - Arsenal 6-1 Arsenal - Bayern 2-8 .Bayern - Bate 8-1 .
Barcelona - PSG 7-5 , PSG - Barca 4-7 , Barca- Milan 6-3, Milan - Barca 3-4 , Barcelona - Benfica 2-10 .
Jak dla mnie po takim kursie trzeba to brac , oczywiscie mozna isc w handicap na Bayern kurs 1.95
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Barcelona vs Bayern
Typ: wyścig do 5 rzutów rożnych BAYERN
Kurs: 3,5
Bukmacher: Bet365
ANALIZA, witam. Mecz rewanżowy półfinału Ligi Mistrzów zawsze powinien być wojną na śmierć i życie, powinien, ale nie spodziewam się tego, bo Bayern nie da się zepchnąć do defensywy. Bawarczycy już nieraz udowodnili że potrafią grać piłką i trzymać ją z dala od swego pola karnego, co prawda Barca miała duże posiadanie ale jaki to miało przekład na wynik każdy wie. W tamtym meczu dałem na Bayern, że zdobędzie więcej rzutów rożnych z handi. Dzisiaj też typ na rogi, ale ze względu, że użytkownik Zdolak wyprzedził mnie z analizą i z typem to musiałem poszukać czegoś równie atrakcyjnego i pewnego... A o to kilka argumentów przemawiających za tym kursem, otóż Barca nie gra tak skrzydłami, nie ma tylu dośrodkowań w pole karne z bocznych sektorów boiska (a z takich akcji odnotowuje się dużo Korneli). Bayern nie może dać się zepchnąć do obrony, tylko umiejętnie, jak to miało miejsce na Allianz Arena będzie rozbijał grę przeciwników w środkowej części i sam groźnie kontratakował. Nie wyobrażam sobie by w podstawie zabrakło „ROBERIEGO”, czyli dwójki świetnych skrzydłowych, a co oni znaczą widzieliśmy przed tygodniem, a jak gra Bayern bez nich w sobotę w meczu ligowym (tam Robben nie grał a Ribery wszedł na końcówkę spotkania), mecz ten był bez polotu z wiadomych przyczyn, jednak wejście francuza ożywiło prawą mańkę. A wracając do typu to nie tylko skrzydłowi będą atakować bokiem i zagrywać piłki w pole karne, ale również Alaba i Lahm, czyli boczni obrońcy. Barca natomiast będzie grała swoje, czyli długo kreowany atak pozycyjny usypiający wnet przeciwnika z niewyobrażalną wymianą podań, by zagrać prostopadłą piłkę. Taką Barcelonę bynajmniej znamy, ale jak było w Monachium każdy wie… więc Barca musi coś zmienić, spodziewam się więcej indywidualnych akcji, ale prędzej będą one przerywane faulem lub po prostu odbiorem piłki niż rzutami rożnymi. Typ ten ustawiony typowo pod atak Barcelony, ale bukmacherzy nie wzięli chyba pod uwagę, że Bayern może coś strzelić, a wg mnie na pewno strzeli i wtedy awans już zupełnie będzie przesądzony. Na pierwszy rzut oka miałem dać że Bayern wygra, tym bardziej, że kurs rośnie, myślałem nawet o x2, ale po tym co wystawiono na rogi to chyba jakiś prezent na majówkę… Bo Bayern gdy gra najmocniejszym składem to rożnych zdobywa minimum po 8-9 a traci max 4-5. Ostatnie zdanie podsumowujące, Bayern będzie grał swoje, czyli to co w Monachium, po połowie gry moim zdaniem barca straci resztę nadziei na awans i spuści z tonu, co sprawi, że Bayern łatwiej będzie się dostawał pod pole karne rywala i stwarzał akcję, z których mogą padać potencjalnie rzuty rożne.
Długo myślałem, czy dać na 5 rogów czy na 7, dałem pewniejszy, czyli 5 ale sam osobiście zagram na wyścig do 7 rogów na Bayern po 6,0. Powodzenia i pozrawiam.
⛔100
 
matfat 8

matfat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Bayern München
Typ: Home team to score in both halves | TAK
Kurs: 2.50
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dziś o 20:45 na Camp Nou pojedynek dla niektórych tylko o honor a dla niektórych, tych zagorzałych optymistów i fanatyków mecz o finał dla Barcelony. W tym meczu drużynie z Katalonii nie pozostaje nic innego jak tylko rzucić się do szarży od 1 sekundy gry. Będzie to futbol totalny, będą triki, będą niekonwencjonalne zagrania, będzie zabójczo szybkie tempo. Gospodarze po prostu nie mają nic do stracenia. &quot;Przygotowujemy się do odrobienia strat&quot; - napisał w Internecie Leo Messi, który chyba odzyskuje formę. Strzelił piękną bramkę przeciwko Bilbao. Jedynym nieobecnym w podstawowym składzie wydaje się być Puyol. Mimo wszystko głupotą było by wyjście w takim samym składzie jak w pierwszym meczu. Może zdecydują się zagrać trzema obrońcami?
Tymczasem Bayern każdy dobrze wie jak gra. Wyszli prosto z &quot;Fify&quot; i grają jak roboty. Ale jest jedno &quot;ale&quot;. Aż sześciu piłkarzy Bayernu Monachium jest zagrożonych pauzą w finale. Oto oni: Phillipp Lahm, Dante, Bastian Schweinsteiger, Javi Martínez, Mario Gomez i Luiz Gustavo. Widzimy, że jest to sama defensywa. I według mnie będą grali baaaardzo asekuracyjnie, nie będą wdawali się w pojedynki i stykowe sytuacje. Po niepowodzeniach z ostatnich sezonów, ta chęć zdobycia trofeum będzie na pewno bardzo silna, także ci zawodnicy po otrzymaniu żółtej kartki w dzisiejszym meczu wpadli by w depresję, ablo Bóg wie w co. Poza tym niuansem Bawarczycy wyjdą oczywiście w najsilniejszym składzie. Awans w zasadzie mają zapewniony.
Według mnie o tym, że Barca strzeli w obu połowach przemawia:
1. Grają u siebie (Doping)
2. Psycholog przed meczem powie im, że są najlepsi, wszystko możliwe etc..
3. Monachijczycy będą zagrożeni pauzą w finale (asekuracyjna gra)
4. Barca będzie grała wybitnie ofensywnie z Messim (który chyba jest w formie)
Przewidywane składy:
Barcelona: Victor Valdes – Dani Alves, Bartra, Piqué, Adriano – Busquets, Xavi, Iniesta, Pedro, Messi, Sanchez
Bayern: Neuer – Lahm, Dante, Boateng, Alaba – Javi Martinez, Schweinsteiger - Robben, T. Müller, Ribery – Mandzukic
⛔100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Barcelona - Bayern Monachium
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betclic
Analiza:
No cóż, typ prosty jak konstrukcja cepa. Liczę na to, że występ Blaugrany pokaże iż nie ma co jeszcze nas przekreślać i jak jednak odpadniemy, że będzie to godne pożegnanie z Champions League oraz podziękowanie kibicom, którzy jak zawsze pełni wiary wypełnią legendarny Camp Nou. Nie mogę inaczej typować bo za dużo widziałem tu zbyt genialnych spotkań, tych których nie zapomina się do końca życia...Ale ok przechodząc do argumentów to tak: wraca Messi, który w meczu z Bilbao potwierdził swój geniusz odmieniając całkowicie spotkanie w kilkanaście minut. Pisząc wraca mam na myśli to ,że już chyba nie ma żadnego śladu po kontuzji. Do tego prawdopodobnie nie zagra Busquets, który ma problemy z przepukliną więc może to wreszcie otworzy oczy Tito i wstawi on do zadań defensywnych Songa a obok niego do trzymania piłki Xaviego i Fabregasa a Iniesta wreszcie zostanie przesunięty na lewe skrzydło ataku (przecież to tutaj właśnie daje nam najwięcej). I do tego kolejny raz powtarzam, żeby szanse dostał Tello. Villanova co rusz stawia na Pedro, Sancheza i Ville w ważnych meczach i przecież zawsze jest kicha. No sorry ale nawet ślepy by zauważył że jednak z nimi nie idzie bo do czołowych napastników brakuje im co najmniej 1 półki wzwyż niestety. Obrona będzie taka jak w pierwszym meczu prócz Alby( zawieszenie za kartki), którego zastąpi Adriano. Ewidentnie brakuje i będzie brakować Puyola, który swoją zawziętością i walką na 100% nie pozwoliłby na stracenie 4 goli w Monachium. No ale cóż, jest jak jest. Jeśli na boisko wyszła by ta jedenastka o której pisze o zwycięstwo byłbym spokojny.
Argumentując typ przejdę teraz do Bayernu. Otóż , praktycznie są już oni w finale a bardzo źle wygląda ich sytuacja kartkowa. Żółta kartka w stolicy Katalonii oznacza wykluczenie z meczu finałowego na Wembley takich piłkarzy jak Philipp Lahm, Dante, Javi Martinez, Bastian Schweinsteiger, Luiz Gustavo i Mario Gomez. To bardo mocny argument. Przecież Bawarczycy celują nie w awans a całkowite zwycięstwo w Lidze Mistrzów. A wynik z pierwszego meczu pozwala im na wielki komfort i nie sądzę aby mieli tutaj gryźć trawę o każdą piłkę (no chyba że np. do połowy wynik byłby 2:0) więc powinno być więcej miejsca na boisku niż w meczu w Monachium co tylko jest plusem dla Barcy.
Podsumowując myślę, że chęć rewanżu, zawziętość i pokazanie, że te 4:0 z pierwszego meczu było jednak trochę za dużym wymiarem kary piłkarze Blaugrany wyjdą pełni zaangażowania i zobaczymy w nich tą ogromna pasję, którą już tyle razy nas zachwycali. A ja zasiądę przed telewizorem jak zawsze z tym niesamowitym uczuciem, które siedzi we mnie przed tak wielkimi meczami i będę liczył na to jedno co tylko zostało czyli wiara. Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Polska 1 liga
Spotkanie - Miedź Legnica : Termalica Bruk-Bet
Typ - suma goli / powyżej 2,5
Kurs - 2.40
Buk - Bet365
Analiza :
W 1 lidze Polskiej czas na odrabianie zaległosci , ja wybrałem spotkanie pomiędzy Miedzią Legnica a Termalicą Bruk-Bet które wygląda na dosyć ciekawy pojedynek . Trener gospodarzy Bogusław Baniak powiada że dopuki jest nadzieja to zespół chce walczyć o jak najkorzystniejszą lokatę na koniec rozgrywek , puki co zespół jest na no trochę odległej pozycji bo 8 i do 2 Cracovii tracą sporo bo aż 9 pkt ale trochę tych meczy jeszcze pozostało .......... to są słowa trenera , ja osobiscie uważam że to raczej nie zbyt realna sprawa żeby Legniczanie włączyli się w walkę o awans ale jak to ktos powiedział dopuki piłka w grze........... . Jedno co idzie powiedzieć o gospodarzach to to że na swoim terenie grają nie żle ich bilans u siebie to 7-2-2 w bramkach 19:11 , w dzisiejszym spotkaniu jednak trener Bogusław Baniak nie będzie mógł skorzystać z pauzującego za kartki Adriana Łuszkiewicza i kontuzjowanego Zbigniewa Zakrzewskiego ale jest też pozytywniejsza wiadomosc do gry gotowi są Krzysztof Wołczek i Mariusz Zasada . No i teraz goscie - lider po 25 rozegranych spotkaniach ich gra w ostatnich 13 kolejkach może robić wrażenie bo bilans tych spotkań to zaledwie 1 porażka 8 zwycięstw i 4 remisy , chłopaki są na dobrej drodze aby w tym sezonie awansować do Ekstraklasy i jak dotąd mają przewagę nad 3 w tabeli Dolcanem Ząbki 6 pkt i .......... niestety trzeba zdobywać punkty w każdym następnym spotkaniu najlepiej komplet . Chłopaki z bloku defensywnego Miedzi będą w tym spotkaniu musieli uważac na bramkostrzelnego skrzydłowego Termalicy Dariusza Pawlusińskiego, który w tym sezonie do siatki trafił już 12 razy .
Zespół gosci w meczach wyjazdowych spisuje się najlepiej w lidze ich bilans to 6-4-2 w bramkach 15:6 , dodam w tym miejscu że ostatnia porażka gospodarzy na swoim terenie to 01.09.2012 z Flotą Świnoujscie 0:2 a ostatnia porażka gosci na wyjezdzie to 20.10.2012 z Łęczną 1:0 tak więc dzisiaj stawiam ? jeżeli chodzi o zwycięzcę dlatego stawiam na gole i myslę że granica 2,5 może zostać przekroczona , w pierwszym spotkaniu na terenie Termalicy niespodzianka wygrywa Legnica 2:1 no i dzisiaj może rewanż w tym samym stosunku . Zobaczymy myslę że kurs warty uwagi na to zdarzenie . Pozdrawiam !
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna , Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Bayern Monachium
Typ: Posiadanie piłki gospodarzy powyżej 64,49 %
Kurs: 1.60
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Na dzisiejszy dzień przygotowałem bardzo pewny typ o przyzwoitym kursie do dubla lub tripla. Mianowicie gram na to, że Barcelona będzie utrzymywała się przy piłce dłużej niż 64,49 % gry. Styl Barcelony bliżej nikomu nie trzeba przedstawiać. Wymiana &quot;stu podań&quot; graczy z Kataloni zanim oddadzą strzał powoduje to ,że w każdym meczu ich przewaga % w posiadaniu piłki jest wręcz miażdżaca w porównaniu z drużyną gości. Po porażce 4:0 w Monachium gracze Barcelony muszą wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności by wyeliminować Bayern. Taki obrót sprawy powoduje, że Barca będzię ciągle prowadziła gre a Bayern nastawi się na szybkie kontry. W Monachium, Barcelona mimo pogromu i dominacji Bayernu zdołała utrzymać się ,aż 63% czasu gry przy piłce. Tak więc jutro spokojnie ten procent zostanie pobity. Polecam ????
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Denver - Golden State Warriors
Typ: Golden State Warriors
Kurs: 4,58
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Typ nieco ryzykowny, jednak czuje ze Warriors moga juz jutro zakończyć serie. Po takim kursie i lekcewazeniu GSW z pewnoscia zagram za grosze. W tej serii nic się nie zmieniło. Denver nie nauczy się bronić w ciągu dwóch dni. Przewaga parkietu na pewno jest jakimś argumentem po stronie Nuggets, jednak nie przejawiają formy z sezonu regularnego. I jeden mecz niczego nie zmieni. To Warriors są w gazie, Curry, Jack i Bogut grają rewelacyjnie i gospodarze nie mają na nich odpowiedzi szczególnie na tego pierwszego. Na centrze Koufos prezentuje się słabo, McGee nie gra na dobrym, regularnym poziomie. Landry też jest ważny ogniwem, jak widać brak Lee - kluczowego gracza nie jest widoczny. Dodatkowo pozycja rozgrywającego - Curry kręci świetne statystyki, ale nie należy zapominać o Jacku. Gość gra na bardzo wysokim poziomie i jest jednym z kluczy do sukcesu w grze Warriors. Lawson z Millerem nie osiągają takiego poziomu jak ta dwójka, chociaż Ty faktycznie rozgrywa bardzo dobrą serię. Denver podwaja Curry&#39;ego, lecz i tak nie są w stanie go zatrzymać. Iguodala siedzi na Thompsonie, który owszem rzuca na cienkiej skuteczności jednak co z tego jeżeli jest grupa lepszych shooterów. Zespół Jacksona wygląda o wiele lepiej i moim zdaniem trzeba na nich grać. Nuggets nie poprawiają błędów z poprzednich spotkań, powtarzają w kółko to samo - totalnie nie poprawili obrony, pozwalają Warriors na rzuty trzy punktowe. Jeśli drużyna co mecz traci ponad 110 pkt na mecz, to sorry ale nie widzę ich w przyszłej serii. Golden State rzuca na dobrej skuteczności już od trzech spotkań, pierwszy mecz był bardzo wyrównany i ostatecznie skończył się wygraną Denver tylko dzięki trafieniu Millera. Jackson jest niewątpliwie bardzo skutecznym trenerem, stawia na rotacje a Karl nastawia się wyłącznie &quot;szybkie tempo&quot; co nie przynosi korzyści. Warriors wygląda na drużynę o wiele pewniejszą i nie zdziwię jeżeli zakończą tą serię w Denver. Mają ku temu duże szanse, Denver kolejny raz pod znacznie większa presją i uważam, że dawaniu +8 i ponad 4 zł na gości to spora przesada. Podobny przypadek był w Oakland, kiedy to buki stawiały ujemny handicap na Nuggets pomimo dobrej serii Warriors u siebie.
⛔100
 
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Spotkanie: Anaheim - Detroit
Typ: Detroit (pierwsza tercja)
Kurs: 3.30
Bukmacher: Expert

Ruszają play-offy! Jutro o godzinie drugiej w nocy playoffy zaczniemy rundę play-off. Zainaugurują ją zawodnicy z Anaheim i Detroit. Według bukmacherów, faworytem są gospodarze. Jednak ja podejrzewam, że to spotkanie ułoży się lepiej dla przyjezdnych graczy Red Wings, i to oni wygrają pierwszą tercję! Dlaczego? Otóż ostatnie dwa mecze w Anaheim, między tymi zespołami wygrało Detroit. Ba, oni prowadzili w obu przypadkach już po pierwszej tercji, dlaczego teraz miałoby być inaczej? Ponadto Detroit ma kapitalną formę - wygrali cztery ostatnie mecze z rzędu, z czego w trzech przypadkach po pierwszej tercji!
Gorzej idzie natomiast gospodarzom. W ostatnim meczu przegrali z Kojotami z Phoenix, co im chwały nie przynosi....Ponadto nawet gdy dwa mecze wcześniej wygrali 5-2, to przegrali pierwszą tercje. To ich zdecydowany mankament!
⛔100
 
L 28

leonturkoglu

Użytkownik
dyscyplina koszykówka 1 liga męźczyzn
mecz: Sląsk- siden toruń (0- 8,5)
typ: 1
kurs: 1,85
bukmacher: tobet
Jutro 5 mecz półfinału. Murowany faworyt szuka sobie... problemów. Zamiast skończyć serię w trzech meczach doprowadzili do dreszczowca. Po dwóch zwycięstwach u siebie (70:63, 95:52!!) przyszły dwie porażki na wyjeżdzie (77:80 i 78:87). Myśle, że Śląsk powienien sobie poradzić z Toruniem ich &quot;nieawans&quot; byłby sensacją. Zespół budowany pod kątem wystepu w TBL nie może jutro przegrać i to właśnie może być problem- presja...Obie ekipy mają w swoich szeregach doświadczonych zawodników z przeszłością ekstraklasową. Spotkanie pomimo ogormnego zainteresowania odbędzie się w Kosynierce hali ogranej przez Śląsk . Zadecydować może ławka rezerwowych. Śląsk może z pewnością zagrać 9 równymi koszykarzami, Siden pod tym względem nieco ubożej. Do postawienia tego typu przekonuje mnie wynik 2 meczu 95:52...Śląsk z pewnością rzuci się na rywali podrażniony dwiema porażkami obejmie wysokie prowadzenie i raczej go nie odda.
Pierwsze piątki (przypuszczalne):
Śląsk: Kikowski, Flieger, Diduszko, Kulon , Sulima,
Siden: Żytko, Jarecki, Perka, Śmigielski, Lisewski
✅85
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Denver-Golden state
Typ: Golden state +8.5
Kurs:1,85
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jutro o godzinie 2:00 czasu polskiego odbędzie się 5 spotkanie fazy play - off w najlepszej lidze koszykówki na świecie czyli NBA. Na przeciwko siebie staną ekipy Denver nuggets oraz golden state warriors. Faworytem w tym spotkaniu są gospodarze ,ale w ogólnej klasyfikacji to goście dzisiejszego spotkania prowadzą już 3:1 i brakuje im ostatniego zwycięstwa,aby przejść do następnej fazy rozgrywek. Ja tutaj wybrałem typ na to że ekipa gości nie przegra tego spotkania wyżej niż 9-ma punktami, myślę że typ ma spore szanse powodzenia.

✅85
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia: Puchar
Spotkanie:
Strindheim - Rosenborg
Typ: ( Hendicap -6) 2
Kurs: 5,5
Bukmacher: bet365
Analiza:

Na dziś przygotowałem coś z ligi Norweskiej. Jest to Puchar, drużyna drugiej dywizji podejmie na własnym boisku Rosenborg. Gospodarze w tamtym sezonie bardzo nisko w tabeli jaki w pucharze nie poszło im za dobrze. Zaczęli nie dawno sezon i myślę że i przygotowanie nie było za dobre. Ostatnie spotkania w Pucharach tych drużyn kończyło się wynikiem 1:7 oraz 1:6 ale myślę ze w tym spotkaniu będzie to różnica przynajmniej 7 bramkowa. Rosenborg w pierwszym meczu zwyciężył z drużyną tego samego pokroju z 2 dywizji z 2 grupy aż 11:0. Myślę że z łatwością dadzą sobie rade z tym przeciwnikiem i pozwolą się rozstrzelać w spotkaniu gdyż sezon się dopiero zaczął i mieli do tej pory 6 spotkań i patrząc na tabele nie idzie im za rewelacyjnie gdyż ostatnie 2 spotkania to przegrane ale myślę że to mała wpadka i dadzą z siebie wszystko. Liczę na dużą ilość bramek. Powodzenia!


⛔100
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Denver Nuggets - Golden State Warriors
Typ: Ty Lawson zdobędzie 25 punktów lub więcej i Denver Nuggets wygrają (Lawson musi grać co najmniej 20 minut, inaczej zakład nieważny)
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Bardzo mi się ten typ podoba i widzę tutaj dużo większe szanse powodzenia niż pokazuje to kurs. Denver Nuggets to była najlepsza drużyna w całej lidze jeśli chodzi o grę na własnym parkiecie. Wygrali oni 38 spotkań przy zaledwie 3 porażkach. Taki bilans robi wrażenie i jest nawet lepszy od tego jakie miało Miami Heat. W tym sezonie Nuggets tylko ra przegrali u siebie z Golden State Warriors i na ich nieszczęście było to właśnie w playoff w drugim meczu serii. Nie chce mi się wierzyć, by przegrali drugi mecz z rzędu u siebie z przeciętną drużyną jaką jest Golden State. Ty Lawson jest teraz w doskonałej dyspozycji. W ostatnim meczu wyjazdowym z GSW zdobył on 26 punktów, a mecz wcześniej aż 35. Skoro na wyjeździe tak dobrze mu szło, to u siebie tym bardziej może poszaleć. Uważam, że ten mecz wygra Denver Nuggets, a Ty Lawson zdobędzie co najmniej 25 punktów.
⛔100
 
maite-radar 25,5K

maite-radar

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA, NHL
Spotkanie: St.Louis Blues - Los Angeles Kings
Typ: Chris Stewart (zawodnik, który zdobędzie najwięcej punktów w grze)
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Zacznę starą dobrą maksymą - kto jak nie On? Spotkanie dwóch niebywale mocnych ekip z wielkim potencjałem w ofensywie na początek play off. Kursy na to spotkanie podobne, minimalnie faworyzujące drużynę z St.Louis. I w tą stronę idę, wybierając zawodnika z największą liczbą trafień. Stawiam na najlepiej usposobionego, a zarazem przygotowanego gościa - Chrisa Stewarta. Gra rzadko, zwykle nawet mniej niż wszyscy inni, a jednak trafia regularnie. Fakt faktem, że mało goli pada w play offach, ale jeśli uda mu się trafić chociaż raz, to powinien to wygrać, biorąc pod uwagę, że nikt oprócz
niego o dwa gole pokusić się nie powinien.
⛔100
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Turniej: ATP Oerias
Spotkanie: Hanescu V. v Paire B.
Typ: Paire B.
Kurs: 1.83
Bukmacher: William Hill
Analiza:
v
R16 turnieju w Portugalskim Oerias, typuję tutaj zwycięstwo wyżej rozstawionego Francuza, który od 20 marca przegrał tylko trzy spotkania. Pierwsze w Casablance z późniejszym tryumfatorem Tommym Robredo. Następnie z zdecydowanie lepszym Gasquet. Kolejna porażka przyszła w Barcelonie, również z późniejszym zwycięzcą Rafaelem Nadalem. Hanescu również nieźle sobie radzi w tym sezonie ale jak dla mnie to nie jest ten poziom. Głupia porażka z Mayerem w Bukareszcie utwierdziła mnie w tym przekonaniu. Jedyne co dla mnie może przemawiać w tym meczu za Rumunem, to fakt, że wygrywał oba bezpośrednie pojedynki z Paire, które odbywały się w 2011 roku. Paire zaskakuje w ostatnich dniach regularnością co w jego przypadku nie zawsze działało dobrze. W meczu z Nadalem, w pierwszym secie zdołał doprowadzić do tie-breaka, co łatwym zadaniem na pewno nie jest. Bolączką może być problem z utrzymaniem serwisu. Wczoraj w meczu z Sijslingiem został przełamany aż trzy razy! Udało się jednak wygrać Francuzowi w dwóch setach. Hanescu wygrał dziś z zawodnikiem, który bierze (brał) udział w turnieju dzięki dzikiej karcie. Rui Machado, zajmujący 330 miejsce w rankingu ATP, zagrał niezłe spotkanie. Przegrał 6-4 6-4 co na pewno złym wynikiem nie jest. Paire wszedł w rytm meczowy, gra bardzo dobrze na mączce, od kilku tygodni przegrywa tylko z zdecydowanie lepszymi od siebie. Hanescu to jest zawodnik, któremu do czołówki dużo brakuje i nigdy się to już nie zmieni.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis ATP Oeiras
Spotkanie: Carreno-Busta P.- Goffin D.
Typ: Goffin
Kurs: 2,48
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Faworytem buków jest zdolny hiszpański ziemniak z trzeciej setki ATP. Moim zdaniem, jest duże value w graniu na &quot;doga&quot; z Belgii, który może do asów nawierzchni ziemnej się nie zalicza, ale jednak jest w rankingu ATP te 167 miejsc wyżej Goffin w tym roku na ziemi na razie 2/2: przegrał z Almagro w Monako, ostatnio grał w Bukareszcie, gdzie pokonał Ungura, a przegrał z Hanescu. W Oeiras wygrał już z Portugalczykiem Sousą 2:1. Hiszpan z kolei katuje mączkę na maxa i widać, że to jego docelowe miejsce. Po niezłym turnieju w Casablance złapał nieco zadyszkę (odpadł szybko w Rzymie i nie zawojował Barcelony). W Portugalii grał już kwalifikacje, a w 1. rundzie pokonał Benneteau. Liczę, że Belg dziś pokaże się z dobrej strony i nie polegnie z dużo niżej klasyfikowanym graczem, który gra dużo i próbuje się przestawić z poziomu ITF na ATP.
⛔100
 
P 41

piksiel

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA, NHL
Spotkanie: St.Louis Blues - Los Angeles Kings
Typ: St.Louis Blues
Kurs: 2.45
Bukmacher: bet365
Analiza:
W końcówce sezonu zasadniczego Kings prezentowali się słabo. 5 ostatnich meczy na wyjeździe to 5 porażek. Kolejno 3-1 z detroit, 2-1 z Minnesotą, San Jose 3-2, Dallas 5-1. Ciężko powiedzieć na teraz czy oni tak słabo grają czy to &quot;zasłona dymna&quot; na PO. Okaże się dziś w nocy jednak myślę, że St Louis u siebie nie da im wygrać. Tym bardziej, że ich ostatnie 5 meczy u siebie to 5 zwycięstw. Wartościowa wygrana z Chicago 3-1 (choć trzeba przyznać, że Chicago końcówkę grali na pół gwizdka) z Calgary 4-1, Colorado 3-1, Dallas 2-1. Po takim kursie próbuję gospodarzy. Można tez pograć under 5,5, bo strzelania nie ma co się tam spodziewać w końcu St Louis to drużyna defensywna.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL, Hokej.
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Minnesota Wild
Typ: Over 4.5
Kurs: 1.75
Buk: Unibet
Analiza:

Playoffy zacząć czas, rozpoczyna się wyścig o puchar Stanleya, na dziś noc Polskiego czasu wybrałem meczyk pod lupę Chicago, z Dzikusami. Z potrzebą wygranej na lód wyszli przeciwko Colorado Avalanche hokeiści Minnesota Wild. Dzikusy potrzebę tą zaspokoili 3:1 i wracają do fazy pucharowej po pięciu latach nieobecności. O wyższości Minnesoty nad Columbus nie zaważyła liczba punktów, bo ta była w przypadku obu drużyn identyczna (55). Wild mieli jednak na swoim koncie więcej zwycięstw i to im należała się ósma lokata. Natomiast Chicago, to na własnej tafli są jak &#39;Tygrysy&#39; którzy potrafią zrobić miazgę z nie jednego mocnego zespołu, mam na myśli, tutaj również o Wild, który sam Parise, po ostatnim wywiadzie powiedział, że swoja drużyna, wie po co jedzie, po to by zgarnąć wygraną, ale myślę że mimo jego wypowiedzi sam mecz będzie równo emocjonujący i zacięty, uderzam tutaj w over 4.5 bramkowy.. myślę że powinien wejść gdyż sam mecz obu zespołów z pewnością do nudnych nie będzie należał.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Polska, 1 liga
Spotkanie - Okocimski Brzesko - Zawisza Bydgoszcz
Typ - 2 (Hp 1,5:0)
Kurs - 4.50
Buk - Bet365
Analiza :
Zacznę od &quot;gości&quot;, na ten tytuł trzeba mieć wygląd i pieniądze, a tego Zawiszy z pewnością nie brakuje. Z klubem pożegnał się stary Jurij Szatałow wraz ze swoim pomocnikiem z Niemiec Brehmerem, nowa miotła w postaci Tarasiewicza musi wywołać lepszą grę i tym samym zaangażowanie i determinację. To ostatni dzwonek, aby myśleć o awansie do ekstraklasy, a Bydgoszcz, z Bońkiem na czele czeka na to już długie lata.... Przyjezdni w optymalnym składzie, z Abbottem na czele, który już raz pogłębił klub z Brzeska. Zawisza musi znowu odpalić, wiadomo, że nowy (nie znaczy dobry) trener nie zrobi ze składu Bydgoszczan BVB;) z dnia na dzień, ale piłkarze to nie amatorzy i mają potencjał, pewnie sami to czują i tyle.
A gospodarze, nie potrafią u siebie poprostu wygrywać, nie przekonuje mnie również zwycięstwo z Tychami, które chyba dostało sporą zadyszkę i nie chce im sie awansować wyżej. Do tego &quot;piwosze&quot; w osłabieniu, czerwoną kartkę oberwał Smółka. Chyba nie ta klasa...
Raczej wygra Zawisza i spokojnie pokryje HP.
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Oeiras
01.05.2013 14:00
Niculescu - Vesnina
typ: dw 2:0
kurs: 2.62
buk: William Hill
Spotkanie w ramach 1/8 finału WTA Portugal Open. Naprzeciwko siebie staną dwie już doświadczone tenisistki Monica Niculescu i Elena Vesnina.
Rumunka w tym sezonie rozegrała tylko jedno spotkanie na mączce i to w Portugalii wygrywając w pierwszej rundzie z Tamirą Paszek 6:1 6:3. Rozegrała z Austriaczką dobre spotkanie, nie oddała w tym meczu ani razu własnego podania, po pierwszym serwisie miała 73% skuteczności, natomiast po drugim 77%. Monica w tym sezonie jest w niezłej formie, wygrała 19 spotkań przy 8 porażkach. Jej ostatni turniej w Monterrey zakończył się na półfinale w którym przegrała z Pavlyuchenkovą w trzech setach. Wcześniej pokonała jednak Date Krumm, Babos oraz Wickmayer.
Przejdźmy teraz do Rosjanki. Po świetnym początku sezonu w Australii, teraz nie ma już śladu. Szybkie porażki w USA można jeszcze wytłumaczyć, bo tam jej rywalkami były Wozniacki i Sharapova, to jednak przegrana na mączce w Stuttgarcie z Lucic 6:0 6:4, pokazała, że Vesnina jest w słabej formie. Oglądałem w poniedziałek jej spotkanie z Portugalką Koehler. Mimo, że wygrała ten mecz 6:4 6:1 to jednak mnie osobiście nie przekonała. Bardzo słaby serwis, który Rumunka powinna raz po raz atakować, a zwycięstwo zawdzięcza raczej nie swojej świetnej grze, a bardzo słabej postawie reprezentantki gospodarzy, która popełniła o ile się nie mylę dwucyfrową liczbę df-ów.
Jeżeli Monica zagra na swoim dobrym i równym poziomie, a Elena nie poprawi znacząco swojej gry to wydaje mi się, że Rosjanka w tym meczu będzie miała niewiele do powiedzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom