>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 01.05.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Sporting Gijon - Villarreal
Typ Under 1,5
Kurs: 3,40
Sportingbet
Już za nieco ponad godzinę na Estadio El Molinón dojdzie do bardzo ważnego dla obu ekip spotkania. Zagrają ze sobą 19. w tabeli zespół gospodarzy i zajmujący 17. pozycję zespół z El Madrigal. Drużyny te mają odpowiednio 34 i 38 punktów. Z Primera Division spada na pewno Racing Santander, natomiast ekipy od 15-19 wciąż walczą o utrzymanie w najwyższej klasie ligi hiszpańskiej. Obie ekipy notują ostatnio wspaniałe passy. Sporting Gijon przegrał z ostatnich 4 meczów tylko jedno spotkanie, aż trzy natomiast wygrał. CF Villarreal natomiast poniósł porażkę tylko w jednym z ostatnich 8 meczów, a co ciekawe trzy ostatnie gry z udziałem &quot;Żółtej Łodzi Podwodnej&quot; kończyły się wynikiem 1-1. Patrząc na średnią goli i historię pojedynków nigdy nie zagrałbym typu poniżej 1,5 gola. Dziś myślę jednak, że ten typ ma bardzo duże szanse powodzenia. Jeśli goście nie przegrają tego meczu, to ich szanse na utrzymanie znacznie wzrosną, więc przypuszczam, że będą grali bardzo defensywnie. Myślę, że o osłabieniach nie trzeba za dużo pisać: w zespole gospodarzy pauzuje kilku piłkarzy, którzy nie są jednak szczególnie znaczący dla zespołu Sportingu. W drużynie gości nie zagra natomiast Giuseppe Rossi, ale nie jest to oczywiście pierwszy mecz w którym ten zawodnik nie wystąpi. Tak jak już wcześniej spodziewam się bardzo małej ilości goli z uwagi na znaczenie tego meczu. Myślę, że można pograć też 0-0 HT albo dla tych, którzy mniej ryzykują under 2,5 gola.
⛔ 100
 
M 29

mufanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Liverpool - Fulham
Typ: Liverpool(-1)
Kurs: 2,50
Bukmacher: Betclic
Liverpool chyba wreszcie się obudził. Wygrana pucharu Anglii, pokonanie Evertonu także w lidze, ostatnio 3-0 z Norwich. Największą zasługę ma w tym Luis Suarez, który w końcu zaczął trafiać. W ostatnim spotkaniu popisał się nawet hat trickiem. Do wysokiej dyspozycji doszedł także Steven Gerrard i gra The Reds wygląda o wiele lepiej. Dziś na swoim stadionie podejmą Fulham, a więc drużynę, która już o nic nie walczy. Nie grożą im puchary, spadek też nie. Ostatnio zostali zdeklasowani przez Everton aż 4-0 i pewnie nie są w najlepszej kondycji psychicznej. Co prawda statystyki pokazują, że Liverpool zbyt dużo bramek na swoim stadionie nie strzela, ale myślę, że tym razem będzie inaczej. The Reds będą chcieli pokazać dobrą formę i zadowolić w końcu swoich kibiców. Jeśli Clint Dempsey nie pokaże żadnych nadzwyczajnych zagrań to Liverpool powinien dziś wygrać i to bardzo możliwe, że co najmniej dwoma bramkami. Stawiam na 2-0 lub 3-1 dla podopiecznych Dalglisha.
⛔ 100
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Belgrad
Spotkanie: Rosol-Kubot
Typ: 0:2
Kurs: 2.29
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam. Czas na nową rywalizację w miesiącu - maj. Na dziś z dość bogatej oferty wybrałem spotkanie z tenisa. Na kortach ceglastych w Belgradzie o godzinie 20:00 rozpocznie się ( planowo ma się rozpocząć ) ciekawie zapowiadające się spotkanie po między Czechem Lukasem Rosolem a naszym najlepszym tenisistą Łukaszem Kubotem. Faworytem tego spotkanie jest oczywiście Kubot. I tutaj ja, bukmacherzy i wszelcy eksperci są zgodni. Dlaczego akurat Polak ? Przemawia za nim wiele. Obaj tenisiści znają się świetnie. Razem trenowali więc można powiedzieć że znają swoje mocniejsze i słabsze strony. Myślę że więcej mocniejszych stron do zaoferowania ma jednak Łukasz - Polak. Z każdym miesiącem pchnie się oraz wyżej w rankingu ATP i myślę że dziś pewnie pokona Czecha. Co do rankingu to polak zajmuje w nim 50, a Rosol 79 miejsce. Miejmy nadzieje że Łukasz bez większych problemów zakwalifikuje się do następnej rundy.
⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Włochy 1
Napoli - Palermo
Over 3.5 gola
2.45
Bwin

Dzisiaj o godzinie 20:45 zostanie rozegrane drugie spotkanie 36 kolejki. Zmierzy się ze sobą Napoli i Palermo. Gospodarze to 3 drużyna w lidze, a goście plasują się na 14 pozycji w tabeli. Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola. Poniżej kilka zdań na temat dzisiejszego typu.
Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola głównie ze względu na statystyki obu drużyn dotyczące ilości wyników over 3.5 gola w tym sezonie. Gospodarze na 35 meczy mieli aż 14 razy powyżej 3.5 gola. Goście na tyle samo spotkań zaliczyli 12 razy over 3.5 gola. Obie drużyny zaliczają regularnie wysokie wyniki. Napoli ostatni mecz zremisowało 2:2 z Romą, a Palermo zremisowało 1:1 z Catanią. Ostatnie spotkania między Napoli, a Palermo kończyły się wynikami 3:1 i 2:1. Moim zdaniem dzisiaj wynik będzie podobny do dwóch wcześniejszych meczy. Stawiam 4:1 dla gospodarzy.
⛔ 100
 
0rdinarum 17

0rdinarum

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Spotkanie: SSC Napoli - Palermo
Typ: Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola
Kurs:1,70
Bukmacher: Bwin
Analiza: Jak co sezon o tej porze nadchodzą mecze o być, albo nie być. W Serie A na tą chwilę o 3. miejsce gwarantujące grę w kwalifikacjach do LM walczy aż 4/5 zespoły. Rywalizacja nie mała. Napoli posmakowała w tym sezonie gry w LM i jestem przekonany, że nie odpuszczą sobie tego zaszczytu ponownie. Przejdźmy do konkretów. Napoli na 5 ostatnich meczy 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Palermo zanotowało w tym samym czasie 3 remisy i 2 porażki. Ostatni pojedynek tych zespołów zakończył się 3-1 dla dzisiejszych gospodarzy. Goście są jedną z najgorszych drużyn Serie A patrząc pod względem meczy na wyjeździe. Do tego wątpię by gospodarze jako 2 zespół co do strzelonych bramek w lidze nie wykorzystał dziurawej defensywy gości. Goście co do straconych bramek są na samym końcu ligi tylko nad Novara i Genoą. Nie widzę innej opcji jak strzelecki pokaz chociażby Cavaniego, który strzela bramki jak na zawołanie. Liczę na wynik 3-0.
⛔ 100
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Belgrad
Spotkanie: Rosol - Kubot
Typ: poniżej 2,5 seta
Kurs: 1,53
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Kubot versus Rosol, pojedynek dwóch zbliżonych poziomem do siebie zawodników, lecz w lepszej formie aktualnie znajduje się Nasz rodak. Łukasz pokazał się z dobrej strony w Bukareszcie, gdzie stoczył bardzo wyrównany pojedynek z Simonem (późniejszy zwycięzc turnieju), dobrze gra w wymianach, zachowuje zimną głowę. Jego imiennik z Czech początku sezonu na mączce nie może zaliczyć do udanych, porażka z Paire oraz Ruffinem. Jak na swoje warunki fizyczne nie serwuje dobrze (196 cm), inne czynnik tj. gra z głębi kortu, przy siatce, technika po stronie Kubota. H2H 1-1, z tym, że ostatni pojedynek skończył się 6-3 6-3 dla Polaka, pierwsze spotkanie także skończyło się 2-0, lecz na korzyść Czecha.
✅ 53
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom