>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 01.04.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Manchester United - Bayern Monachium
Typ: over 1.5 gola w I połowie
Kurs: 2.37
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam i zapraszam na Old Trafford na pierwsze spotkanie 1/4 LM między miejscowym United i goścmi z Monachium. Mój typ na to spotkanie to powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie. Przed nami dwumecz lecz to już jutro w dużym stopniu roztrzygnie się kwestia awansu, w poprzedniej rundzie gracze Bayernu wygrywając 2-0 w Londynie z Arsenalem przesądzili kwestie awansu. W nadchodzącym meczu Pep będzie chciał zrobić to samo, więc Bayern od początku ruszy do ataku aby jak najszybciej ustawić sobie mecz z drugiej strony D.Moyes i jego podopieczni wiedzą, że jeśli u siebie nie strzelą bramki i nie osiągną dobrego wyniku to nie będą mieli czego szukać w rewanżu co zaowocuje agresywną, ofensywną grą obydwu drużyn. W dotychczasowych spotkaniach Czerwone Diabły zdobyły 7 z 15 swoich goli w pierwszych połowach spotkań, goście z kolei zdobyli 7 z 20 swoich bramek w pierwszej połowie spotkania. Bawarczycy będą chcieli wykrozystać jutro absencję P.Evry i występ na jego pozycji Alexandera Buttnera. Ostatnie spotkanie między tymi drużynami na Old Trafford zakończyło się wynikiem 3-2 dlatego uważam, że mój typ ma rację bytu.
⛔100
 
kudel 296,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Koszykowka &gt; NBA
Godzina: 1:00
Spotkania: Indiana Pacers - San Antonio Spurs
Typ: INDIANA PACERS ML -3,5
Kurs: 3,5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Juz w nocy odbedzie sie mecz pomiedzy tymidruzynami. Faworytem tego spotkania sa goscie, ktorzy maja passe 17 spotkan wygranych z rzedu. Na pewno jest to dosc spore osiagniecie, ale mysle, ze wszystko ma swoj koniec. Uwazam, ze Indiana dobrze dysponowana u siebie wygra z SAS minimum 4 pkt. Indiana to druzyna ktora ma najlepsza obrone w lidze. Na pewno nie pozwoli sie rozpedzic przeciwnikom i sprowadzi ich na ziemie. Indiana ostatnio bardzo slabo wyglada, ale mysle, ze w takim meczu wlasnie i przy swojej publicznoscsi wyjda na wyzyny i pokonaja po swietnym meczy Spursów.
⛔100
 
S 0

stadnior

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - SINGIEL: Monterrey (Meksyk), twarda
Godzina: 18:00
Spotkanie: Vandeweghe, Coco - Wozniacki, Caroline
Typ: Vandeweghe, Coco (+1.5 seta)
Kurs: 2.5
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Zacznę od tego, że obydwie zawodniczki nieźle sobie radzą na twardej nawierzchni. W Miami Amerykanka dotarła do 1/8 finału pokonując m.in. S. Stosur, co uważam za sporą niespodziankę, wyeliminowała ją dopiero zwyciężczyni S. Williams. Wozniacki natomiast odpadła w ćwierćfinale po drodze pokonując niezbyt wymagające dla niej rywalki i ostatecznie przegrywając z N.Li. Myślę, że można było się spodziewać po Dunce trochę więcej, a nawet dojścia do finału. Vandeweghe po udanym turnieju w Miami będzie chciała pokazać, że nie była to chwilowa dobra dyspozycja, a Wozniacki będzie celować w sam szczyt, czyli finał. Spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania między tymi zawodniczkami mimo, że różnica klas między nimi jest dość spora: Dunka 14 miejsce w rankinu WTA, Amerykanka 82. Wierzę, że Vandeweghe znów pokaże pazur i urwie rywalce choć jednego seta, ba pokusił bym się nawet o stwierdzenie, że może wygrać, brakuje mi jednak odwagi i dlatego typuje z handicapem.
⛔100
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker- China Open
Godzina: 08:00
Spotkanie: Peter Ebdon - Jimmy Robertson
Typ: Peter Ebdon
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obaj zawodnicy są bez formy.Zarówno Peter
jak i Jimmy mają problem,aby wygrywać
pojedyncze mecze. Stawiam tutaj na Ebdona
ponieważ w Chinach często wypadał bardzo
dobrze. Jego styl może nudny,ale dla
słabszych rywali niezwykle trudny. Peterowi
na pewno nie zabraknie cierpliwości. Będzie
w swoim stylu męczył każdy punkt. Ta
taktyka może okazać się skuteczna.
Robertson to nie jest zbyt cierpliwy gracz.
Gdy znudzi mu się długa batalia to zacznie
ryzykować i popełniać błędy. Robertson jak
już pisałem jest w słabej dyspozycji. Wygrać
freama w jednym podejściu nie będzie mu
łatwo. Czym dłuższa partia tym większe
szanse Ebdona. Myślę,że Peter wymęczy to
spotkanie.
H2H 1-0 dla Ebdona.
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 4:00
Spotkanie: Los Angeles Kings- Minnesota Wild
Typ: Kings więcej SOG (shots on goal)
Kurs: 1.42
Bukmacher: bwin
Analiza: Kurs kulawy, Wild nie są tacy słabi więc co skłania mnie do grania na Kings?
Po pierwsze sucha statystyka, Kings u siebie średnio 32,4 strzałów na mecz a Wild na wyjazdach zaledwie 27,2 . Różnica wydaje się być duża i taka niewątpliwie jest. W sumie dopiero od niedana zacząłem myśleć nad ewentualnym przebiegiem meczu ponieważ ostatnio różnie z tym bywa. A więc Kings mają o co grać, piastują obecnie 6 miejsce na zachodzie ze stratą &quot;aż&quot; 5 punktów do Hawks. Jest to różnica niewielka, patrząc na formę Hawks jak najbardziej do odrobienia. Ale to nie wszystko. Kings mają rozegrany 1 mecz mniej, jeśli dziś wygrają zmniejszą stratę do Blackhawks i zwiększą szansę na słabszego rywala w 1 rundzie PO. Drużyna Suttera po Igrzyskach gra o wiele lepiej co odzwierciedla bilans 13:3. Na Staples Center po IO grali 8 razy i ani razu nikt nie oddał więcej strzałów od nich. Dziś też powinno być łatwo bo drużyna Wild zbyt lotna nie jest a i tak naprawdę o nic już nie grają.
⛔100
 
robson93 35

robson93

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: New Orleans Pelicans vs Sacramento Kings
Typ: New Orleans Pelicans -4,5
Kurs: 2.0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiejszej nocy dojdzie do kilku ciekawych pojedynków, wybrałem mecz w Nowym Orleanie. Gospodarze wydają się być w niezłej formie na 5 meczy wygrali 4 w tym z Miami gdzie na gre Pelikanów patrzyło się z przyjemnością, goście natomiast nie grają za przyjemnie dla oka a tym bardziej nie za bardzo efektownie zajmują 13 miejsce w konferencji. Na delegacji rozegrali 37 meczy ,przegrywając 27.Pelikany zajmują natomiast 11 miejsce ale dyspnują oni niezłym ,wyrównanym składem i to jak dla mnie za nimi przemawia. Myślę że Davis, Morrow i Evans staną na wysokości zadania i nie dadzą dojść do głosu słabemu Sacramento. Na ich ostatnich 5 meczy na parkiecie w Nowym Orleanie 3 razy zwyciężali gospodarze, dziś będzie podobnie gdyż gospodarze są w niezłej formie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBL - Australia
Godzina: 10:30
Spotkanie: Adelaide 36ers - Melbourne Tigers
Typ: -2.5 Adelaide 26ers
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betgun
Analiza: Jak dla mnie sytuacja jest prosta. Drużyna gospodarzy to typowy team własnego parkietu, wystarczy wspomnieć że na 15 meczy u siebie przegrała tylko 1. I mamy czas playoffów jest to już na pewno inne granie, ale nie zmienia się fakt iż 36 są piekielnie mocne u siebie co potwierdzili w pierwszym meczu wygrywając 101-85. Dzisiaj spodziewam się powtórki, jak nie w takich rozmiarach to pewnego zwycięstwa, gdzie niesieni dopingiem swoich kibiców przechylą szalę zwycięstwa na swoja korzyść. Gospodarze muszą zwyciężyc i mają wszystko ku temu aby to zrobić, myślę że spokojnie przejda do finału i zmierzą się z Perth, takiej szansy aż żal nie wykorzystać. Dla mnie to zdecydowany faworyt i liczę na to że mnie nie zawiodą.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
M 2

melek9

Użytkownik
Dyscyplina:???? Koszykowka &gt; NBA
Godzina: 3:00
Spotkania: Utah Jazz - New York Knicks
Typ: New York Knicks [-3] AH
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze na chwilę obecną maja najgorszy bilans w Konfederacji Zachodniej i jak na razie nic nie wskazuje na jego poprawę. Zaledwie dwa zwycięstwa w ostatnich siedemnastu spotkaniach zdają się to najlepiej potwierdzać. Co prawda grając u siebie podopieczni Corbina staraja się chociażby walczyć z przeciwnikami, jednak każda drużyna grająca &quot;o coś&quot; powinna sobie tutaj bez problemu poradzić.
Wszystkie atuty są dziś po stronie gości, co więcej jeśli podopieczni Mike&#39;a Woodsona wciąż marzą o czołowej ósemce jest do dla nich mecz z serii must-win game.
Typuję dziś pewne zwycięstwo Knicksów, dla odważnych polecam ciut większą linię.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wertico 141

wertico

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20.45
Spotkanie: Manchester United - Bayern Monachium
Typ: Alexander Büttner - żółta kartka
Kurs: 3.45
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Na dziś przygotowałem dla Was prawdziwą perełkę. 25 letni Holender który zagra pod nieobecność Patrica Evry, stanie przed życiowym sprawdzianem. W tym sezonie w barwach United wystąpił w 11 spotkaniach, zaliczając łącznie na boisku 755 min, i łapiąc przy tym 3 żółte kartki. W ostatnim spotkaniu ligowym zagrał pełne 90 minut, i zarobił kartkę bardzo szybko, bo już w 16 minucie. W ten wtorkowy wieczór czeka go arcytrudne zadanie. Na przeciw niego prawdopodobnie wybiegnie Arjen Robben, który rodakowi taryfy ulgowej nie da. Każdy zna umiejętności techniczne Robbena. Jeśli mu &quot;idzie&quot; potrafi pokazywać się cały czas przy piłce, co samo w sobie zakłada, że mój typ jest bardzo prawdopodobny. Kurs który wystawił Batesafe na to spotkanie, wydaje mi się być śmieszny.
Polecam gorąco ten bet.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maite-radar 25,5K

maite-radar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Argentyna - Primera B Nacional
Godz: 1:30
Spotkanie: Defensa y Justicia - Sarmiento Junin
Typ: 2 DNB
Kurs: 5.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Odziwo ktoś już ruszył to spotkanie, tyle że w innym kontekście, ja proponuję bardziej ryzykowny zakład - goście bez remisu. Lider podejmuje ligowego średniaka, co więc skusiło mnie, by zagrać tak a nie inaczej? Po pierwsze to osłabienia w ekipie gospodarzy. Nie do końca wiadomo czy zagra dziś Lucero (sześć bramek w ostatnich czterech meczach!), być może dostanie od trenera szansę regeneracji sił. Obie ekipy w podobnej formie, z ostatnich 10 spotkań poprzegrywali po jednej konfrontacji. Ewentualna wygrana Junin daje im piątą, bardzo prestiżową w kontekście walki o awans pozycję, i skoro rywale stracili w miniony weekend punkty, to goście zapewne nie potrzebują dodatkowej motywacji by zdobyć dziś co najmniej punkt.
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 4:00
Spotkanie: LA - Minnesota
Typ: Kings jedną bramką
Kurs: 3.95 ; Bukmacher: bet365
Analiza:
Ostatnio ładnie nas Phoenix wyrolowali w 3 tercji. Prowadzili 1-0 by przegrac 1-3 (ostatnia brama juz do pustej). Grali właśnie z Wild. Zawiodła przede wszystkim skutecznosc gospodarzy, bo gra gości była senna. Dzis tez tak będzie, bo spotykaja sie dwie defensywne ekipy. Uwazam, ze Kings mają lepszą druzyne niz Phoenix, wiec szansa na ich zwyciestwo jest wyższa niz Coyotes.
Tutaj takze historia spotkan bezposrednich niewiele mowi o zwyciezcy bo jest 5 do 5 czyli faworuzyjemy gospodarza. Co innego wyniki koncowe, bo az 4 razy na ostatnie 6 konczyło się rzutami karnymi i w 5 na 6 ostatnich spotkan decydowała 1 bramka. Under też padł w 4 ostatnich spotkaniach. LA bez kontuzji, Quick w bramce (podstawa). Mysle, ze spokojnie dadzą rade to wygrac,chociazby po dogrywce czy cos.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 4:00
Spotkanie: Ottawa Senators - Carolina Hurricanes
Typ: zdobędzie gola : M. Michalek
Kurs: 4,0 ; Bukmacher: betsafe
Analiza: Na dzisiejszy wieczór wybrałam sobie spotkanie pomiędzy Ottawa a Carolina, a dokładniej nie kto wygra lecz kto zdobędzie bramkę w tym pojedynku . Autorów bramki mam dwóch gdyż zastanawiałam się nad MacArthurem i M.Michalek z Ottawy, lecz niestety muszę wybrać tylko jednego i będzie to M.Michalek . W klasyfikacji strzelców zajmuje 154 miejsce z dorobkiem 37 punktów ( 16 goli i 21 asyst ). Czech ostatnim czasy notuje bardzo dobrą formę i strzela jak na zawołania. Na 5 ostatnich meczy przed własną publicznością w 4 meczach wpisywał się na listę strzelców co miedzy innymi pokazuje ze własna publiczność jeszcze bardziej go napędza do zdobycia bramki, a ostatni mecz z Calgary to dwa trafienia tego gracza już w 1 tercji . Kurs jak na moje bardzo kuszący i warty zagrania bo aż 4,0
⛔100
 
S 17

strange

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - China Open
Godzina: 3:30
Spotkania: Kurt Maflin - Judd Trump
Typ: Kurt Maflin
Kurs: 4.21 ; Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mój pierwszy post, więc witam wszystkich. Nie samą piłką żyje człowiek, przez to też wybrałem do mojej analizy mecz snookera w Pekinie. Kurt Maflin to bardzo nieprzewidywalny zawodnik. Potrafi wygrać z każdym, ale tak samo nikt nie jest z nim bez szans. W przeciągu ostatnich dwóch miesięcy pokonał Marka Sebly&#39;ego 5:3 w German Masters, a w ostatnim chińskim turnieju Haikou World Open Joe Perry&#39;ego 5:1 i Allistera Cartera 5:2. Judd Trump wreszcie w tym roku odnalazł formę (finał German Masters, wygrana w Championship League i ostatnio półfinał PTC Finals), lecz dalej gra nierówno. Po świetnym meczu jednego dnia, w następnym może zagrać bardzo kiepsko (ćwierćfinał i półfinał PTC Finals), a niekiedy nie musimy czekać nawet kilkunastu godzin i Trump prowadząc 4:0 portafi oddać taki mecz 4:5 (3 runda World Open z Higginsem). Co jeszcze może pomóc naturalizowanemu Norwegowi? Zmęczenie Anglika, który jeszcze w sobotnie popołudnie grał mecz w Preston w którym uległ Barry&#39;emu Hawkinsowi 1:4. Kurs 4.21 wydaje mi się godny, aby postawić na underdoga.
ZWROT
 
erdezet 92

erdezet

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka [NBA]
Godzina: 1:30
Spotkanie: Atlanta Hawks - Philadelphia 76ers
Typ: Philadelphia Under 99,5 pkt w meczu
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza: Ok, sprawa jest dosyć prosta i klarowna. Zdecydowanym faworytem tego spotkania oczywiście są gospodarze (kurs ~1.08 na pewno niewarty grania), jednak znalazłem dość ciekawą alternatywę, mianowicie under 99.5 pktów w meczu gości. Spójrzmy na ostatnie mecze Philadelphii na wyjeździe:
Houston Rockets Philadelphia 76ers 120 : 98
San Antonio Spurs Philadelphia 76ers 113 : 91
Chicago Bulls Philadelphia 76ers 91 : 81
Indiana Pacers Philadelphia 76ers 99 : 90
Myśl nasuwa się jedna. Oczywiście zespoły, z ktorymi Philadelphia miala okazję grać na wyjeździe ostatnimi czasy były mocne, mocniejsze od Atlanty, jednakże Atlanta ma dość dobrą defensywę i dodatkowo walczy o play-offy, co powinno jeszcze bardziej zmobilizować defensorów gospodarzy. Typ na pewno warty grania. ????
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maxiu321 103

maxiu321

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Liga Mistrzów.
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester United - Bayern Monachium
Typ: Bayern Monachium -2
Kurs: 3.75 ; Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie Manchesteru z Bayernem,gospodarze cudem awansowali do kolejnej fazy ligi mistrzów pokonując w rewanżu Olympiakos 3-0(2-0 dla OLYMPIAKOSU w 1 meczu),w lidze plasują się na 7 miejscu przegrywając prestiżowe mecze min. z City 0-3 i Liverpoolem również 0-3,goście natomiast w tym sezonie spisują się rewelacyjnie,w lidze na 6 kolejek przed zakończeniem sezonu zapewnili sobie mistrzostwo niemiec,w 1/8 ligi mistrzów wyeliminowali Arsenal (2-0 i 1-1) a teraz na ich drodze stoją czerwone diabły...
Kto nie zagra w meczu :
BAYERN :
Badstuber(rehabilitacja),Alcantara(kontuzja kolana),Dante(kartki).
MANCHESTER :Evans(kontuzja łydki),Evra(kartki),Van Persie(kontuzja kolana).
Braki kadrowe również na korzyść Bayernu.
Podsumowując,moim zdaniem United jako maluch zostanie rozjechany przez niemiecki czołg.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
MU- Bayern
Kto zdobędzie więcej rożnych?: BAYERN
@1,66
bet365
ANALIZA. Witam i zapraszam na ćwierćwinał, jutro mamy dwa ciekawe pojedynki, &quot;wewnątrzhiszpański&quot; i angielsko- niemiecki. Coś czuję, że Barca albo będzie miała spacerek, albo odpadnie (zależy czy Atl. Maryt skupi się na lidze hiszpańskiej, czy na LM, a wg mnie postawią na LM) ale przejdźmy do drugiego spotkania. Co by nie było, MU i Bayern to od razu kojarzy mi się 99&#39; i ta końcówka czerwonych diabłów, a zaczęło się od zdjęcia kapitana Bayernu- Mattheusa, od tego meczu zawsze Bawarczycy chcą udowodnić anglikom, że są lepsi, ostatnio grali 3 lata temu i Bayern awansował dalej ogrywając w Monachium MU 2-1 i ulegli na Old Trafford 2-3- fantastyczna bramka Robbena. Teraz co tu dużo mówić, Manchester jest słabszy niż wtedy, a Bayern dużo silniejszy. Rzuty rożne, to coś co rok temu na Bayern grałem w ciemno i z dobym skutkiem i podejrzewam, że gdyby dzisiaj Bayern prowadził jeszcze Heynckes to kurs na więcej rogów dla Bayernu byłby może 1,2 jak nie mniej, Guardiola zmienił styl gry, to już nie są te siejące spustoszenie skrzydła jak sprzed sezonu, teraz jest to dopieszczona gra podaniami, która usypia kibiców, komentatorów i rywali. Jutro spodziewam się jednak występu i Robbena, i Ribery a jedyne co pewne do występu w środku pola to na pewno brak Thiago, który w sobotę nabawił się kontuzji i również nie wystąpi w rewanżu. Jednak Bayern ma kim grać, a pisząc o sobotnim meczu to proszę pisać, jak grał Bayern, tzn jakim składem, Starke, Contento, Van Bayten, czyli ludzie co praktycznie nie grali w tym sezonie. Dziś powinna wyjść jedenastka, która wg PEP będzie najlepsza i najskuteczniejsza. Wracając do typu, to mimo, że wymiana podań i nidna gra to jednak są efekty tej gry, jak się gra na trzydziestym metrze od bramki przeciwnika to każda piłka dograna w pole karne może zakończyć się rogiem, poza tym strzały zza pola karnego, które albo rykoszetem od obrońcy wyjdą na rzut rożny, albo de Gea sparuje piłkę za linię końcową. teraz to samo co wyżej, tylko indywidualnych akcjach skrzydłowych- głównie Robbena. Wrzutki w pole karne na Mandzu przerywane przez obrońców. A obrona jaka jest w MU każdy wie, w środku też nie najlepiej, ogólnie to największe prawdopodobiestwo na najlepszego zawodnika czerwonych diabłów w meczu ma szanse de Gea, ewentualnie Ronney. Przy takiej dominacji Bayernu spodziewam się również dużej ilości kartek dla gospodarzy, bo jak będą biegać prawie 90 minut za piłką nie mając jej w posiadaniu to jednak będzie dochpdziło do desperackich prób przejęcia piłki. Teraz słowo o wyniku to spodziewam się wygrania gości z zachowaniem czystego konta. POWODZENIA I POZDRAWIAM
⛔ 100/ zapis
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona- Atletico Madryt
Typ: Messi strzeli 2 lub więcej goli
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak dla mnie kurs przesadzony i to mocno na to, że Argentyńczyk ustrzeli dwa gole w meczu. Rok 2013 poszedł w zapomnienie, Messi walczył z kontuzjami i więcej czasu spędzał na stole u fizjoterapeutów niż na treningach. Dziś jednak nie ma już śladu po tamtych problemach i &quot;Atomowa Pchła&quot; wróciła do swojej najlepszej dyspozycji. W ostatnim czasie świetne występy potwierdzają jedynie moje słowa. To znowu ten sam Messi, który kiedy dorywa piłkę sieje popłoch w szeregach defensywnych rywali. Do tego jest on stałym egzekutorem rzutów karnych, co robi w ostatnim czasie bardzo pewnie, a także rzutów wolnych, z których potrafi zawinąć jak mało kto. Dla Argentyńczyka właściwie nie ma różnicy czy gra przeciwko obrońcom Realu, Espanyolu, Atletico czy Manchesteru City. Wiem, że Atletico to świetna drużyna, że rozgrywa jeden z najlepszych sezonów w historii klubu i że w tym sezonie w 3 meczach z Barcą udało jej się zremisować trzykrotnie (1:1, 0:0, 0:0), ale należy dodać, że w żadnym z tych meczów Barcelona nie była w pełni formy lub też nie mogła skorzystać ze swoich najlepszych zawodników (Messi, Neymar). Dziś nie tyle co liczę na świetny występ Argentyńczyka, co jestem niemal go pewny.
⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja, Championschip
Godzina: 19:00
Spotkanie: Greenock Morton - Dumbarton
Typ: Dumbarton
Kurs: 2,00 ; bwin

Na zapleczu szkockiej Premier League dojdzie dzisiaj do pojedynku Morton z Dumbarton. Ja zdecydowanie stawiam tutaj na drużynę gości. Gospodarze to zdecydowanie najsłabsza ekipa szkockiej Championschips. Zajmują ostatnią pozycję z zaledwie szesnastoma punktami. Do zajmującego dziewiąta pozycję Cowdenbeath tracą aż siedemnaście oczek. Mają najsłabszą ofensywę w lidze, strzelili tylko dwadzieścia trzy bramki w trzydziestu spotkaniach. Ciężko znaleźć w ekipie gracza który miał by więcej trafień niż pięć. Jedynie szkocki trzydziestoletni napastnik Dougie Imrie ma ich właśnie tyle na koncie. Ostatni wygrany ligowy pojedynek miał miejsce w połowie stycznia tego roku. Ostatnie sześć spotkań to same porażki i strzelone zaledwie cztery bramki. Goście z Dumbarton to ligowy średniak nie grozi im ani spadek ani też i nie walczą już o awans. Ostatni ich ligowy pojedynek to wyjazdowe zwycięstwo z Livingston zespołem który jest o jedno miejsce wyżej w ligowej tabeli. Goście jak dotąd na wyjazdach zremisowali tylko raz więc zazwyczaj grają o komplet punktów. Dzisiaj zatem będą walczyć o wygraną. W zespole ma też kto strzelać gole. Ostatnio formą błyszczy młody dziewiętnastoletni napastnik Chris Kane który dziewięciokrotnie trafiał do siatki rywala. Są też Mitchel Megginson oraz Bryan Prunty którzy to mają w sumie piętnaście trafień. Dumbarton z takim rywalem jak dzisiaj musi wygrać i zapewne tak się stanie.
⛔100
 
W 52

willywow

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Francja, LNB
Godzina:
20:50
Spotkanie: Chalon/Saone - Limoges
Typ: 2
Kurs: 2.85
Bukmacher: Unibet
Analiza
: Witam! Na dzisiaj wybrałem spotkanie francuskiej ligi koszykówki pomiędzy Chalon/Saone, a Limoges. Obie drużyny zajmują miejsca premiowane play-off&#39;ami ligi LNB. Uważam, że Limoges wygra ten mecz z wielu powodów. Pierwszym powodem dla którego powinni to spotkanie wygrać jest rozstawienie w play-off&#39;ach z 1 miejsca, a żeby je utrzymać muszą konsekwentnie wygrywać wszystkie spotkania. Drugim powodem jest to, że przeciwnik Limoges czyli Chalon/Saone potrafi wygrywać jedynie z drużynami z niższych pozycji, więc uważam, że będą mieli problem by wygrać z liderem. Ostatnim powodem, a zarazem najważniejszym jest pierwszy mecz tych drużyn, który zakończył się wynikiem 92-88 na korzyść Limoges, ale po 3-ech kwartach na tablicy widniał wynik 71-59 dla Limoges, więc trener wpuścił zawodników rezerwowych na parkiet i skończyło się jedynie 4-oma punktami przewagi na koniec spotkania.
⛔100
 
A 19

adamlec123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League One
Godzina: 20:45
Spotkanie: Stevenage - Wolves
Typ: 2 ; Kurs: 1.69
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Witam, na dzisiaj proponuje mecz z angielskiej League One. Spotkają się w nim drużyna zamykające tabele czyli Stevenage i obecny lider Wolves. Gospodarze w dotychczasowych 39 meczach zgromadzili jedynie 38 punktów, co przy 86 punktach zdobytych w takiej samej ilości meczów przez gości jest wynikiem bardzo skromnym. Bilans Stevenage u siebie to 6-4-9 i bramki na poziomie 23:26. Wolves natomiast na wyjeździe 12-4-3 i bramki 35:14. Kolejna statystka na korzyść gości. Ostatnie 5 meczy to 3 porażki i 2 remisy drużyny gospodarzy. Wolves 3 wygrane, 1 remis i 1 porażka. Warto zaznaczyć, że 3 wygrane miały miejsce w 3 ostatnich meczach, co świadczy o ich dobrej formie. Krótko ale według mnie nie ma co się bardzo rozpisywać, Wolves są zdecydowanym faworytem tego meczu i powinni spokojnie to wygrać i umocnić się na pozycji lidera.
Na koniec jeszcze H2H, które również przemawia za gośćmi tabeli:

02.11.13 Wolves 2-0 Stevenage
Polecam granie na Wolves, według mnie typ powinien spokojnie wejść a i kurs nie najgorszy, pozdrawiam!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom