>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dawida:) bah ss

k3mal 21

k3mal

Użytkownik
Już wiem wszystko, ludzi w chu*a tylko nie rób bo grasz &#39;na niby&#39;
Oto wyniki Twoich 2 zakładów systemowych:

bet-at.home.pl &gt; Logowanie jako gość (góra ekranu) &gt; Zarządzanie kontem (góra ekranu) &gt; Zakłady sportowe (lewa kolumna) i możecie szukać tych kuponów wg daty i godziny
 
crazyiwan 55

crazyiwan

Użytkownik
Już wiem wszystko, ludzi w chu*a tylko nie rób bo grasz &#39;na niby&#39;
Oto wyniki Twoich 2 zakładów systemowych:

bet-at.home.pl &gt; Logowanie jako gość (góra ekranu) &gt; Zarządzanie kontem (góra ekranu) &gt; Zakłady sportowe (lewa kolumna) i możecie szukać tych kuponów wg daty i godziny
typ gra kupony za 50 zl i nagle robi idiotyczne tasmy za 8 kafli z kursami 300? realne
 
D 3

dawid181990

Użytkownik
Jezu dzieci. Czy to nie widać ze grane na gościu? mam wam tłumaczyć po kolei czy tak trudno się domyślić? i proszę mi tu nie używać ordynarnych slow w imieniu mojej osoby.
Tylko dzieci umią się zniżać do takiego poziomu.
Czy może jest ktoś taki kto pomyślał, że gra sobie bo coś chce sprawdzić?
Nie gram tego dla was tylko dla siebie. Widać do kiedy grałem a kiedy zacząłem coś sprawdzać no nie?
 
k3mal 21

k3mal

Użytkownik
Witam. Chciałbym podzielić się z wami moimi kuponami ????
Będę wklejał zdjęcia z bet at home z zagranym i później rozliczonym kuponem.
Pozdrawiam ????
Edytujemy ???? Dodaje jeszcze typy live ???? Zapraszam do śledzenia ????​
W 1 poście widać co napisałeś, masz pogrubione - nie jest to jednoznaczne czy grasz na serio czy nie.
Ale wypadałoby napisać, żeby nie wprowadzać ludzi w błąd. Jeden będzie myslałem, że obstawiasz real cash, a drugi że to są tylko Twoje typy, rozumiesz?
Tylko dzieci umią się zniżać do takiego poziomu.
Z tymi dziećmi to się ogarnij, bo jest tutaj wiele osób starszych od Ciebie i z duża wiedzą. I nie pisze się &#39;umią&#39; tylko &#39;potrafią&#39; imho.
Tyle z mojej strony. Napisz do admina/moda żeby wywalił zbędny spam z tematu, dodaj notkę o zakazie komentowania i prowadź sobie go dalej.
 
D 3

dawid181990

Użytkownik
Apropo tych dzieci... To czy ja to napisałem do wszystkich z forum? Było to do Ciebie i Typerwielki... Dorosły człowiek tak sie nie wypowiada publicznie. Dziekuje dowidzenia. Admin usuń niepotrzebne komentarze
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
dajesz swoje typy z bet at home jako &quot;gość&quot; za takie stawki i to dla Ciebie jest tylko zabawa a nie masz realnej kasy. Tutaj na forum są ludzie którzy grają za realne pieniądze i podają swoje typy z których ktoś korzysta. A Ty nie wiem po co wklejasz swoje print screeny jak to wszystko jest gra na &quot; zapałki &quot;.
 
typerwielki 14

typerwielki

Użytkownik
dajesz swoje typy z bet at home jako &quot;gość&quot; za takie stawki i to dla Ciebie jest tylko zabawa a nie masz realnej kasy. Tutaj na forum są ludzie którzy grają za realne pieniądze i podają swoje typy z których ktoś korzysta. A Ty nie wiem po co wklejasz swoje print screeny jak to wszystko jest gra na &quot; zapałki &quot;.

Potem powie znajomemu, ze wygral 200k zl na bahu ????
 
D 3

dawid181990

Użytkownik
chyba wyraźnie jest napisane ze sobie coś sprawdzam no nie? i nikt nikomu nie karze korzystać z tego. daje rękę uciąć ze większość osób gra za &#39;&#39;zapałki&#39;&#39; wiec nie wmawiaj mi ze każdy z forum inwestuje pieniądze w bukmacherke ???? Nie raz przeglądałem tematy innych i nikt mi tego nie wmówi. Więc doczep się połowy osób z forum, że graja na niby. A jeśli jesteś inteligentny to po co gość z kasa miałby tak o przegrywać takie pieniądze??? logika synu
 
Do góry Bottom