>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy CS:GO

F 26

forero

Użytkownik
Cześć, zainspirowany głupotami jakie niektórzy piszą odnośnie zbliżających się meczów w CS:GO, postanowiłem założyć swój temat ze statystykami. Typuję sporo meczów w CS:GO, oglądam znacznie więcej, trochę się na tym znam i chciałbym spróbować swoich sił na dłuższa metę.
Data i miejsce: 17-23 października; Moskwa, Rosja
Pula nagród: 500 000$
System rozgrywek: Turniej EPICENTER: Moscow podzielony jest na dwa etapy:
W fazie grupowej obowiązywał będzie system round robin, a wszystkie mecze rozgrywane będą w trybie best of two. Najlepszy zespół awansuje do półfinałów, a drużyny z drugiego i trzeciego miejsca trafią do ćwierćfinałów.
Podczas fazy pucharowej wykorzystana zostanie drabinka pojedynczej eliminacji. Wszystkie mecze będą rozgrywane w systemie best of three.
Teamy i składy:
Fnatic olofmeister, dennis, wenton, twist, Lekr0, Jumpy (trener)
G2 Esports shox, SmithZz, ScreaM, RpK, bodyy, NiaK (trener)
Natus Vincere Edward, GuardiaN, flamie, seized, s1mple, starix (trener)
Ninjas in Pyjamas Xizt, GeT_RiGhT, f0rest, friberg, Maikelele, THREAT (trener)
SK Gaming FalleN, fer, coldzera, fnx, TACO
Virtus.pro TaZ, NEO, pashaBiceps, Snax, byali, kuben (trener)
HellRaisers ANGE1, STYKO, Zero, bondik, DeadFox, Johnta (trener)
Team Dignitas MSL, k0nfig, RUBINO, cajunb, Magiskb0Y, ruggah (trener)
 
F 26

forero

Użytkownik
#1 EPICENTER MOSCOW
Dubel
NIP-Dignitas: Dignitas +1,5
Na&#39;Vi-G2: G2 +1,5
2.25 B365
6/10

✅✅✅
Zysk: 7,5j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
F 26

forero

Użytkownik
#2 EPICENTER MOSCOW
Dubel
G2-Dignitas: Dignitas +1,5
NiP-Na&#39;Vi: NiP +1,5
1.97 B365
6/10

✅✅✅

Zysk: 5,82j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arkpra 15

arkpra

Użytkownik
Super temat. Czy moje obawy związane z Twoim avatarem o faworyzowanie Virtus Pro są zasadne i lepiej nie uwzględniać Twoich typów jak PL grają? Dla niektórych przywiązanie do drużyny potrafi przyćmić zdrowy rozsądek. Czy też podchodzisz chłodno do tematu i jak PL mają słabszy turniej i mapy to stawiasz na ich przeciwników?
Pozdrawiam i życzę powodzenia w typach
 
F 26

forero

Użytkownik
Cześć Arkpra, w żadnym stopniu nie faworyzuję VP, po prostu mam ich trochę za reprezentację naszego kraju, mocno im kibicuję, ale na pewno nie zamierzam tracić przez nich pieniędzy. Osoby, które interesują się esportem pewnie wiedzą, że Virtusi grają strasznie nierówno przez internet i raczej nie ma co na nich stawiać. Jednak na lanie w dużym stopniu to się zmienia... zresztą nie będę się rozpisywał, po prostu nie faworyzuję VP ????
 
F 26

forero

Użytkownik
#3 EPICENTER MOSCOW
Singiel
VP-fnatic: &quot;Remis&quot; (znaczy 1:1 w mapach)
2.00 B365
2/10

✅✅✅

Zysk: 2j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arkpra 15

arkpra

Użytkownik
Taka drobna uwaga z mojej strony warto byłoby podawać godzinę spotkania, by ludzie wiedzieli czy przepadło czy się jeszcze załapią i warto szukać ????
 
F 26

forero

Użytkownik
Arkpra, ok będę podawał datę i godzinę ???? Wrzuciłem typ 10 minut przed startem, ponieważ czekałem aż wybiorą mapy na których zagrają.
 
arkpra 15

arkpra

Użytkownik
Dziękuje dobry człowieku. To nieprzewidywalne VP. Nawet przegrać nie potrafią kiedy maja :/ Powodzenia i już się nie odzywam żeby nie zaśmiecać wątku.
 
F 26

forero

Użytkownik
#4 EPICENTER MOSCOW
Dubel -
11:00 22.10.16
G2-SK: SK win
Fnatic-Dignitas: Dignitas +1,5
1.80 B365
6/10

✅✅✅
Zysk: 4,8j
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Na razie bardzo ładne wejście w temat. Oby tak dalej, a przy typach przede wszystkim na Virtusów czy też Kinguin życzę permanentnych plusów ;)
 
F 26

forero

Użytkownik
Arkpra, Kuchcik dziękuję za miłe słowo.
Odnośnie BO3 Immortals vs FaZe to nie mam jakiegoś pewnego typu, aby ryzykować wasze pieniądze. Jeśli już, to będę obstawiał to późniejsze spotkanie Cloud9 kontra wygrany z Immortals/FaZe, wtedy wrzucę tutaj kupon przed spotkaniem ????
Aktualnie czekam aż B365 doda do systemu drugi jutrzejszy półfinał i wtedy wrzucę kupon + postaram się napisać jakąś analizę.
 
F 26

forero

Użytkownik
#5 EPICENTER MOSCOW
Dubel -
11:00 23.10.16
VP-SK: VP +1,5
Na&#39;Vi-Dignitas:
Na&#39;Vi win
2.04 B365
6/10
Strata: 6j

Jutro dwa półfinały BO3, rozpoczynając swoją krótką analizę muszę przypomnieć, że zarówno gracze VP jak i Na&#39;Vi mieli aż trzy dni przerwy, przez które niewątpliwie intensywnie przygotowali się pod swoje półfinały, pewnie chłopaki z VP, z Na&#39;vi może trochę mniej, domyślali się z kim przyjdzie im się jutro zmierzyć.
VP vs SK, w tym meczu wszystko może się zdarzyć, jednak moim zdaniem będzie to bardzo wyrównany mecz, które dostarczy nam sporą dawkę emocji ???? O spotkaniu w fazie grupowej oczywiście trzeba zapomnieć, jutrzejszy półfinał może zarówno wygrać VP jak i SK. Fanów VP może jednak niepokoić fakt, że przeciętnie radzący sobie główny snajper drużyny SK - FalleN, w końcu odpalił się i w dzisiejszym ćwierćfinale pokazał się z bardzo dobrej strony. Nie przewiduję jednak, aby to spotkanie zakończyło się klęską VP aż 0:2, dlatego moim zdaniem +1,5 mapy dla VP w tym pojedynku jest dość bezpiecznym rozwiązaniem.
Na&#39;Vi vs Dignitas, drugi półfinał będzie raczej mniej wyrównany, oczywiście na korzyść Na&#39;Vi. Gdyby nie s1mple ten mecz byłby mniej jednostronny, jednak to Na&#39;vi w swoich szeregach posiada najlepiej strzelającego gracza w tym turnieju (Rating 1.44!). Dodatkowo dodać trzeba, że chłopaki z Na&#39;Vi, byli w Moskwie już tydzień przed rozpoczęciem turnieju i codziennie przez ten czas trenowali. PS. Na&#39;Vi ma też bardzo słabo radzącego sobie flamie&#39;go, ale myślę, że gorzej już być nie może i jutro ten zawodnik pokaże się z trochę lepszej strony. ????

Co do finału, mam nadzieję, że będzie to VP vs Na&#39;Vi, na uwadze trzeba mieć, że gracze z drugiego półfinału nie będą mieli możliwości odpoczynku, ponieważ finał odbywa się chwilę później, chociaż niektórzy mogą mieć to za zaletę, ale ja mam nadzieję, że Dignitas porządnie ich wymęczy. ???? Jeśli będę miał dla Was jakiś typ na jutrzejszy finał, to na pewno pojawi się tutaj przed samym meczem. Pozdrawiam.
 
arkpra 15

arkpra

Użytkownik
#5 EPICENTER MOSCOW
Dubel -
11:00 23.10.16
VP-SK: VP +1,5
Na&#39;Vi-Dignitas: Na&#39;Vi win
2.04 B365
6/10

Na&#39;Vi vs Dignitas, drugi półfinał będzie raczej mniej wyrównany, oczywiście na korzyść Na&#39;Vi. Gdyby nie s1mple ten mecz byłby mniej jednostronny, jednak to Na&#39;vi w swoich szeregach posiada najlepiej strzelającego gracza w tym turnieju (Rating 1.44!). Dodatkowo dodać trzeba, że chłopaki z Na&#39;Vi, byli w Moskwie już tydzień przed rozpoczęciem turnieju i codziennie przez ten czas trenowali. PS. Na&#39;Vi ma też bardzo słabo radzącego sobie flamie&#39;go, ale myślę, że gorzej już być nie może i jutro ten zawodnik pokaże się z trochę lepszej strony. ????

.


Nie myślisz, że Navi bezie tu miało problem z mapami? Nie do końca to jest po myśli Navi. Navi usunie cache zostaną nuke i cobble. A tu duże prawdopodobieństwo ze Dignitas weźmie cobble bo to jedna z ich najlepszych map, a na niej Navi troszkę zasysają. Natomiast Dignitas z pewnością usuną train lub dust2. Tak czy inaczej myślę że 1 mapę Dignitas powinno z duża pewnością łyknąć może warto zagrać to +1,5 handi?
 
F 26

forero

Użytkownik
Raczej nie warto +1,5 ponieważ Na&#39;Vi może wygrać 2:0, chociaż liczę na 2:1 i tak stawiałem (nie podaję tu wszystkiego co gram). Kurs na wygraną Na&#39;Vi i +1,5 Dignitas jest taki sam, nie przewiduję wygranej duńskiego zespołu, więc mimo wszystko chyba troszkę bezpieczniej jest grać Na&#39;Vi win. PS. Wczoraj stawiałem na Na&#39;Vi win i mam to po kursie 1.57, a teraz jest 1.44.
 
F 26

forero

Użytkownik
UFF VP doprowadza czasem z lekka do zawału ...
Z VP zawsze tak jest ???? Pisałem wczoraj, że FalleN zaczął strzelać, sprawia nam chłopak sporo problemów. Moim zdaniem na ostatniej mapie 60-40 dla SK, ale trzymam kciuki za naszych. ????
 
Do góry Bottom