>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

TYPY CS:GO - ROK 2023

Status
Zamknięty.
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
Monte - Navi: Wygrana Navi @ 1,42 ✅
Ktoś w końcu musi powtrzymać Monte, które wcale nie wygląda tak dobrze, jak wskazywałyby na to wyniki. Vitality oczywiście w nie tak dalekich czasach świetności naprawdę pokazywało klasę, ale jak dla mnie - po ich dyspozycji w EPL nic po tym nie zostało. Jak wiadomo, ruszyli oni CS2 i chyba to obiło się na wynikach, które znacząco odbiegają od tego, do czego nas ostatnimi czasy przyzwyczaili. Jak dla mnie - z tego względu wygrana Monte z Vitality jest do wyjaśnienia, zupełnie do wytłumaczenia - ona nie jest żadnym świadectwem dobrej gry, a zwracając dodatkowo uwagę na ich początkowe problemy w EPL, których porządna drużyna po prostu mieć nie powinna, to naprawdę ciężko mi iść w ich stronę w meczu z naprawdę fajną drużyną, jaką jest NaVi.
Post automatycznie złączony:

ENCE - MOUZ: Wygrana ENCE @ 1,78 ❌
No nie, to inferno wygrane z G2 i to jeszcze w tak wysokiej przewadze to naprawdę nieporozumienie.
Z przebiegu meczu - szczególnie na początku - było widać naprawdę sporo szczęścia po stronie MOUZ, bo ile grają fajny turniej, to jednak nie jest to jakaś topowa dyspozycja na pójście na finał całej Pro Ligi. Ogromnie zaskakiwali patrząc na rezultaty meczów, wygrali z fatalnym ostatnio FaZe, wygrali z mocnym G2 za co oczywiście szacunek, ale naprawdę na ostatniej mapie mieli tam furę szczęścia, szczególnie na początku mapy. To nie był jakościowy CS, który mógł robić szczególne wrażenie na poziomie topki. ENCE jest dużo mocniejsze jak dla mnie i widzę ich w finale z NaVi.
Post automatycznie złączony:

Swoją drogą, niesamowicie zaskakujące rozstrzygnięcia ma ten turniej i z tego miejsca skromnie zapraszam do dyskusji względem tego, co nas wszystkich najbardziej zaskoczyło i jak widzimy ten turniej dalej - dyskusja z różnymi punktami widzenia zawsze usprawnia analizę i jakość wyciąganych wniosków, a co za tym idzie - skuteczność naszych typów :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Ence win + Navi win @ 2,60

Piękny dubelek. Dopiszę parę słów jak znajdę czas, na chwilę obecną wjeżdżam w to bez zastanowienia.
Niestety nie zdążę dopisać. Nadal nie pruskiej zachwytów nad Mouz, które po ograniu tragicznej podkreślam tragicznej Furii, ograniu tragicznego Faze, wczoraj mieli mnóstwo szczęścia w starciu z G2, natomiast dziś już solidne Ence, które po prostu to w końcu weźmie a Mouz w końcu odbije się od ściany.
Simple już pisałem, że ma ochotę na tą pro lige i nie wierzę, że nie znajdzie się w finale po przegranej z Monte. Król jest jeden i wprowadzi Navi do finału.
 
Ostatnia edycja:
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Jak dla mnie granie Navi po kursie coś koło 1,35 jest bez sensu. Jak spojrzymy na ostatnie mecze to wygrali z 5yclone które obiektywnie jest słabsza drużyna od europejskiego topu, z Apeks które po odejściu kubena jest w słabej formie, z Faze które jest bez formy i z EF - tu spoko. Ale czy powinno to stawiać ich w roli takiego faworyta? Monte jest niedoceniane, w tym roku już ograli „stare” Navi wiec dlaczego nie mogą tego powtórzyć? Pokonali Vitality które jakiś czas temu przejchalo się po Navi. Mimo wszystko wole zagrać coś w kierunku Monte, trochę pod prąd🙂

Monte @2,69

Co do Ence to po takim kursie tez raczej pójdę w ich stronę, Mouz świetna forma, ale tu może być ściana🙂
 
Ostatnia edycja:
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
tak jak wczoraj pisałem, nie ma co składać na formę rywali Mouz lub to że maja szczęscie. Tak maja szczescie bo szczescie sprzyja lepszym. Graja na Pro Lidze najlepiej ze wszystkich druzyn. Dziś miała byc sciana i była ale to Ence sie od niej odbiło.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Gram konsekwentnie Mouz od pierwszej rundy i ciągle zielono. Szkoda, że buki się w końcu zorientowały, że coś jest nie tak i na finał ten kurs nie jest już aż tak bardzo atrakcyjny
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Navi vs Mouz / Navi wygra @ 1,97 pinnacle
Klapa, brawo dla Mouz za tą pro

Nie no, jestem w pozytywnym szoku. Grał bym GRUBO Navi nawet po 1,60 a tu coś takiego. Dla mnie jest to bet tygodnia i nikt mnie nie przekona że jest inaczej. Pisałem, że Simple ma ogromną ochotę na Pro ligę i on sobie to po prostu bierze. Zagrało Mouz świetne spotkanie z Ence, ale zagranie tak samo jak wczoraj, jak z G2 itd nie wystarczy dziś na Navi. Nie mam zbytnio czasu, aby się rozpisywać, ale ja osobiście mocno wjeżdżam w Navi. Nie daje większych szans Mouz w bo5 z królem i jego ekipą.
 
Ostatnia edycja:
K 153

knax

Użytkownik
Navi vs Mouz / Navi wygra @ 1,97 pinnacle

Nie no, jestem w pozytywnym szoku. Grał bym GRUBO Navi nawet po 1,60 a tu coś takiego. Dla mnie jest to bet tygodnia i nikt mnie nie przekona że jest inaczej. Pisałem, że Simple ma ogromną ochotę na Pro ligę i on sobie to po prostu bierze. Zagrało Mouz świetne spotkanie z Ence, ale zagranie tak samo jak wczoraj, jak z G2 itd nie wystarczy dziś na Navi. Nie mam zbytnio czasu, aby się rozpisywać, ale ja osobiście mocno wjeżdżam w Navi. Nie daje większych szans Mouz w bo5 z królem i jego ekipą.
na betfan na mapy handi +1,5 jest taki kurs na Navi - czy to jakiś błąd ?
1696152762460.png
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Navi vs Mouz / Navi wygra @ 1,97 pinnacle

Nie no, jestem w pozytywnym szoku. Grał bym GRUBO Navi nawet po 1,60 a tu coś takiego. Dla mnie jest to bet tygodnia i nikt mnie nie przekona że jest inaczej. Pisałem, że Simple ma ogromną ochotę na Pro ligę i on sobie to po prostu bierze. Zagrało Mouz świetne spotkanie z Ence, ale zagranie tak samo jak wczoraj, jak z G2 itd nie wystarczy dziś na Navi. Nie mam zbytnio czasu, aby się rozpisywać, ale ja osobiście mocno wjeżdżam w Navi. Nie daje większych szans Mouz w bo5 z królem i jego ekipą.
Nie jestem ekspertem z tej dziedziny sportu, ale luźno to już miało według Ciebie Mouz przegrać w poprzedniej rundzie. Mało przekonujące jest to co napisałeś typując final. Niezależnie od tego jak się to skończy. Mouz gra tutaj dobrze i szanse są 50/50 a Ty napisałeś to w taki sposób jakby porównując to do piłki nożnej grał Real Madryt z Legią Warszawa
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Nie jestem ekspertem z tej dziedziny sportu, ale luźno to już miało według Ciebie Mouz przegrać w poprzedniej rundzie. Mało przekonujące jest to co napisałeś typując final. Niezależnie od tego jak się to skończy. Mouz gra tutaj dobrze i szanse są 50/50 a Ty napisałeś to w taki sposób jakby porównując to do piłki nożnej grał Real Madryt z Legią Warszawa
Niestety nie mam czasu bo z trasy, gdybym miał chwilę to bym inaczej to przedstawił, ale dla mnie to nie jest żadne 50/50. Daje tutaj 70/30 dla Navi i każdy gra i myśli co chce, dla mnie zwycięstwo Navi dziś to bet tygodnia i grubo uderzam.
 
M 2,1K

maciek2510

Użytkownik
Mouz gra dobrze, ale to NaVi nie straciło mapy w 5 ostatnich spotkaniach. Torzsi, frozen czy xertioN wyróżniają się, ale to s1mple, b1t i IM maja lepsze statystyki na przestrzeni ostatnich spotkań. Nie wiem dlaczego myszy są faworytem, ale
Ja również pobieram NaVi @2,03 w goplusbet.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Rzeczywiście potężne to Navi. Czasem lepiej się na czymś nie znać i iść za forma drużyny, niż sugerować się jakimś typem co co jest niby w formie i do jakieś tam pro ligi chce się dostać
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Tak sie kończą wasze naciągane i życzeniowe analizy. Ze ktoś dochodzi do finału, bo inni są słabi. Typowe analizy pod własny typ. Mecz sie nie skończył i sam chce żeby Navi to wygrało, ale będzie mega ciężko.
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Nie ma szans ze navi wygra xD s0mple gra gorzej od Aleksiba to nie moze sie udac. Nie w tym uniwersum
Post automatycznie złączony:

Nie ma szans ze navi wygra xD s0mple gra gorzej od Aleksiba to nie moze sie udac. Nie w tym uniwersum
edit: zeby nie bylo tez jestem za navi, ale wkurw... mnie to gadanie że bet tygodnia 1.90 na navi ... przeciez to był mecz 50/50 jak nie 60/40 na korzysc Mouz, rozgnietli g2, ence itp.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Ludzie wy serio się sugerujecie tym co pisze corek xD? Chyba nie lubicie swoich pieniędzy. Wystarczy wejść do jego tematu z kuponami gdzie jest wszystko na czerwono a nie płakać teraz i wylewać żale
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Ludzie wy serio się sugerujecie tym co pisze corek xD? Chyba nie lubicie swoich pieniędzy. Wystarczy wejść do jego działu z kuponami gdzie jest wszystko na czerwono a nie płakać teraz i wylewać żale
Od poczatku do końca konsekwentnie typowałem Mouz, a moja wiedza w zakresie e sportu nie jest nawet w 10 % na poziomie ludzi z tego działu. Tak, czy inaczej najlepsze było "BET TYGODNIA" "GRAM GRUBO"
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom