>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

TYPY CS:GO - ROK 2023

Status
Zamknięty.
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
Oczywiście najwięcej mają do powiedzenia ci, którzy sami nie ujawniają swoich typów czy analiz :D
Jeżeli dla kogoś dzisiejsza propozycja była tak bardzo absurdalna, to czemu nic w tym temacie nie napisał przed meczem? W ten sposób mógłby podważyć czyjąś wiedzę i pokazać swoją wyższość. Jeszcze rozumiem Cabrona, który jakoś jednak zanegował tę analizę przed meczem, ale tzw. eksperci po fakcie jak zwykle w typowej dla siebie formie :D

Osobiście tego meczu nie ruszałem - bo mecz do typowania mocno niewdzięczny - ale jeśli miałbym go typować, to pewnie też poszedłbym w stronę NaVi. Ogólnie cała ta edycja Pro Ligi miała mega zaskakujące rozstrzygnięcia, więc jeżeli ktoś już jakiś czas siedzi w CSie i ocenia kogoś tylko przez pryzmat tych ostatnich typów, no to większego pojęcia o bukmacherce nie ma, skoro ocenia skuteczność na tak małej próbce danych zupełnie ignorując całokształt.
Przecież gdyby jeden z drugim porównał swoją skuteczność do Corka z tego wątku, to na przestrzeni całego roku z całą pewnością zarobiłby dużo więcej, niż na swoich ekskluzywnych, dostępnych dla nikogo poza bukmacherem typach - z których najbardziej cieszy się właśnie jeden czy drugi bukmacher.
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
'Corek 207,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Oczywiście najwięcej mają do powiedzenia ci, którzy sami nie ujawniają swoich typów czy analiz :D
Jeżeli dla kogoś dzisiejsza propozycja była tak bardzo absurdalna, to czemu nic w tym temacie nie napisał przed meczem? W ten sposób mógłby podważyć czyjąś wiedzę i pokazać swoją wyższość. Jeszcze rozumiem Cabrona, który jakoś jednak zanegował tę analizę przed meczem, ale tzw. eksperci po fakcie jak zwykle w typowej dla siebie formie :D

Osobiście tego meczu nie ruszałem - bo mecz do typowania mocno niewdzięczny - ale jeśli miałbym go typować, to pewnie też poszedłbym w stronę NaVi. Ogólnie cała ta edycja Pro Ligi miała mega zaskakujące rozstrzygnięcia, więc jeżeli ktoś już jakiś czas siedzi w CSie i ocenia kogoś tylko przez pryzmat tych ostatnich typów, no to większego pojęcia o bukmacherce nie ma, skoro ocenia skuteczność na tak małej próbce danych zupełnie ignorując całokształt.
Przecież gdyby jeden z drugim porównał swoją skuteczność do Corka z tego wątku, to na przestrzeni całego roku z całą pewnością zarobiłby dużo więcej, niż na swoich ekskluzywnych, dostępnych dla nikogo poza bukmacherem typach - z których najbardziej cieszy się właśnie jeden czy drugi bukmacher.
Na prawdę nie warto. Ja to totalnie zalewam co tutaj piszą bo wiem jaka jest prawda i pewne osoby również ;) najlepsze jest to, że gdy miewałem tutaj po kilkanaście typów z rzędu na plus to totalna cisza tych użytkowników 😁 gdy jest klapa a ten miesiąc i ta ostatnia edycja pro ligi była porażką mojego portfela i sporo niespodzianek się trafiło, ale taka jest bukmacherka i gwarantuje, że jeszcze nie raz będę mieć mnóstwo nie trafionych betow. Dla mnie w skali tygodnia był ten bet mocny i osobiście mocno wszedłem w Navi i się nie udało nie pierwszy i nie ostatni raz. Najlepsze są te pieski które szczekają, po fakcie, ale tak było jest i będzie. Należy jednym uchem wpuścić drugim wypuścić.
Aż się łezka w oku kręci na myśl o końcu CS go, za kilkanaście dni już pierwszy turniej T1 w cs2 oj ależ będzie ciekawie! Pozdrówki ;)
 
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
Na prawdę nie warto. Ja to totalnie zalewam co tutaj piszą bo wiem jaka jest prawda i pewne osoby również ;) najlepsze jest to, że gdy miewałem tutaj po kilkanaście typów z rzędu na plus to totalna cisza tych użytkowników 😁 gdy jest klapa a ten miesiąc i ta ostatnia edycja pro ligi była porażką mojego portfela i sporo niespodzianek się trafiło, ale taka jest bukmacherka i gwarantuje, że jeszcze nie raz będę mieć mnóstwo nie trafionych betow. Dla mnie w skali tygodnia był ten bet mocny i osobiście mocno wszedłem w Navi i się nie udało nie pierwszy i nie ostatni raz. Najlepsze są te pieski które szczekają, po fakcie, ale tak było jest i będzie. Należy jednym uchem wpuścić drugim wypuścić.
Aż się łezka w oku kręci na myśl o końcu CS go, za kilkanaście dni już pierwszy turniej T1 w cs2 oj ależ będzie ciekawie! Pozdrówki ;)
Ja Twojej wiedzy nie neguje.
Widziałem sporo zielonego koloru przy Twoich typach, natomiast nie lubię kiedy ktoś pisze o czymkolwiek "BET tygodnia" takich tekstów się nie nadużywa na publicznym forum, bo ten mecz wcale takim nie był o czym pisałem wyże.
Gdyby nie to , że całkiem przypadkiem zainteresowałem się tym turniejem i grałem Mouz od początku do końca, to pewnie bym się zasugerował Twoja propozycja, bo kojarzę Cię głównie ze skuteczności w tym dziale i być może kilka osób mogło popłynąć po przeczytaniu tego, bo myśleli, że to rzeczywiście 99% BET.
Tak swoją drogą to co oznacza koniec CS Go ?
 
'Corek 207,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Ja Twojej wiedzy nie neguje.
Widziałem sporo zielonego koloru przy Twoich typach, natomiast nie lubię kiedy ktoś pisze o czymkolwiek "BET tygodnia" takich tekstów się nie nadużywa na publicznym forum, bo ten mecz wcale takim nie był o czym pisałem wyże.
Gdyby nie to , że całkiem przypadkiem zainteresowałem się tym turniejem i grałem Mouz od początku do końca, to pewnie bym się zasugerował Twoja propozycja, bo kojarzę Cię głównie ze skuteczności w tym dziale i być może kilka osób mogło popłynąć po przeczytaniu tego, bo myśleli, że to rzeczywiście 99% BET.
Tak swoją drogą to co oznacza koniec CS Go ?
Oznacza to, że już nie będzie gry w CS go, znaczy się jeszcze blasta pograją i pojedyncze, ale cały csowy świat przechodzi na CS2. Niby to samo, ale dla grających jest to coś zupełnie nowego i zobaczymy jak opanują w tak krótkim czasie Panowie granaciki i nie tylko. Oczywiście dla nas jako zwykłych widzów, również będzie to coś "ładniejszego" dla oka. Polecam wpisać sobie CS2 i wyskoczy mnóstwo informacji. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
'Corek 207,3K

'Corek

Znawca - e-sport
BIG vs 9INE / BIG wygra @ 1,75 marathonb

Witam, niestety nie będzie czasu, więc podaje na szybko z trasy spotkanie na blasta. Gram zwycięstwo niemieckiej formacji, która w ostatnim czasie można śmiało powiedzieć, że zrobiła progres, natomiast nie można tego powiedzieć o naszych chłopakach. Buki nadal liczą chyba na powrót formy dziewiątek, ale ja tego nie widziałem w ostatnich tygodniach i nie widzę tego nadal, czy to się zmieni na lepsze? Wątpię. Pisałem jeszcze przed PL, że dziewiątki są po prostu w słabej dyspozycji i wygląda to bardzo cieniutko, potwierdzili to w 100%. Chłopaki najpierw od jakiegoś czasu nie potrafili domknąć spotkań i może wydawało się, że to kwestia czasu, ale to niestety nie idzie w dobrą stronę. Po drugiej stronie BiG z naszym Mantuu, BiG które wygląda na ten moment lepiej od naszych chłopaków i to nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Dla mnie kurs zdecydowanie super i żałował bym, gdybym nie pograł przeciwko naszym chłopakom.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +379
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Przepraszam, czemu mój post został usunięty?

Jeśli użytkownik Wentor pisze, że corek ma dobrą skuteczność i można się grubo obłowić na jego typach a ja to neguje potwierdzając to obliczeniami, że grając jego typy od początku 2023 roku wychodzi minus, to czemu mój post zostaje usunięty a jego zostawiony?

W poście wspomniałem również że następuje zmiana z CS-go na CS-2 i z tego względu najlepiej albo wstrzymać się z graniem cs-a albo grać za niewielkie stawki underdogów, bo dziwnych wyników nie powinno brakować.

Czyli rozumiem merytoryczne posty które mogą pomóc innym użytkownikom usuwacie a jakieś wysrywy nic nie wnoszące są dalej

Zależy Wam aby użytkownicy tego forum przegrywali pieniądze czy o co chodzi?
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
'Corek 207,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Cloud9 vs Moviestar Riders / C9 wygra
Sinners vs Sprout / Sprout wygra

Kurs @ 1,90 ggbet


Na kolanie. Gram takiego dubelka, mały kurs na Shiro i spółkę, ale to nadal Hiszpanie a C9 chyba musi coś udowodnić bo uwzględniając nawet to, że Panowie potrzebowali czasu aby się razem dotrzeć i oczywiście na chwilę obecną to nie ma prawa grać perfekcyjnie, ale wygląda to zdecydowanie poniżej oczekiwań bo nie ma co się oszukiwać, ale ten występ na ESL to jedna wielka porażka. Pora to co na papierze pokazać w praktyce a z kim jak nie z Hiszpanami.
W drugim spotkaniu gram zwycięstwo Sprout, polecam chłopaków pooglądać bo wyglądają na prawdę dobrze i grę przenoszą na wyniki. Ostatnie zwycięstwa nad Apeks czy BNE na prawdę imponujące. Sinners nie wygląda dobrze, wręcz przeciwnie. Trafili na siebie nie tak dawno i Sinners zwyciężyło to spotkanie w trzech mapach, ale przed jak i po nic wielkiego nie pokazali. Dziś Sprout bierze rewanż.

9Pandas vs Alternate A / Attax wygra @ 1,78 ggbet

Tutaj uderzam w Niemiecka formację.
Pandas w moich oczach ma mniej argumentów od swoich przeciwników. Slaxz i spółka wyglądają na prawdę dobrze i tak jak ostatnie kilka spotkań troszkę bladziej w ich wykonaniu, tak grając na swoim optymalnym poziomie mogą śmiało walczyć dważne się rzec, że nawet z lepszymi od siebie a dzisiejszy rywale do takich nie należą. Rosjanie po pokazują niczego ponad stan, z ekipami półkę wychodzą górą, ale gdy przychodzi jakiś mecz na równi to wypadają najzwyczajniej w świecie słabo. Buki widzą faworyta w Alternate i ja się pod tym podpisuje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +379
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
Wygrana ENCE i Wygrana Complexity @ 1,89 ❌
BIG - ENCE:
BIG ostatnio fajnie wygląda, zrobili spory progres, ale moim zdaniem ENCE na ten moment jest po prostu mocniejsze. W Pro Lidze ulegli tylko Mouz po zaciekłym meczu, gdzie na 1. mapie niewiele brakowało ekipie dychy, żeby wygrać Mirage i pokusić się o 2-0. Tak się jednak nie stało, ale ta porażka okazała się nie być jakimkolwiek powodem do wstydu, bo Mouz niesamowicie zaskakująco okazało się na tym turnieju najlepsze.

Complexity - Evil Geniuses
Dziwi mnie 1,40 w stronę ekipy Hallzerka, przecież to jest ekipa, która potrafi powalczyć z najlepszymi, co pokazała na ostatniej Pro Lidze. G2 ze sporymi problemami w meczu z nimi, generalnie też zaskoczyli mnie swoją dyspozycją bo o ile potrafili zaskoczyć, to jednak zupełnie się nie spodziewałem, że zajdą aż tak daleko. EG gra ostatnio właściwie tylko na swoim podwórku, a wiadomo jak NA wypada w porównaniu do EU jeżeli chodzi o poziom ekip. Na wcześniejszych turniejach z ekipami T1 też EG nie błyszczało i nie widzę, żeby dzisiaj miało być inaczej.



Wygrana Singularity (1,5+) i Wygrana SAW @ 1,83 ✅
Wygrana Singularity na Ancient @ ok. 2,5
✅
Singularity - 9Pandas:
Polacy luźno mają szasnę na urwanie co najmniej jednej mapy, a tak naprawdę mogą się nawet pokusić o zwycięstwo. Na Anciencie jak dla mnie są nawet faworytem i polecałbym poczekać z typem do wyboru map, żeby wybrać ich zwycięstwo na tej konkretnej mapie, przez co kurs będzie istotnie wyższy niż przy Handicapie mapowym, bo sama ta selekcja daje nam ok. 2,50, a jeszcze łączymy to z poniższym meczem.

SAW - Pompa:
Biorę to nawet po 1,30, bo po odejściu Snaxa nie widzę opcji na zwycięstwo Pompy z tak dobrą na ich tle drużyną. Nie wiadomo kto będzie grać jako piąty po stronie Polaków, na razie będzie pewnie sporo meczów ze stand-inami, zanim kogoś zakonktraktują.



9INE - IKLA: Wygrana IKLA na Ancient @ ok. 2,8 ❌ Eh - sromotnie przegrali na Anciencie, żeby wygrać na Overpassie wybranym przez 9INE :D
Nie no, taki kurs przeciwko Polakom (3,3 na wygraną w całym meczu) przy ich obecnej dyspozycji z drużyną, która ma niezłego Ancienta? :D Biorę bez zastanowienia. 9INE ostatnio zaliczyło widoczny gołym okiem regres, a do tego dochodzi fakt, że mecz odbędzie się w CS2 - a imo sprzyjać to będzie słabszym ekipom, bo do nowej wersji cała scena musi się dopiero przystosować, przez co zacierają się różnice między teoretycznie lepszymi, a gorszymi drużynami. Nie chce mi się też wierzyć, że 9INE mające ostatnio Pro Ligę do rozegrania i obecnego Blasta jakoś szczególnie mocno pochylało się nad CS2 w odróżnieniu od IKLA, które wg. jednego z wpisów MICHA na twitterze ostatnio mocno do nowej wersji przysiadło. Ogólnie biorę +HC mapowy w takich przypadkach, ale tym razem zaryzykuję wzięcie mapy, bo kurs naprawdę zachęca.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +968
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Ja tylko dopisze od siebie, ze obecnie np Blast jest rozgrywany online a tu widzę dużo odniesień do esl pro ligi która była na lanie. Uważam, ze typując mecze warto to analizować bo są drużyny (np movistar) które online są bardzo przeciętni a jadą na lana i nagle grają 2x lepszego csa.

czy granie na complexity po 1,25 jest rozsądne? Moim zdaniem nie, a takie obecnie są kursy.Ja tu gram +2.5 mapy po @2,15

gorzej się tego zepsuć nie dało😉
 
Ostatnia edycja:
'Corek 207,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Team Liquid vs Complexity / Complexity wygra @ 1,79 Unibet

Witam, na dziś proponuję zagranie Complexity z jednego prostego powodu, mianowicie dalszej gry trenera a kto siedzi w tych pistoletach, doskonale wie, że ma to ogromne znaczenie. Panowie owszem, wygrali dwa ostatni spotkania ale litości...obie ekipy to kilka klas niżej i w optymalnym składzie nie powinni stracić nawet jednej mapy, stracili je w obu spotkaniach a dziś rywal znaczenie lepszy a w dodatku rywal, który jest w formie, bo tak trzeba powiedzieć o Complexity, które w końcu pokazuje pazur i udowadnia że coraz mniej jest w tym przypadku. Wygrana z C9, EG, Furią czy mapa z G2, w porównaniu do wcześniejszych tygodni to Complexity zrobiło progres i taka jest prawda. Liczyłem, że obecność dapsa, spowoduje że kurs na Complexity będzie w okolicach 1,60 a tutaj proszę, miła niespodzianka z której należy skorzystać. Liquid na pewno w żadnym spotkaniu nie może wykonać w 100% tego co wykonali by w pełnym składzie i nawet jeśli byli by w komplecie to szukał bym jakieś gry przeciw nim, natomiast w tej sytuacji nabiera to jeszcze większego sensu. Ostatnie spotkania TL wyglądały na prawdę słabo i osobiście nie wiem na jakim poziomie musiał by zagrać Yekindar i spółka, aby dziś łatwo ograć Complexity. Idę w zwycięstwo EliGe i spółki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1451
'Corek 207,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Evil Geniuses vs Nouns / EG wygra @ 1,56 ggbet

Witam, gramy w cs2 i idę w zwycięstwo Evil Geniuses. Nie będę się wypowiadać na temat tego jak funkcjonuje gra i ile jest jeszcze do poprawy, ponieważ to zdecydowanie temat na osobny wątek, może kiedyś się zabiorę, ale na chwilę obecną brak czasu. Obie ekipy nie tak dawno bo nie aly miesiąc temu mierzyły się w finale swojej esea, ale to zupełnie inna gra, choć w głowach EG na pewno jest chęć rewanżu. Od tamtego spotkania Nouns nie rozegrało ani jednego oficjalnego spotkania, natomiast EG troszkę pograło. W cs2 ograli Party Austronauts, na pierwszej mapie bezradni, ale później na prawdę super ku mojemu zdziwieniu. EG już od dawna jest mile za topką, ale może powoli to będzie iść ku dobremu, szczególnie że każdy na swój sposób wejdzie w csdwójkę i będzie sporo niespodzianek, warto wspomnieć że gramy do 13 rund. Oczywiście dla wielu to świetny powrót do dawnych czasów, ale osobiście wolałem poprzednie rozwiązanie z prostego powodu, mecze te wybitne trwały dłużej co dla widza zawsze będzie plusem. EG coś zaczyna na swojej scenie zabierać głos, zobaczymy jak pójdzie to tutaj. Automatic zaczyna grać monetami jak za dawnych lat, Junior który mimo młodego wieku ma spore doświadczenie i jeszcze na prawdę może zagościć w topowej ekipie, najlepsze przed nim. To oczywiście inna gra i bez szaleństw, ale uważam że EG tak jak weszło fajnie w nową wersję i będą chcieli to podtrzymać bo papiery na grę mają zdecydowanie większe niż to pokazują. Uważam, że biorą dziś rewanż za ostatnią porażkę.
 
Ostatnia edycja:
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Turów @ 2.12 vs Thunder Flash - dwie polskie ekipy przed piątą mapą - grany mirage który ostatnio w bezpośrednim pojedynku był banowany przez ThunderFlash a przy tym formacie musieli zbanować inną mapę (overpass).
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Apeks vs Furia

Na szybko, bo niedługo mecz. Nie przepadam za drużyną APEKS i od czasu majora cały czas jestem zaskoczony jak dobrego csa grają - byłem przekonany, że na tym turnieju ich sukcesy się skończą (zresztą ten same case co GamerLegion). Tutaj na tym przedziwnym turnieju pełnym upsetów, pokonali Mouz, Ence 2:0 i Furię 2:0. Swojego dzisiejszego rywala rozgromili dwa dni temu 13:7i 13:3 - tam była po prostu różnica klas. Dzisiaj powinno być bardziej wyrównanie, Furia trochę poprawiła swój poziom, ale o ile nad samą wygraną bym się zastanawiał tak kursy na handicap są już super. Jeśli zagrają podobnie jak ostatnio to niezależnie od map powinni to wziąć 3:0.

Apeks wygra 3:0 @6.0 superbet
Apeks -1.5 @2.70 unibet


Dodatkowe:
Nawwk lepszy od yuuriha @1.60 superbet
Yuurih under 46.5 zabójstw 1,2,3 mapa @1.85 superbet
 
P 1,3K

pawelo1337!

Użytkownik
GL - BB 1 @ 2 STS ❌
SPIRIT - SINNERS 1 @ 2.1 STS ZWROT
EYE - 9INE 1 @ 1.88 sts ✅

Szybko bo zaraz mecze, gl z BB, mecz 50/50 z lekkim wskazaniem na ekipę snaxa, pierwszy mecz trudny, teraz maja na odbicie ruskich, wyższy kurs wiec wjeżdżam w nich. Spirit to dla mnie perełka, przed chwila pojechali furię 2:0 która ostatnio wygrała lana( teraz słabi czesi którzy już wczoraj powinni dostać od 9nine z nawrotem w składzie, szybkie 2;0 dla Spirit, mecz dziesiątek ze Szwedami tez w kierunku underdoga, Polacy z nawrotem nie maja takiej siły s Szwedzi w gazie ostatnio
 
Ostatnia edycja:
donald-young 17,4K

donald-young

Użytkownik
Na spirit jest kurs tak wysoki dlatego, że grają z Dubaju i będa mieli 100-140 pingu około. W normalnych warunkach kurs na nich 1.20, ale wobec tego bym uważał
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom