>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy by Yeety - mini stawki

Y 0

yeety

Użytkownik
STATYSTYKI
(KUPONY #11-#20)


ILOŚĆ KUPONÓW/TYPÓW: 10
TRAFIONE: 5 (50%)
NIETRAFIONE: 5 (50%)
SUMA STAWEK: 32,00 zł
SUMA WYGRANYCH: 26,83 zł
BILANS: -5,17 zł.
YIELD: -16,16%

STA KONTA: 63,62 zł.
 
Y 0

yeety

Użytkownik
STATYSTYKI - SIERPIEŃ
( 28.07 - 31.08 )

ILOŚĆ KUPONÓW/TYPÓW: 20
TRAFIONE: 8 (40%)
NIETRAFIONE: 12 (60%)
SUMA STAWEK: 54,00 zł
SUMA WYGRANYCH: 37,62 zł
BILANS: -16,38 zł.
YIELD: -30,33%

STA KONTA: 63,62 zł.
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #21

EL. do EURO 2012

Belgia - Niemcy | 2 , k.1,50 ✅
Portugalia - Cypr | 1 , k.1,20 ⛔ ????
San Marino - Holandia | 2 , k.1,01 ✅
Lichtenstein - Hiszpania | 2 , k.1,01 ✅

AKO: 1,84
STAWKA: 5 zł.
WYGRANA: 9,18 zł.


KUPON #22

San Marino - Holandia | Ile padnie goli ? : Więcej niż 4,5 | k.1,95 ✅
STAWKA: 3 zł
WYGRANA: 5,85 zł.


KUPON #23

Kazachstan - Turcja | 2 , k.1,31 ✅
Luksemburg - Bośnia Hercegowina | 2 , k.1.20 ✅
Francja - Białoruś | 1 , k.1,33 ⛔ ????
Szwecja - Węgry | 1 , k.1,40 ✅

AKO: 2,93
STAWKA: 3 zł
WYGRANA: 8,78 zł.
----------------------------
FATALNIE
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #24
Sergiy Stakhovsky (UKR) - Peter Luczak (AUS) | 1 , k.1,22 ✅
Marcel Granollers (ESP) - Andreas Seppi (ITA) | 2 , k.1,29 ⛔
AKO: 1,57
STAWKA: 2 zł.
WYGRANA: 3,15 zł.

No to dzisiejsze typy z US Open. Nie znam się za bardzo na tenisie więc ze stawkami nie będę szalał.
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #25

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin | 1 , k.2,20 ⛔

STAWKA: 2 zł
WYGRANA: 4,40 zł

Piast Gliwice jeszcze nie przegrał w tym sezonie ani jednego spotkania. W ostatnim czasie nie wiedzie im się za dobrze ( 3 remisy ), ale na początku sezonu cel był jasny - awans do Ekstraklasy i jeśli chcą się liczyć to ten mecz muszą wygrać.
Pogoń natomiast jest w ostatnim czasie bardzo skuteczna ( 3:0 z Dolcanem i 4:0 z Unią Swarzedz na wyjeździe w PP ). Na pewno będzie ciężko o 3 pkt jednym i drugim. Na kogoś trzeba postawić. Ja stawiam na Piast z tego względu iż Pogoń nie potrafi wygrać ligowego spotkania na wyjeździe od dłuższego czasu ( PP nie liczę ), a Piast w końcu musi się przełamać i wygrać.

---------------------------------------------------

No nie. Czwarty remis Piasta ????
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #26

Ruch Radzionków - LKS Nieciecza | 1 , k.2,05 ✅
STAWKA: 2 zł.

WYGRANA: 4,10 zł.
????

Powód jeden. Nieciecza nie potrafi wygrywać na wyjeździe. Hmm...w ogóle nie wygrywa.
-------------------------------
No ! Wreszcie coś na plus
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #27

Turcja - Belgia | 1 , k.1,55 ✅
Rosja - Słowacja | 1 , k.1,50 ⛔ ????????????

AKO: 2,33
STAWKA: 3 zł.
WYGRANA: 6,98 zł

KUPON #28

Serbia - Słowenia | 1 , 1,52 ⛔
Białoruś - Rumunia | 2, 2,80
⛔- ładny kursik na Rumunie

AKO: 4,26
STAWKA: 2 zł.
WYGRANA: 8,51 zł
Heh, 2 remisy
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #28

⚽Sokół Sokółka - Stal Stalowa Wola | 2 , k.2,95 ✅
STAWKA: 2 zł

WYGRANA: 5,90 zł


Ciężki mecz do typowania. Obie drużyny prezentują podobny poziom. Stalówka po spadku do 2 ligi nie radzi sobie za dobrze, choć ostatnio coś wreszcie u nich ruszyło - 3:0 z Jeziorakiem i 0:0 na wyjeździe z rzeszowską Stalą. No i właśnie, te wyjazdowe spotkania dla Stlówki są najgorsze. Już nie pamiętam wygranego meczu na wyjeździe, albo są przegrane, albo remisy. Jednak jest kilka powodów dla których opłaca się grać na Stalową Wolę:

-Sokółka nie wygrała jeszcze żadnego spotkania
-Stalówka zdobyła w ostatnich 3 meczach - 4 pkt
-Sokółka w ostatnich 3 meczach zdobyła - 2 pkt

Sprawiedliwie by było gdyby padł remis - myślę jednak, że tak się nie stanie, przecież to wojna outsiderów. Myślę, że Stal przywiezie wreszcie upragnione 3 pkt. Czas najwyższy !!!
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #29

⚽POLSKA - Australia | 1 , k.2,10
STAWKA: 2 zł.

WYGRANA: 4,20 zł

Zapomniałem jeszcze dodać ten typ.
Dlaczego Polska ?

-gramy u siebie
-mobilizacja na 200%
-podobała mi się gra Polaków z Ukraińcami i jak zagrają podobnie to wygrają
-wreszcie strzelamy bramki..........bramkę, ale dzisiaj będą bramki
 
Y 0

yeety

Użytkownik
Kiepsko to wygląda. W ostatnim czasie trochę szalałem z kuponami i kursami i wyszło jak wyszło. Teraz będę się starał o lepszą analizę spotkań, które gram.
No i mam nadzieję po 10 kolejnych kuponikach wyjść na mały plusik, ale nie rozpaczam - bawimy się dalej :razz:
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #30
⚽GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk | 1 , k.2,05 ✅
STAWKA: 2 zł

WYGRANA: 4,10 zł

Ten kurs trochę zawyżony mi się wydaje. Za Bełchatowem przemawia atut własnego boiska. No i oczywiście bilans ( Lechia jeszcze nie wygrała z GKSem ) wzmocnienia Lechii nie będą jeszcze aż tak widoczne. Drużyna musi się przecież zgrać, a to zajmuje trochę czasu. Bełchatów gra skutecznie i wygrywa ( GKS w 5 meczach - 9 bramek = lechia 5 meczy/5 bramek). Wygrane z Ruchem, Legią robią wrażenie. Bełchatowianie jeszcze ani razu nie zremisowali spotkania więc warto się podeprzeć remisem (k.1,25) ale ja gram agresywnie i stawiam pewnie na GKS Bełchatów. Choć za małą stawkę bo na minusie jestem :-(
 
Y 0

yeety

Użytkownik
STATYSTYKI
(KUPONY #21-#30)


ILOŚĆ KUPONÓW/TYPÓW: 10
TRAFIONE: 4 (40%)
NIETRAFIONE: 6 (60%)
SUMA STAWEK: 28,00 zł
SUMA WYGRANYCH: 19,95 zł
BILANS: -8,05 zł.
YIELD: 28,75 %

STAN KONTA: 55,57 zł.
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #31

Polonia Bytom - Zagłębie Lubin | 1, k.2,20 ✅
STAWKA: 2 zł.

WYGRANA: 4,40 zł.


No i kolejne ciekawe kursy na ten meczyk. Dwa słabe zespoły. Teoretycznie to Polonia ma większe szanse na wygraną --&gt; lepszy bilans spotkań i gra u siebie. Do tego dochodzi fakt iż Zagłębie już od kilku miesięcy nie może wygrać na wyjeździe, a forma Poloni stale rośnie. Już w meczu z Koroną piłkarze prezentowali ciekawy football.
Drużyna Szatałowa na cel obrała sobie 6 pkt. w 2 meczach. Skupienie i mobilizacja na maxa i to kolejny plus na korzyść Poloni, dorzućmy jeszcze kibiców i mamy już nokaut.
Jednak to tylko teoria. W rzeczywistości nie ma wyróżniającego się faworyta, a presja ciąży na obydwu zespołach. Początek może być nerwowy. Na pewno będzie to mecz w którym jedna z drużyn przełamie swoją niemoc. W najgorszym wypadku padnie remis, ale tego na Śląsku nikt nie chce. Stawiam na Polonie.
---------------------------------------------------------------------------
Weekend się zaczął bardzo dobrze ????
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #32
Inter Mediolan - Udinese Calcio | 1 , k.1,36 ✅
Arsenal FC
- Bolton Wanderers | 1 , k.1,20 ✅
AKO: 1,63

STAWKA: 3 zł
WYGRANA: 4,90 zł.


Proste. Stawiam na faworytów.
--------------------------
Weekend jak narazie: +6,4 zł odrabiamy straty ???? ???? ????
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #33
F1 GP Włoch

Zwycięzca: Alonso/Wszyscy pozostali kierowcy| k.2,02 ⛔
STAWKA: 3 zł.

WYGRANA: 6,06 zł.

Na starcie Alonso, a co z tyłu ? Button z McLarena i Webber z Redbulla, Massa nie powinien sprawiać problemów i o podium na pewno powalczy również Hamilton. Taki kurs to prezent, szkoda tylko, że budżet marnie wygląda, ale co tam. Typ powinien mi wpaść....chyba, bo pewności nie mam :?
---------------------------------------------------------------
Chyba pozostanę przy piłce, bo na tym się lepiej znam, ale było blisko, wina po stronie mechaników. Jedziemy dalej :cool: WEEKEND : +3,4 zł. chociaż tyle :razz:
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #34
FC Twente - Inter Mediolan | 2 , k.1,90 ⛔
Manchester United
- Glasgow Rangers | 1 , k.1,15 ⛔
FC Barcelona - Panathinaikos | 1 , k.1,12 ✅
AKO: 2,45
STAWKA: 2 zł.
WYGRANA: 4,89 zł.

Inter ponownie chcę sięgnąć po mistrzostwo w LM, a debiutant nie powinien sprawiać problemów. Benitez powinien wymyślić ciekawą strategię na ten mecz i z łatwością zdobyć 3 pkt. Kurs jak dla mnie troszkę zawyżony, bo powinien oscylować w granicach 1,65-1,75 , ale pewnie podnieśli, gdyż w Interze nie zagra na pewno Stankovic i Motta. Do tego dochodzi fakt iż w lidze włoskiej Inter nie za bardzo sobie radzi choć w ostatnim meczu piłkarze wygrali z Udinese 2:1 i to jest już jakaś pozytywna myśl przed tym meczem. Natomiast Twente w lidze holenderskiej radzi sobie znakomicie.
Na papierze widać, że to Twente jest w ostatnich miesiącach lepsze od Interu, ale czy tak będzie też w meczu ? Myślę, że nie. Piłkarze Interu są mocno zmotywowani szczególnie Julio Cesar, który chce wygrać LM.
Pozostałe spotkania powinny bez problemu wpaść.
No i co ? Oby bez niespodzianek i powoli, powoli odrobimy straty ;)
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #35

MSK Żilina - Chelsea FC | 2 , k.1,22 ✅
Arsenal FC - Sporting Braga | 1 , k.1,25 ✅

AKO: 1,53
STAWKA: 5 zł.
WYGRANA: 7,63 zł.

PEWNOŚĆ: 85%

Chyba jedne z pewniejszych typów z 1 kolejce LM, dwie obecnie najsilniejsze drużyny w Angli podejmą dużo słabsze drużyny i typ bez problemów powinien wpaść.

Od tego kuponu będę oceniał procentowe szanse &quot;wejścia&quot; kuponu



KUPON #36

CFR Cluj - FC Basel | 2 , k.2,95 ⛔

STAWKA: 2 zł
WYGRANA: 5,90 zł.

SZANSA: 50%

Myślę, że CFR Cluj niczego nie pokaże w tej edycji LM. Zespół jest bez formy a FC Basel na wyjazdach nieźle sobie radzi, nie wiem skąd się wziął tak wysoki kurs. Jak pokazały wczorajsze mecze, trzeba dobrze grać w lidze, żeby coś ugrać w fazie grupowej. Manchester nie radzi sobie w lidze i tylko remis z Glasgow, Inter tak samo i również tylko remis i właśnie tym się będę sugerował. Kursy też mi się wydają jakieś dziwne i liczę na pomyłkę buka.

---------------------------------------------------

Ehh, tym razem to ja się myliłem :razz:

+0,63 zł
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #37

Aris Saloniki - Atletico Madryt | 2, k.1,75 ⛔

STAWKA: 4 zł.
WYGRANA: 7 zł.

SZANSA: 70%

Atletico świetnie sobie radzi nie tylko w lidze, ale też w Europie. Ostatnio pokonali przecież Inter w Superpucharze Europy. Napewno będą chcieli dobrze zacząć sezon w LE, a Aris nie powinien stwarzać problemów. Jak tak patrze na drużynę z Grecji to oni mieli do tej pory sporo szczęścia. Np. w dwumeczu z Jagiellonią, pierwszy mecz spokojnie wygrali, ale już w drugim spotkaniu do końca nie mogli być pewni czy dadzą radę. W kolejnych meczach to tylko wymęczone zwycięstwa po 1:0 no i jeden remis 1:1, a jak przyszło co do czego to z Panathinaikosem przegrali 0:1.

-------------------------------------------------
Ajajajaj, jednak doszło do niespodzianki, fuksiarze i znowu 1:0 ????
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #38

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa| 2 , k.2,45
STAWKA: 2 zł.
WYGRANA: 4,90 zł.

SZANSA: 50%
No więc tak. Zagłębie nie wygrało z Legią od 26.05.2007r. od tamtego czasu padło sporo remisów. Zagłębie teraz jest w fatalnej formie, nie dali rady Polonii Bytom, a była to wymarzona okazja, to tym bardziej nie powinni sobie poradzić z utytułowaną Legią, która potrzebuje punktów. W Legii nie zagrają Giza, Iwański, Wawrzyniak, Chinyama i Szałachowski.To na pewno działa na korzyść Zagłębia. W Lubinie nie zagra Pawłowski, ale to nie jest jakaś wielka strata. Obie drużyny będą walczyć o zwycięstwo, a remis nie wchodzi w ogóle grę. Spodziewam się ostrej walki i sporo żółtych kartoników.
--------------------------------------------
Legia fatalnie, zianie będzie jak znajdzie się w strefie spadkowej
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #39

Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok | 2, k.2,35 ⛔
STAWKA: 3 zł.

WYGRANA: 7,05 zł.


SZANSA: 70% ( tylko 70%, bo uważam, że jagiellonia jest zbyt pewna siebie, a to może okazać się zgubne )

Dlaczego tak wysoki kurs ? Nie mam pojęcia. Przecież Jagiellonia w tym sezonie wygrywa wszystko, a Arka broni się tylko przed spatkiem. Więc o co chodzi. W historii spotkań tych drużyn Arka, jeszcze nigdy nie wygrała z Jagiellonią. Ponadto Zawistowski został wyporzyczony do Arki z Jagielloni i na pewno nie bedzie grał na 100% przeciwko swojej drużynie. Może nawet wbije samobója, jeśli oczywiście zagra. Jak dla mnie 2,35 to jakieś nieporozumienie. Śmiało obstawiam, a co.
 
Do góry Bottom