>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy by Yeety - mini stawki

Y 0

yeety

Użytkownik
STATYSTYKI
(KUPONY #11-#20)


ILOŚĆ KUPONÓW/TYPÓW: 10
TRAFIONE: 5 (50%)
NIETRAFIONE: 5 (50%)
SUMA STAWEK: 32,00 zł
SUMA WYGRANYCH: 26,83 zł
BILANS: -5,17 zł.
YIELD: -16,16%

STA KONTA: 63,62 zł.
 
Y 0

yeety

Użytkownik
STATYSTYKI - SIERPIEŃ
( 28.07 - 31.08 )

ILOŚĆ KUPONÓW/TYPÓW: 20
TRAFIONE: 8 (40%)
NIETRAFIONE: 12 (60%)
SUMA STAWEK: 54,00 zł
SUMA WYGRANYCH: 37,62 zł
BILANS: -16,38 zł.
YIELD: -30,33%

STA KONTA: 63,62 zł.
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #21

EL. do EURO 2012

Belgia - Niemcy | 2 , k.1,50 ✅
Portugalia - Cypr | 1 , k.1,20 ⛔ ????
San Marino - Holandia | 2 , k.1,01 ✅
Lichtenstein - Hiszpania | 2 , k.1,01 ✅

AKO: 1,84
STAWKA: 5 zł.
WYGRANA: 9,18 zł.


KUPON #22

San Marino - Holandia | Ile padnie goli ? : Więcej niż 4,5 | k.1,95 ✅
STAWKA: 3 zł
WYGRANA: 5,85 zł.


KUPON #23

Kazachstan - Turcja | 2 , k.1,31 ✅
Luksemburg - Bośnia Hercegowina | 2 , k.1.20 ✅
Francja - Białoruś | 1 , k.1,33 ⛔ ????
Szwecja - Węgry | 1 , k.1,40 ✅

AKO: 2,93
STAWKA: 3 zł
WYGRANA: 8,78 zł.
----------------------------
FATALNIE
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #24
Sergiy Stakhovsky (UKR) - Peter Luczak (AUS) | 1 , k.1,22 ✅
Marcel Granollers (ESP) - Andreas Seppi (ITA) | 2 , k.1,29 ⛔
AKO: 1,57
STAWKA: 2 zł.
WYGRANA: 3,15 zł.

No to dzisiejsze typy z US Open. Nie znam się za bardzo na tenisie więc ze stawkami nie będę szalał.
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #25

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin | 1 , k.2,20 ⛔

STAWKA: 2 zł
WYGRANA: 4,40 zł

Piast Gliwice jeszcze nie przegrał w tym sezonie ani jednego spotkania. W ostatnim czasie nie wiedzie im się za dobrze ( 3 remisy ), ale na początku sezonu cel był jasny - awans do Ekstraklasy i jeśli chcą się liczyć to ten mecz muszą wygrać.
Pogoń natomiast jest w ostatnim czasie bardzo skuteczna ( 3:0 z Dolcanem i 4:0 z Unią Swarzedz na wyjeździe w PP ). Na pewno będzie ciężko o 3 pkt jednym i drugim. Na kogoś trzeba postawić. Ja stawiam na Piast z tego względu iż Pogoń nie potrafi wygrać ligowego spotkania na wyjeździe od dłuższego czasu ( PP nie liczę ), a Piast w końcu musi się przełamać i wygrać.

---------------------------------------------------

No nie. Czwarty remis Piasta ????
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #26

Ruch Radzionków - LKS Nieciecza | 1 , k.2,05 ✅
STAWKA: 2 zł.

WYGRANA: 4,10 zł.
????

Powód jeden. Nieciecza nie potrafi wygrywać na wyjeździe. Hmm...w ogóle nie wygrywa.
-------------------------------
No ! Wreszcie coś na plus
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #27

Turcja - Belgia | 1 , k.1,55 ✅
Rosja - Słowacja | 1 , k.1,50 ⛔ ????????????

AKO: 2,33
STAWKA: 3 zł.
WYGRANA: 6,98 zł

KUPON #28

Serbia - Słowenia | 1 , 1,52 ⛔
Białoruś - Rumunia | 2, 2,80
⛔- ładny kursik na Rumunie

AKO: 4,26
STAWKA: 2 zł.
WYGRANA: 8,51 zł
Heh, 2 remisy
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #28

⚽Sokół Sokółka - Stal Stalowa Wola | 2 , k.2,95 ✅
STAWKA: 2 zł

WYGRANA: 5,90 zł


Ciężki mecz do typowania. Obie drużyny prezentują podobny poziom. Stalówka po spadku do 2 ligi nie radzi sobie za dobrze, choć ostatnio coś wreszcie u nich ruszyło - 3:0 z Jeziorakiem i 0:0 na wyjeździe z rzeszowską Stalą. No i właśnie, te wyjazdowe spotkania dla Stlówki są najgorsze. Już nie pamiętam wygranego meczu na wyjeździe, albo są przegrane, albo remisy. Jednak jest kilka powodów dla których opłaca się grać na Stalową Wolę:

-Sokółka nie wygrała jeszcze żadnego spotkania
-Stalówka zdobyła w ostatnich 3 meczach - 4 pkt
-Sokółka w ostatnich 3 meczach zdobyła - 2 pkt

Sprawiedliwie by było gdyby padł remis - myślę jednak, że tak się nie stanie, przecież to wojna outsiderów. Myślę, że Stal przywiezie wreszcie upragnione 3 pkt. Czas najwyższy !!!
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #29

⚽POLSKA - Australia | 1 , k.2,10
STAWKA: 2 zł.

WYGRANA: 4,20 zł

Zapomniałem jeszcze dodać ten typ.
Dlaczego Polska ?

-gramy u siebie
-mobilizacja na 200%
-podobała mi się gra Polaków z Ukraińcami i jak zagrają podobnie to wygrają
-wreszcie strzelamy bramki..........bramkę, ale dzisiaj będą bramki
 
Y 0

yeety

Użytkownik
Kiepsko to wygląda. W ostatnim czasie trochę szalałem z kuponami i kursami i wyszło jak wyszło. Teraz będę się starał o lepszą analizę spotkań, które gram.
No i mam nadzieję po 10 kolejnych kuponikach wyjść na mały plusik, ale nie rozpaczam - bawimy się dalej :razz:
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #30
⚽GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk | 1 , k.2,05 ✅
STAWKA: 2 zł

WYGRANA: 4,10 zł

Ten kurs trochę zawyżony mi się wydaje. Za Bełchatowem przemawia atut własnego boiska. No i oczywiście bilans ( Lechia jeszcze nie wygrała z GKSem ) wzmocnienia Lechii nie będą jeszcze aż tak widoczne. Drużyna musi się przecież zgrać, a to zajmuje trochę czasu. Bełchatów gra skutecznie i wygrywa ( GKS w 5 meczach - 9 bramek = lechia 5 meczy/5 bramek). Wygrane z Ruchem, Legią robią wrażenie. Bełchatowianie jeszcze ani razu nie zremisowali spotkania więc warto się podeprzeć remisem (k.1,25) ale ja gram agresywnie i stawiam pewnie na GKS Bełchatów. Choć za małą stawkę bo na minusie jestem :-(
 
Y 0

yeety

Użytkownik
STATYSTYKI
(KUPONY #21-#30)


ILOŚĆ KUPONÓW/TYPÓW: 10
TRAFIONE: 4 (40%)
NIETRAFIONE: 6 (60%)
SUMA STAWEK: 28,00 zł
SUMA WYGRANYCH: 19,95 zł
BILANS: -8,05 zł.
YIELD: 28,75 %

STAN KONTA: 55,57 zł.
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #31

Polonia Bytom - Zagłębie Lubin | 1, k.2,20 ✅
STAWKA: 2 zł.

WYGRANA: 4,40 zł.


No i kolejne ciekawe kursy na ten meczyk. Dwa słabe zespoły. Teoretycznie to Polonia ma większe szanse na wygraną --&gt; lepszy bilans spotkań i gra u siebie. Do tego dochodzi fakt iż Zagłębie już od kilku miesięcy nie może wygrać na wyjeździe, a forma Poloni stale rośnie. Już w meczu z Koroną piłkarze prezentowali ciekawy football.
Drużyna Szatałowa na cel obrała sobie 6 pkt. w 2 meczach. Skupienie i mobilizacja na maxa i to kolejny plus na korzyść Poloni, dorzućmy jeszcze kibiców i mamy już nokaut.
Jednak to tylko teoria. W rzeczywistości nie ma wyróżniającego się faworyta, a presja ciąży na obydwu zespołach. Początek może być nerwowy. Na pewno będzie to mecz w którym jedna z drużyn przełamie swoją niemoc. W najgorszym wypadku padnie remis, ale tego na Śląsku nikt nie chce. Stawiam na Polonie.
---------------------------------------------------------------------------
Weekend się zaczął bardzo dobrze ????
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #32
Inter Mediolan - Udinese Calcio | 1 , k.1,36 ✅
Arsenal FC
- Bolton Wanderers | 1 , k.1,20 ✅
AKO: 1,63

STAWKA: 3 zł
WYGRANA: 4,90 zł.


Proste. Stawiam na faworytów.
--------------------------
Weekend jak narazie: +6,4 zł odrabiamy straty ???? ???? ????
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #33
F1 GP Włoch

Zwycięzca: Alonso/Wszyscy pozostali kierowcy| k.2,02 ⛔
STAWKA: 3 zł.

WYGRANA: 6,06 zł.

Na starcie Alonso, a co z tyłu ? Button z McLarena i Webber z Redbulla, Massa nie powinien sprawiać problemów i o podium na pewno powalczy również Hamilton. Taki kurs to prezent, szkoda tylko, że budżet marnie wygląda, ale co tam. Typ powinien mi wpaść....chyba, bo pewności nie mam :?
---------------------------------------------------------------
Chyba pozostanę przy piłce, bo na tym się lepiej znam, ale było blisko, wina po stronie mechaników. Jedziemy dalej :cool: WEEKEND : +3,4 zł. chociaż tyle :razz:
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #34
FC Twente - Inter Mediolan | 2 , k.1,90 ⛔
Manchester United
- Glasgow Rangers | 1 , k.1,15 ⛔
FC Barcelona - Panathinaikos | 1 , k.1,12 ✅
AKO: 2,45
STAWKA: 2 zł.
WYGRANA: 4,89 zł.

Inter ponownie chcę sięgnąć po mistrzostwo w LM, a debiutant nie powinien sprawiać problemów. Benitez powinien wymyślić ciekawą strategię na ten mecz i z łatwością zdobyć 3 pkt. Kurs jak dla mnie troszkę zawyżony, bo powinien oscylować w granicach 1,65-1,75 , ale pewnie podnieśli, gdyż w Interze nie zagra na pewno Stankovic i Motta. Do tego dochodzi fakt iż w lidze włoskiej Inter nie za bardzo sobie radzi choć w ostatnim meczu piłkarze wygrali z Udinese 2:1 i to jest już jakaś pozytywna myśl przed tym meczem. Natomiast Twente w lidze holenderskiej radzi sobie znakomicie.
Na papierze widać, że to Twente jest w ostatnich miesiącach lepsze od Interu, ale czy tak będzie też w meczu ? Myślę, że nie. Piłkarze Interu są mocno zmotywowani szczególnie Julio Cesar, który chce wygrać LM.
Pozostałe spotkania powinny bez problemu wpaść.
No i co ? Oby bez niespodzianek i powoli, powoli odrobimy straty ;)
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #35

MSK Żilina - Chelsea FC | 2 , k.1,22 ✅
Arsenal FC - Sporting Braga | 1 , k.1,25 ✅

AKO: 1,53
STAWKA: 5 zł.
WYGRANA: 7,63 zł.

PEWNOŚĆ: 85%

Chyba jedne z pewniejszych typów z 1 kolejce LM, dwie obecnie najsilniejsze drużyny w Angli podejmą dużo słabsze drużyny i typ bez problemów powinien wpaść.

Od tego kuponu będę oceniał procentowe szanse &quot;wejścia&quot; kuponu



KUPON #36

CFR Cluj - FC Basel | 2 , k.2,95 ⛔

STAWKA: 2 zł
WYGRANA: 5,90 zł.

SZANSA: 50%

Myślę, że CFR Cluj niczego nie pokaże w tej edycji LM. Zespół jest bez formy a FC Basel na wyjazdach nieźle sobie radzi, nie wiem skąd się wziął tak wysoki kurs. Jak pokazały wczorajsze mecze, trzeba dobrze grać w lidze, żeby coś ugrać w fazie grupowej. Manchester nie radzi sobie w lidze i tylko remis z Glasgow, Inter tak samo i również tylko remis i właśnie tym się będę sugerował. Kursy też mi się wydają jakieś dziwne i liczę na pomyłkę buka.

---------------------------------------------------

Ehh, tym razem to ja się myliłem :razz:

+0,63 zł
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #37

Aris Saloniki - Atletico Madryt | 2, k.1,75 ⛔

STAWKA: 4 zł.
WYGRANA: 7 zł.

SZANSA: 70%

Atletico świetnie sobie radzi nie tylko w lidze, ale też w Europie. Ostatnio pokonali przecież Inter w Superpucharze Europy. Napewno będą chcieli dobrze zacząć sezon w LE, a Aris nie powinien stwarzać problemów. Jak tak patrze na drużynę z Grecji to oni mieli do tej pory sporo szczęścia. Np. w dwumeczu z Jagiellonią, pierwszy mecz spokojnie wygrali, ale już w drugim spotkaniu do końca nie mogli być pewni czy dadzą radę. W kolejnych meczach to tylko wymęczone zwycięstwa po 1:0 no i jeden remis 1:1, a jak przyszło co do czego to z Panathinaikosem przegrali 0:1.

-------------------------------------------------
Ajajajaj, jednak doszło do niespodzianki, fuksiarze i znowu 1:0 ????
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #38

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa| 2 , k.2,45
STAWKA: 2 zł.
WYGRANA: 4,90 zł.

SZANSA: 50%
No więc tak. Zagłębie nie wygrało z Legią od 26.05.2007r. od tamtego czasu padło sporo remisów. Zagłębie teraz jest w fatalnej formie, nie dali rady Polonii Bytom, a była to wymarzona okazja, to tym bardziej nie powinni sobie poradzić z utytułowaną Legią, która potrzebuje punktów. W Legii nie zagrają Giza, Iwański, Wawrzyniak, Chinyama i Szałachowski.To na pewno działa na korzyść Zagłębia. W Lubinie nie zagra Pawłowski, ale to nie jest jakaś wielka strata. Obie drużyny będą walczyć o zwycięstwo, a remis nie wchodzi w ogóle grę. Spodziewam się ostrej walki i sporo żółtych kartoników.
--------------------------------------------
Legia fatalnie, zianie będzie jak znajdzie się w strefie spadkowej
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #39

Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok | 2, k.2,35 ⛔
STAWKA: 3 zł.

WYGRANA: 7,05 zł.


SZANSA: 70% ( tylko 70%, bo uważam, że jagiellonia jest zbyt pewna siebie, a to może okazać się zgubne )

Dlaczego tak wysoki kurs ? Nie mam pojęcia. Przecież Jagiellonia w tym sezonie wygrywa wszystko, a Arka broni się tylko przed spatkiem. Więc o co chodzi. W historii spotkań tych drużyn Arka, jeszcze nigdy nie wygrała z Jagiellonią. Ponadto Zawistowski został wyporzyczony do Arki z Jagielloni i na pewno nie bedzie grał na 100% przeciwko swojej drużynie. Może nawet wbije samobója, jeśli oczywiście zagra. Jak dla mnie 2,35 to jakieś nieporozumienie. Śmiało obstawiam, a co.
 
Do góry Bottom