>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy by Yeety - mini stawki

Y 0

yeety

Użytkownik
Zaczynam typowanie. Stawki na początek będą niewielkie i będę korzystał z bukmachera bwin. A zatem na początek póki kursy jeszcze nie spadły, typuję Ekstraklasę i I ligę:
Budżet jakim dysponuję to 80 zł. i w każdym miesiącu chciałbym wychodzić na plus.



I liga

KUPON #1

Ruch Radzionków - MKS Kluczbork | 1 , k.1.90 ⛔

Ruch Radzionków wraca do gry w I lidze po wielu latach nieobecności. Piłkarze będą mocno zmotywowani przed meczem i powinni wygrać. Stawiam na Ruch.

Stawka 2 zł. Do Wygrania: 3,80 zł.

KUPON #2

Kolejarz Stróże - Podbeskidzie Bielsko - Biała | 2 , k.2,10 ⛔

Podbeskidzie po słabym sezonie 2009/2010 będzie chciało za wszelką cenę poprawić swoją grę i wygrać jak najwięcej meczy. Szansa pojawia się już w 1 kolejce, słaby Kolejarz przegra wysoko i do zera.

S: 2 zł. DW: 4,20 zł


Ekstraklasa

KUPON #3

Górnik Zabrze - Polonia Warszawa | under 2,5 , k.1,72 ✅

Dałem under 2,5 ponieważ obie drużyną stoją na podobnym poziomie i liczę na zaciętą walkę w której padnie bezbramkowy remis

S: 2 zł. DW: 3,44

KUPON #4

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów | 1 , k.2,40 ⛔

Ruch Chorzów w eliminacjach do LE prezentuje się kiepsko. Myślę że w Gdańsku Lechia z problemami, ale pokona Ruch.

S: 2 zł. DW: 4,80 zł.
 
Y 0

yeety

Użytkownik
⚽KUPON #5

FK Quarabag - Wisła Kraków | 2 , k.1,88 ⛔ (3:2)
Zenit St-Petersburg - Unirea Urziceni | 1 , k.1,30 ✅ (1:0)

AKO: 2,44
STAWKA: 2 zł.
WYGRANA: 4,89 zł.


Uważam, że po pierwszym meczu w Krakowie, Wisła zabierze się od pierwszego gwizdka za odrabianie strat. Od początku el. uważam, że ten zespół daleko zajdzie w tym sezonie. Mała wpadka nie zatrzyma wielkiej Wisły.

Natomiast Zenit to drużyna, która w 2008 r. wygrała LE i porażka w takim meczu nie wchodzi w grę. W pierwszym meczu zagrali bardzo ostrożnie na 0:0, u siebie pokażą prawdziwą piłkę na miarę mistrza.

Kurs bardzo zachęcający i uważam że powinien wejść na 80% jednak gram ostrożnie za 2 zł. przy tym budżecie ( -&gt; 80 zł. )
 
Y 0

yeety

Użytkownik
⚽KUPON #6

I kolejny kuponik z Eliminacji Ligi Mistrzów. Wydaje mi się dość bezpieczny do grania pomimo słabszej dyspozycji Ajaxu.

Podwójna szansa:

AA Gent - Dynamo Kijów | x2 , 1,25 ✅ (1:3)
PAOK Saloniki - Ajax Amsterdam | x2 , 1,25 ✅ (3:3) ---&gt; ależ emocje!
Celtic - Sporting Braga | 1 2 , 1,25 ✅ (2:1)

AKO: 1,88
STAWKA: 2 zł.
WYGRANA: 3,75 zł.
 
Y 0

yeety

Użytkownik
⚽ KUPON #7

LIGA EUROPY

Liverpool FC- FK Rabotnicki | 1 , k.1,10 ✅ (2:0)
VfB Stuttgart - Molde | 1 , k.1,20 ⛔ (2:2) no i wykrakałem remis :;/:
OFK Belgrad - Galatasary | Kto zakwalifikuje się do następnej rundy?: Galatasary , k.1,60 ✅

AKO: 2,11
STAWKA: 3 zł.
WYGRANA: 6,34 zł.

Myślę, że mecz Galatasary z Belgradem w tym kuponie to jedna niewiadoma, pozostałe to &quot;pewniaki&quot;, w najgorszym razie wpadną remisy, kurs powyżej 2,00 więc gram, może wygram ????
 
Y 0

yeety

Użytkownik
⚽ KUPON #8

Piast Gliwice - GKS Katowice | 1 , k.1,80 ✅ (2:1)

STAWKA: 2 zł.
WYGRANA: 3,60 zł.

W tym meczu faworyt jest jeden. Oczywiście Piast. Jak dla mnie kurs jest zawyżony i powinien być w okolicach 1,40, warto z niego skorzystać. GKS to drużyna która będzie walczyć w okolicach miejsca 10-12 więc spodziewam się sporo remisów, warto zagrać: 1x, niestety bwin proponuje mi tylko jedną opcję, a po ostatnim pięknym zwycięstwie nad Odrą, myślę, że Piast powinien pokonać bez problemów GKS. Zobaczymy.
 
Y 0

yeety

Użytkownik
Spokojnie, spokojnie. Jeśli po 10 kuponach wyjde na plus zacznę grać większymi stawkami. Zresztą w pucharach i na początku ligi jest sporo niespodzianek, więc nie chce głupio tracić kasy.
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #9

Skoki narciarskie LGP w Hinterzarten

Zakład na zwycięstwo: Norwegia


AKO: 4,50
STAWKA: 2 zł.
WYGRANA: 9 zł.

Analiza: Zdziwiłem się, gdy zobaczyłem, że faworytami do zwycięstwa są Polacy. OK, mieli dobre kwalifikacje, ale nie można się przecież sugerować tylko jednym skokiem. Kubacki trafił idealnie i w warunki i na progu, jednak taki skok temu młodemu zawodnikowi wychodzi 1/10, Kot też ładnie skakał jak i Miętus. Stocha niestety nie ma, a bez niego raczej nie wygramy. Ileż to razy było tak, że w kwalifikacjach nasi fajnie skakali, a w konkursie skoki były słabe. Kubacki i Kot to młodzi zawodnicy więc stres da o sobie znać, szczególnie Kubackiemu, który teraz musi udowodnić swoją klasę. Natomiast Norwegowie, to drużyna poukładana, skoki wychodzą im nieźle i jedyne zagrożenie dla nich to drużyny z Austrii i Finlandii.
Dzisiaj Austriacy w okrojonym składzie, nie ma Loitzla, Kocha i Schlirenzauera, pomimo tego nadal są groźni, Finowie skaczą bardzo dobrze i na pewno powalczą o podium z Polakami. Kurs na Norwegów cały czas spada ( godz. 16:00 - k.3,00 , Polska - k.2,50 )
 
Y 0

yeety

Użytkownik
⚽ KUPON #10

Kto zakwalifikuje się do następnej rundy ?

Sturm Graz - Juventus | k, 1.10 ✅
Slovan Bratysława - VfB Stuttgart | k, 1,16 ✅
Paris Saint-Germain - Maccabi Tel Aviv | k, 1.20 ✅
Bayer Leverkusen - Tavria Simferopol | k, 1.05 ✅
CSKA Moskwa - Anorthosis Famagusta | k, 1,16 ✅
Galatasaray - Karpaty Lwów | k, 1,07 ⛔ brak słów
Villarreal FC - FC Dnepr Mogilev | 1,07 ✅

AKO: 2,14
STAWKA: 3 zł.
WYGRANA: 6,41 zł.

Powiem tak. Jest to kupon rozpoczy po wysokim kursie. Postawiłem na mocnych faworytów i jeśli któraś z tych drużyn nie zakwalifikuje się do fazy grupowej będę zdziwiony. Widać, że po 10 kuponach wyjdę na minus, więc od kuponu 11 zmieniam trochę system gry. Będę grał spotkania, które powinny wejść bez problemu po kursach 1.30 - 2.00, a nie jak to było wcześniej 1.70 i wyżej.
 
Y 0

yeety

Użytkownik
⛔ ⛔ ⛔STATYSTYKI ⛔ ⛔ ⛔

ILOŚĆ KUPONÓW/TYPÓW: 10
TRAFIONE: 3 (30%)
NIETRAFIONE: 7 (70%)

SUMA STAWEK: 22,00 zł
SUMA WYGRANYCH: 10,79 zł
BILANS: -11,21 zł.
YIELD: -50,95%

STA KONTA: 68,79 zł.
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #11

Rafael Nadal - Julien Benneteau | 1 , k.1.01 ✅
Roger Federer - Philipp Kohlschreiber | 1 , k.1,09 USUNIĘTE
Ernests Gulbis - Andy Murray | 2 , k.1,15 ✅
Japonia - Republika Dominikańska | 1 , k.1,12 ✅
Włochy - Holandia | 1 , k.1,30 ✅
Chiny - Tajlandia | 1 . k.1,06 ✅

AKO: 1,86
STAWKA: 3 zł.
WYGRANA: 5,58 zł.
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #12

Piast Gliwice - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 1 , k.1,40 ⛔
Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin | 1 , k.1,45 ✅

AKO: 2,03
STAWKA: 2 zł
WYGRANA: 4,06 zł.
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #13

SKOKI NARCIARSKIE - LGP w Wiśle

A.Małysz | k.1,20 - top 3 ⛔

STAWKA: 2 zł
WYGRANA: 2,40 zł.

Ehh, ten wiatr w pierwszej połowie wszystko zepsół, Małysz próbował jeszcze odrabiać straty, ale mu to nie wyszło, zabrakło dosłownie 0,5 m. No cóż taki sport. Bawimy się dalej :?
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #14

Wigan - Chelesa | 2 , k.1,22 ✅
Marcos Baghdatis - Rafael Nadal| 2 , k.1,24 ⛔

AKO: 1,51
STAWKA: 3 zł
WYGRANA: 4,54 zł.

Trochę za późno zagrałem i kursy pospadały, ale nadal uważam, że to dość pewne typy. Mam nadzieję, że wejdą i nowa taktyka w typowaniu przyniesie wiele korzyści :cool:

-----------------------------------------------------------------------

No nie i kolejny zaskakujący wynik ????
 
Y 0

yeety

Użytkownik
Tak nie może być. Mam jakiegoś pecha w ostatnim czasie i nic nie wchodzi. Pora zrobić sobie kilka dni przerwy i zastanowić się co dalej.
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #15

Odra Wodzisław - MKS Kluczbork | X lub Odra k.1,19 ✅
Legia Warszawa - GKS Bełchatów | 1 k.1.50 ⛔
1. FC Kaiserslautern - FC Bayern Monachium | X lub Bayern k.1,08 ⛔

AKO: 1,93
STAWKA: 4 zł.
WYGRANA: 7,71 zł.

Ten kuponik wydaje mi się dość pewny i gram go za nieco większą stawkę niż zwykle. Mam nadzieję, że wyjdę z dołka
-----------------------------------------------------------------------

A wydawało się takie pewne. Tak to jest z początkiem sezonu.
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #16

Liverpool FC - West Bromwich | 1, k.1,25 ✅
STAWKA: 5 zł

WYGRANA: 6,25 zł.


West Bromwich nie radzi sobie z Liverpoolem i to widać gołym okiem. Livepool zawsze wygrywał a Bromwich nawet bramki nie potrafił strzelić. Niespodzianką byłby remis, ale myślę, że do tego nie dojdzie.
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #17

:siata:Chiny - Brazylia | 2, k.1,25 ✅
⚽Racing Santander - FC Barcelona | 2, k.1,20 ✅

AKO: 1,50
STAWKA: 3 zł
WYGRANA: 4,50 zł.

KUPON #18

F1
Czy Robert Kubica (POL/Renault) ukończy wyścig na punktowanej pozycji? | TAK k. 1,20 ✅

STAWKA: 5 zł.
WYGRANA: 6 zł
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #--
DART
PDC Mistrzostwa Świata 2011 - 22:00- 3 stycznia 2011 r.
Zwycięzca turnieju: Phil Taylor | k.1.40
STAWKA: 5 zł.
WYGRANA: 7 zł.
No nie można tego nie zagrać. Phil Taylor rzuca jak jakiś robot do tarczy i zawsze wygrywa MŚ. Osobiście uważam, że kurs powinien wynosić max. 1,15. Stawiam już teraz bo kurs zleci do ~1,01 ( tak było rok temu ). Kupon ponumerowałem #-- i wliczę go do statystyk dopiero po MŚ.
 
Y 0

yeety

Użytkownik
KUPON #20

Jeremy Chardy (FRA) - Ernests Gulbis (LAT) | 2, k.1,32 ⛔
Feliciano Lopez (ESP) - Santiago Giraldo (COL) | 1, k.1,38 ✅

AKO: 1,82
STAWKA: 2 zł.
WYGRANA: 3,64 zł.

 
Do góry Bottom