>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VIP Temat Typy by Waldi1979

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
EURO 2020, Polska - Słowacja 1:2

#16 Polska powyżej 1,5 gola, @2,18 Unibet, 50j
50j

Zaczynamy najważniejszy z dotychczasowych meczy na tym turnieju, oczywiście z perspektywy polskiego kibica. O tym meczu zostało już napisane chyba wszystko, po zmianie selekcjonera na początku roku oraz tegorocznych spotkaniach czy to eliminacyjnych czy towarzyskich ciężko o optymizm, ja jednak po cichu liczę, że jutro ta maszynka odpali, że Lewandowski wreszcie będzie mógł liczyć na dużo dośrodkowań i zagrać tak jak nas przyzwyczaił w Bayernie, że Zieliński wreszcie pociągnie tą reprezentację, że jutro wieczorem EURO 2020 się dla nas nie skończy, że po wygranej zostaniemy w grze, potencjał mamy na pewno większy od rywali, mamy najlepszego piłkarza świata, który w piłce klubowej wygrał już wszystko, teraz czas na reprezentację, te 2 gole Lewy jest w stanie sam strzelić, podejrzewam, że do wygrania będziemy potrzebować minimum dwóch goli, ciężko wierzyć, że nasza obrona zagra na zero z tyłu, ale mimo tych mankamentów liczę, że ofensywa strzeli o tą jedną bramkę więcej niż ewentualnie stracimy. Typ na pewno patriotyczny, ale ja wierzę w tą reprezentację, że osiągniemy minimum to co ekipa Nawałki we Francji w 2016.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +319
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
EURO 2020

#25
Węgry - Francja, Francja (-1 AH), @1,41 1:1
Portugalia - Niemcy, powyżej 2 goli, @1,45 2:4
AKO: 2,04
100j Unibet
100j

Na dzisiejsze mecze proponuję takiego wydaje mi się dość bezpiecznego dubelka, w pierwszym spotkaniu zdecydowanym faworytem są Francuzi i każdy inny wynik niż ich wygrana będzie można rozpatrywać w kategorii sensacji, Węgrzy z dobrej strony pokazali się w spotkaniu z Portugalią, ale ostatecznie przegrali 3:0 w samej końcówce. Tu również liczę, że ostro powalczą, ciekawym betem wydaje się zaproponowany powyżej na kartki w stronę Węgrów. Francja podejrzewam, że będzie chciała w miarę prędko wyjść na prowadzenie i kontrolować spotkanie, nie liczę na jakiś wielki pogrom, pogoda w Budapeszcie podobna do tej u nas, wiec upały, a wiadomo jak się gra w takich spotkaniach, liczę na jakieś 2:0 faworytów, przy jednobramkowej wygranej zwrot. W drugim spotkaniu idę w gole, liczę że będzie to ciekawe widowisko, faworytem według buków są Niemcy, ale mnie jakoś ich gra nie przekonuje, wyżej na chwilę obecną cenię ekipę z Ronaldo i Fernandesem w składzie, ale Niemcy to zawsze Niemcy, po porażce z Francją mają nóż na gardle i to oni bardziej "muszą", natomiast Portugalia ostatni mecz gra z Francją, więc raczej też nie będzie chciała, żeby od tego spotkania zależały jej losy w turnieju, stąd liczę na ciekawe widowisko, mam nadzieję na bramki z obu stron, ob y tylko prędko padła pierwsza bramka to mecz powinien się otworzyć i goli nie powinno braknąć, przy dwo9ch trafieniach oczywiście zwrot, taki wydaje mi się bezpieczny dubel na podwojenie.

EURO 2020, Węgry - Francja 1:1 (1-1 żk)

#26 Węgry powyżej 1,5 kartki, @1,65 Unibet, 50j
50j

EURO 2020, Portugalia - Niemcy 2:4

#27 obie strzelą, @1,87 Betsson, 50j
43,5j
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
EURO 2020, Hiszpania - Polska 1:1

#28 powyżej 2,5 gola, @2,50 (2,20) Matchday Boost Betfan, 40j
40j

Tradycyjnie drugi mecz to mecz o wszystko dla Naszych, pierwsze spotkanie ze Słowacją wiadomo jak się zakończyło i nie warto już chyba do tego wracać. Zawiedli praktycznie wszyscy. Dzisiaj wiadomo serce jedno, rozum drugie, ogólnie miałem odpuścić ten mecz, ale postanowiłem, że jednak zagram taki ogólny zakład, który nie wyklucza żadnej opcji, przy okazji korzystam z podwyższonego kursu w Betfan, realnie patrząc to tą linię jest w stanie pokryć sama Hiszpania, na 5 spotkań jakie z nimi graliśmy w 4 strzelali przynajmniej 3 gole, a we wszystkich 5 proponowany over był pokrywany, oczywiście nie liczę na tak dramatyczny wynik Polski i mam nadzieję, że jednak powalczymy i uda się strzelić coś Hiszpanom, ja po poniedziałku nie robię sobie żadnych nadziei, ale może właśnie to, że tak zawiedli to dzisiaj odkupią winy i mecz ze Szwecją nie będzie tylko meczem o honor, oby...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +251
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
EURO 2020, Ukraina - Austria 0:1 (0 żk)

#30 remis, @2,25 Unibet, 50j
50j
#31 poniżej 1,5 kartki, @3,50 Unibet, 50j
125j
#32 DW 0:0, @21,00 Unibet, 20j
20j

uważam, że nikt tu się nie będzie zabijał, tym bardziej, że remis premiuje obie ekipy do fazy pucharowej
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +254
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
EURO 2020, Chorwacja - Szkocja 3:1 (1-1 żk)

#33 powyżej 3,5 kartki, @1,78 Unibet, 50j
50j
#34 powyżej 4,5 kartki, @2,85 Unibet, 30j
30j

Jedno jest pewne, w tym meczu remis nikogo nie zadowoli, ponieważ brak kompletu punktów w tym spotkaniu równa się pożegnaniu z turniejem. Zapowiada się mocne widowisko, gdzie żadna ze stron nie odstawi nogi, dlatego próbuję w tym meczu kartek, wiem, że narazie EURO 2020 jest underowe jeśli chodzi o kartki, ale wkraczamy w taką fazę, gdzie nie ma miejsca na błędy i niejednokrotnie trzeba się będzie uciec do faulu, żeby powstrzymać przeciwnika, szczególnie, gdy któras z drużyn wyjdzie na prowadzenie. Chorwacja na tych mistrzostwach narazie zobaczyła 4 żółte kartki (3 z Anglią i 1 z Czechami), natomiast Szkocja 2 żółte i te 2 w meczu z Anglią, w pojedynku z Czechami uniknęli upomnienia. Sędzią pojedynku będzie Argentyńczyk Fernando Rapallini ze średnia ponad 5 żółtych kartek na mecz, na EURO 2020 prowadził dotychczas jeden mecz Ukraina - Macedonia Północna, w którym 3 razy wyjął żółty kartonik z kieszeni, dzisiaj zważywszy na rangę spotkania liczę, ze pracy mu nie zabraknie i będzie miał częste okazje do upominania zawodników.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +254
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
EURO 2020, Szwecja - Polska 3:2

#35 Polska, @2,70 Unibet, 100j
100j

Trwa już odliczanie do pierwszego gwizdka, znamy już skład na kolejny nasz mecz o wszystko


po porażce na inaugurację nasza kadra zasłużenie została zmieszana z błotem, ale w pełni sobie na to zasłużyła, w meczu z Hiszpanią zobaczyliśmy reprezentację jaką chce się oglądać, mam na myśli walkę i zaangażowanie, żadna piłka nie była stracona, remis z La Roja sprawił, ze zostaliśmy w grze i co najważniejsze, że wszystko zależy od nas, jest tylko jedna opcja awansu - nasze zwycięstwo, nie ma żadnych wymówek, nie widzę innej opcji niż takiej samej a nawet większej determinacji jak w sobotnim meczu Biało-Czerwonych, wiem, ze łatwo nie będzie, ale liczę, że nasz upór w końcu skruszy Szwedzką defensywę i pokonamy reprezentację Trzech Koron. Nie analizowałem tego spotkania pod kątem innych typów, to czy wygramy 1:0 po męczarniach, czy nabijemy lub nie rożne, zobaczymy kartki czy faule, najważniejsze, że zwycięstwo bez względu na inne rozstrzygnięcia, małe tabele itd zapewni nam udział w 1/8 finału EURO 2020. Do boju Biało-Czerwoni 🇵🇱 ⚽ 🔥 💪🇵🇱
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +254
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
EURO 2020, 1/8 finału

#37
Walia - Dania, powyżej 1,5 gola, @1,57 0:4
Włochy - Austria, Włochy, @1,51 0:0
AKO: 2,37
50j Betsson
50j

Pierwsze spotkanie 1/8 finału, faworytem niby Dania, ale Walia już nie raz pokazała, że potrafi walczyć, mnie zainteresował wysoki kurs na przynajmniej 2 gole w meczu. Walia nie strzeliła tylko gola Włochom na tych mistrzostwach, ale to wstydu raczej jej nie przynosi, natomiast Dania traciła gole w każdym spotkaniu, w grupach w meczach obu ekip proponowany over pokryty był dwa razy, a po jednym spotkaniu zakończyło się porażkami 1:0, Dania w takim stosunku uległa Finlandii, ale wszyscy wiemy co tam się stało i tak ten mecz później wyglądał, natomiast Walia uległa 1:0 Włochom, w ostatnim spotkaniu, gdzie obie ekipy były pewne awansu, więc niski wynik też nie może dziwić. Dzisiaj myślę, że będzie jakieś 2:1 dla Dani, ale liczę się z tym, że może być do tego potrzebna dogrywka, jednak te 2 gole powinniśmy zobaczyć w regulaminowym czasie.

W drugim spotkaniu Włosi są zdecydowanym faworytem, myślę, że nie powinni mieć większych problemów z wyeliminowaniem Austrii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +324
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
EURO 2020, Chorwacja - Hiszpania 3:5 po dogrywce (3:3)

#42 Chorwacja (+1 AH), @1,84 Unibet, 50j
42j

Myślę, że Hiszpanie będą się tu męczyli, nie wykluczam dogrywki, przy jednobramkowej wygranej Hiszpanów zwrot.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +276
Do góry Bottom