>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VIP Temat Typy by Waldi1979

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, Ekstraklasa, Cracovia - Lech 2:1 (3-4 RR)

#2 Lech powyżej 5,5 RR, @1,94 Unibet, 20j
20j

Ostatnie sobotnie spotkanie w PKO Ekstraklasie Cracovia podejmuje Lecha, faworytem są przyjezdni, ja jednak jak w większości meczy Kolejorza spróbuję pograć rzuty rożne. Lech to najskuteczniejszy zespół w tej kwestii zarówno jeśli weźmiemy pod uwagę łączną liczbę cornerów czy z podziałem na mecze domowe czy wyjazdowe, we wszystkich na czele klasyfikacji Lech. W rundzie rewanżowej Cracovia zagrała na własnym stadionie 3 mecze i pozwoliła nabić 3 rożne Podbeskidziu, 8 Zagłębiu oraz 5 Śląskowi, w tym samym okresie Lech w delegacji zagrał 4 mecze i w Zabrzu nabił 3 cornery, w Płocku 4, w derbach z Wartą 11 i 3 w Szczecinie. Dwie ostatnie wizyty Kolejorza przy ul. Kałuży w Krakowie to kolejno 12 i 10 rożnych, jedni i drudzy nie zachwycają w tym sezonie, forma po przerwie na reprezentację to wielka niewiadoma, ogólnie liczę, ze Pasy, którym widmo spadku już całkiem realnie zagląda do środka postawią się mocno i Lech będzie się musiał nieźle natrudzić, żeby wywieźć punkty z Krakowa, a co za tym idzie wykona sporo stałych fragmentów z narożnika boiska.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Mistrzów, Bayern - PSG 2:3 (15-1 RR)

#13 PSG powyżej 3,5 RR, @1,79 Betsson, 20j
20j
#14 PSG powyżej 4,5 RR, @2,63 Betsson, 10j
10j
#15 Neymar żółta kartka, @3,00 Unibet, 10j
10j

Najciekawiej zapowiadające się dzisiejsze spotkanie, rewanż za ostatni finał Ligi Mistrzów, oba zespoły wymieniane wśród faworytów do końcowego triumfu, oba niestety dzisiaj osłabione, ciężko wytypować wynik, bo może to pójść w każdą ze stron, nie chcę mówić o determinacji, bo na tym poziomie to na pewno nikomu jej nie zabraknie, ale właściciele PSG od lat pakują ogromne miliony w projekt, który ma przynieść najważniejszy puchar Europy w klubowej gablocie jak wiadomo bezskutecznie, więc wiadomo jakie tam jest ciśnienie, dzisiaj powinni być jeszcze bardziej nabuzowani, bo wiadomo, że Bayern bez Lewego i na pewno w tym upatrują swojej szansy na awans, a przynajmniej minimum strzelenia gola na wyjeździe, więc pomyślałem o rożnych Paryżan, wcześniej myślałem o ogólnych lub Bayernu, ale linia na Monachijczyków wysoka, a nie są już taką maszynką jak wcześniej do nabijania rożnych, więc skupiłem się tylko na cornerach gości, tym bardziej, ze linia wydaje mi się nie za wysoka do kursu. Sprawdziłem przy okazji jak wyglądały w tej edycji Ligi Mistrzów te statystyki PSG w meczach wyjazdowych i tak:
- Basaksehir 6 RR
- Lipsk 3 RR
- Man Utd 5 RR
- Barcelona 7 RR
Innym ciekawym typem patrząc na sędziego wydaje się też żółta kartka dla Neymara @3,00, wiadomo jak gra Brazylijczyk i jak łatwo łapie głupie kartoniki.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Europy

#19
Ajax - Roma, powyżej 8,5 RR, @1,50 13 RR
Granada - Manchester United, Man Utd, @1,56 0:2
AKO: 2,34
10j Unibet
13,4j

Liga Europy, Dinamo Zagrzeb - Villarreal 0:1

#20 obie strzelą, @2,12 Unibet, 10j
10j

Liga Europy, Arsenal - Slavia Praga 1:1

#21 obie strzela, @2,09 Betsson, 10j
10,9j

Liga Europy, Granada - Manchester United 0:2

#22 Man Utd (-1 AH), @1,95 Unibet, 10j
9,5j

Liga Europy, Ajax - Roma 1:2 (9-4 RR)

#23 powyżej 10,5 RR, @2,51 Betsson, 10j
15,1j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +743
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Anglia, Premier League + Francja, Ligue 1

#25
Crystal Palace - Chelsea, Chelsea, @1,511:4
Liverpool - Aston Villa, Liverpool, @1,522:1
Strasbourg - PSG, PSG, @1,681:4
AKO: 3,86
10j Betsson
28,6j

Niemcy, Bundesliga, Frankfurt - Wolfsburg 4:3 (Andre Silva 54 min, Wout Weghorst 46 min.)

#26 remis, @3,50 Unibet, 10j
10j
#27 Andre Silva strzeli, @2,30 Unibet, 10j
13j
#28 Wout Weghorst strzeli, @2,43 Unibet, 10j
14,3j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +241
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, Ekstraklasa, Zagłębie - Podbeskidzie 2:1

#31 obie strzelą, @1,80 Betsson, 10j
8j

Pierwsze jutrzejsze spotkanie w Ekstraklasie, do Lubina przyjeżdża Podbeskidzie, faworytem są gospodarze, ale czy aż takim jak sugerują kursy, szczerze wątpię, mimo, że od dziecka jestem kibicem Zagłębia to jak widzę to co się teraz dzieje w tym klubie to ręce opadają, do wymiany jest tam praktycznie wszystko od prezesa (przede wszystkim), poprzez zarząd, na trenerze i zawodnikach kończąc, nie ma tam teraz żadnej ambicji, a ściąganie i wystawianie takich zawodników jak Stoch, Mraz, Crnorković, po sprzedaniu Bohara i Białka nie został sprowadzony nikt wartościowy, dla prezesa liczy się tylko, zeby słupki w excelu się zgadzały i żeby zarobić na transferach, a do Lubina, zeby tylko przychodzili tylko darmowi zawodnicy, a wiadomo, że tacy albo są słabi, albo najlepsze lata mają za sobą, taki Stoch od pół roku nie grał nigdzie, jakby był taki dobry jak jego cv to by nie znalazł klubu prędzej, niech każdyt sobie sam odpowie, Zagłebie szczyci się akademią, że jest jedną z najlepszych w Polsce i co zamiast ogrywać tych młodych chłopaków to ściągają zagraniczny szrot, a co najgorsze ten szrot co kolejkę wychodzi w podstawowym składzie, Sevela stracił już chyba panowanie nad szatnią, jak na poczatku jego przygody gra mogła się podobać, bo Miedziowi grali skrzydłami, stosowali pressing tak teraz na dobrą sprawę oglądanie ich meczy to kara, w 2021 są chyba najsłabszą drużyną, zdobyli ledwo 7 punktów w 9 meczach, przecież to poniżej krytyki, gdyby na jesień zdobyli kilka punktów mniej to dzisiaj byliby głównym kandydatem do spadku, a tak że spada jedna drużyna to są w miarę spokojni, ambicji na puchary nie mają, mimo, że zapewnienia były inne, ale to się musi dużo zmienić, kibice już tracą cierpliwość do tej szopki, natomiast Podbeskidzie w tym roku całkiem nieźle sobie radzi, zdobyli już 12 punktów, w Lubinie wielce prawdopodobne, ze też z jakimiś punktami wyjadą, w pierwszej rundzie dwa razy grali z Lubinem, w lidze pokonali Zagłębie na własnym terenie oraz odpadli po dogrywce z Pucharu Polski. Patrząc czysto sportowo na mecz oceniam 50/50 może nawet z lekkim wskazaniem na gości, ale że nigdy nie gram przeciwko swoim to proponuję zakład na obie strzelą, w dwóch ostatnich bezpośrednich pojedynkach każda z drużyn strzelała, we wcześniejszych też dość często, ale było to ładnych kilka lat temu, więc nie będę podawał statystyk, Zagłębie u siebie powinno coś strzelić, ale z takimi błędami jakie robią w defensywie utrzymanie czystego konta graniczy prawie z cudem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +415
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liga Mistrzów, Chelsea - Porto 0:1 (6-9 RR)

#38 Sergio Oliveira powyżej 0,5 celnego strzału, @1,81 Betsson, 10j
10j

Czas na rewanżowe spotkania 1/4 finału Ligi Mistrzów, Chelsea kontra Porto, mecz na neutralnym terenie w Sevilli, w pierwszym spotkaniu górą była angielska ekipa, głównie dzięki skuteczności, bo więcej okazji stworzyło sobie Porto, ale nie znaleźli sposobu na pokonanie senegalskiego bramkarza The Blues. Dzisiaj nie mają nic do stracenia muszą ruszyć od początku, do składu wracają nieobecni w poprzednim tygodniu Sergio Oliveira oraz Mehdi Teremi (on zacznie mecz na ławce). Sergio Oliveira w tej edycji Ligi Mistrzów zdobył już 5 goli, wykonuje on także rzuty karne, więc przy ewentualnym wapnie mamy tu lekki handicap w jego stronę, średnio oddaje 1,7 celnego strzału na mecz, dziś Porto musi atakować, nie wiem czy uda im się awansować, ale patrząc na poprzednie ich spotkania jedno jest pewne tanio skóry nie sprzedadzą, a Sergio, który w pierwszym meczu pauzował dzisiaj będzie podwójnie zmotywowany i przynajmniej raz trafi w światło bramki, a kurs do jakiegoś dubelka wydaje mi się idealny.

#39 powyżej 9,5 RR, @1,84 Betsson, 10j
8,4j

Liga Mistrzów, PSG - Bayern 0:1 (6-7 RR)

#40 powyżej 11,5 RR, @2,06 Unibet, 20j
21,2j

#41 powyżej 14,5, @5,10 Unibet, 10j
10j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +34
Do góry Bottom