>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VIP Temat Typy by Waldi1979

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, Ekstraklasa, Jagiellonia - Lech 1:1 (8-7 RR)

#86 Lech powyżej 5,5 RR, @2,0 Unibet, 8j
  8j
#87 Lech powyżej 6,5 RR, @2,90 Unibet, 5j
  9,5j
#88 powyżej 12,5 RR, @3,40 Unibet, 5j
  12j
#89 powyżej 13,5 RR, @4,80 Unibet, 5j
  19j

Drugie dzisiejsze starcie Ekstraklasy, do Białegostoku przyjeżdża Lech, który jest lekkim faworytem, ponieważ lepiej rozpoczął rundę wiosenną (2 wygrane oraz przegrana), natomiast Jagiellonia (2 porażki oraz remis). Teoretycznie Lech powinien wygrać, ale... nie wygrał w Białymstoku już od 6 lat. Ewidentnie coś ten stadion im nie leży. Jaga w tym roku bez zwycięstwa, ale też bez strzelonej bramki, dzisiaj mecz u siebie, nie wiem czy się przełamią, ale powinni postawić Kolejorzowi ciężkie warunki, a im dłużej Lech nie strzeli, tym mocniej będzie atakował, a co za tym idzie nabijał rożne. Statystyki jeśli chodzi o ten stały fragment Poznaniacy mają w tej rundzie powalające, na 3 rozegrane spotkania nabili kolejno 8, 12 i 19, Jaga mimo słabych wyników też wygląda przyzwoicie 8, 6 i 3. Ogólnie idę w stronę rożnych gości, ale spróbuję też ogólnego overu, bo różnie może się mecz ułożyć, ale na te 4-5 rożnych gospodarzy liczę, resztę myślę, że dołoży Kolejorz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Podsumowanie Luty
Zagrane kupony: 101
Wygrane kupony: 40
Przegrane kupony: 54
Zwrócone kupony: 7
Yield:   9,09%
Bilans:   35,91j
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, Ekstraklasa, Zagłębie - Śląsk 3:1 (3-2 RR)

#1 Zagłębie strzeli powyżej 1,5 gola, @2,33 Unibet, 3j
  3,99j
#2 powyżej 9,5 RR, @1,74 Unibet, 5j
  5j

Derby. Zagłębie słabo wystartowało po przerwie zimowej, ale powoli widać progres, na pewno brakuje skuteczności, która mam nadzieję, że dzisiaj nadejdzie. Śląsk jeszcze na wiosnę nie przegrał, notując remisy i wygraną. Wstępnie chciałem zagrać na Zagłębie, ale z racji, że jadę na mecz oraz, żeby nie zapeszyć próbuję tylko 2 bramek Miedziowych oraz over rzutów rożnych, liczę, że akcji nie zabraknie po obu stronach, jedni i drudzy trochę cornerów nabijają, więc próbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Anglia, Premier League

#3
Everton - Manchester United, powyżej 9,5 RR, @1,58  21
Tottenham - Wolves, powyżej 9,5 RR, @1,64  9
AKO: 2,59
4j Unibet
  4j


Normalnie nie wierzyłem jak odpaliłem telefon w drodze na derby, jak sprawdzałem było prawie około 20 minut do końca meczu Totki przegrywały i brakowało jednego rożnego, pomyślałem, że wejdzie lekko, a tu zonk, razem z doliczonym czasem nie było rożnego przez ostatnie 28 minut, gdzie gospodarze gonili wynik, szkoda...
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Hiszpania, La Liga, Real - Barcelona 2:0 (4 żk)

#4 Real lub remis i powyżej 1,5 gola, @1,65 Unibet, 4j
  2,6j
#5 Real strzeli powyżej 1,5 gola, @1,93 Unibet, 3j
  2,79j
#6 Busquets otrzyma kartkę, @2,20 Unibet, 2j
  2j
#7 Pique otrzyma kartkę, @2,00 Unibet, 2j
  2j
#8 Ramos otrzyma kartkę, @2,15 Unibet, 2j
  2j
#9 Vidal otrzyma kartkę, @2,40 Unibet, 2j
  2j
#10 Valverde otrzyma kartkę, @4,00 Unibet, 2j
  2j
#11 de Jong otrzyma kartkę, @4,00 Unibet, 2j
  2j

Wyczekiwane przez wszystkich Gran Derbi nadchodzi. Jeszcze kilka tygodni temu zdecydowanym faworytem był Real, który wreszcie zaczął grać na miarę oczekiwań, jednak ostatnie straty punktów w lidze oraz porażka w Lidze Mistrzów trochę zamazały obraz, Barcelona po zmianie trenera jakoś specjalnie też nie poprawiła swojej gry, fakt, że ostatnio punktuje, ale nie są to jakieś wybitne mecze. Tym bardziej jeśli chodzi o ich grę w delegacji. Wiadomo, że przy okazji takich spotkań ostatnie wyniki schodzą na dalszy plan, a liczy się przede wszystkim dyspozycja dnia, jakbym miał procentowo określić szansę obu ekip to dałbym 55/45 w stronę gospodarzy głównie ze względu na miejsce rozgrywania meczu. Spróbuję zagrać wydaje mi się, że w miarę bezpiecznie, liczę, że bramki zobaczymy dzisiaj i że o tą jedną Real strzeli więcej, dla bezpieczeństwa asekuruję się remisem. Pozostałe typy już na kartki poszczególnych zawodników, myślę, że każdy z pierwszej wymienionej trójki jest mocnym kandydatem to otrzymania upomnienia, tym bardziej ze względu na sędziego dzisiejszego spotkania. Ostatnie dwa typy na kartki takie bardziej "na przeczucie". Statystyk zarównoaarbitraż jak i wymienionych zawodników nie będę podawał, ponieważ dużo już zostało napisane i nie chcę dublować informacji, a dwa to piszę z telefonu w pracy i nie mam za bardzo jak sprawdzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, Ekstraklasa, Lech - Górnik 4:1 (6-7 RR)

#12 Lech powyżej 6,5 RR, @1,76 Unibet, 8j
  8j
#13 Lech powyżej 7,5 RR, @2,40 Unibet, 6j
  6j
#14 Lech powyżej 8,5 RR, @3,45 Unibet, 4j
  4j

Dzisiaj do Poznania przyjeżdża Górnik, faworytem są gospodarze, którzy zaczynają wreszcie grać na miarę oczekiwań, tworzą mnóstwo sytuacji, jednak szwankuje jeszcze skuteczność, ale przez to, że tworzą tyle akcji nabijają sporo rożnych, dlatego ponownie idę w stronę kierunku cornerów gospodarzy, są oni najlepszą drużyną w Ekstraklasie w tej klasyfikacji, do tej pory wybijali piłkę z narożnika 176 raz co daje średnią 7,33 rogu na mecz samej ekipy Kolejorza. Jeśli spojrzymy tylko mecze wiosenne Poznaniaków to te statystyki są jeszcze bardziej powalające, na 4 rozegrane spotkania nabili kolejno 8, 12, 19 i 7, czyli 11,5 rzutu rożnego, a w meczach przy Bułgarskiej na wiosnę mają 13,5 cornera, więc statystyki jak najbardziej potwierdzają ten typ. Dodatkowym atutem jest też bezpośrednia historia ich spotkań, gdzie 2 ostatnie mecze w Poznaniu Górnik wygrał, więc widać, że dobrze im się tutaj gra, poza tym Górnik jest jedyną drużyną w lidze, która w obecnym sezonie nie wygrała meczu w delegacji, wiadomo, że każda nawet najgorsza seria musi się kiedyś skończyć, dokładając do tego nieskuteczność Lecha wydaję mi się, że nie będzie to taki łatwy mecz dla gospodarzy jak wskazują kursy, jednak jednego możemy być pewni, że od początku Lech rzuci się na Górnika, goście myślę, że skupią się na obronie i swoich szans będą szukali w kontratakach, większość spotkania pewnie będzie toczyć się pod bramką gości, dlatego idę w stronę rzutów rożnych gospodarzy.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, Ekstraklasa, ŁKS - Zagłębie 3:2

#20 Zagłębie, @2,50 Unibet, 5j
  5j

Dzisiaj w Łodzi miejscowy ŁKS podejmie Zagłębie. Obie drużyny walczą o zupełnie inne cele Łodzianie o uniknięcie degradacji i złapanie kontaktu z drużynami walczącymi o utrzymanie, po wczorajszej wygranej Wisły w derbach Krakowa tracą już do bezpiecznej strefy 13 punktów, natomiast Zagłębie walczy o wejście do górnej ósemki i w przypadku wygranej awansują do niej. ŁKS na wiosnę u siebie rozegrał dwa mecze i oba zremisował 0:0, natomiast jeśli chodzi o delegacje to Miedziowi najpierw ulegli Piastowi będąc zespołem zdecydowanie słabszym, następnie zremisowali w Płocku, ale tam już było widać dobrą grę, ale punkt zwrotny uważam, że nastąpił w derbach ze Śląskiem, gdzie po w miarę wyrównanej pierwszej połowie, w drugiej zdominowali Wrocławian strzelając 3 gole. Warto wspomnieć, że w tym meczu zadebiutowali dwaj nowi zawodnicy Zagłębia Rosjanin Jewgienij Baszkirow oraz Serb Dejan Drazic, obaj zagrali bardzo dobre zawody i wnieśli dużo pozytywów do drugiej linii Miedziowych, a trzeba zaznaczyć, że odbyli tylko kilka treningów z nową drużyną, więc gdy się bardziej zgrają, z każdym kolejnym spotkaniem powinno to wyglądać jeszcze okazalej. patrząc na mecze bezpośrednie to tu zdecydowanie na korzyść gości, ale do tego nie ma co przywiązywać większej uwagi, ponieważ oprócz ostatniego meczu w Lubinie wygranego przez miejscowych 3:1 pozostałe były rozgrywane wiele lat temu. Jedno czego się obawiam, że Zagłębie lepiej gra z zespołami z czołówki, gdzie nie są faworytem, a z teoretycznie słabszymi rywalami "lubią" gubić punkty, jednak liczę, że po wygranych derbach są tak pozytywnie naładowani i podbudowani, że zagrają na maksymalnych obrotach i przywiozą z Łodzi 3 punkty, dodatkowym bodzcem jest też fakt, że w przypadku zwycięstwa zameldują się na ósmym miejscu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska, Ekstraklasa, Raków - Pogoń 0:0

#28 Raków, @2,04 Bettson, 3j
  3j

Polska, Ekstraklasa, Wisła K. - Lech 1:1 (4-8 RR)

#29 powyżej 10,5 RR, @1,92 Unibet, 6j
  5,52j
#30 powyżej 11,5 RR, @2,50 Unibet, 5j
  7,5j
#31 powyżej 12,5 RR, @3,40 Unibet, 4j
  4j
#32 powyżej 13,5 RR, @4,80 Unibet, 3j
  3j
#33 Wisła K. powyżej 4,5 RR, @1,98 Unibet, 4j
  4j
#34 Lech powyżej 5,5 RR, @1,71 Unibet, 4j
  2,84j
#35 obie strzelą, @1,68 Unibet, 4j
  2,72j

Hit tej kolejki w naszej lidze, obie drużyny w wyśmienitej formie w ostatnim czasie, Wisła na wiosnę zdobyła już 13 pkt na 15 możliwych, tyle samo co lider z Warszawy, Lech w tym samym okresie uzbierał 10 pkt. Szykuje się nam wspaniałe widowisko, lekkim faworytem są goście, ale czy nimi są? Wisła u siebie notuje serię 5 meczy bez porażki, w tym 4 zwycięstwa, ostatnia porażka na Reymonta miała miejsce 1 grudnia z Lechią, Lech w delegacji gra w kratkę, w tym roku już raz przegrał w...Krakowie, ale na stadionie Cracovii. Ja sobie odpuszczę granie w tym meczu na wynik i ponownie spróbuję pójść w stronę rzutów rożnych, obie ekipy nabijają ich dość sporo, a w ich meczach często padają overowe wyniki w tej statystyce.
Ostatnie 5 meczy, wszystkie rozgrywane na wiosnę, więc wydaje mi się, że w miarę wiarygodne, aby się na nich sugerować
Wisła: 12(4), 14 (7), 14 (8), 8 (2) i 17 (8)
Lech: 13(8), 17(12), 20 (19), 15(7) i 13(6)
Pierwsza cyfra oznacza ogólnie rożne w meczu, w nawiasie cornery tylko wymienionej drużyny. Jak widać obie drużyny lubią grac ofensywnie, skrzydłami i nabijać całkiem przyzwoitą liczę rzutów rożnych. Trochę gorzej wyglądają statystyki jeśli popatrzymy na ich bezpośrednie spotkania, jednak zaryzykuję i zasugeruję się ostatnimi wynikami, a nie historią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
Do góry Bottom