>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by Tomeq

ostrowiec 53

ostrowiec

Użytkownik
⚽⚽Dyscyplina : Piłka nożna⚽⚽
Rozgrywki : Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Spotkanie : Alashkert - Santa Coloma
Typ : Obie strzelą - Tak
Kurs : 2.95
Stawka : 100.00zł​


Postanowiłem dołączyć do grupy i mam nadzieję że zacznę od plusika. W dniu dzisiejszym postanowiłem skupić się tylko i wyłącznie na spotkaniach, które rozgrywane będą w ramach pierwszej rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów na sezon 2017/18. Pierwszymi drużynami, które pojawią się na boiskach w dniu dzisiejszym to Alashkert i Santa Coloma. Nie ma co się czarować - dla przeciętnego człowieka obie te drużyny są raczej anonimowe i nikt tutaj nie spodziewa się jakiegoś wielkiego futbolu. Jedyne co się rzuca w oko to zdecydowane faworyzowanie tutaj gospodarzy. Oczywiście nie ma się co dziwić , bo w takim zestawieni gdzie rywalizują zespoły z Armeni i Mołdawi to niewątpliwie dużo mocniej piłkarsko wyglądają Ci pierwsi.


a jednak postanowiłem w tym spotkaniu zagrać nieco inne rozwiązanie, które według mnie jest bardzo ciekawą alternatywą na wygranie fajnych pieniędzy. Mowa tutaj bowiem o zakładzie na to, że obie drużyny strzelą gola. O ile tego , że gospodarze strzelą można być niemalże pewnym o tyle taki zakład na gości jest już według buków praktycznie niemożliwy. Ja tutaj mam przeczucie że mimo wszystko goście przynajmniej jedną bramkę zdobędą. Dlaczego ? Mianowicie po pierwsze piłkarsko zarówno jedni jak i drudzy prezentują mizerny poziom, a w takich przypadkach o wyniku bardzo często decyduje przypadkowość. Sam osobiście uważam że gospodarze mogą nieco zlekceważyć swoich przeciwników, co może przenieść się na jakąś stratę bramek. Dodatkowo sama specyfika gry w obu ligach nastawiona jest jakby nie patrzeć nie na bronienie a zdobywanie bramek , przez co bardzo często wyniki mogą przypominać te hokejowe. Dzisiaj na pewno gospodarze będą chcieli dać swoim kibicom dużo radości i zdecydowane zwycięstwo to jedyne na czym się skupią a to może dać kilka sytuacji gościom.

Warto wspomnieć że obie ekipy walczyły ze sobą również w kwalifikacjach rok temu. Wtedy w pierwszym meczu w Andorze padł remis a później na wyjeździe skończyło się wynikiem 3-0 dla Alashkertów. Co prawda w obu meczach goście bramki nie strzelili, ale w obu grali całkiem otwartą piłkę i sytuacji mieli wiele a zabrakło skuteczności. Dzisiaj po takim kursie myślę że to jedna z najciekawszych propozycji na dzień dzisiejszy i gram właśnie zakład, że obie drużyny strzelą dzisiaj gola !​
 
Do góry Bottom