>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

typy by t0mson

t0mson 639

t0mson

Forum VIP


Nurnberg - Freiburg ⛔
kurs: 2,00
5/10
W pierwszej kolejce Bundesligi gospodarze sprawili niespodziankę i zremisowali z mocną Borussią M&#39;Gladbach 1:1 zaś goście sobotniego spotkania przegrali z beniaminkiem ST Pauli 1:3. Jeśli chodzi o gospodarzy ostatni mecz zagrali bardzo dobrze. Pinola straszył strzałami z dystansu, bramkarz widać jest mocnym punktem zespołu ,miał parę ładnych parad w pierwszym meczu. Widać , że piłkarze z Nurnbergi się nie obijali w okresie przygotowawczym i mają ochotę na pozostanie w Bundeslidze.Według mnie na prawdę rozegrali dobre spotkanie z M&#39;Gladbach i jestem pewien, że wystarczy to na słabiutki Freiburg. Co do gości, ich gra wygląda tragicznie, brak pomysłu na rozgrywanie piłek, obrońcy popełniają błędy na każdym kroku, dla mnie ten zespół po pierwszej kolejce jest pierwszym pewniakiem do spadku z ligi. Brak zrozumienia w każdej formacji więcej przypadku jak gry z pomysłu.

Wolfsburg - Mainz ⛔
kurs: 1,60
5/10
Gospodarze po pierwszym meczu mimo porażki z Mistrzem Niemiec mogą być dobrej myśli jeśli chodzi o potyczkę z przyjezdnymi - Mainz , którzy wygrali u siebie z VFB 2:0. Jak dla mnie jest to drugi typ , który warto zagrać po przyzwoitym kursie. Ostatni mecz Wolfsburga powinien zakończyć się najmniej REMISEM. Widzieliśmy, że potrafią się oni spiąć i zagrać nawet lepiej od obecnych mistrzów, brakowało szczęścia i skuteczności i jak to często bywa w futbolu niewykorzystane sytuacje, które sprawił im Bayern zemściły się w 90 minucie meczu po golu Schweinsteigera na 2:1. Jeśli poprawią skuteczność powinni spokojnie rozprawić się z przyjezdnymi , którzy mieli trochę szczęścia w meczu z Vfb, które nie wykorzystało karnego i kto wie jakby się wtedy potoczyły losy tego meczu. Mainz pokazało, że ma kim straszyć w napadzie ale na drużynę jaką jest Werder według mnie to nie wystarczy . Myślę, że trener Mclaren jak i cała ekipa wyciągną wnioski z meczu z Bayernem i pokażą , że są na prawdę mocnym zespołem i wygrają pewnie strzelając parę bramek ????
#1⚽ 5/10
Nurnberg - Freiburg kurs:2,00
ew: 10j
#2⚽ 5/10
Wolfsburg - Mainz kurs:1,60
ew: 8j

-10j
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP

Sochaux - PSG
kurs: 2,35

10/10

Ostatni mecz drużyny PSG to &quot;wielki zawód&quot;. Fatalna skuteczność, masa sytuacji , spotkanie to powinno się zakończyć co najmniej dwu-trzy bramkowym prowadzeniem dla graczy z Paryża. Niewykorzystane sytuacje się zemściły i skończyło się 1:2 z Bordo. Według mnie wszyscy czują niedosyt po ostatnim meczu PSG- czas zacząć wykorzystywać potencjał jaki mają. Mam nadzieję, że dzisiaj gracze ze stolicy Francji będą skuteczni i odkupią się u trenera po ostatniej, niezasłużonej porażce. Go go PSG :razz:

#3⚽ 10/10
⛔Sochaux-PSG
kurs:2,35
ew: 23,5j
-10j
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
⚽#4 5/10
⛔Mallorca-Real Madryt 1,37 ---&gt; Istny dramat :grin: Ostatni raz grałem na c*pki z Madrytu ;)
✅Sampdoria- Lazio 2,15
AKO: 2,95
ew:14,75j
-5j
 
M 0

maleczks

Użytkownik
⚽#4 5/10
Mallorca-Real Madryt 1,37
Sampdoria- Lazio 2,15
AKO: 2,95
ew:14,75j
O ile w Realu wszystko idzie w dobrym kierunku i wszyscy czekają na mocne uderze Królewskich na początku sezonu o tyle w Mallorce są kłopoty finansowe i klub, który zeszłym sezonie był 5 w Primera Division przez problemy nie został dopuszczony do pucharów. Dobry typ na dwójeczkę - 0:2.
Sampdoria pożegnała się z Ligą Mistrzów, ale dziś wydaje mi się, że dadzą radę Rzymianom. Pazzini + Cassano na pewno coś ukłują i 3 punkty zostaną w Genui.
Dobre typy, wysokie kursy - powodzenia!
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
#5⚽ 4/10

Real Valladolid-Las Palmas 1,79 ✅ 5:3
ew:7,19j

Podsumowanie :
Kuponów:5(30j)

Trafione: 1 (3.19j)
Przegrane:4 (25j)
Zysk:-21,81j

Początek fatalny :razz: Trzeba grać dalej ????​
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP


FREIBURG vs VFB STUTTGART ⛔
kurs:2,15
5/10
Goście po fatalnym początku sezonu będą mieli okazje do przełamania się w spotkaniu z Freiburgiem. VFB nie wygrało spotkania od 3 meczy, formą nie błyszczą ale moim zdaniem pokonają spokojnie słabiutki Freiburg. Ostatnia wygrana gospodarzy trochę na farcie,karniak ewidentnie ściemniony gol na 1:1 potem druga połowa i 1:2 dla Freiburga. Co do gości ich mecz z Borussią to dramat, fatalne błedy w obronie, trochę pecha mieli przy pierwszej bramce ale przegrali zasłużenie 1:3 z Borussią. Myślę , że goście po fatalnym starcie wyciągną wnioski i się zmobilizują w okresie 2 tygodniowej przerwy bo potencjał i możliwości mają co najmniej 2 razy większe. Nadszedł czas by dopisać 3pkt dla gości bo jak do tej pory punktów brak. Mam nadzieję, że stanie się to w meczu z Freiburgiem :grin:

⚽#6 5/10

Freiburg - Stuttgart kurs:2,15
ew:10,75j​
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
PODSUMOWANIE
Kupony: 10 +1 w trakcie
Wygrane: 3
Przegrane: 6
ZYSK: -22,31j

Czas wyciągnąć wnioski i grać dalej.​
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
KUPON 12 2/10 GRANADA vs BETIS ⛔ TYP: 2 (-1 ASIAN) @ 3,18
EW:6,36j
Podsumowanie tego bajzlu wyżej:
-32 j. Poniżej same typy na Bundeslige, Brazylie, LM , LE juz bez bałaganu i systematycznie .
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP

Schalke - Benfica 2:0
Krótko i na temat. Gospodarze wchodzą fatalnie w ten sezon zaledwie jedna wygrana z nie najlepszym Freiburgiem.Remis szarpany ze słabą Borussią munchengladbach. Ofensywa silna jak do tej pory w nazwiskach, które nie grają . Defensywa fatalna luk pełno po prostu nie idzie i tyle. Do Niemców przyjedzie mistrz Portugalii w lidze idą jak burza 3 wygrane z rzędu. Nie ma się co oszukiwać Benfica to zespół silniejszy a niżeli ostatni rywale Schalke w lidze. I widzę tu łatwe zwycięstwo gości .Dla mnie VALUE i trzeba grać .
KUPON #1
Schalke - Benfica
Benfica @ 3,28
3/10
⛔3

 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP

Goias-Flamengo
1:1

Spotkanie na szczycie jak odwrócimy tabele :razz: Mecz niezmiernie istotny dla Goias, które zajmuje 18 miejsce. Flamengo również nie zachwyca i do strefy spadkowej brakuję im nie wiele. Dla obu ekip każdy mecz jest ważny a cel jest jeden utrzymanie w najlepszej lidze. Jeśli chodzi o gospodarzy zaskakująco pokonali ostatnio aż 3:0 Sao Paulo i to w dodatku na wyjeździe co może napawać optymizmem przed jutrzejszym spotkaniem. Dodatkowo zarząd robi wszystko żeby Goias się utrzymało,sprowadza pomocnika Marcelo Coste aby wzmocnił skład i pomógł im w utrzymaniu. Co do Flamengo ostatni mecz trochę pechowy sędzia bohaterem spotkania ale trzeba przyznać , że rewelacji też nie zagrali. Jakoś nie mają dobrego zgrania, często tracą piłkę po głupich błędach,ofensywa nie błyszczy skutecznością i pomysłem na grę .Nie widzę tutaj innej opcji jak wygrana w ostateczności remis gospodarzy. Goias podbudowane ostatnim zwycięstwem jest na dobrej drodze by zdobyć z Flamengo 3 oczka :smile:​
KUPON #2
Goias - Flamengo
Goias (0 and -0.5) @2.05
5/10

- 2,5
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP

Dortmund-Sevilla


Kursy lecą w dół trzeba brać póki jeszcze to jakoś wygląda :razz:. W Dortmundzie wszyscy zachwyceni grą swoich pupili powodem tego są ostatnie wyniki podopiecznych Kloppa ponad 5 meczy bez porażek i forma ciągle dobra, choć w ostatnim meczu przeciwko Pauli obrona szwankowała. U gospodarzy pole manewru trener ma wielkie więc ma czym przebierać w składzie ,nie będzie problemu z jego dobraniem, osłabień też żadnych nie ma. W ostatnim meczu Klopp dał odpocząć paru zawodnikom między innymi: Błaszczykowskiemu, Kagawie (nie dograł 90minut). Wszystko to przed spotkaniem przeciwko Sevilli i Bayernowi w najbliższą niedzielę.Warto zwrócić uwagę na dobrą formę poszczególnych graczy :Lucas Barrios (8 goli i 5 asyst) , Shinji Kagawa -pomocnik (6 goli i 3 asysty), Grosskreutz 2 gole w ostatnim meczu,dodatkowo trio Polskie , które świetnie się spisuję Błaszczykowski, Lewandowski (2 gole), Piszczek.Każdy jest zadowolony bo trener daje szanse każdemu. Jeśli chodzi o obóz rywala non stop coś koło nich się dzieję. Zacznę od meczu z PSG gdzie nie dość , że przegrali to i jeszcze awanturowali się o lewe papiery jednego z gracza PSG -nic nie udowodniono. To dowód na to jacy są słabi, szukają przeróżnych sposobów na usprawiedliwienie siebie ale się nie udaję. Kolejna wiadomość to zwolnienie szkoleniowca. Nie wierzę aby nowy trener podniósł drużynę w przeciągu 5 dni to musi trochę potrwać...​
KUPON #3
Dortmund-Sevilla
Dortmund ( AH-1) @ 2,85
5/10
⛔5

 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Hannover 96- Pauli


Gospodarze
zaczęli sezon bardzo dobrze. Zdołali już pokonać Werder Brema 4:1 i ostatnio poradzili sobie na wyjeździe z FCK wygrywając skromnie 0:1. Nadszedł czas na potyczkę z Pauli, które jest niezwykle mocne ale na własnym obiekcie o czym zdołał przekonać się już Hamburger .U gospodarzy znakomity duet Didier Ya Konan i Moa Abdellaoue, który spisuję się fantastycznie. Jak do tej pory stanowią oni fundament siły ofensywnej, zdobywają najwięcej goli i mam nadzieję , że swoją znakomitą formę podtrzymają w meczu z osłabionym Beniaminkiem.
OSTATNIE 3 MECZE:
FCK-Hannover 0:1
Hannover-Werder 4:1
Wolfsburg-Hannover 2:0
Jeśli chodzi o gości to w meczu z BVB nie zagrali tragicznie. Pokazali , że mogli strzelić chociaż dwie bramki ale zabrakło skuteczności ich ofensywa do najgorszych nie należy i stać ich na zdobywanie goli w każdym meczu. Obrona Piratów wygląda słabiutko, pełno indywidualnych błędów a już nie wspomnę o tym jak przeciwnik wychodzi z kontrą lub pogra szybszą piłkę to gracze się gubią. Pauli to typowa drużyna własnego boiska gdzie będzie mogła urwać punkt każdemu, mają doskonałych fanów, którzy tworzą wspaniałą atmosfera i chcą aby ich pupile dawali z siebie wszystko gdy występują w roli gospodarza.U gości szpital , trener zmuszony wystawić kilku rezerwowych graczy wyżej pisałem kto raczej nie zagra a Hannover ? Dobra forma , grają u siebie, osłabiony rywal. Znakomita okazja do zdobycia 3 pkt.
OSTATNIE 3 MECZE:
Pauli-Dortmund 1:3
Gladbach-Pauli 1:2
Pauli-Hamburg 1:1

HISTORIA SPOTKAŃ:

Jak do tej pory zespoły miały okazje mierzyć się ze sobą tylko w II lidze i to w dodatku aż 10 lat temu, wyglądało to dosyć wyrównanie. Teraz oba zespoły zagrają w Bundeslidze gdzie Hannover jest faworytem tego spotkania.

KUPON 5
Hannover @2,10 7/10
(AH -1) @ 3,04 3/10
-10
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Freiburg-Koln

UNDER 2 @ 2,40

Nie chce mi się tutaj dużo pisać ale skutecznością obie drużyny nie rażą i over 2,5 tutaj nie padnie według mnie. Jeśli chodzi o 1 x 2 to typowy dół tabeli i każdy może wygrać choć Freiburg pokazał w meczu z Werderem ,że gra dobrą i zdyscyplinowaną piłkę to jestem zdania ,że są to drużyny, które grają na obecnie na wyrównanym poziomie.Obie drużyny mają asów Cisse,Podolski ale jakoś nie chce mi się wierzyć w wielką strzelaninę. UNDER 2 pobieram.

--------------------------------------------------------------

Nurnberg-Schalke

OVER 2,5 @ 2,00


Co do ostatniej porażki Nurnberg radzę zobaczyć jak zagrali. Przegrana z Frankfurtem nie zasłużona jak dla mnie najmniej REMIS. W tamtym spotkaniu bramka była zaczarowana czego dowodem były słupki i poprzeczki.Gracze Nurnbergi zagrali dobre spotkanie , brakował skuteczności,drugi gol padł po odsłonieniu się więc nie ma się co napalać tym ,że Schalke sobie spokojnie poradzi ze „słabą” Nurnbergią.U gospodarzy AS Pinola,który potrafi pociągnąć grę i sieknąć. Liczę , że gospodarzą dopisze szczęście i nie będą trafiać tylko w słupki i poprzeczki jak w ostatnim spotkaniu:razz: Goście ? Jeśli chodzi o dotychczasowe występy w Bundeslidze to : luki w defensywie , ofensywa Huntelar, Raul, Farfan się przebudziła i zaczyna grać zdobywając gole. Zmęczenie po meczu pucharowym też powinno dać o sobie znać, choć trzeba zauważyć znaczną poprawę w meczu z Benficą. Zaledwie 2 dni przerwy dla niebieskich. Nie najlepsze defensywa, przebudzona ofensywa to wychodzi mi tu Over 2,5

--------------------------------------------------------------

G ladbach
–Wolfsburg

Wolfsburg(-0.75) @2,51


Gladbach bez rewelacji typowa drużyna do tracenia największej ilości goli w tym sezonie. Wygrywając z Schalke ,które nie zagrało wielkiego meczu pozwolili sobie wbić 2 gole czego efektem był remis. Wilki w formie jadą po 3pkt Dzeko, Grafitte grają bardzo dobrze, Diego potrafi posyłać piłkę kilkanaście razy w to samo miejsce z wolnych co wykorzystuję doskonale grający głową Grafite w końcu dwie bramki przeciwko Freiburgowi wpadły po dośrodkowaniach Diego i strzałach głową wielkoluda. Stałe fragmenty wielki + dla gości w dodatku w składzie super Dzeko, który potrafi czarować i z łatwością zdobywać gole. Ostatni mecz może bez rewelacji przeciwko Freiburgowi ale co się dziwić jak grali na &quot;wodnym boisku&quot; .Parę błędów i wiele strat przydarzało się w tamtym spotkaniu obu ekipom. Gospodarze lekko się przebudzili w meczu z Schalke ale z tak silnym rywalem jakim jest Wolfsburg dobrego wyniku im nie wróże.Przyjeżdża do nich rywal , który łapie wiatr w żagle i ma z pewnością mocniej obsadzoną i lepiej grającą każdą formację a niżeli gospodarze :wink:

KUPON 6
5/10
Freiburg-Koln
UNDER 2 @ 2,40
KUPON 7 5/10
Nurnberg-Schalke
Over 2,5 @ 2,00
KUPON 8 8/10
Gladbach-Wolfsburg
Wolfsburg -0,75 @ 2,51​
 
Do góry Bottom