>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy by Sygor

S 5

sygor

Użytkownik
Witam, sledze to forum juz od dluzszego czasu, dzis z braku zajecia postanowilem zalozyc temat w dziale kupony ze statystykami. Zobaczymy jak to wyjdzie. Wszystkie zaklady gram na bet365. Stawki bede podawal w jednostkach, 1j - normalna stawka.
1#
Osasuna - Mallorca BTS @1.9
1j = 1.9j

2#
Real Sociedad - Zaragoza BTS @1.9
1j = 1.9j
//// mozna sie bylo spodziewac, ze ktorys BTS nie wejdzie, ale i tak nie ma lipy
3#
Górnik Zabrze - Legia Warszawa DNB @1.57 zwrot
Reading - Tottenham DNB @1.5
1.5j = 3,53j &gt; 1,5j = 2,25j
 
S 5

sygor

Użytkownik
4#
Eintracht Frankfurt - Hamburger SV @1.80 (live w 10 minucie przy stanie 0:0) &lt; nie ta druzyne pogrubilem ???? , przepraszam za ta pomylke, mam nadzieje ze nikt sie na to nie nadzial
Dutra Da Silva - Gabashvilli @1.72 zwrot
1j = 3,1j &gt; 1j=1,8j
5#
Nancy - Marsylia @2.1
1j = 2,1j

6#
Torino - Inter Mediolan @2.5
1j = 2,5j
O(M) ; nie gramy live, pamiętaj na przyszłość;)
 
S 5

sygor

Użytkownik
Stan: ✅4,05j
Dobry dzien, szkoda troche Legii i tej Zaragozy, no ale nie wszystko zawsze jest kolorowo, 2 kupony na noc ponizej.

7#
BAL Orioles - OAK Athletics @1.69
2j = 3,38j

8#
Greta Arn - Caroline Garcia @1.72
Zarina Diyas v Valeria Savinykh @2.2
1,5j = 5,69j
 
S 5

sygor

Użytkownik
Stan: ✅ 0,55j
Nocka jak najbardziej nie udana, nie lamiemy sie i jedziemy dalej.
9#
Everton - Newcastle @1,72
Met-Kuzbass - Tomsk @1,72
1j=2,95j
10#
Yugra - UFA(ML) @1.65 (Typ by Odisio)
2j=3,3j
11#
U. Radwańska - Czink @1.36
GKS Bełchatów - Lech Poznań DNB @1.44
1,5j=2,94j

12#
GKS - Lech over 10 rzutów rożnych @1.8
1j=1,8j

Moze cos jeszcze dodam wieczorkiem.
✅0,74j
 
S 5

sygor

Użytkownik
Stan: ✅1,29
13#
Andrerlecht strzeli @1.72
Arsenal DNB @1.57
1j=2,71j
Milan bez formy, Andrerlecht stac na strzelenie chociazby jednej bramki. Arsenal podnosi sie po pierwszych meczach, idzie im juz calkiem calkiem. Montpellier to juz nie ta sama druzyna jak w poprzednim sezonie.
14#
PSG - Dynamo BTS @2.0
1j=2j

PSG uklada jeszcze gre, Dynamo napewno pogra z kontry, jezeli straca pierwsi bramke moze troche odwazniej. Takie 1:1 bym przewidywal z bramka w koncowce.
15#
Borussia - Ajax over 2.5 @1.57
Real - Manchester City over 2.5 @1.65
Olimpiakos - Schalke over 2.5 @2.1

0,5j=2,77j
Pierwszy mecz to niewiadoma jezeli chodzi o wynik, obie druzyny lubia ofensywna pilke, licze na spokojny over. W drugim podobnie ofensywa, tyle ze naprzeciwko stana dwaj swiatowi giganci, licze na skutecznosc napastnikow, ktora zagwarantuje ten over. Ostatni typ wydaje sie dziwny, grecka druzyna over 2.5??? patrzac na mecze ligowe obydwu druzyn 5/6 konczylo sie over 2.5. Zobaczymy.
16#
Malaga - Zenit @2.25
1,5j=3,38j

Malaga gra dobrze, potwierdza to w lidze juz nie poraz pierwszy. Zenit w kratke, nie maja przewagi wlasnego boiska, co skloniloby mnie ew. do zagrania DNB.
Takie moje dzisiejsze przemyslenia odnosnie LM.
✅1,38j
 
S 5

sygor

Użytkownik
Stan: ✅ 2,08j
Szkoda troche tego overu Borussi. Kolejny dzien LM, oto moje typy:

17#
Braga - Cluj BTS @2,0
1j=2j
Druzyny mysle na podobnym poziomie, BTS jak najbardziej mozliwy.
18#
Celtic - Benfica @2,1
1j=2,1j
Celtic, liga szkocka, twardy, wyspiarski futbol, troche bardziej z tylu podlog ligi portugalskiej, bardziej technicznej. Benfica nabrala troche doswiadczenia w przerwie letniej grajac z kilkoma dobrymi przeciwnikami, Celtic tyle o ile mecz z Realem. Dla odwaznych polecam Benfica(-1)@3,1
19#
Bayern Monachium - Valencia under 2.5 @2,25
1j=2,25j
Jezeli chodzi o wazne mecze, z trudniejszym rywalem-Valencia podchodzi bardziej defensywnie, patrzac na mecz z Realem(1:1) czy Barcelona (0:1) padaja underowe wyniki. Nie wiem czy ich defensywa utrzyma napory Bayernu, po takim kursie sprobuje.
20#
Chelsea - Juventus BTS @1,83
Shakhtar @1,22
1j=2,24j
Shakhtar pewniaczek, co do Chelsea-Juve można sie duzo rospisywac, nie mam niestety na to czasu, ale BTS jak najbardziej prawdopodobny,
Na koniec KHL:
#21
Torpedo Novgorod - Neftekhimik Niznekamsk 60&#39; @2,05
1j = 2,05j

Typ Odisia, tyle ze &#39;60.
 
Do góry Bottom