>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy by reev

R 43,2K

reevers96

Użytkownik
🗺
ATP Miami
👉
Tabilo - Szewczenko
📌
Tabilo -4.5 gema
📊
Kurs: 2.30 (betclic)
Tabilo w dobrej formie, w ostatnich dniach pokonał takich tenisistów jak Cressy czy Thompson 2:0, wyłożył się dopiero na solidnym Tiafoe. Dobry serwis i pewny w wymianach. W zeszłym roku miał problemy z kontuzjami, ale teraz wrócił na swój poziom. Rywalem Szewczenko, rozegrał 4 mecze w 2 dni, zakończył on mecz wczoraj około godz 23:50, musiał lecieć samolotem do Miami (około 4 godzin podróży) i o 21:30 musi znów rozegrać mecz, przeciwko bardzo wymagającemu rywalowi. Ponadto miał spore problemy, jego ciało po prostu odmawiało posłuszeństwa, nie ma nawet doby by odpocząć przed kolejnym spotkaniem. Nie wierzę w inny rezultat, jak pewne zwycięstwo Tabilo.

🗺
CHALLENGER Saint Brieuc
👉
Constantin Bittoun Kouzmine - Olivetti Albano
📌
Kouzmine wygra
📊
Kurs: 2.00 (betclic)
Olivetti po wyczerpującym spotkaniu, jego koncentracja raczej zleci na grę podwójną. W tym meczu, sporo będzie zależeć od serwisu, jeżeli Albano nie będzie pewny przy podaniu, Kouzmine będzie zdecydowanym faworytem.
Dodatkowy typ na jutro.

🗺
CCT Europe - CS GO
👉
1win - Illuminar
📌
1win wygra
📊
Kurs: 1.90 (LVBET)
Zacznę od tego, że kurs zobaczyłem na zagranicznych bukmacherach, u nas jeszcze tego meczu na większości buków nie dodali. Kurs to kompletny miss, na 100% spadnie, więc jeżeli komuś uda się złapać min. 1,7 to zakład jest warty pogrania do jakiegoś dubelka. Co do samego spotkania, to 1win jest czołówką tier2 z potencjałem na coś więcej. Mają mocny, doświadczony zespół z topowym sniperem jakim jest Deko. Przeciwnikiem polski team, typowy średniak tier 2-3, nie powinni sprawić większych problemów. Trzeba brać pod uwagę, że nie jest to też turniej z jakąś wybitną pulą nagród, więc często dzieją się cuda w takich turniejach. Ale z kursami bukmacherzy na pewno przestrzelili.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +306
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
🗺WTA Miami
👉Kostjuk - Cacciaretto
📌Over 0.5 asa
📊Kurs: 2.20
Tutaj krótko, widzę spore value, moim zdaniem kurs powinien wynosić około 1,7-1,8. Jest to raczej typ wyciągnięty z błędu wystawionego kursu przez bukmachera, niż poparty jakąś wielką analizą.

🗺CS GO, ESL Challenger oraz ESL Pro League
👉Let us Cook - Eyeballers
📌Eyeballers wygra
📊Kurs: 1.92
+
👉Furia - Fnatic
📌Furia +1.5
📊Kurs: 1.30
📊AKO: 2.50
Let us Cook dzisiaj bez swoich dwóch ważnych graczy. Mianowicie Snax czyli mózg drużyny, niezwykle doświadczony i sprytny gracz. Drugim brakującym ogniwem jest Paweł "byali" Bieliński, czyli przysłowiowy "wrotkarz" drużyny, który ostatnio był w mega formie i zawsze robił dużą różnicę. Dzisiaj "kucharze" tak na prawdę zagrają w mixowym zestawieniu. Eyeballers jest jakie jest, ale są zgraną i doświadczoną drużyną, przewiduję dużą szansę, że dzisiaj sobie poradzą i wygrają ten pojedynek. Jakbym miał wystawić tu kurs, dałbym jakieś 1.65 na eyeballers.
Furia to faworyt tego spotkania, jednak brazylijczycy potrafią być himeryczni. Fnatic to dość nieobliczalna drużyna, dlatego postanowiłem pójść w stronę wygrania minimum jednej mapy przez fawelarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +627
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
👉5 podanych kuponów
4 trafione
📊Skuteczność: 80%

🗺
Tenis. ATP Miami oraz CHALLENGER Saint Brieuc
👉
Ruusuvuori - Borges
📌
Ruusuvuori -1.5 gema
📊
kurs: 1.44
+
👉
Herbert - Kachmazov
📌
Herbert wygra
📊
Kurs: 1.52
📊
AKO: 2.19 (Sts)
Borges owszem, w dobrej formie, jednak w tym meczu uważam, że Fin możliwości ma dużo większe i nie bez powodu jest znaczącym faworytem. Dodatkowo Borges w ostatnich 3 dniach rozegrał 4 mecze, pod znakiem zapytania stoi jego forma fizyczna, wczoraj ciężka przeprawa z Gojo.
Herbert to dość znane nazwisko w świecie tenisa. Ostatnie 2 słabe sezony, w zeszłym roku koniec sezonu już w czerwcu, z powodu kontuzji. Jest to bardzo agresywny zawodnik, posiada dobry serwis, ciężko jest złapać rytm grając przeciwko niemu, ponieważ często miesza zagraniami. Są to atuty które najlepiej sprawdzają się na szybkich kortach w hali, gdzie dzisiaj zagrają.

🗺
CS GO - ESL PRO LEAGUE
👉
Faze - Furia
👉
Specjalne - zawodnicy (broky (-2) vs saffe)
📌
Broky (-2)
📊
Kurs: 1.92 (betclic)
Bukmacher wystawiając linię ewidentnie sugerował się ostatnim meczem, gdzie Broky wygrał tylko 1 fragiem. Moim zdaniem drugi raz już tak nie będzie, sniper Faze to czołowy gracz w drużynie, w poprzednim meczu był to wypadek przy pracy. Saffe to niezły sniper, ale dzisiaj ponownie będzie miał ciężko jeśli chodzi o fragowanie. Broky ma zdecydowanie więcej "przywilejów" w drużynie i wolną rękę co do podejmowania decyzji, co wpływa też na jego indywidualne statystyki. Dodatkowo mega dobra forma w dotychczasowych zmaganiach EPL, jest w czołówce najlepszych graczy turnieju.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +627
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
👉7 podanych kuponów
6 trafionych
📊Skuteczność: 85,7%



🗺
CS GO - ESL Pro League
👉
Cloud9 - Mouz
👉
Specjalne - zawodnicy: Head-to-head Hobbit (-2) (vs JDC)
📌
Hobbit (-2)
📊
Kurs: 1.92 (betclic)
Bardzo podobny typ do tego z wczoraj (broky -2 z saffe). Linia wystawiona zbyt nisko, rzeczywisty kurs w pojedynku tych dwóch graczy powinien wynosić około 1.30 na hobbita, tutaj trzeba dołożyć przewagę minimum 2 fragów. W C9 wiadomo, liderem jest niezwykle utalentowany sh1ro, dalej w hierarchii jest Ax1le no i doświadczony gracz na którego dzisiaj stawiam w pojedynku z Niemcem. Pozycje w zespole mają mniej więcej podobną, z tym że dzisiaj zdecydowanym faworytem jest C9 (o tym w kolejnej analizie), stąd też o wiele cięższe zadanie przed JDC. Mniej istotny fakt, to że w ostatnim spotkaniu między tymi drużynami, Hobbit miał ostatecznie 16 fragów przewagi nad JDC.

🗺
CS GO - ESL Pro League i Tenis - ATP Miami
👉
Cloud9 - Mouz
📌
Cloud9 wygra
📊
Kurs: 1.40
+
👉
Rybakina - Kalinskaja
📌
Rybakina -4.5
📊
Kurs: 1.60
📊
AKO: 2.24 (superbet)
Nie potrafię jakoś sobie wyobrazić zwycięstwa Mouz. Wczoraj oglądałem całe spotkanie Mouz - paiN, no i za dużo poprawy gry tam nie widziałem. Dużo szczęścia, że mieli Torzsiego, nie wiem czy nie rozegrał jednych ze swoich dwóch najlepszych map w historii gry w Mouz. Jednak naprzeciw był brazylijski zespół, który za chwilę może przegrać z pierwszym lepszym tier2. Co do C9, mam wrażenie że wracają na swój mega mocny poziom. sh1ro to bestia, entry, clutche, multifragi... wszystko to ma, Ax1le w dobrej formie, Hobbit gra swoje. 7 meczy z rzędu wygranych, w tym G2 czy stare VP, wątpię by mieli się wyłożyć na bardzo średnim Mouz.
Co do Rybakiny, dużo pisać nie mam zamiaru, aktualnie nie wiem czy nie TOP1 światowego rankingu. Dopiero co wygrała Indian Wells, a już staje do walki o kolejny tytuł, gdzie na pewno jest w ścisłym gronie faworytek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
👉9 podanych kuponów
7 trafionych
📊Skuteczność: 77.7%


🗺
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy, kwalifikacje
👉
Gibraltar - Grecja
📌
Grecja poniżej 71.5% posiadania piłki
Kurs: 1.82 (betfan)
Bardzo wysoka linia wystawiona przez bukmacherów na ten mecz. Gibraltar tylko z topką reprezentacji na świecie miał mniej niż 30% posiadania. Grecji bliżej poziomem do Macedonii niż do Holandii czy nawet Norwegii, a właśnie nie tak dawno temu mierzyli się z Macedonią Północną i Gibraltar potrafił wycisnąć kolejno 31% na wyjeździe i 34% u siebie. Moim zdaniem ten typ może nie siąść tylko przy prowadzeniu gospodarzy lub jakiejś czerwonej kartce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +718
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
👉10 podanych kuponów
8 trafionych
📊Skuteczność: 80%

🗺
Koszykówka Polska, Piłka nożna - Eliminacje mistrzostw europy
👉
Trefl Sopot - Zastal Zielona Góra
📌
Trefl wygra mecz
📊
Kurs: 1.52
+
👉
Kazachstan - Dania
📌
Kazachstan over 13.5 fauli
📊
Kurs: 1.85
📊
AKO: 2.81
bukmacher: superbet
Trefl:
Nie chcę pisać, że to promocja, ale jak dla mnie kurs znacznie za wysoki na gospodarzy. Zastal dzisiaj zagra bez Sebastiana Kowalczyka, Alena Hebzibegovicia oraz Aleksandra Zecevicia. Do gry zostało w zasadzie 7 zawodników, w tym Michał Pluta który miewał tylko epizody w 9 spotkaniach.
Kazachstan over 12.5 fauli
Gospodarze to drużyna która gra bardzo agresywnie vs rywalom którzy są od nich mocniejsi. Przewagę umiejętności rywali, często chcą niwelować agresywną/fizyczną grą. Kazachstan pierwszy mecz przegrał, zatem na starcie skomplikowali sobie sytuacje, co bardziej podkręca atmosferę tego meczu. Dodam, że w pierwszym meczu ze Słowenią popełnili 17 fauli. Wcześniej z Białorusią: 18 i Słowacją 16. Swój stadion zawsze podkręca taki zespół do walki, tym bardziej jak stają przeciw mocniejszej drużynie.

🗺
CS GO - ESL Pro League - H2h, ESL Challenger
👉
ropz - rain
📌
ropz wygra
📊
Kurs: 1.65
+
👉
TwistZ - hobbit
📌
TwistZ wygra
📊
Kurs: 1.60
+
👉
9ine - Monte
📌
9ine wygra
📊
Kurs: 1.30
📊
AKO: 3.43
bukmacher: totalbet

Zdecydowałem się na trebla, bo kupon podaję z bukmachera: totalbet, czyli można zagrać bez podatku, na innych bukach grałbym dubla h2h z kursem około 2,50-2,65.
Co do pierwszego pojedynku to postanowiłem obstawić ropza w pojedynku z rainem, dlaczego? W tym meczu przewiduję sporo gry kombinacyjnej ze strony Faze, C9 to drużyna przeciwko której będzie trzeba się trochę natrudzić by wziąć te spotkanie na swoją korzyść. Dlatego ważnym, o ile nie najważniejszym zawodnikiem w tej grze będzie ropz, czyli lurker drużyny. Rain to raczej dopełnienie teamu, swoje sytuacje pewnie będzie miał ale ten mecz nie będzie na jego barkach.
Drugi pojedynek obstawiłem na Kanadyjczyka, ostatnio rewelacyjna forma, w dniu wczorajszym słaba pierwsza mapa, ale kolejne 2 które Faze wygrało to jego popis, aimowa maszyna. Lekko faworyzuję Faze w tym meczu, dlatego też myślę że to Twistz będzie miał więcej do powiedzenia w tym spotkaniu.
Na zamknięcie kuponu stawiam na 9ine w finale Challengera League. Są po przygotowaniach bootcampowych, trochę rozluźnił się im grafik na który dość mocno narzekali, ponieważ nie mieli jak naprawiać swoich błędów. Ostatni mecz 9ine - Monte to wygrana... Monte 2-0. Jakoś mnie to nie ruszyło, w tamtym okresie grali praktycznie całymi dniami, byli już zmęczeni officialami, miewali po 1/2 treningi na cały tydzień, nie było ciężko ich rozgryźć, gdy gra się po 10-11 meczy w ciągu niecałych dwóch tygodni. Monte to na pewno solidna drużyna tier2, jednak widzę więcej argumentów po stronie Polaków, w których wierzę, że niebawem na dobre zadomowią się w tier1. Trzeba też dodać, że to spotkanie bo5, a 9ine zaczyna z wynikiem 1-0. Czyli wystarczy wynik nawet 2-2 by 9ine miało wygraną w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
👉12 podanych kuponów
8 trafionych
📊Skuteczność: 66.6%


Jednak jeszcze jeden bet na dziś.
#3
🗺
Tenis - ATP Miami
👉
Taro Daniel - Ruusuvuori
📌
Taro Daniel wygra
📊
Kurs: 2.50
Miałem wrzucać już ten typ z rana, później się rozmyśliłem ale im bliżej meczu, tym bardziej jestem do tego beta przekonany, zatem próbuję. Japończyk to przede wszystkim konsekwencja, strasznie frustruje przeciwników swoją długą grą. W ostatniej rundzie sprawił lanie Zverevowi, wyglądał jak ściana która może prowadzić wymianę bez końca. Grając z nim trzeba być niezwykle cierpliwym i skutecznym. Taro oprócz bardzo długich wymian, dobrze serwuje i zmienia kierunki, co dodatkowo utrudnia grę po drugiej stronie siatki. Niedawno pokonał Zvereva, Berettiniego, Ruuda czy Wolfa, część tych zawodników to jeszcze większe wyzwanie niż dzisiejsz
 
Ostatnia edycja:
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
👉13 podanych kuponów
8 trafionych
📊Skuteczność: 61.5%


Dyscyplina: esport- cs go
Godzina: 14:00
Spotkanie: Ence Academy - Illuminar
Typ: Ence Academy wygra mecz
Kurs: 4.50
Bukmacher: lvbet

Według mnie kursy z czapy. Illuminar to bardzo, bardzo średnia drużyna na poziomie tier3, przeciwnikiem jest akademia Ence, z bardzo dobrym snajperem w roasterze (podi). Polski zespół jest w bardzo słabej formie, opórcz Astralis Talent nie ograli nikogo w ostatnich tygodniach (tak, mieli zaliczone zwycięstwo 2-1 na sinners, jednak czesi poddali 3 mapę). Ence też w jakiejś wybitnej formie nie jest, al
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1274
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
🗺
Tenis - Sanremo Challenger i Tenis - ATP Miami
👉
Karatsev - Coppejans
📌
Karatsev wygra
📊
Kurs: 1.67
+
👉
Chaczanow - Tsitsipas
📌
Tsitsipas wygra
📊
Kurs: 1.87
📊
AKO: 3.12
Karatsev wygra: Karatsev to zdecydowanie lepszy zawodnik niż Coppejans. Karatsev postanowił odpuścić masters w marcu, chciał się przygotowywać do sezonu glinianego w Akademii Rafaela Nadala. W tym meczu według mojej opinii wystarczy zaangażowanie ze strony Rosjanina, to powinno dać zwycięstwo Aslanowi. Jednak pamiętajmy, rusek to bardzo nieregularny gracz, wraca on po kontuzji, więc należy o tym pamiętać.
Tsitsi wygra: Mega zachęcił mnie kurs. Chaczanow bardzo leży Stefanosowi. 5 razy pojedynkowali się na kortach twardych, 5 razy na korzyść Greka, jeden z nich odbył się w tym roku na AO, tam wynik 3-1 dla Tsitsi. Grek lubi dominować nad przeciwnikami z tyłu kortu, posiada dobry serwis oraz wygląda dobrze pod względem mobilności - jak na swój wzrost. To co najbardziej lubię u Tsitsipasa to na pewno jego widowiskowy jednoręczny bekhend. Na pewno Stefanos nie jest w swoim prime, ale posiada wystarczająco umiejętności by przedłużyć swoją serię zwycięstw nad Rosjaninem. Możliwe są tu też 3 sety po kursie 2.20, jednak idę bardziej w stronę zwycięstwa Greka, nawet jeżeli będzie to zacięty bój.


🗺
Piłka nożna - eliminacje mistrzostw Europy i CS GO - CCT
👉
Kosowo - Andora
📌
Kosowo powyżej 63.5% posiadania piłki
📊
Kurs: 1.82
+
👉
Team Spirit Academy - Prospects
📌
Team Spirit wygra
📊
Kurs: 1.48
📊
AKO: 2.69
Kosowo powyżej 63.5%: Nie ma co się rozpisywać. Kosowo to drużyna w której można ujrzeć kilka fajnych nazwisk, które grają w dobrych klubach. Dzisiaj mierzą się z przysłowiowymi chłopcami do bicia, gdzie najdroższy piłkarz zespołu to 21-letni bramkarz o wartości 500 tys euro. Na ogół staram się nie dawać typów na posiadanie w meczach w których spodziewam się łatwego zwycięstwa drużyny, jednak w tym meczu nie wyobrażam sobie by Andora mogła choć przez chwilę przejąć inicjatywę.
Team Spirit wygra: Kursy wg. mnie powinny być nieco niższe na Spirit Academy. Jest to drużyna lepsza aimowo, w pewnym momencie rozgrywek zastanawiałem się, którzy powinni być Spirit a którzy Spirit Academy. Rozprawiali się z takimi teamami jak BIG czy Gamer Legion. Ostatnio zaliczyli dwie wpadki w ESEA, ale to się zdarza. Mają w swoim roasterze 3 mocarnych zawodników, ze snajperem ArtFr0stem na czele - mega utalentowany zawodnik. Prospects? Drużyna grająca w kratkę, raczej bez wielkich zwycięstw, bez jakichś wielkich talentów wśród drużyny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +600
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
👉16 podanych kuponów
10 trafionych
📊Skuteczność: 62.5%



🗺
CS GO - Blast + CCT
👉
Ninjas in Pyjamas - OG
📌
F1KU vs Aleksib (Head-To-Head)
📌
F1ku wygra
📊
Kurs: 1.70
+
👉
Aurora - K23
📌
Aurora wygra mecz
📊
Kurs: 1.40
📊
AKO: 2.38
F1ku wygra: Kurs oceniałbym na około 1.50 na te zdarzenie. F1ku to na pewno lepszy gracz aimowo. Na aleksiba barkach jest więcej zadań, skupia się bardziej na iglowaniu i supportowaniu. 11 marca NIP mierzył się z OG, wtedy mimo całkiem łatwej wygranej NIP, F1KU wygrał z finem 8 fragami na dwóch mapach. Dzisiaj nawet przy ponownej wygranej NIP'u może to wyglądać podobnie, w Szwedzkiej organizacji są inni gracze do fragowania.
Aurora wygra: Nie lubię stawiać ruscy vs ruscy, ale tutaj się zdecydowałem. K23 jest po prostu słabe, wczoraj wygrali z Mouz NXT bardzo pewnie, jednak główna przyczyna to brak najlepszego zawodnika po stronie myszy (Jimpphat), zagrał za niego trener. Wcześniej bez większych zwycięstw, jak wygrywają to na ogół ze słabszymi drużynami. Aurora to agresywny, mocno aimowy zespół. Nie widzę nawet w mapach, by k23 mogło czymś zaskoczyć, dwie drużyny mają tego samego first bana.

🗺
CS GO - BLAST
👉
Ninjas in Pyjamas - OG
📌
headtr1ck (-6) (vs niko)
📌
typ na headt1ick
📊
Kurs: 1.88
Pojedynek: snajper - czołowej postaci w faworyzowanym NIP, vs stand-in drużyny OG, który nie jest demonem fragowania. Headtr1ck to dość agresywny snajper, czasami szukający entry lub po prostu przewagi dla swojej drużyny. W ostatnim meczu Ukrainiec wygrał właśnie 7 fragami (stąd pewnie taka linia wystawiona). Dodatkowo młody snajper wczoraj potwierdził swoją dobrą formę, był zdecydowanym liderem przeciwko solidnemu monte, wykręcił 57 fragów w 2 mapy, to rzadko spotykany wynik. Mam nadzieję na kontynuację dobrej formy w dniu dzisiejszym.

🗺
CS GO - BLAST
👉
Cloud9 - Copenhagen Flames
📌
buster (-2) (vs birdfromsky)
📌
typ na buster
📊
Kurs: 1.92
No i tutaj tej linii nie rozumiem, C9 powinno przejechać się po CPH, birdfromsky ma problemy z zabijaniem na drużyny pokroju Astralis Talent, a ma zabijać na finalistę ESL Pro League? No nie, albo ten mecz szybko zweryfikuje moje myślenie albo bukmacher po prostu zaliczył wtopę wystawiając cokolwiek przeciwko słabemu birdfromskiemu. Rozumiem też logikę buka, czyli najsłabszy c9 vs najsłabszy CPH, ale tutaj CPH by musiało mocno powalczyć, by birdfromsky wyszedł choć z 17 killii na jednej mapie.
 
Ostatnia edycja:
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
dyscyplina: CS GO - BLAST Premier Spring
Godzina: 21:30
Spotkanie: Furia - EG Black, pojedynek: arT - drop
Typ: arT wygra
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Na dzisiejszy typ wybrałem pojedynek Arta z dropem. Buki często mylą się co do ARTa, oceniają go jako typowego IGL'a. Jednak ma nieco bardziej agresywne role, niż niektórzy prowadzący w innych drużynach. Jest w swoim teamie mózgiem ale też w sporej ilości rund tym pierwszym, który wyjedzie na przeciwników. Drop to gracz który ma raczej role zabezpieczającego i supporta po tt. Po ct na pewno nie jest to gracz który lubi agresję, gra w mniej ważnych częściach mapy, czeka na wychylenie się przeciwnika i nie szuka zbędnego kontaktu. Dodam, że Furia ten mecz powinna wziąć łatwo na swoją korzyść, a w takich meczach jest jeszcze łatwiej fragować takiemu komuś, z takim stylem grania, jak Art. Wg. mnie kurs na te zdarzenie powinien wynosić 1.45-1.50.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +512
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
👉17 podanych kuponów
11 trafionych
📊Skuteczność: 64.7%

Athletic Bilbao - Osasuna (Hiszpania - puchar króla)
Typ: Athletic powyżej 8.0 rożnych
Kurs: 2.75 (Betters, goplus, betcris)
Alternatywnie over 7.5 inne buki

Myślę, że 2.75 jest okazyjnym kursem. W ligowych spotkaniach, na ostatnie 7 meczy, Baskijczycy zrobili tą linię aż 5 razy. 5 ostatnich spotkań w których Bilbao nie prowadziło, 4 razy robili ponad 10 rzutów rożnych w meczu (wyłączając Barcelonę, jest to poziom wyżej od Osasuny). . W dzisiejszym spotkaniu, wychodzą na murawę z wynikiem 0-1, a więc od początku muszą atakować. Ataki opierają się głównie na skrzydłowych oraz bocznych obrońcach którzy często grają na obieg, stąd też ich spora liczba rzutów rożnych w meczach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +292
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
👉18 podanych kuponów
12 trafionych
📊Skuteczność: 66.6%


E-sport, CS GO, BLAST. H2H
KaiR0N (Virtus.PRO) - ewjerkz (SAW)
Typ: ewjerkz wygra
Kurs: 2.80 (etoto)
Zacznę od tego, że zakład dostępny praktycznie na każdym bukmacherze wystawiającym h2h, ale etoto zdecydowanie najbardziej popłynęło. 2.80 na najlepszego zawodnika sAw vs kairon? No zbyt duży ten kurs. Kairon może i start miał imponujący, był obok flita najlepiej fragującym w zespole, a teraz przyszło to, czego można było się spodziewać - czyli załamanie formy. W ostatnich meczach nie był on już tak skuteczny w swoich poczynaniach, zaliczył sporo słabych map i stracił na pewności siebie. Ewjerkz to dobrze grający aimowo rifler, ma zdecydowanie największy impact na grę swojej drużyny, bierze na siebie sporo pojedynków po tt, po ct ma odpowiedzialne pozycje i sporo szans do fragowania. Dodatkowym argumentem "za", jest to, że nie skreślałbym sAw (kurs 3.85). Myślę, że mogą w tym meczu sprawić sporo problemów VP, a to działa na korzyść naszego zakładu H2H.


E-sport, CS GO, BLAST
Sprout - Falcons
Typ: Falcons wygra
Kurs: 1.78 (fortuna)
Tutaj krótko bo późno już, a mi się oczy zamykają. Nie lubię obstawiać winów w bo1, ale tutaj jakoś mi się wydaje, że kursy nieco za bardzo wyrównane. Falcons po przygotowaniach w Polsce, byli na bootcampie w Warszawie. Ruszają do Kopenhagi pokazać czego tam się nowego nauczyli i co poprawili .:cool: Sprout po lekkich przetasowaniach, odszedł Refrezh, długo nikogo nie mogli znaleźć na jego miejsce, ostatecznie wzięli AZR, czy mnie to przekonuje? Nie do końca. Francuska organizacja to doświadczony 3 wyjadaczami tej sceny, LAN na pewno ich nie przestraszy, a aimowo również dają radę.
 
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
👉18 podanych kuponów
13 trafionych
📊Skuteczność: 65%


H2H: wiz (EVI) - neaLaN (EVI)
Typ: neaLaN wygra
Kurs: 2.20 (ETOTO)
Na etoto polecieli z tym kursem. Ostatnie pojedynki to 7-1 na korzyść nealana. Pod względem adr miażdży go w tym pojedynku. Dużo mi się nie chce rozpisywać, ogromne value w tym becie, podaje jak najszybciej zanim spadnie kurs. Kurs na nealana powinien wynosić maksymalnie 1.50.
 
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
2 bety na dziś

Dyscyplina: CS GO BLAST
Godzina: 17:30
Spotkanie: H2H: Magisk (VIT) vs Spinx (VIT)
Typ: Spinx wygra
Kurs: 2.80
bukmacher: LVBET
Analiza:
Kompletny miss kursów w lvbet. Prawdopodobnie ten kurs podyktowany jest wczorajszym dobrym występem Duńczyka, ale to zaledwie jego 2 zwycięstwo w pojedynku h2h ze Spinxem, na ostatnie 8 spotkań. Spinx jest solidniejszym zawodnikiem pod każdym względem, ma większą średnią killi na rundę oraz większy średni demage na rundę. W hierarchii Vitality myślę, że jest zdecydowanym top2 zaraz po Zywoo. Kurs według mnie powinien wynosić około 1.55.



2 zakład
CS GO - BLAST
H2H: huNter- (G2) vs m0NESY (G2)
Typ: m0nesy wygra
Kurs: 2.22 (LVBET)
Podobna sytacja jak w poprzednim typie, z tym że value tutaj jest sporo niższe! Kurs powinien wynosić około 1.60-1.65. Dużo się nie rozpisuję, ponieważ mam obawy, że kurs może polecieć w dół.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1285
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
👉21 podanych kuponów
15 trafionych
📊Skuteczność: 71.4%

Czwartek 2/2 .

Piątek.
Trebel nr 1

🗺
CS GO- BLAST h2h
👉
Magisk - ZywOo
📌
Typ: zywoo wygra
📊
Kurs: 1.25
+
👉
dycha - Maden
📌
Typ: dycha wygra
📊
Kurs: 1.55
+
👉
Norwi - lattykk
📌
typ: Norwi wygra
📊
Kurs: 1.36
📊
AKO: 2.63 (betfan)


Trebel nr 2
🗺
CS GO- BLAST h2h
👉
dupreeh - Spinx
📌
Typ: spinx wygra
📊
Kurs: 1.38
+
👉
sh1ro - SunPayus
📌
Typ: sh1rowygra
📊
Kurs: 1.30
+
👉
KENSI - Lack1
📌
typ: Kensi wygra
📊
Kurs: 1.36
📊
AKO: 2.44 (betfan)

Na piątek przygotowane dwa treble, zbudowane z mocnych faworytów swoich h2h. Bardzo krótko opiszę każde z nich. Ponownie dodany do kuponu zdecydowany lider Vitality, czyli Zywoo, w h2h miażdży magiska kilkunastoma ostatnimi pojedynkami w bo3. Dycha to wrotkarz Ence, ostatnie pojedynki z Madenem które sprawdziłem to 9-0, Polak ma zdecydowanie odważniejsze zagrania i ważniejsze pozycje po ct. Norwi to jeden z dwóch zdecydowanych liderów swojej drużyny, ma sporą przewagę pod względem obrażeń i zabójstw na rundę.
W drugim kuponie podobne zestawienia, czyli najlepszy/jeden z najlepszych vs zdecydowanie słabszy. Spinx w ostatnich pojedynkach wygrywa 6 razy z rzędu z Duńczykiem, ma o wiele większe znaczenie w grze swojego zespołu. Sh1ro to wybór podyktowany regularnością, co prawda w czwartek nie zagrał zbytnio dobrego spotkania, jednak wciąż trzymał "jakiś" poziom. W meczu z Ence będzie mu na pewno łatwiej, nie jest to drużyna na tak wysokim poziomie jak g2. Sunpayus nawet jakby zagrał bardzo dobre spotkanie, może to nie wystarczyć na sh1ro. Co do ostatniego pojedynku to Kensi zadaje najwięcej obrażeń z całego zespołu, ma najwięcej kontaktu z przeciwnikiem oraz posiada największy wpływ na grę swojej drużyny, Lack1 gra zachowawczo, raczej bez okazji do multifragów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +640
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
👉23 podanych kuponów
16 trafionych
📊Skuteczność: 69.5%



Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy
Godzina: 12:30
Spotkanie: Lecce - Sampdoria
Typ: Powyżej 6.5 kartek (czerwona = 2 kartki, żółta i czerwona lub dwie żółte dla tego samego zawodnika = 3 kartki)
Kurs: 2.82
Bukmacher: betfan
Analiza:
Do końca Serie A zostało już tylko 9 kolejek. Dla Sampdorii to ostatni dzwonek by zacząć punktować, dla Lecce zaś ostatni dzwonek zanim obudzą się w strefie spadkowej. Mecz o wysoką stawkę, dla jednych kolejny mecz o wszystko, mecz walki. Czego chcieć więcej? Na jakość w tym meczu nie ma co raczej liczyć, ale jak nie jakość, to na pewno walka, tego nie zabraknie w tym meczu. Rozjemcą tego spotkania jest Mauricio Mariani który potrafi nie patyczkować się z zawodnikami i rozdawać kartki na prawo i lewo. Gospodarze ze średnią 2.64 kartek na mecz a goście z 3.43. U gospodarzy średnia nie jest najwyższa, jednak wcześniej mieli "ciepłe kapcie", teraz już grunt pod nogami zaczyna się palić i przydałoby się coś zapunktować, ale dziś łatwo może nie być. Spodziewam się w tym meczu dużo agresji, a za tym idą kartki.
 
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
👉24 podanych kuponów
16 trafionych
📊Skuteczność: 66.6%

Dzisiaj mam 3 kupony, jeden z napisaną krótką analizą, na resztę nie mam za bardzo czasu. Ale są przeanalizowane w głowie. :cool:
Kupon 1
IEM RIO - H2H
Kei (9INE) - hades (9INE)
Typ: Hades wygra @1.85
+
NEOFRAG (OG) - HObbit (C9)
Typ: HObbit wygra @1.36
Kurs AKO: 2.52 (BETFAN)

Nie ma co się dużo rozpisywać. Zacznę od tego, że na Hadesa powinno być maksymalnie 1.50, więc value spore. Wczoraj opisałem grę Keia, dzisiaj ten typ się różni o tyle, że Hades to lider drużyny i najwięcej fragujący, Z drużynami z tier1 ma lepsze statystyki dosłownie pod każdym względem. W ostatnim miesiącu na drużyny z topki, ich KPR różni się o 0.10, to jest ogromna przewaga.
W drugim typie value na pewno mniejsze, lecz również kurs bym obniżył do 1.25-1.30. Dlaczego? A no dlatego, że C9 to na pewno faworyt tego meczu więc z miejsca Hobbitowi będzie łatwiej o fragi. Grali 15 dni temu, wtedy C9 wygralo 2-0, a Hobbit wyprzedził Czecha 16 fragami. Dodatkowo w ostatnim czasie Hobbit jest na prawde w wysokiej formie, czuje się bardzo pewnie na lanie, jestem spokojny o ten bet.

Kupon 2
Spinx (VIT) - HEN1 (MiBR)
Typ: Spinx wygra @1.65
+
ZywOo (VIT) - Magisk (VIT)
Typ: ZywOo wygra @1.30
Kurs AKO: 2.14 (TOTALBET)

Kupon 3
degster (OG) - F1KU (OG)
Typ: degster wygra @1.36
+
arT (FURIA) - drop (FURIA)
Typ: art wygra @1.55
+
dupreeh (VIT) - Spinx (VIT)
Typ: Spinx wygra (1.36)
Kurs AKO: 2.86 (BETFAN)
 
Ostatnia edycja:
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
Kupon 4 na wtorek
Napoli - AC Milan
Typ: Napoli Powyżej 7.5 rzutów rożnych
Kurs: 3.00 (iForbet)
Typ dostępny na każdym bukmacherze, jednak na forbecie (chyba) jest najwyższy z tego co zerknąłem na 4-5 bukach. Napoli musi odrabiać straty, na pewno ruszą do ataku. W ostatnich dwóch meczach, dwa razy przegrywali z czerwono-czarnymi i nabili aż 10 rogów, u siebie jak i na wyjeździe. Wiadomo, Napoli może strzelić szybko 2 bramki i będzie ciężko o powodzenie tego beta, ale w każdym innym przypadku myślę, że kurs 3.00 na 8 rogów to promocja. Kurs obstawiam że spadnie jak ktoś pogra na forbecie, optymalny kurs na te zdarzenie to około 2.20-2.30.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +906
Do góry Bottom