>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

TYpy BY Przemczyk123

M 0

msprzemczyk123

Użytkownik
No to zaczynamy, na początek hokej;
NHL: z dogrywką i rzutami karnymi.
Boston Bruins-Tampa Bay Lightning- 1 Mecz przełożony:-(
Tutaj zaszalejmy ; D
New Jersey Devils-Pittsburgh Penguins-2⛔
Detroit Red Wings-Edmonton Oilers-1✅
ps. Jeżeli chciałby ktoś to grać, to najlepiej jako single. :p
 
M 0

msprzemczyk123

Użytkownik
Szkoda że to nie weszło-
Pittsburgh Penguins:-(
No, ale cóż jedziemy dalej ????
NHL: z dogrywką i rzutami karnymi.
Detroit Red Wings-Los Angeles Kings- 1✅ :]
Pittsburgh Penguins-New Jersey Devils-1 ⛔ ah, devils y dobra passa;p New York Rangers - Tampa Bay Lightning-1✅ Piłka nożna, Francja. Lyon - Lille-1:]⛔ PO R AŻKA, u siebie 1:3 dosta ć, porażka panowie, porażka..
 
M 0

msprzemczyk123

Użytkownik
NHL; z dogrywką i rzutami karnymi;
Detroit Red Wings-St.Louis Blues ⛔
Liga Mistrzów:
Real Madrid-Manchester Utd ⛔
Shakhtar-Dortmund⛔, brawo Lewandowski za ten piękny strzał oddany obok bramki, który mógł przesądzić o wygranej:;/:
 
M 0

msprzemczyk123

Użytkownik
hmm po ostatnim&quot;typowaniu&quot; spróbuje czegoś &quot;nowego&quot; gram małe kursy, za większą kasę. Wiadomo, że kokosów z tego nie będzie, ale można spróbować;D
 
M 0

msprzemczyk123

Użytkownik
Athletic Bilbao - Real Madrid- X2 (1.10)✅
Barcelona Guayaquil - El Nacional-1X (1.05)✅
Universitario de Deportes - UTC de Cajamarca 1X (1.03)⛔
Stawka:100x 1.18=118 co? hahah nie wierzę ;/
 
M 0

msprzemczyk123

Użytkownik
Bogdanka Łęczna-Cracovia Kraków- 2✅

Cracovia chcąc wejść do T-mobile powinna to spotkanie wygrać. Ostatnio nie szło im dobrze, ale wydaję mi się że dzisiaj się przełamią.

Wolfsburg-Moenchengladbach- 1✅
 
M 0

msprzemczyk123

Użytkownik
Dusseldorf -Dortmund- X2✅
Sandecja Nowy Sącz -Arka Gdynia- under 3.5✅
Piast Gliwice-Legia Warszawa- X2✅
Ako=1.9

Patrząc na skład Borussi, postanowiłem dać X2. Legia wiadoo idzie na mistrza, nie będzie chciała tracić punktów, tym bardziej, że goni ją Lech. Ale Piast też nieżle sobie radzi w T-mobile, biorąć pod uwagę-że jeszcze niedawno był w I lidze. Dlatego dałem z podpórką, lepiej trochę stracić na kursie niż sobie pluć w brod, mówiąć&quot;kurde mogłem dać z podpórką!&quot; Sory, że tak późno dodałem
 
M 0

msprzemczyk123

Użytkownik
Chelsea-Swansea-1✅
Termalica B-B.-Dolcan Ząbki- X2 (troszkę ryzykowne)⛔
ako=2.0
Tak jak myślałem, kurcze szkoda, że nie dałem Granady, a czułem, że mogą wygać;/
 
M 0

msprzemczyk123

Użytkownik
AC Milan-Catania-1✅
Real Sociedad- Valencia-( I połowa) x2 ⛔

Milan, jak to milan u siebie naprawdę mocny, ostatnimi czasy zremisował tylko z Napoli, które gra NIESAMOWICIE w tym sezonie. Dlatego myślę, że dadzą radę w tym meczu.
Valencia, pnie się do gory i wiadomo, żę nie będzie chciała zostać na tym 5 miejscu, te 3 punkty są dla niej na wagę złota. Ostatnio Malaga rozbita 5;1, Oczywiście kazdy kto spojrzy na Valencie i na jej mecze wyjazdowe pomyśli &quot; yhy, napewno to wygrają..&quot; Ale wydaję mi się, że dadzą z siebie 100%, aby to wygrać lub ewentualnie zremisować.
Aha, jeżeli czyta to ktoś, kto zna się na MLB i mógłby mi dać pare wskazówek lub rad dot. typowania, to był bym wdzięczny ???? .
 
M 0

msprzemczyk123

Użytkownik
Palermo-Inter- 1✅
Palermo powinno to spotkanie wygrać, w Interze nie gra jak wiadomo Palacio, który strzela najwięcej bramek, palermo też wysokiej klasy nie pokazuje, ale chcąc się utzrymać powinni wygrać.
 
M 0

msprzemczyk123

Użytkownik
Oprócz, typów które dalej będę podawał, spróbuje typować z jak najmniejszym ryzykiem za wyską stawkę. Nie będę ich grał w realu, jest to tylko taki trening. stawkę podawał będę w jednostkach, np 100j, 130j itd.
 
Do góry Bottom