>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy by Przemczyk123

P 1

przemczyk123

Użytkownik
Witam , jestem nowy na forum , ale obstawiam juz jakis czas.Postanowiłem moje typy wypisywac na forum,zobaczymy jak pójdzie :p.Pozdrawiam
 
P 1

przemczyk123

Użytkownik
A więc tak dzisiaj postawnowiłem puscic takie typy:
Kupon#1
Cracovia Kraków-Ruch Chorzów X2 kurs(1.2)✅
Korona Kielce-Widzew Łódź 1 kurs(1.45)⛔
Lech Poznań-Podbeskidzie B-B 1 kurs(1.33)
✅
Kurs całkowity= 2.31 x 5zł= 11.57
Narazie nie szaleje ,zobaczymy co z tego wyniknie. Ogolnie nie preferuje polskiej ligi bo to jest loteria , ale z racji tego ze dzisiaj brak wyboru to powiedziałem sobie ze nie zaszkodzi ????
Moja opinia; Tak jak mowiłem -loteria, nie mowie ze jestem jakos tym przejety bo nie jestem . Cos czułem ze kupon moze nie wejsc , ale ze KORONA tego bym sie po nich nie spodziewał ???? , byli moimi faworytami, ale coż....
Z tego co widziałem to typy , ktore mi dzisiaj wpadły w oko(a ktorych nie obstawiłem) weszły nie ma co sie oszukiwac nie było duzego wyboru dzisiaj, zobaczymy jak jutro pójdzie:p. No to co , duzo wygranych i zdrowia zycze ???? .Pozdrawiam.
 
P 1

przemczyk123

Użytkownik
Kupon#2
Piłka Nożna:
Blackpool-Birmingham over 1.5 kurs(1.25) ⛔:-(
A.Lustenau-Andra obie druz. strz.br.(1.48)
✅
Baseball/MLB
L.A.Angels-Toronto 2 kurs(1.96)✅
Kurs całkowity: 3.6x2zł=7.2zł
Moja Opinia; Nie no nie wierze! Liga angielska znowu mnie zaskoczyła , nie wiem czemu. Prześladuje mnie Fatum jednego błedu na kuponie! Macie jakieś rady to chętnie wysłucham.Co do ligi MLB , no po raz czwarty poprwanie wytypowana , lecz przez piłke nozna kupon nie wszedł . No nic próbujemy dalej.POzdrawiam.:]
 
Do góry Bottom