>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy by Myth <3 $$

mythic 10

mythic

Użytkownik
Wznawiam zabawę. Trochę więcej czasu, więc zaczynam. Faza testów zakończona. Gram prostym systemem, zapożyczonym od Pirlo -ako 2~plaska stawka 1j.
Zasady:
1-4 kupony dzień/noc - najczęściej parzysta ilość kuponów.
Czym mniej tym lepiej.
Systematyka.


Zaczynam
1#
1. Man Utd v Aston Villa
Man Utd 1.33
2. Arsenal v Everton
Arsenal 1.44
stawka 1j
do wygrania 0,92j


2#
1. AC Milan v Lazio
AC Milan 1.57
2. Aberdeen v Celtic
Celtic 1.44
stawka 1j
do wygrania 1,26j

2 kupon troszeczkę na siłę, teraz zagrał bym Milan+MU, Celtic + Arsenal​
 
mythic 10

mythic

Użytkownik
Wznawiam zabawę. Trochę więcej czasu, więc zaczynam. Faza testów zakończona. Gram prostym systemem, zapożyczonym od Pirlo -ako 2~plaska stawka 1j.
Zasady:
1-4 kupony dzień/noc - najczęściej parzysta ilość kuponów.
Czym mniej tym lepiej.
Systematyka.

Zaczynam
1#
1. Man Utd v Aston Villa
Man Utd 1.33✅3:1✅
2. Arsenal v Everton
Arsenal 1.44

stawka 1j
do wygrania 0,92j

\o/
2#
1. AC Milan v Lazio
AC Milan 1.57⛔⛔⛔jestem idiota 0:0⛔⛔⛔
2. Aberdeen v Celtic✅0:3✅
Celtic 1.44

stawka 1j
do wygrania 1,26j

/o\
2 kupon troszeczkę na siłę, teraz zagrał bym Milan+MU, Celtic + Arsenal​
od kiedy postawiłem na Milan, zastanawiam się czym się kierowałem?? Darować sobie nie mogę. Szkoda, że nie zagrałem innej kombinacji, ale trudno następnym razem będę wiedział. U 2,5 był dużo lepszym wyjściem.
 
mythic 10

mythic

Użytkownik
3#
1. WAS Wizards @ NO Hornets
WAS Wizards +14.5 1.38
2. SA Spurs @ POR TBlazers
SA Spurs 1.47
do wygrania 1j

4#
1. HOU Rockets @ LA Lakers
LA Lakers -4.5 1.47
2. BOS Celtics @ SAC Kings
BOS Celtics 1.37
do wygrania 1j
 
mythic 10

mythic

Użytkownik
3#
1. WAS Wizards @ NO Hornets
WAS Wizards +14.5 1.38✅

2. SA Spurs @ POR TBlazers
SA Spurs 1.47
⛔
do wygrania 1j
4#
1. HOU Rockets @ LA Lakers
LA Lakers -4.5 1.47 ✅
2. BOS Celtics @ SAC Kings
BOS Celtics 1.37
✅
do wygrania 1j
✅00,00✅
 
mythic 10

mythic

Użytkownik
5#
1. Roma v Brescia
Roma 1.25
2. Birmingham v Man City
Man City 1.83
do wygrania 1,3j

6#
1. Liverpool v Stoke
Liverpool 1.66
2. Genk v St.-Truidense
Genk 1.28
do wygrania 1,1j
Zagram jeszcze Blackburn HC +0 ale nie będę tego liczył.
 
mythic 10

mythic

Użytkownik
5#
1. Roma v Brescia
Roma 1.25
⛔1:1⛔
2. Birmingham v Man City
Man City 1.83
⛔2:2⛔90min
do wygrania 1,3j


6#
1. Liverpool v Stoke
Liverpool 1.66 ✅2:0✅85min

2. Genk v St.-Truidense
Genk 1.28
⛔1:1⛔
do wygrania 1,1j

Zagram jeszcze Blackburn HC +0 ale nie będę tego liczył.
Rozumiem mniejsza motywacja w meczu z drużyną z końca tabeli... Ale AS ROMA?? zrozumiał bym gdyby to był wyjazd. Kiepsko. Zobaczymy jak będzie z NBA w nocy sporo meczy może siada 2/2.
 
mythic 10

mythic

Użytkownik
7#
1.
NO Hornets @ OKC Thunder
NO Hornets +14.5 1.31
2. MEM Grizzlies @ MIN TWolves
MEM Grizzlies 1.74
do wygrania 1,28j

8#
1.
TOR Raptors @ ATL Hawks
ATL Hawks -4.5 1.35
2. MIL Bucks @ PHX Suns
PHX Suns 1.47
do wygrania 1j

Dzisiaj kiepski dzień, ciężki dla mnie. Nie czuje gry mam nadzieje ze coś wpadnie.
co do przeczuć to miałem zagrać na Indiana Pacers, ale Cleveland Cavaliers zbirze się w sobie i może to wygrać. Takie dziwne przeczucie. Wiec wstawiłem do kuponu Memphis, oby nie wyszło mi to bokiem.
 
mythic 10

mythic

Użytkownik
7#
1.
NO Hornets @ OKC Thunder
NO Hornets +14.5 1.31 ✅
2. MEM Grizzlies @ MIN TWolves
MEM Grizzlies 1.74
✅
do wygrania 1,28j

8#
1.
TOR Raptors @ ATL Hawks
ATL Hawks -4.5 1.35✅
2. MIL Bucks @ PHX Suns
PHX Suns 1.47✅

do wygrania 1j

Dzisiaj kiepski dzień, ciężki dla mnie. Nie czuje gry mam nadzieje ze coś wpadnie.
co do przeczuć to miałem zagrać na Indiana Pacers, ale Cleveland Cavaliers zbirze się w sobie i może to wygrać. Takie dziwne przeczucie. Wiec wstawiłem do kuponu Memphis, oby nie wyszło mi to bokiem.
dzień 2 ✅0,28j✅
luty ✅0,2j✅


jeżeli nie poprawi się skuteczność typów piłki nożnej będę grał tylko NBA, NHL
 
mythic 10

mythic

Użytkownik
AS Bari – Inter Mediolan​


Inter Mediolan niesiony osiągniętym w niesamowitych okolicznościach zwycięstwem nad Palermo w ostatnim spotkaniu tej kolejki Serie A zagra na wyjeździe z outsiderem tabeli z Bari, które dla odmiany do konfrontacji przystąpi po pięciu porażkach z rzędu.

Gospodarze spotkania przechodzą przez fatalny okres i jeśli dokonane zimą transfery nie przyniosą pozytywnych efektów, wtedy najprawdopodobniej drużyna już w drugim sezonie po powrocie do elity, będzie musiała się z nią pożegnać.

Bari jest aktualnie zdecydowanie najsłabszą drużyną ligi, mając w dorobku jedynie 14 punktów, czyli o cztery mniej od przedostatniej Brescii i siedem mniej od najniżej sklasyfikowanej bezpiecznej ekipy ligi, którą aktualnie jest Lecce. Strata ta może być trudna do nadrobienia, tym bardziej, że nie zanosi się na to, by w Apulii wkrótce doszło do odwrócenia złej karty.

Zupełnie inne nastroje panują w Mediolanie, szczególnie po ostatnim tygodniu, w którym zespół najpierw pokonał w Coppa Italia Napoli po serii rzutów karnych, a następnie na swoim stadionie, już w lidze, odwrócił losy pojedynku z Palermo doprowadzając do stanu 3:2 z 0:2.

Swój wkład w zwycięstwo i to niemały miał świeżo pozyskany z Sampdorii Giampaolo Pazzini. Inter zresztą zimą dokonał dosyć dużej ilości transferów, głównie w ostatnich dniach. W sumie do drużyny dołączyło czterech piłkarzy – Ranocchia, Pazzini, Kharja, Nagatomo, podczas gdy pożegnało się z nią trzech innych – Biabiany, Santon i Rivas. Dwaj ostatni wrócą jednak do klubu po zakończeniu tych rozgrywek.

W niebiesko-czarnej części Mediolanu wszyscy marzą, by piłkarze ci wracali do nowego – starego mistrza Włoch. Sztuka ta nie uda się jednak, jeśli Inter straci punkty w czwartek w Bari. Na szczęście dla gości w taki scenariusz jest bardzo, ale to bardzo trudno uwierzyć. Nerazzurri powinni po raz pierwszy od ponad dwóch tygodni wygrać mecz ze spokojem, bez większych nerwów i nakładu sił.

Absencje: S. Massiello, Belmonte, Barreto (Bari); Sneijder, Stanković, Cordoba, Mariga, Cambiasso, Lucio, Samuel (Inter)

Bari: Gillet – A. Massiello, Rossi, Glik, Parisi, Gazzi, Almiron, Donati, Bentivoglio, Okaka, Rudolf

Inter: Julio Cesar – Maicon, Ranocchia, Materazzi, Chivu, Zanetti, Kharja, Thiago Motta, Pandev, Eto’o, Pazzini

źródło : SerieA.pl
autor : chris​

9#
1.
Bari v Inter Milan
Inter Milan -0.5 1.475
2. AK Bars Kazan vs Torpedo Novgorod
AK Bars Kazan +0.0 1.45
do wygrania 1,14

miałem nie grać ruskie sporty ale dzisiaj zrobiłem wyjątek.​
 
mythic 10

mythic

Użytkownik
NIE ODGRYWAJ SIĘ!!

10#
1.
Bari v Inter Milan
Inter Milan -0.5 1.525
2. Manglerud Star vs Vålerenga
Vålerenga +0.0 1.40
do wygrania 1,14j
 
mythic 10

mythic

Użytkownik
AS Bari – Inter Mediolan​

Inter Mediolan niesiony osiągniętym w niesamowitych okolicznościach zwycięstwem nad Palermo w ostatnim spotkaniu tej kolejki Serie A zagra na wyjeździe z outsiderem tabeli z Bari, które dla odmiany do konfrontacji przystąpi po pięciu porażkach z rzędu.
Gospodarze spotkania przechodzą przez fatalny okres i jeśli dokonane zimą transfery nie przyniosą pozytywnych efektów, wtedy najprawdopodobniej drużyna już w drugim sezonie po powrocie do elity, będzie musiała się z nią pożegnać.
Bari jest aktualnie zdecydowanie najsłabszą drużyną ligi, mając w dorobku jedynie 14 punktów, czyli o cztery mniej od przedostatniej Brescii i siedem mniej od najniżej sklasyfikowanej bezpiecznej ekipy ligi, którą aktualnie jest Lecce. Strata ta może być trudna do nadrobienia, tym bardziej, że nie zanosi się na to, by w Apulii wkrótce doszło do odwrócenia złej karty.
Zupełnie inne nastroje panują w Mediolanie, szczególnie po ostatnim tygodniu, w którym zespół najpierw pokonał w Coppa Italia Napoli po serii rzutów karnych, a następnie na swoim stadionie, już w lidze, odwrócił losy pojedynku z Palermo doprowadzając do stanu 3:2 z 0:2.
Swój wkład w zwycięstwo i to niemały miał świeżo pozyskany z Sampdorii Giampaolo Pazzini. Inter zresztą zimą dokonał dosyć dużej ilości transferów, głównie w ostatnich dniach. W sumie do drużyny dołączyło czterech piłkarzy – Ranocchia, Pazzini, Kharja, Nagatomo, podczas gdy pożegnało się z nią trzech innych – Biabiany, Santon i Rivas. Dwaj ostatni wrócą jednak do klubu po zakończeniu tych rozgrywek.
W niebiesko-czarnej części Mediolanu wszyscy marzą, by piłkarze ci wracali do nowego – starego mistrza Włoch. Sztuka ta nie uda się jednak, jeśli Inter straci punkty w czwartek w Bari. Na szczęście dla gości w taki scenariusz jest bardzo, ale to bardzo trudno uwierzyć. Nerazzurri powinni po raz pierwszy od ponad dwóch tygodni wygrać mecz ze spokojem, bez większych nerwów i nakładu sił.
Absencje: S. Massiello, Belmonte, Barreto (Bari); Sneijder, Stanković, Cordoba, Mariga, Cambiasso, Lucio, Samuel (Inter)
Bari: Gillet – A. Massiello, Rossi, Glik, Parisi, Gazzi, Almiron, Donati, Bentivoglio, Okaka, Rudolf
Inter: Julio Cesar – Maicon, Ranocchia, Materazzi, Chivu, Zanetti, Kharja, Thiago Motta, Pandev, Eto’o, Pazzini
źródło : SerieA.pl
autor : chris​
9#
1.
Bari v Inter Milan
Inter Milan -0.5 1.475
✅
2. AK Bars Kazan vs Torpedo Novgorod
AK Bars Kazan +0.0 1.45
✅6:4✅
do wygrania 1,14
miałem nie grać ruskie sporty ale dzisiaj zrobiłem wyjątek.​
przy stanie 0:4 postanowiłem odegrać się i zagrałem 2 kupon ale ruska liga to czary i skończyło sie ✅ 6:4 ✅
 
mythic 10

mythic

Użytkownik
NIE ODGRYWAJ SIĘ!!

10#
1. Bari v Inter Milan
Inter Milan -0.5 1.525
✅3:0✅
2. Manglerud Star vs Vålerenga
Vålerenga +0.0 1.40
✅
do wygrania 1,14j
oby teraz INTER mnie nie pogrążył. GOGOGO INTER!!

dzień 3 ✅2,28j✅
luty ✅2,48j✅
 
mythic 10

mythic

Użytkownik
11#
1.
MIA Heat @ ORL Magic
Poniżej 204.5 1.44
2. Bucks @ GS Warriors
GS Warriors 1.35
do wygrania 0,94j


12#
1.
MIA Heat @ ORL Magic
MIA Heat 1,95
do wygrania 0,95j
 
mythic 10

mythic

Użytkownik
11#
1.
MIA Heat @ ORL Magic
Poniżej 204.5 1.44
✅204pkt✅
2. Bucks @ GS Warriors
GS Warriors 1.35
✅94:100✅
do wygrania 0,94j


12#
1.
MIA Heat @ ORL Magic
MIA Heat 1,95
✅100:104✅
do wygrania 0,95j
Ładnie NBA po raz kolejny wpadł. Szczęście pomogło z underkiem, dobrze że nie łakomiłem się na troszeczkę wyższy kurs żeby ako było 2.00
 
mythic 10

mythic

Użytkownik
Dortmund vs Schalke

Hitem 21 kolejki Bundesligi jest bez wątpienia piątkowe spotkanie na Signal Iduna Park, w którym liderująca w tabeli Bourssia Dortmund podejmować będzie Schalke 04 Gelsenkirchen. Na przeciwko siebie staną dwaj odwieczni rywale z Zagłębia Ruhry. Faworytem do odniesienia zwycięstwa są gospodarze.

Podopieczni Juergena Kloppa liczą na zrobienie kolejnego kroku w kierunku zdobycia mistrzowskiego tytułu. Przed piątkowym spotkaniem Borussia zajmuje pierwsze miejsce z jedenastoma punktami przewagi nad Bayerem Leverkusen. Piłkarze z Dortmundu chcą potwierdzić, że niedawny remis na własnym stadionie ze Stuttgartem był jedynie wypadkiem przy pracy. Borussia świetnie zaprezentowała się natomiast w dwóch wiosennych wyjazdowych meczach z Bayerem Leverkusen i Wolfsburgiem, w których nie dała szans swoim rywalom.

Zespół Schalke do meczu z Borussią przystępować będzie zajmując jedenaste miejsce w tabeli. Zespół w rundzie rewanżowej gra bardzo chimerycznie. Przed własną publicznością doznał porażek z Hamburgerem SV i ostatnio z TSG 1899 Hoffenheim. Zdobył natomiast trzy punkty w wyjazdowej potyczce z Hannoverem. Teraz jednak o zdobycie choćby jednego punktu, podopieczni Felixa Magatha będzie niezwykle ciężko.

W ostatnich latach Schalke bardzo dobrze spisywało się w meczach z Borussią w Dortmundzie. Drużyna z Gelsenkirchen doznała tylko jednej porażki w ostatnich jedenastu wyjazdowych spotkaniach. Borussia po raz ostatni pokonała Schalke na własnym stadionie w maju 2007 roku. Zespół z Dortmundu z pewnością będzie chciał jednak powtórzyć wynik z pierwszego meczu tych drużyn w tym sezonie, w którym wygrał w Gelsenkirchen 3:1.

W kipie gospodarzy zabraknie przede wszystkim pauzującego za żółte kartki Nevena Suboticia. Jego miejsce w środku defensywy powinien zająć Felipe Santana. Trener Juergen Klopp nie będzie mógł rówież skorzystać z usług Patricka Owomoyeli, Shinji Kagawy, Sebastiana Kehla i Floriana Kringe.

W drużynie Schalke w końcówce okna transferowego doszło do sporych zmian. Drużynę opuścił Ivan Rakitić, natomiast wzmocnili ją Anthony Annan, Danilo Avelar, Angelos Charisteas i Ali Karimi. Pierwszy z nich powinien w piątek wybiec w podstawowym składzie swojego zespołu. Na boisku na pewno zabraknie natomiast Tima Hooglanda, Levana Kenii, Christopha Moritza i wspomnianego Charisteasa.

04.02. godz. 20:30 Borussia - Schalke

Borussia: Weidenfeller - Piszczek, Hummels, Felipe Santana, Schmelzer - S. Bender, Sahin - Blaszczykowski, M. Götze, Großkreutz - Barrios

Schalke: Neuer - Uchida, Höwedes, Metzelder, Schmitz - Kluge, Annan - Farfan, Jurado - Raul, Huntelaar

sędzia: Michael Weiner (Hasede)


źródło : fussball.pl
autor : maaarcin

13#
1.
Borussia Dortmund v Schalke
Borussia Dortmund 1.61
2. Sporting v Naval
Sporting 1.28
do wygrania 1,06j

drużyna Naval nie wywiozła pkt w ostatnich 8 meczach ligowych. Kupon nr 13 szczęśliwy?
 
mythic 10

mythic

Użytkownik
Dortmund vs Schalke
Hitem 21 kolejki Bundesligi jest bez wątpienia piątkowe spotkanie na Signal Iduna Park, w którym liderująca w tabeli Bourssia Dortmund podejmować będzie Schalke 04 Gelsenkirchen. Na przeciwko siebie staną dwaj odwieczni rywale z Zagłębia Ruhry. Faworytem do odniesienia zwycięstwa są gospodarze.
Podopieczni Juergena Kloppa liczą na zrobienie kolejnego kroku w kierunku zdobycia mistrzowskiego tytułu. Przed piątkowym spotkaniem Borussia zajmuje pierwsze miejsce z jedenastoma punktami przewagi nad Bayerem Leverkusen. Piłkarze z Dortmundu chcą potwierdzić, że niedawny remis na własnym stadionie ze Stuttgartem był jedynie wypadkiem przy pracy. Borussia świetnie zaprezentowała się natomiast w dwóch wiosennych wyjazdowych meczach z Bayerem Leverkusen i Wolfsburgiem, w których nie dała szans swoim rywalom.
Zespół Schalke do meczu z Borussią przystępować będzie zajmując jedenaste miejsce w tabeli. Zespół w rundzie rewanżowej gra bardzo chimerycznie. Przed własną publicznością doznał porażek z Hamburgerem SV i ostatnio z TSG 1899 Hoffenheim. Zdobył natomiast trzy punkty w wyjazdowej potyczce z Hannoverem. Teraz jednak o zdobycie choćby jednego punktu, podopieczni Felixa Magatha będzie niezwykle ciężko.
W ostatnich latach Schalke bardzo dobrze spisywało się w meczach z Borussią w Dortmundzie. Drużyna z Gelsenkirchen doznała tylko jednej porażki w ostatnich jedenastu wyjazdowych spotkaniach. Borussia po raz ostatni pokonała Schalke na własnym stadionie w maju 2007 roku. Zespół z Dortmundu z pewnością będzie chciał jednak powtórzyć wynik z pierwszego meczu tych drużyn w tym sezonie, w którym wygrał w Gelsenkirchen 3:1.
W kipie gospodarzy zabraknie przede wszystkim pauzującego za żółte kartki Nevena Suboticia. Jego miejsce w środku defensywy powinien zająć Felipe Santana. Trener Juergen Klopp nie będzie mógł rówież skorzystać z usług Patricka Owomoyeli, Shinji Kagawy, Sebastiana Kehla i Floriana Kringe.
W drużynie Schalke w końcówce okna transferowego doszło do sporych zmian. Drużynę opuścił Ivan Rakitić, natomiast wzmocnili ją Anthony Annan, Danilo Avelar, Angelos Charisteas i Ali Karimi. Pierwszy z nich powinien w piątek wybiec w podstawowym składzie swojego zespołu. Na boisku na pewno zabraknie natomiast Tima Hooglanda, Levana Kenii, Christopha Moritza i wspomnianego Charisteasa.
04.02. godz. 20:30 Borussia - Schalke
Borussia: Weidenfeller - Piszczek, Hummels, Felipe Santana, Schmelzer - S. Bender, Sahin - Blaszczykowski, M. Götze, Großkreutz - Barrios
Schalke: Neuer - Uchida, Höwedes, Metzelder, Schmitz - Kluge, Annan - Farfan, Jurado - Raul, Huntelaar
sędzia: Michael Weiner (Hasede)

źródło : fussball.pl
autor : maaarcin
13#
1.
Borussia Dortmund v Schalke
Borussia Dortmund 1.61
⛔0:0⛔
2. Sporting v Naval
Sporting 1.28
do wygrania 1,06j
drużyna Naval nie wywiozła pkt w ostatnich 8 meczach ligowych. Kupon nr 13 szczęśliwy?
Ładny mecz BVB ale nie wkorzustała kilku 100% akcji, 2 słupki;/ Trudno pechowa 13:grin:

dzień 4 ✅0,89j✅
luty ✅3,37j✅
 
mythic 10

mythic

Użytkownik
14#
1.
MIA Heat @ CHA Bobcats
MIA Heat 1.45
2.
DAL Mavericks @ BOS Celtics
Powyżej 181.0 1.43
do wygrania 1,07j


15#
1.
MIN TWolves @ TOR Raptors
Poniżej 223.5 1.44
2.
DAL Mavericks @ BOS Celtics
BOS Celtics 1.35
do wygrania 0,95j


16#
1.
ORL Magic @ WAS Wizards
ORL Magic 1.43
2.
LA Clippers @ ATL Hawks
Powyżej 188.0 1.44
do wygrania 1,06j
 
mythic 10

mythic

Użytkownik
14#
1.
MIA Heat @ CHA Bobcats
MIA Heat 1.45
✅109-97✅
2.
DAL Mavericks @ BOS Celtics
Powyżej 181.0 1.43✅3q 154✅
do wygrania 1,07j


15#
1.
MIN TWolves @ TOR Raptors
Poniżej 223.5 1.44
✅211✅
2.
DAL Mavericks @ BOS Celtics
BOS Celtics 1.35
⛔⛔⛔101-97⛔⛔⛔????
do wygrania 0,95j



16#
1.
ORL Magic @ WAS Wizards
ORL Magic 1.43
✅110-92✅
2.
LA Clippers @ ATL Hawks
Powyżej 188.0 1.44
✅200+✅
do wygrania 1,06j
Boston wszystko zepsuł. Przegrali wygrany mecz. Ale i tak jestem zadowolony. noc na ✅
 
mythic 10

mythic

Użytkownik
17#
1.
Wolverhampton v Man Utd
Man Utd 1.44
2.
Chelsea v Liverpool
(azjatycka suma goli) Powyżej 2.0 1.475
do wygrania 1,12j




18#
1.
Villarreal v Levante
Villarreal 1.25
2.
Newcastle v Arsenal
Arsenal 1.66
do wygrania 1,07j



19#
1.
Man City v West Brom
Man City 1.44
2.
Tottenham v Bolton
Tottenham 1.61
do wygrania 1,32j
 
mythic 10

mythic

Użytkownik
17#
1.
Wolverhampton v Man Utd
Man Utd 1.44
⛔
2.
Chelsea v Liverpool
(azjatycka suma goli) Powyżej 2.0 1.475
do wygrania 1,12j




18#
1.
Villarreal v Levante
Villarreal 1.25
2.
Newcastle v Arsenal
Arsenal 1.66
✅0:4*✅⛔4:4⛔
do wygrania 1,07j



19#
1.
Man City v West Brom
Man City 1.44
✅3:0*✅
2.
Tottenham v Bolton
Tottenham 1.61
✅2:1✅
do wygrania 1,32j
* do przerwy.


Rozliczam już mecze Arsenalu i MC nie wierze na odrobienie strat przez rozbite Newcastle czy West Brom. Jak któraś z tych drużyn zremisuje lub przegra skacze z okna i przestaje 4ever bawić się bukmacherką.

to powiem tak. nie skoczyłem z jednego powodu wpadł Tottenham który spisałem już na straty, a tak poważnie to katastrofa. Przebolałem mecz Arsenalu, MU zaczęło zgodnie z planem 1;0 w 1&#39; szansa 100% na 2:0 w 5&#39; nie zapowiadało katastrofy która nieuchronnie nadeszła! 2:1 ŻENADA panowie żenada.

dzień 5 ✅0,45j✅
luty ✅3,82j✅
 
Do góry Bottom