>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by Miły

baku996 69

baku996

Użytkownik
Witam wszystkich.
Możliwe jest że ktoś mnie będzie kojarzył ponieważ 3 lata temu miałem swoją grupe na fb pod nazwą &quot; typy bukmacherskie by Miły &quot; lecz ze względów osobistych musiałem zamknąć grupe i skończyć z graniem i analizami. Teraz jest możliwość mojego powrotu więc postanowiłem założyć temat na tym forum. Mam także Whats appa dla lepszej komunikacji i podawania typów ale póki co mam kilku członków, jeśli będziesz chciał dołączyć dla szybszej komunikacji po zapoznaniu sie z moimi typami tutaj, daj znać na priv ???? W temacie będę podawał swoje typy i kupony. Głównie będzie to piłka nożna, ale pojawiać się będzie także tenis, piłka plażowa, NBA.
Wszystkie kursy będą brane z Unibetu ????
POWODZENIA !!!
 
baku996 69

baku996

Użytkownik
#1 ✅
Dyscyplina: Piłka Nożna
Sotkanie: Barcelona - Girona
Typ: Barca over 6.5 rożnych
Kurs: 1.6 unibet
Barcelona w gazie, grają przed własną punlicznością z drużyną ktora nie stwarza dla nich żadnego zagrożenia. Barca co mecz ogromne ilości rożnych wiec i tym razem upatruje szczęścia w tym becie, powodzenia ????
 
baku996 69

baku996

Użytkownik
#3 ⛔
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Frosione - Juventus
Typ: Juventus over 5.5 rożnego
Kurs: 1.58 unibet
We wszystkich meczach tego sezonu Juventus klepał co najmniej 6 rogów na mecz. Dziś spotkanie z Beniaminkiem ktory ma problemy kadrowe. Ronaldo po czerwonej w LM bedzie sie chcial pokazać na domowym podwórku. Bet po tym kursie bajka. Powodzenia
 
baku996 69

baku996

Użytkownik
#5 ✅
Dyscyplina: Koszykówka ( Francja )
Spotkanie: Nanterre - JL Bourg
Typ: Łączna liczba punktów drużyny gości — w tym dogrywka poniżej 78.5
Kurs: 1.86 unibet
Jeśli ktoś planuje skorzystaćz tego betu, poczekajcie na live aż pokaże się większa linia po mniejszym kursie, taka mała sugestia z mojej strony ponieważ bukmacher nie wystawił wyższych linii ????
 
Do góry Bottom