>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by GoodSelection - na bukmacherce zarabiam !

V 8

vengo

Użytkownik
Kupon # 9
Penafiel - Estoril
Typ: 1/X Kurs: 15.00
Stawka: 4000zł

Otrzymałem informacje że mecz ustawiony.
Jestem świadom tego, że ZDECYDOWANA większość bukmacherów jest na minusie. Moim celem jest choć nieznacznie pomóc Wam w ograniu bukmachera.

Czego oczekuje od Was? Pieniędzy? NIE NIE NIE !
Dobrze typując sam dorabiam się kilku ładnych groszy

Jeżeli typ nie wejdzie a wiem ze takiej opcji nie ma PROSZE ADMINÓW O ZABLOKOWANIE MOJEGO KONTA !

ZAGRANE W 4 BUKACH PO 1000ZŁ.
kurs 1,5 zamiast 15,0
 
G 5

goodselections

Użytkownik
ZWROT
Chcielibyśmy Cię poinformować, że zgodnie z naszą ofertą Nie ma bramek? Zwrot, na Twoje konto zostały dodane stawki za następujące przegrane zakłady na Penafiel v Estoril-Praia
 
B 94

bart7890

Użytkownik
ZWROT
Chcielibyśmy Cię poinformować, że zgodnie z naszą ofertą Nie ma bramek? Zwrot, na Twoje konto zostały dodane stawki za następujące przegrane zakłady na Penafiel v Estoril-Praia
zakład ten grałeś u czterech bukmacherów i wszyscy odpisali Ci tak samo? a tak naprawdę to dziwne zdanie ułożyłeś sam ;)
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
ZWROT
Chcielibyśmy Cię poinformować, że zgodnie z naszą ofertą Nie ma bramek? Zwrot, na Twoje konto zostały dodane stawki za następujące przegrane zakłady na Penafiel v Estoril-Praia
Też chciałbym mieć takiego buka, który oddaje mi kasę za PRZEGRANE zakłady ;)
Nie to żebym się czepiał ale takie są fakty...
 
G 5

goodselections

Użytkownik
Wystarczy, że postawisz zakład przedmeczowy na dokładny wynik, wynik do przerwy/wynik końcowy lub na dowolny z naszych rynków Scorecast na DOWOLNY mecz i jeżeli zakończy się on wynikiem 0-0, to zwrócimy wszystkie przegrane zakłady postawione na te rynki! &#39;Więcej...&#39; Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół bet365
I tak jest w każdym buku.
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Wystarczy, że postawisz zakład przedmeczowy na dokładny wynik, wynik do przerwy/wynik końcowy lub na dowolny z naszych rynków Scorecast na DOWOLNY mecz i jeżeli zakończy się on wynikiem 0-0, to zwrócimy wszystkie przegrane zakłady postawione na te rynki! &#39;Więcej...&#39; Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół bet365

I tak jest w każdym buku.
Nie koniecznie. W Betsafe grałem już coś takiego i nie otrzymałem zwrotu, więc chyba nie w każdym.
 
Do góry Bottom