>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy by fox71, hokej,sporty amerykańskie,wynalazki.

roger-morales 0

roger-morales

Użytkownik
Na papierze powinno wejsc, jednak nie sa to turnieje o jakiejs wielkiej randze i nie zdziwi mnie tu niespodzianka. Ogolnie koniec Mistrzostw, koniec Wimbledonu i nastaly cas posuchy, czekamy na ligi ;) Pozdro
 
zukinta 0

zukinta

Użytkownik
Tu nie ma nic do powiedzenia. Kuponik musi wejść. Na Bracialliego sie opłaca dawać bo przważnie wygrywa i są spore kursy 8)
 
skunmen 0

skunmen

Użytkownik
Witam ma pytanie czy jesteś tego pewien tego typu na All stars w MLB ,bo mam zamiar postawić to troche grubiej i niewiem jak sytuacja wyglada w statystykach.I wogule jeszcze nie kumam kto jest leprzy i kto wygra.


Pozdro
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Witam ma pytanie czy jesteś tego pewien tego typu na All stars w MLB ,bo mam zamiar postawić to troche grubiej i niewiem jak sytuacja wyglada w statystykach.I wogule jeszcze nie kumam kto jest leprzy i kto wygra.


Pozdro
Nie no skunmen, przegiąłeś!!!! ???? ???? ???? W ogóle i lepszy i tam zamiast ma to mam i czasowniki z nie piszemy osobno.

Co do typu to jeśli gra za 40zł to jest chyba pewny, ale to jest mecz gwiazd więc róźnie może być.

eytowany przeze mnie - przyznaję się, pisząc szybko napisałem &quot;zamiat&quot; zamiast &quot;zamiast&quot;
 
skunmen 0

skunmen

Użytkownik
ale to jest mecz gwiazd więc róźnie może być.

Dlatego się pytam czy jest pewny tego typ i dlatego go proszę o analize i statystyke meczu bo nienapisał za taki typ na może się uda bez analizy to jest tyle warty co nic bo może nie wejść.Ale nie mogępowiedzieć że fox71 niewie co robi bo napewno wie ale żeby mnie przekonać do tego typu potrzebyje analizy i statystyk .I to czy dał za 2 zł czy za 1000zł nierobi mi różnicy bo ja będę grał za swoją stawke ,a niektórzy na tym forum chyba nie zabardzo wiedzą co dają i dlaczego akurat na nich z punku widzenia dogłębnej analizy.A co do typu fox71 to niemam nic przeciwko ,może wejdzie a może nie ale jak sam chcesz grać gusto czyjeś typy to lepiej żebyś wiedział że nie przegrałeś ze swoją głupotą bo ślepo wierzyłeś w dany typ typera co postawił 40 zł ( naco gusto patrzysz ? na to że koleś postawił 40 zł bo ja patrze na co innego i postąpie jak będę chciciał ,może postawie a może nie a będę wiedział że przegrałem tylko ze złym dniem drużyny albo pechem.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Na co ja patrzę?? Oglądam Wasze typy z ciekawości, ale nigdy się nimi nie sugeruje, no może czasem mlb na którym się nie znam. :p
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Druzynę American League All Stars poprowadził manager Chicago White Sox Ozzie Gulien, a druzyny National League All Stars manager Houston Astros Phil Garner.

Nie jest to zwykly mecz pokazowy, gdyz zwycięzca tego spotkania dostaje prawo do rozpoczęcia World Series u siebie.
Ostatnie 3 mecze wygrała drużyna American League All Stars.

Start pitczerem AL był Kenny Rogers ( 11-3 )ERA 3.82 z Detroit

Start pitczerem NL był Brad Penny ( 10-2 ) ERA 2.91 z Los Angeles

Wynik końcowy 3-2 dla American League All Stars
Analiz nie piszę,bo nie mam na to czasu.Skunmen jednak single,które wpisuje na forum są odpowiednio analizowane przezemnie.Pozdrawiam fox71
P.SNie czytałem tych odpowiedzi wcześniej ponieważ byłm na nocnej zmianie w pracy.Przepraszam.......
MVP meczu został Michael Young z Texas Rangers,W sumie należał mu sie ten tytuł, ponieważ po jego battingu AL zdobyli 2 punkty w ostatnim inningu!!!!!!!!!!!!
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Nocka MLB.....Za długo czekałem kurs spadł z 1,55.


Niestety w 11 dodatkowym inningu Red Soxi nie dali radę Oakland.
 
messi 0

messi

Użytkownik
Mysle ze bedzie to ciezka przeprawa dla San Diego. Przegrali ostatni mecz i dzis mecz bedzie na pewno bardzo zaciety. Obie druzyny beda walczyc do konca jak ostatnio. Jak dla mnie NO BET. Ale jezeli juz zagrales ten typ to zycze ci wygranej. Trzymam kciuki. Pozdr :wink:
 
Do góry Bottom