>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by fox71, hokej,sporty amerykańskie,wynalazki.

fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Tampa Bay Lightning - Colorado Avalanche NHL czy Vaclav Prospal strzeli bramkę ? typ TAK kurs 3.00⛔

Nashville Predators - Calgary Flames NHL czy Jean-Pierre Dumont strzeli bramkę ? typ TAK kurs 3.70✅

AKO 11.10 | STAWKA 10.00 PLN | EW 100.00 PLN
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
HC Chemopetrol Litvinov - HC Sparta Praga NHL czy Petr Ton strzeli bramkę ? typ TAK kurs 2.30⛔

New York Rangers - Buffalo Sabres NHL czy Chris Drury strzeli bramkę ? typ TAK kurs 3.50⛔

AKO 8.05 | STAWKA 12.00 PLN | EW 87.00 PLN
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Gratuluję osiągnięcia rangi TYPER i dostanie się do loży V.I.P. Bardzo się cieszę z twego awansu bo na prawdę zasłużyłeś na to.
Pozdrawiam i Życzę Sukcesów.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Gratuluję osiągnięcia rangi TYPER i dostanie się do loży V.I.P. Bardzo się cieszę z twego awansu bo na prawdę zasłużyłeś na to.
Pozdrawiam i Życzę Sukcesów.
Dziekuję .Rangę Typera mam od ponad roku,do Vipów dawno miałem propozycje przejścia ,lecz nie chciałem.Za duża odpowiedzialność,wolę grać bez obciążenia.Pozdrawiam fox71.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Tez dzisaj licze ze Szable sie przełamią bo jak to powiedział dzisaj Miller w wywiadzie &quot;We&#39;re playing good hockey,&quot; tylko brakuje nam zwycięstw. Ludqvist mimo ze ostantio w niego wierzyłem ze zacznie bronic lepiej dzisaj juz w to zwątpiłem bo kyrzys jego jest chyba mocniejszy niz sie wydawało i mam nadzieje ze dzisaj to pomoze Buffalo w zwyciestwie bo naprawde grają ciekawie i lubie ogólądac szczególnie ten zespół w akcji jeszcze do tego komentator który czesto komentuje mecze Sabres i to własnie najbardziej lubie dzisaj tez moze meczyk puszczą w TV to sie go obejrzy z wielką checią i wierze ze Buffalo wkoncu bedzie miało chodz troszke szczescia bo tego im z całą pewnoscią ostatnio najbardziej brakuje i wtedy moze cos sie odmieni bo narazie sie zapowiada ze z PO dla Buffalo nic nie bedzie ale jeszcze wszystko moze sie odmienić.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
HC Slavia Prag - HC Karlovy Vary Extraliga czy Jaroslav Bednář strzeli bramkę ? typ TAK kurs 2.70✅

Detroit Red Wings - Vancouver Canucks NHL czy Daniel Sedin strzeli bramkę ? typ TAK kurs 3.20⛔

AKO 8.64 | STAWKA 13.00 PLN | EW 101.00 PLN

Bramkę Sendin strzelił w tym meczu,lecz niestety Henrik,nie Daniel.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
HC Slavia Prag - HC Karlovy Vary Extraliga czy Jaroslav Bednář strzeli bramkę ? typ TAK kurs 2.70

Detroit Red Wings - Vancouver Canucks NHL czy Daniel Sedin strzeli bramkę ? typ TAK kurs 3.20

AKO 8.64 | STAWKA 13.00 PLN | EW 101.00 PLN
No Bednara ładnie trafiłeś. Jeszcze Sedin.

Przyłączam sie do pytania kolegi wyżej... ale Ty chyba grasz tych strzelców w naziemnych??
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Fox wreszcie w Vipach, i bardzo dobrze bo oglądając co stawiają najlepsi typerzy na forum zawsze musiał zwiedzac dział Kupony i szukac temat foxa, a teraz już na swoim miejscu się znalazł. Fox to świetny typer zer sportów amerykańskich i hokeja zresztą w tytule tematu sam tak napisał, warto tu zaglądac z pewnością warto tu zaglądac i korzystac z typów autora tego tematu, życzę jak najwięcej wygranych ;)
Pozdro
Sutek
 
misiek0210 0

misiek0210

Użytkownik
HC Slavia Prag - HC Karlovy Vary Extraliga czy Jaroslav Bednář strzeli bramkę ? typ TAK kurs 2.70✅

Detroit Red Wings - Vancouver Canucks NHL czy Daniel Sedin strzeli bramkę ? typ TAK kurs 3.20

AKO 8.64 | STAWKA 13.00 PLN | EW 101.00 PLN
wielkie gratulacje, miejscoweczka Vipowska jak najbardziej zasłuzona, juz dawno to wiedzialem, pozdro i zycze kolejnych swietych typów
EDIT:moja pomyłka, zaskoczony jestem jak nic,poniewaz bramke strzelil Sedin ale niestety Henrik(nie znam sie i dlatego nie wiedzialem ze w VAN graja dwa Sedin&#39;y) ale mimo wszystko typy dobre i jesczze zostala 3tercja wiec powodzenia
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Calgary Flames - Los Angeles Kings NHL czy Kristian Huselius strzeli bramkę ? typ TAK kurs 3.10⛔

Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning NHL czy Vaclav Prospal strzeli bramkę ? typ TAK kurs 3.10⛔

AKO 9.61 | STAWKA 12.00 PLN | EW 104.00 PLN
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Sorki, że zasmiecam, ale nie widze Vaclava Prospala w ofercie, czy jestem slepy?
prosze o info i odrazu do kosza..
edit: widze jegnego Prospala w meczu : Pittsburgh-Tampa Bay, chyba sie wiec pomyliłes. Ale daj znac co i jak z tym zawodnikiem ????
edit2: na 100% Prospal jest graczem Tampy, takze mały błąd foxa. Co nie zmienia faktu , ze typ bedzie trafiony ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam!
Właśnie zauważyłem, że Fox71&#39;a temat jest w innym dziale ????
Foxowi na pewno się pomyliło. Prospal to zawodnik Błyskawic. Pewnie rano po pracy dało znać zmęczenie przy wpisywaniu typu.
Powodzenia Fox71 w nowym dziale :spokodfhgfh:
Pozdrawiam!
Vader
 
Do góry Bottom