>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by fox71, hokej,sporty amerykańskie,wynalazki.

fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Przemyślany wariat.

Odessa Jackalopes - Corpus Christi Rayz hokej na lodzie, CHL typ 2 kurs 2.90 wynik 4-3⛔

kurs 2.90 | STAWKA 100.00 PLN | EW 290.00 PLN BAH

Szkoda singla,zawalili 1 tercję 1-3 w plecy.Musiałem o 4 nad ranem puścić kontrę.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Latgale Daugavpils - Ozolnieki/Monarch hokej na lodzie Premier Liga, Łotwa typ over 6,5 kurs 1.98 wynik 2-3⛔

kurs 1.98| STAWKA 100.00 PLN | EW 198.00 PLN Pinnacle


Wyniki ostatnich bezpośrednich spotkań.

17:10:2009 Ozolnieki/Monarch - Latgale Daugavpils 5-3

17:10:2009 Latgale Daugavpils - Ozolnieki/Monarch 6-3
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Tak siedzę sobie w moim temacie i zwróciłem uwagę na jedną rzecz,od kiedy mam temat w Vipach spadła moja skutecznośc podawanych typów.Doszedłem do kilku wniosków:

1.Podając typy w temacie VIP staram się wybrać te najpewniejszee,co by było zielono ,a wiadomo ,,nie ma pewniaków sa tylko typy wielce prawdopodobne.&quot;

2.Grając na luzie ,,wariaty&quot;,które nie wpisuje w temacie,wchodzą w zaskakująco dużym procencie.

3.Gram za złotówki ,nie za wirtualne zapałki z Czechowic-Dziedzic,przy kilku nie trafionych kuponach wpisywanych na Forum,staram się odrobić straty grając za wyższe stawki,(dla mnie wyższa stawka to kwota ponad 100 zł).Co sie okazuję ,jak ktoś kiedyś to ładnie określił,jak za pomocą czarodziejskiej różdżki wchodzą...

4.Proszę więc administracje o przeniesienie tematu do kuponów,wolę grać na luzie.

Pozdrawiam fox71.
 
mati08081 1

mati08081

Użytkownik
W sumie dobrze mówisz. Moim zdaniem gra na luzie będzie dla ciebie i ludzi śledzących twój wątek lepsza. A mimo iż uważam ciebie za jednego z lepszych typerów hokejowych na forum więc liczę na więcej typów w jednym dniu gdyż są one może nie tylko dla mnie bardzo cenne ????
Pozdrawiam.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Wszedł jeden wariat ,czas na drugi...Zagrajcie odwrotnie ,to napewno wejdzie...

Węgry - Chorwacja hokej na lodzie ,Pannon Icehockey Cup hcp + 3,5 typ 2 kurs 2.40 wynik 7-1⛔

kurs 2.40| STAWKA 100.00 PLN | EW 240.00 PLN bwin
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Bilans od kuponu 2240.

Wkład: 173,29zł,rubli,ojro,zapałek,jednostek.
Wygrane: 198,12zł ,rubli,ojro,zapałek,jednostek.
Zysk: +24,83zł, rubli,ojro,zapałek,jednostek.
Yield: 14,32%
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Czy ja wiem czy taki ryzykowany, jak dla mnie linia ML daje w tym meczu 99% szans na +. Tylko Poprad w tym sezonie zdołał ograć Slovan i to na własnej tafli, bilans Slovanu 16-1 jest niesamowity, raz tylko przydarzyła im się dogrywka, zobaczymy jak przerwa na mecze reprezentacji wpłynie na oba zespoły, ale Skalica przed przerwą grała słabo, skoro Zilina i Mikulasz potrafił w ostatnim czasie wygrać w MAX Arenie, dlaczego nie miał by tego zrobić Slovan? Mecz już trwa więc powodzenia :spokodfhgfh:
edit: 2 minuty po tym jak to wpisałem Slovan obejmuje prowadzenie, powinno być na luzie ;)
 
Do góry Bottom