>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

typy by denzel

denzel 144

denzel

Użytkownik
Podsumowanie kwietnia 2014:
Ilość podanych typów:18
Trafione typy:10
Nietrafione typy:8
Zysk/Strata:-90,20j
Suma stawek:920
j
Yield:-9,90%
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja, Ligue 2
Godzina:20:45
Spotkanie: Laval - Nancy 1-0
Typ:2DNB ⛔⛔⛔
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Stawka:100j -100j

Analiza:
Dzisiaj wpadło mi w oko spotkanie w Ligue 2, pomiędzy Laval a Nancy. Goście walczą o awans do Ligue 1 a gospodarze o pozostanie w Ligue 2. Goście w zdecydowanie lepszej formie od swojego przeciwnika, ostatnie 5 meczy to 4 zwycięstwa i 1 remis. Natomiast gospodarze w ostatnich 5 meczach zaliczyli 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Goście wydają się bardziej zdeterminowanie i to w nich widzę faworyta w tym pojedynku. Sprawdziłem nieobecności w składach zespołów i można powiedzieć że są porównywalne (screen poniżej). Moim zdaniem zespół gości dobrze gra z nożem na gardle, nie może odpuścić żadnego meczu jeżeli chce do końca mieć nadzieję na awans. Jak do tej pory bardzo dobrze taka presja działała na zespół, liczę że dzisiaj także tak będzie. Jeżeli chodzi o gospodarzy to mają 2 punkty przewagi nad strefą spadkową i trochę ostatnio zaczęli nerwowo grać, tracąc często punkty. Myślę, że z tak mocnym zespołem jak Nancy nie będą potrafili się odnaleźć i jeżeli szybko stracą gola to będzie po meczu.
Zysk maj:-100j
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Europy Kobiet, Kwalifikacje
Godzina:17:00
Spotkanie: Niemcy K - Słowacja K 9-1
Typ:Słowacja +8 ⛔⛔⛔
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
Stawka:100j -100j

Analiza:
Jestem dość zdziwiony takim dużym handicapem. Oczywiście Niemki są faworytkami tego meczu ale nie często wygrywa się 9 golami i wydaje mi się że dzisiaj aż tyle goli nie padnie. Niemki mają już zapewniony awans więc myślę, że nie będą się za bardzo spinały na dużą ilość bramek. Słowaczki straciły jak do tej pory 13 bramek w 5 meczach i myślę, że dzisiaj nie stracą więcej niż 6- 7. Będą zmotywowane, żeby nie stracić za dużo bramek bo to zawsze wstyd.
Zysk: -200j
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Mecze Towarzyskie
Godzina:17:00
Spotkanie: Bułgaria - Holandia
Typ: Bułgaria -1,5
Kurs: 2,20
Bukmacher: bet365
Stawka:100j

Analiza:
Dziś wypatrzyłem ciekawe spotkanie towarzyskie w siatkówce. Bułgarzy cały czas budują reprezentacje, rotują składem, sprawdzają młodych. Holandia jest outsiderem europejskim. Przegrywa z każdą trochę lepszą reprezentacją. Bułgarzy mają bardzo korzystny bilans z Holendrami ▶ 7 zwycięstw na 7 meczy, i tylko 2 sety stracone. Dziś przewiduję szybkie zwycięstwo Bułgarii 3-0 lub 3-1. Co prawda Bułgarzy jeszcze nie mają optymalnej formy ale na taką reprezentacje jak Holandia to starczy.
Zysk:
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Mecze Towarzyskie
Godzina:17:00
Spotkanie: Bułgaria - Holandia 2-2
Typ: Bułgaria -1,5⛔⛔⛔
Kurs: 2,20
Bukmacher: bet365
Stawka:100j

Analiza:
Dziś wypatrzyłem ciekawe spotkanie towarzyskie w siatkówce. Bułgarzy cały czas budują reprezentacje, rotują składem, sprawdzają młodych. Holandia jest outsiderem europejskim. Przegrywa z każdą trochę lepszą reprezentacją. Bułgarzy mają bardzo korzystny bilans z Holendrami ▶ 7 zwycięstw na 7 meczy, i tylko 2 sety stracone. Dziś przewiduję szybkie zwycięstwo Bułgarii 3-0 lub 3-1. Co prawda Bułgarzy jeszcze nie mają optymalnej formy ale na taką reprezentacje jak Holandia to starczy.
Zysk:-190j
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja
Godzina:20:30
Spotkanie: Laval - Metz
Typ: 1 połowa X ✅✅✅ 0:0
Kurs: 2,20
Bukmacher: betathome
Stawka:100j +120j

Analiza:
Dziś wpadł mi w oko mecz pomiędzy Laval a Metz. Dwie drużyny w zupełnie odmiennych nastrojach. Laval cały czas walczy o pozostanie w Ligue 2 - musi wygrać to spotkanie by nie oglądać się na przeciwników. Natomiast Metz już jakiś czas temu zapewniło sobie awans do Ligue 1. Laval jest to drużyna swojego boiska gdzie zdobyła w 18 meczach 29 pkt czyli około 70% swojej zdobyczy punktowej w tym sezonie. Ostatnie 5 meczy u siebie to 4 zwycięstwa i jedna porażka. Drużyna Metz na wyjeździe radzi sobie bardzo dobrze, jest najlepsza w całej lidze jeśli chodzi o wyjazdy. Ostatnie 5 meczy na wyjazdach to 3 zwycięstwa i 2 remisy. Jeżeli chodzi o remisy do przerwy to obie drużyny zaliczyły ich sporo w tym sezonie. Laval 18/37 w tym u siebie 9/18, Metz 24/37 w tym na wyjeździe 12/18. Patrząc w poprzednie mecze tych drużyn między sobą gdy Laval było gospodarzem to na 4 mecze które się odbyły w każdym 1 połowa kończyła się remisem. Jeżeli chodzi o dzisiejszy mecz to myślę, że rozstrzygnie się on dopiero w 2 połowie. Gospodarze na pewno nie rzucą się do huraganowych ataków gdyż wtedy tak dobry zespół jak Metz mógłby ich skarcić, a utrata gola w 1 połowie dla gospodarzy mogłaby oznaczać spadek. Ten mecz rozpocznie się dopiero w 2 połowie, zawodnicy będą znali wynik swoich przeciwników w walce o utrzymanie i to od niego będzie zależało jaki będzie sposób gry w 2 połowie.
Poniżej nieobecności w meczu
Laval :
Mike Vanhamel (GK, 22 Ap/0 Gl, 1980 Min);Malik Couturier
(DF, 23 Ap/0 Gl, 2015 Min);Makan Traoré (DF, 5 Ap/0 Gl, 210 Min);Renaud Dreuslin (DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min);Amara Baby
(MF, 25 Ap/6 Gl, 1734 Min);Gary Coulibaly
(MF, 13 Ap/0 Gl, 1138 Min);Damien Tibéri (MF, 12 Ap/1 Gl, 656 Min);César Lolohéa
(MF, 5 Ap/0 Gl, 113 Min);Emmanuel Thibault (MF, 1 Ap/0 Gl, 18 Min);Abdoulaye Sané (FW, 4 Ap/0 Gl, 79 Min);Vahagn Militosyan (FW, 2 Ap/0 Gl, 5 Min);
Metz:
Guigo Milan
(DF, 16 Ap/0 Gl, 1391 Min);Anthony M’Fa (GK, 4 Ap/0 Gl, 360 Min);Sylvain Marchal
(DF, 25 Ap/0 Gl, 1999 Min);Daniel O&#39;Shaughnessy
(DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min);Abdallah N&#39;Dour
(DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min);Ahmed Kashi
(MF, 33 Ap/0 Gl, 2782 Min);Luciano Teixeira
(MF, 4 Ap/0 Gl, 39 Min);Fadil Sido (MF, 4 Ap/0 Gl, 53 Min);Karim Lancina (MF, 3 Ap/0 Gl, 74 Min);Saliu Popoola (MF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min);Maxwell Cornet (FW, 14 Ap/0 Gl, 326 Min);Thibaut Vion (FW, 11 Ap/0 Gl, 340 Min);Kwame N’Sor
(FW, 10 Ap/3 Gl, 366 Min);Thibaut Bourgeois
(FW, 9 Ap/0 Gl, 448 Min);Yves Angani (FW, 0 Ap/0 Gl, 0 Min);
Zysk maj:-70j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włoska
Godzina:20:45
Spotkanie: Parma - Livorno 2-0
Typ: BTS - NO ✅✅✅
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Stawka:100j +83j
Analiza:
Dziś wybrałem mecz z ligi włoskiej. Parma walczy o udział w Lidze Europejskiej, natomiast Livorno spadło już z ligi. Parma w tym sezonie gra bardzo dobrze, u siebie traci mało bramek na 18 spotkań tylko 18. Natomiast Livorno w tym sezonie na wyjeździe strzeliło tylko 16 bramek w 18 spotkaniach tracąc przy tym 42. Dziś Parma będzie bardzo zmotywowana, na pewno bardzo uważnie będzie grać w obronie i liczę na to że tak słaby napad jak Livorno nie będzie potrafił strzelić im bramki. Liczę, że Parma szybko strzeli bramkę i spokojnie będzie chciała dograć mecz bez jakiś hura ataków które zawsze mogą się zakończyć kontratakiem. Jedynym problemem w tym meczu może być chęć pokazania się zawodników Livorno gdyż mogą sobie przez dobrą grę załatwić transfer do lepszego klubu oraz zbyt duże spięcie graczy Parmy bo po prostu muszą wygrać te spotkanie.
Zysk maj:+13j
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włoska
Godzina:19:00
Spotkanie: Bari - Cittadella 1-0
Typ: Bari ✅✅✅
Kurs: 1,73
Bukmacher: bet365
Stawka:100j +86j
Analiza:
Dzisiaj wybrałem mecz z Serie B. Bari walczy jeszcze o play offy o Serie A a Cittadella utrzymała się już w lidze. Ostatnie mecze tych zespołów to 2 remisy. Bari u siebie z Cittadellą ma bardzo dobrą statystkę, na 4 mecze 3 wygrane i 1 remis. Gospodarze w dzisiejszym meczu na pewno będą bardzo zdeterminowani żeby wygrać bo to zapewni im rzutem na taśmę walkę o Serie A. Na pewno nie będą grali na remis (on też zapewni im play off) bo to zawsze ryzyko stracenia gola i zaprzepaszczenia szansy. Obrona gości w dzisiejszym meczu bardzo osłabiona (braki poniżej) i to powinno ułatwić gospodarzom zadanie. Niestety nie mogłem znaleźć braków kadrowych u gospodarzy, ale myślę że niezależnie kto zagra dadzą z siebie wszystko. Jedynym problemem w tym meczu może być ustawienie spotkania przez piłkarzy obu drużyn - mogą grać na remis.
Cittadella bez: Stefano Maggiotto (GK, 0 Ap/0 Gl);Simone Pecorini
(DF, 30 Ap/1 Gl);Mohamed Coly
(DF, 26 Ap/1 Gl);Antonio Marino (DF, 15 Ap/0 Gl);Alessandro De Leidi (DF, 9 Ap/0 Gl);Paulo Dentello (FW, 4 Ap/1 Gl);


Zysk maj:+86j
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Montreux Masters Women
Godzina:18:30
Spotkanie: Brazylia K - Chiny K
Typ: under 179,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Stawka:100j
Analiza:
Podobnie jak wczoraj (niestety wczoraj nie miałem czasu żeby zrobić wpis na forum) zaciekawił mnie mecz Brazylijek. Moim zdaniem cały czas między Brazylijkami a Chinkami jest spora różnica klas. Chinki grają dużo z zespołami azjatyckimi i ich gra na takie zespoły wystarcza. Każde spotkanie z drużynami z czołówki to dla nich wielki wysiłek. Są przyzwyczajone do trochę wolniejszej gry i ciężko się im przestawić, szczególnie w pierwszych dniach danego turnieju/ Brazylijki to jeden z najlepszych w tej chwili kobiecych zespołów, który gra chyba najszybszą siatkówkę. Wczoraj Brazylijki nie dały szans Szwajcarkom, natomiast Chinki męczyły się z Rosjankami, więc większe zmęczenie po stronie Chinek. Moim zdaniem ten mecz nie powinien trwać dłużej niż 4 sety. Najważniejszy będzie pierwszy set. Jeśli Brazylijki pewnie go wygrają to nie powinno być problemu z wejściem tego typu. Jeżeli chodzi o historię meczy między tymi drużynami to Chinkom nigdy nie udało się pokonać Brazylijek. (Warto pomyśleć o jakimś AKO z czystą wygraną Brazylijek @1,33)
Zysk maj:
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Montreux Masters Women
Godzina:18:30
Spotkanie: Brazylia K - Chiny K
Typ: under 179,5 209pkt
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Stawka:100j -100j
Analiza:
Podobnie jak wczoraj (niestety wczoraj nie miałem czasu żeby zrobić wpis na forum) zaciekawił mnie mecz Brazylijek. Moim zdaniem cały czas między Brazylijkami a Chinkami jest spora różnica klas. Chinki grają dużo z zespołami azjatyckimi i ich gra na takie zespoły wystarcza. Każde spotkanie z drużynami z czołówki to dla nich wielki wysiłek. Są przyzwyczajone do trochę wolniejszej gry i ciężko się im przestawić, szczególnie w pierwszych dniach danego turnieju/ Brazylijki to jeden z najlepszych w tej chwili kobiecych zespołów, który gra chyba najszybszą siatkówkę. Wczoraj Brazylijki nie dały szans Szwajcarkom, natomiast Chinki męczyły się z Rosjankami, więc większe zmęczenie po stronie Chinek. Moim zdaniem ten mecz nie powinien trwać dłużej niż 4 sety. Najważniejszy będzie pierwszy set. Jeśli Brazylijki pewnie go wygrają to nie powinno być problemu z wejściem tego typu. Jeżeli chodzi o historię meczy między tymi drużynami to Chinkom nigdy nie udało się pokonać Brazylijek. (Warto pomyśleć o jakimś AKO z czystą wygraną Brazylijek @1,33)
Zysk maj:-14j
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Podsumowanie maja 2014:
Ilość podanych typów:8
Trafione typy:4
Nietrafione typy:4
Zysk/Strata:-14,00j
Suma stawek:800
j
Yield:-1,75%
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Mecz towarzyski
Godzina:17:00
Spotkanie: Litwa K - Łotwa K
Typ: Litwa K ✅✅✅
Kurs: 1,45
Bukmacher: bet365
Stawka:100j +45j

Analiza:
Dzisiaj zaciekawiło mnie spotkanie towarzyskie między Litwą a Łotwą. Minusem obstawiania tego meczu jest fakt, że jest to spotkanie towarzyskie i nie wiadomo do końca w jakich składach zagrają obie reprezentacje. Liczę, że składy będą podobne jak w ostatnich meczach Litwinek z Chinkami oraz Łotyszek z Greczynkami. Liczę, że dziewczyny z Litwy zagrają tak samo jak w pierwszym meczu z Chinkami gdzie popisały się dobra skutecznością. Na plus dla Litwinek trzeba też zapisać że grają u siebie więc to też powinno im pomóc. Dziewczyny z Łotwy bardzo słabo grają na wyjazdach - mają serię 7 porażek z rzędu i mam nadzieję że podtrzymają tą formę. Wydaje mi się, że nie podlega dyskusji dzisiaj wygrana Litwinek bo moim zdaniem są lepszym zespołem.

Zysk czerwiec:+45j
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski
Godzina:20:45
Spotkanie: Niemcy - Armenia 6-1
Typ: Niemcy over 3,5 gola ✅✅✅
Kurs: 2,20
Bukmacher: bet365
Stawka:100j +120j

Analiza:
Zaciekawił mnie mecz pomiędzy Niemcami a Armenią. Jest to ostatni sprawdzian Niemiec przed MŚ. Wybrali sobie przeciwnika ze słabszej półki żeby strzelić sobie kilka bramek - tak na przetarcie przed ważną imprezą. Wydaj mi się, że na pewno zagrają w jak najmocniejszym składzie. Będą chcieli zdobyć jak najszybciej bramkę i jeśli im się to uda do 20 minuty to powinni spokojnie te 4 bramki strzelić. Pewnie w drugiej połowie zobaczymy jakieś zmiany - to może też spowodować jakieś bramki bo zawodnicy z ławki będą chcieli się bardzo pokazać. Martwi mnie tylko fakt że jedynym nominalnym napastnikiem jest Klose. Pewnie zacznie mecz na ławce bo jest w bardzo średniej dyspozycji. Niemcy pewnie zagrają bez nominalnego napastnika, ale czy to powinno spowodować osłabienie napadu? - nazwiska Reus, Podolski, Mueller, Schuerrle - oni powinni strzelać bramki także myślę, że jest duża szansa na powodzenie tego typu. Słowo może jeszcze o reprezentacji Armenii która według mnie na przestrzeni kilku lat zrobiła gigantyczny postęp. Ta reprezentacja ostatni solidnie gra jeżeli gra o coś, a w przypadku meczów towarzyskich - raczej odpuszcza co widać choćby po ostatnich dwóch meczach z Algerią (przegrana 3:1) oraz ZEA (wygrana 3:4). Liczę dziś na dużą skuteczność Niemców i na odpuszczenie meczu przez Armenię. Myślę, że kluczową sprawą będzie szybko strzelony gol - jeśli taki padnie to powinno wszystko pójść po mojej myśli.
Zysk czerwiec:+165j
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina:22:00
Spotkanie: Brazylia - Chorwacja 3-1
Typ: Chorwacja +1,5 ⛔⛔⛔
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
Stawka:100j -100j

Analiza:
Dzisiaj zaczynają się tak wyczekiwane Mistrzostwa Świata w Brazylii. Oczywiście w meczu otwarcia jak to ostatnio jest w zwyczaju zagrają gospodarze, ich przeciwnikiem będzie reprezentacja Chorwacji. Moim zdaniem jest to jeden z tych niewygodnych przeciwników. Reprezentacja grająca siłowo i jako kolektyw.
Przewidywane składy:
Brazylia: Cesar - Alves Silva Luiz Marcelo - Paulinho Gustavo - Hulk Oscar Neymar - Fred
Chorwacja: Pletikosa - Srna Corluka Lovren Pranjic - Modrić Rakitić - Persić Kovacić Olić - Eduardo
Spodziewam się bardzo zaciętego meczu. Ostatni mecz Brazylii z Serbią pokazał, że gospodarzom ciężko się gra z reprezentacjami z Bałkanów które grają siłowo i są dobrze ustawione w obronie. Ważną rolę w zespole Chorwacji będzie odgrywała dwójka ze środka Modrić i Rakitić - to od nich będzie zależało tempo i sposób gry Chorwacji. Brazylia w historii 2 razy mierzyła się z Chorwacją i w obu przypadkach nie miała jakiejś wielkiej przewagi. Raz wygrała 1-0 (pamiętam ten mecz na MŚ w 2006, Brazylijczycy nie mieli łatwo w tym meczu) a w drugim przypadku padł remis 1-1.

Zysk czerwiec:+65j
 
Do góry Bottom