>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy by damian1948

Status
Zamknięty.
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Poprzedni temat - http://forum.bukmacherskie.com/f...ian-51798.html
Jako że nie moge założyć już tematu w &quot;Kupony ze statystykami&quot; to zakładam w &quot;kupony&quot;. Chodz statystyki będę regularnie prowadził.

Zakładam nowy, ponieważ całkiem zmieniam styl gry.
Będę grał single, duble ew. 3 zdarzenia.
Do wszystkich typów będę starał się umieszczać analizę.
Dodatkowo będę wklejał screeny zagranych kuponów.

Nie będę jak do tej pory grał tylko żeby dziennie coś zagrać.
Nic nie będzie na siłe.. Jeżeli znajdę jakiś ciekawy i według mnie do gry zakład to zagram :smile:

Wszystkie typy, które w tym wątku podam są przeze mnie zagrane.
Stawkę będę podawał w jednostkach.
Prosze o nie komentowanie w tym temacie. Jak coś to PW !

Oby na +.

Pozdrawiam :smile:
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
1)

Irak - Iran
Typ - Over 1.5 bramki
CV Jamper Aguere La Laguna - Asptt Mulhouse
Typ - Asptt Mulhouse -1.5 seta
AKO - 2.85
Stawka - 5 j


Co do pierwszego spotkania to skusił mnie wysoki kurs (1.50).
W tym meczu może być różnie. Jak do tej pory w każdym meczu na tym turnieju padały min. 2 bramki. (Nie licząc Korea Płn.-ZEA, ponieważ ten mecz teraz jest rozgrywany).
Kieruje się tutaj instynktem ????
Analiza siatkówki by Filip_r2 - &quot;Dzisiaj dosyć dziwna kolejka LM nie ma nawet za bardzo w czym wybrać. Większość drużyny albo już nie musi wygrać ale zawsze może jak im się zachce albo muszą wygrać aby awansować ale mają sobie za przeciwnika zespół który tez zrobi wszystko aby wygrać. Wybrałem jeden mecz który najbardziej mi dzisiaj przypasował i nic po za tym już grać dzisiaj nie będę.
W skrócie o meczu. Laguna w grupie C jest totalnym outsiderem są jak dotąd dostarczycielami punktów w tej grupie dobitnie świadczy o tym ich bilans 0 zwycięstw i 5 porażek 2 wygrane set przy 15 przegranych dobrego świadectwa niekomu nie daje. Ekipa Mulhouse Wicemistrz Francji nie jest bardzo dobrą drużyną ale nie jest też aż tak słabą jak team z Hiszpani. Fracuski zespół zgromadził do tej pory w 5-ciu meczach 3 oczka własnie za meczu u siebie z Laguna który wygrały w stosunku 3-0 pozostałe 4 spotkania z Volero Zurich i Eczacibasi Stambuł Fracuski Team przegrał ugrywając ledwie 2 sety ale styl w jakim przegrywała ta drużyna te mecze nie był aż fatalny jak w drużynie Laguny. Tak po za tym. Dla laguny jest to mecz juz kopletnie o nic zwycięstwo w dzisiejszym meczu nic im już nie zagwarantuje a dla Mulhouse jest to mecz który może im dać awans do pucharu CEV warunkiem tego jest wygrana najlepiej 3-0 3-1 w setach i liczenie na porażkę 0-3 1-3 Foppapedretti Bergamo z Fenerbahce Istanbul.&quot;
Zaufane źródło - http://forum.bukmacherskie.com/f59/typy-by-filip_r2-weekend-predictions-1415-194.html#post2044066
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
1)

Irak - Iran
Typ - Over 1.5 bramki
CV Jamper Aguere La Laguna - Asptt Mulhouse
Typ - Asptt Mulhouse -1.5 seta

AKO - 2.85
Stawka - 5 j


Co do pierwszego spotkania to skusił mnie wysoki kurs (1.50).
W tym meczu może być różnie. Jak do tej pory w każdym meczu na tym turnieju padały min. 2 bramki. (Nie licząc Korea Płn.-ZEA, ponieważ ten mecz teraz jest rozgrywany).
Kieruje się tutaj instynktem ????
Analiza siatkówki by Filip_r2 - &quot;Dzisiaj dosyć dziwna kolejka LM nie ma nawet za bardzo w czym wybrać. Większość drużyny albo już nie musi wygrać ale zawsze może jak im się zachce albo muszą wygrać aby awansować ale mają sobie za przeciwnika zespół który tez zrobi wszystko aby wygrać. Wybrałem jeden mecz który najbardziej mi dzisiaj przypasował i nic po za tym już grać dzisiaj nie będę.
W skrócie o meczu. Laguna w grupie C jest totalnym outsiderem są jak dotąd dostarczycielami punktów w tej grupie dobitnie świadczy o tym ich bilans 0 zwycięstw i 5 porażek 2 wygrane set przy 15 przegranych dobrego świadectwa niekomu nie daje. Ekipa Mulhouse Wicemistrz Francji nie jest bardzo dobrą drużyną ale nie jest też aż tak słabą jak team z Hiszpani. Fracuski zespół zgromadził do tej pory w 5-ciu meczach 3 oczka własnie za meczu u siebie z Laguna który wygrały w stosunku 3-0 pozostałe 4 spotkania z Volero Zurich i Eczacibasi Stambuł Fracuski Team przegrał ugrywając ledwie 2 sety ale styl w jakim przegrywała ta drużyna te mecze nie był aż fatalny jak w drużynie Laguny. Tak po za tym. Dla laguny jest to mecz juz kopletnie o nic zwycięstwo w dzisiejszym meczu nic im już nie zagwarantuje a dla Mulhouse jest to mecz który może im dać awans do pucharu CEV warunkiem tego jest wygrana najlepiej 3-0 3-1 w setach i liczenie na porażkę 0-3 1-3 Foppapedretti Bergamo z Fenerbahce Istanbul.&quot;
Zaufane źródło - http://forum.bukmacherskie.com/f59/typy-by-filip_r2-weekend-predictions-1415-194.html#post2044066
+14,25 j
Pierwszy kupon jak w masło.. ????
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
2)
Groth - Rochette
Typ - 1
Millman - Rieschick
Typ - 1
AKO - 2.25
Stawka - 14.25 j

Typy by Hellraiser -
&quot;Groth - Rochette @ 1.54 8/10
Najszybszy serwis AO &#39;09 wraca do łask ATF&#39;u na co liczyłem i dostał tutaj dziką kartę na udział w kwalifikacjach.
Dosyć długo Groth po właśnie wspomnianym roku jakoś dołował grał czasami w kwalifikacjach do challengerów gdzie często w finałowych rundach przegrywał mecze po pierwszym secie na jego konto, aż pod koniec sezonu postanowił nabić punkty na Satelitkach no bo kto tam będzie odbierał serwis o mocy nawet 230km/h zgarnął wtedy w Listopadzie i Grudniu trzy tytuły na szybkich nawierzchniach.
Samuel jak paru innych Australijczyków to właśnie typ Karlovića z Antypodów lecz jednak ten serwisman jest bardziej ruchliwy w swoich poczynaniach, często po serwisie wchodzi w kort przy czym można go minąć ale jednak jeśli serwis mu wejdzie jest ciężko, posługuję się jednoręcznych bh co przy siatce mu pomaga.
Kangur zagra dzisiaj z nowicjuszem na Szlemach, a na pewno na kortach twardych na tym poziomie bo chłop po prostu nie gra nawet na challengerach an szybkich nawierzchniach, a jeśli tam zagra to na niczym innym jak mączka ceglana nie sądzę by tutaj był jakiś super regularny z serwisem czy przy grze opierającą się na tym że po prostu będzie próbował toczyć wymiany z Australijskim Ivo.
Millman - Rieschick @ 1.59 8/10
Mailman jak mówią na niego kibice rok temu odpadł tutaj w finałowej rundzie, na wstępie ma dobrego rywala do ogrania.
Sebastian chociaż w tamtym roku masa, naprawdę masa meczy na hc z jakiś bardziej znanych pokonał Matosevićia czy Kleina reszta zwycięstw to nad graczami naprawdę słabego kalibru na Satelitkach lub najmniej płatnych challengerach.
Niemiec nie ma mocnego serwisu i jest do odczytu serwuję dosyć typowo na wyrzucenie rywala poza korytarz deblowy i jeśli piłka wraca próbuję kończyć ją do bh rywala jeśli ktoś będzie atakował niezbyt pewnie się wtedy czuję i niezbyt lubi takich przeciwników z mojego punktu widzenia.
John jak przystało na graczy z tego rejonu świata dobrze serwuję i operuję dobrze fh, jest dosyć agresywny na moje oko co może pomóc w ty
m spotkaniu. &quot;
Źródło - http://forum.bukmacherskie.com/f59/gem-set-hellraiser-23709-30.html#post2044994
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
2)
Groth - Rochette
Typ - 1

Millman - Rieschick
Typ - 1

AKO - 2.25
Stawka - 14.25 j

Typy by Hellraiser -
&quot;Groth - Rochette @ 1.54 8/10
Najszybszy serwis AO &#39;09 wraca do łask ATF&#39;u na co liczyłem i dostał tutaj dziką kartę na udział w kwalifikacjach.
Dosyć długo Groth po właśnie wspomnianym roku jakoś dołował grał czasami w kwalifikacjach do challengerów gdzie często w finałowych rundach przegrywał mecze po pierwszym secie na jego konto, aż pod koniec sezonu postanowił nabić punkty na Satelitkach no bo kto tam będzie odbierał serwis o mocy nawet 230km/h zgarnął wtedy w Listopadzie i Grudniu trzy tytuły na szybkich nawierzchniach.
Samuel jak paru innych Australijczyków to właśnie typ Karlovića z Antypodów lecz jednak ten serwisman jest bardziej ruchliwy w swoich poczynaniach, często po serwisie wchodzi w kort przy czym można go minąć ale jednak jeśli serwis mu wejdzie jest ciężko, posługuję się jednoręcznych bh co przy siatce mu pomaga.
Kangur zagra dzisiaj z nowicjuszem na Szlemach, a na pewno na kortach twardych na tym poziomie bo chłop po prostu nie gra nawet na challengerach an szybkich nawierzchniach, a jeśli tam zagra to na niczym innym jak mączka ceglana nie sądzę by tutaj był jakiś super regularny z serwisem czy przy grze opierającą się na tym że po prostu będzie próbował toczyć wymiany z Australijskim Ivo.
Millman - Rieschick @ 1.59 8/10
Mailman jak mówią na niego kibice rok temu odpadł tutaj w finałowej rundzie, na wstępie ma dobrego rywala do ogrania.
Sebastian chociaż w tamtym roku masa, naprawdę masa meczy na hc z jakiś bardziej znanych pokonał Matosevićia czy Kleina reszta zwycięstw to nad graczami naprawdę słabego kalibru na Satelitkach lub najmniej płatnych challengerach.
Niemiec nie ma mocnego serwisu i jest do odczytu serwuję dosyć typowo na wyrzucenie rywala poza korytarz deblowy i jeśli piłka wraca próbuję kończyć ją do bh rywala jeśli ktoś będzie atakował niezbyt pewnie się wtedy czuję i niezbyt lubi takich przeciwników z mojego punktu widzenia.
John jak przystało na graczy z tego rejonu świata dobrze serwuję i operuję dobrze fh, jest dosyć agresywny na moje oko co może pomóc w ty
m spotkaniu. &quot;
Źródło - http://forum.bukmacherskie.com/f59/gem-set-hellraiser-23709-30.html#post2044994
-14,25 j
Pewniejszy mecz zawalił.. Gładkie 2-0..
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Taka mała taśma na dzis..

3)
Helena Ekholm - Marie Laure Brunet
Typ - 1

Syria - Japonia Typ - 2
TTT Riga - Wisła Can Pack Typ - H(14.5-0.0) 2
Cajsol - Real Madrid Typ - 2
Juventus - Catania Typ - 1 AKO - 9.28
Stawka - 5 j


Biathlon wszedł i można spokojnie pisać analizę innych spotkań ????
Japonia w 1wszym meczu w ostatnich minutach uratowała remis z Jordanią, a Syria pokonała niespodziewanie Arabie 2-1.
Dziś nie widzę innej opcji niż pewne zwycięstwo. Z takim składem powinni spokojnie wygrać te Mistrzostwa.
Można zagrać też Handicap.
Wisłe Kraków pożyczyłem od Olo_13
Cajsol ostatnio gra słabo. Przegrało z Valencią i Valladolid.
Real wygrał z Menorcą i Granadą.
Spotkania między Sobą zdecydowanie na korzyść gości z Madrytu.
W 8 spotkaniach zanotowali 7 zwycięstw z rzędu.
Do tego kurs ponad 1.4 wygląda kusząco.
Juventus w ostatnich spotkaniach gra słabo. Przegrał wysoko z Parmą, Napoli i zremisował z Chievo.
Catania to słaby zespół i nie sądze żeby zagrozili Juventusowi w dodatku na wyjeździe.
Ponad miesiąc temu oba zespoły spotkały się w lidze. Juve wygrało 3-1.
Dziś &quot;Stara Dama&quot; się odblokuje i odniesie łatwe zwycięstwo.
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Taka mała taśma na dzis..

3)

Helena Ekholm - Marie Laure Brunet
Typ - 1
Syria - Japonia

Typ - 2

TTT Riga - Wisła Can Pack
Typ - H(14.5-0.0) 2

Cajsol - Real Madrid
Typ - 2
Juventus - Catania

Typ - 1
AKO - 9.28
Stawka - 5 j


Biathlon wszedł i można spokojnie pisać analizę innych spotkań ????
Japonia w 1wszym meczu w ostatnich minutach uratowała remis z Jordanią, a Syria pokonała niespodziewanie Arabie 2-1.
Dziś nie widzę innej opcji niż pewne zwycięstwo. Z takim składem powinni spokojnie wygrać te Mistrzostwa.
Można zagrać też Handicap.
Wisłe Kraków pożyczyłem od Olo_13
Cajsol ostatnio gra słabo. Przegrało z Valencią i Valladolid.
Real wygrał z Menorcą i Granadą.
Spotkania między Sobą zdecydowanie na korzyść gości z Madrytu.
W 8 spotkaniach zanotowali 7 zwycięstw z rzędu.
Do tego kurs ponad 1.4 wygląda kusząco.
Juventus w ostatnich spotkaniach gra słabo. Przegrał wysoko z Parmą, Napoli i zremisował z Chievo.
Catania to słaby zespół i nie sądze żeby zagrozili Juventusowi w dodatku na wyjeździe.
Ponad miesiąc temu oba zespoły spotkały się w lidze. Juve wygrało 3-1.
Dziś &quot;Stara Dama&quot; się odblokuje i odniesie łatwe zwycięstwo.
-5 j
Szkoda słów.. Jak zwykle Polska drużyna..
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
6)

Utah Jazz - Cleveland Cavaliers
Typ - H(0-14,5) 1
Manchester City - Wolverhampton
Typ - 1
VfL Wolfsburg - Bayern München
Typ - 2
Gilles Muller - Jaroslav Pospisil
Typ - 1​
AKO - 5.85
Stawka - 5j


Muller to pożyczony typ od Hellraiser. Analiza w jego temacie.
Utah Jazz bardzo popularny typ tej nocy. Spotkanie opisane w dziale.

Dziś o godz. 16.00 Manchester City podejmie na własnym stadionie Wolves.
City ostatnio spisuje się nie źle. W ostatnich 5 spotkaniach odnotowali 3 zwycięstwa i 2 razy podzielili się punktami.
Jutro do składu powinien powrócić David Silva. Nie wiadomo czy w 1wszej jedenastce wyjdzie nowy nabytek - Edin Dzeko.
Poza tym City do meczu przystąpi bez poważniejszych osłabień.
Co do drużyny &quot;Wilków&quot; to spisują się nie źle w tym sezonie.
2 zwycięstwa w ostatnim czasie z Chelsea i Liverpoolem, które mimo kryzysu są bardzo trudnymi rywalami. A przegrali ze średniakami WHU i Wigan.
W ostatnim spotkaniu między obiema drużynami Wolverhampton wygrał 2-1.
Widać że ta drużyna podopiecznym Manciniego zbytnio nie leży ale mimo to przewiduje jutro gładkie zwycięstwo gospodarzy.
Proponowany skład City -
Hart, Zabaleta, K. Toure, Kompany, Kolarov, Y. Toure, Milner, Barry, de Jong, A. Johnson, Tevez

Dziś o godz. 15.30 szykuje się bardzo ciekawe spotkanie ligi niemieckiej.
Wolfsburg przed własną publicznością podejmie Bayern.
Gospodarze w tym sezonie mnie jakoś nie przekonują. W dodatku pozbyli się najlepszego swojego snajpera Dzeko, który pełnił również role kapitana.
W meczach towarzyskich Wolfsburg grał bardzo słabo w przeciwieństwie do Bayernu, który wygrał wszystkie kontrolne spotkania.
Atmosfera i nastroje w obozie bawarczyków jest bardzo dobra.
H2H zdecydowanie na korzyść podopieczych Van Gaala.
Mają jeszcze szanse na dogonienie Dortmundu i myśle że runde rewanżową rozpoczną od zwycięstwa.
Przewidywane składy według kickera:
Benaglio - Riether, Kjaer, A. Friedrich, M. Schäfer - Josué, Cicero - Dejagah, Diego, Mandzukic - Grafite
Trainer: McClaren
Kraft - Lahm, Breno, Badstuber, Pranjic - van Bommel, Schweinsteiger - Hamit Altintop, T. Müller, Ribery - Gomez
Trainer: van Gaal​
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
6)

Utah Jazz - Cleveland Cavaliers
Typ - H(0-14,5) 1
Manchester City - Wolverhampton
Typ - 1

VfL Wolfsburg - Bayern München
Typ - 2

Gilles Muller - Jaroslav Pospisil
Typ - 1
AKO - 5.85
Stawka - 5j


Muller to pożyczony typ od Hellraiser. Analiza w jego temacie.
Utah Jazz bardzo popularny typ tej nocy. Spotkanie opisane w dziale.

Dziś o godz. 16.00 Manchester City podejmie na własnym stadionie Wolves.
City ostatnio spisuje się nie źle. W ostatnich 5 spotkaniach odnotowali 3 zwycięstwa i 2 razy podzielili się punktami.
Jutro do składu powinien powrócić David Silva. Nie wiadomo czy w 1wszej jedenastce wyjdzie nowy nabytek - Edin Dzeko.
Poza tym City do meczu przystąpi bez poważniejszych osłabień.
Co do drużyny &quot;Wilków&quot; to spisują się nie źle w tym sezonie.
2 zwycięstwa w ostatnim czasie z Chelsea i Liverpoolem, które mimo kryzysu są bardzo trudnymi rywalami. A przegrali ze średniakami WHU i Wigan.
W ostatnim spotkaniu między obiema drużynami Wolverhampton wygrał 2-1.
Widać że ta drużyna podopiecznym Manciniego zbytnio nie leży ale mimo to przewiduje jutro gładkie zwycięstwo gospodarzy.
Proponowany skład City -
Hart, Zabaleta, K. Toure, Kompany, Kolarov, Y. Toure, Milner, Barry, de Jong, A. Johnson, Tevez

Dziś o godz. 15.30 szykuje się bardzo ciekawe spotkanie ligi niemieckiej.
Wolfsburg przed własną publicznością podejmie Bayern.
Gospodarze w tym sezonie mnie jakoś nie przekonują. W dodatku pozbyli się najlepszego swojego snajpera Dzeko, który pełnił również role kapitana.
W meczach towarzyskich Wolfsburg grał bardzo słabo w przeciwieństwie do Bayernu, który wygrał wszystkie kontrolne spotkania.
Atmosfera i nastroje w obozie bawarczyków jest bardzo dobra.
H2H zdecydowanie na korzyść podopieczych Van Gaala.
Mają jeszcze szanse na dogonienie Dortmundu i myśle że runde rewanżową rozpoczną od zwycięstwa.
Przewidywane składy według kickera:
Benaglio - Riether, Kjaer, A. Friedrich, M. Schäfer - Josué, Cicero - Dejagah, Diego, Mandzukic - Grafite
Trainer: McClaren
Kraft - Lahm, Breno, Badstuber, Pranjic - van Bommel, Schweinsteiger - Hamit Altintop, T. Müller, Ribery - Gomez
Trainer: van Gaal​
W nocy bez niespodzianek ????
Co zrobił Bayern to mistrzostwo świata. ;/
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
7)
Słowacja - Szwecja
Typ - H(1.5 - 0) 2
West Ham United - Arsenal
Typ - Over 1.5 bramki
FC Schalke 04 - Hamburger SV
Typ - Over 1.5 bramki
Argentyna - Polska
Typ - Liczba goli najlepszego strzelca meczu - over 7.5 bramki.
AKO - 4.58
Stawka - 6 j

Kupon przemyślany ale nie ma czasu pisać analizy. 1wszy mecz już się zaczął, a kolejne 2 rozpoczynają się za 10 min.
Co do typu w meczu Polaków to chciałem coś zagrać, żeby oglądając mieć większe emocje ????
Myślałem na Handicapem -8.5 ale zrezygnowałem. Nie wiadomo jak dziś zagra Argentyna i jak bardzo Polacy poprawią gre w obronie.
Znalazłem bardzo dobry bet po kursie 2.10, a mianowicie któryś z zawodników musi zdobyć min. 8 bramek.
Liczę na kogoś z Polaków Lijewski/Bielecki/Tłuczyński.
Wczoraj ten ostatni zdobył 7 bramek, a grali z dużo lepszym rywalem Słowacją.
Myśle że typ warty gry dodatkowo po takim kursie.​
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
7)
Słowacja - Szwecja
Typ - H(1.5 - 0) 2
West Ham United - Arsenal

Typ - Over 1.5 bramki

FC Schalke 04 - Hamburger SV
Typ - Over 1.5 bramki
Argentyna - Polska

Typ - Liczba goli najlepszego strzelca meczu - over 7.5 bramki.


AKO - 4.58

Stawka - 6 j


Kupon przemyślany ale nie ma czasu pisać analizy. 1wszy mecz już się zaczął, a kolejne 2 rozpoczynają się za 10 min.
Co do typu w meczu Polaków to chciałem coś zagrać, żeby oglądając mieć większe emocje ????
Myślałem na Handicapem -8.5 ale zrezygnowałem. Nie wiadomo jak dziś zagra Argentyna i jak bardzo Polacy poprawią gre w obronie.
Znalazłem bardzo dobry bet po kursie 2.10, a mianowicie któryś z zawodników musi zdobyć min. 8 bramek.
Liczę na kogoś z Polaków Lijewski/Bielecki/Tłuczyński.
Wczoraj ten ostatni zdobył 7 bramek, a grali z dużo lepszym rywalem Słowacją.
Myśle że typ warty gry dodatkowo po takim kursie.​
-5 j
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
8)
Minnesota Timberwolves - Orlando Magic
Typ - H(7.5 - 0) 2
Atlanta Hawks - Houston Rockets
Typ - 1
AKO - 2.37
Stawka - 10 j

Pokładam nadzieje w tym kuponie. Szukałem najbardziej prawdopodobnych spotkań na noc i taki duble mi wyszedł.
Typy opisane w dziale NBA.​
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
9)
Sporting Lisbona - Paços Ferreira
Typ - 1 (Draw no bet)
AKO - 1.95
Stawka - 5 j

Zagrane na live. Przy stanie 2-1 dla Pacos do przerwy.
Sporting gra dobrze i myślę ogarnie. Stracili bramkę przypadkową prawie z połowy i jedną z karnego, którego nie powinno być.​
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
9)
Sporting Lisbona - Paços Ferreira
Typ - 1 (Draw no bet)
AKO - 1.95

Stawka - 5 j



Zagrane na live. Przy stanie 2-1 dla Pacos do przerwy.
Sporting gra dobrze i myślę ogarnie. Stracili bramkę przypadkową prawie z połowy i jedną z karnego, którego nie powinno być.​
-5 j
2-3 ;/
Sporting grał dobrze do wyrównania. Potem grali padake i stracili ;/
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
10)
Denver Nuggets - Cleveland Cavaliers
Typ - H(0 - 17) 1
Atlas - Queretaro FC
Typ - 1X
Almeria - Real Madrid H(1 - 0)
Typ - 2
Lecce - AC Milan
Typ - 2
AKO - 5.33
Stawka - 5j


Bardzo długo myślałem nad tym kuponem i wymyśliłem takie coś. ????

NBA opisane kilkakrotnie w dziale NBA i skonsultowane z innymi typerami co mają pojęcie o tej lidze, a mianowicie z kudłaty089 i wujo ????

Atlas pożyczyłem od tego użytkownika :
http://forum.bukmacherskie.com/f59/typy-by-kapszti-34275-16.html#post2049010
Też troszke na temat tego spotkania czytałem i wszystko wskazuje na zwycięstwo gospodarzy. Dla bezpieczeństwa dałem 1X. ????

Dziś o godz. 19.00 Real w wyjazdowym spotkaniu podejmie ostatnią drużyne La Liga - Almerie.
Goście spisują się ostatnio bardzo dobrze i przyjemnie patrzy się na ich grę. W ostatnim swoim ligowym spotkaniu pokonali u Siebie Villareal 4-2, a kilka dni później pokonali w Copa del Rey stołecznego rywala Atletico Madryt 3-1.
Przystępują do tego spotkania w optymalnym składzie. Zabraknie tylko leczącego kontuzje Higuaina.
Almeria gra w lidze gra słabo. Zgromadziła to tej pory tylko 13 pkt przy czym Real 47 pkt.
Co tu więcej pisać podopieczni Mourinho są rozpędzeni i zespół takiego formatu powinni spokojnie pokonać.
Licze na łatwe 3/4-0 dla gości.
Kadra Realu -
Bramkarze - Casillas, Adán i Pacheco;
Obrońcy - Carvalho, Sergio Ramos, Marcelo, Arbeloa, Albiol i Garay;
Pomocnicy - Gago, Khedira, Canales, Granero, Xabi Alonso, Pedro León, Di María, Kaká i Özil;
Napastnicy: Cristiano Ronaldo i Benzema.

Z ligi włoskiej wybrałem 1 spotkanie na dziś.
Lecce na właśnym stadionie podejmie lidera Serie A czyli AC Milan.
W ostatniej kolejce Lecce niespodziewanie pokonało w wyjazdowym spotkaniu Lazio Rzym 2-1. We wcześniejszych spotkaniach przegrali min. z Bari, Napoli, Genuą i Cagliari.
Jak do tej pory zgromadzili 18 pkt co daje im 18 pozycje.
Milan w ostanim spotkaniu zremisował u Siebie w Udinese 4-4. Nie grali w tym meczu źle. Głupie błędy obrońców + Di Natale i skończyło jak się skończyło ???? .
W ataku nie wyglądało to najgorzej ale co się dziwić mając takich zawodników jak Cassano, Pato, Ibrahimović, Robinho, Seedorf, Gattuso.
Milan podobnie jak Real zagra bez osłabień.
Wydaje mi się że Cassano już wyjdzie w 1wszej jedenastce.
W ostatnich 2 meczach wchodził na końcówki i miał swój wkład w bramkach.
Przewiduje 2-0 dla gości.
Kadra Milanu -
Bramkarze - Amelia, Di Fabio, Roma
Obrońcy - Abate, Antonini, Bonera, Oddo, Nesta, Papastathopoulos, Silva, Yepes
Pomocnicy - Seedorf, Gattuso, Ambrosini, Flamini, Merkel, Strasser
Napastnicy - Cassano, Pato, Ibrahimović, Robinho.​
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
8)
Minnesota Timberwolves - Orlando Magic
Typ - H(7.5 - 0) 2

Atlanta Hawks - Houston Rockets
Typ - 1
AKO - 2.37

Stawka - 10 j


Pokładam nadzieje w tym kuponie. Szukałem najbardziej prawdopodobnych spotkań na noc i taki duble mi wyszedł.
Typy opisane w dziale NBA.​
To co Atlanta zrobiła w Q4 to mistrzostwo świata.. ;/
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Taka taśma za bardzo małą stawkę ;)

11)
Bcc-Nep Castellana Grotte - Itas Diatec Trentino
Typ - H(1.5-0) 2 San Giustino - Bre Banca Lannutti Cuneo
Typ - 2 Katar - Kuwejt
Typ - 1 Darya Domracheva - Svetlana Sleptsova
Typ - 1 Juventus - AS Bari
Typ - 1 Trefl Sopot - Bank BPS Fakro Muszynianka
Typ - 2 Lars Berger - Vincent Jay
Typ - 1
Sunderland - Newcastle United
Typ - over 1.5 bramki
Barcelona - Malaga
Typ - Afellay nie strzeli bramki
Almeria - Real
Typ - 2

AKO - 23.43
Stawka - 2 j


Jeżeli nie będzie niespodzianek to powinno wejść.. ;P
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom