>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy by dabol1 ;)

dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Witam wszystkich !
Będę tu podawał moje typy, głównie piłka nożna, ale znajdzie się też czas na siatkówkę czy sporty motorowe.
Gram na Tobet.
Budżet na początek : 70 zł
Wszystkie kupony są rzeczywiste!
Wkrótce pierwsze typy.
Pozdrawiam, dabol1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Na dziś spotkanie Hapoelu Tel Aviv z Aktobe.
- zdecydowany atut Hapoelu to gra u siebie, ze swoimi fanatycznymi kibicami
- bramkarz Vincent Enyama, który zaliczył bardzo dobry występ na Mundialu, szczególnie wyszedł mu mecz z Argentyną, gdzie bronił wszystko
- Hapoel u siebie rozbił Zeljeznicar Sarajewo aż 5:0, na wyjeździe zaś wygrał 1:0
- Aktobe w 2 rundzie eliminacji miało bardzo słabego rywala jakim było Olimpi Rustawi, Aktobe u siebie wygrało 2:0, zaś na wyjeździe zaledwie zremisowało 1:1
- Aktobe nie ma zdecydowanego lidera zespołu, jakiego ma Hapoel. To Schehter.
- I wkońcu Aktobe zagra bez podstawowego gracza ze środka pomocy, Karpowicza
Te wszystkie argumenty przemawiają za Hapoelem, i taki też jest mój typ.
Drugi mecz na jaki postawie dziś pieniądze to spotkanie Anderlechtu z New Saints.
- w pierwszym meczu, w Walii, 3:1 wygrał Anderlecht
- piłkarze z Brukseli grają teraz u siebie gdzie są dosyć mocni
- liga walijska jeszcze się nie rozpoczęła, kiedy w belgii rozegrano już 1 kolejkę
- Anderlecht to uznana marka w europie, z doświadczeniem szczególnie w pucharze UEFA
To wszystko wskazuje nam faworyta w postaci Anderlechtu.
Kupon 1
Anderlecht (-1) - New Saints / 1 - 1,35 ✅ 3:0
Hapoel Tel Aviv - Aktobe / (awans) 1 - 1,55 ✅ 3:1

Kurs całkowity : 2,09
Stawka: 50 zł
Wygrana : 104,5 zł
Zgodnie z przewidywaniami, dobre wyniki
;)
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Dzisiaj bez analiz, stawiam na faworytów.
Kupon 2
PAOK - Ajax / (awans) - 2 - 1,67 ✅ 3:3
Zenit - Unirea / (awans) - 1 - 1,18 ✅ 1:0
Dynamo Zagrzeb - Sheriff / (awans) - 1 - 1,20 ⛔ 5:6
FC Basel - Debreceni VSC / 1 - 1,30 ✅ 3:1
Kurs całkowity : 3,07
Stawka
: 50 zł
To co robiło Dynamo w karnych to jest parodia..
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
2 typy na noc, właściwie 1 na rano.

Club de America - Real Madryt
Real przygotowuje się do sezonu, właściwie to jest na tournee po Ameryce Północnej i tam się reklamuje. Jednak właśnie ze względów marketingowych powinien wystawić dosyć mocny skład. Mourinho będzie chciał pokazać swoich zawodników i &quot;sprzedać ich&quot;, zresztą po to są te tournee najlepszych zespołów. 6 dni temu Manchester City grał z Club de America i wygrał dopiero po karnych 5:1. W regulaminowym czasie gry był remis 1:1.
Zespół z Meksyku ma w swoim składzie przeważającą większość piłkarzy z Meksyku i dodając do kadry dwóch Urugwajczyków, Chilijczyka, Brazylijczyka oraz Kolumbijczyka, powstaje całkiem dobry zespół. Z tego względu nie gram czystej 2 tylko X2.

Falla - Hewitt
Typ na Hewitta zagrałem tylko i wyłącznie bazując na rankingu ATP.
Kupon 3
Falla - Hewitt / 2 - 1,35 ✅ zwrot
America de Mexico - Real Madryt / 2 - 1,18 ✅ 2:3

Kurs całkowity
: 1,59
Stawka
: 74 zł
Wygrana : 88 zł
Hewitt krecz, Real ładnie, wygrał 3:2 i gol młodego Canalesa. Może być gwiazdą tego sezonu.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Na dzisiaj 3 typy. Przyznam się bez bicia, że 1 typ zapożyczyłem od TBM-a.
Galatasaray - OFK Belgrad
W pierwszym meczu tych drużyn w kwalifikacjach do Ligi Europejskiej padł remis 2:2, który stawia w korzystnej sytuacji zespół z Serbii. Ostatnie 10 minut meczu było przełomowe dla OFK. W 10 minut 2 gole, które moim zdaniem, padły w rezultacie rozluźnienia gospodarzy. W ostatnim sezonie OFK finiszowało w lidze na 3 miejscu, tak samo jak Galatasaray. Kadrowo turecki zespół wygląda o wiele lepiej. W obronie Galata ma 3 bardzo znanych zawodników. To Emre Asik, Hakan Balta i Servet Cetin. W linii pomocy jest kapitan Alda Turan, którym interesował się Liverpool, Lincoln, Elano czy Harry Kewell. W ataku znany Milan Baros + Kader Keita. Gwiazdy OFK to : Nenad Injac i Milos Kristic, czyli ta dwójka, która strzeliła po golu Galacie w 1 meczu. Te indywidualności mocno przemawiają za Galatasaray.
Kupon 4
FK Karabakh Agdam - Wisla Krakow / 12 - 1,26 ✅ 3:2
OFK - Galatasaray / (awans) - 2 - 1,55 ✅ 1:5
Dnipro Dniepropietrowsk - Spartak Zlatibor / (awans) - 1 - 1,25 ✅ 2:1

Kurs całkowity
: 2,44
Stawka : 50 zł
Wygrana : 122 zł


Wchodzę dzisiaj na Tobet i co widzę? Że mam 160 zł na koncie. Wchodzę w kupony i co widzę? Że nie dałem w meczu Wisły double chance na X2 tylko na 12. Więc kupon wchodzi. Pierwszy raz zdarzyła mi się taka pomyłka, na szczęście bardzo udana.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Dzisiaj inauguracja Ekstraklasy oraz Ligi Holenderskiej. Trzy mecze na piątek.
Górnik Zabrze - Polonia Warszawa
Górnik to beniaminek w tym sezonie, w poprzednim jednak Zabrzanie nie grali rewelacyjnie na zapleczu Ekstraklasy. Awans z drugiego miejsca i bardzo duża strata do pierwszego Widzewa. Przyszedł do Górnika Mariusz Jop, choć nie wiem czy to wzmocnienie czy raczej osłabienie. Jest też młody Sebastian Leszczak z Wisły, ale to zdecydowanie za mało na ogromnie wzmocnioną Polonię. Prezes Wojciechowski nie żałuje pieniędzy na transfery i z tego tytułu w Polonii znaleźli się :
- obrońcy : Dariusz Pietrasiak ( GKS Bełchatów),
- pomocnicy : Patryk Rachwał i Jakub Tosik ( obydwaj GKS), Bruno ( Jagiellonia B.)
- napastnicy : Ebi Smolarek ( Kavala), Artur Sobiech ( Ruch Ch.)
Te transfery pokazują jakie cele ma Polonia. Dzisiaj tym celem będzie pokonanie Górnika i moim zdaniem Polonii się to uda.
Typ : X2
Piast Gliwice - GKS Katowice
Tutaj bez jakiejś obszernej analizy. W ostatnim meczu Piast pewnie wygrał z Odrą Wodzisław aż 3:0, GKS natomiast zaledwie zremisował u siebie z Dolcanem Ząbki 1:1.
Typ : Piast strzeli gola
SV Roda JC - FC Twente
Tutaj również analizy brak. Twente to mistrz kraju, natomiast Roda to typowy średniak w Holandii. Warto dodać, że w Rodzie broni Polak, Przemysław Tytoń. Tydzień temu Twente Enschede wygrało Superpuchar Holandii pokonując Ajax 1:0.
Typ : X2
Jak widać zagrałem ten kupon dość asekuracyjnie, ale to tylko i wyłącznie po to żeby wygrać.
Kupon 5
Górnik - Polonia / X2 - 1,28 ✅ 0:2
Piast - GKS / Piast strzeli - 1,26 ✅ 2:1
Roda - Twente / X2 - 1,23 ✅ 0:0

Kurs całkowity
: 1,98
Stawka
: 100 zł
Wygrana : 198 zł
Jednak dobrze, że grałem bardzo asekuracyjnie, bo zastanawiałem się nad czystą 2 na Twente. Jest ok !
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Na dziś singiel.
MKS Kluczbork - Kolejarz Stróże
Faworytem jest bez wątpienia MKS, który tydzień temu zremisował na trudnym terenie w Radzionkowie 1:1. Bramkę strzelił Dariusz Góral, nowy piłkarz z Kluczborka. 1 połowa w wykonaniu MKS była po prostu żałosna, nie potrafili stworzyć żadnej składnej akcji. W 2 połowie było znacznie lepiej, jednak to Ruch strzelił 1 gola. 3 minuty później wprowadzony na boisko Góral dobrym strzałem dał 1 punkt gościom z Kluczborka.
Dzisiaj trener Kowalski nie może skorzystać z obrońcy Macieja Wilusza, który w Radzionkowie był najlepszym piłkarzem MKS-u, z usług Rafała Wodnioka, który narzeka na uraz mięśnia i prawdopodobnie z Tomasza Kazimierowicza. Miejsce Wilusza zajmie najpewniej doświadczony Tomasz Jagieniak lub Copik. Wodniok w pierwszym meczu pełne 90 minut spędził na ławce rezerwowych. Natomiast za Kazimierowicza powinien zagrać Grzegorz Skwara.
Kolejarz Stróże sprawił niespodziankę na inaugurację remisując z Podbeskidziem B-B 1:1. W obronie Kolejarza występuje bardzo doświadczony Krzysztof Radwański, były Ekstraklasowicz, w linii pomocy jest znany m.in. z Górnika Zabrze, Piotr Madejski, a w ataku były gracz Odry Wodzisław, Bartłomiej Socha.
Atut swojego boiska powinien wykorzystać MKS, a komplet widzów na trybunach jest żądny sukcesu w 1 meczu w tym sezonie u siebie.( W czwartek w kolejce po bilet stałem równą godzinę.) Moim zdaniem MKS wygra to spotkanie.
Mój typ : 1
Kupon 6
MKS Kluczbork - Kolejarz Stróże / 1 - 2,00 ⛔ 1:1

Kurs całkowity
: 2,00
Stawka : 60 zł
Poziom meczu fatalny, gra MKS też. Szkoda...

 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Na dziś jeden typ, bez żadnej analizy.
Hajduk Split - Sibenik / 1 - 1,25 ✅ 2:0
Kupon 7
Kurs całkowity : 1,25
Stawka
: 100 zł
Wygrana : 125 zł
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Na dzisiaj dubel ze Szweckiej ligi żużla.
Dodam, że typy wziąłem od Robson_26.
Kupon 8
Janusz Kołodziej / over 8,5 - 1,75 ⛔ 5
Rospiggarna - Piraterna / 2 - 1,22 ✅ 41:55

Kurs całkowity
: 2,13
Stawka
: 50 zł

Niestety, to nie był dzień Janusza.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
3 typy na dziś. 2 liga Szwecka oraz dwa zdarzenia tenisowe.
Kupon 10
Jönköpings Södra - IFK Norrköping / 2 - 2,07 ⛔ 2:1
Michael Llodra - Roger Federer / 2 - 1,12 ✅ 0:2
Rafael Nadal - Kevin Anderson / 1 - 1,07
Kurs całkowity : 2,48
Stawka
: 100 zł
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Podsumowanie po 10 kuponach.
Stan początkowy : 70 zł
Stan obecny : 143 zł
Zainwestowane pieniądze : 684zł
Wygrane pieniądze : 757 zł
Zysk : + 73 zł
YIELD : 20,9 %
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Dziś z typami nie był łatwy wybór, ale wybrałem te moim zdaniem najpewniejsze.
Kupon 11
Górnik Polkowice - MKS Kluczbork / Górnik strzeli - 1,30 ✅ 2:0
GKS Katowice - Warta Poznań / GKS strzeli - 1,18 ✅ 1:1
SV Horn - Sturm Graz / 2 - 1,45 ✅ 1:2

Kurs całkowity
: 2,22
Stawka
: 50 zł
Wygrana : 111 zł

-----------------------------------
I 2 typy na naszą Ekstraklasę.
Polonia Warszawa - Legia Warszawa / X2 - 1,44 ⛔ 3:0
Cracovia - Śląsk Wrocław / X2 - 1,55 ✅ 2:3
Kupon 12
Całkowity kurs
: 2,20
Stawka
: 50 zł
Wygrana : 110 zł


Zaskoczyła mnie słaba postawa Legii w derbach stolicy. Polonia może być bardzo groźna, nawet w walce o mistrza. Reszta typów zgodnie z planem :cool:
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Bez analizy, 2 mecze z mojego regionu tj. Oderka i Leśnica, liczę że Lech i Jaga strzelą co najmniej po golu, a Wisła idzie jak burza, 2 mecze, 6 punktów, bramki - 3:0.
Kupon 13

Oderka Opole - Victoria Częstochowa / 1 - 1,40 ✅
Lech Poznań - Arka Gdynia / Lech strzeli - 1,15 ⛔
Stal Rzeszów - Wisła Płock / X2 - 1,19 ⛔
Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów / Jaga strzeli - 1,23 ✅
LZS Leśnica - Start Bogdanowice / 1 - 1,48 ✅
Kurs całkowity : 3,49
Stawka : 100 zł
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Bardzo przepraszam, że tak późno, ale 3 typy można jeszcze zapożyczyć. Przedtem nie miałem ani chwili na dodanie.
Kupon 14
Tottenham - Manchester City / X2 - 1,63 ✅
Wacker Burghausen - Borussia Dortmund / 2 - 1,25 ✅
Valenciennes - Marseille / 2 - 2,11 ⛔
SV Elversberg - Hannover 96 / 2 - 1,35 ⛔
AZ Alkmaar - FC Groningen / 1 - 1,57 ✅
Kurs całkowity : 9,11
Stawka
: 20 zł
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Ostatnio bardzo na czerwono, wróciłem z urlopu i mam nadzieję, że forma wróci ;)
Na dziś 2 typy z Polskiej ligi.
Kupon 15
Widzew Łódź - Polonia Warszawa / Polonia strzeli - 1,30 ⛔ 0:0
Wisła Kraków - Polonia Bytom / 1 - 1,35 ✅ 2:1

Kurs całkowity
: 1,76
Stawka
: 50 zł
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Wracam dziś po dość długiej przerwie z 3 typami. Liga mistrzów startuje, podobnie Liga Europejska, więc mam nadzieję, że będzie można zarobić.

Kupon 16

Arsenal - Porto

Dobra forma Kanonierów w lidze, 10 punktów na 12 możliwych, ostatnio przekonujące zwycięstwo nad Boltonem 4:1. Wprawdzie bez Theo Walcotta, ale Arsenal zawsze mocny. Liczę na dobrą formę Rosickiego, Veli i Chamaka.
Braga z kolei w Lidze Sagres nie spisuje się rewelacyjnie, na 4 spotkania - 2 zwycięstwa, 1 porażka i 1 remis. Porażkę z Porto można jeszcze wytłumaczyć, ale remisu z Vitorią Setubal nijak nie da się zrozumieć. Stawiam na Arsenal.

Real - Ajax
Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Real, który w lidze po 2 meczach ma 4 punkty. Myślę, że remis z Mallorcą był wypadkiem przy pracy, coś w stylu Barcelony z Herculesem, potem skromne 1:0 z Ossasuną. Myślę, że Real pokaże dobry futbol, tym bardziej, że Holendrzy osłabieni brakiem Suareza tracą połowę swojej wartości. Tutaj zdecydowanie Real.
Zilina - Chelsea
Tutaj oczywiście nie ma sensu patrzyć na tabelę ligi Słowackiej, bo ta liga jest po prostu bardzo słaba. Jednak Zilina na czele. Chelsea też na czele, ale najlepszej ligi świata, z kompletem punktów. Cech-Ivanovic,Alex,Terry,Zhirkov-Benayoun,Essien,Mikel-Malouda,Anelka,Sturridge, tych zawodników desygnuje do gry Carlo Ancelotti, co zresztą już zapowiedział. Porządna obrona powinna sprawić, że Zilina nie będzie miała czego szukać pod bramką Cecha. Stąd typ na zwycięstwo Chelsea do zera.
Arsenal Londyn - Sporting Braga / 1 - 1,30 ✅ 6:0
Real Madryt - Ajax Amsterdam / 1 - 1,32 ✅ 2:0
MSK Zilina - Chelsea Londyn / Chelsea wygra do zera - 1,85⛔ 1:4

Kurs całkowity
: 3,17
Stawka
: 100 zł
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Jak nie idzie, to nie idzie. Mam nadzieję że dziś się przełamię.
Kupon 17
Basel - Bayern / 2 - 2,15 ✅ 1:2
Stawka : 100 zł
Kurs całkowity
: 2,15 zł
Wygrana: 215 zł
Szczęśliwie, bo gol na wagę 3 punktów dla Bayernu dopiero w 89 minucie, ale liczy się zwycięstwo.
Brawo Bayern !
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Tymczasem na dzisiaj 3 zdarzenia z Ligi Mistrzów.
Kupon 18
Hapoel Tel Aviv - Olympique Lyon / X2 - 1,35 ✅ 1:3
Glasgow Rangers - Bursaspor / 1X - 1,25 ✅ 1:0
Valencia - Manchester United / under 2,5 gola - 1,70 ✅ 0:1
Stawka : 100 zł
Kurs ca
łkowity : 2,87 zł
Wygrana: 287 zł

 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Na dziś wybrałem 1 mecz z ligi francuskiej, który zaprezentuję na forum.

Arles - Bordeaux

Dziś w Arles o godzinie 17 rozpocznie się spotkanie Arles - Bordeaux. Faworytem są oczywiście goście, mimo, że nie grają w tym sezonie rewelacyjnie. Ostatnie 5 meczy Bordo to 2 zwycięstwa, 2 remisy i porażka. Sporym zaskoczeniem była na pewno przegrana z rewelacją tego sezonu w Ligue 1 - Brestem. Arles z kolei w ostatnich 5 meczach zanotowało 1 zwycięstwo, 3 remisy oraz porażkę. Ogromną niespodzianką był remis 1:1 z Lyonem. W ostatnim meczu Arles zremisowało bezbramkowo z Brest, Bordeaux z kolei wygrało 1:0 z Auxerre. Bordo będzie musiało poradzić sobie bez Marca Planusa, Alou Diarry, Mathieu Chalme, Davida Belliona oraz Henriqueza. Arles zagra z kolei bez Thomasa Ayasse, Yanna Kermorganta, Jonathana oraz Angelosa Charisteasa. Najlepszy strzelec Bordo to Modeste z 3 trafieniami. W drużynie Arles najwięcej goli ma Dja Djedie - również 3 gole. Potencjał kadrowy oraz miejsce w tabeli - Bordo 9, Arles 20, przemawia za gośćmi. Mój typ : Bordo wygra co najmniej 2 golami.

Kupon 19

Arles Avignon - Girondins Bordeaux (-1) / 2 - 3,0 2:4 ✅
Stawka : 20 zł
Kurs całkowity
: 3,0 zł
Możliwa wygrana : 60 zł
 
Do góry Bottom