>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy by Audi RS6

audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Dziś na nadchodzące mecze w czołowych ligach europejskich stawiam następujące typy

Mecze na 19-11-2011r.

Kupon nr 1


Bayern Monachium - Borussia Dortmund - 1 1,60 ⛔
Hamburger SV - 1899 Hoffenheim - 1 2,30 ✅
Chelsea L. - Liverpool FC - 1 1,75 ⛔
Ruch Chorzów - Cracovia - 1 1,70 ✅
Olympique Lyon - Stade Rennes - 1 1,70 ✅
Fiorentina - AC Milan - 2 2,10 ⛔
SCC Napoli - Lazio Rzym - 1 2,00 ⛔

System 5 z 7

Stawka: 10zł na rząd, całkowita 210zł

Ew. wygrana: 4882,50zł

Kursy: beat-at-home

Jakies pytania ?
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Szkoda gadać. Kompletny niewypał. Patriota a stawia nie na swoich (Bayern) i się zemściło

Stan konta 1000zł - 210zł = 790zł

Brak typów na jutro. Pomyślę w międzyczasie nad Ligą Mistrzów
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Jednak po namyślę dziś też można nieco zarobić grając systemem.

Mecze na 20-11-2011r.

Kupon nr 2

1. Chelsea - Liverpool - 1 - 1,80 ⛔
2. Hamburger SV - 1899 Hoffenheim - 2 - 2,90 ⛔
3. Juventus - Palermo - 1 - 1,4 ✅
4. PSG - Nancy - 1 - 1,35 ⛔
5. Wisła K. - Górnik Z. - 1 - 1,50 ????

Nie będę po raz kolejny ryzykować utraty pięniedzy. Dlatego mniej spotkań, ale też system.

System: 3 z 5

Stawka: 10zł na rząd, całkowita 100zł

Ew. wygrana: 512zł

Kursy: beat-at-home
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Nie będę sie wypowiadał. Faworyci mnie zawiedli. Chyba trzeba grać jeszcze mniejszymi stawkami bo pieniądze skończą się szybciej niż następna wypłata. Liverpool 3 celne strzały za cały mecz. i 2 wykorzystane okazje. Brawo za statystykę ale wynik mnie nie cieszy. Wisła razi nieskutecznością. Chyba 4 mecz przegrany z rzędu. Hamburger pnie się w góre ze strefy spadkowej. Juventus bardzo dobrze ale to za mało jak dla mnie. PSG mnie nie uratuje...

Stan konta: 790zł - 100zł + 690zł

2 dni na analizę i ostrożność w obstawianiu LM
 
S 1

szkot80

Użytkownik
Wybacz że wtrącę Ci się tu do tematu.
Nie szkoda Ci troszkę pieniędzy na obstawianie taśm ? Też kiedyś tak robiłem i wychodziło nie tak jak trzeba. Lepiej postawić ze 100 zł na jakiegoś singla to chociaż w pewnej mierze będziesz odrabiał te straty. I nie zawsze faworyt z niższym kursem okaże się zwycięzcom , przykładem jest wczorajszy mecz Bayernu z Dortmundem gdzie Borussi w tamtym sezonie udało się pokonać Bayern i tak samo uważałem że tak będzie teraz i weszło a kurs jaki na nich był ( koło 5.1 do 4.85 ) kusił niezwykle i dał zarobić.
Nie zawsze niższy kurs daje jakąś pewność. Najlepiej skupić się na jednej lidze bo omnibusów niestety nie ma ..
Szkoda naprawdę pieniędzy na taśmy chyba ze tylko 4fun . Takie jest moje zdanie i tylko staram się dobrze radzić , tylko single i duble przy takim budżecie i na pewno nie zbankrutujesz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Własnie nie wiem czemu ale zrobiłem sobie własny wątek i już jakoś fatalnie mi idzie. Nie jestem wiesz zwolennikiem niskich kursów czyli 1,20. Wiadomo każdy chce jak najlepiej, ale czytam też inne fora i to się kumuluje. Single gram bardzo rzadko. I lepiej się gra systemem. Według mnie oczywiście. W sumie dzięki za opinie. Plus dla ciebie.
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Czas na Champions League


Mecze na 22-11-2011r.

????Kupon nr 3

1. Manchester United - Benifica Lizbona - 1 - 1,50 ⛔
2. SCC Napoli - Manchester City - 2 - 2,00 ⛔
3. CSKA Moskwa - Losc Lille - 1 - 2,30 ⛔

System: 2 z 3

Stawka: 10zł na rząd, całkowita 30zł

Ew. wygrana: 110,50zł

Kursy: beat-at-home
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Czy mogło być gorzej ? Nic nie wlazło jak na złość. Zauważyłem, że chyba trzeba bardziej ryzykowac bo jest to opłacalne. Lille się obudziło mając nóż na gardle. Wygrać na ciężkim terenie to nie lada wyzwanie. City mnie zawiodło. Uważam, iż naprawdę mogą zajść daleko w tych rozgrywkach, w których nie ma miejsca na błędy - a oni takowy popełnili. Błysnął Cavani. I wreszcie United. Chyba najpewniejszy do zwycięstwa. Własne boisko to miał być atut. Tu po raz kolejny udowodniono wszystkim, że w piłce nie ma czegoś takiego jak pewniak.

Stan konta: 690zł - 30zł = 660zł
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Delikatnie na środę...

Mecze na 23-11-2011r.

Kupon nr 4 :grin:


1. Arsenal Londyn - Borussia Dortmund - 1 - 2,00 ✅
2. AC Milan - FC Barcelona - 2 - 1,7 ✅

System: kombinacyjny

Stawka: 10zł

Ew. wygrana: 34zł.

Kursy: beat-at-home
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
W końcu weszły mecze. Widziałem skróty wszystkich dzisiejszych spotkań, ale te 2 obstawiana zrobiły na mnie największe wrażenie. Van Persie klasa sama w sobie - 2 bramki to zwieńczenie umiejętności. Absolutny nr 1 w dzisiejszym meczu. Dobre wrażenie pozostawił Song. Siła fizyczna tego gościa jest niesamowita. Będą groźni w dalszej fazie. No i mecz na San Siro. Tak jak się spodziewałem padnie sporo bramek. Milan grał dobrze ale Barca grała lepiej. Konstrukcja akcji w krótkim czasie nie sprawia im problemów. Wow.

Stan konta: 660zł + 34zł = 694zł
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Na nadchodzący weekend 2 kupony

Mecze 25 i 25.11.2011r.

Kupon nr 5

1. M.Pudzianowski - J.Thompson - 2 - 2,35 ⛔
2. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków - X - 3,20 ⛔
3. Lazio Rzym - Juventus Turyn - 2 - 2,50 ✅
4. Arsenal Londyn - Fulham Londyn - 1 - 1,40 ⛔

System: 3 z 4

Stawka: 20zł na rząd, całkowita 80zł

Ew. wygrana: 915,06zł

Kursy: beat-at-home
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Niedziela

27-11-2011r.

Kupon nr 6

1. Liverpool - Manchester City - 2 - 2,50 ⛔
2. Cracovia Kraków - GKS Bełchatów - 2 - 3,05 ⛔
3. US Palermo - AC Fiorentina - 1 - 2,25 ✅
4. Real Zaragoza - FC Sevilla - 2 - 2,40 ✅

System: 2 z 4

Stawka: 10zł na rząd, całkowita 60zł

Ew. wygrana: 388,33zł

Kursy: beat-at-home


Jeżeli macie jakieś uwagi bądź zastrzeżenia piszcie śmiało.
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Co do 5 kuponu... Według mnie zwycięstwo Pudziana to był szok. Nie pokazał nic nowego. Wiem, że tam zdania były podzielone, ale ja trzymam się swojej wersji. Potem Wisła. Zaprzyjaźnione kluby. Domniemam, że mogło dojść do czegoś w szatni przed meczem. Ciężko na krakowian było podać dobry argument na wygraną. Juventus to prawie pewniak, narazie mu się noga nie podwinęła i oby tak dalej. Dobry kurs więc warto było zaryzykować. Arsenal po dobrym meczu w LM piłkarze chyba jeszcze nie ochłonęli po zwycięstwie. Ogólnie kupon kiepsko wypadł.

Stan konta: 694zł - 80zł = 614zł
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
I wreszcie niedzielne mecze. Sevella i Palermo w skrócie - good job. Cracovia budzi się wtedy kiedy nie trzeba - mając nóż na gardle, zobaczymy co pokażą pod koniec sezonu. Czy będzie jak rok temu ? No i klasyk z angielskiej. Wysokie kursy, dobre drużyny. Też ciężko było obstawić zwycięzce. Ogólnie kupon wszedł, jednakże wyszedłem jak przegrany.

Stan konta: 614zł - 60zł + 54zł = 608zł
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Czwartek, Liga Europejska.

01-12-2011r.

Kupon nr 7

1. Odense BK - Wisła Kraków - 1 - 1,90 ⛔:;/:
2. FC Twente - Fulham Londyn - X - 3,25 ⛔
3. Red Bull Salzburg - PSG - 2 - 1,95 ⛔
4. Sporting Lizbona - FC Zurich - 1 - 1,30 ✅

System: 2 z 4

Stawka: 10zł na rząd, całkowita 60zł

Ew. wygrana: 254,48zł

Kursy: beat-at-home
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
PODSUMOWANIE LISTOPADA​


Liczba kuponów: 6

Kupony na plus: 2

Kupony na minus: 4

Stan konta:-392zł

___________________________________________________________________________________

Każdy ma swój taniec, mój kończy się golem - Ronaldinho​
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Hmm, o meczu Wisły rozpisywać się nie będę, bo chyba kiepski ze mnie patriota... jeszcze piłkarze z rodzimego miasta. Twente - Fulham - wszystko dobrze szło do ostatnich minut dopóki gospodarze nie zdobyli bramki i tym samym spierniczyli mi kupon. Gdyby mecz zakończył się 5 minut wcześniej byłoby ok. PSG nie powinno popełniać takich błędów żeby na boisku gości przegrać różnicą 2 bramek. Wzmocnili skład, kupili wielu dobrych zawodników - aspiracje na mistrza Francji a tutaj taka gafa z przeciętnym zespołem. Sporting na swoim boisku gra tak jak powinien i jak tego oczekują kibice. Marny kupon 1 na 4 wlazło.

Stan konta: 608zł - 60zł = 548zł
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Na weekend 2 kupony

Kupon nr 8

1. GKS Bełchatów - Ruch Chorzów - 2 - 3,20 ⛔
2. Aston Villa - Manchester United - X - 3,60 ⛔
3. Borussia Mönchengladbach - Borussia Dortmund - 2 - 2,00 ⛔
4. AC Fiorentina - AS Roma - X - 2,90 ⛔

System: 2 z 4

Stawka: 5zł na rząd, całkowita 30zł

Ew. wygrana: 253,20zł

Kursy: beat-at-home
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Kupon nr 9

1. FC Barcelona - UD Levante - 1 - 1,10 ✅
2. Sporting Gijon - Real Madrid - 2 - 1,20 ✅
3. Juventus Turin - AC Cesena - 1 - 1,25 ✅
4. Lazio Rzym - Novara Calcio - 1- 1,35 ✅
5. Wisla Krakow - Widzew Lodz - 1 - 1,60 ✅
6. Lech Poznan - LKS Lodz - 1 - 1,40 ✅
7. Jagiellonia Bialystok - Podbeskidzie Bielsko Biala - 1 - 1,90 ⛔

System: 4 z 7

Stawka: 1zł na rząd, całkowita 35zł

Ew. wygrana: 130,28zł

Kursy: beat-at-home
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Na temat 8 kuponu za bardzo się nie będę rozpisywać. Liczyłem, że Chorzowianie pokarzą lepszy futbol. Chcąc występować w LE trzeba wygrywać nawet na wyjazdach. MU - kolejny umęczony gol. Borussia - lider nie może się mylić. Czy to miała być dekoncentracja przed LM ? Fiorentina wreszcie pokazała dobrą piłkę. Roma to nie byle kto i wygrać z nią różnicą 3 bramek to bardzo dobre osiągnięcie.

Stan konta: 548zł - 30zł = 518zł
 
Do góry Bottom