>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy by amare87!!!

A 18

amare87

Użytkownik
Typ #1

Sevilla - Barcelona:
L.Messi Strzeli bramke (1.67)
Buk: Unibet

Palop to jedna z ulubionych ofiar Leo a poza tym jest szansa na odskoczenie od Ronaldo w klasyfikacji Pichichi...
 
A 18

amare87

Użytkownik
Typ #1

Sevilla - Barcelona:
L.Messi Strzeli bramke (1.67)⛔
Buk: Unibet

Palop to jedna z ulubionych ofiar Leo a poza tym jest szansa na odskoczenie od Ronaldo w klasyfikacji Pichichi...
Niestety nie udało się chociaż sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki...
 
A 18

amare87

Użytkownik
Typ #2

NBA:
New Jersey Nets - Boston Celtics
Typ: Boston Celtics ML (1.46)
Buk: Unibet

Bostońscy Celtowie nie moga sobie pozwolić na porażke w tym meczu bo Byki z Chicago depczą im po piętach a w meczach z takimi rywalami poprostu trzeba wygrywać a w dodatku parkiet w New Jersey bardzo Celtom ostatnimi czasy odpowiada...
 
A 18

amare87

Użytkownik
Typ #2

NBA:
New Jersey Nets - Boston Celtics
Typ: Boston Celtics ML (1.46) ⛔
Buk: Unibet

Bostońscy Celtowie nie moga sobie pozwolić na porażke w tym meczu bo Byki z Chicago depczą im po piętach a w meczach z takimi rywalami poprostu trzeba wygrywać a w dodatku parkiet w New Jersey bardzo Celtom ostatnimi czasy odpowiada...

Sam musze przyznac ze jestem zaskoczony...
 
A 18

amare87

Użytkownik
Typ #3

NBA:
Phoenix Suns - Golden State Warriors
Typ: Phoenix Suns ML (1.44)
Buk: Unibet
Phoenix walczy o PO i mają ku temu realną szanse żeby byc w 8 na zachodzie ale aby tak sie stało trzeba wygrywać z takimi właśnie drużynami...myśle że Marcin zdominuje dziś walke na tablicach a Frye spróbuje rozstrzelać gości celnymi &quot;3&quot;...na marginesie GSW nie wygrało w Phoenix od 2005 roku...
Powodzenia!!!
 
A 18

amare87

Użytkownik
Typ #3

NBA:
Phoenix Suns - Golden State Warriors
Typ: Phoenix Suns ML (1.44)✅
Buk: Unibet

Phoenix walczy o PO i mają ku temu realną szanse żeby byc w 8 na zachodzie ale aby tak sie stało trzeba wygrywać z takimi właśnie drużynami...myśle że Marcin zdominuje dziś walke na tablicach a Frye spróbuje rozstrzelać gości celnymi &quot;3&quot;...na marginesie GSW nie wygrało w Phoenix od 2005 roku...
Powodzenia!!!

Nareszcie się coś ruszyło:razz:
 
A 18

amare87

Użytkownik
Typ #4

NBA:
Phoenix Suns - Dallas Mavericks
Typ: Dallas Mavericks ML (1.72)
Buk: Unibet

Szanse Phoenix na PO po piątkowej porażce z Nowym Orleanem spadły praktycznie do zera. To napewno siedzi w głowach zawodników z Arizony a w dodatku nie wiadomo czy dziś zagra Marcin co w przypadku jego nieobecności byłoby ogromnym osłabieniem...A Dallas wciąż jest w walce o 2 miejsce na Zachodzie przed PO...
Powodzenia:grin:
 
A 18

amare87

Użytkownik
Typ #4

NBA:
Phoenix Suns - Dallas Mavericks
Typ: Dallas Mavericks ML (1.72) ✅✅✅
Buk: Unibet

Szanse Phoenix na PO po piątkowej porażce z Nowym Orleanem spadły praktycznie do zera. To napewno siedzi w głowach zawodników z Arizony a w dodatku nie wiadomo czy dziś zagra Marcin co w przypadku jego nieobecności byłoby ogromnym osłabieniem...A Dallas wciąż jest w walce o 2 miejsce na Zachodzie przed PO...
Powodzenia:grin:

Świetnie!!! Marcin jednak zagrał ale na nie wiele się to zdało...
 
A 18

amare87

Użytkownik
Typ #5

Premier League:
Liverpool - Manchester City
Typ: Liverpool DNB 1.80
Buk: Unibet


Szlagierowe spotkanie w tej kolejce Premier League...Dla mnie faworytem tego meczu jest Liverpool choc wiem ze ostatnio przegrali swoje spotkanie z WBA a City rozbili Sunderland 5:0 ale wierze ze Liverpool pol raz kolejny zmobilizuje sie na mecz z jednym z gigantow ligi i ogra go u siebie...
Aha warto zwrocic uwage na historie spotkan obu ekip na Anfield:spokodfhgfh:
 
A 18

amare87

Użytkownik
Typ #5

Premier League:
Liverpool - Manchester City
Typ: Liverpool DNB 1.80 ✅✅✅
Buk: Unibet


Szlagierowe spotkanie w tej kolejce Premier League...Dla mnie faworytem tego meczu jest Liverpool choc wiem ze ostatnio przegrali swoje spotkanie z WBA a City rozbili Sunderland 5:0 ale wierze ze Liverpool pol raz kolejny zmobilizuje sie na mecz z jednym z gigantow ligi i ogra go u siebie...
Aha warto zwrocic uwage na historie spotkan obu ekip na Anfield:spokodfhgfh:

And very good:browar565::browar565::browar565:
 
A 18

amare87

Użytkownik
Typ #6

Champions League:
Szachtar Donieck - Barcelona
Manchester Utd. - Chelsea Londyn
Typ: Szachtar Donieck - Barcelona BTS (1.60)
Manchester Utd. Awans do SF (1.35)
AKO. 2.16
Buk: Unibet

Na dzis taki maly dubelek...Barca strzelala bramke w kazdym z wyjazdowych spotkan w tym sezonie a Szachtar musi sprobowac godnie pozegnac sie z Champions League i zmazac plame po pierwszym wyjazdowym meczu(sa winni to swoim kibicom)...a Manchester ostatnio w formie wybornej a na mecze z Chelsea sa wyjatkowo zmotywowani...moze nie wygraja z nimi drugi raz ale tez nie sadze zeby dali sobie wydrzec awans do SF na wlasnym stadionie...


POWODZENIA FOR ALL!!!
 
A 18

amare87

Użytkownik
Typ #6

Champions League:
Szachtar Donieck - Barcelona
Manchester Utd. - Chelsea Londyn
Typ: Szachtar Donieck - Barcelona BTS (1.60) ⛔⛔⛔
Manchester Utd. Awans do SF (1.35) ✅✅✅
AKO. 2.16
Buk: Unibet
Na dzis taki maly dubelek...Barca strzelala bramke w kazdym z wyjazdowych spotkan w tym sezonie a Szachtar musi sprobowac godnie pozegnac sie z Champions League i zmazac plame po pierwszym wyjazdowym meczu(sa winni to swoim kibicom)...a Manchester ostatnio w formie wybornej a na mecze z Chelsea sa wyjatkowo zmotywowani...moze nie wygraja z nimi drugi raz ale tez nie sadze zeby dali sobie wydrzec awans do SF na wlasnym stadionie...

POWODZENIA FOR ALL!!!
Nom niestety Barca zaskoczyła nawet mnie...
 
A 18

amare87

Użytkownik
Typ #7

Premier League:
Stoke City - Wolverhampton
Typ: Stoke City (1.75)
Buk: Betsafe

Jakiegoś specjalnego uzasadnienia swojego typu nie mam, poprostu tak mi dzis podpowiada moj rozsadek i mam nadzieje ze sie nie zawiode...


Powodzenia for all...
 
A 18

amare87

Użytkownik
Typ #9

NHL Play-Off
Washington Capitals - Tampa Bay Lightning
Typ: over 5.5 goals (2.25)
Buk: Betsafe

Obie ekipy świetne w ofensywie a z obroną to już różnie bywa :razz: licze na strzelanine w 1 meczu SF a w dodatku warto spojrzeć na H2H obu ekip żeby zobaczyć że lubia strzelać sporo bramek sobie nawzajem...

Powodzenia for all!!!
 
A 18

amare87

Użytkownik
Typ #9

NHL Play-Off
Washington Capitals - Tampa Bay Lightning
Typ: over 5.5 goals (2.25) ✅✅✅
Buk: Betsafe

Obie ekipy świetne w ofensywie a z obroną to już różnie bywa :razz: licze na strzelanine w 1 meczu SF a w dodatku warto spojrzeć na H2H obu ekip żeby zobaczyć że lubia strzelać sporo bramek sobie nawzajem...

Powodzenia for all!!!
Może nie było strzelaniny ale liczy się efekt końcowy :spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh:
 
A 18

amare87

Użytkownik
Typ #10

NHL Play-Off
Vancouver Canucks - Nashville Predators
Typ: Vancouver Canucks REG. (1.82)
Buk: Unibet

Kolejny sucharek bez analizy...tak poprostu czuje że Orki są silniejszą drużyną i nie mogą sobie pozwolić na porażkę na własnej taflii...

Powodzenia for all!!!
 
Do góry Bottom