>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy by alowy

alowy 5

alowy

Użytkownik
W pierwszym poście napisałem że gram na Betfair. Niestety opcja &quot;będzie/nie będzie hattricka&quot; jest tylko przy meczach europejskich pucharów i w najlepszych ligach.
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Jako że do mojego celu brakuje mi już tylko jednego meczu zdecydowałem się zmniejszyć ryzyko i rozbić ostatni zakład na dwa mecze. Niestety jak już się stawia prawie 100 euro to nerwy są spore. Ostatni zakład rozbiłem na dwa po 49,38 euro. Mam nadzieję że obydwa wejdą. ????
#26 Sporting Lizbona - Glasgow Rangers brak hattricka kurs: 1,02 ✅ 2-2
STAWKA: 49,38
EW: 50,32

#27 Villareal - Napoli brak hattricka kurs: 1,02 ✅ 2-1
STAWKA: 49,38
EW: 50,32
RAZEM: 100,63
✅✅✅✅✅✅ ????
Plan zrealizowany
 
Z 0

zzishoh

Użytkownik
hmm, ciekawe, ale gram na expekcie i niezbyt często jest taka opcja, a szkoda...
Jak już będziesz na większym plusie (ze 150€), to może jakieś dubelki warto puścić? ????
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
hmm, ciekawe, ale gram na expekcie i niezbyt często jest taka opcja, a szkoda...
Jak już będziesz na większym plusie (ze 150€), to może jakieś dubelki warto puścić? ????
Niestety nie da się hattricka grać w multizakładach
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Kolejnym moim planem będzie powiekszenie 10 euro do kwoty 50euro. Znowu lecę hattricki z tym że nie będę się teraz czaił i gram wszystkie jak największe, również te na Barcę, Real czy MU.
Na dziś tylko jeden bo nie ma mnie wieczorem w domu bo idę oglądać i kibicować Cracovii w meczu z Legią.
#1 Wolfsburg - Monchengladbach brak hattricka kurs: 1,02 ✅ 2-1 niestety znów miałem ciepło. Diego nie wykorzystał na szczęscie karnego a potem strzelił jeszcze dwie bramy. Byłaby wtopa ;)
STAWKA: 10,60
EW: 10,80
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
#2 Aston Villa - Blackburn brak hattricka kurs: 1,02 ✅ 4-1 (znów dwie bramki jednego zawodnika A.Young) Uffff....
STAWKA: 10,80
EW: 11,01
#3 Bayern - Borussia Dortmund brak hattricka kurs: 1,04 ✅ 1-3
STAWKA: 11,01
EW: 11,43
#4 Deportivo - Real Madryt brak hattricka kurs: 1,08 ✅ 0-0
STAWKA: 11,43
EW: 12,28
#5 West Ham - Liverpool brak hattricka kurs: 1,03 ✅ 3-1
STAWKA: 12,28
EW: 12,63
#6 Arsenal - Birmingham brak hattricka kurs: 1,07 ✅ 1-2
STAWKA: 12,63
EW: 13,47
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
#8 Chelsea - MU brak hattricka kurs: 1,03 ✅ 2-1
STAWKA: 13,85
EW: 14,25
#9 Everton - Reading brak hattricka kurs: 1,04 ✅ 0-1
STAWKA: 14,25
EW: 14,79
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Sposób moze i dobry ale wbrew pozorom ryzykowny
Oczywiście że ryzykowny. Nie przeczę. Zresztą jak spojrzycie w powyższe moje posty to zobaczycie że już kilka razy miałem nóż na gardle.
Bardziej traktuję to jako zabawę.
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Dziś trochę zaryzykuję. Barca raczej nie strzeli dużo bramek ale martwię się o Arsenal. Zobaczymy... Idę na meczyk na Polonię z Lechem i jak wrócę to mam nadzieję że oprócz awansu w PP będę się cieszył z wygrania tych dwóch zakładów ;)
#10 Arsenal - L Orient brak hattricka kurs: 1,06 ⛔
STAWKA: 14,25
EW: 15,07
#11 Valencia - Barcelona brak hattricka kurs: 1,06 ✅ 0-1
STAWKA: 15,07
EW: 15,92
edit:
kurcze, własnie zobaczyłem że kurs na Arsenal wzrósł do 1,09 ????
edit2: ale za to na Barce spadł do 1,05 ????
edit3: no niestety, w końcu to musiało się zdarzyć. Co mnie podkusiło żeby Na ten Arsenal postawić??? ????
edit4: żeby tego było mało to jeszcze odpadliśmy z Lechem w PP ????
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
Suma summarum na hattrickach jestem 40 ojro do przodu, jednak tym sposobem już nie będę grał. W sumie mało się zarabia a nerwy są zawsze spore. Szczególnie jak ktoś strzeli drugą bramkę w meczu. Nie chce mi się w to bawić. W tym temacie będę opisywał zatem nowy sposób o którym napiszę niebawem.
 
P 0

pawciak12

Użytkownik
w takim razie czekam na ten nowy sposób, a co do tego arsenalu to mogłes poprostu sobie darowac albo postawic na ponizej 5.5 gola,
 
alowy 5

alowy

Użytkownik
w takim razie czekam na ten nowy sposób, a co do tego arsenalu to mogłes poprostu sobie darowac albo postawic na ponizej 5.5 gola,
Teraz to wiesz, też tak myślę ????
Myślałem że nie będzie im się chciało sprężać na taki słaby mecz. Ale jak widać bez problemu palnęli im 5 brameczek. Teraz bym tego nie zagrał.
A sposób zapodam jak wstępnie go przetestuję.
PS. A poniżej 5,5 gola też ledwo ledwo by weszło ????
 
Do góry Bottom