>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy by Łodzianin1908

lodzianin1908 22

lodzianin1908

Użytkownik
Witam. Zajmuję się bukmacherką już od pewnego czasu i chciałbym się z Wami podzielić moją wiedzą i przemyśleniami na temat typów. Głównie będzie to piłka nożna ,lecz mogą się pojawiać również inne dyscypliny. &quot;Zgapione&quot; typki mogą się znajdować i będę o tym informował. Jeśli będę wyrabiał czasowo ,analizy będę oczywiście zamieszczał. Jednak czasami może ich zabraknąć. Nie zabraniam umieszczania swoich sugestii oraz pytań. Jeśli coś Wam się nie podoba lub nie rozumiecie również możecie mnie o tym informować. Natomiast jeśli podoba, istnieje funkcja dzięki ????
Przechodzimy do rzeczy i liczę na trafne typy ,pozdrawiam;)
 
lodzianin1908 22

lodzianin1908

Użytkownik
1#
1#
Atalanta Bergamo - US Grosseto 1 1.44✅ (2-0)
Maccabi Tel Aviv - Beitar Jerusalem 1 1.73✅ (1-0)
No to zaczynam od mocnego poniedziałku. Na dziś doublek:]
Atalanta Bergamo mierzy się z Grosseto. Większości pewnie za dużo nie mówią te nazwy ,a zwłaszcza ta druga. Atalanta to spadkowicz z Serie A. I zapewne jak najszybciej chciałby tam wrócić. Mają ku temu szanse ,gdyż obecnie znajdują się na 3 pozycji ze stratą 3pkt. do lidera. I dziś liczę ,że te brakujące punkty odrobią. Mierzą się z ligowym słabeuszem a raczej zespołem walczącym o środek tabeli. Analizując ich wyjazdowe poczynania nie można mieć powodów do zadowolenia. Bilans 1-0-4:zoltakartka: nie jest imponujący. Grosseto raczej łapię punkty u siebie. Atalanta jak już wspominałem ,kandydat do ostatecznego tryumfy z takimi ligowymi &quot;płotkami&quot; radzić sobie musi. Zwłaszcza u siebie. Ostatnie wyniki drużyny z Bergamo są co najmniej dobre. 4-0-1 wynikiem jest adekwatnym do zamierzeń. Porażka przydarzyła się też nie byle z kim ,bo z Livorno. Atalanta murowany faworyt i liczę na pewne odprawienie przyjezdnych.
Drugi mój typ pochodzi z odległego Izraela. Maccabi Tel Aviv podejmie Beitar ,który jest dobrze znany kibicom Wisły.Łyk statystyki.Maccabi zajmuję 4 pozycję z 11 punktową stratą do bezapelacyjnego lidera Maccabi Haify. Analizując ostatnie 7 spotkań gospodarzy przed własną publicznością można mieć sporą nadzieję na ich dzisiejsze zwycięstwo. Bilans 5-1-1 i tylko jedna porażka z rewelacyjnym Kiryat Shmone. Beitar natomiast lata świetności ma już za sobą. Środek tabeli i większość pkt. zdobywanych u siebie. Bilans wojaży Beitaru wyłania się następująco 1-2-4. Nic szczególnego.11 pozycja w tabeli świadczy o niewielkim potencjale. Jeszcze na koniec bilans spotkań bezpośrednich to 2-2-1 na korzyść Tel Avivu. Liczę na pewne zwycięstwo gospodarzy ,gdyż kurs dosyć wysoki ????
 
lodzianin1908 22

lodzianin1908

Użytkownik
1#
Atalanta Bergamo - US Grosseto 1 1.44✅
Maccabi Tel Aviv - Beitar Jerusalem 1 1.73✅
No to zaczynam od mocnego poniedziałku. Na dziś doublek:]
Atalanta Bergamo mierzy się z Grosseto. Większości pewnie za dużo nie mówią te nazwy ,a zwłaszcza ta druga. Atalanta to spadkowicz z Serie A. I zapewne jak najszybciej chciałby tam wrócić. Mają ku temu szanse ,gdyż obecnie znajdują się na 3 pozycji ze stratą 3pkt. do lidera. I dziś liczę ,że te brakujące punkty odrobią. Mierzą się z ligowym słabeuszem a raczej zespołem walczącym o środek tabeli. Analizując ich wyjazdowe poczynania nie można mieć powodów do zadowolenia. Bilans 1-0-4:zoltakartka: nie jest imponujący. Grosseto raczej łapię punkty u siebie. Atalanta jak już wspominałem ,kandydat do ostatecznego tryumfy z takimi ligowymi &quot;płotkami&quot; radzić sobie musi. Zwłaszcza u siebie. Ostatnie wyniki drużyny z Bergamo są co najmniej dobre. 4-0-1 wynikiem jest adekwatnym do zamierzeń. Porażka przydarzyła się też nie byle z kim ,bo z Livorno. Atalanta murowany faworyt i liczę na pewne odprawienie przyjezdnych.
Drugi mój typ pochodzi z odległego Izraela. Maccabi Tel Aviv podejmie Beitar ,który jest dobrze znany kibicom Wisły.Łyk statystyki.Maccabi zajmuję 4 pozycję z 11 punktową stratą do bezapelacyjnego lidera Maccabi Haify. Analizując ostatnie 7 spotkań gospodarzy przed własną publicznością można mieć sporą nadzieję na ich dzisiejsze zwycięstwo. Bilans 5-1-1 i tylko jedna porażka z rewelacyjnym Kiryat Shmone. Beitar natomiast lata świetności ma już za sobą. Środek tabeli i większość pkt. zdobywanych u siebie. Bilans wojaży Beitaru wyłania się następująco 1-2-4. Nic szczególnego.11 pozycja w tabeli świadczy o niewielkim potencjale. Jeszcze na koniec bilans spotkań bezpośrednich to 2-2-1 na korzyść Tel Avivu. Liczę na pewne zwycięstwo gospodarzy ,gdyż kurs dosyć wysoki ????
Zaczynamy okazale i to mnie cieszy. Wiem ,że trochę za wcześnie ,ale wynik już pewny.Pozdrawiam ????
 
lodzianin1908 22

lodzianin1908

Użytkownik
2#
Dzisiaj brak spotkań z wyższej półki. Krajowe puchary rządzą się swoimi prawami ,więc staram się je omijać. Jednak coś tam udało mi się znaleźć.
Huddersfield - Plymouth 1 1.53✅ (3-2)
Dziś obejrzymy 4 spotkania angielskiej League One ,czyli odpowiednio 3 ligi.
Na pewno hitem jest spotkanie Oldhamu z Southampton ,lecz ja pewniejszy typ upatruję w meczu Huddersfield z Plymouth. Zacznę od bezpośrednich pojedynków tych dwóch ekip. W rozegranych 3 meczach ,wszystkie wygrywali dzisiejsi gospodarze. Liczę ,że passa zostanie podtrzymana. Huddersfield u siebie spisuję co najmniej poprawnie. W ostatnich 5 ligowych spotkaniach na swoim obiekcie ich bilans wyniósł 3-0-2. Średnio ,lecz narzekać nie ma co. Porażki ponieśli oni z Exeter i Hartlepool po 0-1. Goście to drużyna środka tabeli. Huddersfield celuje wysoko i ma tylko 3 punkty straty do drugiego miejsca. Mają o co walczyć. Wracając do gości. Ostatnie 5 ligowych wyjazdów wygląda nie najlepiej.1-0-4 jest słabym wynikiem i wątpię by w dzisiejszym meczu mieli oni szanse go poprawić. Warto zaznaczyć ,że to jedno zwycięstwo odnieśli z 22 Bristol Rovers czyli drużyną niezbyt wymagającą. Nie spodziewam się gradu goli i myślę ,że Huddersfield pewnie pokona rywala. :cool:
 
lodzianin1908 22

lodzianin1908

Użytkownik
Dzisiaj brak spotkań z wyższej półki. Krajowe puchary rządzą się swoimi prawami ,więc staram się je omijać. Jednak coś tam udało mi się znaleźć.
Huddersfield - Plymouth 1 1.53✅ (3-2)
Dziś obejrzymy 4 spotkania angielskiej League One ,czyli odpowiednio 3 ligi.
Na pewno hitem jest spotkanie Oldhamu z Southampton ,lecz ja pewniejszy typ upatruję w meczu Huddersfield z Plymouth. Zacznę od bezpośrednich pojedynków tych dwóch ekip. W rozegranych 3 meczach ,wszystkie wygrywali dzisiejsi gospodarze. Liczę ,że passa zostanie podtrzymana. Huddersfield u siebie spisuję co najmniej poprawnie. W ostatnich 5 ligowych spotkaniach na swoim obiekcie ich bilans wyniósł 3-0-2. Średnio ,lecz narzekać nie ma co. Porażki ponieśli oni z Exeter i Hartlepool po 0-1. Goście to drużyna środka tabeli. Huddersfield celuje wysoko i ma tylko 3 punkty straty do drugiego miejsca. Mają o co walczyć. Wracając do gości. Ostatnie 5 ligowych wyjazdów wygląda nie najlepiej.1-0-4 jest słabym wynikiem i wątpię by w dzisiejszym meczu mieli oni szanse go poprawić. Warto zaznaczyć ,że to jedno zwycięstwo odnieśli z 22 Bristol Rovers czyli drużyną niezbyt wymagającą. Nie spodziewam się gradu goli i myślę ,że Huddersfield pewnie pokona rywala. :cool:
Nerwówka, 15min i 0-2 ,lecz czerwona kartka i świetny comeback Huddersfield!:razz:
 
lodzianin1908 22

lodzianin1908

Użytkownik
3#
3#
Hamilton - Celtic 2 1.30 ⛔
Ipswich - Arsenal 2 1.33 ⛔
Nie mam czasu na pisanie szczegółowej analizy co do typków ,więc przedstawię ją w skrócie. Pierwszy mecz to pojedynek Dawida z Goliatem. Ostatni Hamilton z ligowym potentatem Celticem. Goście opromienieni niedawnym zwycięstwem z rywalem zza miedzy ,przystąpią do tego spotkania z dużym animuszem. Wątpię by pojawił się tu hokejowy rezultat ,lecz wynik nie może być inny niż zwycięstwo gości. 0-1 bądź 0-2 to wyniki najbardziej prawdopodobne. Kurs mały ,lecz dzisiejsza oferta nie rozpieszcza.
Drugie spotkanie to Puchar Ligi ,w którym Ipswich Town podejmie Arsenal Londyn. Wszyscy pamiętają ostatnią wpadkę Kanonierów z Leeds. Po drugiej stronie Chelsea pokonało dzisiejszych gospodarzy w niedawno rozgrywanym spotkaniu ,aż 7-0. Skład gości jest bardziej zbliżony do podstawowego niż w Pucharze Anglii ,więc Arsen Wenger nie chcę kolejnego niepowodzenia. Liga to jedno ,lecz nie wygrywać z drużynami o ligę niżej to drugie. Myślę ,że typ jak najbardziej overowy i wierzę ,że Arsenal urządzi sobie małe strzelanie.
Nie zaliczam tego do moich typów ,jednak patrząc na dzisiejsze mecze rzuca się w oczy spotkanie Villarreal z Sevilla. Puchar pucharem ,jednak gospodarze są w dobre formie i wystąpią w silnym składzie. Brak kontuzjowanych Senny,Nilmara i Capdevili. Myślę ,że gospodarze wygrają i również polecam typ overowy. Win-2.10 ,over 2.5 1.95✅. Ciekawy mecz znajdziemy jeszcze we francuskiej National League.Frejus kontra Gap Hautes-Alpes. Kurs na gospodarzy 1.60✅. Gospodarze u siebie bardzo silni ,a przeciwnik z dołu tabeli. Wyjazdy Gap nie najlepsze. Myślę ,że Frejus poradzi sobie z przyjezdnymi bez większych problemów. Pozdrawiam:cool:
Edit:dupa???? ale przynajmniej na tym drugim kuponie wyszedłem in plus ????
 
krystian17 0

krystian17

Użytkownik
Arsenal nie był pewny dlatego nie stawiałem. Grali jeszcze wczoraj na czterech frontach musieli z czegoś zrezygnować do końca sezonu im sił by nie starczyło ;). Ale Celtic nie wszedł sam do tej pory się zastanawiam dlaczego miała być pewna wygrana a tu masz. Ale powodzenia dalej. Pozdrawiam .
 
lodzianin1908 22

lodzianin1908

Użytkownik
4#
Volendam - Maastrich 1 1.53 ⛔
Zwolle - Emmen 1 1.33 ⛔
Jak zwykle przy typach na szybko...ale Zwolle prowadząc 3-1 już powinno dowieść zwycięstwo do końca :/
 
lodzianin1908 22

lodzianin1908

Użytkownik
5#
5#
Tasiemka ,ale nie wiedziałem z czego zrezygnować i tak wyszło ????
Villarreal - Osasuna 1 1.60 ✅
ManC - Wolves 1 1.30 ✅

Inter - Bologna 1 1.30 ✅
Maccabi Haifa - H.Beer Sheva 1 1.40 ⛔
Wolfsburg - Bayern 0ver 2.5 1.53 ⛔
 
lodzianin1908 22

lodzianin1908

Użytkownik
7#
7#
Włochy, piłka nożna, godzina 15.00
spotkanie:Catania - Chievo ⛔
Typ: 1
Kurs: 2.00
BUk: Bet365
analiza:
Mecz z dolnej części tabeli włoskiej Serie A. Spotkanie o &quot;6&quot; punktów. Catania podejmie u siebie Chievo. Sąsiedzi w lidze spotkają się w takich rolach(Catania-gospodarz,Chievo-goście) po raz trzeci. Raz zwyciężali goście ,raz gospodarze. Ta statystyka zbyt wiele nam nie mówi. Zespół Błażeja Augustyna większość punktów zbiera na własnym boisku. Świadczy o tym bilans ostatnich ligowych spotkań 3-0-2 ,jednak pragnę zauważyć ,że te porażki zostały poniesione z Interem i Juventusem. Catania bardzo nastawia się na to spotkania ,gdyż nawet w tygodniu w meczu Copa Italia,trener dał odpocząć kilku zawodnikom. I tak Catania na tle utytułowanego rywala nie wyglądała jak kopciuszek. Natomiast postawę Chievo obrazuję tylko jedno słowo-katastrofa. Ich forma wyjazdowa w ostatnich meczach wygląda tak 0-1-4????. Dochodzi jeszcze do tego porażka w pucharze. Jeśli Catania wyjdzie w pełni skoncentrowana i nie straci jakiejś przypadkowej bramki na początku spotkania ,nie powinna mieć problemów z pokonaniem przyjezdnych.
Valencia - Deportivo 1 1.44 ✅
Valencia zagra dziś na swoim stadionie z Deportivo które jest 13 w tabeli ligowej .
Zarząd nietoperzy obrał sobie cel na ten sezon zająć miejsce w pierwszej trójce ligi , choć jak na razie są na czwartej lokacie , wyprzedza ich Villarreal . Strata to Villarrealu wynosi 5 pkt. Nietoperze będą grać ostrożnie aby wygrywać spotkania jedną lub dwoma bramkami , muszą czekać na potyczke drużyny Żółtej łodzi podwodnej. No cóż o Deportivo wiele mówić nie trzeba porażka z Barceloną 4:0 przybiła ich do desek , na dodatek na liście kontuzjowanych w Deportivo wciąż widnieją Jonathan Ureta, Andres Guardado, Michel i Riki. Deportivo nie dotrzyma tempa Valenci która wygra to spotkanie co najmiej różnicą dwóch bramek. (analiza by jonatan944)

Kaiserslautern - Koln 1 1.90
⛔
Są dwa główne powody, dla których decyduje się typować w tym meczu zwycięstwo gospodarzy. Po pierwsze Kaiserslautern w ostatnich sześciu meczach bezpośrednich z Koln, za każdym razem nie miało problemów ze zwycięstwem. Wyraźnie widać, że leży im ten rywal. Po drugiem, co ważniejsze trener gości będzie miał spore problemy z wystawieniem wyjściowej jedenastki. Niezdolnych do gry jest pięciu piłkarzy z podstawowego składu z powodu choroby. I bez tych osłabień gospodarze byli tutaj faworytem, a teraz biorąc pod uwagę te osłabienia jeszcze bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jutro zobaczymy pewne zwycięstwo gospodarzy. (Analiza by ufokluki)
Juventus - Bari Under 2.5 2.05 ⛔
http://forum.bukmacherskie.com/f59/robson-united-xd-swiat-sportu-i-typow-bukmacherskich-48462-86.html (analiza by robson)
 
lodzianin1908 22

lodzianin1908

Użytkownik
Watford - Crystal Palace 1 1.62 ⛔
Wracam po krótkiej przerwie. Dzisiaj jeden typek tak na wkręcenie. Watford jedna z peffek dzisiejszego dnia. Zastanawiałem się nad overkiem ,lecz ten typ wydaję się minimalnie bardziej prawdopodobny. Gospodarze dzisiejszego spotkania przed własna publicznością są bardzo groźni. Ten bramkostrzelny zespół zajmuję 7 lokatę z nadziejami na awans. Jeśli to założenie ma się ziścić ,takie mecze muszą wygrywać. Nie dość ,że przed własną publicznością to jeszcze z ligowym średniakiem...
 
lodzianin1908 22

lodzianin1908

Użytkownik
Chelsea - Liverpool 1 1.60 ⛔
Jako kibic Chelsea ,nie mogę typować inaczej. Po transferach Luiza i Torresa ,The Blues pokonają każdego. Dobrze jest z ofensywą ,która zaaplikowała Boltonowi i Sunderlandowi po 4 bramki...
 
lodzianin1908 22

lodzianin1908

Użytkownik
#1
Otelul - Benfica
Typ:Under 2.5
Kurs:1.85
Bukmacher:Bet365:spokodfhgfh:
#2
Rangers - Kilmarnock
Typ: 1/1
Kurs:1.61
Bukmacher:Bet365:spokodfhgfh:
Powrót z zaświatów...
 
Do góry Bottom