>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy, ajs

aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Witam
Próbując &quot;zabawy&quot; także na forum zaznaczam, że z doświadczeniem u mnie na bakier, do tego czasami lubię troszeczkę zaryzykować, ale cóż może się opłaci
A teraz co i gdzie gramy...raczej naziemne, i raczej małymi kwotami...a dlaczego?
Niestety grając na necie (pare lat temu, może dlatego, że byłem młody i głupi) wpadłem w pułapkę podobną do karty kredytowej, nei widziałęm pieniędzy które wydaję, więc obstawiałem głupie zakłady, na których nie znałem się ani trochę, no i postanowiłem to zmienić. W miarę wolnego czasu będę się starał zamieszczać jakieś krótkie analizy do tego co stawiam

Zakład 1
VSC Debreczyn - Szombatheley 1 1,35 wynik 1:2
Brescia Fiorentina 2 2,45 wynik 2:2
Inter - Catania 1 1,52 wynik 3:1
St Gallen - Basel 2 1,50 wynik 0:0

Stawka 10zł
Kurs 7,54
Dlaczego?
*Debreczyn wciąż walczy o miejsce na podium (ostatnia kolejka na Węgrzech), z bilansem meczy 10-3-1 u siebie zajmują pod tym względem drugie miejsce, natomiast ich dzisiejszy rywal to ligowy przeciętniak, mający zaledwie jedno zwycięstwo wyjazdowe w sezonie, za to całkiem przyzwoity bilans meczy u siebie.
*Fiorentina jak i Brescia nie grają już o nic, Brescia rzekomo ma zagrać lekkimi rezerwami, co mam nadzieję pozwoli przeciętnej Violi zgarnąć 3pkty.
*Mecze Catanii na wyjeździe.
*FC Basel stoi przed szansą zapewnienia sobie tytuły mistrza Szwajcarii, a drużyna, która u siebie wygrywa rzadziej niż co 10 spotkanie raczej nie powinna im w tym przeszkodzić pomimo walki o utrzymanie
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Zakład 2
Huesca - Valladolid 2 1,80
St. Etienne - PSG 2 1,75
Rubin Kazań - Tom Tomsk 1 1,45 [4;1]
Nimes - Ajaccio 2 1,40
Kurs 6,39
Wkład 5zł

Zakład 3
Albinoleffe - Siena 2 6,75
Stawka 5zł
Zakład 4
Levski - Montana 1 1,15 [3:0]
Caen - Marsylia 2 3,20
Albinoleffe - Siena 6,75]
kurs 24,84
Stawka 5
Zakład 5
Wozniacki - Hantuchova 1 1,30 [0;2]
Sparta - Hradec Kralove 1 1,30
Trefl - Fakro Muszyna 1 1,90
Portugalia - Finlandia (LŚ siatkówka) 2 1,45
Kurs 4,65
Stawka 5zł
 
Do góry Bottom