>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Adamo

A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Serie B ⛔
Spotkanie:
Goias - Guarani
Typ:
X
Kurs:
3,30
Bukmacher:
Betclic
Analiza:
Najbliższej nocy spotkają się dwie drużyny, które dzieli w tabeli 8 pozycji, ale tylko 5 punktów. Goias na 18 rozegranych w tym sezonie meczy zremisował tylko raz, przegrywając 9 spotkań, a wygrywając 8. Guarani z kolei 5 razy wychodziło zwycięsko, 5 razy remisowało i w 8 spotkaniach schodziło pokonane. Jeżeli dołożyć do tego bezpośrednie pojedynki w których na 3 ostatnie pojedynki trzykrotnie wygrywało na własnym boisku Goias, wydawało by się, że łatwo w tym meczu wytypować zwycięzcę. Nic bardziej mylnego. W ostatnich meczach to Guarani wykazuje lepszą grę, mniej traci bramek i jest w małej tabeli ( 6 ost. spotkań ) na drugim miejscu, remisując m.in. z Paraną, Icasa i wygrywając na wyjeździe z Gremio Prudente. Z kolei Goias ledwo co zwycięża Bragantino i przegrywa z Icasą. Reasumując - w mojej ocenie w tym meczu padnie remis lub wygrają goście. W konkursie stawiam na X, polecam grać pewniejszy typ X2 po równie ładnym kursie 1,9. Trafnych typów!
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Kwalifikacje do Ligi Europejskiej ⛔
Spotkanie : Sion - Celtic
Typ : Ilość goli - bez goli
Kurs : 8,5 ----&gt; 5,0
Bukmacher : Betclic


Analiza :
W rewanżowym meczu spotkają się Sion i Celtic. W pierwszym meczu padł wynik bezbramkowy, co nie przeważyło szali zwycięstwa żadnej z drużyn w dwumeczu. Jednakże Celtic gra ostatnio słabo, nie potrafi znaleźć recepty na gorszą grę i będzie szukał okazji w tym meczu do rehabilitacji przed kibicami za ostatni mecz ligowy. W mojej ocenie Celtic skupi się na obronie i będzie próbował szczęścia w ataku, co nie przyniesie efektu i wynik zakończy się bezbramkowo, a do wyłonienia zwycięskiej drużyny potrzebna będzie dogrywka ( a może nawet i karne ).
edit: Jak się traci zawodnika w 2 minucie, to trudno wygrać mecz, ciołki ???? z Celticu
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina :Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga 2
Spoykanie : Bochum - Gr. Furth ⛔
Typ : HT/FT 2/2
Kurs : 4,0
Bukmacher : Betclic


Analiza :
Już za chwilę dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy Bochum a Gr. Furth. Goście wygrali ostatnie 4 ligowe spotkania i mają stosunek bramek 11-3, natomiast Bochum w lidze doznał 3 porażek, raz zremisował i raz wygrał. W korespondencyjnym pojedynku z Union Berlin Furth wygrało 4:0 a Bochum przegrało 2:1. W ubiegłym sezonie Bochum uległo Furth 0:2 i dziś będzie podobnie. Ja decyduję się zagrać, że już do przerwy piłkarze Furth pokażą Bochum jak się gra w piłkę.

Furth straciło bramkę na własne życzenie, za to druga połowa to już to o co mi chodziło. Szkoda, że nie utrzymali prowadzenia do przerwy...
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Finlandia, 2 liga ⛔
Spotkanie : Kokkola - KooTeePee
Typ : Kokkola
Kurs : 5,0
Bukmacher : Betclic


Analiza :
Jak dla mnie to mecz perełka. Kokkola gra z pozoru fatalnie, w tabeli jest nisko a dodatkowo ostatnio przydarzyła im się porażka 8-1. Patrząc na tabelę - na 8 meczy aż 5 porażek i 21 bramek straconych. Ale tu jeden mały szczegół - nie licząc ostatniego meczu z Viikingit, wcześniejsze porażki na własnym boisku były porażkami z czołówką tabeli i ujmy im nie przynoszą. Dokładając do tego fakt, że po 4 porażkach na własnym boisku musi przyjść przełamanie i drugi fakt, że od dwóch lat Kokkola wygrywa u siebie z KooTeePee, przekonałem się do postawienia typu na Kokkolę. Dziś wygrają wreszcie gospodarze
Niestety, umoczyłem. totalna padaka
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenskan ⛔
Spotkanie : Gefle - Hacken
Typ : Hacken -1
Kurs : 4,0
Bukmacher : Betclic


Analiza :
Ostatnie 6 meczy Gefle to 6 porażek, a stosunek bramek 2:17. Rywalem jest zespół Hacken, który w ostatnich 6 meczach odniósł 5 zwycięstw i raz przegrał. Bramki 11:5. W bezpośrednich pojedynkach raz tylko zwyciężyło Gefle. Dziś nie następi według mnie przełamanie w Gefle i Hacken powinno wygrać przynajmniej różnicą dwóch bramek.
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Finlandia, Kakkonen
Spotkanie : MPS - KaPa
Typ : HT - 2 ( Kapa będzie prowadzić do przerwy )
Kurs : 4,85
Bukmacher : Expekt

Analiza :
Spotykają się dwie latarnie fińskiej 3 ligi. Kapa jest ostatnia, a MPS tuż przed nią. Jednakże w ostatnich 6 meczach to dzisiejsi goście wychodzili raz zwycięsko i raz remisując na wyjeździe z GriFK, z którym MPS przegrało w ostatniej kolejce 4:1. Poza tym ostatnio Kapa rozgromiła MPS 4:0. Było to 4 lata temu, ale w głowach pozostaje. Według mnie ten typ jest jednym z najpewniejszych w dniu dzisiejszym do obstawiania.Dla mniej odważnych polecam czystą 2 na koniec meczu - kurs 4,35. W tym pojedynku nie będzie remisu, bo żadną z drużyn nie będzie on urządzał. Typuję, że mecz zakończy się wynikiem 1:3. Grajcie, nie pożałujecie!
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Finlandia, Kakkonen ✅
Spotkanie :
MPS - KaPa
Typ :
HT - 2 ( Kapa będzie prowadzić do przerwy )
Kurs :
4,85
Bukmacher :
Expekt
Analiza :
Spotykają się dwie latarnie fińskiej 3 ligi. Kapa jest ostatnia, a MPS tuż przed nią. Jednakże w ostatnich 6 meczach to dzisiejsi goście wychodzili raz zwycięsko i raz remisując na wyjeździe z GriFK, z którym MPS przegrało w ostatniej kolejce 4:1. Poza tym ostatnio Kapa rozgromiła MPS 4:0. Było to 4 lata temu, ale w głowach pozostaje. Według mnie ten typ jest jednym z najpewniejszych w dniu dzisiejszym do obstawiania.Dla mniej odważnych polecam czystą 2 na koniec meczu - kurs 4,35
. W tym pojedynku nie będzie remisu, bo żadną z drużyn nie będzie on urządzał. Typuję, że mecz zakończy się wynikiem 1:3. Grajcie, nie pożałujecie!


3:5 się skończyło, ale i tak kto zagrał, ten się cieszy. Jednak trzeba mieć chłodną głowę...
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Czechy, Puchar ⛔
Spotkanie : Ovcary - Viktoria Zizkov
Typ : HT - 1 ( Ovcary będą prowadzić do przerwy )
Kurs : 4,65
Bukmacher : Expekt

Analiza :
W meczu pucharowym zmierzą się Ovcary ( CFL ) i Viktoria Zizkov ( Gambrinus Liga ). Drużyna Viktorii spisuje się w Gambrinus Lidze bardzo słabo, zdobywając w 5 kolejkach 4 punkty ( 3 porażki ). Ovcary też nie grają rewelacyjnie, ale na własnym boisku grają o wiele lepiej niż na wyjazdach. Nie trzeba specjalnie się zastanawiać nad tym, jak bardzo mobilizuje się drużyna, do której przyjeżdża zespół z najwyższej klasy rozgrywkowej. Viktoria w poprzedniej rundzie pucharu zmierzyła się z FC Pisek, który jest niżej w tabeli CFL niż Ovcary i wygrała minimalnie 3:2, strzelając gola w ostatniej minucie. Do przerwy prowadzili gospodarze ( FC Pisek ) 1:0. Dziś Ovcary wyciągną lekcję z tamtego meczu, w którym Pisek dwa razy wychodził na prowadzenie, by w końcu przegrać 2:3 i strzelą bramkę na 1:0 w pierwszej połowie i być może nie dadzą sobie odebrać zwycięstwa do końca, czego im z całego serca życzę.
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rosja, 1 liga
Spotkanie: Alania - Dynamo Bryansk
Typ: HT - 2
Kurs: 7.50 -----&gt; 5,00
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Mecz wydawałoby się ze zdecydowanym faworytem - nic bardziej mylnego. Alania gra ostatnio totalny piach i nie wiem czy jest to spowodowane li tylko grą w europejskich pucharach. Dwa ostatnie mecze ligowe to porażki z Shinnkiem i Sibirem Novosibirsk. Dynamo Bryansk z kolei w 6 ostatnich meczach zwyciężyło czterokrotnie, pokonując w ostatniej kolejce słabe Volgar Gazprom 5:1. Dynamo dwukrotnie grało na boisku Alanii i dwukrotnie schodziło pokonane 1 bramką. Dziś wydaje mi się, nadarza się okazja, aby spróbować powalczyć o lepszy rezultat. Ja stawiam na zaskoczenie Alanii przez drużynę Dynama i prowadzenie tych drugich do przerwy. Bezpieczniejszym typem jest X2 w meczu po ładnym kursie 3,10
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rosja, 1 liga ✅
Spotkanie:
Alania - Dynamo Bryansk
Typ:
HT - 2
Kurs:
7.50 -----&gt; 5,00
Bukmacher:
Expekt
Analiza:
Mecz wydawałoby się ze zdecydowanym faworytem - nic bardziej mylnego. Alania gra ostatnio totalny piach i nie wiem czy jest to spowodowane li tylko grą w europejskich pucharach. Dwa ostatnie mecze ligowe to porażki z Shinnkiem i Sibirem Novosibirsk. Dynamo Bryansk z kolei w 6 ostatnich meczach zwyciężyło czterokrotnie, pokonując w ostatniej kolejce słabe Volgar Gazprom 5:1. Dynamo dwukrotnie grało na boisku Alanii i dwukrotnie schodziło pokonane 1 bramką. Dziś wydaje mi się, nadarza się okazja, aby spróbować powalczyć o lepszy rezultat. Ja stawiam na zaskoczenie Alanii przez drużynę Dynama i prowadzenie tych drugich do przerwy. Bezpieczniejszym typem jest X2 w meczu po ładnym kursie 3,10
Żałuję, że zagrałem za mniejsze pieniądze... Szkoda, że nie utrzymali tego prowadzenia i dali sobie wbić 2 bramki. To pokazuje, że z pozoru bezpieczniejsze typy, czasami są zdradliwe...
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Regionalliga Sud
Spotkanie: FC Memmingen - 1899 Hoffenheim Am.
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 3,2
Bukmacher: Expekt

Analiza:
Najlepszy mecz do obstawienia jutro znalazłem w niemieckiej lidze regionalnej. Do Memmingen przyjeżdża amatorski zespół Hoffenheim. Okupujące tył tabeli Memmingen, jak do tej pory, a jest to 4 kolejka, nie wygrało meczu w obecnych rozgrywkach, przegrywając na własnym boisku z Furth II i remisując z TSV 1860 M.II, Z kolei Hoffenheim również uległ zespołowi Furth II, ale w ostatniej kolejce wygrał z TSV 1860 M.II 7:0!, co zapewne wpłynęło korzystnie na morale zespołu. Zespoły spotkały się już w tym roku kalendarzowym na boisku w Memmingen i wówczas górą byli gracze z Hoffenheim, wygrywając 3:0. Jutro również powinien paść podobny rezultat lub wyższy, chyba, że piłkarze z memmingen zastosują obronę Częstochowy i będzie trzeba długo poczekać na pierwszą bramkę. Ja optuję za szybką bramką i stawiam na HT/FT 2/2. Bezpieczniejszy typ to czysta 2 na koniec spotkania po ładnym kursie 2,0. To prezent na jutrzejszy dzień od buków :smile:. Oczywiście to żart, bo piłka nożna to sport, a w sporcie różne rzeczy się dzieją...
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Regionalliga Sud ✅
Spotkanie:
FC Memmingen - 1899 Hoffenheim Am.
Typ:
HT/FT 2/2
Kurs:
3,2
Bukmacher:
Expekt
Analiza:
Najlepszy mecz do obstawienia jutro znalazłem w niemieckiej lidze regionalnej. Do Memmingen przyjeżdża amatorski zespół Hoffenheim. Okupujące tył tabeli Memmingen, jak do tej pory, a jest to 4 kolejka, nie wygrało meczu w obecnych rozgrywkach, przegrywając na własnym boisku z Furth II i remisując z TSV 1860 M.II, Z kolei Hoffenheim również uległ zespołowi Furth II, ale w ostatniej kolejce wygrał z TSV 1860 M.II 7:0!, co zapewne wpłynęło korzystnie na morale zespołu. Zespoły spotkały się już w tym roku kalendarzowym na boisku w Memmingen i wówczas górą byli gracze z Hoffenheim, wygrywając 3:0. Jutro również powinien paść podobny rezultat lub wyższy, chyba, że piłkarze z memmingen zastosują obronę Częstochowy i będzie trzeba długo poczekać na pierwszą bramkę. Ja optuję za szybką bramką i stawiam na HT/FT 2/2. Bezpieczniejszy typ to czysta 2 na koniec spotkania po ładnym kursie 2,0. To prezent na jutrzejszy dzień od buków
:smile:. Oczywiście to żart, bo piłka nożna to sport, a w sporcie różne rzeczy się dzieją...


No i Hoffe się spisało ???? 0:2 i konto napełnione :p Mam nadzieję, że jeśli ktoś zagrał, to kliknie &quot;dzięki&quot; ????
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, Regionalna Sud
Spotkanie: FC Bayern Am. - Sonnenhof
Typ: 2
Kurs: 4,0
Bukmacher: Expekt

Analiza:
Kolejny dzień w ligach amatorskich, w którym buki wystawiają dziwne kursy. Spotykają się dwie drużyny, z których jedna gra słabo a druga kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, a buk ustala kurs na zwycięstwo tej pierwszej. Ze względu na co? Że gra u siebie? Bayern w ostatnim meczu u siebie dostał solidne lanie 2:5 z Karlsruhe i dziś będzie podobnie w meczu z Sonnenhof. Poza meczem z Karslruhe, Bayern grał jeszcze u siebie z czerwoną latarnią ligi - Memmingen, którego mecz typowałem dzień wcześniej. I zremisował 0:0. Oczywiście podrażniona ambicja może podziałać i nastąpi dziś przełamanie, ale powiem szczerze, że wątpię w takie rozwiązanie. Z kolei Sonnenhof jak do tej pory ma 3 zwycięstwa i 1 remis, stosunek bramek 10:3 i dziś w mojej ocenie dopisze sobie 2 bramki z meczu z Bayernem. A kurs 4,0 na to zdarzenie jest wręcz śmieszny. Dla bardziej ostrożnych polecam lokatę dnia czyli wynik x2 po kursie 1,80. Innej opcji nie przewiduję. Będę bardzo zaskoczony, gdyby Sonnenhof poległ ma boisku Bayernu Am. Dużych wygranych życzę!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, Regionalna Sud ✅
Spotkanie:
FC Bayern Am. - Sonnenhof
Typ:
2
Kurs:
4,0
Bukmacher:
Expekt
Analiza:
Kolejny dzień w ligach amatorskich, w którym buki wystawiają dziwne kursy. Spotykają się dwie drużyny, z których jedna gra słabo a druga kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, a buk ustala kurs na zwycięstwo tej pierwszej. Ze względu na co? Że gra u siebie? Bayern w ostatnim meczu u siebie dostał solidne lanie 2:5 z Karlsruhe i dziś będzie podobnie w meczu z Sonnenhof. Poza meczem z Karslruhe, Bayern grał jeszcze u siebie z czerwoną latarnią ligi - Memmingen, którego mecz typowałem dzień wcześniej. I zremisował 0:0. Oczywiście podrażniona ambicja może podziałać i nastąpi dziś przełamanie, ale powiem szczerze, że wątpię w takie rozwiązanie. Z kolei Sonnenhof jak do tej pory ma 3 zwycięstwa i 1 remis, stosunek bramek 10:3 i dziś w mojej ocenie dopisze sobie 2 bramki z meczu z Bayernem. A kurs 4,0 na to zdarzenie jest wręcz śmieszny. Dla bardziej ostrożnych polecam lokatę dnia czyli wynik x2 po kursie 1,80. Innej opcji nie przewiduję. Będę bardzo zaskoczony, gdyby Sonnenhof poległ ma boisku Bayernu Am. Dużych wygranych życzę!


Ale nerwówkę mi Sonnenhof sprawił. Prowadził 2:0 i dał sobie wbić dwie bramki do przerwy, ale uff 3:2 się skończyło. A gruba kasa by przepadła ???? Wieczorem wrzucę skany
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 43

adamo7489

Użytkownik
Dzisiejsze kupony:


Ten drugi kupon puściłem tak dla zabawy ???? Ostatnio Worms wygrało 6:0 i tak sobie pomyślałem, że nie powtórzą tego wyniku, ale będzie 4:0 lub 5:0. I wpadło ????
P.S. Kolejne typy jutro rano
 
Do góry Bottom