>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

Typujemy, analizujemy i Wygrywamy w eSporcie i Piłce Nożnej!

zuqus 6

zuqus

Typer eSportu i Pilki Noznej!
Witam mam na imię Szymon, i będę prowadził ten post, tak aby każdy kto tutaj zawita będzie mógł wynieść parę złociszy dla siebie.
Typował będę między innymi z: Piłki Nożnej i eSportu.
Zaczynamy z 100zł w kieszeni.
10zł = 1j
Moje Kupony to moje osobiste, postawione rzeczy nie wliczają się one do statystyk!


Ilość podany typów: 9
Trafione typy: 7
Nietrafione typy: 2
Zysk/strata: ✅55,4j
Typy z Piłki Nożnej: 4
Typy z eSportu: 5

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Ostatnia Aktualizacja:
05.09.2017 16:00
 
zuqus 6

zuqus

Typer eSportu i Pilki Noznej!
#1
Dyscyplina: eSport, DreamHack Malmo, CS:GO
Godzina: 13:00
Mecz: Ninjas In Pyjamas vs Natus Vincere
Typ: Wygrana Ninjas In Pyjamas.
Kurs: 1,67
Stawka: 2,5j
Bukmacher: STS
Dlaczego Tak: Mecz jest rozgrywany systemem Best Of 3 [Najlepszy z 3], mecz jest rozgrywany pomiędzy dwoma dobrymi drużynami, lecz to NiP w tym turnieju wygląda po prostu wyśmienicie pod względem umiejętności jaki i przygotowania pod względem taktycznym.
Mecz ten powinien zakończyć się wynikiem 2;0 dla NiP, lecz nie zaskoczy mnie to jeśli NiP przegra jedną mapę a dwie pozostałe wygra.
Podsumowanie #1

Pieniądze: ✅1,67j
Komentarz: Mecz nie potoczył się tak jak myślałem trudno wywalczone zwycięstwo na 2 mapie, a trzecia to juz tylko popis graczy NiP ;) [Pierwsze koty za płoty!]
#2
Dyscyplina: eSport, DreamHack Malmo, CS:GO
Godzina: 16:00
Mecz: Astralis vs Gambit
Typ: Ilośc Map -2,5
Kurs: 1,65
Stawka: 2,5j
Bukmacher: STS
Dlaczego Tak: Astralis jest tutaj znaczącym faworytem do wygrania całego turnieju, pod względem umiejętności jak i taktyk także przewyższają Gambit, które jak pamiętamy wygrało ostatniego Majora, lecz po odejściu Zeusa, ta gra nie wygląda tak wspaniale i porywczo jak wcześniej, teraz to Astralis jest w roli faworyta i myślę że ich ostatnie 3 mapy na których łącznie stracili tylko 19 rund, będzie to gładkie zwycięstwo 2;0!

Podsumowanie #2
Pieniądze: ✅3,3j
Komentarz: Niestety pomyliłem się co do wyniku 2;0 dla Astralis, to Gambit wygralo 2;0, i bet wchodzi lecz no spodziewałem się lepszej gry od zespołu Duńskiego!
#3
Dyscyplina: eSport, DreamHack Malmo, CS:GO
Godzina: 19:00
Mecz: North vs Immortals
Typ: Wygrana Immortals
Kurs: 2,20
Stawka: 1,5j
Bukmacher: STS
Dlaczego Tak: Obie drużyny na tym turnieju grają w kratkę na jednej mapie przegrywają srogo aby póżniej wygrać całe spotkanie bądz przegrać jedno a potem gładko z lepszym rywalem wygrać jest to spotkanie typowo 50-50 wszystko może się wydarzyć, Jeśli immortals zagra tak jak w meczu z fnatic i nie będzie głupio tracić rund, to powinni wygrać to spotkanie ja osobiście myśle że mecz zakończy się wynikiem 2;1 ale dla kogo to się przekonamy ;)

Podsumowanie #3
Pieniądze: ✅1,8j
Komentarz: North przeważało w całym spotkaniu, Immortals było po prostu bez silne w spotkaniu z zawodnikami Northj

Mój Kupon #1

Mecz: Wszystkie trzy podane wyżej!
Kurs Łączny: 6,06
Stawka: 2,5j
Bukmacher: STS
 
zuqus 6

zuqus

Typer eSportu i Pilki Noznej!
#4
Dyscyplina: eSport, DreamHack Malmo, CS:GO
Godzina: 11:00
Mecz: G2 vs NiP
Typ: G2 Wygrana
Kurs: 1,57
Stawka: 2,5j
Bukmacher: STS
Dlaczego Tak: G2, ma strasznie słaby start, a potem wracają do meczu, NiP wczoraj, podobnie przegrywał tragicznie, po czym jak gdyby nigdy nic wrócił na mapie de_nuke i wygrał całe spotkanie 2;1, według mnie mecz ten zakończy się wygraną graczy G2, zależy wszystko od MapPicku, i od tego jakie spotkanie zagra Apex, i KennyS

Podsumowanie #4
Pieniądze: ✅3,2j
Komentarz: Ładne zwyciestwo G2 nie ma co sie rozpisywac ;)
#5
Dyscyplina: eSport, DreamHack Malmo, CS:GO
Godzina: 14:00
Mecz: Gambit vs North
Typ: Gambit Wygrana
Kurs: 1,98
Stawka: 2,5j
Bukmacher: STS
Dlaczego Tak: Gracze Gambit sa na fali to co robi Fitch to ja po prostu nie mam pytań, wszedł jak gdyby nigdy nic za Zeusa, i od razu zaczeli wygrywać lub walczyć i przegrywać bardzo blisko z każdym, na tym turnieju North wyglada bardzo solidnie ale podobnie było z graczami Astralis, i polegli w starciu z Gambit, przewiduje wynik 2;1 dla formacji Gambit Gaming!
Podsumowanie #5

Pieniądze: ✅0,7j
Komentarz: Szkoda ale no taka kolej rzeczy north grało lepiej i wygrało to spotkanie. ;)
 
zuqus 6

zuqus

Typer eSportu i Pilki Noznej!
#6 + Mój Kupon #3
Dyscyplina: Piłka Nożna
Mecze: Czarnogóra vs Rumunia | Dania vs Armenia | Irlandia Północna vs Czechy | Polska vs Kazachstan
Typy: Czarnogóra [2,65] | Dania [1,40] | Irlandia [2.75] | 1 drużyna : liczba rz. rożnych więcej [1,85] |
Kurs: 19.55
Stawka: 2,8j
Bukmacher: STS

Podsumowanie #6
Pieniądze: ✅55,4j
Komentarz: No i kurde weszło bardzo ladnie 500zł na plus osobiscie jestem ;) jedziemy z kolejnymi!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zuqus 6

zuqus

Typer eSportu i Pilki Noznej!
Dzis bez kuponu mam strasznie mało czasu wracam jutro ???? [PS: wczoraj był bardzo mocny dzien i strasznie duzo na + tak wiec trzeba takze troszke odsapnac ;P]
 
zuqus 6

zuqus

Typer eSportu i Pilki Noznej!
Mój Kupon #4 -&gt; brak ciekawych meczy do typowania, to jest tylko i wyłącznie mój osobisty postawiony kuponik za 3j ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zuqus 6

zuqus

Typer eSportu i Pilki Noznej!
Dziękuję wszystkim za fajne odopowiedzi i zachęcam do dalszej współpracy i sprawdzania moich meczyków.
Ja osobiście 1300zł na plus przez 3 dni ;)

#7 - Liga Polska
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Polska!
Mecz: Niepołomce vs Głogów | Legnica - Bytów | Lubin - W. Płock | Wisła vs Arka |
Typ: Wygrana Głogowa[2,71] | Legnica [1,75] | Lubin [1,75] | zakład bez remisu Wisła[1,75] |
Kurs: 14.94
Stawka: 1,2j
Bukmacher: ST S

Mój Kupon #5



#8 - Liga Zagraniczna + Polska
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Zagraniczna + Polska!
Mecz: Lille - Bordeaux | Hamburg - Lipsk | Leganes - Getafe | Wisła vs Arka | Legnica - Bytów | Lubin - W. Płock
Typ: Bordeaux[2,74] | Lipsk[1,71] | Leganes [2,05] | zakład bez remisu Wisła[1.75] | Legnica [1.75] | Lubin[1,80] |
Kurs: 58,82
Stawka: 1j
Bukmacher: STS

Mój Kupon #6


Podsumuje to jednym aczkolwiek prostym sformułowaniem: Polska liga jest kompletnie nie do przewidzenia i od dzis przestaje w niej podawac typy...

 
zuqus 6

zuqus

Typer eSportu i Pilki Noznej!

Ilość podany typów: 16
Trafione typy: 8
Nietrafione typy: 7
Zysk/strata: ✅53,2j
Typy z Piłki Nożnej: 11
Typy z eSportu: 5

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
 
zuqus 6

zuqus

Typer eSportu i Pilki Noznej!
Mój Kupon #8

Od jutra wracam do betowania i do wygrywania hajsuuu, tak wiec juz jutro podobne analizy jak ostatnio a dzis tylko moj kuponik ;)
 
Do góry Bottom