>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

typowanie over i under

S 9

sebek2301

Użytkownik
Jeżeli będzie mecz: Barcelona - Ruch Chorzów to zgodnie z Twoim tokiem myślenia szanse rozłożą się: 33%-33%-33%. Ale każdy wie, że tak nie jest i na Barcelonę stawiałoby 99% na remis 0,5% i na Ruch 0,5%.
Tak samo jest z under/over. Jeżeli w lidze &quot;Z&quot; średnia goli na mecz to 3.50 gola, gra drużyna &quot;X:Y&quot; gdzie &quot;X&quot; ma 80% meczy z over2.5gola, a &quot;Y&quot; 60% meczy z over 2.5 gola to mało kto będzie grał na under 2.5 gola. W takim meczu sznase na over są znacznie większe niż na under. Dlatego kompletnie nie zgodzę się z Twoim stwierdzeniem powyżej.
Odpowiem Ci krótko: Wisla K - Barcelona? tez dawales na wisle 0,5% ? odpadli ale mecz wygrali.
Jeżeli jestes w tych 99% ludzi, ktorzy stawiaja kursy 1,15 i nizsze to wspolczuje
I w overach nie mowie ze kazdy musi wejsc, trzeba progresywnie dobierac stawke
 
B 0

bloger

Użytkownik
Przepraszam, że podbijam topic, ale nic innego w tym temacie nie znalazłem. Jeżeli są tematy podobne to będę wdzięczny za linki.
20 lat temu grałem u buka, potem przestałem. Od roku gram tylko na over/under i tylko na live. Wygywam i przegrywam jak to zwykle bywa. Są jakieś systemy etc, porady?
 
Do góry Bottom