>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

typki od wujaszka

wujo 360

wujo

Użytkownik
Kupon 1
???? New Jersey Nets - Atlanta Hawks [1.55]⛔
???? Toronto Raptors - Los Angeles Lakers [1.25]✅
???? Boston Celtics - Indiana Pacers [1.18]✅
AKO: 2.29
stawka: 20zł ⛔⛔⛔
-20zł
Lalki w ostatnim meczu strasznie olały rywala (76ers) i grały zacięty pojedynek przez 3 kwarty aby w q4 zmasakrować rywala i wygrać pewnie z handi. Kobe ma lekki problem z palcem jednak powinien dzisiaj zagrać. Bynum ostatni mecz zagrał chyba najgorzej jak się da, więc dzisiaj ma okazję do rehabilitacji.
Pisałem wcześniej już jak gra Nets wygląda w moich oczach - zdania nie zmieniam. Atlanta może himeryczna i ostatnimi czasy grająca bez animuszu i woli walki dzisiaj powinna pewnie wygrać mecz i powrócić do dobrej gry.
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Kupon 2
???? Boston Celtics (-9) - Indiana Pacers [1.91]✅
AKO: 1.91
stawka: 10zł ✅✅✅
+9.10zł
Ostatnie mecze Bostonu u siebie kończyły się:
+12 (ATL), +16 (DEN), +12 (CHI), +4 (PORTL), +9 (TOR).
A ostatnie mecze wyjazdowe Indiany:
-19 (CHI), -14 (ATL), -2 (BUCKS), -8 (PHX), -22 (JAZZ).
Można porównać gołym okiem i wywnioskować dzisiejsze handi. Celtowie zawsze u siebie mają lepszą skuteczność i grają do końca nie tracąc zrobionej przewagi. Na ogół demolują rywali. Boston ma aktualnie 12 wygranych streak`a.
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Kupon 3
???? Detroit Pistons - New Orleans Hornets [1.50]⛔
???? Oklahoma City Thunder - Phoenix Suns [1.16]⛔
???? Sacramento Kings - Houston Rockets [1.58]✅
AKO: 2.75
stawka: 19.10zł ⛔⛔⛔
-19.10zł
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Okres przedświąteczny nie sprzyja graniu NBA. Proponuję wszystkim zawiesić granie grubych stawek na ten okres. Skuteczność rodem z SKS`ów i wiele niespodzianek... Prawie każdy mecz na styku... Dlatego wpłaciłem kasę na bet365 żeby mieć więcej możliwości grania z lepszymi handi.

Kupon 4

???? UTA Jazz - CLE Cavaliers +13 [1.35]✅
???? DAL Mavericks +13 - MIA Heat [1.31]✅

AKO: 1.76
stawka: 30.00zł | do wygrania: 53.44zł ✅✅✅

+23.44zł


Utah w lekkim dołku, szczególnie widoczne jest to na wyjazdach. Skuteczność rażąca na poziomie 20-30%... Cavs przerwali passę porażek na NYK i dzisiaj po dniu odpoczynku grają z Jazz`manami. Jak napisałem wyżej w tym okresie wszystkie mecze na styku, wątpię aby dzisiaj Utah zdominowało tak mecz aby wysoko go wygrać.

Mocni Mavs potrafią grać z Heat. Ostatnich 5 spotkań z nimi wygrali. Do tego duży streak zwycięstw Miami ostatnio już dał znać o sobie w meczu z Wizards.
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Kupon 5
???? ATL Hawks - Orlando [2.25]✅
???? Indiana - Hornets [1.60]✅
AKO: 3.60
stawka: 20.00zł ✅✅✅
+52.27zł
Atlanta od wielu tygodni gra fatalnie wyjazdy. Na wyjazdach gra bez polotu, mobilizacji i chęci. Po czym wraca do siebie i wygrywa mecze po dobrej grze. Dzisiaj wg mnie mają też taką szansę. Ostatnio udało im się wygrać nawet na wyjeździe z Orlando (które wtedy było po zatruciu). Dzisiaj podejmą ich we własnej hali i na pewno nie odpuszczą. Do tego w ORL zadebiutują nowi gracze co wg mnie przyniesie sporo zamieszania w grze ORL i to nie wyjdzie im na dobre, bo gracze przyzwyczajeni są do spokojnej ułożonej gry i taką preferuje DH.
To jaką skuteczność ostatnio pokazują zespoły w nba to wstyd... Przykładają się też do tego bardzo gracze NOH, którzy sporo pudłują (szczególnie na wyjazdach). Granger dzisiaj myślę, że poprowadzi Indianę do zwycięstwa.
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Kupon 7

???? OKC Thunder - CHA Bobcats [1.35]✅
???? DAL Mavericks - ORL Magic [2.45]✅
???? NJ Nets - MEM Grizzlies [1.38]⛔
???? PHI 76ers - CHI Bulls [1.38]✅

AKO: 6.30
stawka: 20.00zł ⛔⛔⛔

-20zł
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Kupon 8

???? DAL Mavericks +8.5 - ORL Magic [1.40]✅
???? OKC Thunder - CHA Bobcats +13.5 [1.30]⛔
???? GS Warriors +10 - SAC Kings [1.31]
???? MIL Bucks +19 - LA Lakers [1.30]

AKO: 3.10
stawka: 20.00zł ⛔⛔⛔

-20zł
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Kupon 9

???? DAL Mavericks +7.5 - ORL Magic [1.43]✅
???? MEM Grizzlies - NJ Nets [1.38]⛔

AKO: 1.97
stawka: 50.00zł ⛔⛔⛔

-50zł
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Kupon 10

???? DEN Nuggets - SA Spurs -2.5 [1.43]✅
???? CHI Bulls +3 - WAS Wizards [1.38]✅
???? HOU Rockets - LA Clippers +6.5 [1.30]✅

AKO: 2.57
stawka: 30.00zł ✅✅✅

+47zł

Byki wczoraj ograły 76ers +45 nie wysilając się zbytnio przy tym (słaba gra 76ers). Można powiedzieć, że zrehabilitowali się po porażce ostatniej z LAC. Przed wpadką z LAC ich gra wyglądała bardzo solidnie (7 win streak: między innymi z OKC, LAL, HOU). Wizards po zaciętym meczu z Miami też chyba uwierzyli w siebie i od tamtego meczu grają bardzo dobrze. Dzisiaj wg mnie będziemy świadkami dobrego meczu pomiędzy tymi zespołami. Nie przekreślałbym tu szans Wizards. Jednak myślę, iż minimalnie wygrają dzisiaj Byki.

Oglądałem ostatnio mecze obu drużyn. Hou nie przekonują mnie. Dużo strat, czasem bezsilność i masowo tracone punkty. Lac zrobili ogromny postęp i można powiedzieć, że są na fali. Zespoły z dołu tabeli grają lepiej na własnych parkietach i tak jest też w tym przypadku. Myślę, że dzisiaj Lac wygrają kolejny dobry mecz.
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Kupon 11
???? DEN Nuggets - SA Spurs [1.31]✅
???? UTA Jazz - MIN TWolves [1.37]✅
???? PHI 76ers - BOS Celtics [1.18]✅
AKO: 2.11
stawka: 50.00zł ✅✅✅
+55zł
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Kupon 12
???? OKC Thunder - NY Knicks [2.00]⛔
AKO: 2.00
stawka: 100.00zł ⛔⛔⛔
-100zł
Siła NYK wtedy kiedy wygrywali swoje spotkania tkwiła w fenomenalnej grze Stoo. Jednak coś się zacięło po meczu z Miami. Do tego doszła jeszcze lekka kontuzja, jednak myślę, że dzisiaj zagra. Nie wróżę mu dzisiaj dobrego występu. Pod tablicami nie ma czego szukać, a rzuty z półdystansu też powinien mieć solidnie utrudnione. Oprócz tego szybkość i gra z kontry to kolejne dzisiejsze atuty, które przemawiają za graczami z Oklahomy.
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Kupon 13
???? DEN Nuggets - SA Spurs [1.27]✅
???? UTA Jazz - MIN TWolves [1.38]✅
AKO: 1.75
stawka: 100.00zł ✅✅✅
+75zł
Ostatnio pojedynek w Denver zakończył się szczęśliwym, minimalnym zwycięstwem Spurs. Denver wygrało wtedy mocno 1q, a następnie przegrało 2 i 3, a 4q zremisowało. Denver gra dużo lepiej na własnym parkiecie. Sas w gazie dzisiaj będą chcieli u siebie udowodnić, że są dużo lepszym zespołem i tym razem nie dadzą szans na wygraną przeciwnikom. Dodatkowo nie zagra Melo w Nuggets, więc skazani są na porażkę.
Inna klasa zespołów. Utah ostatnio w dołku. Pomimo wygranych z Bucks i z Cavs notują bardzo słabą skuteczność. Myślę, że sami chcą poprawić swoją grę i wrócić do gry z przed 2-3 tygodni.
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Kupon 15

???? SA Spurs +2 - ORL Magic [2.00]⛔
???? MIL Bucks +2 - SAC Kings [1.51]✅
???? MIA Heat -1 - PHX Suns [1.35]✅

AKO: 4.10
stawka: 50.00zł ⛔⛔⛔

-50zl
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Kupon 16

???? MIA Heat +5 - LA Lakers [1.53]✅
???? CHI Bulls - NY Knicks +4 [1.41]✅
???? BOS Celtics +6.5 - ORL [1.43]⛔

AKO: 3.10
stawka: 100.00zł ⛔⛔⛔

-100zł
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Kupon 18

???? DEN Nuggets - OKC Thunder [1.34]✅
???? POR TBlazers - GS Warriors [1.64]✅

AKO: 2.10
stawka: 27.00zł ✅✅✅

+29.70zł
 
Do góry Bottom