>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typer F1 - Grand Prix USA

Status
Zamknięty.
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Tutaj typujemy Grand Prix USA.

[center:5b4bf1d72e]
[/center:5b4bf1d72e]

[center:5b4bf1d72e]Nazwa Toru: Indianapolis Motor Speedway
Lokalizacja: Indianapolis
Pierwsze Grand Prix: 2000
Data wyścigu w sezonie 2007: 17. czerwca
Długość toru: 4.192 km
Liczba okrążeń: 73
Całkowity dystans wyścigu: 306.016 km
Rekord toru: 1:10.399
Rekordzista toru: Rubens Barrichello (Ferrari)
Zwycięzca w sezonie 2006: Michael Schumacher (Ferrari)[/center:5b4bf1d72e]


Zapraszam to podawania typów.
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Kwalifikacje. H2H Kierowców.

Fisichella, G - Kovalainen, H
Typ: Kovalainen ✅

W dzisiejszych kwalifikacjach stawiam na młodego, utalentowanego Fina. Jego starszy kolega z teamu Renault w treningach nie błyszczał, w przeciwieństwie do Heikki. Ostatnio słychać pogłoski o tym iż dojdzie do zamiany między nim, a Wurzem z Williamsa. Finowi napewno zależy na tym aby zostać w jego aktualnym teamie gdyż tutaj ma większe możliwości rozwoju swojego talentu. Dodatkowo od samego początku tego sezonu Heikki nie błyszczał,więc czas pokazać swoją użyteczność i zakończyć dobrym występen dywagacje na temat &quot;transferu&quot;.

Kurs z Unibet - 3.2 ✅ :spokodfhgfh:

PS. Kto skorzystał może być zadowolony, bo przecież nie często wygrywa się na takim kursie.

Pozdrawiam!
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Wyścig. H2H Kierowców.

J.Button - R. Schumacher
Typ: Button ✅

W kwalifikacjach do wyścigu przebudził się młodszy z braci Schumacherów. Wcześniej jeździł bardzo słabo. O ile dobrze pamiętam chyba ani razu nie widzieliśmy go w pierwszej 10, a nawet 15 wyścigu. Oczywiście pomijam ostatnie GP Kanady. To nie był wyścig a loteria. Ralf jest w podobnej sytuacji ja bohater mojego ostatniego typu czyli Heikki Kovalainen. Szef fabrycznego zespołu Hondy otwarcie mówił że jeżeli nie poprawi swoich wyników to &quot;wyjedzie&quot; z teamu szybciej niż mknie bolid F1. Widać wziął to mocno do serca. Jednak ja uważam że za chęciami nie idą umiejętności i przegra on bezpośrednią walkę z bardzo równo jeżdżącym Jensonem Buttonem. On w ostatnim GP nawet nie ruszył, więc teraz za pewne będzie chciał się zrehabilitować. Myślę że miejsce w pierwszej 12, a może 10 jest w jego zasięgu i to wystarczy na Ralfa.

Kurs z Bwin - 1,85


Scott Speed (USA/S. Toro Rosso) - zajmie miejsce w klasyfikacji końcowej?
Typ - TAK ✅

&quot;Gospodarz&quot; tej edycji &quot;światowego serialu F1(©Polsat)&quot; bardzo blado wypadł w kwalifikacjach do tego wyścigu. Zajął ostatnie miejsce. We wcześniejszych GP albo nie dojeżdżał do mety, albo nie zdobywał punktów. Tak więc uważam że nie będzie &quot;szalał&quot; na torze i będzie chciał spokojnie dojechać do mety aby nie zrobić z siebie totalnego nieudacznika w swoim kraju. Startuje z ostatniej linii więc w pierwszych zakrętach nie będzie musiał się za bardzo przeciskać, a więc ryzyko wypadku jest znacznie mniejsze. Szefostwo teamu też za pewne nie będzie wymagało od niego za wiele. Dojechanie do mety to już spory sukces. Myślę że taki jest jego cel, a jeśli się postara to go osiągnie.

Kurs z Bwin - 1,95

PS. Bardzo udane GP, przynajmniej dla mnie. wszystkie typy weszły tak więc jestem bardzo zadowolony i mam nadzieję że dobra passa będzie trwała dalej.
Pozdrawiam!
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nie wiem ale coś mi się nie widzi za bardzo ten Amerykaniec ???? ten tor jest o wiele bardziej bezpieczniejszy niż ten w Kanadzie gdzie co 2 kierowca ocierał się o ścianę....

Nie wiem ale zauważyłem coś że buki pozwalają kombinować z typami H2H. O ile wcześniej można było grać single kto lepszy... to teraz mam unlimited możliwości kombinowania (przynajmniej w &quot;swoim&quot; buku tak mam ;) ) [byle tylko nie powtórzyło się nazwisko w kolejnej parze]

Jakieś propozycje do H2H żeby wyskrobać ponad 2.00 :idea:

/z resztą z samego rańca są jakieś mecze siatki może tam się uda ustukać ako 2,00/
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
N.Heidfeld-S.Vettel- 1 1,30
G.Fisichella-N.Rosberg - 1 1,50

Kurs laczny: 2,02
Betgun

Za pierwszym typem przemawia przede wszystkim doswiadczenie N.Heidfeld i mysle, ze jezeli nie bedzie jakiegos wypadku badz awarii typ na 99% wchodzi. G.Fisichella natomiast startuje z lepszej pozycji startowej do tego ostatnie GP nie bylo najlepsze w jego wykonaniu, takze dzisiaj czas na dobra jazde i moze nawet na pierwsza 8 dziesiejszych zawodow.

Co myslicie o typach?
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Witam!

lukaszpaw możesz zgodnie z regulaminem podać jeden typ
Rozumiem że chodzi Tobie o konkurs(Typer F1). Dla mnie akurat mało ważne jest czy zajmę w takim konkursie 1 czy 100 miejsce. Podaje takie typy dzięki których między innymi Ty będziesz mógł zarobić, tak więc dla całego forum. Jeżeli już ktoś będzie podliczał te kupony to chyba jasne jest że zaliczany będzie ten który został pierwszy umieszczony w tym temacie. I wydaje mi się że można by wprowadzić zmianę w regulaminie. Nich pierwszy typ danego użytkownika będzie liczony, a jeśli ktoś chce podawać dalej to niech podaje, ale one już nie będą liczone do statystyk. Tu chodzi oto żebyśmy wszyscy wyszli na ✅ bez znaczenia kto ile typów podał.

Pozdrawiam!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom