>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typer F1 - Grand Prix Turcji

Status
Zamknięty.
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Zapraszam do podawania typów na Grand Prix Turcji!!!

Wyścig w Niedzielę o 14:00
Ale najpierw proszę o zapoznanie sie z Regulaminem



Nazwa Toru: Istanbul Park
Lokalizacja: Istambuł
Pierwsze Grand Prix: 2005
Data wyścigu w sezonie 2007: 26. sierpnia
Długość toru: 5.338 km
Liczba okrążeń: 58
Całkowity dystans wyścigu: 309.356 km
Rekord toru: 1:24.770
Rekordzista toru: Juan Pablo Montoya (Williams)
Zwycięzca w sezonie 2006: Felipe Massa (Ferrari)


Typy należy podawać według wzoru :


Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:

Zapraszam do podawania typów z sensownymi analizami, w przeciwnym razie słabe abalizy będą usuwane :!: :!: :!: :twisted:
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Po dwóch sesjach treningowych najwyższy czas by zagrać coś na kwalifikacje. Najlepiej na treningach spisał się Kimi Raikkonen, który był pierwszy i drugi. Felipe Massa, który według bukmacherów jest (moim zdaniem) troche niedoceniany był drugi i piąty. W ofercie Bwin na Raikkonena w parze z Massą jest 1.40. Myślę, że ryzyko jest zbyt duże, żeby zagrać tą parę z takim kursem.

Osobiście byłem ciekawy jak pojadą kierowcy Renault i zgodnie z moimi przeczuciami ;-) to Kovalainen był dwa razy szybszy od Fisichelli. Fin, który regularnie wykręca bardzo dobre czasy powoli staje się liderem Renault. Myślę, że w sobotnich kwalifikacjach będzie podobnie. To jest mój główny typ na kwalifikacje. ;-)
Heikki Kovalainen - Giancarlo Fisichella
Typ: 1 ✅ Kurs: 1.55 || Bukmacher: bwin

Zauważyłem, że Vitantonio Liuzzi wziął się nareszcie do pracy i wykręca lepsze czasy od Vettela. Najwidoczniej Włoch jest trochę zaniepokojony, że zespół Toro Rosso podpisał już kontrakt na najbliższy sezon z Vettelem, a nie z nim. ;-) Cóż, możliwe, że Liuzzi będzie się bardzo starał by jak najlepiej wypaść w oczach szefostwa. Przynajmniej ma chłopak motywacje. ;-)
Vitantonio Liuzzi - Sebastian Vettel
Typ: 1 ✅ Kurs: 1.70 || Bukmacher: bwin
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Dzisiejsze typy na kwalifikacje bardzo ładnie weszły. W poprzednim poście pisałem, że nie można lekceważyć Massy i sie (nieoczekiwanie ;-) ) sprawdziło. Po za tym wyśmienity Kovalainen zajął wysokie siódme miejsce a Liuzzi o prawie sekundę wyprzedził Vettela.

Heikki Kovalainen - Giancarlo Fisichella
Typ: 1 ✅ Kurs: 1.55 || Bukmacher: Bwin
Vitantonio Liuzzi - Sebastian Vettel
Typ: 1 ✅ Kurs: 1.70 || Bukmacher: Bwin
Na główny wyścig również znalazłem kilka ciekawych typów. Najpierw co nie co o torze... W przeciwieństwie do Hungaroringu jest on bardzo szeroki, stąd też będzie wiele okazji aby wyprzedzić przeciwników. Jest do dobry prognostyk dla takich zawodników jak np: Nick Heidfeld czy Nico Rosberg. Gorzej w takich sytuacjach czuję się np: Giancarlo Fisichella, który nie dość, że w fatalnej formie to jeszcze prawdopodobnie straci swoją obecną 10 pozycję.

Tradycyjnie typowanie zwycięzcy się raczej nie podejmuje. Tymczasem podobnie jak w kwalifikacjach typuje Kovalainena przed Fisichellą. Niestety kurs od wczoraj znacznie zmalał. :;/: Był 1.65 a na chwile obecną na Bwin jest 1.35.
Heikki Kovalainen - Giancarlo Fisichella
Typ: 1 ✅ Kurs: 1.35 || Bukmacher: Bwin

Dość dobrze w tych kwalifikacjach pojechał Anthony Davidson. Brytyjczyk, który miał niegroźny wypadek na pierwszym treningu zajął wysokie 11 miejsce. Natomiast jego kolega z teamu Takuma Sato jest aż osiem miejsc za nim. Jeśli ten (niestety) nieobliczalny bolid Super Aguri nie zawiedzie to na pewno Davidson będzie przed Japończykiem.
Anthony Davidson - Takuma Sato
Typ: 1 ✅ Kurs: 1.50 || Buk: Bwin

Po za tym jest kilka ciekawych par jeśli chodzi o gorsze teamy. Znowu Liuzzi powinien być przed Vettelem, podobnie jak Sutil przed Yamamoto. Pozostaje pytanie czy wszyscy dojadą. :jezora:
Bardzo poważnie zastanawiam się nad typem na Nicka Heidfelda w parze z Kubicą. Za Niemcem nie przepadam, ale takie szerokie tory są dla niego idealnie. Całym sercem za Robertem ale rozum podpowiada co innego.

Jeśli ktoś się zgadza lub nie zgadza z typami to proszę o jakiś komentarz. ;-)
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Sakon Yamamoto zostanie skalsyfikowany w wyścigu? ⛔
Typ: NIE
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bwin
Analiza: Po prostu taki typ. Znalezienie sie Japończyka w stawce najlepszych kierowców F1 to nieporozumienie i zarazem pokazanie siły pieniądza w dzisiejszym świecie. Nie posiada umiejętności jazdy ale ma kasę i może jeździć. Kiedy na konferencji prasowej powiedział, że chce pomóc Spykerowi w zmniejszeniu straty do najlepszych to mi sie śmiać z niego chciało i płakać zarazem. Ale zejdźmy na ziemię, sezon powoli dobiega końca z PP wystaruje jutro Massa, a kto wystartuje z ostatniego pola? Nie kto inny jak właśnie Yamamoto. Albo jego bolid się zepsuje albo sam go uszkodzi na torze lub poza nim. Jedno jest pewne, Sakon nie dojedzie do mety. Narazie musi się jeszcze dużo uczyć by być dobrym kierowcą a Spyker nalezy do jednych z najawaryjniejszych bolidów.
 
M 76

marian555

Użytkownik
Kimi Raikkonen (FIN/Ferrari) - Lewis Hamilton (GBR/McLaren)
typ: 2
kurs: 1.75
buk: bwin
Analiza: Lewis Hamilton to jak narazie lider klasyfikacji generalnej. Startuje też z drugiego miejsca startowego, Raikkonen zaś z trzeciego miejsca. Niezmiernie ciężko będzie więc wyprzedzić Hamiltona. Hamilton nawet twierdzi, że będzie on walczył o zwycięstwo, co jest również realne. Faworytem w tym pojedynku jest też Hamilton i stawiam na niego.
 
A 0

arronax

Użytkownik
moje typy

Jarno Trulli - Ralf Schumacher
Najlepsze miejsce w wyścigu: Turkey GP 2007
1 1.35
Robert Kubica - Giancarlo Fisichella
Najlepsze miejsce w wyścigu: Turkey GP 2007
1 1.20

Nico Rosberg - Alex Wurz
Najlepsze miejsce w wyścigu: Turkey GP 2007
1 1.35

Ako 2.19

Jesli zadnemu z kierowcow wskazanych przezemnie nie przytrafi sie jakis defekt i nie bedzie niespodzianki w postaci naglej ulewy jak nie tak dawno temu to powinno wejsc spokojnie , szanse oceniam na jakies 70 % . Trulli startuje o kilka miejsc przed ralfem to raz , dwa - chociaz toyota jest slaba w tym sezonie to jednak Trulli trzyma poziom a przereklamowany brat slynnego kierowcy jest bodaj najmniej oplacalnym kierowca , liczac zarobki przez zdobyte punkty.

Robert to swietny kierowca a BMW F.07 jest zdecydowanie lepszym bolidem od renowki w obecnym sezonie . Kubica nie zwykl popelniac jakichkolwiek bledow a startuje przed wlochem wiec raczej spokojnie dojedzie przed nim .

Rosberg wystartuje z 4 linii a Wurz z 8 , poza tym Nico jest imo zdecydowanie lepszym kierowca.



buk expekt , stawka 10 zl
 
J 0

jelonek

Użytkownik
Typ

J Button - R Barrichello
Najlepsze miejsce w wyścigu

Typ 2
kurs 1.7


J Button został przesunięty za wymianę silnika o 10m. i startuje z ostatniej pozycji a Barrichello z 14 więc jeżeli nie przytrafi mu się defekt lub wypadek powinien wygrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom