>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typ + Analiza = $ / ..typy by emOboy ! .

emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Liga Turecka: 18.04.2014 19:00
Spotkanie: Kayseri Erciyesspor - Trabzonspor

Typ:
Kayseri Erciyesspor DNB @ 1.73 Bet365 Wszystkie ligi dobiegają końca i teraz drużyny których miejsce oscyluje wokół grupy
spadkowej to walczą o utrzymanie i takim meczem na dziś według mnie jest w/w
w lidze tureckiej. Oczywiście, grajmy draw no bet, z racji tego że kurs jest fantastyczny,
a Trabzon okupuje teraz ostatnie czwarte miejsce które daje im możliwość gry
o Puchar UEFA. Tuż za nimi jest drużyna Sivasspor ze stratą jednego punktu, tak
więc goście mogą tu grać na remis czy też na wygraną. Hmmm.. Wygraną ?
wątpię z racji braku kilku kluczowych według mnie zawodników, jakimi są
pomocnik Hurmaci 10/2, pomocnik Malouda 19/5, obrońca Demir 26/0, obrońca
Bamba 9/0, pomocnik Zokora 24/0, oraz pomocnik Colman 16/1.
Drużyna Trabzonspor pomimo swojego wysokiego miejsca w tabeli to bilans meczy
na wyjeździe ma żenujący 2/6/6. Trabzon od pięciu spotkań nie doznał porażki, gdzie
zaliczyli dwie wygrane i trzy remisy i właśnie dlatego tu uderzam w dnb.
Gospodarze bez pomocnika Y. Öztekin 28/6, oraz obrońcy N. Çürüksu 15/0.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Liga Urugwajska: 19.04.2014 20:30
Spotkanie: Sud America - River Plate

Typ:
Sud America DNB @ 2.00 Bet365 Ja tu gram grubo tak więc u mnie stake 10/10. W tym spotkaniu drużyna przyjezdnych
bez takich graczy jak :
Pierwszy bramkarz Damián Frascarelli 25/0 (kontuzja), obrońca Claudio Herrera 12/0
(zawieszenie), obrońca Hamilton Pereira 22/4 (zawieszenie), obrońca Gabriel Marques 20/1
(kontuzja), pomocnik Fernando Gorriarán 10/0 (zawieszenie), pomocnik Martín
Alaniz 22/3 (zawieszenie), oraz napastnicy Jonathan Ramírez 8/3 (kontuzja),
Sebastián Taborda 16/7 (kontuzja).
Jest to ośmiu regularnie grających zawodników dla tej drużyny, gdzie większość z nich
to podstawowa 11-stka. W drużynie gości między słupkami stanie 20-letni goalkeeper
Olveira 0/0, ogółem trener drużyny gości zrobi ogromną rotacje w składzie. Drużyna
River Plate w ostatnim spotkaniu przeciwko Juventud przegrała 3:1, gdzie ta drużyna
plasuje się w tabeli bardzo nisko. River w tym meczu złapało uwaga 4 żółte kartki ! :
http://pl.soccerway.com/matches/2014/04/13/uruguay/primera-division/club-atletico-juventud/ca-river-plate/1652960/
- Szczerze mówiąc to kusi mnie na czysto zagrać ale kurs na DNB jest znakomity ! Warto tu
zachować ostrożność z racji tego że ligi Ameryki Południowej to homo-niewiadomo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Liga Francuska: 20.04.2014 17:00
Spotkanie: Bastia - Ajaccio

Typ: Bastia
@ 1.80 Bet365 Świeżutkie info z oficjalnej strony drużyny Ajaccio odnośnie zawodników którzy
są kontuzjowani i na 100 % nie zagrają w tym spotkaniu :
http://www.ac-ajaccio.com/Brevi/Le_point_sur_l_infirmerie-04759
Są to tacy zawodnicy jak pomocnik Johan Cavalli 19/1 (łydka), obrońca Ronald Zubar 15/1
(mięsień czworogłowy uda), napastnik Yuriy Yakovenko 8/0 (ścięgno), pomocnik
Sigamary Diarra 23/1 (ścięgno), pomocnik Benoît Pedretti 11/1 (kontuzja kolana).
Skład drużyny Ajaccio na to spotkanie :
http://www.francefootball.fr/news/Cavalli-et-pedretti-absents/458395
tak więc dodatkowo zabraknie takich graczy jak D. Tonucci 17/0, S. Arrache 7/2, I. Baradji 3/2,
a Baradji w meczu przeciwko Valenciennes wszedł w 70 minucie spotkania i strzelił dwie w
bramki w 87 i 90 minucie na wage zwycięstwa ! Do końca ligi francuskiej pozostało 5 spotkań gdzie teoretycznie drużyna Ajaccio
wygrywając wszystkie spotkania są w stanie zdobyć 15 punktów i opuścić grupę
spadkową ale to musiałby zdarzyć się cud. Wg. mnie są chłopaki już w pełni świadomi
tego że &quot;paszoł won&quot; do Ligue 2. Bastia jest obecnie średniaczkiem w lidze tak więc nie
wydaje mi się by na obecny sezon mieli ambicje by walczyć o miejsca premiowane do
rozgrywek o Puchar UEFA, a relegacja im nie grodzi.
Skład drużyny Bastii i absencja :
http://www.francefootball.fr/news/Toujours-sans-harek-ni-palmieri/458283
- Gospodarze bez J. Palmieri 26/0, oraz F. Harek 22/0, lecz do składu powracają S. Squillaci 29/2,
oraz S. Yatabaré 8/0 i wskocza w ich miejsca. Bastia w lidze jest szóstą najlepiej grającą drużyną
na własnym podwórku z bilansem 9/3/4, gdzie Ajaccio jest pierwszą od końca najgorzej grającą
drużyną na wyjeździe z bilansem 1/5/10. Ostatnie spotkania obu ekip przeciwko sobie :
04/12/13 AC Ajaccio 1 - 1 Bastia
29/10/13 Bastia 1 - 0 AC Ajaccio
02/03/13 Bastia 1 - 0 AC Ajaccio
21/10/12 AC Ajaccio 0 - 0 Bastia
12/07/12 AC Ajaccio 1 - 2 Bastia
03/09/11 AC Ajaccio 1 - 2 Bastia
02/04/10 AC Ajaccio 0 - 1 Bastia

Pragnę przypomnieć że są to Derby Korsyki, chociaż nie ma to żadnego znaczenia. Goście
bez 8 zawodników gdzie teoretycznie mają szanse opuścić grupę spadkową, choć
ja już zakładam z góry że nie podołają temu zadaniu. Jest to najgorzej grająca drużyna
na wyjeździe i myślę że dziś tu polegną !
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Na dzisiejszą noc gram takie AKO z dwóch spotkań z podpórką :
20.04.2014 22:15 |Deportivo Cali - La Equidad | X2 @ 1.55 Bet365
Deportivo Cali nie ma w tym spotkaniu żadnego celu, gdzie ich trener w tym starciu robi w swoim składzie
ogromną rotacje. Jest to ostatnie spotkanie w ramach obecnego sezonu rozgrywek ligi kolumbijskiej.
Na pewno w bramce stanie Mondragon 5/0, który na pięć spotkań w których zagrał między słupkami, to
jego drużyna przegrała trzy razy i dwa razy zremisowała. Goście by mieć zapewnione miejsce w
Clausura - Semi-finals muszą to spotkanie wygrać !
20.04.2014 21:00 |Bahia - Cruzeiro | X1 @ 1.40 Bet365
Marcelo Oliveira, trener drużyny Cruzeiro zadecydował że jedynym regularnie grającym zawodnikiem w
tym spotkaniu będzie ich pierwszy bramkarz Fabio, a reszta drużyny to rezerwy. Ci zawodnicy nie
zostali powołani na to spotkanie: Ricardo Goulart, Everton Ribeiro, Júlio Baptista, Lucas Silva, Dagoberto,
Ceará, Samudio, Bruno Rodrigo, Dedé, Henrique, Elber, Luan. Natomiast Bahia w tym spotkaniu bez
Guilherme Santos 11/0, Omar 2/0, Galhardo 12/0, Uelliton 6/0, a pod znakiem zapytania stoi
występ takich graczy jak Fahel 26/2, oraz M. Biancucchi 23/11. Cruzeiro skupia się na Copa Libertadores.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Liga Boliwijska: 21.04.2014 01:00
Spotkanie: Oriente Petrolero - Wilstermann Typ: Oriente Petrolero
@ 1.60 Bet365
Goście do tego spotkania przystąpią bez Rodrigo Ramallo 34/17, który jest zdecydowanie najlepszym
ofensywnym zawodnikiem w tej drużynie ! Drużyna Oriente mocna w roli gospodarzy, o czym może
świadczyć 5 ostatnich spotkań na własnym podwórku :
16/02/14 Oriente Petrolero 2 - 0 The Strongest
09/03/14 Oriente Petrolero 1 - 0 Sport Boys
23/03/14 Oriente Petrolero 4 - 0 Bolívar
31/03/14 Oriente Petrolero 2 - 2 Guabirá
07/04/14 Oriente Petrolero 1 - 0 Nacional Potosí
Wilstermann na wyjeździe bilans 1/1/5 także szału nie ma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Odnośnie ligi Słoweńskiej, ludzie... brak mi słów jak czytam niektóre posty.
Normalnie rece mi opadają. Tu jest źródło na którym oparłem swoją analize
tego spotkania (oficialna strona drużyna Olimpija) :
http://www.nkolimpija.si/novica/items/zdesetkani-nad-koper
Napisałem że pod znakiem zapytania jest gracz Zarifovic A. lecz zagrał w tym
spotkaniu, a jak porównacie sobie listę zawodników których wymieniłem
jako nie obecnych to żaden nie zagrał :

Informacje nie są wyssane z palca, a to czy drużyna na którą w tym spotkaniu
stawiam wykorzysta niedyspozycje przeciwnika to już druga sprawa. Taki jest sport..
zaprasza do siebie..po tym typie powinien nie zapraszać tylko PRZEPRASZAĆ!!!!
@ Maxii32, czyli mam rozumieć że gdyby ten typ siadł to byś mi przelał 50% twojej
wygranej z tego zakładu za tą informacje ? - Zrób coś dla tego kraju bardzo cie proszę..
- Spakuj się i wyprowadź.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Liga Irlandzka: 13.06.2014 20:45
Spotkanie: Sligo - Derry

Typ: Sligo
@ 1.60 WilliamHill Za 40 minut spotkanie, tak więc szybko i na temat. Drużyna gości rozłożona na łopatki
na to spotkanie, gdzie nie zagrają :
David Elebert, Cormac Burke, Mark Timlin, Dean Jarvis, Roddy Collins, Aaron Barry,
Ciaran Gallagher, Ryan McBride, oraz Cliff Byrne.
* Sligo (gospodarze) w tabeli plasują się nieco wyżej o 5 oczek, ostatnie 3 spotkania to porażki
lecz nie ma co chwalić Derry bo też szału swoimi wynikami nie robią. Gram tu ze względu na
absencje w drużynie gości przy ładnym kursie !
źródło: http://www.derrycityfc.net/2014/05/st-patricks-athletic-v-derry-city-preview/
postscriptum: jeśli uważacie że kopiuje typy innych to po prostu nie grajcie tego.
Pozdrawiam !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
1) Drogheda - Sligo Rovers | 1X @ 3.00 Bet365 ⛔
vs

- gospodarze; bez A. McNally 15/0, C. McGuigan 14/0. - goście; bez E. McMillan 15/2, E. Odhiambo 13/2, J. Henderson 14/0, J. Ndo 7/0, A. Keane 12/2, G. Peers 0/0.
- obie drużyny dla mnie szału nie robią, pomimo tego że faworytem jest tu Sligo i w h2h najczęściej to oni wygrywają
plus raz za czas wpadnie remis i na to licze w tym spotkaniu.
źródło: http://www.droghedaunited.ie/fixtures/event.php?event=2014-06-27-drogheda-united-v-sligo-rovers 2) Derry City - Dundalk | 2 @ 1.73 Bet365 ⛔
vs

- gospodarze; brak informacji.
- goście; bez S. O&#39;Donnell 8/1 (długoterminowe), K. Ward 1/0, P. Hoban 16/9, D. McMillan 15/4 (zawieszony).
- cztery ostatnie bezpośrednie spotkania wygrał Dundalk
- Dundalk nie przegrali od ośmiu spotkań

źródło: http://www.dundalkfc.com/derry-city-preview/ 3) Cork City - Limerick | 1 @ 1.75 Bet365 ✅
vs

- gospodarze; M. Rafter 0/0, Darren Murphy 4/0, B. Dennehy 15/9. - goście; J. McGrath 9/1.
- Cork wygrali ostatnie dwa bezpośrednie spotkania
- Są vice liderem ligi Irlandzkiej
- nie przegrali od sześciu spotkań, gdzie w roli gospodarzy nie przegrali od 18 spotkań.
źródło: http://www.limerickfc.ie/preview-well-use-the-atmosphere-as-a-positive-taylor
źródło: http://www.corkcityfc.ie/home/2014/06/26/team-news-for-limerick-game-9/ 4) St Patricks - Bray | 1 @ 1.20 Bet365 ✅
vs

- gospodarze; K. Oman 5/0, K. Browne 15/1 (zawieszeni), S. Hoare 12/1 (jego wystep stoi pod znakiem zapytania). - goście; bez S. Redmond 5/0 (zawieszony), D. O&#39;Connor 2/0 (koniec kariery), A. Mitchell 12/0, E. McGill 6/0, D. Scully 14/4.
- od pięciu spotkan bez porażki, gdzie na swoim boisku nie przegrali od 7 spotkań
- w historii spotkań z Bray wygrali 5 razy z rzędu
źródło: http://www.stpatsfc.com/news.php?id=6252#.U60uZ0BXrAg
źródło: http://www.braywanderers.ie/home/latest-news/
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Weźmy pod uwagę same statystyki. Ponad to wybieram mecze gdzie jest różnica jednej lub dwóch lig,
kursy brane z bet365. Uczulam również na fakt że w meczach pucharowych trenerzy lubią
miksować skład, dodatkowo nie każda drużyna skupia się na grze o Puchar tak więc wyniki spotkań mogą
być na prawdę zaskakujące. Pod lupę biorę wyniki spotkań meczy towarzyskich, h2h oraz mecze
w roli gospodarz/gość. Nie szukam informacji na temat absencji, póki co za wcześnie na cokolwiek:

1) Reading FC vs. Newport County / typ: 1 / 1.53 @ bet365 ✅
- między tymi drużynami jest różnica dwóch lig i myślę że jest to wystarczający dowód na to by zagrać w stronę
gospodarzy. Obie drużyny ze sobą się jeszcze nie spotkały. Newport bardzo ładnie rozegrał swoje mecze
towarzyskie przed nowym sezonem lecz swój inauguracyjny mecz przegrali 0:2 z Wycombe.
2) Bolton Wanderers vs. Bury FC / typ: 1 / 1.62 @ bet365 ⛔
- obie drużyny spotykały się ze sobą niejednokrotnie lecz to są bardzo oddalone od siebie daty sięgające
nawet do 1905 roku tak więc przybliżając ostatnie ich spotkanie z 2011 roku to skończyło się wygraną dla
Boltonu 2:0. Tu również jest starcie pomiędzy Championship, a League 2, tak więc myślę że warto spróbować.
Bury wygrali tylko jeden mecz towarzyski. 3) Millwall FC vs. Wycombe Wanderers FC / typ: 1 / 1.53 @ bet365 ✅
- Millwall pierwszy mecz w Champioship wygrali 2:0 z Leeds United. Tu oczywiście znowu sytuacja się powtarza
gdzie mamy różnice dwóch lig. Ostatnie spotkanie i to również w pucharze zakończyło się wygraną drużyny Milwall
2:1 po dogrywce w 2010 roku.
4) Birmingham City vs. Cambridge United FC / typ: 1 / 1.75 @ bet365 ⛔
- tu zdecydowanie liczę na dobre imię drużyny Birmingham, dobrze im wypadły spotkania towarzyskie jak i również
ich rywalom, gdzie ponad to swój pierwszy mecz Cambridge wygrali. Championship vs League 2, a jeśli chodzi
o spotkania w przeszłości to ostatnie bodajże w &#39;95 roku tak więc nie ma co tu się doszukiwać. 5) Stevenage vs. Watford FC / typ: 2 / 1.83 @ bet365 ✅
- tu sentyment do tej drużyny mam ogromny za gre w play off w ubiegłym roku przeciwko Leichester, dużo szczęścia
i hart ducha ! Dla tych co nie pamiętają to odsyłam tu http://tnij.org/ir34uo0. Stevenage wygrało swój pierwszy mecz
przeciwko Hartepol. Tu radze grać 5/10 z racji tego że Watford słabo na wyjeździe grającą drużyną jest.

6) Exeter City FC vs. AFC Bournemouth / typ: 2 / 1.67 @ bet365 ✅
- h2h proste i przejrzyste i i zdecydowanie faworytem jest tu drużyna Bournemouth. Drugą sprawą jest fakt iż wygrała
swoje mecze towarzyskie i pierwsze spotkanie ligowe wygrali 4:0. Exeter rozegrali w przerwie trzy spotkania
towarzyskie i wszystkie trzy przegrali.
7) Wolverhampton vs. Northampton Town FC / typ: 1 / 1.44 @ bet365 ⛔
- Wilki do tej pory z Northampton rozegrali dwa spotkania jeśli mowa o bezpośrednich pojedynkach i były to dwa
wygrane dla wilków. Drużyna Northampton jak i Wolves dobrze wypadli w meczach towarzyskich. Wilki są
bardzo dobrze grającą drużyną u siebie i myślę to zaważy nad wynikiem tego spotkania. 8) Charlton Athletic FC vs. Colchester United / typ: 1 / 1.70 @ bet365 ✅
- tu jeśli mowa o pojedynkach bezpośrednich to wniosek jest jeden.. mianowicie 50/50. Sugerując się obecną formą
obu drużyn to znacznie lepiej wypadają gospodarze ! Obie ekipy z resztą pierwsze mecze w nowym sezonie zremisowali. 9) Dagenham &amp; Redbridge FC vs. Brentford / typ: 2 / 1.80 @ bet365 ⛔
- drużyna Dagenham przegrali trzy mecze towarzyskie, jeden wygrali i przegrali aż 3:0 pierwszy mecz ligowy.
Tu również jeśli mowa o h2h to wniosek jednoznaczny 50/50. Brentford tylko w ramach meczy towarzyskich
odpadł 4:0 z drużyną Osasuna (nie ma się co dziwić), gdzie pierwszy mecz ligowy zremisowali z Charlton. 10) Blackburn Rovers vs. Scunthorpe United / typ: 1 / 1.55 @ bet365 ⛔
- tu również liczę na markę jaką jest drużyna Blackburn. Zremisowali w meczach towarzyskich, oraz w
pierwszym ligowym, gdzie wręcz odwrotnie drużyna Scunthorpe. Mianowicie wygrali mecze towarzyskie lecz
przegrali mecz otwierający sezon. Do tej pory oba zespoły nie miały okazji ze sobą zagrać..
11) Rochdale AFC vs. Preston North End FC / typ: 2DNB / 1.67 @ bet365 ✅
- Rochdale jakoby beniaminek w League 1 będzie się chciał pokazać z dobrej strony lecz po meczach towarzyskich
i pierwszym inauguracyjnym nie widać szału. Odwrotna sytuacja w ekipie Preston, gdzie chłopaki nie zaliczyli żadnej
porażki. H2h delikatnie na korzyść drużyny Preston lecz są to wyniki spotkań mało przekonujące mnie że jest
to przeciwnik wygodny dla nich tak więc zwrot stawki w przypadku remisu. 12) Leeds United AFC vs. Accrington Stanley FC / typ: 1 / 1.53 @ bet365 ✅
- Pierwszy i jedyny mecz miedzy tymi drużynami zakończył się wygraną Leeds 2:0. Drużyna Leeds mecze
towarzyskie w porządku lecz w meczu ligowym wtopa. Myślę że podobnie jak w przypadku Blackburn zagram na
nich z racji tego że jest to drużyna o głębokich korzeniach w lidze angielskiej.
7/12 ✅ nie źle :smile:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Niemcy / Liga regionalna (Derby)
Godzina:
19:45
Spotkanie:
Munich 1860 II - Bayern II
Typ:
1 DNB
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365

Analiza:
mecz derbowy, a na przeciwko siebie staną w/w drużyny, gdzie dodatkowo nie mamy podziału
na gospodarz/goście, z racji tego że obie te drużyny korzystają z jednego boiska jakim jest
Städtisches
Stadion an der Grünwalder Straße. Obiekt ten jest gotowy na przyjęcie 21.000 tysięcy fanatyków obu
drużyn, lecz dziś zostało wyprzedanych biletów
12.260 co i tak jest dotychczasowym rekordem +
to spotkanie ma być transmitowane w regionalnej TV. To może tyle odnośnie wstępu. W tym spotkaniu
faworytem jest dla mnie druga drużyna Monachium 1860, dlaczego ? Mianowicie mój angielski nie
jest super, a o niemieckim języku nie wspomnę lecz znalazłem informacje że do grupy długotrwale
kontuzjowanych graczy w drużynie Bayern Munich II jakimi są Andreas Rössl 0/0 i Rico Strieder 0/0,
mają dołączyć Herbert Paul 1/0, Edwin Schwarz 2/0, Patrick Weihrauch 2/0, oraz Alexander Sieghart 2/0.
Taką ciekawostką na którą wpadłem zupełnie przypadkiem jest fakt, że w drugiej drużynie Bayernu gra
Steven Ribery 4/0 (19 lat), który jest młodszym bratem Franka Ribery, lecz nie doszukujmy się wielkiego
talentu w tym młodym zawodniku tylko ze względu na to że jest bratem gwiazdy Bawarczyków. Podobna
sytuacja jest jeśli chodzi o starszego brata Bastiana Schweinsteiger&#39;a, który znalazł swoje miejsce w
drugiej drużynie Bayernu, a jest nim Tobias Schweinsteiger 4/2.
Ostatnie bezpośrednie spotkania :
06/11/13 TSV 1860 Monachium 2 - 1 FC Bayern Monachium
06/08/13 FC Bayern Mona
chium 2 - 0 TSV 1860 Monachium
Ostatnie spotkania ligowe obu drużyn w których moim zdaniem lepiej wypada drużyna TSV 1860,
lecz druga drużyna Bayernu lubi urwać remis w spotkaniu tak więc na dziś proponuje tu DNB przy
dobrym kursie, jakim jest 1.80 :

- niezaliczony ⛔ !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Finlandia / Veikkausliiga
Godzina:
16:30
Spotkanie: Kups - Mypa
Typ:
1
Kurs: 1.91
Bukmacher: bet365

Analiza:
Dawno już Kups nie wygrali z drużyną Mypa.. W dzisiejszym spotkaniu goście bez trójki
zawodników jakimi są Sihvola (19/7), Anttilainen (4/0), Vesala (8/2). Mypa na wyjeździe nie wygrała
od dziesięciu spotkań. Przegrali swoje ostatnie spotkanie 1:0 z HJK, gdzie Kups z kolei swoje ostatnie
spotkanie wygrali z Rops.

- zaliczony ✅ !

 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Brazylia / Puchar
Godzina:
02:00
Spotkanie: Paysandu - Coritiba
Typ:
2
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365

Analiza:
Drużyna gospodarzy zagra bez Fernando Lombardi, Raul, Jefferson Maranhense, Zé Antônio,
Yago Pikachu, Héverton. Dodatkowo trener drużyny Paysandu zasiądzie na trybunach.
Pojedynki bezpośrednie :
01/08/14 Coritiba 2 - 0 Paysandu ✅
03/05/12 Paysandu 0 - 1 Coritiba ✅
26/04/12 Coritiba 4 - 1 Paysandu ✅
07/11/06 Paysandu 1 - 3 Coritiba ✅
10/08/06 Coritiba 1 - 0 Paysandu ✅
Gospodarze grają obecnie w Serie C, gdzie drużyna Coritiba w Serie A. Fakt, faktem że są na
ostatnim miejscu ale jest to różnica dwóch lig !
- niezaliczony ⛔ !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Szwajcaria / Challenge League
Godzina:
19:45
Spotkanie: Lugano - Schaffhausen
Typ:
2X
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365

Analiza:
Fakt, faktem drużyna Schaffhausen jeszcze nie wygrała z Lugano, no może się zdarzyło :
06/05/14 FC Lugano 2 - 1 FC Schaffhausen
23/03/14 FC Schaffhausen 0 - 1 FC Lugano
27/10/13 FC Lugano 3 - 1 FC Schaffhausen
21/07/13 FC Schaffhausen 2 - 4 FC Lugano
04/04/11 FC Schaffhausen 1 - 2 FC Lugano
02/03/11 FC Lugano 2 - 1 FC Schaffhausen
14/03/10 FC Lugano 4 - 2 FC Schaffhausen
22/08/09 FC Schaffhausen 0 - 5 FC Lugano
27/04/09 FC Schaffhausen 2 - 2 FC Lugano
02/11/08 FC Lugano 4 - 0 FC Schaffhausen
01/03/08 FC Lugano 2 - 0 FC Schaffhausen
11/11/07 FC Schaffhausen 3 - 0 FC Lugano
- lecz pomimo tego faktu nie neguje tego że w tym spotkaniu drużyna Schaffhausen może
wywieść z tego spotkania remis przy ciekawym kursie 1.80 jaki oferuje nam tu bet365. Gospodarze
zagrają tu bez B.Dubajic (2/0), M.Tosetti (4/0), M.Bottani (2/0), R.Silva (3/3). Grali bez trójki
tych zawodników (gdyż Tosetti grał ale z zszedł z boiska w 58 minucie) i z biedą wywalczyli remis
0:0 z Le Mont. Myśle że w tym spotkaniu drużyna Schaffhausen jest w stanie wywieść remis ???? !
- niezaliczony ⛔ !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Rumunia / Liga I
Godzina:
17:30
Spotkanie: Gaz Metan Medias - CS U. Craiova
Typ:
1
Kurs: 2.38
Bukmacher: bet365

Analiza:
Zacznijmy od tego że drużyna gości to beniaminek w obecnej Lidze I. Obie drużyny do tej pory
nie miały okazji ze sobą rozegrać żadnego spotkania. Drużyna Gaz Metan Medias na chwile obecną zajmuje
miejsce 6 w tabeli ligowej, gdzie inauguracyjny mecz wygrali z Botoşani 0:3, a nastepne dwa spotkania
zakończyły się remisami, tak więc nie przegrali póki co żadnego spotkania, a zremisowali 1:1 z Rapid Bukareszt
gdzie na 1:1 strzelili w 95 minucie, a z kolei z CSMS Iaşi zremisowali 0:0, pomimo faktu że Iasi grali od 29
minuty w dziesięciu. W tym spotkaniu drużyna gości bez ich nowego nabytku N. Bancu 3/0 (ex-Olt Slatina 30/4),
A. Mateiu 1/0 (ex-FC Brasov 32/2), S. Achim 3/0 (ex-FC Petrolul 8/0), oraz bez zawodnika z Wyspy
Zielonego Przylądka jakim jest Kay 2/0 (ex-Beleneses 11/0). Jedynym argumentem przemawiającym
dla mnie by w tym spotkaniu zagrać w stronę Gaz Metan jest fakt iż goście są delikatnie osłabieni, gdyż nie
strzelić żadnej bramki drużynie grajacej w dziesiątke, to dla mnie oznaka że coś tu jest nie tak. Dla Gospodarzy
nie zagra Vitinho 0/0.
- zaliczony ✅ !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Norwegia / Tippeligaen
Godzina:
19:00
Spotkanie: Start - Stromsgodset
Typ:
1 DNB
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365

Analiza:
to lista zawodników jacy dziś nie zagrają dla drużyny gości według źródła jakie znalazłem
(nie potwierdzam tego info na 100%) byłbym wnet wdzięczny gdyby ktoś mógł to potwierdzić/skorygować :
P.Olsen (5/0), M.Ronnin (9/0), S.Brenne (1/0), F.Junior (12/1), L.Visvik (16/1), J.Horn (2/0),
B.A.Boateng (3/0), K.Madsen (6/0).
Historia spotkań bezpośrednich też kiepsko i na niekorzyść :
30/03/14 Strømsgodset 4 - 2 Start
27/10/13 Strømsgodset 1 - 0 Start
20/05/13 Start 0 - 6 Strømsgodset
17/07/11 Strømsgodset 3 - 0 Start
W tym meczu uczulam na stawkę i waszego faworyta. Źródło z którego korzystam czasem mnie zawiodło.
Ja proponuje tu zagrać DNB w strone gospodarzy ???? !
- niezaliczony ⛔ !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Brazylia / Serie B
Godzina:
23:30
Spotkanie: Atlético GO - Paraná
Typ:
1
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365

Analiza:
Drużyna gości ma problemy finansowe, zawodnicy nie otrzymują swoich wynagrodzeń itp.
Ogółem panują w drużynie Parana złe morale. Goście bez swojego najlepszego strzelca i
napastnika Giancarlo 12/5, oraz bez obrońcy Aliison 7/1. W tabeli ligowej wyżej plasuje się
drużyna Atletico Go !
- zaliczony ✅ !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Belgia / 1. Klasa
Godzina:
20:00
Spotkanie: Oostende - Mechelen
Typ:
1
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365

Analiza:
Dla drużyny gości nie zagrają w tym spotkaniu tacy zawodnicy jak :
- M.Biset (M 2/0) / poprzedni sezon 26/1 (kluczowy pomocnik)
- L.Makondi (F 1/0) / 19-latek, mało ważny zawodnik
- S.De Petter (D 3/0) / poprzedni sezon 14/1
- B.Tembe (F 0/0) / poprzedni sezon 30/4 (kluczowy napastnik)
- A.Iddi (M 0/0) / poprzedni sezon 14/1
- J.Vandam (D 0/0) / poprzedni sezon 10/1
- A.Ghomsi (D 0/0) / poprzedni sezon 27/0 (kluczowy obrońca)
Poprzedni sezon drużyna Mechelen zakończyła z bilansem na wyjeździe 3/3/9, tak więc nie jest
to drużyna która czuje się znakomicie grając na wyjeździe, lecz zobaczymy co pokaże
obecny sezon. W dzisiejszym meczu delikatnie okrojony skład, gdzie gospodarze bez
większych braków. Ostatni bezpośredni mecz między w/w drużynami zakończył się podziałem
punktów po wyniku 1:1 z początkiem tego roku. Mechelen przegrali swój ostatni mecz ligowy
1:2 przeciwko KV Kortrijk (grając w dziesiątkę po czerwonej kartce jaką ujrzał S. De Petter).
Oostende w ostatnim z kolei swoim meczu ligowym wygrali z Cercle Brugge 1:0.

- zaliczony ✅ !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Szkocja / Second Division
Godzina:
16:00
Spotkanie: Brechin - Stenhousemuir
Typ:
1
Kurs: 2.30
Bukmacher: bet365

Analiza:
Znalazłem informacje na temat w/w spotkania. Mianowicie w drużynie gości miedzy
słupkami stanie D. Shaw 0/0, jest to ich trzeci bramkarz. Stanie on dziś w bramce z racji tego że
podstawowy bramkarz jest kontuzjowany, a drugi goalkeeper został wypożyczony. Najlepsze
w tym wszystkim jest to, że dzisiejszy bramkarz D. Shaw w ubiegłym sezonie 2013/2014 (i to w
cale nie tak dawno bo 3 maja tego roku) zagrał tylko jedno spotkanie dla drużyny Stenhousemuir i
to właśnie przeciwko Brechin City, którego wygrali z nimi 3:1 (padły tam trzy rzuty karne i dwie
czerwone kartki).
Head 2 head również nieciekawie wygląda :
03/05/14 Brechin City 1 - 3 Stenhousemuir
15/03/14 Stenhousemuir 4 - 2 Brechin City
28/12/13 Brechin City 0 - 1 Stenhousemuir
12/10/13 Stenhousemuir 3 - 2 Brechin City
Licze tu na rewanż ze strony Brechin City ???? !
- zaliczony ✅ !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Rumunia / Liga 1
Godzina:
17:30
Spotkanie: Astra - CSMS Iaşi
Typ:
Astra -1 handi.
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365

Analiza:
drużyna gości do tego spotkania przystąpi bez takich zawodników jak L.Mihai 2/0
/ poprzedni
sezon 16/8 kluczowy pomocnik, L.Bőle 0/0
/ poprzedni sezon 24/0 kluczowy pomocnik,
D.Grecu 0/0
/ trzeci bramkarz mało istotny, N.Bădic 0/0 / mało istotny zawodnik , M.Crengăniş 0/0 / mało
znaczący zawodnik
.
Jeszcze zastanawia mnie jedno bo w dwóch poprzednich meczach ligowych drużyna CSMS
Iaşi zarobiła
dwie czerwone kartki, także chyba tych dwóch zawodników też nie zagra:
* 04.08
/ Gaz Metan Medias vs. CSMS Iaşi 0 - 0 / ???? Ov. Mihalache 2/0
* 10.08
/ CSMS Iaşi vs. SC FC Petrolul Ploiesti 1 - 5 / ???? M. Mitić 3/0
Head 2 head :
09/05/13 CSMS Iaşi 0 - 2 Astra Ploiesti
26/10/12 Astra Ploiesti 1 - 0 CSMS Iaşi
27/09/12 CSMS Iaşi 1 - 4 Astra Ploiesti
- niezaliczony ⛔ !
 
Do góry Bottom