>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tylko Tenis

S 673

stlabel

Użytkownik
Witajcie ;>
Postanowiłem, że dodam trochę darmowych typów ode mnie. Gram od wielu lat i nauczyłem się już dawno, że jak jest się w czymś dobrym, to nie ma co mieszać z innymi dyscyplinami, dlatego u mnie zobaczycie typy tylko z tenisa!

Typy podstawowe na dziś :

1. Medvedev - Hurkacz - wygrana Ruska po 1.28 na Superbet ✅ . Hubert z ogromnym potencjałem wchodzi do elitarnej grupy najlepszych z najlepszych, jednak na pierwszy mecz dostaje od razu obrońcę tytułu, który według mnie, cały ten turniej też wygra (przegrał Paryski finał z Djoko, aby tutaj go pokonać). Hubert na pewno powalczy, prawdopodobnie będzie też tiebreak oraz być może nawet urwie seta, jednak Medvedev nie odpuści tego spotkania nawet na moment + dodatkowy stres związany z debiutem Polaka na takiej arenie = zwycięstwo Ruska.

2. Zverev - Berretini - wygrana Niemca po 1.38. ✅ (pechowy krecz, także zwrot, ale Zverev by to już wygrał 2:0) Tutaj nie ma co się rozpisywać. Zverev jest zawodnikiem lepszym, na pewno będzie chciał wejść w turniej dobrze, możliwe, że zobaczymy tutaj 3 sety, ale Zverev zamknie spotkanie zwycięstwem.

Typy dodatkowe :

1. Medvedev - Hurkacz :
- tiebreak w meczu ✅
- Medvedev 12,5+ gemów (może wejść nawet przy 2:0 dla Ruska) ✅

2. Grannolers/Zeballos wygrają conajmniej 1 set (handi 1.5+) ✅

3. Griekspoor wygra z Piros (Challanger Bratislava) ✅


Polecam ako : Rusek + Niemiec + set deblistów ✅
Powodzenia ;>
 
Ostatnia edycja:
S 673

stlabel

Użytkownik
Wczoraj 2/2 typy podstawowe oraz 4/4 typy dodatkowe ;>
Pamiętajcie, że nie każdy dzień jest dobry na granie i nie zawsze będzie tak zielono, jednak ten rok tenisowy zaliczam do udanych, na ten moment moja skuteczność grania tylko tenisa wynosi 72%!
Na dziś kolejna porcja jeszcze darmowych typów :

Typy podstawowe :

1. Tsitsipas minimum set 1.32 ❌ (totalne KO, Rusek zagrał mecz jak 2 lata temu z Federerem, po prostu wszystko mu siedziało, każdy forhend, niestety ciężko było to przewidzieć)- Obaj panowie ostatnie turnieje zaliczają do nieudanych, jednak Grek pokazał się z lepszej strony, ma też większe doświadczenie w finałach i sądzę, że wygra cały mecz, ale jako bezpieczny typ - wygra minimum seta.

2. Djokovic - Ruud pierwszy set ponad 8,5 gema 1.35 ✅ - Tutaj Djokovic powinien wygrać 2:0 (jak ktoś nie lubi gemów, to śmiało stawiać 2:0 djoko ✅), jednak dla mnie bezpieczniejszym typem jest wynik minimum 6-3 w pierwszym secie, nie sądzę by któryś z panów dał się przełamać w pierwszym secie aż dwa razy, ewentualnie przy 3:5 i serwisie.

Typy dodatkowe :

1. Murray J/Soares B minimum set 1.5 ❌ (właśnie przez takie mecze, debel zawsze będzie typem dodatkowym, wiele zmarnowanych piłek na wygranie drugiego seta)- bardzo mocne pary deblowe, rewanż za finał US open sprzed 2 miesięcy. Uważam, że ta para będzie bardziej chciała się zrewanżować i łatwiej wyciągać wnioski po przednich porażkach z tymi samymi przeciwnikami, nie wiem czy wygrają mecz, ale wygrana jednego seta jest bardzo prawdopodobna.

2. Herbert/Mahut - minimum set 1.28 - ✅ faworyci tego spotkania po przegranym finale w Paryżu będą chcieli mocno zacząć ostatni turniej, myślę, że wygrają mecz, ale bezpiecznie gram na minimum 1 seta do Ako.

3. Tsitsipas - Rublev ponad 2.5 seta 2.1 ❌ - Grek powinien wygrać to spotkanie, ale każdy z nich ma tu cos do udowodnienia, a obecna forma podpowiada mi, że 3 sety są tu bardzo prawdopodobne.


Powodzenia ;>
 
Ostatnia edycja:
S 673

stlabel

Użytkownik
Typy podstawowe : 3/4
Typy dodatkowe : 5/7

Na dziś kolejna porcja typów, po wczorajszych ciężkich do przewidzenia wydarzeniach (nie ujmując Ruskowi, który jest świetnym zawodnikiem).

Typy podstawowe :

1. Medvedev wygra mecz 1.55 ✅ - dziś troszkę bardziej ryzykownie pójdziemy w cały mecz dla Ruska. Tym zwycięstwem zapewni sobie awans do półfinałów, a Zverev za 2 dni pokona Hurkacza i awansuje razem z Ruskiem. Dlaczego Medvedev to wygra? Niemiec ma lekki problem psychiczny w meczu z Ruskiem, ostatnie 4 mecze to 4 porażki, ostatni mecz akurat Niemiec odpuścił zupełnie by odpocząć na ten turniej. Dziś Zverev będzie ostro walczyć i sądzę, że zobaczymy minimum 1 tieabreak, 3 sety też bardzo możliwe✅, jednak głównym typem na ten mecz zostaje win Ruska.

2. Hurkacz wygra pierwszego seta 1.5 - Jeśli mecz się odbędzie to znaczy, że Włoch będzie próbować powalczyć, jednak nie zdziwię się jeśli znów poddałby mecz po przegranym pierwszym secie. Hurkacz w lepszej formie obecnie, szczególnie pierwsze sety zwykle grywa lepiej. //// UPDATE - z powodu zmiany meczu nowy typ : Hurkacz wygra minimum 1 set 1.5 - Młody Włoch na pewno będzie chciał wykorzystać szanse, dlatego mecz nie będzie łatwy, widzę tu 3 sety ale typ na ten mecz to minimum set Polaka

3. Novak D - Stakhovsky - win Novak 1.22 ❌(a jednak) - challanger w hali we Francji, Novak bardzo rzadko przegrywa w pierwszych rundach turnieju, nie powinien mieć dziś żadnego problemu z pokonaniem już z całym szacunkiem emeryta.

Typy dodatkowe :

1. Medvedev - Zverev - tieabreak w meczu 1.8 ✅- Nie ma się co rozpisywać, w takim meczu bardzo dobrze trzymających serwis panów powinniśmy zobaczyć minimum 1 tiebreak (ostatni mecz gładko wygrany przez Ruska, ponieważ Niemiec zwyczajnie odpuścił aby odpocząć przed obecnym turniejem)

2. Dodig/Polasek wygrają seta - 1.22 ✅- w deblu nigdy nie gram na zwycięstwo, sam za dużo gram w debla i dobrze wiem jak bardzo potrafi być przypadkowy. Faworyci spotkania po przegranym pierwszym bardzo dobrym meczu i niewykorzystanych piłkach meczowych postawią all in i będą chcieli wygrać ten mecz, jednak niewykorzystane szanse lubią się mścić, dlatego nie zdziwię się, jeśli faworyci przegrają 1:2.

Powodzenia ;>
 
Ostatnia edycja:
S 673

stlabel

Użytkownik
Typy podstawowe : 5/8
Typy dodatkowe : 7/9

Dziś gramy przeciwko faworytom!

Typy podstawowe :

1. Ruud vs NORRIE zwycięstwo Ruud - 1.7 ✅ - Bardzo późne wycofanie tsitsipasa, Ruud wykorzysta szanse i ogra Norrie, możliwe 3 sety ✅ , ale zamknie to Norweg zwycięstwem.

2. Herbert/Mahut minimium 1 set - 1.37 ✅ - obie pary bardzo solidne, bardzo możliwe dziś 2x 3 sety w meczach deblowych, jedni będą grać o bezpośredni awans, drudzy o pozostanie w turnieju. Typuje minimum seta dla pary Francuskiej, która 2 dni temu broniła tylko 2 break pointów.

3. Rublev - Djoko powyżej 8,5 gema w pierwszym secie - 1.27 ✅- To powinien być świetny mecz do oglądania jeśli tylko Rusek wytrzyma mentalnie, w pierwszym secie powinniśmy zobaczyć na pewno minimum 6:3 wynik.

Typy dodatkowe :

1. Rublev minimum 1 set - 2.2 ❌ (jednak za młoda głowa)- Każdy kto oglądał ostatni mecz Rubleva widział co się działo. Jeśli zagra tak dobrze jak ostatnio to ma szanse nawet wygrać cały mecz, jednak czy jego głowa wytrzyma cały taki mecz z Djoko, który broni się lepiej niż Tsitsipas ? Dlatego stawiam na wygranie chociaż seta po bardzo ładnym kursie.

2. Cabal/Farah - Murray/Soares 3 sety w meczu - 2.15 ❌ - mecz o wszystko, wygrani dalej będą mieli szanse na awans, warto zaryzykować w typowe dla takich meczów 3 sety po przyjemnym kursie.

Powodzenia ;>
 
Ostatnia edycja:
S 673

stlabel

Użytkownik
Typy podstawowe 8/10 - 80 %
Typy dodatkowe 7/11 - 63%

Ostatnia runda zmagań grupowych ;>

Typy podstawowe :

1. Zverev wygra - 1.25 ✅ - Niemiec musi wygrać aby mieć szanse na awans, będzie chciał to zrobić 2:0, ale nigdy nie wiadomo czy Hurki jednego seta nie urwie, także bezpiecznie na win Niemca.

2. Sinner wygra minimum 1 set - 1.85 ✅ - Młody Włoch pokazał się z najlepszej strony w meczu z Hurkaczem. Publika bardzo go wspiera i pomaga, a Rusek ma z nią małe spięcia i teoretycznie nie musi w tym meczu walczyć o wszystko. Myślę, że warto zaryzykować na set Sinnera.

3. Granollers/Zeballos minimum 1 set ✅- 1.27 - Faworyci spotkania mają zapewniony już awans a druga para na pewno nie awansuje. Myślę, że faworyci nie odpuszczą tego meczu i wygrają go, ale jak już wspominałem w deblu nigdy nie gram na zwycięstwo całego meczu, gdyż jest to zbyt ryzykowna dyscyplina przy decydującym match tiebreaku zamiast trzeciego seta.

Typy dodatkowe :

1. Mektic/Pavic - Polasek/Dodig 3 sety w meczu - 2.2 ❌(niestety zmarnowane 2-0 w drugim secie) - mecz o wyjście z grupy, zakładam, że przegrani z pierwszego seta tak zepną się na drugiego, że match tiebreak zadecyduje o awansie do półfinałów.

2. Sinner - Medvedev powyżej 8,5+ gema w pierwszym secie - 1.25 ❌(kto oglądał mecz ten rozumie haha)- jeśli ktoś nie chce ryzykować z setem młodego Włocha to na podbicie każdego ako polecam ten typ. Pierwszy set minimum wynik 6:3, żaden z panów nie da się przełamać aż 2 razy, chyba że przy 3:5 i serwisie.

Powodzenia ;>
 
Ostatnia edycja:
S 673

stlabel

Użytkownik
Typy podstawowe 11//13 - 84%
Typy dodatkowe 7/13 - 53%

Ostatni dzień ostatniej rundy rozgrywek grupowych przed nami!

Typy podstawowe :

1. Rublev wygra minimum 1 set 1.23 ✅ - Rusek jest faworytem i powinien wygrać ten mecz, jednak takich meczach pod presją awansu nie ma jeszcze za dobrej głowy i jeśli Ruud zagra dobrze to zobaczymy tutaj 3 sety i kto wie jak jak się zakończy 3ci.

2. Herbert/Mahut wygra mecz 1.45 ✅ - wyjątkowo typ na wygranie całego meczu w deblu, Francuska para jest bardzo mocna i nie powinna odpuścić tego meczu, dodatkowo przeciwnicy bardzo słabo się prezentują w turnieju tracąc mnóstwo gemów serwisowych.

Typy dodatkowe :

1. Djokovic vs Norrie powyżej 8,5 gema w pierwszym secie 1.35 ❌- niby mecz o nic, ale Djoko nie lubi przegrywać. Typ na dokładny wynik 2:0 też dobry lecz według mnie bardziej ryzykowny niż over gemowy w pierwszym secie. Widzę tu minimum 3:6.

2. Rublev wygra mecz 1.5 ❌- Jeśli głowa go nie powstrzyma to Norweg nie będzie miał jak się przeciwstawić.

Powodzenia ;>
 
Ostatnia edycja:
S 673

stlabel

Użytkownik
Typy podstawowe : 13/15 - 86%
Typy dodatkowe : 7/15 - 46%

Czas na półfinały!

Typy podstawowe :

1. Medvedev wygra mecz 1.2 ✅- Ruud zagrał świetnie drugiego i trzeciego z młodszym Ruskiem jednak jestem pewny, że nie starczy mu sił by pokonać starszego lepszego Ruska. Złapałem kurs 1.25 jak tylko pojawiła się oferta ale widzę, że szybko spada.

2. Ram/Salisbury minimum 1 set 1.45 ✅ (osobiście złapałem 2.2 na seta na live i 4.5 na wygranie meczu)- Jak dla mnie to są prawdziwi faworyci tego meczu. Rewelacyjna gra do tej pory na turnieju, warto zagrać na seta. Bardzo możliwe 3 sety.

3. Djokovic wygra mecz 1.35 ❌ (szczerze bardzo się cieszę, że dziś nie weszło <3)- Nienawidzę grać na Serba i bardzo bym chciał aby ten typ nie wszedł i Zverev znów sprawił niespodziankę ale niestety trzeba grać rozumem, a półfinałów Djokovic zwykle nie przegrywa.

4. Rune vs Lechecka (challanger), Rune win 1.3 ❌(sensacja goni sensacje)- obecnie mocarz wielu challangerów, widziałem go na żywo jak gra już kilka razy, warto grać na młodego, jako faworyt rzadko zawodzi.


Typy dodatkowe :

1. Djokovic - Zverev tiebreak w meczu 2.2 ✅- bardzo wysoki kurs jak dla mnie warty zagrania tego typu, powinniśmy zobaczyć tutaj przynajmniej jednego tiebreaka.

2. Herbert/Mahut minimum 1 set 1.35 ✅ - Francuska para powinna spotkać się w finale ponownie z Ram/Salisbury, ale debel to nieprzewidywalna gra, jednak typ na minimum set w tym meczu jest mocnym typem. Ogólnie w obu półfinałach jest duże prawdopodobieństwo 3 setów.

Powodzenia ;>
 
Ostatnia edycja:
S 673

stlabel

Użytkownik
Typy podstawowe : 15/19 - 78%
Typy dodatkowe : 9/17 - 52%

Turniej turniej i po turnieju.. czyli czas na finałowy dzień ATP Finals!

Typy podstawowe :

1. Medvedev wygra 1.6 ❌- Bardzo fajnie, że Zverev ograł Djoka ale dobrze wiemy, że nie zregeneruje się na tyle aby pokonać Ruska. Ewentualne 3 sety możliwe, lecz w tym meczu bym nie ryzykował i grał na czysty win Ruska.

2. Ram/Salisbury minimum 1 set 1.33 - Tutaj nie ma konkretnych faworytów, ale Ram/Salisbury nie przegrali jeszcze meczu w tym turnieju.

Typy dodatkowe :

1. Medvedev - Zverev minimum 1 tiebreak 1.75 - tak jak kilka dni temu zobaczyliśmy 2 TB, tak dziś myślę, że zobaczymy dokładnie 1.

2. Herbert/Mahut vs Ram/Salisbury 3 sety 2.2 - finał debla częściej przynoszą 3 sety niż nie, szczególnie w takim meczu warto zaryzykować w większy kurs.

3. Kozlov S minimum 1 set 1.35 ✅ - w przeciągu miesiąca Ci sami zawodnicy spotykają się 3ci raz, mało tego - drugi raz w finale turnieju! Tutaj ponownie stawiam na minimum seta przez minimalnego faworyta meczu.

Mam nadzieje, że zakończymy ATP Finals na zielono!

Powodzenia ;>
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom